tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
amentu » mestci » struktur » futuvvet » roproduksiyon » tukurduğunu yalamak » musmir » fayanscılık » umidi boşa cıkmak » gumrukten mal kacırır gibi » sozsuz calınan parca » cıkık » mudafaa etmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » unsuzunu gosterir » ackıcı » corba » ureticilik » yolu acık » işin icinden cıkamamak » nuh der peygamber demez » bir koşeye koymak » pedikur » ortaya cıkmak » bir şey soylemek » dumanıdoğru cıksın » yarıgecirgen » oz » tereyağından kıl ceker gibi » duellocu » sanatcı » acıklar livası » anadan yeni doğmuşa donmek vey » eşyukselti » celikleşmek » ve kanunlara uymaksızın cebir » cağrıcı » cırpıya getirmek » cekmek » got » icki psikozu » icecek » i » sutolcer » duğmek » mustensih » hıncahınc » kıyamet gibi veya kıyamet kada » huzzam beşlisi » ozendirmek »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.