tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sul » l » yukseklik » cakıldak » gostermek » organların her biri » cıraklık » surmesiz » koordinator » uzuntu » cılgınlaşma » ceyiz duzmek » bulbul gibi konuşmak veya okum » ağzına veya diline kira isteme » meydan dayağına cekmek » calışma gunu » yuk hayvanı » luzum var » pekmezkopuğu » acış » sozlu film » oğutlemek » cavmak » kutuk » aştaşınca kepceye paha olmaz » ust cıkmak veya gelmek » kayışa cekmek » cayırlama » adam sen de veya yalnız adam » mukaddesatcı » ici beni yakar dışıeli veya s » erketecilik etmek veya yapmak » ın » cemrenmek » bahriye cifte tellisi » butikci » arasında den başka anlamıyl » orgutcu » recellik » kuşak dolama bağlama kemer » okse cubuğu » oz kardeş » gurul gurul » odleklik » oksiyur » arkadaşca » fume » ruzgâr gulu » basma alım satımı » merkezî ulke »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.