tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyulu » yonetim » soz kaldırmamak » bolme » butun sıra » guc gelmek » otmek » dortgen » kaltakcı » uzengilenmek » dışarıya saldıklarısıvımadde » soz dinlemek veya soz tutmak » donenceli » allah iki iyilikten birisini v » yusru » uzuntulu » virgul » yuze gulmek » duello » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » surutme » gozaydın etmek » ne hâli varsa gorsun » bufe » taaccup etmek » motorkroscu » toprak cekmek » gonlunu hoşetmek » uckur cozmek » felc gelmek » koken » kafa goz yarmak » cebine indirmek veya atmak » tavşan yetiştiriciliği » eşeği duğune cağırmışlar ya » rotuşetmek veya yapmak » hicten » gonul akıtmak » ust perdeden » dokum » anas acuta » sakınılan goze cop batar » mukellef » sacıuzun aklıkısa » lutfeyleme » soylemek » tahrikci » fesatcı » ucretlilik » gulleci »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.