tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kimse » gundelikli » kalcasız » kacmak » tuketici » deney tupu » gozletme » ele gecmek » komşu kapısına cevirmek » tulbent » kara kedi gecmek » dostlar alışverişte gorsun diy » cığır » tetikte tetikte olmak beklem » ustlenim » dublorluk » acısoz » torpulemek » dokturme » gozetlemek » hayrınıgor » gomgok » uc gunluk omur » bazımadde fiyatlarının ustune » cingenelik » c » ciftleştirmek » ya ya » kukremek » tenceresi veya tencereleri kay » ataturkculuk » meşhut curumler mahkemesi » cığıltı » turancılık » butcelemek » gozunde » butunletme » on sozleşme » edebiyatcılık » evvelâ can sonra canan » bir tutmak veya bir gormek » ic bulantısı » ağır cekmek » eşiğine yuz surmek » arka kapıdan cıkmak » duziko » bilinclendirmek » sıtma gormemişses » yakından bilmek veya tanımak » oğretim gorevlisi »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.