tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anlamıverir » ın in un un » cu » ceker » od kesesi » arasıgecmeden » duduklu tencere » ilâcsız » lu » sıcan yolu » aklında olsun » olum olum de hırlamaya ne bor » yarayan duzen » vazife » cekinmek » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » ortulme » coğullaştırmak » olan ve genellikle ulkenin baş » cağıltı » kurkcu » maymuna donmek » flut » altın yurekli olmak » tekefful » parca parca etmek » kufurbaz » dol yolu » olmayan bağımsız hur » cokertme » copluk horozu » ordurme » eğitim » onerge » molekuler » cevrinmek » acık ağızlı » ucmak » tecrube » musebbip » akla zarar veya ziyan » guclendirme » yukluce » secme » porsume » mulâyemet » ay » centiklenmek » kapalıbolge » suspansiyon »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.