tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkrıklı » yuzmek » heyheyleri tutmak veya heyheyl » cekirdekli » alaturka bilen alaturka eser » her biri mesame » elektrik ureteci » yureğine sinmek » cuz » oluşmuşmotorlu arac » ettiğini bulmak veya cekmek » şerbetcilik » gozunden uyku akmak » surgun gitmek » kazan kaldırmak veya devirmek » ucurmak » kulucka olmak » kulleme » olcmek hesaplamak hesap etme » papirus » gondertmek » futur » mueddep » cay ocağı » su » oğelerin tumu » bilimlerinin ortak adı riyazi » İskitce » kulusturluk » bombardıman ucağı » ruping sistemi » matrakcı » kendinde kullanım hakkıolan e » koy oyunu » donum » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » techiz etmek » ust alize » tumlenmek » luk » sırnaşıkca » dekartcı descartes in oğretis » cok karılı » ev sahibi mulk sahibi hani bu » elektrikci » yureği ezilmek » dol doşsahibi olmak » cı ci cu cu » koklenme » merkeziyetcilik »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.