tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuk » hangi taşıkaldırsan altından » ornek » butunu » tenezzuh » gozlerini kan burumek » gecenlerde » gır gecmek » butunleme sınavı » kancılarya » kıvanc » pas gecmek » gullâbicilik » dalgıc elbisesi » kaldırıma duşmek » kebapcı » goze diken olmak » kraca » calışılmak » kunye » zuhre » mihnet cekmek » boluculuk » cizmeleri cekmek » temas etmek veya biriyle temas » organların her biri » gonul belâsı » ana duşunce » tac » puskurtuş » balıkcıl » yola veya yollara duşmek » politika gutmek » mevlevîhane » uzlaşma sağlayan » kırsal bolge » yeni gercekcilik » cift halka » bıcaklatma » coluk cocuk elinde kalmak » tayyor » fıstığıda denilen bir ağac pis » âşığa bağdad sorulmaz » allah akıl fikir versin veya a » ekskavator » catallaştırmak » arka cıkmak » munşeat » yoldan cıkmak » yuzeyleşme »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.