tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tur » dokuk » domuz gibi yemek veya tıkınmak » kopek uzumu » ur » cul » yargıgucu » hucre yutarlığı » gozleri evinden veya yuvaların » ucretlendirmek » spekulâtif » dualist » gecerleme » mahşer gunu » itham etmek veya ithamda bulun » tuberkulin testi » yapısı » akaclamak » iğne deliğinden hindistan ısey » ezbere işgormek » denizguzeli » iceri » el ile elle tutulur » flâman atı » goğus kemiği » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » bulunan bir sıvı » indikator » tezayut » yedekci » hasetci » hurriyetperver » percin tabancası » anlamına gelmek veya manaya ge » etekleri zil calmak » bilinc akışı » yuzune hasret kalmak » kuremek » kuşcu » vişne receli » az bucuk » goz akı » kokleme » alt tarafıveya yanı » orek » koy imamı » ciğ » tespihci » goruşmeci » sutten kesmek »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.