tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kozasına cekilmek » sevinmek sev in sevdirmek se » amara » kedi ile kopek gibi » kıcıkırık » muşfik » uzuntu vermek » dur » golluk » recel » el opmek » muzikhol » hoduk » percinlenme » guneşsel » kendinde kullanım hakkıolan e » varidatcı » yukseliş » uc katlı » zihnini celmek » cokluk » emanetci » dudak ucuyla soylemek » diği eli beri inceye kadar » mudurluk » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » e » duvenci » capar » dilinden duşurmemek » cikolatacılık » usanclık » gecmek » nefesi kesilmek daralmak veya » cozdurmek » hicci » ruşvetci » sınır otesi » kılık kıyafet duşkunu » dı di du du tı ti t » calımlıcalımlı » se » suslu » cekic atma » kuşku beslemek veya kuşku duym » buyuğu meleagris gallopavo » altın kupu » parcacık » surre alayı » adıverilen bir ucuncu sayıyıel »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.