tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekişmek » tukenmez » zekâ bolumu » guvelâ » ne alıp veremiyor » ismi cıkmak » ucuk » cepin » armudun iyisini dağda ayılar y » cepel » centilme » balıkgozu » komşuluk etmek veya yapmak » absurt tiyatro » kacırma » uykusu bolunmek » ciziş » vaktini almak veya yemek » gecmek » kamcılama » gunun birinde » gormemezlikten gelmek » gelecek zaman gorunumu » girit kekiği » onermek » ust uste » jut » kecimemesi » dokuntulu » o » rumelili » bozyuruk » cokmek » boya fırcası » yapısı » gonul vermek veya bağlamak » su goturur yeri olmamak » birbirinin gozunu cıkarmak » comlekcilik » ciylemek » bolen » gudu » ve bu koldan olan kimse » danca » pence penceye gelmek » kun » gozden uzak tutmak » cor cop » pr » goz bağcı »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.