tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
trenckotlu » almanlaşma » nervur » on teker » korkunc » durtuşturmek » mel anet » kapsul » parıltı » duşkunu » duzleşmek » benzi atmak veya ucmak » soğuşmek » spekulâsyon » yonelmek » soz cambazı » gonder » golgelemek » cangırdamak » calkantısız » ba » sonuc niteliğinde başka bir bi » oz beslenme » olcermek » iğneli soz » evc » recellik » elimi sallasam ellisi başımıs » gonlunu celmek » corbacı » yukselim » noel ağacı » macarlık » bolunme » caplamak » citişmek » kupunu doldurmak » yanlışınıcıkarmak » gineli » ornek almak » cavelâ » methini işitmek veya duymak » uniforma » parca » sur atlenme » ozgur » moskofluk » pabuctan aşağı » allah icin » hukûmet kapısı »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.