tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keyfi kacmak » vergi yukumlusu » ucleme » suclayış » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » yakın gocuşme » tatar » kulturel antropoloji » tutununu tutturmek » kanada kavağı » tutamac » aristoculuk » markscı » duşuncelilik » bolşevizm » gonul maskarası » sel gibi akmak » gelişmişcanlı » kacıncı » yerlerde yetişen bir bitki me » goğsu kabarmak » uruşme » gonlunu celmek » yapılan yığın » catı » hristiyanlaşmak » istifcilik » avcunun icinde tutmak » odunlemek » suflor » sıcana donmek » guderihane » dışarıcıkmak » genclik » başdumeni » surtunmek » tapi kalmak oyunlarda » baltık » deve doşlu » cok yavaşişyapan cevik olmaya » lâcka olmak » coluk cocuk sahibi olmak » bicimsellik » disiplin sucu » kurekci » oleyazmak » hemzemin gecit » kopurme » bulunan bolum kafa ser » ozurlu »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.