tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tel in etmek » puskullu » aracsız » kulliyet » gonlunu hoşetmek » bakalım veya bakayım » bulbulkonağı » ozendirmek » kulluk » obeklenme » calar » cıt etmek » bitkisi gossypium » katma butce » papaz her gun pilâv yemez » tıngır sac elim hamur karnım » zulâl » cayır peyniri » urkutmek » ic barış » tel orgu » eşyukselti eğrisi » alternator » duzgun » utopya » cıkarma gemisi » muzik market » regaip kandili » ordurme » peygamber ciceği » ucan kuşa borcu olmak » tekelluf » oğutleme » ustune bir iki guneşdoğmak » yola veya yollara duşmek » capaklanmak » uzengisiz » catıkatı » ekmeden bicilmez » yuzsuzluk » tahrikci » cakmak yapan veya satan kimse » calâk » kontrolcu » parcacı » puturlenme » kucuk » havalara ucmak » kacmak » centik »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.