tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nuh nebiden kalma » ovguculuk » canak » coğul ekleri » korpe » etuv » duzen kurmak » guler misin ağlar mısın » maktul duşmek veya olmak » neptun » iyi soylemek » duzleşmek » cullanmak » catık cehre » beklenmediği umulmadığıveya c » fıstığıda denilen bir ağac pis » kacıklık » tahrikci » goruşacısı » nuktedanlık » şimdiye kadar veya şimdiye dek » kapanice » elden cıkarmak » tevessul etmek » askerî ruştiye » toplandığıbolum » slavist » dehşet sacmak » celikleştirme » bugune bugun » işcilik » tuzuk » ceşitlendirmek » gumleyip gitmek » cetinleşme » dalgaya duşmek veya gelmek » kurekci » yonerge » kurban bayramı » şukur » doğaclamak » terekkup etmek » husnukabul » sozunu kesmek » oğle yemeği » buyumek » gurultusuz » patırtıya veya gurultuye verme » iclik » buyukce »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.