tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşgibi ucup gitmek » kopruculuk » mutekait » temiz kanıda vucuda dağıtan or » camaşır deterjanı » goz banyosu » donenmek » tezahur » golge gibi » korukcu » sıtma nobeti » olcer » acından olmek » cıtır cıtır konuşmak » eksik cıkmak » buyukseme » pamukculuk » guzellik mustahzarları » su dokunmek » oteki » tu kaka etmek veya edilmek » avuc ici » cavlağıcekmek » tacikce » capraza almak » onune katmak » turk » urun » yazık gunah » araccılık » celenk koymak » soya cekim » duşeyazmak » butunlenme » yuzleme » hukûmet etmek » anaclaşmak » yarıklardan her biri » captan duşmek » kara kedi gecmek » gunberi » gocen » koc burunlu » bin bir ayak bir ayak ustune » davul dengi dengine diye calar » sağgorusuz » gorme işitsel eğitim » bilgiclik » dispec » okuz soğuğu »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.