tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumlec » cıl » tesettur mağazası » boğa gureşi » koken » ric at etmek » keceleşmek » gomleğinden veya gomlekten gec » fıcıbalığı » kopure kopure » rumî » buyuk kalori » dilini eşek arısısoksun » satranc taşı » anasından emdiği sut burnundan » caprazlaşma » şenlik gormemiş » anca beraber kanca beraber » duzeme » duzgusel » olumsuz » sun î tahta » toplu olarak oğretimin yapıldı » İspanyol muziği » vermemişveya vermeyince mabut » kağnıgibi gitmek » corba etmek » sut gibi » yureği kan ağlamak » rest cekmek » icindeki en kucuk birlik » guduk kalmak » rusvalık » organizmaların oluşturduğu bir » cusseli » oncelikle » tansiyon duşurucu » mortoyu cekmek » cırpınmak » sac ağartmak » cığırtma » uzengi taşı » yuzluk » meduz » ortulu » şişe cekmek veya vurmak » goz ucuyla suzmek » gulbahar » sarnıc vagonu » gozyaşıbezeleri »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.