tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mes udane » yugoslav » plâkcı » bilgic » cektirme » ic savaş » nohut oda bakla sofa » cec » cifteli » kabul toreni » oykuculuk » ikiyuzluluk » uzerinde durmak » yalvac » humayun » k k » renginde sapıdort koşeli olan » gorgu tanığı » emretti patrik efendi » ovmek » caktırmadan » etliye sutluye karışmamak » cokbilmiş » alcakca » cakmaklık » odunu koparmak veya patlatmak » donum » kuresel » karıncayıbile ezmemek veya inc » tek cekirdekliler » buyuk lâf etmek » etmek » iki gozu iki ceşme ağlamak » ancuez » yuz gostermek » yureğini tuketmek » doşemek » goğus » davul calsan işitmez » kucuk burjuva » akşam ahıra sabah cayıra » kuru cay » kurtluca yer palamudu » gozetleyiş » kısmeti acılmak » kıyak kacmak » doşemeci civisi » yeni gumuş » puruz » bu gozle »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.