tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
omca » muduriyet » bıcak atmak » kopure kopure » yasak bolge » cingenece » uzerine » torbada veya cantada keklik » uretilme » duşman » cekimli » calıcırpı » dortnala kaldırmak » dostluk okkayla alışverişdirh » yuvarlak unlu » parkcı » carşamba pazarına cevirmek » ruzgârlanma » bıcak atmak » umide duşmek » hukmen » cift cubuk » ceyizlenme » ozlemini duymak » gık dememek veya gıkıcıkmamak » smacor » yureksiz » alkışcı » sırtustu yatmak » surunuş » hucum » bıcak atmak » urban » arnavutlaşmak » tum » oğan » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » midibus » yabancıgelmek veya gelmemek » telâşe muduru » bir şeyler veya bir şey olmak » gormek » torel » gormuşluk duygusu » surmedan » guneşsel » kapana duşmek girmek kısılmak » dogmacı dogmacılıkla ilgili » bir kalem gecmek » moskof gâvuru »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.