tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuvaş » kuf kokusu » etmek » insan ayağıdeğmemişveya basmam » corbada tuzu veya maydanozu bu » hoşduruma gelmek » zararlıcıkmak » iktisatcı » sondurucu » sırtında veya arkasında yumurt » saatci » karşılıklıbirbirini dovmek » capraşıklaşma » mizacgirlik » gozleri cakmak cakmak olmak » hurle » gozune uyku girmemek » numarasıolan » peşin hukum » alcaltıcı » fulûs » soylenilme » im » oğrenci belgesi » luks lâmbası » resim yapmada kullanılan komur » kıc attırmak » butunu » suzgun » gorumcelik » icme » uzerine almak » acısoylemek » aclıktan olmeyecek kadar » camur deryası » ozsel » ceki taşıgibi » gudukleşme » cusseli » boluşmek » başınıdondurmek » gayrimumbit » icirmek » davul calsan işitmez » makascı » muteharrik » analizor » Şeker bayramı » akla sığmak veya sığmamak » dunden »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.