tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ruşt » eteğindeki taşıdokmek » arazi acma » lokun » ustune » goz pınarı » op babanın elini » ne hâli varsa gorsun » bohca » kotuluk » har gur » insanlıktan cıkmak » cok sesli » dunya kelâmı » oğlak » eti ne budu ne » suslendirmek » musellem » ananın ak sutu gibi helâl olsu » ileri geri surulebilen sistem » veya başka duzenlerle işletile » ad » mani duzmek veya yakmak » munhal » tutsuluk » boxsalpa » yuksekten almak » dovme yapmak » mukeyyifat » sırat koprusunden gecmek » bir abam var atarım nerede ol » musluman adam » ucteker » belediye encumeni » ciceklenmek » bardağın konulduğu yeri kirlet » ozne grubu » osmanlılık » kuşumlenmek » alt tarafıveya yanı » durumuna duşmek » gecit » yer ustu » yuzu pek » surgun » cifttekerci » somurulme » futuroloji » yukunmek » ciğnem »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.