tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevabıdikmek veya dayamak yap » kaldırım muhendisi » veya ozel kuruluşlarca odenen » nabzına gore şerbet vermek » duzen acıklaması » selektor » goz kadehi » sukût » cevrim » denizde kum onda para » dar goruşlu » bicki » cakılıp kalmak » gonul yakmak » soz veya lâf altında kalmamak » cocuk duşurmek » oz yapı » soylemek » canlıozdekcilik » film cevirmek » acığa cıkarmak » lık lik luk luk » babamın veya ustamın adıhıdır » uzerine gelen duvar ağırlıklar » catırtılı » donuşmek » destek gormek » t cetveli » kuskunu duşuk » caprazlama » koreltmek » bıyık altından gulmek » cimek » hukumsuzluk » sehpaya cekmek » ozlem » yapılan yardım calışması » bortulmek » gozeneklilik » duzen » sosyo » kudum » kotuleyiş » uslûpculuk » şeritcilik » fırtına kopmak veya patlamak » şarlatanlık ğı » arkasınıveya peşini bırakmak » adaptor » gun tutulması »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.