tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşelik » albumin » bolumleniş » eften puften » gonlu razıolmamak » etmek » ic mimarlık » kolcak » ovgucu » comeltme » secilmiş » gozleri bayılmak » kaşıkcın » ceşitli kavimlerinin toplandığ » gozlerinin ici gulmek » cakıldatma » kılıclama » olcucu » fitcilik » me » indirme bindirme » fırıldakcılık » ucretlendirmek » karekok » duvar cekmek » arnavutlaştırma » karşıtı » yabanî mercankoşk » kac » capaculculuk » kuşade » yuzde yuz » lufergiller » uflenme » sescil yazım » buyuk tansiyon » ortulu » supruntucu » surre » ivmeolcer » uzerine varmak » dudukleme » koksuz » beberuhi » denk duşmek » mujde » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » kurum kurum kurumlanmak veya k » caşıt » yarayan celik disk »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.