tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıplaklaştırmak » malikî » civili » gonul veya kalp kırmak veya yı » caferî » tam ustune basmak » ağzına bir şey veya bir cop ko » catal » mizac » uzum guneşi » gomulduruk » lâmba acmak » oğrenci kartı » tarih oncesi » cakıştırmak » onların temsilcileri arasındak » ip » kan akcesi » yaydığıgozle gorulen ışıma » kuvvetini gosterir » hint kamışı » sodyum sulfat » kumeleşme » kukurtlu » tokat atmak aşk etmek veya pat » yururcalar » cekingence » soz yazarı » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » tahassus » anlayışgostermek » cift capraz denir » guncelleme » cıldır cıldır » yuksek yaylak » kambriyen oncesi » coplu » puskuruk taş » sacalanma » lâstikci » bir hâl almak » soz gecirmek » sukse yapmak » doğru durust » duşuncel » dikec » plutokrasi » olu dalga » kıt a » cozum »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.