tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
camurluk » işcıkarmak » cennete donmek » tepeustu » jubile » muvekkil » sıcmak » ici dar » renkli element kısaltmasıcu » canakcı » gecimsiz » cozumsel » cerkez peyniri » toplu sozleşme » kulağına kupe olmak veya etmek » patlangıc » kumelenmek » kor değneğini beller gibi » basma alım satımı » mercankoşk » derin derin duşunmek » nazınıcekmek » turkuleştirme » tel orgu » guneşlik » gumuşletme » duşundurmek » olmuş » z » borclu bulunmak veya olmak » teeyyut etmek » fetva vermek veya cıkarmak » koşeleme » caygiller » salâ vermek veya okumak » hacivat » guneş » guce sarmak » meksikalı » sozsuz oyun » konsensus » nufus bilimci » kamu yonetimi » uc otuzunda » boşluk » kullanılır » muskirat » hercumerc » kumulâtif » tutmek »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.