tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cay » sonuc » tasa cekmek » duşuş » arasıhoşveya iyi olmamak » madan meden » arkasınıbirine vermek » bulbul canağı » catılma » yırtıkca » ve katımadde » celik parca » gunu birlik » dovmek » yureği katılmak » omru oldukca » seramikcilik » hatime cekmek » tuzağa duşmek » dışgucler » tup » cekinme » malzemeden yapılmışyarıotomati » hoparlorsuz » cakmak » yuklem » duğmelenmek » yedirip icmek » otesi berisi » doşemelik » uc boyutlu » kacık » comez » burc » fener cekmek » dizginleri ele vermek » oğelerin tumu » uretim gucleri » cozumleme » muesses » bicimli » butce acığı » yureği oynamak » duğuncubaşı » ayyuka cıkmak » germanofil » gomulmek » arasında den başka anlamıyl » on veya beş para etmez » beyninde şimşekler cakmak »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.