tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cem an » cerez » acmak » icli » goreneksiz » mantar corbası » r » eden felsefe ve din doktrini » ozgecil » kumeleme » coğul » oz yaşam oykusu » bukum » koşe kapmaca » ıl » durzu » goğus sesi » buzdurme » hu cekmek veya demek » arac » dokme » sergi acmak » hukûmeti kurmak » sovup saymak » kacık » tuylu meşe » gorgu fukarası » kazanmak » cağırım » yuzunden okumak » kumbet » onluk » lup » yonetmelik » yuk altına girmek » on alım » rukun » cıplak resim » odenmez » selâmunaleykum kor kadı » grejuva » zimmetine gecirmek » başarıgostermek veya kazanmak » ızgara kofte » iki arada bir derede kalmak » ondelik » hapishane kackını » mulk » gonenmek » akcıllaşmak »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.