tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mesai yapmak veya mesaiye kalm » hazır corba » ozdeşleşmek » cakış » petrolcu » kutuk » guneşlenmek » esprituel » murtekip » penceletmek » kosteği kırmak » ortu » kalem cekmek » ustluk » yerine gecmek » kulliyet » surgun » yaya gecidi » yankıuyandırmak veya yapmak » elekcilik » kacak gureşmek » ceşnili » arif olan anlasın veya anlar » surumek » cizgilik » edilgen catı » cığırından cıkmak » ovuntu » ufurmek » tarikatcı » koşeleme » işkembe corbası » cobantuzluğu » iki duzlemli » kuşat » kacan kacana » kişiye ozel » dili başka bir dile calmak » durum » ozene bezene » cıl cil » dayanım omru » arpa ektim darıcıktı » cit » nasranîlik » ciftcilik » ayca » bircoğu » ayaklarına veya ayağına kara s » li »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.