tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ışığın mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caktırma » soz almak » cekinmek » citmek » iz duşumlu » kor baca » cengi » spinosa » gozu bağlıolmak » slovence » doğma buyume » yureği oynamak » ilâclı » tecavuz etmek » ta ki ta uzun soylenir » şovalye » got » turk kıyması » yuzulmek » cebi delik kimse » kacırmak » koskelmek » cekme kat » sonucsuz » kalem cekmek » sucuğunu cıkarmak » cembersiz » guveni sarsılmak » moğolca » tunus gediği » ış iş uş uş » duğumlemek » l » oya ciceği » itin gotune veya kıcına sokmak » sonuc oyuncusu » akce » cezve surmek » bir gosteride yer alan kimse » dunyanın dort bucağı » yurutec » sa se » ulfet » hatim surmek » ceper » kafasına soz girmemek » kademli olsun » cifteli » mujde » oykunme »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.