tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneşbanyosu » araclara takılıp cıkarılmasınd » sol ic » kaşıkcı » cingenelik » mumeyyiz » sovuşturmek » camcak » ortuşmek » gozunu toprak doyursun » kemalpaşa tatlısı » tekercalar » şeytan orumceği » surme » ackıcı » kopurtucu » doneklik » bağlac grubu » ozlu camur » rustik » paramparca olmak » cikletci » bucuklu » lr » uyelik dondurmak » dolambacsız » borc yemek » minibuscu » gozu goz değil » camur gibi » ırgat pazarına dondurmek » gondertmek » fayanscılık » kılıc balığıgiller » sulfitleme » ust başı » korukcu » catlasa da veya catlasa da pat » iz ac » ruşvet » cocukca » kacmak » dışında kalan bir veya birden » tibet okuzu » carpınma » cıkmak » tuberkulin testi » um » olum var dirim var » avanakca »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.