tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üstün olmak için çaba göstermek ziyaret ediniz. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pirupak olmak » cıfıtlık » deli saraylıgibi » dudağınıbukmek » ticaret kanunu » koşeli ayrac » atom cekirdeği » yuz kızdırmak » koltuğuna girmek veya koltuğun » cetrefillik » un » tam adamınıbulmak veya tam ada » pabucunu dama atmak veya pabuc » genişletmeyi amaclayan yetkin » caycı » cizili » icin » tuyleri icin avlanan bir kuşso » şofor koltuğu » topuk calmak » yemeden icmeden kesilmek » calgıaleti » olu ortu » eşeği duğune cağırmışlar ya » romen » ciftlik » bulunan kimse » ruslaştırma » sa se » cekimleme » saturn » culsuz » gozleği » ağzınıveya cenesini tutmak » luks » icsiz » perde arkasında veya arkasında » olcut » vişne receli » cıkarmak » tapu kutuğu » kurek kadar veya papuc kadar d » kacışılma » suzulmek » kumandı » i tutmak » yapmacık guluş » secmek » ictima » bir don bir gomlek »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.