tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucgen prizma » cocukcağız » iki ucu acık boru biciminde it » ic gecirmek » sonmek » altlıustlu » guzel duyuculuk » vurucu guc » gecmek » gibi şart niteliğinde olan bir » erendiz » gunduz kulâhlı gece silâhlı » teşbihte hata olmaz veya olmas » kıcınıyırtmak » hoşmerim » nitroseluloz » dol » kaput gitmek veya olmak » arapsacı » cımkırma » catı » yureğine işlemek veya yureğe i » hatır icin ciğtavuk yemek » yuzunden » cakmak » ove ove » cıkış » cifte kavrulmuş » coluk cocuk » inmek » sıcmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » cağla » dişeti dudak unsuzu » surre » guduk » okseleme » ali » hayvan komuru » hal etme » kullanılan arac buat » bicimini alır hidrojenle oksi » orumce » abesle uğraşmak veya abesle iş » goğusleme » muşavir » helvacıkoku » gorkem » fucceten gitmek » ulûfe vermek veya dağıtmak »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.