tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guc birliği » iki ucu acık boru biciminde it » ici bayılmak » hint ciceği » rahat doşeği » kıyıya cıkmak » kumandı » bictirmek » kucuk karga » dokuntu » beklenmediği umulmadığıveya c » celimli » huzunlendirmek » aletler butunu » mutemerkiz » arkasıveya sırtı yere gelmemek » descartes cılık » icine cekilmek » yalanıcıkmak » canak ağızlı » okuz soğuğu » minyaturculuk » deney tupu » ortalığı almak » şukretmek » olumcul » turşu kurmak veya yapmak » tumgenerallik » melul melul » unc » gonderiliş » keşkekci » oğrenci » ad » deli gomleği » ust perdeden konuşmak » kacamak yapmak » catlama » birkacı » perdenin uzerinden oynatılan » gozu gormez olmak » durme » cucukleşme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gucleşme » kapanmak ortulmek » guzel sanatlar » cok yetiştirilen bir bitki hor » bir ayağıcukurda olmak » gerekce gostermek »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.