tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
a e » cağıldama » cıkarmak » toplu goruşme acık oturum » elekten gecirmek » zevc » mubahase » kayıttan duşmek veya birinin k » urkuntu » duğun dernek » ac gozluluk » gozetilme » goz evi » akıntıcağanozu » daraya atmak veya cıkarmak » yengec » dunya varmış » pusur » yuzune kan gelmek » artırılan bir manyetik alanın » dunden » musterih » koşeye atılmak » cember icine almak veya cember » koycu » dağa cıkmak » diktatorluk » bir arpa boyu gitmek veya yol » elektrik carpması » olcek cizgisi » acımlama » afrika cekirgesi » opturmek » gudukleşme » koruklenmek » bangladeşli » cıkarına bakmak » hilâfetcilik » bektaşîlik » calgısız » durbunlu » oğutleme » bicimini alır hidrojenle oksi » yureği daralmak » acıolcum » tumsekli » cuvalcılık » el cantası » dort goz bir evlât icin » tecrubesiz »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.