tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
revaluasyon » mubalâğacılık » boynuna gecirmek » koy turkusu » ne haber » destan duzmek » hukumsuz » levha » şomiz » borc harc » hangi biri » at binicisine gore kişner » oğrenme » otekisi » kriz yoneticisi » gozleri donmek » utulme » kuşatma ihata » cakar » iki dirhem bir cekirdek » cocuk olmak » muşkul » pic olmak » uzengi kemiği » yuk » soz anlayan beri gelsin » maskesini duşurmek veya sıyırm » yuzunu kara cıkarmak » hint gureşi » surec » suzgu » soz » supurgelik » birkacı » carpıtmak » zaman tuneli » nuksetmek » istatistikci » ekmeğini cıkarmak » okculuk » el emeği goz nuru » alcılı » yağlıkomur » dilekce » hodukleşme » kundak sokmak veya koymak » goz onunde » cocuk gibi sevinmek » şohretli » ust »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.