tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
horguc » hazırlıklıolmak veya bulunmak » du » kopru başı » buyuk » dunyaya gelmek » danimarkalı » ilerisini gerisini hesaplamama » uzerine yuklenmek » cift koşmak » yonlendirmek » teşehhut » saclısakallı » kısmeti ayağına kadar gelmek » calıdikeni » addan tureme fiil » sudan cıkmışbalığa donmek » ruhiyatcı » sineye cekmek » inakcı » ekti puktuler » ekmeğine goz koymak veya dikme » bokunu cıkarmak » cicek tacı » yuze gulmek » ulku » dokulup sacılmak » sungusu depreşmesin » avurt unsuzu » cicek olmak » sayısınıallah bilir » gobek otu » şansıdonmek » acık eksiltme » goz onune getirmek » cizgi » cok yanlıveya yonlu » n » ahcı » sakal bırakmak koyuvermek sal » yel ufurdu sel veya su goturd » ağzınısıkıveya pek tutmak » oğut » usturmaca » vucut vermek » eli kolu bağlıkalmak veya durm » hazır duruma getirildiği omurg » ice donuk » otre » kubist »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.