tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceviriş » ackı » surme » teneffus » suclandırılma » bicim » cıngırak » dovme » kamcıcalmak veya vurmak » yaparlu » goz kamaştırmak » purtuk » rutbe » madde » juri » kopure kopure » gulle atma » pekce » muteessir olmak » cırpmacı » uc gunluk omur » golge tiyatrosu » tezelzul » hristiyanlaştırma » tarla sıcanı » mucerret » cekmelik » topcu » abacıkebeci ara yerde sen nec » kazanclı » mudevven » yonetmen yardımcısı » puruzlenmek » cerkez » ciğde » kokleşme » kalkışa gecmek » peygamber ciceği » işi gucu bırakmak » somurmek » tulum cıkarmak » colleşmek » cayırlamak » carpık » kosinus » deniz uzumu » afşar » somestr » komşu kapısına cevirmek » kıvanclı »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.