tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hint bezelyesi » ciğeri veya yureği sızlamak » odem » duşurulme » gayrimumbit » şukur » ustat » eğitim » civi kırmak » cakıldak » izazuikram » kalıplarla desen yapılmışbez » etmek » cıkıntılı » al kiraz ustune kar yağmış » sovmek » elinle ver ayağınla ara » olesiye » duşuk » mirascı » hippocastanum » kamcılı » kur an » şuphelenmek » ım » duşundurucu » elcim » acıklamak » dizlerinin bağıcozulmek » satranclı » yuzune gozune bulaştırmak » teneke calmak » ibliscilik » medica » soylemsemek » kup » enfarktus » kulağıbir şeyde olmak » cıkmalıtamlama » koşeye sinmek » cift halka » cuz » kupelik » tb » cezve surmek » madde » nacar » lâkırdıağzından dokulmek » oğuz » mufettişlik »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.