tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntü eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zumre » mahkemeye duşmek » homoseksuel » fiske fiske kabarmak veya olma » yuzune karşı » mutecaviz » ahu parcası » bahaî » nazıgecmek » catra patra » ahıra cekmek » para cuzdanı » cinke » gunahına girmek veya gunahınıa » coğunluk » acıkok » buyukluk gostermek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » şofor muavini » yulunmek » uslûp » damdan cardağa atlamak » goz ucuyla gormek » oğreticilik » şekle sokmak veya koymak » treni kacırmak » dunyaya kazık cakmak veya kakm » t cetveli » tukuruklenme » işacmak » bir nesneye kece gecirmek » cavelâ » olcturmek » munteha » mertce » supurgecilik » cırpma » dunya evi » gaile acmak » cin anasonu » konsul » otesinde berisinde » gudulmek » gaz olcumu » suyunu cekmek » cıkarmak » cucelik » caprazlama » pişmişarmut gibi birinin eline » perdenin uzerinden oynatılan »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.