tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceremesini cekmek » cıngar » cakıllı » japon armudu » harrangurra » gomlekli » sansurleme » cekiş » aromaticus » bir sure ayrılmamak » gozu donmek » dorduz » ferz cıkmak » kumulus » uzum kurusu » sunger gecirmek » ciğnenme » cevre » oğrenci » cirozlaşmak » hukmetme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » goz dikeği » ciritci » portenin başına konulan işaret » darulâceze » ay gun yılı » aman derim » durtu » muterakim » şuyu » gecenek » olcerme » gozu bir şeyde veya bir şeyin » derdini cekmek » kumaşcı » pacayıkurtarmak » gın gin gun gun » nasihatcilik » tecanus » cizgileme » eline cabuk » duzlem » muşerref » kol boreği » koyungobeği » ayrıtac yapraklılar » su gecirmez » ormek » cıkıntılarıolan organ »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.