tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dilini kedi fare mi yedi » kumultu » el elden ustundur taa arşa ka » carpıklaştırma » mezata cıkarmak veya koymak » dokme demir » cıplaklaştırma » yuzulme » ayaklarınısurumek » makedon » eşbicim » ağır soz » munasebette bulunmak » gorkemli » musevîlik » yanlarında goturmekle yukumlu » sofra veya sofrayı kaldırmak v » olumlu » karısıkoylu » oportunist » fındıkcılık » duzen kurmak » rn » cıl » oğutmeye yarayan dişlerin orta » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » obur dunyayıboylamak » yerlerde yetişen bir bitki me » cakmak » arnavut ciğeri » buve » ilgincleşme » los » cocukluk » yuvaya donuş » nemse » kut » yetenekleri gelişmemiş cocuk » yılan ciceği » otcu » orneğini almak » daha bircok şeylerin yapımında » duzec » kosemen » masa ustu yayıncılık » uretim araclarınıozel mulkiyet » oruc » koc katımı » sungerleşme » vehme kapılmak veya duşmek »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.