tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bocekhane » rucu etmek » reva gormek veya gormemek » tekaut » ıslık calmak » oynakca » ığrıp cevirmek » alman » bankadan cekmek veya almak » sorma kişinin aslını sohbetin » duru » eşbasınc » okse otu » hazırlık gormek » almanca » cıplaklaşma » muvezzilik » yanıbaşında veya yanıbaşına » şaklaban » sumuk doku » musteşar » bordur » cılgınca » orta uc » roportor » ictikleri su ayrıgitmemek » kuşak dolama bağlama kemer » muştak » uckur » ici veya midesi kazınmak veya » ayaklarına veya ayağına kara s » gorev aldığıaskerî harekât » uvey anne » cıkmak » pişirilen tatlıcorek » kacık oz » keceli » cekme » istenilen bicim elde edilen m » kokoreccilik » pacayıkaptırmak » unlu duşmesi » ozluk hakkı » dunya durdukca durasın » araclara takılıp cıkarılmasınd » civici » dovizzede » guvenoyu vermek » gaz olcumu » dokulup sacılmak »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.