tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyukluğunde bir kuşmilvus mig » gozu toprağa bakmak » kandil coreği » ucuncul » kızılelma » supurge otu » yureğini serinletmek » ım » kamu guvenliği » robdoşambr » acık kalpli » kukumav gibi duşunup durmak » ozgun » sutoğul » olcek » ışık olcumu » caktırış » cıkrıksız » eğlendirici guldurucu davranı » muphem » takayyut » kaldırım doşeyen kimse » besle kargayı oysun gozunu » goz erimi » kavmiyetci » refuj » gormediğe donmek veya gormemiş » guzel guzel » iştah acmak » uretilmek » atlar tepişir arada eşekler e » olu gozunden yaşummak » kadının fendi erkeği yendi » kendini vermek vurmak veya cal » duzce » yurttaşlık hukuku » cekek » azerbaycanlı » da var ki anlamlarında kullan » gore » percinleşmek » bolutlenme » cevirim » kemiğine kemiklerine kadar » hayırlıveya hayırlısı olsun » acılış » tukurmek » avusturyalı » mubaşirlik » ağzına geleni soylemek »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.