tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayaza cekmek » can alacak nokta veya yer » anlayış mutealiye transandan » triportor » okseleme » tecrube » gonderme » gonc » yekvucut » carktan cıkma » gucun » surunmek » gun yapmak » curutulme » başıicin » imanıyok kısa soyleyişle » hırcınlık » kundakcılık » surcme » tahammulsuzluk » ustune bir bardak soğuk su icm » derinlik olcumu » umitlenmek » ozenli » soze karışmak » baygınlık gecirmek » gucendirmek » duşuk » tarihce » gokturkce » fin hamamı » imtizac » kraca » lâponca » surmenaj » koşe yastığı » muhendislik » sureğenleşme » okselemek » mahrut » taşattın da kolun mu yoruldu v » modulâsyon » carklı » başkasına ait olan bir şeyi iz » hak dini » cokelek » calmadan oynamak » icicilik » teeyyut etmek » cırcır »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.