tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icli dışlılık » suyu nereden geliyor » cigan muziği » klorolcer » ken » duzenleyici » duşuncedir almak » dik ruzgâr » canınıcıkarmak » cekmek » rontgenleme » ozel hayat » tukuruk otu » duduk gibi kalmak » caktırmak » borek » boluculuk » altınıustune getirmek » yuze cıkmak » guneşacmak » denizden cıkmışbalığa donmek » ic guveyi » top cam » kelle goturmek » kaldırıma duşmek » iki gozu iki ceşme ağlamak » yuksekten bakmak » demetci » durdurmak » kitaplık gorevlisi » dışyuz » ucretlerine gore duzenlenmişye » guvelenmek » bicimdeki bolumler » yukseğe cıkmak » muracaat etmek veya muracatta » uşutmek » huveyda » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » kesenin ağzınıacmak » gecmiş » hg » arac » coğaltıcı » sut dişi » surduruş » amac » sağgorusuz » hizmetlerde calıştırılan tımar » boru ciceği »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.