tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacakcı » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » allah ın kulu » yarıklardan her biri » uslu durmak veya oturmak » kartca » medenî kanun » comlekleme » gocmek » muntesip » icerikli » yondeşacılar » duduklu » cayırlamak » ıncı inci » kupunu doldurmak » goturmek » muhresenk » şeylerden her biri tabaka » yakasına asılmak veya yapışmak » cağla » tecrube » mahmur ciceği » yuk arabası » ucak alanı » etcik » cerezcilik » cayır yulafı » ince karton parcası kartvizit » ağzından girip burnundan cıkma » elektronik muzik » alacık » hinduizm » şoyle boyle » gecim » cıkmak » cozgunluk » gozu onunde » masal okumak veya anlatmak » okuz trene baktığıgibi bakmak » guzellik yarışması » başından gecen olağan dışıola » kap » kotucul » ateşolmayan yerden duman cıkma » catıklaşmak » bilgi şoleni » slovak » bekci kalmak » struktur »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.