tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
actırma » acmaz » cember makası » toprağıcekmiş » susen » hayvan elephas » nakışcılık » cağıltı » cirişci canağı » half time » kayışa cekmek » hafakanlar boğmak veya basmak » makineli tufek gibi » cehennemin bucağıveya dibi » plânor » cekmek » donenceli » yaşuzum » allah taksiratınıaffetsin » yuzleştirme » duvakcı » bozguna uğramak veya vermek » yelolcer » biciminde duzenlenen ulusal ve » kandilin yağıtukenmek » menu » kısmetinde ne varsa kaşığında » guneşkremi » hak yerini bulur veya hak yerd » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » sosyal guvenlik » mine ciceğigiller » boşduşmek » vucut bulmak » pabuclu » calmak » cıkmak » kopekoğlu kopek » aclıktan gozu veya gozleri kar » icinden okumak » kimse » cığırtı » kazaya rıza gostermek » usta elinden cıkmak » gok cismi » hoşgoru » kiremitci » duvesimek » koşe yazarlığı » koksuz »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.