tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yarayan kuru ince yaprak » kavurmak işi yapılmak » elcilik etmek veya yapmak » hakas » gıyabî hukum » kancıklık etmek veya yapmak » duzeltme » musadere etmek » yoğunlac » kor baca » yuzucu » kucuk tovbe ayı » yuksek » huner gostermek » ezinc » feleğin cemberinden gecmiş » puskulcuk » gumuş » kart cıkarmak » duygusal duşunme » ummet » kececilik » sac ağartmak » parcalara ayırmak » ayıbınıyuzune vurmak » triportor » olcum » onceden » fıstıkcılık » ırgat gibi calışmak » bon bon » mumarese » ozdeşleşme » deli sacması » ıskarca » bortmek » percin tabancası » uye » taklitci » calık » ecen » gunleme » duşey duzlem » ciğlik etmek » her tur gosteri yapmaya uygun » zırhlıguc » ar damarıcatlamış » yuzmek » gumruklu » gozunu hırs burumek »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.