tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aklınıbir şeyle bozmak » gozunde buyutmek » sosyal bunye » su » cd » gonulsuzluk » patates puresi » daha da geliştirmek amacıyla b » soz dizimi » doşetilmek » dallarınıkısaltmak » calıkuşugiller » yaşcayır » cenesi duşmek » hakir gormek » tam bolen » olu nokta » citilenme » sedefcilik » kreator » eğilimli ortu » cırılcıplaklık » alcılanma » pabuc eskitmek veya paralamak » gosteriş » cırcırlama » oğur » iki cenekliler » mustakim » kirli cıkı » cimentolanma » surek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » diktatorluk etmek » baldırıcıplak » olcum » bey veya paşa gibi yaşamak » gozune dizine dursun » dağların şenliği veya dağların » ozendirmek » okuyana bırakan oyun muamma » corekcilik » acındırmak » ortu » sonucunda veya birden su yuzun » kulucka » manikurculuk » muşareket fiili » turbedar » gonul avcısı »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.