tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kararmışve sertleşmişinsan der » cıra » muvezzilik » yer camı » cocuk ruhlu » barca » biri » yurutulme » gobek » dudak bukmek » lupcu » catır catır » karaimce » duse » kutuk » icki masası » fabrikatorluk » bıckınlık » keloğlan » genel goruşlu » ipekci » giritli » dortnal » koy imamı » musluman mahallesinde salyango » tuy atmak » sut kırı » mutehavvil » kıvanclı » ana kralice » oğur olmak » dışyarıcap » cehresi bozulmak » iki cenekliler » non stop » sutun acmak » caplama » ağız acmak » tanrıaşkına » hafta sekiz gun dokuz » cın cın » avurdu avurduna gecmek » gelen paşam giden ağam » gonullenmek » yıva » teknik universite » sungerleşme » yollara sokaklara dokulmek » cağcıllaşma » denizcakısı »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.