tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıslak eş anlamlısı

ıslak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıslak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıslak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıslak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
azerîce » huthut » bektaşî babası » gumuşlu » donuşlu » kocu » kazakca » soz kesmek » gumruk kanunu » yedek parcacı » pacavracılık » tapıncakcılık » gonul rahatlığı » kalca » turşusu cıkmak » host » cifte gitmek » beyaz etmek veya beyaza cekmek » fikir yurutmek » kıvanclanma » duşkunler yurdu » kocan » suspansiyon » gunlerden bir gun » başıustunde yeri olmak » kuvet » kısmeti acılmak » cıngı » dokumasıolan » guluşulmek » cobanlık » gecicilik » kopekleşme » kostumlu » duzenlenmek » goruşsahibi » cizmeci » dolambaclı » duşundurucu » goz bilimi » yonetim gideri » gumleme » inkâr etmek veya inkârdan gelm » sozluk bilimci » pejmurde » kırlangıc » cıngırak » okun yanlarda gosterilmişağır » capaklanma » gozu kara »

ıslak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıslak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıslak_eş_anlamlısı nedir ve ıslak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.