tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntü eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşîleşme » talip cıkmak veya talibi cıkma » kundelemek » yuzunden duşen bin parca olmak » saati calmak » perde arkasında veya arkasında » mubayenet » kaplan bocek » cevre » duğmecilik » dağıtılan bağday » ortak ozne » garnitur » kocek » kılıc oyuncusu » surgit » dovdurtulme » kacıntı » mubalâğacılık » icermek » tepeli dalgıc » uremek » altlıustlu » comlekleme » kus kus » kosnulu » ustunuze afiyet veya sağlık » fabrikatorluk » ocakcı » nuktesiz » aşure gunu » puskurtulme » ovgucu » tutturme » guneşacmak » işi bir şeye vurmak » cocukluk » sorguya cekmek » bicem » sarac » ciftcilik » domates salcası » guzellikle » m » gonlu bol » puruzsuz » bilgi şoleni » oyku » dosta duşmana karşı » merhem »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.