tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
h h » pd » iki bucukluk » gurbuzleşmek » iktisat etmek veya yapmak » dokmek » lokma gozlu » şarap canağı » bolme » duzeysiz » iki eli kanda veya kızıl kanda » bir tarafa bırakmak veya koyma » comert » uretkenlik » gocerme » uretim bicimi » cangal » selâm soylemek veya yollamak » cicek gibi » iyi işdoğrusu » ceğmellenmek » durulme » calgın » secki » ulfet » cıkmak » kocsama » eti ne budu ne » ekmeğine goz koymak veya dikme » butun » zubde » havalara ucmak » duzenek » olum » coluk cocuk sahibi olmak » kokertmek » su icinde » gumuşleme » adamına catmak » kulâh kapmak » ortodoks » utusu uzerinde » hic » doşeyici » curumek » rus ruleti » sozu tartmak » cadır canağı » mahkemelik olmak biri başkasıy » cıvdırma »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.