tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iceriye dalmak » eylul » yureği şişmek » cetinleştirmek » postekini sermek » gumuşsu » yangın yerine donmek » yuruyuşyapmak » korfez » surfile yapmak » malı meli » organizmaların oluşturduğu bir » di » goruculuk » bakalım veya bakayım » suzuk » gorevsizlik » bortmek » ulkuleştirilme » cul caput » gercekleştirilmesi » ust baş » recinesi hekimlikte kullanılan » goz pınarı » andac » sarı cok sarı » imam osurursa cemaat sıcar » mektupculuk » u u » dervişce » ekle » gorunuş » kuculmek » gullâbicilik etmek » ecele care bulunmaz » un almak kazanmak salmak veya » reisulkuttap » goreceği gelmek veya goresi ge » orneklendirme » koc » soz konusu olmak veya soz konu » surcmek » koylu » gok atlası » hayırla anmak veya yad etmek » cığırmak » duşman başına » tevekkul » talip cıkmak veya talibi cıkma » gunden gune »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.