tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekemez » rus » yardımcıyargıc » korleştiriş » capalı » ayva receli » tarcın » deve kuşu gibi yuke gelince ku » aldangıc » kulucka donemi » cağırtkan » acındırmak » yuzu soğuk » hukmu gecmek veya hukum yurutm » yuklemek » sıcakca » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » mudevvenat » ister misin » oksurtme » hareketli parca » dovmeci » soze atılmak » cicek acmak veya vermek » canından gecmek » genel butce » komurculuk » adıgecmek » kunduz boceği » zarfcı » calımcı » bilişcıkmak » duzelticilik » sabahcı » muteferrika » ilâc icin yok » cevirgi » yureği kan ağlamak » oz oğrenimli » ulfet » duğun alayı » sonum » dokuz korun bir değneği » gonendirtme » comezlik » acığa vurmak » ağzının kokusunu cekmek » icinde kaybolmak » oruk » mentollu »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.