tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » oynama » oğretim » allah a emanet » soğuş » dolut » cılgınlık » gozu toprağa bakmak » brıcka » cuha ciceğigiller » cicim » kusur etmek veya etmemek » gozcu » rumca » sonuk » micel » kılıc calmak » katısoz » dalgıc kuşu » ic hat » yedi kat yerin dibine gecmek » şehit duşmek veya olmak » muracaat » oz » odeşmek » cıban başvermek » civileme » cifteli » supurtmek » mevlâ » faceta » cocuk işi » defteri durulmek » yanışolcer » murekkebi kurumadan bozmak » gocerme » kervan yıldızı » ortalığı almak » carpışmak » gozeneksizlik » kapalıgecmek » gumruk koymak » terbiyesizlik etmek veya yapma » akce » arefe gunu » u » cocuk oyuncağı » kalpci » goz banyosu » gercekte »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.