tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cul » onceki » avurt unsuzu » hırdavatcı » on tasar » tutamac » yatık cit » ustune veya altına eklenen ayı » hırcınlaşma » cok şişmiş » hava kacırmak » nufuz ticareti » ciftelemek » kırıp gecirmek » edi » bir cift » rodezyalı » para cantası » izaleişuyu » cenesi oynamak » luterci » bağa bak uzum olsun yemeye y » gorunum » cıt etmek » a e » yuzunun akıile cıkmak » mustebit » gozden gecirmek » işguzarlık » kacmak » cember gecirmek » kerem gibi sevmek veya yanmak » şukran » unlu uyumu » dunyayıharam etmek » etkin oğretim » bata cıka » munacat » bocelenme » korkakca » an anesiz » kopekkuyruğu » girintili yer » yalcın » sağelinin verdiğini sol elin g » ongorme » carıkcılık » sut tozu » kalcalık » genleşmeolcer »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.