tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufus patlaması » izlenim uyanmak » buyuk başın derdi buyuk olur » gecersizleşmek » uniforma » sumuklu bocek » burokratik » cevrelerine saldıklarıkendiler » gormek » barut kesilmek veya olmak » ayva tuyu » gure » curutulme » değişim yonetimi » utarit » ic cumle » alnına kara surmek » tıraşfırcası » buryan pilâvı » top atmak veya topu atmak » soz » curukluk » omurler olsun » yoneylem araştırması » tırnak gostermek » mustakar » insanlıktan cıkmak » cıngırakcılık » globulin » kolcak » co » iz ansızca » sozluk bilgisi » catlamak » yuzyıl » uzerinde durmak » sağdıc » koscu » nefis mudafaası » sonmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » goz goz » sunger taşı » balıkcın » buk » muştereken » cil » pratik kuramsal karşıtı » gule oynaya » hırgur cıkarmak »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.