tdk sözlük TDK Sözlük

 

şairin eş anlamlısı nedir

şairin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şairin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şairin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şairin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozuluş » paldır kuldur » yukseltme » tanesi » top atmak veya topu atmak » başına işcıkarmak » uleştirmek » duzlemek » kaucuklu » celik cember » sırtına gecirmek » dalgıc bocekler » silindir prizma vb bicimindek » gozleri yollarda kalmak » telgrafcılık » ulah » başcekmek » sucuğunu cıkarmak » umran » kutleşmek » tasallup » cincilya » eğitim donemi » cirişli » acılmak » cete » ihtilâc » vergi yukumlusu » baskısız buyumek » doğma buyume » cozuntu » uc durum yasası » puskurtulmek » bon bon bakmak » yuvaya donuş » ictimaiyat » sonuc niteliğinde başka bir bi » yuzergezer » ufurmek » gununu gormek » hurc » sulhcu » meskût gecmek » ağzınıacacağına gozunu ac » unsuz » aristotelescilik » cik » purdikkat » topluluğu » icki âlemi »

şairin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şairin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şairin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şairin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.