tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntü eş anlamlısı nedir

üzüntü eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntü eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntü eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntü eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapay bobrek » catılı » pejmurde » cağıldayış » dunya » rontgenleme » minder curutmek » buyultme » kulâhcı » armutun sapıvar uzumun veya k » munasebetli munasebetsiz » ters yuz ters yuzune cevirmek » duzenlik » comlek kebabı » olu » gelgec » başkurt » icine dert olmak » kullu » gun » sukse » anketci » doşeme » gayrimuslim » duzen kurmak » pabuclu » hancerlenmek » yucelim » cok yavaşişyapan cevik olmaya » uvez » yer demir gok bakır » kulturfizik » ic tureme » karikaturize etmek » koreli » işduşmek » gumburdemek » otmek » centilme » tulyum » tedavulde olmak » kaymağıolan » sah cekmek » cıkmak » cf » yuruk semaî » karadeniz de gemilerin mi batt » vermek » seksuel » gecer »

üzüntü_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntü_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntü_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.