tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mustebitlik » cillenmek » sakalına gore tarak vurmak » guzellik » ala gun » etkilerle oluşturduklarıyer de » muzikal » sıcan deliğe sığmamış bir de » mes uliyetli » onlenme » bickici » ucu cengelli ağır demir arac » ahkâm cıkarmak » tokac » cirkinlik » ciğrenkci » soru cumlesi » sokak cocuğu » yumurta okce » cengel atış » ozelik » koşe donmeci » dil oğrenimi » otakcı » duzelmek » meydana dokmek » oksiyur » olcu » iyilikcilik » yon vermek » ic ice » viola tricolor » ağzınıkapamak veya kilitlemek » yarım kure » rus » cereyan carpmak » ne gunlere kaldık » başcık » satışsozleşmesi » tuyme » şupheye kapılmak » cizgi resim » gluten tutkalı » rotuşlu » cekişmek » kurakcıl » futurizm » y » ucretsiz » pec »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.