tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kanun sozcusu » kalkan bocekleri » cise » ders gormek » mundericat » pur » ciftleştirmek » hava iyi veya fena esmek » yurutme » muvezzilik » baryum sulfat » hispanica » konuk koşesi » tum tanrıcılık » emeği gecmek » kıt alar arası » tutsulemek » remil atmak veya dokmek » bulunan bolum kafa ser » hakikî » koy ihtiyar meclisi » kamcılatmak » tokat atmak aşk etmek veya pat » hırtlambasıcıkmak » buyuk » takayyut » bulunan bolum kafa ser » cat pat » hangi taşıkaldırsan altından » olcu bilimci » kocuşmak » armut pişağzıma duş » surguleme » parcalatmak » yukleme » cok anlamlılık » astığıastık kestiği kestik » omru oldukca » vurac » aramak taramak veya arayıp tar » boyle » gecmişi olmak » taaccup etmek » alaturka bilen alaturka eser » munavebe » bitumlu » siper guneşlik » gonlu kırılmak » allah taksimi » sırca »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.