tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » ickili » kılıc oyunu » muterakki » muteakip » ikide bir veya ikide birde » kolcak » lâluebkem » ustlenmek » aracılığıyla duymak değmek e » pembe gormek » kumultu » taşıma veya dokme su ile değir » sukûnetli » guneşleme » camurluk » kusursuz » tuvaletci » benimseyip değişik bicimde anl » cemreme » kopcalanmak » mahalle bekcisi » tekefful » ortodoks » acış » tohmet » umit uyanmak » yenidunya » boksorluk » nispetci » ruşvet » allah halil İbrahim bereketi v » elinde bulunmak veya olmak » sacalamak » kutuphane » anlıkcılık » gozu takılmak » reflektor » yonseme » bilinc kaybı » antep baklavası » ciğciğyemek » kopekoğlu kopek » kalbura cevirmek » akıl kethudası » cift motorlu » icini kurt yemek veya kemirmek » solomlular » usulsuzluk » saydam veya donuk vernik »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.