tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mağribî » avurt satmak veya avurt zavurt » zararına kazanc sağlamak » bir şeyler veya bir şey olmak » acmak » goz kararı » albuminli » odev bilmek veya saymak » yayılmasınısağlayan cihaz » kurban olayım » trafik mufettişi » urban » bol kepce » mulhak » parayıaraya değil paraya verm » brehmen » gonul cekmek » madenî yun » iki buklum » bektaşî » eli ayağıduzgun » cekikce » yatcı » alacağıolsun » oğretilme » oz » ayakcın » sanatcılık » kapucin » ilâclık » balast direnc » gul yağı » yedek parca » turşusu cıkmak » ongorulme » endustrileşmek » yakıtcı » arasına veya aralarına karışma » kuram mutasyonizm » izduşuren » tabakcı » duşurtmek » yaşınıicine akıtmak » maymuna donmek » tum tanrıcı » icre » işgostermek » yer ustu » yasa gomulmek » kesip veya kestirip atmak »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.