tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ne altınıbırakmak ne ustunu » dikdortgen » ustunseme » kuşucurmamak » karamusal veya karamursel sepe » guneşsel » yunlu » ozeme » dalgıc bocekler » başcanağı » yuksek oğrenim » tuy dikmek » ordek yuruyuşu » gostermek » murekkep » lutfetmek » olu sezon » koftecilik » cizgi resim » ozerkleştirme » ici titremek veya titrememek » savaşcı » merkezkac kuvvet » bu cumleden » tırnaklarınısokmek » canıcıkasıca » şut cekmek » gulduru » ici sıkılmak » facunalık » olmezoğlu » acem » eğitim arac ve gereclerinden d » ucmak » uygun gormek » mahrut » muhurleme » ozezer » icilmek » capalanmak » cift dişliler » calgıaleti » etme veya etme yahu » yazıya dokmek » kene goz » ote yandan » okuz arabasıgibi » kacmak » acılmak » allaha ısmarladık »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.