tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozumleme » butceleme » oylesine » umurumum teki ters soyleşiyle » veren silâhıbu hedefe doğrult » yuksek basınc » sorguclanmak » ağzıvar dili yok » rolâtivist » saik » lektor » bortme » tazıya donmek » otlakcı » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » cağrışımsal » yuzlenmek » unlu turemesi » tumamiral » puritenlik » gun gibi acık » yemen ellerinde veysel karanî » olcu » avuclamak » ongorulu » temerrut » dama cıkmak » gonen » azrail e bir can borcu olmak v » yuzleşmek » hoşgorucu » cicim » camur gibi » burokrat » sovdurme » gundelik » comezlik » gecirmek » goz hapsi » acıklamak » kısıkca » ordekgagası » tevessu etmek » obek obek » pacalık » ustune sevmek » vaadini tutmak veya vaadinde d » sureyya » zıvanadan cıkmak » mudara etmek »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.