tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuvalcı » borclu cıkmak » mumtaz » moto » noel » boğurtme » acmak » eli boğrunde » goz ucuyla bakmak » muessif » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » yontemlilik » koruk gibi » kuşculuk » gul yağcılık » okculuk » sozluk » berat kandili » calıdikeni » yerine gecmek » yer yarılıp icine girmek veya » dişgecirememek » kâğıdından değişik olanınıbulm » omca » aramak » goynumek » allah kabul etsin » soz ustası » goreyim seni » kongolu » calgı » mal kapital » uzum sirkesi » eski dunya » cam goz » gonul koymak » molekuler » muhur basmak » gonlu celinmek » ne demek » başıgoğe ermek veya değmek » başına gecmek » tabak sevdiği deriyi taştan ta » bıckınlık » on ad » gun ortası » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » ile beraber » sebat etmek veya gostermek » puskullu belâ »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.