tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzerine yuklenmek » porsuk » kokenli » tumselmek » gomlekliler » dunurleşme » koalisyon hukûmeti » gucleşmek » cozulmek » mahkemeye duşmek » gulumseme » ust » kuculme » cırpınmak » cakıldama » kursu » ust » cift kume » suc aleti » burgac » bugunden yarına » ceyrek » ticanîlik » kahrıcekilir » cıkar yol » bulbulleşme » uzgoren » topluluktan olan kimse » taaffun » allah buyuktur » cekelemek » recelci » dolapcı » ors ve cekic arasında kalmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » panturanizm » civilemek » yokuşcu » olcturmek » gok guvercin » donmek » cokculuk » otakcı » duzelme » işcıkarmak » koruksuz » başında değirmen cevirmek » ozru kabahatinden buyuk » surutme » iltimascı »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.