tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yeme de yanında yat » zirve veya doruk toplantısıvey » gecmek » uykusu başına sıcramak » cıma » elde avucta bir şey kalmamak » ic kulak » akım olcumu » muzminleştirmek » pilot koşku » pahalıya oturmak veya pahalıya » zerduştculuk » cıkışyapmak » muşahede » cakmaksız » gecinip gitmek » koku kazınmak » belâ cıkarmak » onermek » iceren genel kavram » ak ek » kulotlu corap » ozleşmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » amerika uzumu » teşekkur etmek » surur » cocuk yuvası » işbolumu » cember gecirmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » corek » goz actırmamak » cın cın » doşek » soğmek » ilgi cekmek toplamak veya uyan » super fostat » torpido gozu » dişcekimi » cekimolcer » ustlenim » kafatascılık » boluşum » oldurulmek » parcası » ceyrek » citi » oluşturduğu demet » cıkınlama »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.