tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
barutculuk » korleniş » somurulmek » yorgun duşmek » kulis calışması » dolleme » gosterişci » purcekli » gozu kesmemek » eden felsefe ve din doktrini » uz » gok ekseni » muhendis » adıcıkmışdokuza inmez sekize » calık » parca boluk » ucurmak » iş arî oy » marmara cırası » toz pembe gormek » protestan » gırtlak unsuzu » muft » onceleri » avurtlarıcokmek veya avurtları » cıldırış » calmak » gozunde olmamak » cakışmalı » ince karton parcası kartvizit » muhtac » kucuk karga » benekli kopek balığı » bicimsizleşme » cecen » major » kapkaccı belli etmeden para v » şeşudu » pekiştirme unlusu » ic gezegen » cakmak » husnuhâl » gam cekmek » cıkarmak » tekaut » yuk olmak » bunakca » kargılık » binin yarısıbeşyuz o da bizde » cıktı »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.