tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üstün olmak için çaba göstermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzunluk olcusu » ardınıalmak veya getirmek » optikci » bilinc akışı » kanadalı » ağaca dayanma kurur adama ins » fizik otesi » gecim zorluğu » celişken » buyuleme » kabahat samur kurk olsa kimse » kancılarya » kavurmak işi yapılmak » sabahlar hayrolsun » kabak cekirdeği » kesip bicmek » şeytan tuyu olmak » katgut » korluk » adamına gore » yasa cıkarmak yapmak veya koym » trampetcilik » vukua gelmek veya vuku bulmak » dunyayıharam etmek » musteşar » orta doğu » bahcecilik » gecmek » cıkmak » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » kukla » penceli » benicincilik » kutluk » aslıcıkmak » kuskun » yuzune gulmek » olcu almak » ozelleştirilmiş genellikle di » orge » enote » sokum » leninist » soven » an anevi » coluk cocuğa karışmak » olan biten veya olup biten » tumcemsi » guncelleme » kooperatifcilik »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.