tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
marşmarş » guzellikle » hic » yonlendirmek » yureği ağzında » pişirilen tatlıcorek » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » on tureme » japon sarmaşığı » yağlıharc » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » ruesa » ali cengiz oyunu » donulme » guveniş » hıckırtma » cala kurek » gucendirmek » liman işcisi » tukurukleme » mutemmim » cozmek » gozetletmek » kalın unlulerle art damak patl » bir koşeye atmak » murekkep balığı » kurutmac » zulfaris » zurriyet » albumin işeme » istim ustunde olmak » tefessuh etmek » yer bakır gok demir » goz akı » etut » gunahıkadar sevmemek » olukcuk » muhur gozlu » inmek » ozel okul » nobet şekeri » i » catak » koşelik » sarachane » cağla » cıldırtıcı » borc » cikletci » cakşır »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.