tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
evirmek cevirmek » mantar ozu » azrail e bir can borcu olmak v » coğuncek » gonder » ormek » oyun cıkarmak » cabuk kolay heyecanlanan kims » nufus » cerci » ortunme » renk olcme » tuy sıklet » kuşgomu » şeylerden yapılarak icine su d » cıkmaz ayın son carşambası » colak » cokculuk » yuzunu goren cennetlik » goz kesilmek » calgıcalmak » celişken » başcık » burnunda veya gozunde tutmek » korelme » bulunan iki dairesinden her bi » aleyhine donmek » bicmek » camaşır ipi » goturmek » sekiz yuzlu » uc dort » sukse » catlama » kohnemek » ucuk » dadaist » uzerinde kalmak » seninki can da benimki patlıca » yarım kure » kok » ntı nti ntu ntu » turedi » ikbal duşkunu » yer demir gok bakır » cicekli bitkiler » ozluk » indirme bindirme » carka » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.