tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
donuşumlu » cerceve » başıacık » savaşcı » gorunuş » uzerine yuklenmek » olum doşeği » politika ile uğraşan kimse si » pek yuzlu » molotof kokteyli » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yunmuşarınmışveya yıkanmış » sıcramak » mulhak » cuz î » cezayirli » takat kalmamak veya kesilmek » hic değil » dalyan koftesi » tenkitci » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » dikişci » spekulâsyon » seylân taşı » tamamen veya kısmen durması » karacayca » kor satıcının kor alıcısıolur » boyle » bicimini alır hidrojenle oksi » kopru kurmak » goturu iş » ibadet de gizli kabahat de » icli » şuphesiz » gozetici » motivasyon » kafasında şimşek cakmak » gozlerini bitirmek » cok gelmek » sidik sokturucu » gozenek » secmeci » uretim ilişkileri » kirli camaşır » ceri » mutebessim » şakaklarıağarmak veya beyazlan » olculu » turkuaz » carıklıerkânıharp »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.