tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şairin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icitmek » cetinlik » surerlik » ve katımadde » yuz sabunu » tulyum » dayanma omru » arıbal alacak ciceği bilir » ceşnilenme » ak ek » okuyup uflemek » carpıklaştırmak » İsvicreli » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gomulu » capak » puruzlenmek » icli dışlılık » on bilgi » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gelen paşam giden ağam » populer » berat kandili » icicilik » ozenli » bir sanat eserinin yapının ve » acık sacık konuşmak » buyuk soz soylemek » cayırsedefi » daha bircok şeylerin yapımında » kılıccı » cakmaklık » fotoğrafcı » buğday guvesi » seciş » ust » sırasına gore » police » devrik cumle » kotuleştirmek » goruşme » umitlendirmek » civilenmek » ayva receli » yola veya yollara duşmek » okuz damı » onemsenme » surunmek » gecek » yuzuk »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.