tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı

üzüntünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağac oyma » nankorleşmek » gorevsel dil bilimi » bok yemek duşmek » golcuk » cuz » kulaclayış » bazımadde fiyatlarının ustune » cığrış » yaz donemi » cıkıntı » yuksek » gotten bacaklı » moğol » aklından gecmek » tukuruğunu yutmak » inzivaya cekilmek » tazallum temek » ankara kedisi » gozu gormemek » ispenc horozu » murtefi » koleniz veya koleleri » donuşturulme » cekme » kıcınıyırtmak » gumuşîleşme » zarfcılık » gorunme » başakcık » kaypakca » musait » bir şeyler veya bir şey olmak » bukulmek » buzuk » meduz » cicek acmak veya vermek » parcalıbohca gibi » kulustur » patlayıcıunsuz » bağlac obeği » kıl kecisi » sesini cıkarmamak » bonkor » kethudalık » civi kırmak » tuylenme » ucaksavar » ne soyluyorsun » sonradan gormuş »

üzüntünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.