tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustevi » percinleyiş » gudumculuk » kimin arabasına binerse onun t » muneccim » brehmen » korkunclaşma » aman dedirtmek veya amana geti » evirmek cevirmek » inanclı » golalası » iceren genel kavram » hayvanın sebep olduğu hastalık » cay vermek » sutleğengiller » cantasız » arada cıkarmak » midesi almamak kaldırmamak ka » icine huzun cokmek » tecessum etmek » doğunme » i tutmak » kuşuzumu » kuffar » beklenmediği umulmadığıveya c » ardışık goruntu » kurdan gibi » eden felsefe ve din doktrini » oltu taşı » muhtac » koaptor » kor ağac » buğelek » goz var izan var » medreseye duşmek » calma » gozlemecilik » yorgunu yokuşa surmek » setlic » sunmek » gozluklu yılan » sağcıkarma » orme kepenek » gunah » tahrikcilik » eşyanın yapımında kullanılan b » goz nuru » nobet » ustelemek » suruklenmek »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.