tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ıssız kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yahudilik » cirkinlik » icini ezmek » deyip de gecmek » ucum » tapu kutuğu » boğa gureşi » parca parca » yakınlık gormek » ışık gocum » tezekkur » soz tutmak » ozene bezene » unlemek » cetrefil » cadırlıordugâh » abesle uğraşmak veya abesle iş » fesatcılık » muesseseleşme » yaradan » muselles » yonetmelik » ofkelenme » uc beyliği » koşullu yan cumle » somurmek » bicimi » cimleyiş » koy korucusu » mechulât » universiteler arası » satranc tahtası » ve kanunlara uymaksızın cebir » borclandırma » deve kuşu gibi yuke gelince ku » urkek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » pic kurusu » unlu benzeşmesi » percem » tumorlenmek » cirkef » cenesini kapatmak » vus at » uzerine olu toprağıserpilmişgi » utusuz » koltukcu » sırma sac » kendi koşesinde yaşamak » donuşsuz »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.