tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekip gitmek » cıtlatmak » civi yukarı » tab an » suruden ayrılmak » cember cevirmek » marpuccu » duzlemsel » kacıklık » sı si su su » otmek » biciminde bağ » cicek tacı » umit » bıcaklık » parfumculuk » gulistan » goğus caprazı » komuren » sozlukcu » gozleri takılıp kalmak » cotira » ipek ciceği » kesir olcek » fındıkcı » vızvız boceği » durtmek » şarlatanlık ğı » allah ın belâsı » leke etmek veya yapmak » tureyiş » turt » yıldırak » olmayan bağımsız hur » kara evli » doygun olma durumu veya gonul » sacmalık » arnavut » kurekcilik » bunakca » golgelendirmek » dustur » burnunun ucundan otesini veya » bukme » ıskatcı » kucukleşmek » hataya duşmek » husnukabul » subap » ciceklendirmek »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.