tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıban başvermek » papaza donmek » alcılatmak » cocuksuz » mısır fulu » bok yemenin arapcası » yeryuzu » adı » calışma odası » duzulmek » duşkun olma durumu iptilâ » husnuhat » surdurumcu » cıkıntısız » guc » porsume » ruh otesi » durtmek » omrunce » suruklemek » orneğini almak » yuruyuşe cıkmak » at gozluğu » cıkarmak » murver » dovmek » cenesi durmamak » rukû » geciş » kırk kapının ipini cekmek » şovalyelik » muşkul » cingene palamudu » l » perdahcılık » ikisi bir kapıya cıkmak » ali kıran başkesen » duşey cember » cakmakcı » babıâli » catkılık » akıllıgecinmek » yakasına cokmek » goğus gecirmek » rodezyalı » ozur dilemek » sutlâc » kuskun kuskun » trampet calmak » yakalıkamcılılar »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.