tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretimin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aclıktan nefesi kokmak » parcalarıgibi şeylerin tumu » cıkarmak » cıkışmak » oğutme haznesi » anglikan » tohumu dokulmek » hucum oyuncusu » mumessil » gurcu » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » capraşık » cevrim » sumuk doku » bugunden tezi yok » bıcak yemek » pic etmek » cark etmek » puskurgec » gorkemli » universiteler arası » dernekci » cozmek » kanavice » semturreis » yuz yapmak » ic işleri » ozerkleşmek » cavdarmahmuzu » dunyalar biri in oldu » ictepi » olcuyu kacırmak » yalcın » belcikalı » cokermek » gozetilmek » afrika cekirgesi » az » ciğitli » kendini duşunmek » cıkmak » entelektuellik » amak » soyleşmek » kok boyasıgiller » surre emini » faca » şaşkına donmek » kaşıkcılık » cifter cifter »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.