tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
frenk lâhanası » dunyaya getirmek » cıban işlemek » ovunc cizelgesi » gozlerini bitirmek » oruklemek » suc duyurusu » carliston biber » samanuğrusu » yuvarolcer » donuşumculuk » melul » anasıturp veya sarımsak babas » cağdaş » hristiyan » guveyi olmadık ama kapıdışınd » takdim edilmek veya olunmak » illuzyonist » gencleşme » yollara sokaklara dokulmek » koruk luferi » gurbuz » di li gecmiş » sepetcilik » aleykumselâm » ot » inmek » suya gostermek » ciftehane » ac gozluluk etmek » onayak » allah » parmakla gosterilmek » akciğer lopcuğu » bir don bir gomlek » br » babac » beylikci » allah aşkına » goğsunu kabartmak » cekirdek » gomulmek » uşutme » mustebitlik » tevehhum » suyu mu cıktı » dortluk » aklınıbir şeyle bozmak » arkac » selvice »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.