tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guveyfeneri » huner gostermek » sermurettip » rolcu » muteveffa » unletmek » surcme » incir cekirdeğini doldurmamak » sulhcu » putur putur » kamu yonetimi » cıkıntılarıolan organ » olcun » orasısenin burasıbenim dolaşm » ac » durtu » iyi işdoğrusu » kuresel valf » ısıtıp ısıtıp onune koymak » bir icim su gibi » ust cene » duşkunler evi » acık dolaşım sistemi » mucehhez olmak » yazıyıcıkarmak veya sokmek » spekulâtif » kumuc » ileri gitmek veya varmak » muaf tutmak veya tutulmak » izaleişuyu » tufeklik » kacıkca » tevarus » sutanalık » bukum » acık oturum » fırıldak cevirmek veya dondurm » cok yuzlu » kapalıcarşı » bu abdestle daha cok namaz kıl » kalburdan gecirmek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » guneşsiz » tezahur etmek » yuruk at yemini artırır » secim yapmak » ozetlenme » bıcık » tutunculuk » ıskaca »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.