tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eli kolu bağlıkalmak veya durm » urkek » ozgunleştirmek » gommek » duz » dunya malı » olcumlu » gozlemci » bakar kor » inancsızlık » cığır » elma cayı » yureği sıkışmak veya tıkanmak » rumen » ozensizlik » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ara yon » efelik etmek veya yapmak » denizde kum onda para » kucuk karyola » oksuzler anası oksuzler babas » duzmecilik » obur dunya » elden cıkarmak » cok tanrıcılık » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » ileri geri surulebilen sistem » kızılbaşlık » promonat » karacayır » suresi haftayım » gulcu » buyuk amiral » doğa otesi » sunturlu kufur » işkembeden atmak veya soylemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ekti puktuler » keciboynuzu » işin icinden cıkmak veya sıyrı » kaduk » lutfetmek » oylemesine » muzikli » ruh cokuntusu » mico » kevser » kopuruş » cakmakcı » nicin »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.