tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıslak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urkmek » duşuk » askıya cıkarmak veya cıkarılma » li » sosyal guvenlik » kureselleşme » kokten surme » kuru yuk » kafkasyalı » dişcilik » utanc duymak » camaşır takımı » ice kapanıklık » yuz suyu » alaturka muzik » sonuc niteliğinde başka bir bi » mumsondu » yonetmelik » gok kuşağı » kuremek » mujde » muracaat » kaltakcı » cekim » anac » yalın cumle » danimarka kırmızısı » teessuf ederim » duzmek » okse » maz mez » bokun soyu veya bok soyu » sloven » canının derdine duşmek » gunaha girmek » granulit » yuzulme » sakalıele vermek veya sakalıka » muennes » sorguc » tırtıl cekme » etrafında dort donmek » olcmek hesaplamak hesap etme » yemişci » carpılma » cep sozluğu » icerik » acılıp sacılmak » ceyizci » iğne yapmak veya vurmak »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.