tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üstün olmak için çaba göstermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleme » bok yemek duşmek » soyleyiş » ocakcı » acıklaştırmak » bulbulkonağı » kervan yıldızı » calıgibi » rotuş » cekme » geri cekilme » goturmek » ağzıacık » teror » celik » zuluf » gelecekcilik » ikindiustu » başıbelâya girmek veya uğramak » uyelik aidatı » kabul toreni » ağzına vur lokmasınıal » kıptî » millî huviyet » cekul » gozetici » yontma taşdevri » civileme » sabahıbulmak veya etmek » mecus » celik başlık » devletci » yureğini tuketmek » percem » fırdondu » kotu » gecinme endeksi » ecele care bulunmaz » goz » buyutmek » gencleşmek » bolukbaşı » duzulme » gozyaşı » gozle gorulur elle tutulur hâ » bocekhane » veya metal kemer » acar » kolcak » basmak »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.