tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonum ayrımı » duğun değil bayram değil eni » kendini dev aynasında gormek » gozunun ustunde kaşın var deme » uykusu kacmak » iğneli fıcı » oz yaşam » diyalektikci » nemolcer » refuj » arkac » el pence divan durmak » sunger » holluk » pejmurde » kulliyetli » ciceklenmesine dolayısıyla me » dilini veya dillerini yutmak » camur deryası » bugun » ikide bir veya ikide birde » duzenli » bon » hoşgorucu » kuvvet cifti » ust » basma alım satımı » yapmacık gorunumu » ciceklendirme » hoşca » acık pazar » donemi uc dort gun suren tehli » etmek » bağ » tohuma kacmak » acma » cini doşemek » İleri bir tarihte beklenen ge » kuculmek » alcarak » yoresellik » vak anuvis » hayvan derisi » teessur » refakatci » ustunde durmak » destan duzmek » oge » malzemeden yapılmışyarıotomati » istimzac »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.