tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzminleştirme » donuşlu zamir » bu turlu » cocuk » bancolaşma » bir sure ayrılmamak » duz » cantasız » gure » hazarca » kadukluk » donelmek » koncsuz » kurevî » başına işcıkarmak » celtik tarlası » yuru marş » ağrılarda goz ağrısı her kişi » minyaturcu » ozlemini cekmek » tesisler butunu » govde » purtuk » gonulden cıkarmak » muz » ezcumle » alkololcer » cimdirmek » yuzu ak » tetikcilik » dikce » sirkuler » oteden beriden » corbacı » uzerine bir bardak su icmek » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » oyun cıkarmak » yureği ezilmek » gulucuk » soylemsemek » ıskatcı » gunah » turlu turlu » surat veya suratı bir karış » goz erimi » uye » tapıncakcılık putperestlik » cırpıipi » yuze gulmek » korun istediği bir goz allah »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.