tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceri » dalgıc bocekler » japon elması » bahce » deve tuyu » irilerine kanal izmariti denir » arkasına duşmek veya takılmak » tefavut etmek » kampcılık » ozumsemek » cıkartı » hint bezelyesi » korlenmek » yuz yuze » catıldamak » kirli cıkın » zenneye cıkmak » ceneye kuvvet » turuz otu » kult » odun » amasımamasıyok » spekulâtif » hırvat » kedigozu » teşekkul etmek » onemseyiş » urkek » urkekleşmek » muvesvis » bir turlu » yureği carpmak » zimmetine gecirmek » dilmac » ağac mobilya » kutuk » alkollu » tatar » sarımsağıgelin etmişler de kır » ric at etmek » uğur boceği » yurek karası » şark cıbanı » kâğıtcı » tribun » boşgozlerle bakmak » cağcıl » icit » vazgecirmek » kultur »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.