tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ovguculuk » yuksek okul » isteyeninin bir yuzu vermeyen » ruslaşmak » gokturk » dalgıc elbisesi » tavuk koftesi » dunya » tevessul etmek » olumcul » ic tutmak veya ic bağlamak » başlangıc » ateşci » ıcı ici ucu ucu » coğulculuk » museddes » ciğnenmek » cisemek » anaclık » yan gozle veya yan gozle bakma » dondurulme » cengellenmek » element kısaltmasıal » gunlerden bir gun » orgutsel » barut kesilmek veya olmak » cağrım » semturreis » ceviren » dolambaclı » meş um » şarap fıcısı » oğurtu » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » golgeli » orneksemek » hollândaca » buyultmek » ortmece » capkınlaşma » acık ordugâh » capalanış » cark etmek » pacavralaşmak » allah hoşnut olsun » ışıl kufler » ruzgâr altı » hızlıhucum » hint pirinci » guzel »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.