tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
perlon fırca » guneyli » cozdurmek » her tur gosteri yapmaya uygun » coban kopeği » leke etmek veya yapmak » sorguclanmak » cektirme ağı » tarla acmak » alternator » gozu cıkasıca » buyuk sozume tovbe » kulturlu » dunya evi » zayıf duşmek » kırbaclama » omurler olsun » cekim ekleri » duşkun » guderi » ağzına tukurmek » carşafsız » guverte » doşek » meşale cekmek » şobiyet » yargılama usulu » olculme » horoz olur gozu coplukte kalı » iğne deliğinden hindistan ısey » suspansiyon » bolunuş » yoneltilme » catallaştırma » capsız » gomu » alacabalıkcıl » yuzu karışmak allak bullak olm » gostermek » can can etmek otmek veya konuş » mutehakkim » goreyim seni » lule » satranc vezni » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » strukturalist » hukmetmek » surtuş » kuculme » tutsuluk »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.