tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozetmen » hic değilse veya hic olmazsa » kucuk dilini yutmak » soğurme » akıl icin yol veya tarik birdi » surat duşkunu » cemberli » yabancısaymak veya tutmak » cıngar kopmak » ilâclı » saati calmak » uretim evi » f k b » duzenli » tutsulemek » tuzel kişi » un corbası » başyonetmenlik » duzenli ordu » makine veya bir kuruluşu plân » ateşalmaya mıgeldin » gocermek » ruya » dokmek » cocuklaştırmak » yarayan kuru ince yaprak » oncesizlik » gucluk cekmek » şomiz » cozgunluk » orumceklenmek » merhem » parca » podosuet » yarma corbası » yuksek ses » tırnak gostermek » dışa donuk » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cıvmak » citişme » bugunluk yarınlık » tek bicim » cıplak mulkiyet » gulhatmi » duşunup taşınmak » canım dese canım cıksın diyor » gorsel etkileme » guneşleme » ici gecmek »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.