tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpıklık » lâhavle cekmek veya okumak » kazaya rıza gostermek » ozdekcilik » istifcilik » taşcatlasa » buzme » katılmasıya yapılan secim » bunye » tahammulfersa » cop sepeti » dordun » ozdeşleme » sondurulmek » element kısaltmasıau » vakitce » teehhul » kurdî » acığa cıkmak » kandırıcı İnandırıcı » citileme » tenkitcilik » sozde kalmak » duşunum » basıldığında duyulan kımıldama » korpe » muheyya » dudak ucuyla soylemek » sabah ola hayır ola » entelektuel » gocmek » cumlenin ogeleri » camcak camcak » yureği dar » deve doşlu » sun î tahta » pirinc » alcaklaştırma » pergelleri acmak » goz gezdirmek » gecmek » komunikasyon » silâh catmak » kuculmek » yuzucu » boşsoz » keci sakal » pekce » gorulme » gecirmek »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.