tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koruyucu unsuz » tıkaclamak » goz yoklaması » ardışık goruntu » telâşe muduru » kosteği kırmak » guneşsizlik » uflemeli calgı » sarnıc gemisi » beduk » uzerine uzerine gitmek » kıt a » pecete » oluruna bırakmak veya bağlamak » luferci » yoğurt calmak » kanıtlamak » yuzlemek » ruya » canak yalayıcılık » alcıtaşı » başaşağıduşmek » on sozleşme » ne cıkar » kralice » ozenip bezenmek » surgu » pof » ceviren » ikili kok » cıkar yol » leton dili » gonlu olmak » pa » teressup » supurulme » ciceklenme » acıortay duzlemi » immunoloji » curuk para karşıtı » od » gozleri kan canağına donmek ve » telli calgılar » lupcu » peklik cekmek » duğumlenme » kulâh » yemen ellerinde veysel karanî » aktor » danimarka kırmızısı »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.