tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gulucuk » ustune yurumek » goze yasak olmaz » bayram cocuğu » pencik » belli belirli kesinleşmiş ş » musteşarlık » huzun » boğumlanma bolgesi » kocuşmak » okuz soğuğu » duzen » kutinleşme » ellerin dert gormesin » ucak alanı » dişci » cırpınmak » munteha » canıcanına veya icine sığmamak » acış » cucuklenme » keyif catmak » percinlenme » civiletme » cedî » nukteci » cokuş » gureştirmek » ihracatcılık » curuk para » urperti » gubrelenme » miktar ile indirimden sonraki » sıcırganlık » cabuklaştırmak » dipcikleme » acıkağız » gerektirir » cerceveli » tirt » donumluk » duzenli ordu » bıcak yarasıonulur dil yarası » tatlısulumen » gozunde olmamak » ozbek pilâvı » muştak » civileme » sozu gecmek » duşurme »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.