tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
palyacoluk » koken belgesi » asyalılık » yureğinden gelmek » hayat mucadelesi » bakır sulfat » balina cubuğu » dikilip durmak veya kalmak » kulbastı » » yalancıcıkmak » pusursuz » celişmezlik ilkesi » gonderme » kahpe dolu » ozerkleşme » orumcekli » tel fırca » musademe » kafasısersem sepet olmak » muktesebat » zenneye cıkmak » purcekli » tutunacak dalıolmak veya olmam » icin icin kaynamak » acem halayı » ici goturmemek » turlu » kafasınıucurmak » tevellutlu » renkci » şeyler musavî » fırcalayış » cok » calımlamak » kopekayası » olcek cizgisi » gul » genc irisi » tutsulemek » bitkisi thuya » her ne ise veya her neyse » yuzustu » eşbicim » su » yureği parlamak » o duvar senin bu duvar benim » ayaklar baş başlar ayak olmak » cekmek » uzerine olu toprağıserpilmişgi »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.