tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tebessumlu » nufus kâğıdı » kalmak » oyuncak » olcu » değişme olayı tekâmul » ovunc duymak » ustune veya altına eklenen ayı » manuel » bal ozuluk » kaşıkcıkuşu » sel gider kum kalır » mavi boncuk kimde » ciğde » denk duşmek » durum durum » oteleme » tat » durtuş » kutle » inisiyatifi ele almak veya gec » borc gırtlağına cıkmak » roportaj » eli acık » tekâsuf » ozek demiri » copluk » cepci » olu gozu kadar » ortuk » osmanî » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » bıcak cekmek » on oluş » soz » ormek » izlenim uyanmak » frenk cileği » gosterici » diline dolamak virt etmek veya » ana sayac » koceklik » beis gormemek » gununu beklemek » korluk » cucukleşme » kutuğe gecirmek » tuyo » kaptan koşku » gorenekci »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.