tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
one sermek » goze batmak » japon sarmaşığı » surukletme » duğun dernek » goz altıkremi » hık demişanasının babasının b » kılık kıyafet duşkunu » gonenme » voli cevirmek » unlu benzeşmesi » canıağzına veya boğazına gelme » kucuk dil unsuzu » net ucret » şipşakcı » pacavraya cevirmek veya pacavr » ordek » oz su » sozluk » guzel » zatulcenp » soğuş » onluk » doşem » alt cene oynamak » yuk vurmak » guven oylaması » tepkili ucak » tecessum » kullanıma hazır duruma getiril » tutturme » hasatcı » yağmur yağarken kupunu doldurm » arpacıkumrusu gibi duşunmek » hareketli parca » ust dudak » iki cenetli » copsuz » onermek » dol » kucuksemek » savaşcı » ibliscilik etmek » kırgız » bir icim su gibi » cağıldamak » ozumleme » şeytan orumceği » koncina » acık alınla »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.