tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamı

üretimin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpık » duşurum » bicimini alır hidrojenle oksi » arasında den başka anlamıyl » tazıya donmek » cektirme ağı » gozu gonlu tok » hışırıcıkmak » suclandırmak » cucuk » sefa surmek » muteveccih » kanlıbıcaklıolmak » ceyizlemek » noel baba » benlikci » cıt yok » ya sabır cekmek » cifte dalmak » soylence » hulle » ağzınıacmak » umur gormuş » hayat gecirmek » surdurum » tekelluf » cirkinleşme » goz hapsine almak » carşaf gibi » ozleme » basın dunyası » yuzu olmamak » paha bicmek » comeltmek » kuc » ors ve cekic arasında kalmak » harman etmek veya yapmak » on gun » koklemek » pufkurmek » kuşku beslemek veya kuşku duym » yuruk at yemini artırır » ozet » kıc atmak » gravur » corekci » gocurulmek » boğurmek » calyaka etmek » fırsatınıduşurmek »

üretimin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamı nedir ve üretimin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.