tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılıc kuşanma » cerezlenmek » tutmek » oğmek » gok cismi » başsavcıolma durumu » dillerde dolaşmak veya gezmek » kakırdak poğacası » ciceklik » yargıc » yalcınlaşma » kelle kulak yerinde olmak » kilit kurek altına almak » ic camaşırı » un » gostermek » eğilimli ortu » ağacsız » iraklaşmak » yerleştirmek teşhir etmek » goz bağı » hoşgorulu » slovakyalı » ucmak » gecmek » temeddun » cıngar kopmak » aristoculuk » k » bir tarafa bırakmak veya koyma » arasında den başka anlamıyl » dekoratorluk » umum mudurluk » mosyo » cıkacak » yuk » lâf acmak » acık kapamak » su gosterdi » parcalarıkaynaştırma işi veya » rofle » muttehiden » kamcılı » korktuğu başına gelmek veya ko » usanclık getirmek » iceride olmak » fit vermek veya fit sokmak » buna değdi idi buna değmedi id » camurlaşma » barok muzik »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.