tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turunc » gungormuş » ne demek » mobleli » citmek » methusena » hollândalı » kok boyasıgiller » yarım gun » durumuna donuşmek » kutleştirmek » makine cekmek » pat kut » beli bukulmek » yuz kızartıcı » ayağında donu yok fesleğen is » etmek » cadır bezi » yapmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » lutfen » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » umitli » ucuklama » mantıkca » rolâtif » sus bitkisi » ozgurleştirme » oruluş » humayun » midesi veya ici ezilmek veya k » goz var izan var » podosuet » yerin dibine gecmek batmak vey » coksamak » cingoz » cengel ceneliler » suzmek » gonul eğlencisi » onemsizlik » mulâkat vermek » goklere cıkmak » ağız acmamak » kavga cıkmak » duşsel » oz yaşam » sultan kethudası » koy koy » gumburdeyiş » gorgu »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.