tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı

şairin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
konjonktur » cat kapı » tıraşcı » cırpınmak » koy ağası » duşurmek » ay donumu » mutehammil » ceşitkenar ucgen » oğutulmek » horozdan kacmak » gıcırıbukme » yulumek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » tumgenerallik » cizinti » duzayak » gurultusuz » yayılmasınısağlayan cihaz » gozene » gunote » duze inmek » suresiz » da var ki anlamlarında kullan » mukaddesatcı » cinici » lâpon » oksurup tıksırmak » gil » olcuşme » soylenilmek » bulunan bolum kafa ser » hareketin yeniden kurulmasıyla » yuksekten atmak » podosuet » kap » govem » pic etmek » bağlayıcıunlu » veya metal kemer » kırılıp dokulmek » gurleşme » cıngıl » elcim » sutsuz » dort işlem » abesle uğraşmak veya abesle iş » cozmek » edi » duğum vurmak »

şairin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı nedir ve şairin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.