tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şair in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tumgenerallik » hiclemek » duğumlenebilir nesne » tekerlekci » gonder » sın sin sun sun » komurleşme » pluton » onune cıkmak » ilk gosteri » avanturiyer » gunahınıcekmek » odullendirmek » guneşletmek » dordul » maden komuru » duzelmek » bal alacak ciceği bilmek veya » sırtustu yatmak » uzum cekirdeği » cıkarmak » cılgına donmek » duzemek » uzak goruşlu » lâzım gelmek veya olmak » turk aksağı » goturumlu » sumkurtmek » oğurtu » yureğinden gelmek » terzi kendi sokuğunu dikemez » başmudurluk » ortodoksluk » kinin sulfatı » başka işi yok mu » palamarıkoparmak veya cozmek » yapılmışalet » sessiz yuruyuş » cat pat » hangisinde bulunduklarınıbelir » corten gibi » kulucka devri » masıyla mesi bir olma » şeffaf ışığıgeciren madde sl » yuzlu yuzlu » munadi » ve katımadde » sonra yalnız balistik kanunlar » luzum gormek veya gormemek » ackılamak »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.