tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arac » dortnala kaldırmak » » cekirdeklenme » ulkuleştirilme » muşir » acık » ozgul » tumlec » dumeni eğri » vergi yukumlusu » sı si su su » kem kum » dipcikleme » ozenilme » at var meydan yok » atlas ciceğigiller » sacıştırmak » kaucuk » cevri » amaclanma » guc » icini bayıltmak veya kıymak » ithalâtcılık » kâğıtcı » dalga gecmek » konuk sanatcı » poliuretan » tupcu » bankadan cekmek veya almak » buyuleme » ruşt » kuskut » ornekseme » yaşıyerde veya toprakta sayıla » uretiş » govdeye atmak veya indirmek » gecirmek » uc beyaz » beklenmediği umulmadığıveya c » dol eşi » tovbe etmek » bitum » icine cekilmek » otonomi » horoz dovuşu » metre kup » orta cağfelsefesi » cağın gerisinde kalmak » yengec gibi »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.