tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mısır turnası » cığalanmak » hazırlıksız olmak veya bulunma » dulger » bilmunasebe » dışında kalan bir veya birden » fume » taban duzeyi » İskitce » gozukme » olu zaman » norotik kişilik » balık kavağa cıkınca » cayır guzeli » hint keneviri » gozunde tutmek » utme » andac » gıllugişli » on alım » soz arasında » avuc » yuzunuze guller » cınlak » koskelmek » tek acıklık bulunan ocak » tedhişcilik » oğretim yardımcıları » doğum ilmuhaberi » şovalyelik » surungen » lehce » oralıolmamak veya oralıbile ol » sadakatsizlik gostermek » kuturdetmek » teamul » carşaflamak » canıyok mu » parmakla gosterilmek » cene yarıştırma » araştırılabilen olculebilen » cırpma » cın » vitellus » alman » duzelmek » muhre » sıra savmak veya sırasınısavma » organizmaların oluşturduğu bir » matrakcı »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.