tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koşegen » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » banliyo » hicten » vukelâ » ozelliği » sozcuk hazinesi » bohcalamak » carmık » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » gece gunduz dememek » alkalolcer » kecisedefi » tekefful etmek » cakmak taşı » korlemeden » acıklık » kurtlarınıdokmek » hatır icin ciğtavuk yemek » azrail e bir can borcu olmak v » sıcak yuz gostermek » subekli » acım » sac » hangi taşıkaldırsan altından » taharruşetmek » cuş » bangladeşli » koruklenmek » u u » uruşmek » onleme durumu » blof » tukurmek » temas etmek veya biriyle temas » tahavvul etmek » gecirmek » yarayan kuru ince yaprak » yenidunya » can cumleden aziz » elinden işcıkmamak » calkamak » mâni i » geri gondermek » duvenci » serdengectilik » allah iyiliğini veya lâyığını » dil cıkarmak » paraşut » suvarilik »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.