tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hic de » sıvıolcer » oteden beriden » deli kızın ceyizi gibi » acınma » acık » muddei » somurgenlik » başmudur » suratından duşen bin parca olm » topceker » ciroz » uzumunu ye de bağınısorma » zihin acmak » aslan » kambriyen oncesi » teptim kece oldu sivrilttim k » arasıhoşveya iyi olmamak » oyuna cıkmak » ele » renkli element kısaltmasıcu » aralarınıacmak » goruşme » yoruk » tufekcilik » bukulu » gozlukcu » medica » mubarek » muşkulâtlı » cicekli bitkiler » dukluk » dem dokmek » olum tazminatı » karacayca » tatbikatcı » kullenmek » buyumuşde kuculmuş » keceyi suya atmak » muhayyerkurdî » gunluk guneşlik gorunmek » kulhanbeylik » uzuntu vermek » kursu başkanı » ceviricilik » nevaleyi duzmek » dovme » teşekkul teşkilât » yerlerde yetişen bir bitki me » pece »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.