tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaucuktan yapılmışşilte » golge balığıgiller » goz dikmek » sulûk » birey ustu » muhlik » cağlayış » olum fermanı » tuketim » duduk makarnası » oz » kapsama icine alma icerme » muterakim » enfrastruktur » host » kecileri kacırmak » ofkesi kabarmak » avurt unsuzu » tupluk » sun îlik » cepcevre » ayırac » yonden » yağmurolcer » sut calmak » cevirme » sacıntı » suveyda » yetişmeyesi » yavaştutun » yureklenmek » kulhanî » onluk » her biri mesame » kocak » resmigecit » surtunup durmak » mur » duşundurucu » cığırtkan » ihtiram kıt ası » in hali » acılmak » luks mevki » parca boluk » fena gozle bakmak » ağız aramak veya yoklamak » reva gormek veya gormemek » yer bakır gok demir » yuksuk kadar »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.