tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uncu » cağdaşlaştırmak » yağışduzeni » gozlu » gosteriliş » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » olu dalga » tac yapraklı » gokcek » mufsit » ozlemini duymak » golge » tenasul » kosinus » cullanmak » olu acı » tukenik » pencelemek » surumek » percinsiz » bolut » koltukcu » yer ozekcilik » calkatmak » dost ağlatır duşman guldurur » burnunu cekmek » goynuk » kopek balığı » yureğini tuketmek » obek » purceklenme » soz duşurmek » cuz » caprak » calkak » sut otugiller » hint yağıağacı » hint hıyarı » gumec balı » intac etmek » adıcıkmak » fabrikator » gercekci » daire parcası » ruşvetci » yengec » gozetmek » bekcilik » corak » borcunu bilmek veya saymak »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.