tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anasına avradına sovmek » sinoloji » ce » gece kulubu » korlenme » canından gecmek » astığıastık kestiği kestik » elden ayaktan duşmek veya kesi » korkunc » kor tapa » vur dedimse veya dedikse oldur » tam acı » beyin ucgeni » sonuc niteliğinde başka bir bi » iki eli boğrunde kalmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » gozu cıkasıca » oduncleşme » pejmurde » canıcıksın » luks koltuk » muziklendirmek » bir avuc » oteye beriye » icin » durtuşmek » soylenmek » baklava acmak » kalafata cekmek » beklenmediği umulmadığıveya c » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » beyaz komur » duşuncellik » yukseğe cıkmak » muncer olmak » bolme » tarikatcı » ocakcı » zambiyalı » goğus bağır acık olmak » calışmak » ağzına geleni soylemek » gu » dişine gore » goreneksiz » gocen » trockicilik » ev sahibi mulk sahibi hani bu » sağelinin verdiğini sol elin g » acılmak »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.