tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dalga gecmek » farklılaşma » korleşmek » dorduz » teşhis etmek veya koymak » cozumlenmek » ustunluk karmaşası » guler yuzluluk » gece » borulce » samanyolu » ağzına tukurmek » dolapcı » eklemek karıştırmak ilâve et » cikletcilik » gumburdetmek » renkci » tespih bocekleri » para cuzdanı » babıâli » imparatorice » tur » nd » kapkaccılık » sus » malta humması » kanıicine akmak » host » odemek » merhem » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » keci mantarı » hukûmet konağı » arkaustu » gozunu dort acmak » gonlu kara » esmer kufler » kolcaklısandalye » nasrettin hoca nın turbesi gib » ucuklama » cektiri » başağac » mirac kandili » penceleşmek » şeref uyesi » tecessum » sacısakalıakar gibi » yontem bilimsel » duşunceli » halka veya âleme verir talkını »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.