tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuneklemek » dikec » uykusu kacmak » karamusal veya karamursel sepe » dordul » orneklemek » medducezir » kulucka makinesi » adetimurettep » cenesi oynamak » ulak cıkarmak » kostumcu » ici daralmak » cizmecilik » goz goz » muşabehet » sodyum klorur » gecmesi » dişdudak unsuzu » pic » gulle atma » kosteklenmek » ozeni » fumerol » veresiye karşıtı » klorurleştirme » oncel » alcalma » yuklu » ozendirme » koalisyon hukûmeti » aradan cıkarmak » duzelti » gucsuz duşmek » transfuzyon » muzik bilimi » akca pakca » keloğlan » allah ne verdiyse » sabahcı » polemikci » ic harp » bicimlenmek » cavuş » cimmek » olan insan topluluğu ulus » başına gecmek » aylığa gecmek » kepce » temerrut »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.