tdk sözlük TDK Sözlük

 

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı

ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ıssız kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ıssız kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ıssız kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oldum bittim oldum olasıveya o » kultur balıkcılığı » cerezcilik » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » fakulte » cekip almak » tanrı ya minnet duygusunu sunm » banyo kuveti » bekcilik » elinde bulunmak veya olmak » munhasır » transit gecmek » tumsekli » muzminlik » gumuşrengi » jut » kilidi kureği olmamak » surukleniş » soyunup dokunmek » telâşe muduru » bakır sulfat » corekci » kacanın anasıağlamamış » usanc vermek » guven ışığı » gosterilme » gul gibi bakmak » carliston » formulleşmek » cubuğunu tutturmek » armatur » sungulenmek » dipciklemek » olmezleştirme » iadeli taahhutlu » sutliman » unlenmek » cevri » ayağının turabıolmak » yarıklardan her biri » yuzune tukurseler yağmur yağıy » dondurup dolaştırmak » munferiden » haclamak » yuksek yaylak » cıkmak » geciş » sacıştırmak » yureği dolu » cenesini bağlamak »

ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ıssız_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.