tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukleyici » seninki can da benimki patlıca » gorsel işitsel » olcup bicmek » hoşgorucu » sepet havasıcalmak » paspascı » yuze soğurma » en kucuk birliği goze » oho » hukumler ve izlenecek yollar » yuzluk » donum noktası » yuzu yok » ne iyi » gec olsun da guc olmasın » yer gecidi » bıyık altından gulmek » oğrencilik » papaza kızıp oruc veya perhiz » hindu » tıpıştıpışyurumek » curmumeşhut » cevrili » kargın » haber ucurmak » gunduz gozuyle » bocek kabuğu » eline duşmek » kor dokmek » tazallum » taşlama işiyle uğraşan usta » ileri goruşlu » bilincsizce yapılan işve etkin » yuzune kan gelmek » on » yalan atmak veya kıvırmak » trockicilik » tebellur etmek » ak duşmek » ana sozleşme » kucurek » patlangac » gucluğu veya guclukleri yenme » kacınmak » kotulukculuk » kocan » celiklemek » utulenme » kole »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.