tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
f k b » cemberlenme » cece » uzerine » balkanlı » meyve ici » oldurmek » tumleme » duşunce ozgurluğu » buzdurmek » ateşpuskurmek » denir » bicimdeki bolumler » kilise canı » gelişiguzel » okulu asmak veya kırmak » pluralizm » guzellik » peygamberokuzu » hispanica » munavebe » oturmek » parcalara ayırmak » ayağıduşmek » ozellikle celik dokum ve alaş » yatak carşafı » cocuk oyunu » aşcıbaltası » ic politika » strukturalist » cıtır cıtır konuşmak » cıkartı » sumter » izazuikram » kan govdeyi goturmek » bukuş » afrika menekşesi » acıklık » ağzına surmemek » piclik » anlam kotuleşmesi » yureği yağbağlamak » bilinclilik » acımlanmak » gucuk ay » ruzgârlanma » zumruduanka gibi » cıkışnoktası » deccal » dişcıkarmak »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.