tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » hancerlenme » nefsi mudafaa » dokulmek » gorunmez kaza » yakasına cokmek » a e » curuk veya curuğe cıkmak » kacıkca » huzunlu » bitki ortusu » muhreli » pey surmek » yahudi » olukcuk » acık imza » mal mudurluğu » noron » ozleşme » donmek » cıkış » ust » cavlı » inayet etmek veya eylemek » kuskunu duşuk » kapsama icine alma icerme » eyleme gecmek » ici sıkılmak » hece olcusu » catlak » beyni sıcramak » yukarı goğe doğru olan yanı » karacalılık » bohcasınıtoplamak » kıcın kıcın gitmek » sırat koprusunden gecmek » kokain cıkarılan en cok peru » sucustu yakalama » re » rumlaştırma » utulemek » cekmek » mizac » yaya gecidi » v » cereyan carpmak » borulce » bu sıcağa kar mıdayanır » canak »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.