tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceteleye donmek » ceviz ici » tarafından arabacıicin armağan » ut acıcı » uzak duşmek » tarih atmak veya koymak » ormek » doşem » golerme » davulu biz caldık parsayıbaşk » catma » taaffun etmek » cozmek » ciseleme » ciğerimin koşesi » kuman » cıkıntı » lugatce » koşe bucak » goturtmek » dert kupu » guveyfeneri » bağırışcağırış » vuzera » icinden gecmek » felc olmak » korku sacmak » dur » nasır bağlamak veya tutmak » ağac morus » mercekten oluşan optik alet » ntı nti ntu ntu » ağzının icine baktırmak » sofra veya sofrayı kaldırmak v » butce » cozmek » oclenme » catılmışkirişsistemi » carpılmak » bicimselleştirmek » bucuk » yurutme gucu » gecim derdi » kediye peynir veya ciğer ısma » toplu olarak oğretimin yapıldı » işkembeden atmak veya soylemek » tum başkalaşma » balkanolog » merkur » anlamaya yarayan sınama »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.