tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayakuzeri » gencleşmek » butunleyici » oğutcu » cok seslilik » yarısonuc » kuvoz » cekmek » da de ta te » ortmek » elcilik etmek veya yapmak » yureğine kurt duşmek » şovale » tenasup » muzikli » yonetmenlik » anlamına gelmek veya manaya ge » ici sıkılmak » alman » olum sukûtu cokmek » mujdelemek » bilincsizce yapılan işve etkin » kamcılaşmak » gorsel işitsel » duzenlenme » mizacgirlik » cepez » yuzde » oğretmek » ric at » oneri » slav » kurek cezası » desinator » ses yonetmeni » kok » allah vermesin » tevarus etmek » fena değil veya fena sayılmaz » kap » munadi » bir gun evvel » başından gecen olağan dışıola » izlenim uyanmak » film cevirmek » kalite cemberleri » vergi kanunu » efendim nerede ben nerede » celtik » kopcalama »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.