tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğnemek » gır gıra almak veya getirmek » ciltcilik » batınî » boşluk » muharriş tırmalayan tahrişed » kotek yemek » kirecleşme » yardımcıdocent » cepic » cıralık » ayın on dordu » lig » onleyen eğik bolum » alman usulu » onuruna vermek » ağzıacık » sut ağacı » cemberletmek » yururlukte kalmak » hamle etmek veya yapmak » diplomatca » bir eli yağda bir eli balda ol » cıkıntılarıolan organ » yonelim » soz sozu acmak » m » sescil » hodukluk » cozumsuz » gununu gun etmek » dunurculuk » muhtac olmak » arpa guvesi » gununu beklemek » cıkmak » oksuzluk » yuksek » ciceklemek » boşkume » surulmek » suru » borc almak » canıltı » uzumlu » uretmek zihnî yetiler oluştur » cabuklaştırılma » kacış » okuzgozu » alcaltmak »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.