tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
otorite sağlamak veya temin et » civitsiz » catırdama » turkluk » un » cuha ciceğigillerden tohumu k » butunu hars ekin » cakal » dalıp cıkmak » citişmek » cocuk gibi sevinmek » hotanto » kovanın ucuna yerleştirilmişme » ic gıcıklamak » metal tutturmalık fermejup k » kul sıkılmayınca hızır yetişme » devletci » danalar gibi bağırmak veya boğ » sorgucsuz » kayakcılık » acılama » ust geciş » moritanyalı » babacko » modullu » komutator » catışma » penceli » azrail e bir can borcu olmak v » dallanıp budaklanmak veya bir » olur musun oldurur musun » yurumek » dorduncu cağ » kepce kuyruk » muneccim » yukseltgeme » alt alta ust uste » kutle » acık oturum » kabuğu dışına cıkmak » kargaşa cıkarmak » cekingenleşmek » calkalamak » guneşsiz » hizmetci » duşman kesilmek » yonsuz » guc » portleme » surgun gitmek »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.