tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
niyaz etmek veya eylemek » optikci » kartca » uzumlu kek » anglosakson » catılma » mirac gecesi » cıkmak » oznelcilik » zeytinyağıgibi uste cıkmak » kafasıorumcekli » meydanıbirine veya bir şeye bı » cocuk » yuzu asılmak » dovuşcu » bir veya tek başına » circirci » gumuşyağmurcun » her tur gosteri yapmaya uygun » terettup etmek » kirecyeren » ata et ite ot vermek » bata cıka » dık dik duk duk tık » dudağınıbukmek » plâkcı » on yuzbaşı » catal ağız » ozgurlukculuk » kusuşme » neler de neler maydanozlu kof » onunu kesmek » cekirdecik » arap » muşabih » kocek » boynunu bukmek » âlemin ağzıtorba değil ki buze » sermurettip » calık » gure » yapılmışince ve uzun şerit » kostek vurmak » başınıdondurmek » cirkef » yuk vurmak » kafasına dank etmek veya demek » katran camı » cikolatacılık » karşıtı »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.