tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mucahit » tenceresi veya tencereleri kay » gozu korkmak » rebiyulevvel » kullanılır » hataya duşmek » sacı » ateşci » atla arpayıdovuşturmek veya da » duzenleme işleri » olu gozunden yaşummak » humanistleşme » cokturme havuzu » sıkca » cumbuşlu » girip cıkmak » hızınıkaybetmek veya yitirmek » okce » of cekmek » ispermecet balinası » arapsacı » tukenmek » cimcek » mumteni » gulunmek » muz » toz » cerez » catır cutur » comertleşmek » hatırlatmak » mahkemelerinin adı » ikisi bir kapıya cıkmak » allah herkesin gonlune gore ve » butunu hars ekin » uflenmek » duşurmek » sıcramak » cozulemeyen ilmiksiz duğum » şaşkına cevirmek » başından buyuk işlere girişmek » palamarıkoparmak veya cozmek » basıncolcer » burunme » sozu kesmek » guc » eğik duzlem » kalleşce » karavana cıkmak » cikolatacılık »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.