tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istediği gibi at koşturmak duz » yağmur olsa kimsenin tarlasına » ozdeş » lupletmek » gullâbicilik etmek » mustear » cb » sallanma » kaşcatmak » bitki organizmaları » bir dilin kelimeleriyle duşunc » stabilizator » ic » yumurta kufesi yok ya » bocuk domuzuna donmek » ust kat » inmek » surukletmek » su urunleri » vermek » cağrı » mahalle bekcisi » sıra savmak veya sırasınısavma » acıklaştırmak » sozlendirme » sersem etmek veya serseme cevi » tutsu yapmak » cingene pembesi » fırın ekmek yemesi lâzım » kredi sozleşmesi » acılmış dikdortgen biciminde » cınlayış » otumluleşmek » canak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » suflîlik » sucukcu » uclanmak » icindeki en kucuk birlik » mutehassis olmak » catıkirişi » turkce » posasınıcıkarmak » eceliyle olmek » cilehane » kostekleniş » calıştırmak » nobet » kalem acacağı » komurleştiriş »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.