tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catıklaşma » celik » bac » şofor koltuğu » elden cıkarmak » gormek » tespih cekmek » tatlısulumen » cizgi » kostebek illeti » ictihat » sonumleme » ateşparcası » kacırılma » pedavra gibi veya pedavrasıcık » elini kana bulamak veya bulaşt » ceşnilik » boyu bosu devrilsin veya devri » tavanına cokmek veya yıkılmak » başcevirtmek » torpuleme » yurek yarası » calar saat » gibi işler icin beslenen memel » konstruktivizm » gok taşı » yansıtac » cicekleme » olumle burun buruna gelmek » gobek » secilmiş » gullâbicilik » sıcraşmak » oğle tatili » muhendishane » sacma » başbıcağı » tekâsuf etmek » cekine cekine » cağdaş » orneklenme » olu mevsim » kuru cay » eski pusku » gucendirmek » arıtma unitesi » govdelenme » cıkarsama » bacasıtutmek » tevehhum »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.