tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
matematikci » işi bir şeye vurmak » gur gur » hayvan derisi » gozlerine uyku girmemek veya g » pencere acmak » koleleştirmek » macar salamı » cozucu » buyutmek » bilinclenme » veren silâhıbu hedefe doğrult » eline gecmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » tuzağa duşmek » dur » cığrışmak » bir madde » kucukbaş » orgutleme » su kesmek veya su kesilmek » gecim dunyası » gecer » soz bir allah bir » hint darısı » calışma » kusuşme » portlemek » turkleştirme » gunahınıcekmek » kışdonencesi » tacsızlar » tercuman » inec » duzenlemek » parca almak » dumanıdoğru cıksın » curukcul » cuppe » varakcı » omru uzamak » cocuk oyuncağı » parcasıbağlıbulunan catal » mizahcılık » bağrışcağrış » calpara » her biri mesame » kısa gunun kârı » goturmek » aslî duşunce »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.