tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkınlamak » ote » su yuzu gormemiş » pamukcu » sungusu duşuk » trockici » elde avucta bir şey kalmamak » dalga yuksekliği » soz konusu olmak veya soz konu » her biri mesame » calvinci » gece ucuşu » almancılık » lokosit » unlu » yaban ordeği » değişkene gore hesaplanan sayı » hurriyetcilik » gun » okse cubuğu » kutuphaneci » taayyun » duşurmek » yol yurumek » her gorduğu sakallıyıbabasısan » yer ucmak ii » okuzgozu » murc » acınsama » gaz olcumu » ne olur veya ne olursun ne ol » afrika domuzu » cetinleştirmek » hindu » ciceklendirme » calık » ozel af » iclenmek » kalmalıtumlec » yaradana kurban olayım » başına gecmek » elinin koru » kırk bir bucuk maşallah » pirupak » limon kufu » kursu şeyhi » cekmek » zebur » başmufettişlik » ustunluk »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.