tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surgun gitmek » domivole » it urur kervan yurur » ice donuk » otekisi » sertleşmek katılaşmak » un » cumudiye » germanistik » babacko » dost ağlatır duşman guldurur » calkalamak » camıcerceveyi indirmek » belediye sucları » yonsuz » soz anlayan beri gelsin » teşebbuse gecmek » kıvanclanma » doner kebap » allah bana ben de sana » dovmek » gumec balı » musteşar » kuşum » kılıccı » ceri » yer ustu » subap » neye uğradığınıbilememek veya » icmece » lâğım su yolu vb nin gereken » kat îleşme » kulakcık » ne şeytanıgor ne salavat getir » rahat doşeği » donenmek » cıralı » kopcalama » onemseme » kara kedi gecmek » anadolulu » kirec taşı » kulceleşme » karşılıksız cek » japon sarmaşığı » altayca » mustahsil » one duşmek » tepetakla gitmek veya yuvarlan » iplikcilik »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.