tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tır » kaucuktan yapılmışşilte » gecit » cevrelenmiştahta ağırşak » adam icine cıkmak » butunculluk » yuk » başından gecen olağan dışıola » yanal yuzey » kızılyoruk » cocuk peydahlamak » duşurulme » gorgusuzluk » ağzıacık ayran delisi veya bud » tok gozlu » uzun sivri kumes hayvanların » guduk kalmak » gosterme sıfatı » davayıileri bir tarihe bırakma » kundak sokmak veya koymak » başınıgozunu yarmak » secmen » keci postu » odemek » tuyune dokunmamak » cekmek » tibetce » ureme » surmek » kısa cizgi » bektaşî uzumu » yureğini boşaltmak veya dokmek » pufur pufur » seckinler » yuzune karşı » dışdunya » alcılamak » gumburdetmek » işguzarca » butceleme » kor şeytan » damlaya damlaya gol olur » pişmişaşa soğuk su katmak » kaca kac » ra » tıkaclanma » meydancı avlu bahce gibi yerl » oz kardeş » sacılmak » gobek havası »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.