tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pusur » maden komurunden cıkarılan ya » burukca » mudahale etmek » lâfıkıcından dinlemek veya anl » porsukluk » luks hayat » iliğine veya iliklerine kadar » ucuz » toz fırcası » alacağına şahin vereceğine ka » kursu şeyhi » yuzsuzleştirmek » zr » cınarlık » cirişotu » hayvan koklaşa koklaşa insan » turum » canak ağızlı » duşunuş » suruklenmek » cop torbası » yureği kaynamak » cankurtaran yok mu » runik » boğurtlenlik » bonleşme » ve bu koldan olan kimse » gorelik » isim cekimi » bocekhane » ic hat » cikolatacı » ote » gozu veya gozleri ustunde kalm » acıktan tayin » kasavet cekmek » bayrak acmak » curuksuz » kazgıc » masraftan cıkmak » muesses » icgudusel » mil cekmek » kalın unlulerle art damak patl » cocuklu » saklambac » lâzım gelmek veya olmak » turku » hasekikupesi »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.