tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şerit » yalıcapkını » aklınıkacırmak » pis soz » gecirgenlik » gozu hicbir şey gormemek » tepe acısı » ay modulu » ici kalkmak veya kabarmak » duzmek » uğur boceği » yonetme » alım satım burosu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kuru gurultuye pabuc bırakmama » capraz » hele şukur » cekiştirici » yangından veya gumrukten mal k » ezilip buzulmek » tekercalarcı » kullenmek » sureyazar » tabakcı » cercilik » yasa gomulmek » marmara cırası » kılık kıyafet duşkunu » uzuntulu » ikili unlu » ucmak » ceper » carpma işareti » uretim gucleri » coğaltma » psikolojizm » kumeleşmek » mavi kuf » munasebette bulunmak » ibrikci » cala kamcı » yabancısıolmak veya olmamak » borc altına girmek » goruşme » gonul darlığı » cobanın gonlu olursa tekeden y » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » guvey i » tuketim »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.