tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catışılmak » mes uliyetsizlik » surutme » govdesiz » gecerletme » kutleşmek » ilgec » hızır » uc katlı » suzulme » suzme bal » cırpışma » duzenleyen ve genel olarak ilg » bir kararda bir allah » mahalle bekcisi » kokleme » muhlik » icini dokmek » vadesi gelmek veya yetmek » dunyanın obur veya bir ucu » buyuk lokma ye buyuk soyleme » barışcıl » bir veya tek başına » gozunu yummak » acık senet » tuz ekmek duşmanı » taraca » onayak » carpmak » kuyruksuren » yayılmasınıonlemek icin kullan » ozgurlukcu demokrasi » yumuk gozlu » bunakca » ustuvanî » aksaklık veya bozukluk » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » secmesiz yemek » cingenelik » se » kaya orumceği » sevgi » gorunumlu » corek otu » biri nusha » acılmak » cekememezlik » dortleme » dirsek cevirmek » gunuculuk »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.