tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonder » ateşboceği » naciz » gumleme » gomme banyo » amac edinmek » multipleks » orumcek bağlamak » hesaba cekmek » nez etmek » f f » sağgorulu » surekli unsuz » carpılma » kacınganlık » koşeyi donmek » fırıldak yapan veya satan kims » şansolye » amasımamasıyok » kulunu savurmak » kışdonemi » ak ek » ihtiyac » sosyal statu » calgın » cağmak » alev bacayıveya sacağı sarmak » tur » kılıc uşurmek » tıraşcı » supuruş » cozucu » ahıcıkmak » ust guverte » suyu kesilmişdeğirmene donmek » rum » gecirmek » yapılmışarac damga kaşe » defterini durmek » yuzgec ayaklılar » renginde sapıdort koşeli olan » kapıcuhadarı » canak uzengi » yakasına cokmek » horozdan kacmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » duşkunleşme » suzucu » arakcı » mulkiye mufettişi »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.