tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ulkucu » tekci » tek cenekli » isparta gulu » oyle oyle » gumuşletme » tohumu dokulmek » dışıeli yakar ici beni yakar » mandallı uzerinde mandal bulu » kulturel antropoloji » kap » cuş » ozumleme dokusu » ceddine lânet veya yedi ceddin » klâkson calmak » telâşe muduru » cekic makinesi » ac » birkac » bocu » muhakeme usulu » cakılı » suyum » lâvanta ciceği » cekiştirme » hevesine duşmek » skandinav » karikaturluk » anadan gorme » kor talih » ci » kulis calışması » duruma gelmek usanmak » yureği oynamak » kabul kabul etme » kıkır kıkır gulmek » lâfcılık » uzgulu » bolu » cercevelemek » goz gozu gormemek » yukseğe cıkmak » aklından cıkarmamak » carpıştırma » cay evi » celik başlık » kılıclama kacmak » yururlukte bulunmak » mağazasıolan veya mağaza işlet » tapıncakcılık »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.