tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
munazaa » altın suyuna batırılmışolan » sutlendirme » bulbul » yasama gucu » suru » ihtiram kıt ası » yuz » techizat » veren silâhıbu hedefe doğrult » goknar » olcmek hesaplamak hesap etme » cingene borcu » damdan cardağa atlamak » tel cekmek » cevre acı » duzenli ordu » up » uremsel » ihtilâfa duşmek » ozetlemek » gorkemli » cembersel bolge » kavrac » cıkılan catkı » mustehzi » olculmek » got » denetci » saclısakallı » coğdurme » kor olur badem gozlu olur kel » muşekkel » zembereği boşalmak veya boşanm » yedi kat yerin dibine gecmek » sutluce » icindeki en kucuk birlik » hayvanın sebep olduğu hastalık » kosele taşı » yuzucu » sıcan otu » acmak » gunu gunune » ucu cengelli ağır demir arac » pacavra hastalığı » gozaltına almak » al el » icli dışlıolmak » başlangıc noktası » duzeltme işareti »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.