tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soylemek » parazit » acık deniz » musavat » turancı » yuzu ak olsun » teeyyut etmek » mustehcenlik » kırlangıc fırtınası » hasta olmak veya duşmek » icli dışlıolmak » mısır turnası » acıkgozluluk » el surmemek » araplaşma » inc » yatağa veya yataklara duşmek » ucgen piramit » saban surmek » organikci » uc vermek » buzuşuk » kor ucuş » ucuklaşmak » munebbih » oğuz » gıcırıbukme » icinden cıkamamak » zamanıgecirmek » gozleri acılmak » seyreyle gumburtuyu » is at » gorevlendirilme » kapana duşurmek veya kıstırmak » acık yurekli » oğretmek » cekimsizlik » yuzergezer » sucukculuk » serbest gureş » burgu » ışıkolcer » sacma sapan » calkalama » isyan bayrağınıacmak » odemek » ulfet » dublorluk » makine cekmek » calışma gezisi »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.