tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
edinc » daha da geliştirmek amacıyla b » cevren » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cicek » cokmek » incelenmesi muşahede » cik » onlem » cağ » temelli senator » geriye donmek » turkolog » bir fincan veya bir acı kahven » zerduştî » kapıbir komşu » goruşmeci » ustune oturmak » yerlere gecmek » huner » cift dişliler » dincleşmek » ortulu » da var ki anlamlarında kullan » bolut » gozden kacmak veya gozunden ka » kara gun dostu » hint tavuğu » kaynac » enduksiyon » bicimselleştirmek » kayda gecirmek » damlaya damlaya gol olur » hazzınıcıkarmak » kup gibi » dağayısı dağlarda yaşayan yab » icindeki en kucuk birlik » odun vermek » zembereği boşalmak veya boşanm » gorececilik » basınc » cekmek » tebaruz » acılıp sacılmak » paldır kuldur » dost duşman » bircoğunu o metalin yuzeyine y » levuloz » gonderilme » koskoturum »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.