tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cala kurek » album » renkolcer » klâsor » gozlerinde şimşek veya şimşekl » acınmak » sakla samanı gelir zamanı » goğermek » etciller » kefekiye donmek » kurdanlık » hafta arasında veya icinde » sana vereyim bir oğut kendi u » kutuphane » yıkılmayacak bir bicimde duzg » uzun sivri kumes hayvanların » gure » duve » kulakcık » cevirici dili » kıcın kıcın gitmek » usanc vermek » portlemek » majuskul » parca parca » kecilik etmek » ictenliksiz » gu » ağzıacık ayran delisi veya bud » rukuşluk » sutlu kengel » kambriyen oncesi » top cam » cirkef » şofor ağzı » genel goruşlu » orumce » yuk » burcak » acıcekmek veya duymak » yukseltmek » gunindi » korunu oldurmek » veresiye karşıtı » lokma goz » cekirdek » lule lule » sokak cocuğu » dolleniş » keyif catmak »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.