tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rafızî » goğsunu gere gere » tervic » duğun evi gibi » sun î kalp » bir calgı » duşunceye dalmak » bulunan bolum kafa ser » ay orumceği » da var ki anlamlarında kullan » oğretmen evi » su kucuğun soz buyuğun » cubukcu » mukeyyifat » edinmek hissetmek » akşam yıldızı » siktir et » yalıngac » değiştirgec » sokmek » lâpon » acık olmak » guzel » sıcak yuz gostermek » iki cami arasında kalmışbeynam » soz ayağa duşmek » cevre » cicek yaprağı » yureğine dokunmak » bağlayıcıunsuz » yuz » surume » kafasında şimşek cakmak » bıcak kınınıkesmez » yolun acık olsun » dolek » ı i u u » oluyu guldurmek » ucretlendirme » cekmek » cevirmek » alıcıcıkmak » candı » dokumantasyon » kurtluca yer palamudu » surrealizm » hercumerc etmek » calışkanlık » derin derin duşunmek » kucuk mevlit ayı »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.