tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gok bilimsel » yazboz tahtasına cevirmek » guc » hamur corbası » yarayan kuru ince yaprak » cemberlenme » sıcan kırı » gozu tok » govermek » cekirdeklenme » duruşt » salcalamak » cizmek » sucuğunu cıkarmak » uzun parca » yuz yuze bakmak » cuda etmek » cumle » kredisi duşmek » yolustu » ve katımadde » cağıldamak » keci inadı » done done » yat kulubu » cıkmak » allaha ısmarladık » umidi sonmek » tup gaz » busbutun ortadan kaldırmak ici » tekeden sut cıkarmak » arnavutluk » tanıdık cıkmak » kendini bilen veya bilir » nasihatcilik » danscı » halac » eceliyle olmek » gocebelik » granduk » camurlamak » durtuklemek » yakından bilmek veya tanımak » kaşgoz işareti yapmak » capkın » ga ge » catlatış » yurutme kurulu » iz duşumu » dovuş »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.