tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şeffaf ışığıgeciren madde sl » acılmak » dort yol ağzı » oncecilik » duse » yonerge » aristokrasi ekonomik toplumsa » tekessur » boluşturme » tatar boreği » pt » sut kuzusu » dayanamamak » tevarus etmek » vasıfsız işci » cokeltme » potasyum sulfat » cıngıraklı » vekâlet ucreti » karşılıklıbirbirini dovmek » akgunluk » gecenek » tapan cekmek » midesi almamak kaldırmamak ka » gotun gotun » karım koylu » genc » yuzu kalmamak » millî huviyet » unsuz uyumu » guzel duyuculuk » unlu duşmesi » icin icin yanmak » cağırtmak » ılıkca » ince karton parcası kartvizit » duşunce iyilik ahmet ertuğr » dokme veya taşıma su ile değir » tuplemek » gonul ferman dinlemez » anıtkabir » aramak » tumleme » medica » recelci » zucaciye » bavyeralı » gozetme » taklitci » buyuk yemin etmek »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.