tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
luzumsuzluk » ciğnemlik » mubareze » yapılmışince ve uzun şerit » gunluk » nişanıatmak veya bozmak » cokelekli » cift direkli » bilincsiz » calyaka » nufuscu » cocuklu » urun vb » levha » toplum icincilik » muhafazakâr » cuvaldız » guzellik » damgasınıvurmak » oteki » koscu » bıcak cekmek » nufus » kutuk » badıc » harclı » cifteli » ruh olcumu » paraya cevirmek » acık kahverengi » patlıcan boreği » peşinden yurumek » cocuk dunyaya getirmek » muhur » gozu arkada kalmak » mac mec » muteferrika » dil oğrenimi » percinlenme » pacalarıveya kolları sıvamak » beliren olumle sonuclanan has » muzminleştirmek » yuz yuze » kuculme » dortluk » w » ucarılık » tecrube etmek » koruklenme » yupurmek »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.