tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ıska gecmek » gozeneksizlik » sonuc » kunde » yureği katılmak » cı ci cu cu » gozu yolda veya yollarda kalma » kesmeden ustten gecmesini sağl » esperanto » eli boğrunde veya koynunda kal » su altıfotoğrafcılığı » seckincilik » kocu » izletmek » kufe » biri yer biri bakar kıyamet o » unsiyet » arpa guvesi » ucuz alan pahalıalır » oğreniş » cangırdamak » celik » orgutleyiş » erendiz » okleme » sacmalık » anlamında ikileme oluşturur » bilinc kaybı » doner kapı » isparta gulu » yuzeyinin her noktasına basınc » cubukcu » gok » gevrekci » cıkarcı » kuskunluk » kuresel ucgen » cingene pembesi » doğme » paspascı » lvendula staechas » aktuel » mudevven » yengec gibi » goturmek » yargıtay » temel civisi » peygamberokuzu » cok yuksek ve otsu bir bitki z » durulme »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.