tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guve » aslan » curuk veya curuğe cıkmak » guven beslemek » baklayıağzından cıkarmak » karidesci » gecirgenlik » coğullamak » bant yapan kimse » cenesini dağıtmak » mo » okuzun altında buzağıaramak » ince gul yağı » briketci » kece » şovale » muneccim » cıkık » cakısız » kırbaclamak » daha bircok şeylerin yapımında » salcalama » medducezir » gelinlik etmek veya tutmak » buzgu » ici icine gecmek » ici cız etmek » kulucka donemi » gondolcu » kedigozu » ayağına veya bacağına gecirmek » fucceten gitmek » yahudi pazarlığı » catırtı » ucurum » tunmek » ne olacak » stabilizator » hacvari » yaradana sığınıp bir işyapmak » yabanî gul » gorevlenme » genişgonullu » aclıktan gozu veya gozleri kar » perdah vurmak veya etmek » koskoturum » olunmek » cekmeli » tumen » oh cekmek »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.