tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üstün olmak için çaba göstermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calgıcalmak » feleğin sillesine uğramak veya » kemiksi bolge » sosyolenguistik » edinmek hissetmek » teşrifatcılık » saat on bir bucuğu calmak » cangırtı » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » uşutmek » işkence etmek veya yapmak » acem kılıcıgibi » kaca » yat kulubu » sut » gozu cıkasıca » capkın » afgan » yerden yere calmak » gorulmemiş » golgeli » ecişbucuş » hucum » duzmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ceperli » sureğen » goz yuvarı » sıcmak » tukenik » surgulemek » olum » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cıban başvermek » felc gelmek » sağgorusuzluk » bugunku tavuk yarınki kazdan i » guneştutulması » avrupalılaşma » goğus tahtası » emec » bitmez tukenmez veya bitip tuk » domates salcası » tab an » bahce » yuz tutmak » gonendirtmek » ısparmaca » ruzgârlık » carşamba karısı »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.