tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokrağan » donuşturulme » ictima etmek » gupegunduz » copsuz uzum » cevirmenlik » rutbe » dokmek » oncul olmak » kısıtlayan kısıt altına alan » nufuz » gucendirme » duğun evi » bolunme » turkusunu cağırmak » notunu veya numarasını vermek » tenceresi kaynarken maymunu o » soğuk cıkmak » goz değmek » balık kavağa cıkınca » kacmak » gecmek » zuhal » peşinden yurumek » kurelemek » guvelâ » cift surmek » hoparlorlu » hesap ozeti » gul yağcı » yurutmek » sıcan deliğine paha bicilmez o » ali cengiz oyunu » usanc vermek » banka cuzdanı » felc gelmek » cacaron » gecirmek » dili acılmak » makedonca » hava kacırmak » uzum guneşi » uveymek » cukur » bulunan bolum kafa ser » yuzu gozu acılmak » gecmişlerini karıştırmak » cuka » kaucuklu » yuzmek »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.