tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
un » kendini naza cekmek » duzeltilme » zuhrevî hastalık » astsubay cavuş » donenmek » deveci ile goruşen kapısınıyuk » yanına bırakmamak veya komamak » hint bezelyesi » frenkleşmek » kececi » luks koltuk » sansualizm » ayakcak » allah allah » şukreylemek » diz cokmek » elinde buyumek » supurge » dolmuşucak » iki kulak bir dil icin » cağırma » cağrılmak » ucuz halkcılık » ev acmak » suvari polisi » ozumleme » boşol veya olsun » bey veya paşa gibi yaşamak » geniz unsuzu » tul » cozmek » kasketcilik » Şafiî kopeğine donmek » dişci » buyuk atardamar » yemek » celikleşme » vandal » cekemez » gun doğusu » ant icmek veya etmek » merkeziyetcilik » berat gecesi » goruşbirliği » cıvma » muddeialeyh » otcu » elektronik calgılar » ciğnenme »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.