tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakmak » kosnulme » acık sacık konuşmak » mağribî » coğaltım » mahrut » gobek » yuzluk » x ışınlarından yararlanılarak » orgucu » prospektus » murekkeplenmek » acıklatmak » calımlı » ardıc rakısı » deklânşor » oldurtmek » cadır canağı » goruşmek » cokertme » tupcu » dayayıp doşemek » murekkep » gomme banyo » ickili » kuvvetten duşmek » zırıltıcıkarmak » dubeş » papaz her gun pilâv yemez » belirten liste fihrist » guzellik enstitusu » ciceklenme » toz » avusturyalı » gulduru » sigara boceği » olu yıkayıcı » duzensiz » mumkun » bıkıldığıbildirilir » bolme » oneze » uzerine duşmek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » durtulmek » tokaclanmak » can boğazdan gelir veya gecer » mongolistik » on oluş » turlu »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.