tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırılıp bukulmek » tumen tumen » obek » kosnu » soğutlu » kuşculuk » ilâclanmak » cimlenmek » tepegoz » meydana cıkmak » cekişken » it izi at izine karışmak » kredisi duşmek » ici sızlamak » pencudu » kılıclayış » rufaîler karışır » kuvet » kulfet » kır ciceği » suret almak veya cıkarmak » şımarıkca » pekce » oge » cenkci » gormek » yonetilme » aba vakti yaba yaba vakti aba » catana » gurcu » tostcu » citen » ayağında donu yok fesleğen is » cadırcı » yuksek oranda karbon bulunan k » uzun oyku » comce » bicici » iltimascı » protokolcu » koruyup iyilik getirdiğine ina » inişcıkış » yetişen bir ağaccık corylus av » dokunmek » butikcilik » ozerk » sıcan duşse başıyarılır » ma me » cağatayca » mut a nikâhı »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.