tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aclıktan olmeyecek kadar » otucu » sungercilik » tagayyur » cevirmek » teşekkul teşkilât » dovmek » celenk » kamcılanma » cokturme havuzu » maydanozlu soğan » boyle » u » tum » ibaret olmak veya kalmak » patlıcan boreği » aşure gunu » ic pilâv » maddenin icinden yavaşyavaşgec » guc » gencleştirilme » hint kobrası » yureği dayanmamak » lisan » bir dilin kelimeleriyle duşunc » inatcılık » cıkışyapmak » carpma kapı » hakikî » kuşku beslemek veya kuşku duym » dışdunya » hilesi hurdasıyok » altı b sınıflamalarda ikinci » hızır gibi yetişmek » dokme demirden yapılmış uclar » balcak » coğmek » oğle paydosu » allah sağgozu veya eli sol goz » gormemezlik » oda muziği » basıncolcer » acılma » sonuclamak » yolcu taşımakta kullanılan mot » puantor » cul » muderris » daruleytam » tecrube yapmak »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.