tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işlemeli yollar » allah a bin şukur » ozsever » sapcık » gucendirmek » guncelleştirme » hakikî » goz » surgen doku » iki eli boğrunde kalmak » voli cevirmek » avrupalılaşma » allah bir dediğinden başka soz » dili bir karışdışarıcıkmak vey » osmanlı » fıcıcılık » cıkarsama » eski dunya » gunluk » hac » kacmak » burnu surtulmek veya burnu sur » ceneli » akaclama » japon denizi » ustune kapanmak » koruyucu unsuz » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » t » obek » cicim » indukleme » cocukluk » kucukbaş » işkilli buzuk dingilder » tercume etmek » dalavere cevirmek veya dondurm » gecim zorluğu » muamele gormek » cok buyumek irileşmek » duruşt » yarıkure » yuzlerce » ayaklarının veya ayağının ucun » batınîye » bickici » edebiyatla uğraşan kimse » sundurme » cebic » cirkin »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.