tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gun » adıgecmek » genel mudur » solpuk » carşaflı » ana yureği » ustluk » bolumlerine konulan ağırlık » zr » gulup oynamak veya gulup soyle » yureğini kemirmek » dopiyes » celik comak » allah utandırmasın » peceli » uzerinden atlamak » nuktesiz » sır tutmak veya saklamak » dovmek » puskurtec » ayırmac » iki buklum » zangoc » sıtma gormemişses » muft » muzeyyen » madde » kınık » incelenmesi muşahede » hispanica » citmek » gonlu akmak » acan » beniz gecmek » goğerti » x ışınlarından yararlanılarak » oğretmek » malın gozu » bilincsiz » cıraklık » cırpmak » el elin eşeğini turku cağırara » ve katımadde » yokcu » ayıyuruyuşu » tur » araclıjimnastik » tepe acısı » beti benzi kirec kesilmek beti » perdahcı bazıparlatıcımaddele »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.