tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceki » tuzel kişi » sersem etmek veya serseme cevi » bonce » soze atılmak » deve bir akceye deve bin akce » cakım » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » hesap kitap yapmak veya etmek » muhlet vermek » ovunek » şeref uyesi » soz dağarcığı » orta oğrenim » şefaatcilik » cinler cirit veya top oynamak » şaka iken kaka olmak veya şaka » lâf yok » murekkepci » sumsukleşmek » gozlemlemek » carpıntısız » mest sermest » surerlik gorunumu » kundakcılık » sercin » sozel » renk cumbuşu » cinko » onune dikilmek » lok gibi oturmak veya cokmek » sıra dayağıcekmek » putur » cilek uzumu » dağılmak » pilot bolge » catıklaşmak » deli kızın ceyizi gibi » aile butcesi » gecimsizlik » sıcratma » e mi » gelişiguzel » element kısaltmasıau » kotu » taclanmak » kara surmek » pic etmek » gun gormek » temerrut »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.