tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kasetci » hışırıcıkmak » eline cabuk » vızvız boceği » saygıgostermek » cinkograf » kacar » ne cıkar » ozensiz » ovunme » olumcul » tabak sevdiği deriyi taştan ta » ucu » cıldır cıldır » cirişci canağı » cene yarışı » unlem » gın gin gun gun » kocmak » solungac » başgoz etmek » bulamac » hristiyanlık » sert bir durum almak katılaşm » kucuk koyun buyuk ağası » geckin » calışma » gok ekseni » gunindi » oncesiz » ağzınıacmak » olukcuk » ilâc icin yok » doğru parcası » sırasına gecmek » arasında den başka anlamıyl » yuz binlerce » goturmek » kul etmek » ateşparcası » yuz » mudafaa etmek » purcuklu » gunahına girmek veya gunahınıa » cift ayaklılar » barutcu » gocurucu » unlu benzeşmesi » utu tahtası » nevruz bayramı »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.