tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surungen » hoşduruma gelmek » tartışma yapılan » acınsama » para cıkarmak » suvari boluğu » bir sure ayrılmamak » astsubay kıdemli ustcavuş » muhurculuk » pey akcesi » rafızî » elcilik uzmanı » tesisatcılık » cizik » donup dolaşmak veya done dolaş » polonez » dunyalığıdoğrultmak » gozculuk » kuşatma ihata » temize cekmek » buhran gecirmek » motivasyon » dunya ahret kardeşim olsun » cangırtı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » hucum » surukleniş » caşıtlamak » kapcık » cicekleniş » mudafaa etmek » anlıkcılık » mineral » muebbet » sıfat fiil grubu » stereoskopik cift » sağlayan şartların butunu » cilingirlik » kucuk duşurmek » eski pusku » isparta halısı » rovanş » seyran etmek veya eylemek » rezili cıkmak » cetrefilli » acıkta kalmak veya olmak » eli varmamak veya gitmemek » arnavut biberi » butunlenmek » hazır duruma getirildiği omurg »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.