tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kac kec » duğurcuk » meksikalı » gomlek » tos » eceliyle olmek » alman » uc beş » gucsunmek » olmek » merkezkac kuvvet » hacvari » kaşıkcıkuşu » luks » ci » sırasıduşmek » bohca boreği » dar acı » isimden tureme isim » bickici » toretanımazlık » ağza duşmek » derin derin duşunmek » sacılmak » korukcu » kulturluluk » cıngırdatma » doluya koydum almadı boşa koy » boşa cıkmak » sakatatcılık » yuzu gormek » kocekce » pencelemek » tukenik » gormek » bant yapan kimse » catışmak » cok hucreli » kullanılır » rukun » yamalıbohca » hukûmet kapısı » omru oldukca » gun » gecersizleşme » gozu kalmak » bir kulağından girip obur kula » kuşatma ihata » yaşdonumu » sonuc vermek »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.