tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vergi mukellefi » sozu cevirmek » formul » goze gorunmek » cop gibi » gucleniş » gul gibi » olmek var donmek yok » hacısuya atma » cekmek » yumuşak yuzluluk » guldeste » dışında kalan bir veya birden » ustunde kalmak » koh basili » rukuş » gurbet cekmek » goz » opme » beneklerle orten asklımantar » dili donduğu kadar » maktul duşmek veya olmak » cıkarına bakmak » muselles » puskurtu » acmak » iktidardan duşmek » futurizm » ilcebay » okselemek » orta hizmetcisi » başıonunde » duğmesiz » yardakcılık etmek » cıkıştırmak » mecalsiz duşmek » cıkmaz » şarapcı » lâmbayıacmak » kaşıkcın » bolumlemek » kopcalanma » coz » acılıp sacılmak » cavdarsız » kostekli » kulhanbeyi ağzı » konsantre etmek veya olmak » tarikatcı » rusumat »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.