tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surtulmek » boylesi » uctan uca » civit rengi » gerekceli » ağac sansarı » yuzulmek » kuf bağlamak veya tutmak » tovbe » yurekli » sarnıc » analizor » ozek doku » oğle ezanı » şeylerden her biri tabaka » meyve ici » sıfat fiil grubu » kuğu gibi » kaptan koşku » kukumav gibi duşunup durmak » surucu » sonuc » cevre bilimsel » cırakma » tereddutle » revacta olmak » sublimleştirme » ihsan etmek veya buyurmak » maddelerden oluşan varlığın he » mitralyoz » ikisi bir kapıya cıkmak » İcinde baklava bulunan » orfî » cekişmek » muşterek » brut » koylu kentli » gorumsetme » muzmin » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » tok gozlu » yalan yere yemin etmek » orospu bohcası » cuhacılık » iki ahbap cavuş » şeylerden her biri tabaka » tureme unlu » buyuk oynamak » gozunu dort acmak » ceşni »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.