tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catak » uzum uzume baka baka kararır » juglans regia » gercekustucu » cıkıntı » icgudu » kohnemek » teneffus » hamursuz bayramı » yenene icilene bakılmamak » tuy atmak » organların her biri » tam adamına catmak » cift gormek » siliscil » cevrili » duk » kanavice » zorunda kalmak veya olmak » maltız kecisi » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » kacırmak » utusu uzerinde » olu gozu kadar » guvercinlik » tarlanın taşlısı karının veya » uzerine tuz biber ekmek » fayanscılık » şuphe etmek » gunah benden gitti veya gitsin » duzulmek » bukulgen » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » ses cıkmamak » tahsil gormek » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » curutuş » oclenmek » derme catma » eskulâbî » yer tutmak veya tutmamak » lisan » acmak » bağırsak asalağı tenya » golluk » ne diye » cıldırasıya » e » akıllıkopru arayıncaya dek del » buvelek »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.