tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşir » cekicilik » kâkullu » bir atımlık barutu olmak veya » ovunce » uykusu bolunmek » ere gitmek veya varmak » suzuk » orneklik » panislâmizm » dan den tan ten » cift kişilik » ermeni » baltık » korkakca » gocen » hızlısağanak tez gecer » yabancıgelmek veya gelmemek » sonuc » coktan veya coktandır » mes uliyetli » cıdam » cıkıştırma » kacıkca » onların temsilcileri arasındak » carpma » ilk gosteri » cıfıt carşısı » icki sofrası » bictirmek » soz birliği etmek » âşığın gozu kordur » kor ağac » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » tutun » ciğleşmek » toren duzeni » kavanco » soyleme » cekişmeli » oho » cokmek » maddelerin genel adı » produktor » doşemeci » somurmek » fakulte » torpulemek » teavun » enstrumantalizm »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.