tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olu doğum » muco » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » hakkısukût » orseleyiş » kuresel » acıktan » guvenlik vanası » sırasıduşmek » gecmesi » olu acı » tibet okuzu » surguleme » ay parcasıgibi » kabak ciceği » daha da geliştirmek amacıyla b » cilek » iğne ipliğe donmek » komurcu » kaşile goz gerisi soz » kokain cıkarılan en cok peru » kostek vurmak » cubuklu » teveccuh etmek » tutsu yapmak » urkmek » ferman cıkarmak » sığırodu » buzgusuz » tadata cıkmak » hasretini cekmek » kamu guvenliği » olum doşeği » on » tutsu yapmak » tatarsı » kocan » kore » acından olmek » kecesini sudan cıkarmak » başkomak koymak » gucsuz duşmek » cabuklaşmak » oğmac » bir elini bırakıp otekini opme » koşebent » yuklu » gosteri adamı » yugoslav » paca gunu »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.