tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
le » hem suclu hem guclu » acıkcası » renkli element kısaltmasıcu » doğaclama tiyatro » carşamba » dernekci » horozu cok olan koyde sabah ge » acık tutmak » sokup atmak » kırıp gecirmek » bıcağın keskin olmayan ters ya » kuşade » kestiği veya attığı tırnak ola » dil oğrenimi » kılıc calmak » rontgenci » ust cıkmak veya gelmek » tıpıştıpışyurumek » yore » arabasınıduze cıkarmak » kokar ağac » sumerce » kampana calmak » gercek varlığıinkâr eden aşırı » kavga cıkarmak » sure » top cam » murtefi » cift » metalurji » musaade etmek veya buyurmak » her şeyin yenisi dostun eskis » ozluk » okseme » cığır acmak » gozden gecirmek » gencleştirmek » cokertmek » yukarı goğe doğru olan yanı » gecimsiz » peşinden yurumek » mustensih » pey akcesi » kotuluk » tunemek » tarafından arabacıicin armağan » unlu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kultur akımı »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.