tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mez » as » cakal eriği » muracaatcı » kıt a » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » burcak » trenckot » cığduşmek » kedi yavrusunu yerken sıcana b » guzel olmak » guclu » kor ağac » aşcıbaşılık » yun » portekizli » surmek » meydana duşmek » cıkar » it » tarafından arabacıicin armağan » yuklenmek » acıklık » asma bahce » somurgeleşme » ipci » martaval atmak veya okumak » acıkcası » bakar kor » felemenk » gonul okşamak » mıknatısıolan » kanınıicine akıtmak » aliyyulâlâ » akıldan cıkmak » karşısına gecmek » tukenmek » yuklenilme » girişim olcme » basubadelmevt » yardımcıhucre » dokme » utopist » rusumat » kirli camaşırlarınıortaya dokm » ettiği yanına kâr kalmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » duğun hamamı » uyku vermek veya getirmek » yetişmeyesi »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.