tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pireyi gozunden vurmak » icatcı » kulucka devri » cırcırlama » yureklendirmek » cimleme » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » gonul almak veya gonlunu almak » ceper cekmek » basma alım satımı » uclemek » ceyizlenme » boluş » germanofil » tat kazanmak veya tadıgelmek » sarıcalı » borclu bulunmak veya olmak » burnunun ucunu gormemek » gonul veya kalp kırmak veya yı » fırın ekmek yemesi lâzım » tekerlek kırıldıktan sonra yol » surungenler » bıcak gibi kesmek » inmek » serdengecti » t t » başgostermek » ozel ulak » balkarca » duvakcılık » surat duşkunu » une kavuşmak » picleşmek » cağlama » olum var dirim var » koceklik » cakır » akla karayısecmek » ceyrek son » gorunmek » gon » pluralizm » erinc » cekilme » davranmaya sebep olan sevgi du » gozeneksizlik » macar biberi » birleştirerek bir varlığıyenid » obur » kakır kakır gulmek »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.