tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eyer kapatmak veya kapamak » paraya cevirmek » olumlu tumce » goz » dunya gozu ile gormek » cevirtmek » gommek » selâm durmak veya selâma durma » kotucul » uslûpculuk » buyultec » maskesini duşurmek veya sıyırm » kockar » ayağının veya ayaklarının altı » uclemek » tufekhane » soğuşluk » sıralıcumle » kulceleşme » ceşitkenar » gucluk cıkarmak » gonlu varmamak » gecilmek » vucut yapmak » her biri mesame » yapılmışiplik » ici bayılmak » ozelleşme » buğday surmesi » kopek balığı » puskullu belâ » anlamlandırma » beklenmediği umulmadığıveya c » konvertisor » ceyizci » donmek » tum cahil » aşcılık » dokulmek » mudafaa » cirozlaşmak » cemberletme » halic » turemişzarf » cokmek » uretim » sut cekmek » puf desen ucacak » tuberkulin testi » kursu başkanı »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.