tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz dalaşı » glâyol » sureklilik » durumlemek » cakma » ul » kullanılır » v v » bukunlu » tanesi » mushaf » pence vurmak » saymakla bitmemek veya tukenme » toskurtmek » koy » japon elması » mudevvenat » su gibi aziz ol » duşunce » tekemmul etmek » mes ut olmak » kucuk bitkilere verilen ortak » mutlakcılık » sacalamak » gecmek » dar kacmak » maraba » suveyda » ilmuhaber » canıcekilmek » ovunduruculuk » al elmaya taşatan cok olur » lutfen » başıcatlamak » venuscarığı » silâh catmak » tuylu dalak otu » bid at » capcak » andac » bir ağac stryhnos nux vomice » urdunlu » soven » yumurtayıcalkamak » bağlantıunsuzu » cunku » cipo » mor renkte lâden bitkisinin bi » yedek veya yedekte cekmek » kırık cizgi »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.