tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotulemek » rotuşlama » teeddup etmek » guvelenmek » kucuklu buyuklu » cavuş » duğun salonu » cakıllı » kamburunu cıkarmak » urkmek » bahriye cifte tellisi » kuseğen » malikî » nazileştirmek » oğuzca » kor boğaz » izahat vermek veya izahatta bu » yuzunu goren cennetlik » paskalya coreği » gecirici » alman papatyası » sakalım yok ki sozum dinlensin » kavukcu » buğe » butunlemek » uflec » gozu olmamak » yureği tukenmek veya yurek tuk » bolum » gelişmişcanlı » durumunda ayrılabilen parlak b » ustune cekmek » camurluk » demetci » yuğruk » begdili » fizikci » yuz suyu dokmek » u donuşu yapmak » murebbiyelik » genclik » kongolu » guz » helenist » akrobat » osmanlıcacılık » yuzuk parmağı » ucak » gıc gic guc guc » otobuscu »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.