tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
opup başına koymak » gudulmek » gunu yetmek » vucut vermek » calınmak » olumcul » gozetlemek » yururluğe girmek » şekle sokmak veya koymak » uyuz boceği » hem kacar hem davul calar » fransızlaştırmak » celmelenmek » pacasınıcekecek veya toplayaca » kâğıtcılık » bir ağac » cağırım » gecmek » bocekhane » duzayak » duzenlenen toplantı » kalın musluk » kılukal » lehinde soylemek veya bulunmak » veya ağzının icine bakmak » cılan » bulunmalarınısağlamak amacıyla » coğdurme » melul melul » yon » gok bilimsel » ac tavuk kendini arpa ambarınd » ad cumlesi » kapricyo » donum » sumuklu bocek » yer demir gok bakır » kacışma » coğur » corbacı » doviz » dil oğretimi » gozu kapalı » mubarek » kafasına vur ekmeğini elinden » yağışduzeni » otmek » buyuk şehir » ağzınıveya cenesini tutmak » cemrenmek »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.