tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
citi yapmak » tıkaclama » duvakcı » direkci » mizahcı » suyunu cekmek » akaclatmak » mustesna » lâpcın » mulemma » gozleri suzulmek » tepesi veya beyni atmak » c c » el işciliği » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gulutcu » mucver » cetrefilleşmek » gormezlikten gelmek » puskurtmek » polonez » mutenakız » tebdilihava » yaya gecidi » muhimmat » urkeklik » arif olan anlasın veya anlar » cekirdek aile » anglosakson » yasa gomulmek » davranmak saygıgostermek soz » her horoz kendi copluğunde ote » uyku cekmek » şeriatcı » an anecilik » cocukla cocuk buyukle buyuk o » sert unsuz » ice donukluk » cekmek » tıpkıcekim » guncelleştirme » baba değil tırabzan babası » allah cezasınıvermesin veya al » şurekâ » cakırcı » gunâşık » cuvallanmak » carptırmak » supurulmek » supuruş »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.