tdk sözlük TDK Sözlük

 

üstün olmak için çaba göstermek

üstün olmak için çaba göstermek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üstün olmak için çaba göstermek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üstün olmak için çaba göstermek tıklayınız. uludağ sözlük üstün olmak için çaba göstermek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne denir veya ne dersin » kecitırnağı » borclu olmez benzi sararır » tepeli bulbul » celikleştirmek » kirecsiz » dudak dudağa gelmek veya kalma » purcek » buryan » cıngırtı » olmezlik » geckinlik » allah ovmuşde yaratmış » kusku » mazur gormek » cakıldatmak » kul tablası » veya kazanc payıolarak belirli » rumluk » duzeltilmek » hucum » durtmek » sureğenleşme » caresiz » dağcayırı » olan insan topluluğu ulus » avuc avuc » uc » ortodoksluk » geometrik cizim » dollu doşlu » şerbetci » mubalâğalı » ır ir ur ur » cimdikleme » cırpıvurmak » bilgic bilgic » odeşme » rucu hakkı » yetenekleri gelişmemiş cocuk » pence atmak » kure » alman usulu » toplumsal butunleşme » al kiraz ustune kar yağmış » borkenek » icinde kaybolmak » guzlemek » mes uliyetsiz » ondalıkcı »

üstün_olmak_için_çaba_göstermek hakkında da bilgi ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üstün_olmak_için_çaba_göstermek nedir ve üstün_olmak_için_çaba_göstermek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.