tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntü eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vekilharclık » corapcılık » muferrih » su orumceği » ovunme » ackıcı » cilekci » karnızil calmak » turancılık » ayınlarıcatlatmak » kompresor » centme » cıkarma harekâtı » yağlıkcı » ustun bulunmak veya gormek » guvenliği sağlamak icin yapıla » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » dubel » olmayan bağımsız hur » cozuş » on şart » dokunmek » furu » purtuklu » kotu » elcilik uzmanı » kılığına ceki duzen vermek » humayun » surmek » guzel duyusal » kapısıacık » aynıkapıya cıkmak » nonfiguratif » mutelezziz » tekefful » paspascı » acık olmak » zaturree » cift cubuk » avuc » goğsu kabarmak » nefis mudafaası » butun malların ortaklaşa kulla » gozden kacırmak » prescilik » gonul bağlamak » tur ağac cember » tesaduf » mujdelenme » cakma kapı »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.