tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutculuk » yengecvari » beşyuzluk » dudak cukuru » uzerine almak » pluralizm » kullanılırdı » kulağınıacmak » gozeneklilik » havan dovucunun hınk deyicisi » onluklu » mucellit » urunsuz » gozle yemek » cevirmek » yeterlik onergesi » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » kahkaha ciceği » hırcınlık » bir gozeli » surtuk » turemişisim » karşılığında cinsel ilişkide b » canlısı » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » copcu » revaluasyon » cizmeli » dispecci » daha bircok şeylerin yapımında » tanrımisafiri » acmalık » su dokunmek » biber salcası » olcu » etut etmek » celişkisiz » bir kıyamettir gitmek veya kop » ozelleştirilmiş genellikle di » oz odun » carşafsızlık » gunu » gonul meselesi » kazıkcı » cakır » onune gecmek » kolcak » icinden okumak » zehir sacmak » gidebilen sekiz kucuk taş piy »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.