tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uckurluk » sunger cekmek » gunucu » yalan cıkmak » cay vermek » ucuklaşmak » umitsizlik » suzgunleşme » munşi » yolun acık olsun » sutlâc » dovuluş » once can sonra canan » cimlenmek » kasık catlağı » organizmaların oluşturduğu bir » akıntıcağanozu » curcur » yuzluk » bocu » oz su » yukselim » goruntuleyici » bolumunden her biri sezon » protesto cekmek » duğumlenebilir nesne » teveccuh » gozetmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sulf » uslu durmak veya oturmak » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » kadirî » yoreselleşme » sırtustu yatmak » kume bulut » bu turlu » gerekcelendirmek » minyaturculuk » korkunc » tart etmek veya eylemek » yapma işi » patates koftesi » akumulâtor » veya dokunmuşpamuktan yapılan » guneşbanyosu » doğaustu » pembe gormek » pabuccu » duşcu »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.