tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urku » ordovr » yedekci » marketci » catma kaş » terorcu » bıcaklık » duz » cokmek » cekimli fiil » hızla batmak » actırma kutuyu soyletme kotuy » yuklem » bolivyalı » temel onerme » ackılanma » mutalâa » carklı » sonucunda ortaya cıkan ustun y » at pazarında eşek osurtmuyoruz » uruşmek » kuşumlenmek » kasvet basmak veya cokmek » kakınc » o kapımahalle senin bu kapımah » kolemen » cuhcuh » yarısonuc » azap cekmek » gorunmez kaza » acıklamak » hint yağı » os » dokmek » nervur » cıplak tohumlular » duşuncel » fırcalama » cizilme » kofteci » vokabuler » murettiplik » cokkun » malın gozu » cıt etmek » domifinal » goz dikeği » oda muziği » tulum cıkarmak » acıcekmek veya duymak »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.