tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumuşcu » mulhak butce » danca » cığırtkan » işteşcatı » her dem taze olmak » somurgeleştirmek » surekli olarak gidip gelmek » bolgeci » puruzlenmek » muhurculuk » donduruş » colaklık » se » bıckınlaşma » cıtlama » kopurme » cekmek » tuze » kolcak » tunc » cekmek » tecavuz etmek » harc » kucuk minder » ucretli » sağcıkarma » ca ce ca ce » burunme » cokelekli » ic bolge » makam odeneği » kaucuklu » kıctankara » cızıktırmak » tuzla buz veya tuz buz olmak » mubalâğasız » cakırcılık » vişnecuruğu » sacıştırma » mustehcenleşmek » panturkizm » cobanlık » inişcıkış » toplu calışma » cepheden hucuma gecmek » klorurlendirmek » sunguleşme » ucmak » İcra ve İflâs hukuku »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.