tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pekce » cınargiller » cılgın » fevc » acık liman » gomme » bir turlu » caput » rahat doşeği » başsavcıolma durumu » sun îlik » gok gurultusu » ağız tutunu » mustesna » gayrimutecanis » sureti haktan gorunmek » sulfatlanma » suyu hurmetine veya yuzu suyun » bitli veya kurtlu baklanın da » garazıveya garezi olmak » hint gergedanı » teknik oğretim » kopuk » cağırım » uclu » calımlıcalımlı » taşınabilir arac » kaptan koprusu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » avuc veya el acmak » duzelmek » inekcilik » divan durmak veya el pence div » arac » eline cabuk » dovme » ahbapca » tonsuz unsuz » palandoken » corak » başınıdondurmek » omruhayat » yapma » didik didik etmek veya olmak » ad cekme » notrlemek » kustum otu » cekiştirmek » cozumleyiş » ortenek »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.