tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fırcalanmak » suruklenmek » şarap fıcısı » e kuvvet » rumluk » cay bardağı » ifrata kacmak » doğaclamak » gonderiliş » acık vermek » muteharrik » kecilik etmek » mustacel » mukerrer » kuru kofte » yahudi arapcası » calıfasulyesi » susleyip puslemek » olmez cicek » bulbul gibi konuşmak veya okum » soyup soğana cevirmek » produksiyon » gul gibi » mumteni » daha bircok şeylerin yapımında » sukûnetli » temayul » faslı » harc » carpıklaştırma » nesne obeği » hic değilse veya hic olmazsa » gozleri cukura gitmek veya kac » frenk » aşağıfalan yukarı » kacışma » man men » yuzu yere gelmek gecmek veya y » amputasyon » popculuk » teferruc » cene yarıştırma » burc » ustune gitmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » umutsuzluğa duşurmek » cok tasım » tarihcilik » olmuş » yaşakıtmak veya dokmek »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.