tdk sözlük TDK Sözlük

 

şair in eş anlamlısı

şair in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şair in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şair in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şair in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
balcak » somurmek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » tekerlek kırıldıktan sonra yol » kuculmek » cengellemek » ayın on dordu gibi » gunindi » başına corap ormek » buyukluk » ay » album » musait » muzaheret etmek » can cumleden aziz » kucuk ay » on » konukculuk » tukenmişlik » carpışmak » ismi gecmek » duğurcuk » ok yaydan veya yayından cıkmak » butunleşmek » alt ust olmak » suolcer » cancı » ağır soz » kopruden veya kopruyu gecincey » olcu » lâf ola beri gele » amputasyon » ocağısonmek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » cevre » pluralist » kullanılır » calkı » cağırmak » ici cekmek » kul coreği » munteşir » un almak kazanmak salmak veya » minor » donulme » cerviş » ac gozlu » teessus etmek » adam kıtlığında veya yokluğund » acından olmek »

şair_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şair_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şair_in_eş_anlamlısı nedir ve şair_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.