tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntü eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sarıcizmeli mehmet ağa » soğdakca » onunde perende atılmamak » tukuruk hokkası » bu yuvacıklar topluluğunun bal » beyazın adı esmerin tadı » donuşturmek » mutemadiyen » koceklik » ney uflemek veya ufurmek » dalgaolcer » berber dukkânı » kacamak yol » cozgu » merak sarmak duymak veya salma » gonlunden kopmak » yuvaya donuş » bakla dokmek veya atmak » slavistik » duzme » yer acmak » cok partili » bu veya şu kadar » cıkmak » yeri goğu tutmak » alman gumuşu » cift » haber cıkmamak » gozu gormemek » ic guveyi girmek » gore » cekim ekleri » koşeli parantez » başınıgozunu yarmak » ardına kadar acık » calma » ustlenim » yukseklikleri ve yol actıkları » suvari » koken » sevgi » eline cabuk » yuk » hristiyan » ackılanma » bolme » oğretim gorevlisi » hurufîlik » tek kurekle mehtaba cıkmak » okuz balığı »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.