tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntü eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzına tukurmek » icindeki en kucuk birlik » ciziliş » uşengec » cevrinti » caktırma » mubahase » orgucu » cokmek » hesap gunu » bıcaklık » cozmek » donmeli » ayakkabılarınıcevirmek » nijeryalı » aracılığıyla duymak değmek e » toretanımaz » harama uckur cozmek » ork » becene » soğuş » doşekli » kume calışması » toz » tumleme » kireclenmek » cocukcağız » yuz tutmak » yukseklikleri ve yol actıkları » kor ucuş » tuzlayayım da kokmayasın veya » gockun » dovme » aktore » urkmek » gozsuz » haziran boceği » para dokmek » manipulâtor » ozene bezene » uckuruna gevşek olmak » teneke calmak » ayağınısurumek » fotoğrafcı » olu yıkayıcı » yuksekten ucmak » gonul yıkmak » hırcınlaşmak » ustune bir iki guneşdoğmak » on sezi »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.