tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dumen suyu » afgan » cayır tavuğu » yorgan yuzu » trampetcilik » niyaz etmek veya eylemek » munzevi » gulmeceli » yerleştirmek teşhir etmek » eku » parkcı » donuna yapmak veya doldurmak » al veya alın » heyheyler gecirmek » duver » sevinc » luk » şomuz » soylemseme » senatorluk » dert olmak veya kesilmek » veya rejimi değiştirecek bicim » cadırlı » acar » kâğıt acmak » uzengileme » ketcap » gobeği biriyle bağlıveya berab » kaput gitmek veya olmak » niyetci » yuz suyu » tek ceneklilik » oksuz kalmak » ihtiyac » yuzune bakamaz olmak » haram olsun » icine dert olmak » muteessif » fumerol » duşup kalkmak » suzme » danimarka kırmızısı » surat veya suratı bir karış » turlu » duğum » acık maaşı » gosterme parmağı » yakışıklı » kulkedisi » kotuleşme »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.