tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lokma dokmek » cilesi dolmak » kucuk bitkilere verilen ortak » boşgezmekten bedava calışmak y » ciğerimin koşesi » oğrenme » kotuleme » fırsatınıduşurmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cırpışmak » basıp gecmek » bilinc » cirkinleştirme » am » bohcacılık » icindeki en kucuk birlik » gecmek » parcalar » nesne » icinden gulmek » cakıldak » ic guveysi » duşey duzlem » cember icine almak veya cember » zorluk cıkarmak » nusha » gunahıveya vebali boynuna » keceleşmek » akcopleme » suruklemek » sucukculuk » citi yapmak » somalili » oldu olacak kırıldınacak » hicbir » aşırıtepki » briketcilik » cılgıncasına » alıcıyonetmeni » değişkene gore hesaplanan sayı » capak » kelebek gozluk » şuphesiz » suzgecleme » duven » tedafuî » beklenmediği umulmadığıveya c » ateşine veya nârına yanmak » etmek icin uzerlerine konulan » ucluk »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.