tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nesne » avrupalılık » suruculuk » anlamında ikileme oluşturur » tamamen veya kısmen durması » cok gelmek » gomleksiz » imdada veya imdadına koşmak ve » pişpirikci » demek ki demek oluyor ki » timus » cingene parası » vaadini tutmak veya vaadinde d » gonenc » odenekli » cekici » ozgul ağırlık » hafifce » sokel » gumruk koymak » cok seslendirilmiş » tumu cemiyet » zumrut gibi » ır ir ur ur » cicek sapcığı » sutuncuk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » postaya atmak veya vermek » yuklu » calıkakıcı » başka bir ulkeye veya yere sığ » iğneli fıcı » arnavut » acık » caycı » avara kasnak işlemek veya donm » turk kıyması » cukurlanma » tavukgoğsu » sansurlu » uzumsuz » dalgıclık » acık alınla » her biri mesame » ucleme » dokulmek » iz » her tur gosteri yapmaya uygun » cengelli iğne » maddelerden oluşan varlığın he »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.