tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
anka » musamahasız » olculme » iskeletli hayvan corallium rub » nesnelerin butunu » cene cukuru » cocuk oyuncağıhâline getirmek » sucluluk » duşkun olmak » la le » yuzer » zucaciye » nuzul » kapıdan cevirmek » ankara kedisi » plâtonizm » tam ustune basmak » cepellenmek » yuze cıkmak » muzecilik » kelepceli » donuşlu zamir » kulliye » kan cekmek » kotu olmak » goğus eti » duğun hamamı » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » klorurlendirme » ucuzlu » hızlıhucum » yureği kanamak » sumbul » cıt » ric at » takla atmak veya kılmak » teneffus » acık tribun » allaha ısmarladık » ickin » fent cevirmek » dağılmak » bolunmezlik » catıekleri » bir tatlı » kriz gecirmek » vergi yukumlusu » ekli puklu » bulunmalarınısağlamak amacıyla » cavuşuzumu »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.