tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donem » tezevvuc etmek » cicekcilik » ceşitlenmek » sefasınısurmek » sunnet ehli » iyi gozle bakmamak » kuflu » kelepceleme » verim duşurmek » olcu » catallanmak » cıkmak » dışbukey » ad cektirmek » duzenci » lâcivert di » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ackıcı » gepgenc » ne munasebet » mezatcı » kap » inci sacmak » bloke cek » biciminde duzenlenen ulusal ve » senatorluk » bağlantıunlusu » gelişmişcanlı » susleyip puslemek » ozelleşme » kultursuz » yukarı goğe doğru olan yanı » taaccup etmek » cıkmak » kan yurumek » hicleştirme » boşgozlerle bakmak » fırsatıkacırmamak » deniz durmak veya duşmek » gozlemlemek » dalâlete duşmek » mulhakat » cıkılma » gormemezlik » hafta arasında veya icinde » soz etmek » buyrukcu » calgın » murekkepli »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.