tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzu kızarmak » tumlec » cembersiz » tenkitci » bilinc » pala cekmek » hayata gozlerini yummak veya k » hazarca » pazarlıkcı » kosteklenme » diplomatca » dilenci canağı » sosyal bunye » tenevvur » evc » boce » donuşturulmek » mubadele » surur » kulağınıacmak » pabuc » dulger » baharatcılık » yetenekleri gelişmemiş cocuk » oy vermek veya oyunu kullanmak » cevirmenlik » iraklaşmak » oğretim programı » kırmızıkart gormek » borc yemek » gil » goz » ic guvey » dokulmek » cicek aşısı » goz dişi » ici almamak » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » cekmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » avuc avuc » balcıklı » duşundurmek » oğutulmek » orgutlendirme » zamanıgecmek » cığlık atmak koparmak veya bas » kazın ayağıoyle değil » nufus bilimsel » supurge »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.