tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
veya ağzının icine bakmak » onerme » gecirme » kocmak » gerilim olcumu » nasır bağlamak veya tutmak » yıllıkcı » yarıgocebe » gurgen » duvak duşkunu » geciş » kırcıllaşma » kohne » başgoz olmak » omnibus » olum oranı » cumbuşyapmak » ayakcı » etuv » atlas ciceği » kutleşme » gucluk cekmek » goğuslu » kunyesi gelmek » anasıturp veya sarımsak babas » deş teş » iştahıacılmak » cullanış » cifte kıskac » sutnine » kedi veya eti ne budu ne » gelenekci » azerbaycanlı » kuskutuk » calıştırmak » dil » hırcınlık » ıtır ciceği » gudukleşme » ozellik başkalık fark » ciğ » defteri durulmek » ac » şirretce » mineral » gonlunu pazara cıkarmak » kohneleşme » kuşuzumu » dumen kullanmak » norotik karakter »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.