tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ofke » denize duşen yılana sarılır » zıpcıktı » mesih » telgrafcılık » gosterişsiz » corek mantarı » mahagoni » calkağı » lu » kepce kuyruk » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » pedikur » holluk » den yana » İskocyalı » cek » surmek » caktırmadan » gecim » orospu cocuğu » gosterici yardımıyla karanlık » duruma gelmek » sn » ortu » gecmek » akıldan cıkmak » an anevi » cozgunluk » korpecik » toprak sıcanı » cekberi » ra » duzen » opuş » kamcı » bicerdover » suluğen » kosemen » surumsuz » azrail » teyel yapmak veya atmak » bir turlu » burokrasi » bruxelles lâhanası » cekiş » hareketi » gumlemek » orta doğu » maksat gutmek »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.