tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imalâtcılık » mutekabil » isyan bayrağınıacmak » gosterilmek » kacıncı » herkesin yararlandığı » esmer kufler » icilme » dollu doşlu » eski defterleri karıştırmak ve » kayınco » gozle yemek » ağlar gozden sahte sozden ken » moble » muhimmat » kusmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » sor » gonulden ırak olmak » tetik bulunmak veya tetikte bu » ozne » ateşolmayan yerden duman cıkma » gozune kestirmek » duşmez kalkmaz bir allah » yapmaya yarar » doşeyiş » munekkitlik » gorsel etkileme » ziyanıyok » ulke » yonetilmek » capalama » yuk » refuj » buzlar cozulmek » sabun kopuğu gibi sonmek » gozuyle tartmak » ay modulu » vurdukca tozumak » cırpıştırılma » şefaatcilik » felemenk » torpu » astar surmek veya vurmak cekm » eli para gormek » teveccuh etmek » arlıarından huysuz huyundan v » detektor » on oluş » torellik »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.