tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kurum kurum kurumlanmak veya k » ucmak » ilâcsız » yuh cekmek » gulbeşeker » deveyi duze cıkarmak » bozyuruk » sıkıntıcekmek » yolu duşmek » otumlu » kocak » bundan boyle » nasihatci » buharlıutu » torenli » dalgaolcer » koşe » kendi duşen ağlamaz » gorenekci » virgul » bilmem hangi veya bilmem kac » eşolcum » kervan yıldızı » ruzgârlama » oz direnc » ağzının icine baktırmak » dediğim dedik otturduğum veya » koşe kapmaca oynamak » yerleri supurmek » nazarıdikkatini cekmek » gundeme almak » kokleştiriş » ayağıile veya kendi ayağıile g » dayanamamak » muşekkel » ce » gluten » ozgurleştirmek » kıvanclanmak » acık rejim » hastalık almak hastalık kapmak » vucut yapmak » suyu baştan veya başından kesm » mart iceri pire dışarı » mertce » iki soz bir pazar » kullu » hicleştirmek » kapak bıckıcısı » nuhuft »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.