tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
jole » değnekci » donen kenarıcepecevre oluklu » muebbet » gozu kor olsun » gurultu cıkmak » golgelemek » bîtap duşmek » oh olsun » donuşturmek » ornek » cobanaldatangiller » lâm elif cevirmek veya cizmek » atıp veya atmak tutmak » isyan bayrağınıacmak » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ana yureği » bilgic » kışgunu » oyle gelmek » hucum » corap sokuğu gibi gitmek veya » cıngırak taşıyan uzerinde cın » kuşum » statu » vucudunu ortadan kaldırmak » kulhanbeylik » kok boyası » kopeklenme » suru suru » haybeye kurek cekmek » gerekce gostermek » suzmek » bıcaklamak » duven » sungulenmek » guveyfeneri » duziko » ickicilik » mujde vermek veya goturmek » oz saygı » uclanmak » akşamdan kavur sabaha savur » daha da geliştirmek amacıyla b » şeylerden her biri tabaka » yalama ucuş » kuru uzum » ga ge » selâm soylemek » mektupcu »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.