tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc gunluk omur » muduriyet » yeme de yanında yat » calık » celebi » bitlis koftesi » goze batmak » karagoz oynatmak » il » cırnık » fransız » dokmek » acımlamak » sussuz » tersi donmek » komutator » koc » son gorev » ultraviyole » gocup gitmek » İcinde baklava bulunan » ey » dere tepe duz gitmek » gecici » aracı » ığrıp cekmek » oğan » bromur » kul olmak » dışters acı » koturum » gunberi » temiz kanıda vucuda dağıtan or » karikaturleştirmek » oruc acmak » sektor » kosemenlik » uzun omurlu » arnavut bacası » gelip gecici » allah kabul etsin » cul » su culluğu » ırz duşmanı » doğma buyume » işsozleşmesi » calışma dolabı » murtefi » ışıl kufluce » uzaktan bakmak veya seyirci ka »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.