tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civi kestirmek » yer tutmak veya tutmamak » golgede bırakmak » guveylik » olduğu soz » gozunu yummak » durtmek » kornişcilik » hortumlu bocekler » puskurme benli » inanılan iyilik kaynağı » musteniden » az » amaclamak » tel fırca » ciroz » cucukleşmek » ozgun » pamukcuk » gecmek » boğure boğure » korun istediği bir goz allah » eline yuzune bulaştırmak » gurbetci » sağdan geri donmek veya sağdan » gulle gibi » kos » teknik universite » cerkez » cıplak alev » fırcalı » ucuz atlatmak veya kurtulmak » beliren olumle sonuclanan has » kopruden veya kopruyu gecincey » dunur gitmek » acık secik » sakınılan goze cop batar » gucluk » durbun » gun balı » uzerine evlenmek » doldurdukları rengi beyazdan » kocmak » cıkmak » e e » yurutmek » kırlangıc » ruyasında gorse hayra yormamak » tm » algıbıcağı »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.