tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rezili cıkmak » direktor » tanrıvergisi » orgu » ilikci » asbest yunu » orgu » alkollu » hayvan sınıfı haşere » onunu kesmek » cıkarmak » yenilir veya yenir yutulur şey » gevrek gevrek gulmek » surumek » cağrı » cevikleşme » mumanaat » devre mulk » gul gibi gecinmek veya yaşamak » golge oyunu » on » ucayak » muteşekkil » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » ebussuut efendinin gelini gibi » goveri » cift kanatlılar » orta ve yuksek bolumlerini bit » yuzuk » calkanmak » mulâki olmak » tadıgitmek veya kacmak » ozgurleştirme » celek » puskuruk » bir turlu » korelme » yuvarlak unlu » gelmişgecmiş » birbiriyle karşılaşmak birbir » altlıustlu » puskurgec » takaddum etmek » yazık etmek veya olmak » goğus ingini » kabul kabul etme » ca ce ca ce » unik » bitkisi lâstik ağacıficus ela » dokulmek »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.