tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşuk yapmak » gecimsizleşme » kok saplı » can kulesi » yanıltmac » cinko » kotulemek » cevirmek » guzey » cek valf » oluruna bırakmak veya bağlamak » ecel şerbeti icmek » tunel » korluk » yonlu » silgic » buyu yapmak » kapsul » yeni gercekci » dışgucler » gundelikci kadın » hurya etmek » okka cekmek » arafatta soyulmuşhacıya donmek » rucu etmek » imza sirkuleri » suolcer » calışmak yapmaya kalkışmak » cilek suyu » kaşile goz gerisi soz » inmek » giraffa camelopardalis » eli boşcıkmak » unsuz benzeşmesi » tıkac » cıra dibine ışık vermek » ım » silâhcı » sozunu kesmek » temerkuz etmek » mulâhham » dondurmek » top atmak veya topu atmak » istenc » cevrilmek » sektor » tesaduf » dunyaya gelmek » sudremek » teveccuh etmek »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.