tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » topal eşekle kervana katılmak » kalpakcı » yukte hafif pahada ağır » hopurdetme » yonlendirme » hulleci » dili donmemek veya donmek » olum » sacılmak » etek opmek » dokum » cırak » papazkactı » yuzuğu geriye cevirmek » vandal » al el » guzelleştirilmek » umidi suya duşmek » gul » kor baca » acma » kurtun » surtukleşme » uşuntu » gormuşgecirmiş » kucuk asya » cakıldamak » oğleustu » yalın cumle » turbin » dovuşcu » cavlağıcekmek » garpcılık » ul » gec » acık hava » klorurlendirmek » soylemesi ayıp » musveddelik » guducu » sul » fume » başına calmak » cattırmak » surcturme » calgılı » oğurleşmek » calım » goynuk »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.