tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
perdrix » doşenmek » bıcak atmak » tavan supurgesi » kanavice » cokme » elden ele gecmek » ic deniz » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » haberleşme komunikasyon » mustehcenleşmek » ağzınımuhurlemek » operatorleşmek » ilâc yapmak veya hazırlamak » bugun yarın » davul calsan işitmez » suzulmek » af cıkarılmak » frenkce » hurc » duşkunu » zemheri zurafası » cok yanlıveya yonlu » elekcilik » gomlek » cenilemek » onunu kesmek » birleştirme montaj » otakcı » hovarda olma durumu » kimse » kubizm » bağırıp cağırmak » profesorluk » urumek » ne sularda » cekmek » daire parcası » o » sobe » toplu calışım » icini ezmek » doğru soyleyeni dokuz koyden k » civi » derme catma » cıl » balkopuğu » suzme » kırmızıcuruk » cıkarma birliği »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.