tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustelenme » cizi » olcer » muthiş » tarihcilik » takarrup » ahu parcası » sonuc » şurekâ » allah ıveya allah ını seversen » kancılarya » kafayıtutsulemek » acmak » burnunun dikine veya doğrusuna » soz » goz goz » sağacık » muttefikan » mulkiye idadîsi » komşu acı » celenk » yemek cıkarmak » calkalatmak » roportajcı » bicimini alır hidrojenle oksi » başlama » kotumser » ihsan etmek veya buyurmak » boylece » ma me » no » kara cavuş » anadan yeni doğmuşa donmek vey » keskin sirke kupune veya kabın » umidi suya duşmek » yuk vagonu » akıntılı » mujde » kemence » cizinti » dunyayıanlamak » taayyun » oğutlemek » gorunur » candan gecmek » kume » carpış » batınî » ateşten gomlek » odetmek »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.