tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
baha bicmek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » merkur » tevatur » sozleşmek » telgraf uslûbu » gostermek » nazikce » ruhunda guneşacmak » sulûk etmek » tekerlekci » hint fıstığı » ileri goruş » canorus » unluleşme » aglutinasyon » cıpıcıpı » aşcıbaşı » uclu ganyan » yuzsuzluk » pacayıkurtarmak » cocuğumsu » kalan mal ve paradan paylarına » kotuleyiş » tecahuluarifaneden gelmek » karnıac » rontgen cekmek » goruşturme » soluğu bir yerde almak » kacacak delik aramak » cor » başcevirtmek » cikolatalı » goğus eti » mudahale » bir cenekliler » yukseltec » canınıcehenneme gondermek veya » gozetleyici » duzulmek » muz » corapcılık » cekeleme » karikaturleştirme » yenicerilik » icsiz » aclığıoldurmek » gecerken boğazdan cıkan ve duz » cankurtaran canı » alt ust boreği »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.