tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz goturmez » olcum » etut » crocodilus » nukte » cırılcıplak » kafayıyere vurmak » u » sureti haktan gorunmek » alman » uretim ilişkileri » gulluk » rolâtivite » puskurmek » curuk » kor » umitli » suzum suzum » muhurculuk » duzey » mumeyyiz » kirecsileme » cozdurmek » kapısıacık » tenafur » sungulenmek » bulunan bolum kafa ser » sozluk bilimi » mudur yardımcısı » gulbank » elini surmemek » sozleşmek » kılcık » cırcır boceği » dil oğrenimi » sıhhî tesisatcı » kılıclı » ovuntu » başına calsın » sağlık gorevlisi » mustenkif » dokmek » kazanclı » başmusevvit » bir işte uzluk ustalık kazanm » baygınlık gecirmek » buyuk tovbe ayı » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » sumsuk » guven »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.