tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntü eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok karılı » dinden imandan cıkmak » suslendirme » fırsat kollamak veya gozlemek » koklemek » cocuk gibi sevinmek » kaypakca » tıkaclama » kamcılaşmak » duzeltme » ipek boceği » sur atlenme » otobusculuk » allah senden razıolsun » oluşturduğu siperler borda ka » demir uzerinde » sovuş » cağanoz » yolgecen hanı » sozlendirmek » yureği katı » yureği delik » somalili » şupheye kapılmak » gommek » muterakim » calışılmak » durbunlu » duzmek » inmek » calgıorağı » yarayan duzen » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » uctu uctu » koncsuz » mutefekkir » acık » hukmetmek » kullanılır » kokun gecmesi » gozu bağlıolmak » uzum guneşi » rehber oğretmen » musebbip » deme » uzengi kayışı » sozcuk vurgusu » den yana » istencsizlik » oğur »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.