tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk » soyletmek » it urur kervan yurur » eski koye yeni âdet » kece kulâh etmek » calpara » kosteklenmek » yolgecen » gozune kestirmek » bir araya getirilerek divan du » cılgınlaşma » plâckacı » dinden imandan cıkmak » emdiği helâl sut haram olmak » bulunan bolum kafa ser » diplomatca » gulgiller » carpılı » sululuk yapmak veya etmek » ceşitli ogelerin perde aksesu » oğrenim belgesi » koleleşmek » kopuk » sunguleme » rebiyulâhır » oksurmek » altta yok ustte yok » kurkcu » şeytan durtmek » pek cok » hanefî » turuncgiller » rustik » cıkrıksız » nobetleşe » musterih olmak » civi cıkar ama yeri kalır » petek guvesi » acıklaştırma » gorunum » bir gozeliler » gece » uc birlik kuralı » indukleme akımı » urkek urkek » ut acıcılık » ceteleşme » kendi duşen ağlamaz » unsuz benzeşmesi » musellem »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.