tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suolcer » postekiyi kurtarmak » kıcıkırık » cubukcu » fişekci » tuydurmek » tibet okuzu » kılıfcı » taşcıl » ayran gonullu » lık lik luk luk » cakın » munhezim » gobek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » icici » buğet » keciboynuzu gibi » luzucî » gozle gorulur elle tutulur hâ » fermantasyon » durum » mehil muddeti » gucluk » tagayyur etmek » her biri mesame » klorolcer » puskurtucu » gecinmek » ağaclanmak » kamcılamak » supurge » ad cekimi » o » tunguzca » sozel » soylenmek » mudir » kuculmek » sigara icmek » goresimek » getirilir » şohret bulmak veya kazanmak » şer î » oluşturduğu donme eğrim cevr » donuşme » calışma gunu » boke » full time » verilen tek ve eşit bir varlık »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.