tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıngırdama » benlikci » acık eksiltme » canıcekilmek » deke duşmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » muhimmat » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » acılmak » dol vermek » gozu acık » surgun » gorevden almak » buyuk dalga » temizlemek » goruş » dualist » gobel » ac » norotik kişilik » carpıklaştırma » omur » gul yağcı » album » kotuluk » cekmek » donuşturucu » uvendire » adımlarınıacmak » emeklilik cağı » profesorluk » dudukleme » » gorgu aşılayarak onceden tesp » cengi » sozunu esirgememek veya sakınm » oz oğrenimli » andac » cillenmek » kutleşmek » guvence vermek » bu veya şu kadar » kucuk bitkilere verilen ortak » gelip gecmek » percem » ses vermek veya vermemek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » luzucet » duzmek » verilen genel ad afsun sihir »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.