tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cepelli » obur » cağrıştırma » gozlerine inanamamak » sokulme » sevsinler » sırtınıdayamak veya vermek » tok sozlu » gormek » beyazın adı esmerin tadı » ust tarafı » sac saca » calıntı » fluorit » canavar duduğu » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » mustehcenleşmek » dort yuzlu » acık hava » cağa » bolunme » kasavet cekmek » buyuk gormek bilmek veya tutma » tebessumlu » hercumerc » nuvaziş » şeşi beşgormek » posteki » aklınıcelmek » bahce domatesi » huzunlendirmek » duğumlu » zumre edebiyatı » uslûpsuzluk » munfail » haber bulteni » altayist » gecinmeye gonlu olmamak » sana vereyim bir oğut kendi u » gercek » kamu sektoru » toskuru » icini yakmak » cizmeci » gulbeşeker » uygulama » uflec » spiritualizm » yuz tutmak » yuzde yuz »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.