tdk sözlük TDK Sözlük

 

ışığın mecaz anlamı

ışığın mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ışığın mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ışığın mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ışığın mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzayede » unletmek » bortturmek » cıkmalıtumlec » ruznamce » coğunlukla » elektrik duğmesi » kınalar yakmak » mumarese » tikel onerme » goz bağı » calınmak » ateşsacmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » boğurtmek » deme veya değme gitsin » akşam vakti » odeme » ateşciceği » derisini yuzmek » ağızlıkcı » butunlenmek » t » koturumleşmek » uste vurmak » acıklayıcı » mısır tavuğu » kokusu cıkmak » doner kule » sacıştırmak » olu deniz » cıplak » kacurga » eğitim donemi » ic kuyu » cobancantası » maraza cıkarmak » kaclık » sukûnetli » duzmek » zemheri zurafası » absurt tiyatro » masrafıcekmek » cingenece » guclu » catılı » barutcu » ac bîilâc » buyuk unlu uyumu » usta elinden cıkmak »

ışığın_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve ışığın_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ışığın_mecaz_anlamı nedir ve ışığın_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.