tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğretilerin genel adı akliye » ic cep » catırdatma » anca beraber kanca beraber » gonlu kararmak » kıptî » kepceburun » ayağına veya bacağına gecirmek » uykusu başına sıcramak » cekim » duşunuculuk » koşklu » kart cıkarmak » doşem » duze » cevre bilimci » agrostemmagithago » orospu cocuğu » cirişci canağı » dışbukey » sırca » mutenazır » l demiri » punc » pranga kacağı » fuzesavar » mercimek koftesi » cekişmeli » cavmak » yuzdurmek » deney tupu » değiştirgec » harf cevirisi » guneşcarpmak » yılışıkca » toprak koleliği » bir sorunu gerekli acıklığa ka » umide kapılmak » bobrek yağı » up » gozune karasu inmek » keyif catmak » onerme » tecrube » yuzleşme » oğutulmek » yufka boreği » kor kor parmağım gozune » yalcın » kostumlu »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.