tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
asyalı » zurafa gibi » başustunde tutmak » orucsuz » cehennemin bucağıveya dibi » canta ciceği » zumre » buyuklerin ellerinden kucukle » elini eteğini cekmek veya kesm » yuruyuş » duşman » cekimci » tenkitci » gucsuz duşmek » yon » surucul » kasketci » ustune koymak » ekim ihtilâlinde komunist kızı » kotuleştiriş » cok şukur » ustadane » aramak » ıt it ut ut » avurt satmak veya avurt zavurt » ortac » hambelî » cekingenlik » muhammedî » kolcak » centiklemek » gurultulu » kalcasız » cılkıcıkmak » patlangıc » don cozulmek » sınır cekmek veya cizmek » cokertmek » uscavuş » duruma gelmek usanmak » mantıkcılık » capaculculuk » mucazat » cemenli » terbiye almak veya gormek » bir sorunu gerekli acıklığa ka » cilek receli » catlamak » lâfcılık » yulume »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.