tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ufurmek » etmek » kece kulâh olmak » peşinde veya peşinden koşmak » başgoz olmak » dunyadan haberi olmamak » salcalanma » lokman hekimin ye dediği » protokolcu » gozleri evinden veya yuvaların » ic ses » kıpcakca » hizmetci » pek yuzlu » kaldırım ciğnemek » kılcıklı » mulk » alcaltmak » ickiyi bırakmak » meşrutiyetci » civili » avcunun icine almak » uzerine » cıtpıt » olumlu » kosteklenmek » selektor » amerika armudu » ozel » yuzunu gormemek » lâtife goturmek » salcalık » muzakereci » buddhist » deli saraylıgibi » durulmek » plâtonizm » gozu cıkasıca » gunu gecmiş » maymuna donmek » kokenlenmek » markor » amerikanvarî » bukturmek » kulâh takmak » uzengilenme » geciş » arık cekmek » tur operatoru » eline gecmek »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.