tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sorma kişinin aslını sohbetin » sureklilik » gozunun icine baka baka » gozunun onunden gitmemek » arkac » yedi kat yerin dibine gecmek » parayıaraya değil paraya verm » urkme » ağzıvar dili yok » erkekcil » gonlunce » taşkıran ciceği » musellem » dort elle sarılmak veya yapışm » toplu sozleşme » icin kullanılır » goz yuvarı » arnavutlaşmak » ustunluk kompleksi » sokmek » kalsa veya kalırsa » onune gecmek » kortizonlu ilâc » duzeysizlik » sonuc niteliğinde başka bir bi » ve kanunlara uymaksızın cebir » lâkırdıağzından dokulmek » organizator » kesip bicmek » re » asal sayılar » dile veya dillere destan » carpıtmak » mufit » dokmek » yer cekimi » bir yapının temeline konan taş » nam vermek veya salmak » skandinav » bangladeşli » kazan kaldırmak veya devirmek » calımlı » geriye donmek » capaculluk » yuruyuşe gecmek » muhreleme » olumlu » zaman oldurmek » cekmek » yemişcil »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.