tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumeli » duvel » munasip » urfa kebabı » cayhanecilik » kulceleşme » nişanıatmak veya bozmak » vantuz cekmek » minor » başkurt » kepce kulak » icerik » buyutme » karıncayıbile ezmemek veya inc » tırtıllıbıcak » ciğin » yıl donumu » kendi kendini yemek veya kendi » renkli element kısaltmasıcu » gunduzluk » bonleşmek » nobet » cılgın » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » oluruna bırakmak veya bağlamak » gozene » cizgisiz » sutlu ot » kese ciceği » yuz kızartıcısuc » cizgi » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » ay modulu » mudahil » ustune sevmek » cekiclemek » camgiller » pacavraya cevirmek veya pacavr » gozu kapalı » cevirme » mucehhez » carcur olmak » cicek » ebussuut efendinin gelini gibi » senator » sıkıntıya duşmek » mudahale » cırcır » cırak » citmek »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.