tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icmece » mustakil » linc » hiclemek » altın koku » yontem bilimsel » cingene duğunu » duşunceli » of » donmek » osmanlı » cıyan gibi » gobek bağı » siyanurik » cevreleniş » acmalık » kiraz receli » ac kalmak » cemkirmek » yazdığıad veya işaret » duşeylik » denli densiz soz soylemek » koprulu » dokmek » hesap acmak » bicimini alır hidrojenle oksi » cevreleyiş » voli cevirmek » oportunist » ocağına duşmek » tuy dikmek » cakmak yapan veya satan kimse » ucurmak » cozumlemeli » topluluktan olan kimse » dunya kelâmıetmek » bıckıevi » kazık kok » dokuntu » kucuklu buyuklu » haric » ac gozunu acarlar gozunu » kuldur » gozu gormemek » zembereği boşalmak veya boşanm » gecerlilik » emici tuyler » tepeli bulbul » hazır corba » tacsız »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.