tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ak ek » f f » alıcıcıkmak » yaygara koparmak veya yaygaray » mahrec » tutunu tepesinden cıkmak » gozyaşı » dolambac » ele gecirmek » ultraviyole » um » gonlunden kopmak » doğuşken » oru » ozel yaşam » cinisiz » ağaclaşma » keceleşmek » kor topal » bir ornek » kusku » on calışma » parcası » kostebek » tarla acmak » kulfetli » alı eli » genellikle orduda veya yatılıo » eli yuzu duzgun » pazarlıkcı » başkurt » sungercilik » gır gıra almak veya getirmek » juglans regia » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » neşvunema » tertipci » fiil cekimi » dilmac » afrikalı » gecmek » yuzuculuk » inanc » mercimek kofte » yangın cıkarmak icin kundak ko » ruping sistemi » canıyok mu » gobek otu » kulte » munasebet »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.