tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozune sokmak » sağlayan şartların butunu » yeni gercekci » aklından cıkmak » uste vurmak » araccılık » kunefe » adı » kalıc » kuru cay » maymun gozunu actı » yukleyici » muskirat » cocuk duşurmek » guvercinboynu » sacılmak » ci » uvendire » pic » uşengenlik » onların temsilcileri arasındak » gorenek » misyon ustlenmek » umur gormuş » ordurmek » dillerde dolaşmak veya gezmek » kalensove » kumeleme » sansurculuk » veren silâhıbu hedefe doğrult » mujde » klorolcer » gozu buyukte olmak » celik gibi » cığ » susen » duzeltme » donel » gozlerinde şimşek veya şimşekl » sokun » kendi icine cekilmek » kume » goz doldurmak » goveriş » can cıkmayınca veya cıkmadan h » deniz altında bulunan » ust » cevgen » buhtan etmek » uslamlama »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.