tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cam sakızı » kucuk hanım » oluşturduğu demet » doğactan » hungurdemek » grev sozcusu » diskcilik » tuylendirme » sacma » teselli etmek veya vermek » u donuşu yapmak » ozel » ceneye kuvvet » ust yapı » mutefekkir » katılmasıya yapılan secim » muhur gozlu » uzgoren » havaya ucmak » yonetim » suratıkasap sungeriyle silinmi » değişiklik onergesi » acıortay » bir bir veya bir de » puruzlu » jupiter » nesne » seci » duzleşme » kurban bayramı » pastırmasınıcıkarmak » işbolumu » keciboynuzu » murekkepleme » bugunluk yarınlık » cağ » ince karton parcası kartvizit » teressup » evlâduıyal » duş » elektrikci » dunya yıkılsa umurunda değil » tel cekmek » projektor ışığı » kokteştumlec » kubik » parazit » şeşi beşgormek » yarım elmanın yarısıo yarısıb » cıkıntısız »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.