tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğmelenme » tenevvur » duruma gelmek » kopekoğlu » cekiştiricilik » ozenc » iceriye dalmak » levanten » ayrıseci yapmak » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » ıl » uşme » ozelliklerine gore bu organlar » bir ağac stryhnos nux vomice » duzgunluk » on teker » komurleştirilmek » sevinmek sev in sevdirmek se » ici titremek veya titrememek » p » kosnulmek » gozu cıkmak » olcusuz » yargıclık » bolmek » cırak » dili başka bir dile calmak » tacsız » copurlaştırmak » eşbasınclı » citen » cumle » bir dilin kelimeleriyle duşunc » oy vermek veya oyunu kullanmak » elinden kan cıkmak » gumburdetme » lâmbayıacmak » allah a emanet » kimin arabasına binerse onun t » bicimde saplı obur ucu yassıo » surucu » guatemalâlı » bir gunden bir gune » surukleniş » cırpı » cicek acmak veya vermek » ic tumce » cağma » kufletmek » son ses duşmesi »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.