tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzun sivri kumes hayvanların » gecen » catlak » sacıuzun aklıkısa » secmeli » ciğleşmek » kanada kavağı » can cana başbaşa » uc » frenk uzumu » yuzune hasret kalmak » ilk dordun » ateşine veya nârına yanmak » cabucak » tekessur etmek » hint ipeği » gorgulu » işine gore » pas gecmek » mezardan cıkarmak » catık yuz » orulu olmak » ti » azınlık hukûmeti » lup » var gucuyle » buzulup oturmak kalmak » duz unlu » sevdasına duşmek » buyur » kirec cimento gibi şeyleri su » ustun zekâ » bulgurlu ya gelin mi gidecek » duyumolcer » keyfi bilmek biri » cakış » olcu vermek » cuş » koklendirme » olum sigortası » olu deniz » gobek havası » dâhiliye mutehassısı » gormek » uluscu » gormediğe donmek veya gormemiş » acık hece » duğum vurmak » goynumek » fuzen »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.