tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koyuvermek » yuz » gunduzsefası » gorum » balgumeci » mer iyet » oğlen » yediği onunde yemediği ardınd » icine cekmek » hukumranlık » yumurta okce » hezaren orgu » atla arpayıdovuşturmek veya da » ceyizli » nesnelerin butunu » gozunu hırs burumek » ters yuz » hareketin yeniden kurulmasıyla » parcası » uzengilenmek » bıcak atmak » cerge oba otağ » ikbal duşkunu » kumulâtif » guduk » burnu yere duşse almaz » oğretmek » kayı » koktencilik » desinator » flut » ulah » ekmeğine yağsurmek » orgu » nefesi kesilmek daralmak veya » kayışa cekmek » elinin koru » kırdırmak işini yaptırmak » yukselti » dort kaşlı » gocmenleşme » muhre » oz su » capkın » bicimdeki bolumler » kadehcik » âlemi var mı » kapıdan cevirmek » kampcı » carıkcılık »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.