tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fetus » kesip bicmek » kasetcilik » alufte » utcu » icerik » munasebetsizlik » sescil yazım » doşeli » soz sırası » purik » koşe yastığı » kucuk terim » acık vermek » gozene » başmakcı » roportaj » mes ut etmek » buvelek » sigara boreği » kronikci » cakım » donuşturmek » rebiyulâhır » huruc » kacılmak » mahkemelerinin adı » harclı » goz aydına gelmek gitmek » puruzlu » cengel iğnesi » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » barutcu » ozek doku » curuk » dolgun ucret » duğununde kalburla elekle su t » kostek vurmak » munezzeh » elinden cıkmak » ledun ilmi » bal ozuluk » hesaba cekmek » donuk » cıkmak » ufurmek » bir hâl almak » alcıcı » ultramodern » temel tumce »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.