tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurleme » kok bilgisi » okuz arabasıgibi » ayıgordum yıldıza itibarım ve » cillenme » hasret cekmek » kalafatcılar » gozetmen » cuvalcı » yuzluk » ileri goruş » tuyo » paylaşmış benzer odevlerle yu » komurleştirilme » toskuru » cimleme » surnaturalist » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » oğrenci » ozumleme dokusu » zuluflu » kocmak » sun î solunum » supurtmek » yuzleştirmek » karnından konuşmak veya soylem » levuloz » cimlenme » mız miz muz muz » kayakcı » goğsunu gere gere » bancolaşmak » oznelci » gostermecilik » yol acmak » iki cami arasında kalmışbeynam » olumun soluğunu ensesinde duym » on alım » turkce » sakatcı » paranın yuzu sıcaktır » avurt satmak veya avurt zavurt » cuk » cehre » el acmak » omru uzamak » cıkmak » husnuniyet » uğur boceği » balina cubuğu »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.