tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilgec » a a » kenara cekilmek » unsuzunu gosterir » cakmaklı » lâf acmak » inmek » cağırma » oyuncak » fırın ekmek yemesi lâzım » prusyalı » şeritcilik » kostekleyiş » fizikci » guneşyağı » kacmak » cancılık » silâh cekmek » istim ustunde olmak » corek » bukme » kusmek » catladın mı » yeri goğu ben yarattım demek » sultan kethudası » insan musveddesi » marmara cırasıgibi yakmak veya » gecişustunluğu » molekuler » oğreticilik » kosnul » cırcır boceği » mutevazin » elekten gecirmek » hesap ozeti » buyuk lâf etmek » doğaclama » bulunan bolum kafa ser » gozleri takılıp kalmak » ciğnemek » olcunmek » acısal yol » ırakgorur » yasama donemi » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » burnu buyumek » dukluk » ciğerini sokmek » âlemşumul » kutleşmek »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.