tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukselme » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » yaşıyerde veya toprakta sayıla » zumre toplantısı » analizor » ortturme » capar » deliye her gun bayram » bahceci » allah ın adamı » sıfat fiil » şovalyelik » gork » yore » boşluk » donmek » goz gormeyince gonul katlanır » gozunden kıskanmak » yuzulmek » guvensiz » utanc duygusu » kâğıt yapraklarından her biri » fuzyometre » tukurmek » paydos borusu calmak » cevrim » kucukluk » beklenmediği umulmadığıveya c » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » merakına dokunmak veya merakın » tuketici » dun » kolcak » yuzdurulmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl » norotik » eğmecli » top surme » bicme » acılmak » cağcıllaştırma » kacırmak » z » kucuk parmak » sacsız » dava gutmek » aletler butunu » soz gosterisi » sunger taşı » cebic »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.