tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuceleşme » tekeline veya tekellerine alma » olmama durumu serbestî » yuz binlerce » dedektor » cizilme » goz acamamak » cemaziyulevvelini bilmek » edat tumleci » geri cevirmek » butun butun » civileme » oya ciceği » cerezlik » ucu bucağıolmamak veya gorunme » cakılı » cıvmak » telgraf cekmek » keder cekmek » aglutinasyon » hac cıkarmak » cağrılı » duğun bayram etmek » tatarsı » dokmek » kıvanclı » iceren genel kavram » guduk kalmak » kucuk bitkilere verilen ortak » altından girip ustunden cıkmak » calkak » musellem » başıdonmek » kapıdan cevirmek » dehşet sacmak » telâşe muduru » donum noktası » kostek vurmak » goz » oğurme » karga duleği » mubarek gun » uzun cizgi » turkleştirme » togolu » donuşturulmek » cınargiller » kıyamet gunu » kadife ciceği » orumcek sarmak »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.