tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizi » nb » yukseklik korkusu » bayağıkacmak » ibaret olmak veya kalmak » calımlanmak » kendinden gecmek » cicek » tenasup » buyu bozmak » kâğıt yapraklarından her biri » ulkusel » u » kepce surat » hurriyeti secmek » namertce » ortak tam bolen » kuşsutunden başka her şey var » surtuşturme » ısıracak it dişini gostermez » gonendirme » cırpılma » tecavuz » aylığa gecmek » kostek » kirecsiz » lâkırdıyıezip buzmek » soz ruşveti » kor kandil » monitor » bir gun evvel » cıkarcılık » acık fikirlilik » kuflenmek » kuturdeme » yandan carklı » icre » anlam cıkarmak » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » facasıolmak » carpışma » golge gibi » ağız aramak veya yoklamak » sacıkılmak veya sacıatmak » mer iyet » kackın » dovuşme » geniz unsuzu » carpık » koklendirmek »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.