tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaya orumceği » hesapca » kul rengi et sineği » surungen » onun icin » kor yılan » muntahip » kurelenmek » toplumcu gercekcilik » yuze gulmek » cozmek » ordovr arabası » sabahıbulmak veya etmek » tel kuf » odul vermek » mudahale » bolut » gok » civileme » ağız yer yuz utanır » peynirli borek » cırpınma » mutenakız » gercekcilik » kalcete » mal kapital » yukseğe cıkmak » curutulmek » satışa cıkarmak » iceriye duşmek » hatır gonul bilmemek saymamak » calkatmak » sunnetsiz » surmek » kaya guvercini » ne dese beğenirsin » duşman » koy korucusu » taşkomuru » gozu pek » olusu ortada kalmak » olet » yapılmışalet » kısır dongu » koklemek » ciskin » donuşmek » pis soz » sansualizm » ovme »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.