tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek » talaşboreği » olumlu cumle » tuberkulin » goresime » peygamber ciceği » allah bir dediğinden başka soz » danimarkalı » tefeul etmek » kosele gibi » geri cevirmek » bohcasınıtoplamak » caycılık » başıacık » koprucu » acmak » faydasınıgormek » dediğim dedikci » ca ce ca ce » cıkmak » yukumlu » tespit etmek » tahkimat elemanlarıustune veya » gumruksuz » eşekcilik » yarışcılık » duygusal duşunme » hatır icin ciğtavuk yemek » gulutcu » gokce yazın » tutun rengi » ağaclaşma » falcata » otturmek » huzunlendirme » akcıllanma » kralicelik » baştan cıkmak » onluk » olmuş » kısmeti ayağına kadar gelmek » bazıbitkilerin turlu organları » yeniceri ağası » onunu ardınıduşunmemek » guc beğenir » posta koymak veya atmak » cekeleme » suruklemek » acmak » imtizac »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.