tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
divanımuhasebat » harbiyeli » değnekci » odenek » korluk » hukmolunma » sutsuz » cebi para gormek » cevirim » ozgu » pencelenme » sondurmek » bir turlu » dallanıp budaklanmak veya bir » kıcıkırık » surmek » ıska gecmek » hilesi hurdasıyok » uscu » cirişlemek » karalâhana corbası » sokmek » bocekhane » durdurmak » elci » dordul » elopen » elini ayağınıkesmek veya cekme » yonetilmek » sozu acılmak » cukur » dekorator » acık liman » gozetlemek » gumuşlemek » tel in mitingi » mer iyet » tok gozlu » bolum » ici bayılmak » kulube » mulevven » onune bir kemik atmak » duzayak » obekleşme » orgut kurmak » soylemseme » haklıcıkmak » korkusuz iyi dovuşen kendine » yazık etmek veya olmak »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.