tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
makam şoforu » sozlukcu » acıklaştırmak » bolucu » uzunlukta bir yanıyivli yuva » gercek kişi » koşac » kına ciceği » kalafatcılar » il » nukleer reaktor » dışcokgen » dili pabuc kadar » celikleştirmek » cello » cağcıllaştırmak » aslî duşunce » cicek » kacınılmaz olan şey » golge » obstruksiyon » yuzune vurmak veya carpmak » gozlemlemek » ackıcı » goz nuru » lektorluk » flort » amerikan bar » renk cumbuşu » tervic etmek » noel ağacı » olumsuz tumce » rencper » kuresel gok bilimi » uyelik dondurmak » sutliman » akaclatmak » nasip etmek veya etmemek » ic gezegen » vazifesi mi » yaşıne başıne » gotlar » gun gormemek » mangal yurekli » inmek » ciğlik » oğur olmak » her horoz kendi copluğunde ote » bid at » kunguldemek »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.