tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevikce » kuseğen » duşunme yasaları » koprunun veya koprulerin altın » şerit » munasebette bulunmak » yuzde yuz » gosterge bilimi » bayram etmek veya yapmak » oclenmek » dovuşme » yuzu olmamak » vukua gelmek veya vuku bulmak » ic acıcı » kusurlu » iktisatcılık » tenkitci » coğu » bıyık altından gulmek » ileri uc oyuncusu » oltu kebabı » musadere » yanardağbolgesi » tumorleşmek » aracılığıyla duymak değmek e » bocu » varoluşculuk » alev bacayıveya sacağı sarmak » bankada veya aracısında actırı » c » utopyacı » celikleme » sungercilik » cevirmek » az gunun adamıolmamak » ic kapak » yuzyıl » ozlu » amac edinmek » sungulenme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » boylesine » ozenli » uretmek » copur » bektaşî sırrı » yuruyen merdiven » soylenilmek » donmek » ruchan hakkı »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.