tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gerceklemek » kenarlık » eşolcum » potlac » klâsor » cıngırdatmak » tufekci » surmek » bu yuzden » kuttedek » kubist » yenilir veya yenir yutulur şey » muhurlu » enfusî » oğurtu gelmek » sol ic » kostek » munasebet kurmak » tuylu dalak otu » muzakereci » saban surmek » ici cız etmek » ruyalarına girmek » tevettur » supurme » satranc takımı » uretmek zihnî yetiler oluştur » ozel radyo » takaddum » malta eriği » goz sevdası » sarnıc gemisi » kontrolor » tupleme » goruntu » uzerine varmak » gibi » kazanc » sıcan duşse başıyarılır » alcaltıcı » canım » cıtak » yalcınlaşmak » sabaha cıkmamak » gomuş » goru » guneğik » oğurtme » acından olmek » sevincli »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.