tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tacsız » buğeme » cırak » ortalığı almak » ucmak » danscı » yureğinin yağıveya yağları eri » boy gostermek » goruşturulmek » dustur » cıkıştırma » cıkıntılarıolan organ » bukulmek » harcsız » sebep olan fiziksel enerji ha » sureklilik gosteren » tuveyc » kuffar » gonlunden gecirmek veya gecmek » ballıborek » gozunu kapamak » cağrıştırmak » yureği geniş » donuş » facasınıalmak veya al aşağıetm » sehpaya cekmek » ucan daire » norotik karakter » sağgoru » hızınıkaybetmek veya yitirmek » borclandırma » kaplumbağa yuruyuşu » duzenlemek » noron » unletme » testiyi kıran da bir suyu get » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » bir gozeli » duşurmek » gozune carpmak » oksurmek » sulûk » gormek » nazıgecmek » yuz aklığıgostermek » o o » supurge darısı » hangi taşıkaldırsan altından » pacavracı » tevekkul etmek »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.