tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kasavet cekmek » gomlek değiştirmek » duşundurucu » ustunde kalmak » butunlemeye kalmak » sırtcılık » allah bana ben de sana » ter dokmek » satıya cıkarmak » tumleme » kemalizm » ermenice » da de » yonlendirmek » bilinclilik » allah veya allahım » nar ciceği » cokuş » ozlenme » bobrek yağı » gumuşlu » emniyet duğmesi » dokum » goz sevdası » cıkmak » kafasına dank etmek veya demek » guzelleşmek » mucamaa » kul rengi et sineği » ozgurluk » hanefîlik » mantar ozu » ozentici » pejmurde » kendi kanatlarıyla ucmak » işacmak » acmak » uykusu acılmak veya dağılmak » acık » mukellef » calyaka etmek » surguleme » şuphelenme » cıkarayazmak » loca » gomlek » kullanılır » catışılmak » gecer » onculuk etmek »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.