tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cifte cubuğa gitmek » taannut » soylemediğini bırakmamak » rahatıkacmak » pecesiz » msı msi » uvey evlât gibi tutmak veya sa » oltu tozu » yeni gumuş » hukûmet etmek » guc » acısıicine veya yureğine cokme » komutator » bicki yapmak » incelenmesi muşahede » goze goz » guzelleşmek » okuz » fare deliğe sığmamış bir de k » ucretli » arak erek » kapısıacık » para cekmek » goz bağcılık » tarafından başkasına verilmesi » cenileme » gozculuk » yureği yufka » sut beygiri gibi ayakta uyumak » tuz ekmek duşmanı » oykucu » maskesini duşurmek veya sıyırm » doşemek » donme » muzik odası » soz anlayan beri gelsin » akşamlar veya akşam şerifler h » bozguna uğramak veya vermek » darac » icirik » madalya toreni » orasısenin burasıbenim dolaşm » boynunu bukmek » uzuncalar » muzik corner » cicek evi » batakcılık » koncerto » yaşıne başıne » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.