tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıkıntıya duşmek » uyuz boceği » muptedi » mustağni » cakır ayaz » ayranıyok icmeye atla veya ta » turku » yararlanılan bir bitki corchor » cozulme » uckurluk » piclik » capraz ateş » oşurcu » konveyor » bicimdeki bolumler » tecessus » yuz yapmak » duşurmek » catallanma » arasında den başka anlamıyl » kervan yıldızı » kapanmak ortulmek » muheyyic » ad cekilmek » duru » emek » korfezcik » cağdaş » organı » guclendirilmek » potikare » muhtac » cobandağarcığı » coğumsamak » ceyizcilik » avrupalılaşma » ici surmek » yonetmen » anan yahşi baban yahşi » golgeli » parca parca etmek » gunlerce » sectirme » dalıp cıkmak » guleclik » cita » curuğe cıkarmak » acık işletme » serce parmak » gonullenmek »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.