tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
altınıustune getirmek » şeytan orumceği » hırsız kelepce » kasetci » eline elinize veya ellerinize » cabuklaştırmak » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » goturum » hunkâr » sut mavisi » iskeleti cıkmak » cam yeşili » ustadane » glâdyator » yuk olmak » nur icinde yatsın » ic » şimdiye kadar veya şimdiye dek » aslan yurekli » suslenmek » oğur » ifrat tefritte kalmak veya bul » ankara kedisi » zayice » caldırmak » mustensih » oğretiş » tumsekli » dudağınıveya dudaklarını ısırm » aksilik cıkmak » cingenelik » iceri girmek » marketcilik » coğur » ultraviyole » ulkuculuk » kor fare » metafizik » sepetci » cık cik cuk cuk » buğday guvesi » cin gulu » omrumun varı » guclu » pece » carşaf gibi » olgunluk cağı » cozundurme » buryan pilâvı » canaksı »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.