tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
curlatmak » helâluhoşolsun » doğru parcası » bukum » endustrileşme » ucup gitmek » mechul » tahsil gormek » gulle » yuzu kalmamak » kacık » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » cantadan yetişmek » teşvikci » kavunici » tumsekli » kıc » acık » gumuşbalığı » kuyudan adam cıkarmak » olan bir taş » yukseğe cıkmak » inanc » boşnak guzeli » gecişme » iceride olmak » cemberden donmek » gonul gezdirmek » catık surat » burumcuk » romalı » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » tac giyme toreni » uvey cocuk » tedavul » cerceve anlaşma » tetikcilik » akıl erdirememek veya ermemek » uzerine yok » tup bebek » gommek » carkacı » oz » girdisi cıktısı » kalcasız » alın catısı » cekmek » mutevazi » gunah cıkarmak » sırnaşıkca »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.