tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el etek opmek » percem » asansorcu » acmak » ric at » coplenme » sonuc niteliğinde başka bir bi » sokturmek » capkınlaşmak » canıcıkmak » mahmur ciceği » av kopeği » ucleme » elektrik carpması » lâf cıkarmak » illustrasyon » umum mudur » cemrenme » gozcu » kuşkuya duşmek » deli posteki sayar gibi » bektaşî babası » yaşıyerde veya toprakta sayıla » dogmacı dogmacılıkla ilgili » teşvikci » hasretini cekmek » cartır » yukte hafif pahada ağır » sevinc » aracı » cozucu » cakıntı » zirzopca » hucre » acan » zuhre » donmek » kuyruklu yıldız cekirdeği » tadilât etmek veya yapmak » cifte atmak » tl » gecer akce » keciyi yardan ucuran bir tutam » sokulmek » tevellut » projektor » kancayıtakmak veya atmak » tur » keyfinden bayılmak veya dort k » deve tuyu »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.