tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kufluce » sızıcıunsuz » icine oturmak » ağzına bir şey veya bir cop ko » gostermek » yuk » gol ayağı » lâcivert di » toz fırcası » başyonetmen » skec » ibadet de gizli kabahat de » nasır bağlamak veya tutmak » siluryen » ayaza cekmek » guatemalâlı » film cevirmek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » edebiyatca » goruşme yapmak » corak » gece ucuşu » tekst » derdini dokmek » oncul olmak » cekic makinesi » patates boceği » gunindi » guzelleştirilme » teeddup etmek » gunaşırı » hint keneviri » dunya gozune zindan olmak goru » gozden kaybetmek » zerdecal » cengel iğnesi » cimdirme » operetci » gorunmek » coğur » oğle » kur asıolmak » işguc sahibi » butunu » kabına dokmek » yulgu » bilimsel duşunce » calımlıcalımlı » cıkış » guc »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.