tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
futuvvet » calışma barışı » boluk » carcabuk » calımlamak » tukenmek » ovguculuk » mubarek » cift dişliler » dava gutmek » borc yiğidin kamcısıdır » temedduh » kendini vermek vurmak veya cal » av donemi » mulkî » lokoz » gore » calıkakıcı » cıkılmak » catık cehre » indirme bindirme » yahudi arapcası » sozune gelmek » duzlem » teror » cekmek » calmadan oynamak » gosterilen » koreltme » takaddum » goze » başınıkaldırmamak veya kaldıra » calık kavak » cekilmek » tukeniş » yarışcılık » kendine susu vermek » dovulmek » geceli » copra » yargıgucu » somurme » mumin » ucmak » deniz ussu » hasretini cekmek » mustahak olmak » gormek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » bocekciller »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.