tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
payandalarıcozmek » t » ncı nci ncu ncu » goz » doğal cevrelerini değiştirmele » okceli » gundondu » haber salmak veya yollamak » ovme » sedefci » lâyık gormek » cavlanmak » mezatcı » bruksel lâhanası » kan cıbanı » cağrı » cınarlık » muşir » ardına veya arkasına duşmek » tecahuluarifaneden gelmek » geceli gunduzlu » yalavac » butun » kultur balıkcılığı » cozuluş » neşvunema bulmak » coban yıldızı » carpıklaştırma » tecessus » ic savaş » dunyalar biri in oldu » bir an once » hukmen » dediğinden dışarı cıkmak » tekabul etmek » fakir duşmek » takla bocekleri » kedi ciğere bakar gibi bakmak » kostek olmak » fena değil veya fena sayılmaz » taşyurekli » arap olayım » borulce » tercuman olmak » gozunun ustunde kaşın var deme » saygıgostermek icin başeğerek » ic guvey » celik cember » hurdasıcıkmak » biri cok olmak »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.