tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapılan resim ve bezeme işi » sofra veya sofrayı kaldırmak v » kocak » sozunu geri almak » goz evi » avuclama » sumeroloji » ozeme » cok seslilik » dovdurtme » denizde kum onda para » allah son gurluğu versin » istediği gibi at koşturmak duz » carptırmak » dinamitci » arac ve gereclerle donatma » resim cekmek veya cıkarmak » satıya cıkarmak » mulâyim » cozuluş » taşınmaz varlıklarıile bunları » cıdamak » toharca » taahhutname » fırcalayış » donuşlu fiil » kalan mal ve paradan paylarına » gomlekli » sungulemek » duello » hint bezelyesi » corap kacmak » cartayıcekmek » yureği sıkışmak veya tıkanmak » caparız » hora gecmek » doşemcilik » uc etek » adana kebabı » akca yel » muhre » kacıngan » direnc » tarihci » it izi at izine karışmak » duğumunu cozmek » cuhcuh » gecmek » ciftleştirmek » bey mi yaman el mi yaman »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.