tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzellik yarışması » yuzune bağırmak » okceli » sonuc niteliğinde başka bir bi » can havli ile » pazar ola » gercek mantarlar » ayva gobekli » catallaştırmak » onarım gormek » gercekleşmesi imkânsız » mulhakat » turk biberi » gelinlik cağı » akca armudu » kurtaj » yenicerilik » dokturmek » gozden kaybetmek » cevre bilimsel » ahlâkcı » muhendis » goz onu » cocuklu » neci oluyor » cocuğu olmayan evli kadın » başka işi yok mu » yuz » goğe merdiven dayamış » mecusîlik » uzerine almak » başkurt » deniz altında bulunan » carpılan » ozumsenmek » kebapcı » guneşsaati » cuk » colleşmek » calışma masası » gozu takılmak » gosteriş » meslek ici eğitim » kopurtme » ad cekilmek » eğitim arac ve gereclerinden d » altı b sınıflamalarda ikinci » yuz sabunu » hodukluk » burnu havada veya kaf dağında »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.