tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozluk » kilus » soz kaldırmamak » gorunum » yokuşcu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » boylelikle » ve katımadde » gecerken boğazdan cıkan ve duz » urun » tartışma yapılan » arpa boyu kadar gitmek veya yo » faulsuz » cıvdırmak » icre » icat cıkarmak » kuştuyu » yuksek perdeden konuşmak » ayrıcalık tanınmak veya goster » duyek » gozunun onunde olmak » once can sonra canan » mik » odemeli » uzak goruşluluk » pek soylemek » goz yıldırmak » bohcasınıkoltuğuna vermek » yılışıkca » goze » gozu veya gozleri kararmak » kosnulu » belgegecer » erkeklik oldu mu » gayrimunasip » cenesi oynamak » ufurmek » muteharrik » cekiş » tanrıca » kelepcelenme » kılcık atmak » kucuk sesli uyumu » bakla ciceği » purizm » duzen kurmak » gunindi » belirli gecmiş » tek bicim » acık eksiltme »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.