tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
satranc takımı » buyutmek » katıve cıkıntılıorgan » goğermek » lâkırdıyıezip buzmek » yuzune bakmaya kıyamamak veya » yureğini serinletmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cıkmak » gosterişsizlik » cakıl » duvenci » acık » gozluklu yılan » fırca cekmek » cokmek » kacak » otmek » dayanamamak » kalaydan cıkmak » cıkarmak » cennet okuzu » celme atmak veya takmak » sıcan » dollemek » gecişme » gecmişi olmak » ayağınısurumek » parca başına » dediğinden dışarı cıkmak » sunnetleme » recine kanalı » murekkep » gobel » kor faregiller » dunurculuk » komurlu » ağzının kokusunu cekmek » duğmecilik » cekmek » bulgurlu ya gelin mi gidecek » vergi kanunu » cocukluğu tutmak » su » cin sacı » nufuzu altında tutmak » orumce » gonlunu duşurmek » cenen tutulsun » deve bir akceye deve bin akce »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.