tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkılmak » adaptor » alcıpan » ozgunleşmek » kuskunu duşuk » sozu ağzında kalmak » bicimini alır hidrojenle oksi » zamanıgecmek » anasının gozu » olarak tespit edilmiştir » catıkatı » kuplu » coğunme » icine oturmak » yol acmak » gutmek » cit » araccılık » oğul cıkarmak » taşcı » soz başı » zirzopca » işayağa duşmek » cerge » bicimdeki bolumler » bağrışa cağrışa » doneklik » goynuk » gosteri » soylemek » gerektirir » golgelendirmek » kacgoc » oyle » onu alınmak » donuşturme » namertce » gorevli kişiler » yorgunu yokuşa surmek » ciftelemek » kamcılanış » ağzınıkullanmak veya satmak » uzuntulu » gozemek » duşkunluk » soyundan olan kimse » mn » atadan babadan gormek » ağaclama » kafasıdonmek »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.