tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sol acık » incelenmesi muşahede » malikî » nacizane » amacsız » sonuc karşılaşması » gosteri adamı » veya ağzının icine bakmak » cocuk peydahlamak » koyuvermek » surmek » ma me » veren silâhıbu hedefe doğrult » hucum » muessir » koltuk duşkunu » coklarınca » cirozlaşmak » akıl var yakın var veya akıl » gorgu fukarası » toreci » İki veya daha cok maddeyi birb » fındık sıcanı » nevaleyi duzmek » koy imamı » icinde » adı » sutliman » coreklenmek » dolaylıozne » ol » gozunde » curuk veya curuğe cıkmak » karahanlı » cakmaklık » allah ın işine bak » yaşyetmiş işbitmiş » percinsiz » pabuc pahalı » butunlenme » cekmek » şansolye » ikide bir veya ikide birde » pirinc taneleri » kecelenme » baskul » dernekci » ucan kuştan medet ummak » cay vermek » bir kararda bir allah »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.