tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sukût » cıktı » yenilir veya yenir yutulur şey » elekten gecirmek » kullî » dem cekmek » demetci » cakmak » gercek kişi » sutolcer » tarikatcı » gozlemek » hayvan koklaşa koklaşa insan » noel » civit rengi » cozulmek » comaklama » arkadan soylemek » muşavirlik » otturmek » hayvan derisi » mujde » cene cukuru » boluntu » ciselemek » ilk iki dereceyi kazanacak atı » cayır guzeli » not duşmek » caltı » tanrıile şeytan arasında surek » cıkık » yorunge » ozelleştirilmiş genellikle di » duşuncesiz » togolu » yuklenmek » civicilik » geleceği varsa goreceği de var » motivasyon » araplaştırmak » suruşturme » damdan duşer gibi duşercesine » centik » cıkış » tekaudiye » hambelî » korktuğu başına gelmek veya ko » sokmek » aramak taramak veya arayıp tar » butun »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.