tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sarıciğdem » zurra » sutlendirmek » kusu » olumsuzluk » guvey yemeği » gozetmek » uflenmek » inmek » cakmaklaşmak » kralicelik » capak » goturulmek » inmek » kamcılanış » korkak bezirgan ne kâr eder ne » cırılcıplak » gorulmemiş » ediyorum demek ya da hasmını » işcilik » heyheyler gecirmek » bohcasınıkoltuğuna almak » kılıc oyuncusu » sağgorusuzluk » gunu » beyin ucgeni » kapıyıacmak » carpılmak » iclendirme » allah bilir » fikir hurriyeti » gecmeli » cağcıllaşma » koşelik » crocodilus » icki » suzule suzule » kufe » muzevirlik etmek » arıbal alacak ciceği bilir » sovuş » koken belgesi » faraşgibi veya faraşkadar » ha şoyle » hukum yemek » hal etmek » cağcıllık » sansualizm » colleştirme » doşemeci civisi »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.