tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacırmak » kullanılır » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » avaz avaz bağırmak » evli evine koylu koyune » utulemek » catal » ust bitken » sinemacı sinemanın ceşitli ko » keci soğudu » cıban » heyheyler gecirmek » telâşgostermek » calıhorozu » dışticaret acığı » şovalye » gecmiş » paylaşmış benzer odevlerle yu » munasebetsiz » armudun iyisini dağda ayılar y » yuk » allah esirgesin veya saklasın » ağzından cıt cıkmamak » yureğini dağlamak » civici » celmelemek » cıkarayazmak » acımlamak » subjektiflik » turkulemek » kervan culluğu » munteşir » boşluk » ic pazar » kulâh takmak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » boykotcu » ortopedi uzmanı » takayyut » cekilmek » suruluş » suslenmek » değişkene gore hesaplanan sayı » rukun » k » gunuleme » ozguleme » oz » gonyeleme » duğuncubaşı »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.