tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulhanbeylik » catır cutur » parıltı » ucmak » hambelî » gormediğe donmek veya gormemiş » camca » toluen » imtizac » cevrelenmiştahta ağırşak » servise cıkmak » yureği dar » luks koltuk » tibet okuzu » uc birlik kuralı » duzenlik » se » metal parca » otumsuz » luks lâmbası » yapısının işleyişinin ve geli » komurleştirme » bıcaklamak » guler yuzluluk » kaplan bocekler » koklenmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yureklilikle » yukseliş » mulhak butce » gorevli » emeği cekilmiş » cangıl cungul » bozyuruk » buyutme » recete » ziraatcılık » traktorcu » terlikcilik » yuzuncu » gibi şart niteliğinde olan bir » başıcekmek » kan cekmek » luks mevki » ceki duzen » den yana » af buyurun » başın ağrıması başta oluşan r » kuskunleşmek » viraneye cevirmek »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.