tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomulme » gozetleyici » menekşe gozlu » gun yeli » vucuda vermek aşıyapmak » salcalımakarna » parcalara ayırmak » kabına dokmek » kozunu paylaşmak veya pay etme » turkusunu cağırmak » cağırılmak » gepgenc » gozetme » gelecekci » bok ustun bok » yureği burkulmak » oğutmeye yarayan dişlerin orta » bukulu » elcilik etmek veya yapmak » sokturme » sarnıc gemisi » cozme » ustten » catma » gormek » on » ortunmek » acılma » guc belâ » feleğin cemberinden gecmiş » cemberli » cekmek » her biri mesame » ayın on dordu gibi » ozenli » cil » musemmen » peşinden yurumek » soyleşi » zaman oldurmek » melul » gudumleme » rumlaşmak » tanrı ya minnet duygusunu sunm » surekli olarak gidip gelmek » icli » yuzu gormemek » gozaltına almak » icki âlemi » kopcalanma »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.