tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vergi kacağı » eksen ulke » onune gecmek onune gecmek » hat cekmek » faaliyete gecmek » başkıc vurmak » bıcaklanmak » nufuz » doteryum » ebussuut efendinin torunu » ekmeden bicilmez » ciftci » olum kalım meselesi » goce » cın cın » başgostermek » tedahul » pursıhhat » saati calmak » kacmak » cerceveli » sıcan duşse başıyarılır » kılığına ceki duzen vermek » kokorec » boyle » yarma corbası » alın teri dokmek » tıraşcı » feleğin sillesine uğramak veya » acık » pacasıduşuk » mobleli » caldırılma » umitlenme » vucuda vermek aşıyapmak » bicimde saplı obur ucu yassıo » cay saati » muhur kimde ise suleyman odur » şeytan ucurtması » al el » oneriş » dışına cıkmak » dona cekmek » icin » hatim surmek » ozenip bezenmek » bicimlerde tutturmalık » yeşilcekirge » yurutuluş » koruklenme »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.