tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bitumlu » caldırma » şarkısoylemek » avunc » verilen unvan » olcut » prescilik » omca » dolut » kucuk terim » gozetleyici » ciğsut emmiş » cıkrıksız » corbaya sinek duşmek » gozlemci » bıcağın keskin olmayan ters ya » deli posteki sayar gibi » acınım » ekşili corba » ucmak » baba koruk veya erik yer oğlu » bunların taklidi olan madde » tebessum » oyle » gok ekseni » iraklı » kem soz kem akce sahibinindir » cumbuşyapmak » olum doşeği » umuda duşmek » cotira » ses cıkmamak » tan ağarmak veya atmak » ors ve cekic arasında kalmak » ra » borc yemek » omur torpusu » yumuşak yuzlu » lupculuk » gecende » produktor » pm » cağırtmac » acış » cırpıya getirmek » iceride olmak » cizici » temerkuz » munkir » paca kasnak »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.