tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kultivator » ustune oturmak » yuzeyinin her noktasına basınc » utopik » goz » baygın duşmek » canak ağızlı » kuyruklu yıldız sacı » dumtek tutmak » anuri » duzluk » frenk inciri » sellemehusselâm » yuzsuz » ici gitmek » muttefikan » koşe yazısı » uzere » sıcramak » mineral » lâkırdıcıkarmak » ruya gibi » odu bokuna karışmak » arnavutluk » beliren olumle sonuclanan has » yore » cingeneleşmek » guvercinlik » derin derin duşunmek » mastıciceği » okun yanlarda gosterilmişağır » bir coplukte iki horoz otmez » ulahca » bicimsellik » sarılgan govde » kola cıkma » dil surcmek » kurallara ve yontemlere gore k » tutsulu » iliğine işlemek veya gecmek » coğalış » yazdığıad veya işaret » muslukcu » gumleme » goknar » amerika armudu » yonetmen » ultimatomsu » dem dokmek » tel kuf »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.