tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hispanica » gok » cırpı » turkculuk » karşılığında cinsel ilişkide b » gumleyip gitmek » olcusuzluk » yeğenim » kor oğlu » duduklu » alumina » vucuda getirilmek » allah a emanet olun » catıklaşmak » cıkarına bakmak » nesneler icin guclu zorlayıcı » urperiş » rovanş » it » bahce makası » cekirdek » sac boreği » gundeme getirmek » ic cokgen » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » inişli cıkışlı » gozden uzak tutmak » surmesiz » guduk kalmak » tohmetli » centik » sureksiz » fincan boreği » envaiturlu » kece » iyiye cekmek » cıvgar » ileri veya one surmek » anlarsın ya » abdal » ortaklaşa alışkanlıkların tut » gazların toplanması belirli b » camaşırhane » menekşe gulu » ovungen » duvar cekmek » ciğnemek » ozgun » yonetim » lutfetmek »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.