tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ac bırakmak » gozetmen » gunu » yureği yanmak » kokoreccilik » donmeli » buyulenme » hıckırmak » ceyrek son » yonetmek » olum emri » hukumdarlık » tıpıştıpışyurumek » bolgecilik » denize dokmek » oğutme haznesi » kof cıkmak » elini belli etmek veya gosterm » kaşgoz işareti yapmak » samanlıkerpic » koklu » etuv » deney tupu » arefe gunu » k » at binenin veya işbilenin kıl » bir arpa boyu gitmek veya yol » işkilli buzuk dingilder » zihnini kurcalamak veya tırmal » kaşık calımı » iplik cekmek » od ağacı » sozcuk turu » ust uste » ev alma komşu al » ağac morus » olcumlemek » corak » sonradan gorme gâvurdan donme » musluman » cıkarmak » kostek vurmak » benimseyip değişik bicimde anl » alt bolum » gozuyle tartmak » cay » salon ciceği » kapıacmak » geniz unsuzu » merhem »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.