tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecim sıkıntısı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » mangal yurekli » ağac kurdu » soylence » cevir sinyali » zodyak » ters turs » satranclı » yureği carpmak » geciş » camurlanma » mantıkca » cıkış » duğumlenebilir nesne » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » ciğ » turuncgiller » cağcıllaştırma » tatarsı » goz ucuyla bakmak » gozu korkmak » acısınıgormek » golgesine sığınmak » guzellik malzemesi » muzekker » uclanma » cubbe » sun î kalp » gozu gibi sakınmak saklamak ve » ayağına veya ayaklarına kapanm » yapsatcılık » bunların taklidi olan madde » kana boyamak veya bulamak » İcinde baklava bulunan » ebegumeci » kocancı » nuktesiz » sundus » kutikul » olu » doğu turkcesi » otmek » art bolge » doğma buyume » ucurmak » yeri goğu ben yarattım demek » eğik duzlem » ozgecil » cl »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.