tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhur gozlu » kulâh » luterci » otekisi » duşmanlaşmak » yeregecen » ciceklik » yanardağpuskurmesi » kafasıduzelmek » dokuntusuz » macar biberi » hurdaya cevirmek » kafasıcalışmak » kucukluk » cevgen » umutsuzluğa duşurmek » cengel sakızı » tarlanın taşlısı karının veya » sersem etmek veya serseme cevi » kefaretini odemek » ote gun » tumler acı » sarac » ustune evlenmek » tuketmek » yuzu ak olsun » onune katmak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » duşsuz » kupunu doldurmak » cay fincanı » koyuvermek » gunu dolmak » guclu kuvvetli » duzluk » a e » oğutucu diş » yukseğe cıkmak » teamul » verim duşurmek » hanya yıkonya yıgostermek veya » ic deri » dunya gozu ile gormek » kacımsar » cabukca » cukurlaşma » sarkaclamak » danıştay » ci » bayramustu »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.