tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sın sin sun sun » surunmek » onel » ım » yontma taşcağı » parcalatmak » olusunu opmek » ağzınısıkıveya pek tutmak » hareketlerde bulunmak » olgun » işgormek » donuşturmek » kendini dev aynasında gormek » utanc duymak » muphemiyet » oznellik » kutluk » yanlışcıkmak » gore » gormuşluk » gubreleme » kafa cekmek » mel anet » » gumruk » ağzınıopeyim veya seveyim » kapıdan kovsan bacadan duşer » bıcakcılık » yarım pabuclu » yargıusulu » geri cekilmek » gobek dansı » ana kok » yuzdurulme » doner sahne » ayak cekmek » bulbul gibi soylemek » oylamaya gecmek » ozgul » duyuustu » gecim sıkıntısı » gumuşcun » govde gosterisi » başına belâ olmak veya kesilme » kulağıters taraftan gostermek » arac tığ » ictensiz » donme » gulunmek » yuceltmek »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.