tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mongolist » ustu kalsın » kılıccı » icin » gozu acılmak » bas veya bas git » ırakgorur » uzerinde kalmak » duz kap » suc duyurusu » bicimcilik » dovenci » yalan dunya » uclu » haric » şehriye corbası » terlikcilik » cozumleniş » tuba » İslâm dininden olan kimse » tenasup » bicerdover » uc iki » donmeli » ice bakış » ustune basmak » tutunu tepesinden cıkmak » lok » taannut » kepcelemek » okcu » goze goz » yuzu acılmak » budist » cekimlemek » kulâhıma anlat » cıra dibine ışık vermek » koc yiğit » kucukluk » sonuclamak » buyuklenme » taklitcilik ği » kokunu veya kokunden kazımak » dehşete kapılmak veya duşmek » kok bacaklılar » l » her yokuşun bir inişi her ini » icini bayıltmak veya kıymak » ateşler icinde » ga ge »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.