tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kamcılanış » olculu » tahrikcilik » us » ağac morus » borclu bulunmak veya olmak » surtukluk » tukurduğunu yalamak » uleştirimli tuze » aracsız » camgoz » goruş » oz gecmiş » secme hakkı » kamışkalemleri acmak icin kull » sozu tartmak » icini acmak » ceyizlemek » coraklaştırma » insan musveddesi » prusyalı » bilincsizlik » yapıldığında zararıdokunacağıd » operken ısırır » acık kalpli » kedi veya eti ne budu ne » odunleme » gunâşık » bicmek » up » gluten tutkalı » coğun » gurbuz » tepesinde havan dovmek veya de » doğaclama » yakmac » dişeti damak unsuzu » bıcaklamak » calınmak » hucum oyuncusu » cıkma » u donuşu yapmak » dun bir bugun iki » iskorbut » genclik » ic » gozleme » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ballıborek » roportor »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.