tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayvanat bahcesi » cıkagelmek » mucadele » soğutmac » koturum olmak veya kalmak » uckâğıtcılık » olum doşeği » gudumlemek » hunerli » murebbi » lehce » sukse yapmak » mustacel » gd » cıkmak » tarih oncesi » cirişci » cift dalma » goz » dokulgen » aksi tesaduf » orgulu pilâv » muhursuz » hangi dağda kurt oldu » muhre » kukurt ciceği » celik » cıkarmak » topac gibi » ic bulantısı » kurşun dokmek » tanrı ya minnet duygusunu sunm » cıvdırmak » vermek icin bir araya getirilm » ici erimek » karının saclısı tarlanın taşl » etek opmek » bahce kekiği » tecanus » cavdarmahmuzu » roproduksiyon » busbutun ortadan kaldırmak ici » capraşıklık » dol yatağı » bolum » gosterme » ustune yaptırmak » elektrikli basac » savaşcılık » divan durmak veya el pence div »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.