tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ncı nci ncu ncu » pratik kuramsal karşıtı » korlemeden » la le » koltukcu » isim govdesi » ilâclı » camgoz » celmeleme » msı msi » bok pusur » canıağzına veya boğazına gelme » gunu birliğine » gectim olsun » pengo » cıralık » sonumsuz » bin bir ayak bir ayak ustune » temas etmek veya biriyle temas » capaksız » elinden bir kaza veya sakatlık » ileri atılmak veya cıkmak » duvar cekmek » duğuncu » sur at » gozetim » numayiş » gozu tutmamak » kirecsilemek » şuphe yok » balıkcı » benlikcilik » kusura bakmamak veya kalmamak » maraz esenlik karşıtı » pusuya duşmek » guven kazanmak » nervur » arşiduşes » alkışcı » basıncolcer » icerlek » zimmetine gecirmek » karının saclısı tarlanın taşl » gozlemek » elinde bulunduran kimse » kacıncı » guzleme » dokulmek » olculendirmek » şanından olmak veya şanına yak »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.