tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carliston » nuh nebiden kalma » kuflenme » el etek cekilmek » onlemek » yavaşca » yedi gobek » fırcalı » tutturmek » hucre » kazık kok » acısınıgormek » rehavet cokmek veya basmak » tek ceneklilik » acığınıkapatmak » kaptıkactı » dokunac » kaclık » oğle yemeği » orneklemek » sokağa veya sokaklara duşmek » seckinleşme » mulemma » yuzunu gormemek » oğretim uyesi » surumcemede kalmak » ceşitleme » cıyan » durtu » gozu ilişmek » kulâhlı » cenesini actırmak » mutedeyyin » suc » frenklik » mujde » belirten liste fihrist » seyran etmek veya eylemek » cekel » ipin ucunu kacırmak » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cin carpmak » bicimini alır hidrojenle oksi » odenekli » indirme bindirme » oğrenci » ren geyiği » gokdelen » boynunu bukmek » yurutmek »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.