tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üzüntünün eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzgun balığı » ayca » ciğerinin icini bilmek » kotu adam » muheyyic » cizgi » calımlayış » kotu kotu duşunmek » duşeyazma » hispanica » guldu gulecek » antep fıstığı » calpara » cıtak » sıcan dişi » zuht » hancer ciceği » nacar » paskalya coreği » cala kalem » teadul » cat » carpışmak » ac bırakmak » serbestce » acıkta bırakmak » cihat acmak » altayca » kendinden gecmek » oksuz kalmak » kukurtlemek » elinde buyumek » kabuğuna cekilmek » neme yonelim » ovec » guvenmek » silip supurmek » arapsacı » sovgucu » alnına kara surmek » kilus » duztaban » kan canağıgibi » yamalıbohca » karikaturcu » ote » ceza cekmek » cokertme » soz atmak » dokuz yorgan eskitmek veya par »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.