tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırcıllanma » goreyim seni » dalgıc bocekler » kulağına koymak veya sokmak » cesaret almak veya bulmak » munfail » değişkene gore hesaplanan sayı » yurukluk » calmak » cekmek » mızıkcı » calılık » zamanıgecmek » cop » pekiştirmek » dunur » kamcılanma » ucuk » gecirici » kacak » cile cıkarmak veya doldurmak » humanizma » otucu » el ermez guc yetmez » mustacelen » kez duz kabartılar » figuranlık » aldanc » mustenit » her firavunun bir musa sıcıkar » parti cevirmek » tel in mitingi » mutemmim » calımlılık » korku sacmak » duzecleme » tifus » goze » kullanılır » pekmez kopuğu » tavukculuk » leninizm » camur gibi » tayfolcer » koklu » hakikî » dudak bukmek » kasetci » cozunmek » bayındır olma durumu umran »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.