tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uveyme » başortulu » hanımgobeği » zumrut » kısır dongu » cantalı » uzak doğu » coğurcuk » esperantocu » calımlanmak » suvari polisi » sosyolenguistik » kut » kacırmak » kıyıda koşede » muderris » kotuleştirme » su dokunmek » cekişte » gomlek » sutkardeş » sonuc takımı » mudafi » urolog » bicimlenmek » cemreme » once » kufurbaz » hurriyeti secmek » bulgar » acık » uzre » gule gule » carşaflamak » teeyyut etmek » cakşırsız » curutmek » uzun parca » bugunden yarına » govek » su duzeyi » dokum » cumlenin ogeleri » kerpicci » dortleme » tum sayı » gonul vermek veya bağlamak » ustune alınmak » tamir gormek » muhtedi »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.