tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yıldız kumesi » tonlu unsuz » yoneltme » capraz kafiye » gundeme getirmek » gozlem » etinden et koparmak veya kesme » karşıtı » urkmek » nobet şekeri » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » yuz yuzden utanır » dokulme » mustahsil » capraşmak » capraşık » kulağına koymak veya sokmak » gozu gibi sakınmak saklamak ve » yukseklikolcer » bukuk » ığrıp cevirmek » uc » su uyur duşman uyumaz » hukumluluk » okuzburnu » bitumlu » goz goz » azınlık hukûmeti » vakit gecirmek » durtuşlemek » mucellâ » yoneltec » cimentocu » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » cırcır » cıkarmak » ortaya duşmek » kafdağı » protestan » aba altından değnek sopa goste » ustluk » dondurup dolaştırmak » sansurcu » hisse cıkarmak » ici surmek » amerika bademi » cığırma » korlenme » boyu boyuna huyu huyuna » alman usulu »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.