tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ofkelenme » parca » ucuz alan pahalıalır » norotik » bucak bucak kacmak » muştak » tıraşcı » baktıkca alır » duğmelenme » genel olcek » hal etme » cepellenme » copra balığı » harac mezat satmak » oklava veya baston yutmuşgibi » cember » hint kirazı » gocmenlik » elinden bir kaza veya sakatlık » kandilin yağıtukenmek » koken bilimsel » orenlik » sonuc niteliğinde başka bir bi » gozu dalmak » kucuk » beli bukulmek » gunu gunune » buyuturluk » alman usulu » tahrikcilik » yuzuk oyunu » şefaatcilik » gucsuz » yureği delik » romanoloji » olduruş » kim kim » ikili catı » buldukca bunar veya bulmuşda b » hakir gormek » muhimsemek » kavlukarar etmek » ic kapak » gozukmek » yuğruk » urkek » askerî ruştiye » yardakcılık » koşe donucu » hak dini »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.