tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mucevherat » dunyalığıdoğrultmak » uretimsel » percinlemek » gozleri evinden veya yuvaların » coğaltıcı » eli varmamak veya gitmemek » ecele care bulunmaz » sandvic » levazımatcı » hava suzgeci » renk vermek veya katmak » bilinclendirme » ortalığıkırıp gecirmek » koruklemek » elinde bulunduran kimse » olu zaman » gudumlu » pedikurcu » belirtilen bolum » yabana soylemek » ofsetci » cınlatış » sumter » renkci » ortak olculmez sayılar » hatır icin ciğtavuk yemek » catıarası » ac acık kalmak » donuşluluk » elaman cekmek » humanizm » dir » uvey ana » kalabalıkca » bac » akbalıkcıl » inmek » acılama » mufredat programı » kuyruk cekmek » girip cıkmak » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » oyuncakcılık » golge duşurmek » bicimde saplı obur ucu yassıo » kostekli » kafadan gayri musellâh » taaffun » butun »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.