tdk sözlük TDK Sözlük

 

üzüntünün eş anlamlısı nedir

üzüntünün eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üzüntünün eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üzüntünün eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük üzüntünün eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yerle bir veya yeksan etmek » techiz etmek » kaleyi icinden fethetmek » surmek » dollenmek » sansurcu » papazkactı » golcu » duven » caykara » cakma » olcumlu » cetinleştirme » diplomasıolan » oluk » kok boyasıgiller » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » kof cıkmak » yakasız gomlek » koku kazınmak » soz ayağa duşmek » cark » bicimlerini belirleyen ana oze » cirkinleşmek » oksurup tıksırmak » duşunce » sırtında veya arkasında yumurt » tac yaprağı » zikri gecmek » yalanınıyakalamak veya tutmak » rolâns » kılıfcı » cav » başka bir ulkeye veya yere sığ » zehir sacmak » hareketli parca » allah eksikliğini gostermesin » pala cekmek » dovdurulmek » gozlemlemek » oyuna cıkmak » cakal » goz yummamak » uslûplaştırma » uleşilmek » yuzune bakamaz olmak » ici kan ağlamak » gece gunduz dememek » moduler sistem » yureğine bir şey cokmek »

üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir nedir ve üzüntünün_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.