tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
formule » uste vurmak » yaşdonumu » yıkmak amacıyla cekmek » hakasca » şikâyetci » corap » onunde ardında gidilmez » kapsamıolan » gun donumu » cıplaklar kampı » comeliş » katgut » kucumencik » hızla birdenbire » bir gomlek aşağı » buzul cağı » carptırmak » duz kanatlılar » oğur olmak » bir o yana bir bu yana » suluk gibi » onculuk » guncelleşme » kun » cıkmak » celişiklik » gudukleşme » boburlenme » turum » yuk katarı » carkcılık » catışma » alafranga muzik » saat başıgaliba » cıkak » yuzmek » kıvanclanma » yapılan yığın » turdeş » uşme » mutecanis » deniz otobusu » şuheda » avuc ici » girdisi cıktısı » cakmaksız » gozu arkada kalmak » omur » cılan »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.