tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calıkuşu » ay » sodyum sulfat » mucevher mahfazası » sungerler » akdeniz mavisi » cin ifrit olmak veya kesilmek » uste vermek » ustlenme » kacan kacana » gorevsel dil bilimi » madde » acıciğdem » dışgucler » pastişci » cubuksuz » cekip cevirmek » arabistan defnesi » kesip veya kestirip atmak » gocer konar » duvak duşkunu » muamele gormek » papaza kızıp oruc veya perhiz » mor renkte lâden bitkisinin bi » başının derdine duşmek » hem nalına hem mıhına vurmak » guzelleştirmek » kucuk karyola » batınî » elini ayağınıopeyim » alt tarafıveya yanı » kuvvetten duşmek » soz dizimsel » duzlemsel » bircoğunu o metalin yuzeyine y » secmen » stabilizator » kuru yemişci » hesap vermek veya hesabınıverm » inanılan iyilik kaynağı » bulunan mobilya » cokkun » yonetim » yeteneği maharet » surgulenme » catışmak » koşe yazısı » cıngıl » umitsiz » bağdad ıtamir etmek »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.