tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cur etsiz » on teker » gobek » gumleyip gitmek » tostcu » hoşgorusuz » soven » olu » kumeleşim » tunemek » tuzuk » celebice » muş » donenme » taraf tutmak cıkmak veya olmak » uckurutan » zevk almak veya duymak » cember » element kısaltmasıau » başıdinc » cuzdan » yururluk » hic değilse veya hic olmazsa » oğutucu » man men » ackılatmak » işaretle bir nezaket gosterisi » faydasınıgormek » tume varım » hesapcı » kokorec » bolum » od ağacı » kendinden gecmek » koruk » prusyalı » catak » buğday guvesi » cağ » ağzıcirişcanağına donmek » hopurdetme » kacırmak » iclendirmek » oy vermek veya oyunu kullanmak » fin » eline yuzune bulaştırmak » nefis mudafaası » colleştirme » trockicilik » kâğıtcı »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.