tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruya » duzeyli » insan eli değmemişveya dokunma » allah ın kulu » koşebent » ticanî » kulture alma » luks baskı » musabakaya girmek » ust » malikî » kancıklık etmek veya yapmak » aydınlıkolcer » fluorur » ozgeci » rolâns » bolgecilik » lâtin cicekleri » film cevirmek » gecmiş » celik » goden » afrikalı » kutle » yukletme » işguzarlık » oksuruklu » cekelez » beli acılmak » fiil cumlesi » cirkefe camura taşatmak veya c » kez duz kabartılar » cozmek » sırpca » iskorcina » major » yuk vagonu » gomlek değiştirmek » iki cenetli » maymuna donmek » muzikci » mulâhham » âşığa bağdad sorulmaz » boyle » acıklaştırma » sodyum klorur » gonlunu pazara cıkarmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » suzmek » sofra ortusu »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.