tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altın cağ » celmek » yağlıkcı » yurutme » opucuk » muzmin » i » cil » parcası » orgulu pilâv » gelişmişcanlı » ağaclandırılmak » gumuşuleşmek » vur patlasın cal oynasın » cukurluk » kokensiz » sokel » arac » muderris » goz dişi » sacmacı » beyaz rus » ganalı » buzgu » vucut yapmak » ufunetli » başına belâ olmak veya kesilme » kubizm » tehaluf » kaşının altında gozun var deme » alıcıyonetmeni » cıkmak » nefes cekmek » gozu dalmak » duz » bitki asparagus officinalis » guneşlenmek » konukculuk » sutluk » teberruz » buhtan » saptayıcı saptayan sabit kıl » oğurmek » tefekkur » brıcka » koşe donmeci » bitişik tac yapraklılar » me » cığlık cığlığa » soğulme »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.