tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kap » sunger avcısı » parmağının ucuyla veya ucunda » dovenci » dişgecirememek » calgıc » surgun avı » mutecaviz » duruma gelmek » yurek carpıntısı » bektaşîlik » yuzu gulmek » ac gozunu acarlar gozunu » surme » cucuklenmek » mirascı » koşe » şeyin ayrıcalığınıanlatır » tereyağından kıl ceker gibi » selâmete cıkmak » konsul » kabarmasınısağlamak kabarması » yarıunlu » fincan boreği » cuvallatmak » kostum » bektaşî sırrı » acığa almak » uckâğıtcı » kamcılılar » bulunmak nezretmek » tupcu » cevir kazıyanmasın » fizikci » merakına dokunmak veya merakın » dollu doşlu » icine etmek » barca » lâğım su yolu vb nin gereken » yamac » camlıkoşk » musaade etmek veya buyurmak » ispenciyari » gocelge » ne sularda » yuzdurulmek » teeyyut etmek » gecmiş » kıvanclanma » mektep medrese gormuş »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.