tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anuri » dokulme » on bilim » coplenme » cok duzlemli » arac » calıcırpı » buğeme » dışcokgen » oğrencelik » butuncu ekonomi » oruş » ne yârdan gecer ne serden » verilmesi ve bu sahipliğin bir » husnuniyet » oğutulme » oğreti » duşeş » itibar gormek » erdiğine erer ermediğine taşa » cıkılatmak » cakma » kızılyoruk » musabık » mahzur gormek » kopek » yuksekten ucmak » koklu » lâkırdısımıolur » yureği ezilmek » yonetmek gorev ve sorumluluğun » emeği gecmek » tovbeler olsun tovbeler tovbes » muvafık bulmamak » tekabul etmek » kemiklerden biri » surumcemede kalmak » ceyizsiz » zevkten dort koşe olmak » ceteleştirmek » kucağına duşmek » gul » cekmek » burc » veya orulen dikey duzlem » naturist » bicim » alcaltıcı » donmek » duzmek »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.