tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bicimdeki bolumler » atmak muracaat etmek » bicim » gun doğusu » muntehir » duşun » icki sefası » cıkarmak » gun » yaban sumbulu » zurriyet » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » naciz » korfez » duzce » tencere dibin kara seninki be » puskurtucu » harac » mutekebbir » gorgu » bir şey soylemek » gam cekmek » kupeli » muneccim » soğulmek » cuvallatmak » iftira etmek veya atmak » muddeiumumî » kult » acılmak » şap gibi donmak veya kalmak » teşkilâtıesasiye kanunu » cirkin kacmak » yuzunden » donuşumculuk » goğsunu gere gere » acıkgoz » elektrik ureteci » oldu olacak kırıldınacak » calıntı » toplantı konuşu bilimsel top » commek » suzmek » turetmek » haybeye kurek cekmek » sarac » veya dokunmuşpamuktan yapılan » eline duşmek » gunindi » deli saraylıgibi »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.