tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıyan » ispermecet balinası » secilmek » cergeci » coğaltmak » mubalâğa etmek » roportaj » secme yetkisi » mezardan cıkarmak » nitelikleri sonradan yitirmek » yun » carpıntısız » ev alma komşu al » cukurlanmak » karluk » az tamah cok ziyan getirir » ıstırap » goyunme » ustu kapalı » donme » hicap duymak veya etmek » canak yalamak » tonsuz unsuz » fesat karıştırmak veya fesat c » tokac » oğrenme » insanicincilik » cok yanlıveya yonlu » bicimlendirme » şeriatcı » doner ayna » ureme organları » acılmak » kuskunu duşuk » gonen » gunaydın » sun » frenk cileği » zebunkuşluk » anasınısat veya satayım » takti i » anlamında ikileme oluşturur » kıc atmak » dunden olmuş » yukseklik » kem gozle bakmak » sac » bir dirhem et bin ayıp orter » kullu su » ici icine gecmek »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.