tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıngırdama » kelebek ciceği » lâgun » duşurum » sulukcu » araclara takılıp cıkarılmasınd » telekomunikasyon » dovme yapmak » yuzune gulmek » soz varlığı » yaban ordeği » munfail » gorunuşalmak » bancolaşma » sozunu geri almak » acık imza » basıp gecmek » teşekkul » kırpıntıbohcası » alt ust olmak » afganlı » kulturel antropoloji » murekkep yalamış » yandan carklı » hastalık almak hastalık kapmak » surme mantarıgiller » goruntulemek » duduklemek » okuzluk » cokrağan » cicek » luksmetre » meydanıbirine veya bir şeye bı » guzelleştirmek » mak mek » hukmetmek » ici ezilmek » urum » catallaştırma » hint kumaşı » l » onluk » nusha » cıldırmak » difuzyon » cırcıplaklık » danalar gibi bağırmak veya boğ » ar er » gulumser » meslekleri belirten tek tip gi »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.