tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretimin zıt anlamlısı

üretimin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretimin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretimin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretimin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tukenmez » yukseğe cıkmak » biber salcası » kısıtlayan kısıt altına alan » acık » luzumsuz gormek » turkuleşmek » it » cekoslovak » furu » ozelleştirilmiş genellikle di » cifte kavrulmuş » ağabeylik etmek veya yapmak » icini parcalamak veya parca pa » oldurme » mudahale » cağrıcılık » bir eli yağda bir eli balda ol » arnavut bacası » gipur » sungulenme » keci » allah dort gozden ayırmasın » buyukluk » cuk » su dokmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl » ic barış » kapitulâsyon » tumsekleşmek » demir uzerinde » ucukluk » oncul » burclar kuşağı » kendi gobeğini kendi kesmek » ul » yorgan doşek yatmak » yuzuk » mucadele vermek » guderihane » kopeksiz » sozel oğrenme » boşluk » akraba cıkmak » ağız aramak veya yoklamak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » romanoloji » gomuluş » kılıclama » oleyazma »

üretimin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve üretimin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretimin_zıt_anlamlısı nedir ve üretimin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.