tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
almancılık » mısır tavuğu » kurca cıbanı » oflicinalis » akraba cıkmak » kedi veya eti ne budu ne » citi yapmak » şuphe » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » gozlemlemek » konjonktur » zevki cıkmak » cırılcıplak » a veya e gelince » sansur » donmek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » actırma kutuyu soyletme kotuy » bicilme » itilâfcı » tovbekâr » komadan cıkmak » gırc gırc » kulluk » faaliyete gecmek » kat iyen » ofkelenme » dona cekmek » iş arî » ayağına veya ayaklarına kapanm » ezbere işgormek » batakcılık » acıktan » kuseğen » ortusuz » urkusuz » sonuclama » bicimli » olmez cicek » camurlaşmak » kıvanclı » filvaki ama » sutculuk » gocme » mudur muavini » kedi veya eti ne budu ne » cengelleyiş » cırpışmak » dayanamamak » kulustur »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.