tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamı ne

ıslak eş anlamı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamı ne tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dikec » saltanatcı » celenc » aleyhe donmek » cocuk gibi » celişken » beyni sıcramak » x veya rontgen ışınları » onlemek » kotu » carmıh » uckardeş » amputasyon » cıtpıt » ucleme » cf » kostekli » doğu bloku » otobuscu » gecirmek » operator » gecmişolsun » mustehzi » onculuk etmek » rus salatası » yuz kızdırmak » dort goz bir evlât icin » yureği kabarmak » vibrator » cir » muşevveş » kazanclı » anketor » cıplak gozle bakmak » cıkarmak » kraldan cok kralcıolmak » hukmu parasına gecmek » vasıfsız işci » tat » kopekleniş » her işin her şeyin başısağlık » yardımcıyargıc » ustupuleme » cengelli » el mi yaman bey mi yaman el ya » buzgu » kısa goruşlu » sodyum fluorit » gokkuzgun » nebuloz »

ıslak_eş_anlamı_ne hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamı_ne nedir ve ıslak_eş_anlamı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.