tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutkardeş » maddelerden oluşan varlığın he » maskaraya cevirmek » topal eşekle kervana katılmak » cukura duşmek » ip » gorgulu » yatak yapmak veya sermek » mururuzaman » donuşme » gomlekliler » cıkmak » ne hâlde » ciğleşme » bunlardan yararlanması » oksuzluk » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » bereket ki veya bereket versin » ibretiâlem icin » japon armudu » ciziş » koy » zirzopca » muvafık bulmamak » duven » kışdonencesi » pusur » cam fıstığı » davranma » dışyarıcap » ozdek » kacırmak » ropdoşambr » cevirmek » işten el cektirmek veya cektir » temizlikci kadın » geri cevirmek » mes uliyet » cekmek » emec » ic mimarî » hukum vermek » ciğnenmek » dikdortgensel bolge » cavuşkuşu » kacmaz » rutbe » celme » şukurler olsun » tuba »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.