tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karşılıklıbirbirini dovmek » bilinclendirme » akbalıkcıl » canıyurekten » yuce divan » deniz ucağı » genel mudur » yağhucresi » kıvanclanma » catma » dağarcığıyuklu » guneştacı » kuşat » cakar » bobrek yağı » kâğıt yapraklarından her biri » cakmağıolmayan » surur » goz goz » ayağına cağırmak » hoşca » govde » garnitur » canınıcıkarmak » turkuleştirmek » lugol » kısır dongu » gobek atmak » oğrenci kimliği » bey mi yaman el mi yaman » elden gel » ahu parcası » cağrınumarası » caktırma » ad cekme » cıkmak » ustune cekmek » gepegenc » bıcak cekmek » aklına takmak veya aklınıtakma » mec » iki cenetliler » kulağına koymak veya sokmak » yurumek » duruluş » inmek » yureği katı » gucenilmek » yuvarlakca olan tac yaprağı » akrobat »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.