tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapanice » borcsuzluk » yalancıcıkmak » kulupler arası » olmezleştirmek » » kuzey yıldızı » kalite cemberleri » yuğruk » kume » boynunu bukmek » kurneme » gomec » kacamak » cicek biti » kireclemek » tumlenmek » y y » beşikci » cesaret almak veya bulmak » tıkaclanma » şomizye » danışıklıdovuş » ayaklarının veya ayağının ucun » polonez » ulker » klikci » kucuk karga » gıcık almak kapmak veya olmak » buyuk dalga » duzayak » ağzıvar dili yok » tespit etmek » omrumun varı » ne haddine » paskalya coreği » şukur » tadınıkacırmak » duzenli » cilemek » uzun sivri kumes hayvanların » gun » uctaş » cok sağlam dayanıklı sert » goz » gonlu yaralı » gucendirici » guc » kor olur badem gozlu olur kel » gercek varlığıinkâr eden aşırı »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.