tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taahhut etmek » imparatorice » projektor ışığı » yıldız kumesi » ayının kırk turkusu var kırkı » onerme » cicim » surekli olarak gidip gelmek » ozenip bezenmek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » cığırtkan » cadır devlet » ic » sakınılan goze cop batar » smacor » burnundan fitil fitil gelmek » sacma » tab an » luk » ic turizm » kac para eder » gozetmek » on denetim » sucluluk duygusu » hukûmet » katılmasıya yapılan secim » tevekkul etmek » deniz altında bulunan » uc parmaklı » bıcak kemiğe dayanmak » gonullenme » esperanto » yayılmasınıonlemek icin kullan » bicimli » otede beride » guzelleşmek » hercumerc » blofcu » cemaatimuslimin » gerilim olcumu » osmanlıcacılık » avuc » ustat » uygun bir bicimde takılarak on » iki buklum » gozu kaymak veya kacmak » gobekli » duz » civit rengi » koc katımıfırtınası »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.