tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
citen » ciftci » parca başına » ic cekmek » parcası » tenceresi veya tencereleri kay » nufuz etmek » kıskanclık » kin gutmek » yol gostermek » durtuşturmek » opulme » torelcilik » monatcılık » ağaclanmak » cabalamak » troleybus » yuz surmek » sabun kopuğu gibi sonmek » huzunsuz » olan insan topluluğu ulus » oldurulmek » mineral » balcık » cayıgormeden pacalarısıvamak » kalorifer doşeyen veya onaran » halka veya âleme verir talkını » dokuluş » sumter » peşinden yurumek » mubalâğacı » değer duşurumu » koltukcu » buvelek » suvari » carpık » borc » bukunlu dil » mulkî » celmek » su yuzune cıkmak » gubrelik » koyuvermek » kalbini calmak » guzellik mustahzarları » konakcı » gozunu yummak » oltu kebabı » temeyyuz » daraya atmak veya cıkarmak »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.