tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suyundan yararlanılan cukur » secim yapmak » yok etmek » gecme » acık hesap » gon » statu » calışma saatleri » başmuhendislik » cıyanlık » davul dengi dengine diye calar » acık » kurtaj » goz dikmek » tepegoz » sacma sapan » uzum şekeri » dortluk » ufleyici » fulûs » cıkarma » olan biten veya olup biten » camura taşatmak » gozlemek » surgulenmek » duğununde kalburla elekle su t » sozunde durmak » gecici » maymuna donmek » duvel » otakcı » gecirmek » duşey » cubuk » mehter yuruyuşu » ırgat gibi calışmak » peceleme » can gozdesi » mustesna » catkısız » ozgu » duduk makarnası » macarlık » gomme » ur » dağcayırı » mushaf » sungu » deme » taylorculuk »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.