tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elci » arasında den başka anlamıyl » mutevellit » arapca » cağanoz » yumuşakcalar » bir derece veya bir dereceye k » genellikle orduda veya yatılıo » boceklenmek » yukleme » kucuk » kızılcam » gozdağı » sonme » kufur » gozu kapalı » gok atlası » isimden tureme isim » cil » hızla batmak » karşıtı » coban kopeği » ortaya duşmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » ciftleştiriş » catal iğne » curuğe cıkarmak » gun ağarmak » inanılan iyilik kaynağı » gecerletmek » tat kazanmak veya tadıgelmek » belli bir noktayıaltınıcizerek » ortaya dokmek » uz » makinelerin ağırlığına dayanab » sınır cekmek veya cizmek » mongolistik » duşunce iyilik ahmet ertuğr » boğazına duşkun » mukeyyifat » yuznumara » percem » yahudilik » sudreme » ağırlığınıortaya koymak » obur dunya » ovunek » uşutucu » ortaya dokmek » guducu »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.