tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
baba oğluna bir bağbağışlamış » tercuman olmak » sağlık olsun » sonuc almak » yureği yufka » kan dokmek » gozune ilişmek » boylesine » gorevden ayrılmak » kuzum » incelenmesi muşahede » psikolojizm » santra cizgisi » tb » tutsulemek » bolut » yuksek yaylak » ikili catı » lâluebkem » mudellel » supermarket » dallıgullu » orukleme » işine gore » uzun yol surucusu » duzeltme » duzayak » kardeşce » donmek » batırmak » uclu » goruşmeci » suzmek » nuktecilik » kume calışması » inhibitor » guneşli » camurlama » korku dağlarıbekler veya aşırı » kocsama » arşiduk » sungerci » şomizye » karışanıgoruşeni olmamak » bec tavuğu » muradif » icin yaptığıhazırlık calışma » harc » catıldama » başağac »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.