tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bon bon » arkasında dolaşmak veya gezmek » guc » gulkurusu » cepecevre » kacak » yuz bulmak » kohneleşmek » arafatta soyulmuşhacıya donmek » tumorlenme » taşcıl » kokak ağac » hareketin yeniden kurulmasıyla » gumuşsuz » gozu kapalı » yuceltme » yağhucresi » yukseltmek » dortluk » kopeklemek » sublimleştirme » oksurme » mizahcılık » koklenmek » donenmek » beni sokmayan yılan bin yıl ya » ozdeşlik » cevabıdikmek veya dayamak yap » amaclı » goz banyosu » ermenice » gucun » allah yuru ya kulum demiş » acılışkonuşması » bukunmek » sunnet » gormece » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » kullî » civisiz » cekingence » başdondurucu » sayısınıallah bilir » ruşvet yemek » daruşşifa » şarapcılık » uykusu kacmak » bicimdeki bolumler » kirec cimento gibi şeyleri su » gumburdemek »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.