tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üstün olmak için çaba göstermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırıp gecirmek » bileğine kadar veya bileklerin » docentlik » başak bağlamak veya tutmak » cala kaşık » ahdiatik » t cetveli » cabalanmak » yureği parlamak » muslumanlaştırmak » cezbeye tutulmak veya kapılmak » manikurlu » pacal » nobetleşmek » fair play » curume » ozellikle celik dokum ve alaş » dayak duşkunu » duzayak » ofkelendirmek » dik ruzgâr » fıcıcılık » hukmetme » iki bucukluk » patates corbası » derdini marko paşaya anlat » yapılmışince ve uzun şerit » yolustu » munazara » guvercingoğsu » van kedisi » nankorleşmek » koruk » mayıs boceği » yakın cağ » iz duşumu » kuvet » yuzu gulmek » ağaclama » muverrih » gon » kepceleme » fuzen » dunurluk » orta ve yuksek bolumlerini bit » sarkac » cırakma » soz varlığı » allah seni veya sizi inandırsı » duşut »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.