tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ocağıkor kalmak » oğretme » tok evin ac kedisi » kapıacmak » arap olayım » muşavir » pekmez kopuğu » şiddet gostermek » yankıuyandırmak veya yapmak » yarıbucuk » cıpır » kıc » cifttekercilik » tenturdiyot » soz » mineral » celebice » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kukurt ciceği » curum » tohmetli » cıkarayazmak » soylenmek » mecus » barbeku » okuzun altında buzağıaramak » başaktorluk » golcuk » kan yurumek » mufekkire » iki cami arasında kalmışbeynam » icerlek » icinden gulmek » guneşgunu » suyukculuk » kof cıkmak » endustrileşmek » genel kutuphane » sarıcalı » allah bir dediğinden başka soz » cetin ceviz » canınıbir yere dar atmak » numarasıolan » cıkılanmak » dert olmak veya kesilmek » kelepcelenmek » ulfet » meydana cıkmak » cam sakızı » on soruşturma »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.