tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhim » ucleme » guzel duyu » bolşevik » kalıc » cal » ust baş » katısoz » ureticilik » alkışcı » cizi » suluk vurmak » absurt tiyatro » cayır yulafı » olcunmek » umitli » kırlangıc » ım » turbin » buyutuş » gordek » yatışma ozelliği olan yatıştı » imtihana cekmek » cabuk cabuk » nemceker » ozursuz » dil veya diller dokmek » oz indukleme » uşuşmek » ucu cengelli ağır demir arac » cerviş » dortnala kalkmak » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » tacikce » ak ek » cekirdek aile » huzunlenmek » goz evi » germanistik » şobiyet » ciğde » ictima » tebessum » mandepsiye basmak veya bastırm » maketcilik » konsolide butce » cekimser » onemli » yuzdurulmek » nufuzsuz »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.