tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırtından para kazanmak » uleşme » ayınlarıcatlatmak » ceki duzen vermek » bir gozeli » turdeş » mirascı » yuzme » lâpon » hoduk » sığırtmac » obus » kırk yıllık yani olur mu kâni » icmek » muzakereci » gonul indirmek » gozunde olmamak » karaya cıkarmak » ac bîilâc » komutator » can can » gozden uzak tutmak » yuzmek » bonkorluk » kopru başınıveya kopru başları » mustamel » goz » ustu başıdokulmek » ağaclandırma » elinden işcıkmamak » kuzguna yavrusu şahin veya ank » capacılık » karikaturcu » incelenmesi muşahede » tac » canına tak demek veya etmek » gozleyiş » metalurji » alkollu » karşıtcı » kokten dinci » cift koşmak » alanlarıolan surekli veya gec » yureğini eritmek veya sızlatma » kesip bicmek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » bolunuş » kap » ezilip buzulmek » değerlerine yapılan yeni eklem »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.