tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz onu » acık soylemek » acıkcası » muhendislik » tıkacsız » acık kapıpolitikası » acmaz halatı » vergi yukumlusu » sureduran » cevrelenmiştahta ağırşak » on » calmak » ağac olmak » bulbulun cektiği dili belâsı » alâkayıveya alâkasını kesmek » gudulmek » gunluk » gozleri parlamak » yâruağyar » gosterilmek » bir dokun bin ah işit dinle ka » koşekleme » oğurtme » curmumeşhut » goz onune almak » cokel » gorme işitsel eğitim » hakkısukût » pic olmak » goresimek » yoluna cıkmak » yuzbeyuz » gelmelerine gore taşilerletere » demir tavında dovulur » virus » dırıltıcıkarmak » uleştirim » tesaduf etmek » korkuncluk » keciler » kutinleşme » tedahulde kalmak » elci » uyku vermek veya getirmek » usulsuzluk » ustenme » rontgen cekmek » kac zamandır » cakal eriği » oz beslenme »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.