tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camaşırlık » buyultme » iki duzlemli » gumec balı » koşebent » luks » yoruk » acık ellilik » dar goruşlu » bukunlu dil » on yargılı » guvence » emniyet muduru » curutuş » asansorcu » kabahati birine veya bir şeye » yaya koprusu » grev sozcusu » kullukcu » pabucuna kum dolmak veya taşka » bolunme » elma da alma da demesini bili » uzerine almak » mulk » yuzdelik » tutmek » tokac » bıraktığım bıraktığı bağladığ » eşelemek işi yapılmak » tercuman olmak » gozlerini veya gozunu oymak » depara gecmek » cıkışmak » bıcaklanma » dublorluk » odeniş » uruguaylı » dollu doşlu » nur yuzlu » cevre bilimsel » goc » guneştakvimi » dala cıka » vermemişveya vermeyince mabut » uretilmek » gozu korkmak » gam cekmek » mustefit » namutenahi » ozensiz »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.