tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic kapak » tarafından arabacıicin armağan » gozunu kapamak » cın » cokmek » kız bocekleri » geleceği varsa goreceği de va » kul » gelsin veya gelsin gitsi » kavlukarar etmek » iki cıplak bir hamama yakışır » ac doyurmak » bulûğcağı » olumsuzleştirmek » bağırışcağırış » cimlemek » tavan supurgesi » man men » bekci » kullanılan yapma yuz » film muziği » keciyi yardan ucuran bir tutam » portfoy » nez etme » sınır cekmek veya cizmek » serbest calışma » limon kufu » calıcırpı » cullanma » konjonktur » yenidunya » muteselsil » carpı » gosteriş » arık cekmek » mesele cıkarmak » bıcak vurmak » kosteklemek » bir şey soylemek » sacak » civileme » mudellel » tırnakcılık » satranccı » soz kesimi » tel in mitingi » kopru kurmak » kalmak » a e » hırsız kelepce »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.