tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğle paydosu » tıpıştıpışyurumek » cavuşluk » ek gorev » cotanak » cayırsız » kecelemek » pacoz » yonetim yeri » basıncolcer » vızvız boceği » olcu » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » ofkesi burnunda » dile dillere duşmek » gır gecmek » cini » aklımda » cabuklaştırılma » dortleme » calkantı » duşunum » gunun adamı » lule » olmek » ak ek » slovak » istenc dışı » kaca kac » yoluna can vermek veya yoluna » cıplaklık » geceli gunduzlu » konc » onerti » camıcerceveyi indirmek » karşıtı » işayağa duşmek » bilinclilik » cayır otu » cozuluş » yuksuk » gosterme zarfı » urbanizm » gectiği yoldan gecmek » avuc ici » ıskatcı » bukulme » canından bezmek veya bıkmak u » hayvan elephas » soylence »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.