tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
İnebolu kutuğu » olcuşmek » donanım » kıs kıs gulmek » tuylu » takipci » cimentolamak » nacar » gonder » yucelim » podosuet » taclanmak » odemeli » kucultmek » itiyat etmek veya edinmek » cizi » musavatcılık » muşahede » acık oturum » govdelenmek » dun » kalıpcı » kul etmek » tasasısana mıduştu » bağırışcağırış » ustune » acıklık » carpınma » koturumleşme » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » utanc duygusu » gozu tutmak » purcek » elci » teamul » bir cift » deli posteki sayar gibi » ortaklaşa alışkanlıkların tut » mubalâğalı » ceyizli » kaptan koprusu » terennum » yarıgocebelik » tutmek » seluloz » guluncleştirme » nobet şekeri » divan durmak veya el pence div » ileri gitmek veya varmak » tamamen veya kısmen durması »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.