tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşuruş » ici pır pır etmek » ustune » sıcankulağı » elinde buyumek » candan gecmek » yaşakıtmak veya dokmek » koylu » beli acılmak » gurlek » dumduz » etmek » cift kanatlılar » ayca » ne ne » somurmek » govde gosterisi » yer cokuntusu » kurduğu medeniyetleri kendi i » korkusuz iyi dovuşen kendine » calışma gezisi » gozemek » yureği yufka » gaz olcumu » gucumsemek » cıtcıtlamak » zevzekce » yontemsizlik » mutelezziz olmak » eline duşmek » tuveyc » bolumlendirmek » muessif » dikiz etmek veya gecmek » kralice » duşuncesini okumak » musamahasız » kelepceli » zangoc » mustebit » sınır cekmek veya cizmek » gulutcu » cıkmak » ricada bulunmak veya birinden » olcunlu » torpu » muallâkta olmak veya muallâkta » fetva vermek veya cıkarmak » gorunmek » kılık kıyafeti duzmek »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.