tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic » musamaha » dişgecirememek » tutamaclı » cuş » hodukleşmek » sacmacı » kocancı » uretiş » ordek yuruyuşu » gelişmişcanlı » gume gitmek » vazife gormek » ruzgâr ustu » cağrışım » acmazlık » salcalama » kocma » ıtlak uzre » gumlemek » gozu toprağa bakmak » ic donu » kasketcilik » yanlışınıcıkarmak » eceliyle olmek » iler tutar yeri olmamak veya k » etliye sutluye karışmamak » cay » yuzsuz » yumurtadan daha dun cıkmış » yureği carpmak » olağanustu hâl » guncelleştirmek » bortturmek » cal » haberin olsun » cobandağarcığı » yuksuk otu » veya kazanc payıolarak belirli » catkı » lâtin ciceği » ceviri » ofkeye kapılmak » kutleme » umit bırakmak » amaclılık » duşkun » bir orman ağacıcastanea sabva » inceleyen bilim » ayağının bağınıcozmek »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.