tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonlunu karartmak » bolme » dunden olmuş » cekişte » calışmak » gozunu hırs burumek » hakikî » on damak » kaba turkcesi » vinc » sozlendirme » sapcık » agrostemmagithago » dağların şenliği veya dağların » senyor » suyu hurmetine veya yuzu suyun » gulumseyiş » turk aksağı » nervur » gecmesi » muzikli » duşup kalkmak » absurt tiyatro » olcu almak » goğuslu » calma » başustunde yeri var » ozumlenmek » lufere cıkmak » acığıcıkmak » uckun » oncel » gudulme » sure olcen » acem kılıcıgibi » cıraklık » ihracatcı » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » cizgi » buz » acemi caylak » hukum » kırkından sonra saz calmak » ocağıkor kalmak » x ışınlarından yararlanılarak » kaynac » suvari » yanardağbolgesi » gonlunden gecirmek veya gecmek » kullanılan arac buat »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.