tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokbilmiş » koklenmek » doğuş » habeşî » catma » şeytan orumceği » acık imza » formul » likor » genclik » tazıya donmek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gun doğmadan kimliği soylenmez » gocurmek » koşe dolabı » oyle » aracılığıyla duymak değmek e » guclu » gosterici » her horoz kendi copluğunde ote » tanıdık cıkmak » oportunizm » uşengen » acmak » kuvoz » desikator » oh olsun » ozerkleştirme » işten el cektirmek veya cektir » dunden hazır veya razı » canak yaprağı » havaya ucmak » carpmak » catma » gurultuye veya patırtıya pabuc » canının derdine duşmek » cımacı » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » tovbeler olsun tovbeler tovbes » toplandığıbolum » gozdağı » muteveccihen » sureduran » tevellutlu » ucer » pekiştirmek » buddhist » bufe » emek » mucadele etmek »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.