tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
starta gecmek » butunletmek » duztaban » dernekci » az gunun adamıolmamak » tecrube etmek » maraba » cercilik » rab » sepetci » dar kacmak » odul vermek » teferrut » tavukcu » yerlere gecmek » ustune guneşdoğmamak » nispet vermek veya yapmak » hayal gucu » gobek bağı » ofkelenmek » ağaclaşma » olu yemeği » guvenirlik » duşe kalka » ipliği pazara cıkmak » catılma » resim » torpulenmek » dunyanın ucu uzundur » geometrik cizim » gunah cıkarmak » koc katımı » cozulemeyen ilmiksiz duğum » unsuzunu gosterir » goynumek » yuzu secilmemek » cağıl cağıl » sacalanma » âlemi var mı » ışık gocum » soz misali » bicmek » yuklu » caygiller » rengi atmak kacmak veya ucmak » kupe ciceği » fon muziği » icim » surduruş » gocebeleşme »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.