tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşgucu » gecmiş » gercekleştirilmek » deve yuku » gırc gırc » dilmaclık » toplumsal butunleşme » su turbini » arkasına duşmek veya takılmak » aletler butunu » karamusal veya karamursel sepe » cizgi cekmek » teşebbusu ele almak » doşetilme » mal muduru » rufaîlik » camurlaşma » kafasına gecirmek » ciziktirme » kahrından olmek » toskurtme » linumusitatissimum » veren silâhıbu hedefe doğrult » sakla samanı gelir zamanı » detektor » w » allah selâmet versin » turnayıgozunden vurmak » soz veya lâf altında kalmamak » olcusuz » tecrube etmek » sulfurik asit » golgelemek » dışticaret acığı » değnekcilik » icine cekmek » cilekcilik » cevrinti » ince karton parcası kartvizit » sayac » mutenasip » sahabetci » cevgen » camuru karnında ciceği burnun » surekli olarak gidip gelmek » vurdukca tozumak » celenk koymak » kısa omurlu » eskimo » ihtilâc etmek »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.