tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inmek » cakıgibi » suvari alayı » bekcilik etmek » alıcıcıkmak » yuzer top » muezzin » kara evli » orneğin » duzgun » uzengi taşı » cattırmak » baltık » ıstırap cekmek » gumrah » oruclu » subekli » şantor » beleşci » gani gonullu » sebep olan fiziksel enerji ha » gusul » gencleştirilme » onunu kesmek » edilen sıvımadde » altın tutsa toprak olur veya » eller yukarı » gorkem » duşkunluk » corbacı » cağırılma » tecavuz etmek » gercekten » ceyrek son » almanlaştırmak » dunit » kup » er gec » katılmasıya yapılan secim » buzuk » soz cambazı » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » ustunluk kompleksi » allah akıl fikir versin veya a » acından olmek » ocakcı » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » kunye » sonuc niteliğinde başka bir bi » cedik »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.