tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bal ozu bezi » gelgec » ozel af » amak » olum var dirim var » lâponyalı » menu » musaade etmek veya buyurmak » cekemez » dilini veya dillerini yutmak » avşar » olan kişilerin toplanıp toplum » af buyurun » akrobat » ulkuleştirme » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » ordek balığı » ust deri » yalın uslûp » bukmek » tumce » eli boşcıkmak » yer tutmak veya tutmamak » kalsiyum klorur » durum » ucret » cekiniş » harezmî yolu » cağıldama » carpanlara ayırma » uc budak » musvedde » guneşalmak veya guneşgormek » gecmek » sutsuzluk » fıstığıda denilen bir ağac pis » kucuk bitkilere verilen ortak » esi » duğun evi gibi » kore » yukseltilme » kulucka donemi » kavukcu » cop arabası » yalancışohret » ayrıcanak yapraklılar » ağız yer yuz utanır » ciceklik » calgıcı » buklum buklum »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.