tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tumor » taraf tutmak cıkmak veya olmak » kendinden gecmek » tumden gelim » ic tureme » dekartcılık » linc etmek » cıngırdamak » tel orgu » sut dişi » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » mineral » bir dilin kelimeleriyle duşunc » loca » muslumanlık » cucu » rontgen cekmek » ici pır pır etmek » catal ayak » oturme » ciğerimin koşesi » deyip de gecmek » cekmek » cevir sesi » gorev » ayıya kaval calmak » muhabbet ciceği » sun » bitki alkanna tinctoria » ici vık vık fık fık veya pır p » bir orman ağacıcastanea sabva » ornek almak » imbikten cekmek » kapıkethudası » corek » tuplu » cebine indirmek veya atmak » muhayyersumbule » f k b » muvekkil » posasınıcıkarmak » ister misin » boşluk » yunanistanlı » yağcekmek veya yapmak » kacak » ul » yureksiz » li » kaynatılmasıyla elde edilen ye »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.