tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntü eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
supuruş » koc yiğit » şekle sokmak veya koymak » cıfıt carşısı » turdeşlik » ters yuz veya ters yuzu geri d » sozcuk turu » eşeyli ureme » boğurtu » bir dostluk kaldı » ileri uc » mis uzumu » aşık atmak veya aşık oynamak » tuy atmak » ağız tutunu » olunme » yaprak oynamamak veya kıpırdam » ipek ciceği » aba gureşi » bağrışcağrış » cemenli » doğuş » yuzu tutmamak » bicimi » sukûtla geciştirmek » yuksek yaylak » ordek yuruyuşu » muzaheret » icin » kundeye getirmek » eski dunya » topceker » gudulmek » gule gule » catılmışkirişsistemi » muzayaka » tatsızlık cıkarmak » paşa cayı » işportaya duşmek » olağanustuluk » normal vucut sıcaklığı icinde » gun koymak » kulâhlı » calılandırma » kaput gitmek veya olmak » yuklenmek » uluş » ucleşme » boşnak guzeli » kulturlu »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.