tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonuldaş » kuraso » ozerkleşmek » tumu cemiyet » kuşak dolama bağlama kemer » ağzına bir şey veya bir cop ko » kostek vurmak » celikleştirmek » derdini deşmek veya depreştirm » baskul » dallarınıkısaltmak » coğunca » kerpic gibi » cirişotu » gozetletme » cullandırmak » para donmek » duzenek » elini surmemek » fener cekmek » cekmeceli » madan meden » ışık golge » tenasuh » uzumun copu armudun sapıvar de » acmak » kalem acmak » alın catısı » aslanım » kacanın anasıağlamamış » buyutmek » mtırak mturak » kacımsar » sıcma » goz ardıetmek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » cıkmak » cermen » bicimdeki bolumler » yanlışkapıcalmak » doşeyici » hunnap » sozlu » cansız duşmek » sarnıclı » sacma » uzak gocuşme » beklenmediği umulmadığıveya c » alkışcı » cıkarmak »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.