tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yolcu taşımakta kullanılan mot » karışanıgoruşeni olmamak » lu » eline elinize veya ellerinize » okseme » tur ağac cember » iki ahbap cavuş » koşe donucu » uşengen » ustunluk karmaşası » kalbi carpmak » kursu hocası » cgs » doke doke » bavyeralı » cileli » on tasar » zumrutlenmek » dekoratorluk » gozu ısırmak » onemsizce » jonpromiye » cır cır otmek » yonerge direktif » sıhhî tesisatcılık » yağma etmek veya edilmek » pacalık » gumuşsağolsun altın gidekosun » duşundurtmek » para peşin kırmızımeşin » ekşi yuz » kor ağac » canım » butunu hars ekin » goz alıcı » lutfen » ce » acıklama yapmak » carpışma » sutculuk » gaile acmak » umidini kesmek » korkunclaştırmak » elden kacmak » siyanurleme » eyer kapatmak veya kapamak » cakşır » soz veya lâf aramızda » yarıklardan her biri » tırnaklarınısokmek »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.