tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üstün olmak için çaba göstermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anlıkcılık » ac » ayağıyuruten baştır » sacı » katıve cıkıntılıorgan » butunu hars ekin » berguzar » harekete gecmek » yukunu almak » cozulme » hulûs cakmak » mevlevîlik » culcu » gurultuye gelmek » kupe ciceği » koleci » şeytan gorsun yuzunu » kor kurşun » mustakar » uzun oyku » hukumsuz » yonelim » yandan carklı » acıkta bırakmak » aşağıfalan yukarı » bulgar » hukûmet erkânı » baksana baksanıza » başdondurucu » gozunu sevdiğim » on yargı » turev » cintiyan » gonul bağı » kıskanclık » cemenli » yakıacmak » gurlek » yularıele vermek veya yularıka » makascılık » goğusluce » acıklama cumlesi » iceri » mızıkcılık etmek » gosteri » halacca » ruznamce » haric olmak » kına yakmak koymak surmek vu » oyle »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.