tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzman cavuş » dokuk » alcıtaşı » niyetcilik » yonetme » icerisi » suratından duşen bin parca olm » canis lupus » organların her biri » surtunmek » soz olmak » sıcan kırı » calmak » duşuk » cekingence » kor fare » gormek » meridyen duzlemi » şovalye » inatcı » gorevlilik » teslim bayrağıcekmek » karaimce » uclanma » kotek » su turbini » aklınıbir şeyle bozmak » aleykumselâm » boru ciceği » murşit » bolmek » tan ten » kethuda bey » kacışılma » gorevden ayrılmak » goz ucu » soğmek » percem » dilmaclık » baltık » bugunluk » yalcın » ustune » piknikci » gulbahar » hareket » hint irmiği » cengi takımı » kur » duşunulme »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.