tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzından hayır cıkmazsa bari ş » goz hapsine almak » cağırtma » camurlama » gozluk takmak » gorevli kişiler » ayıkla pirincin taşını » canıcekilmek » hiclik » allah ın hikmeti » borclandırılmak » buyukluk » cerezlenme » minyaturcu » yakutca » bayramuzeri » kopya etmek yapmak veya kopyas » orgulu » ic » hava suzgeci » ne yuzle » boşkume » aşure gunu » guvenlik borusu » bektaşî uzumu » kucuk gormek » canına tak demek veya etmek » kopek » yuze guluculuk » gunduzleri » mulk » ustunde toplayamayan gafil » mutelezziz olmak » mıhsıctı » guc » ucurtmak » cayırlamak » guvence vermek » supermarketcilik » ruzgâr altı » coğun » kumes » pekmezkopuğu » ic » calım atmak veya yapmak » nufus coğrafyası » kuşum » sozum ona sanki guya » catı » buro »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.