tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cay demlemek » orumcek » gulup oynamak veya gulup soyle » ceteleştirmek » yıldız kumesi » corbacı » istim ustunde olmak » ozverili » dibi kırmızımumla veya bal mum » vibrator » okce » goz kırpmadan » renk vermek veya katmak » cuvallamak » oğutleme » ogelerin oluşturduğu butun pa » golgeli » cakıl kuşu » paraşutlu » ucretsiz » giritli » havaya pala veya kılıc sallama » usteğmen » cunha » akıl kethudası » cangırdamak » icirmek » icerik » duma » muhafaza etmek veya edilmek » korkusuz iyi dovuşen kendine » belirten liste fihrist » celmelenme » cakma » tutun » gecerlik » otobuscu » nifakcı » yuzustu » imtırak » goğsunu gere gere » bulgurlu ya gelin mi gidecek » saat ciceği » unsuz duşmesi » uzaktan işitilecek nitelikte s » eli boşcıkmak » bir koşeye koymak » mukâfaten » huzurunu kacırmak » on sezili »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.