tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sehpaya cekmek » ulkesel » uckuruna gevşek olmak » musellem » can havli ile » abdesti gelmek veya olmak » oğrenmelik » surgun » munakale » gocmek » hırvat » somuruculuk » hareket » doğac » kalbi carpmak » yargıclık » bitkisel veya hayvansal madde » gozune dizine dursun » buyume » başınıcatmak » cığlık atmak koparmak veya bas » rolântiye almak » ardışık goruntu » an ane » oz » cirkeflik » gepegenc » malik » tıkaclanma » kethuda bey » ağzınıacmak » cantalı » teşevvuş » kumultu » kutle » pencelemek » colpa » şukretme » şeyleri genel olarak anlatmaya » oyle gelmek » suslenmek » allah taksiratınıaffetsin » luks » uzatılabilir » comce » rıza gostermek » buğeme » camaşırlık » ic tureme » sulunluk »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.