tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surumek » ledun » acz icinde olmak » el surmemek » kullanılırdı » cekkin » recete gibi » carcabuk » nesne obeği » kapricyo » bir duziye » ozenc » copluk » zarfcı » harac yemek veya almak » cam devirmek » geckin » cengel ceneliler » beklenmediği umulmadığıveya c » surme » tacsız » caycı » gunahsız » sun î solunum » muşkulpesent » geciştirilmek » redaktorluk » yaşyetmiş işbitmiş » icerlemek » emdiği helâl sut haram olmak » gonlu kırılmak » kuşumlenmek » gorece » şut cekmek » melâmîlik » gurultulu » herkes gider mersin e biz gid » yabancılık cekmek » tekaudiye » smac » duz » sandıkcı » orumceksi zar » acınmak » allah taksimi » bircoğu » murit » ardına veya arkasına duşmek » mumeyyizlik » kutinleşme »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.