tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuk vagonu » duzenci » kulâhcı » guğum » cak cek cak cek » arpa boyu kadar gitmek veya yo » maraşdondurması » lâf soyledi bal kabağı » cilekcilik » glâyol » İskambil destesinde maca dizis » gorevden alınmak » hakikî » onune gecmek onune gecmek » yedekci » akaclama » hic değilse veya hic olmazsa » cayhaneci » catal zıpkın » donuşum » bula bula bunu onu bir şeyi » celmek » doğu turkcesi » hint bezelyesi » ozbek » sonra yalnız balistik kanunlar » sicilyalı » allah mubarek etsin » canlılara yaşama ortamısağlaya » ırakgorur » hukûmet gibi » eli dar veya eli darda olmak » seslikci » başustu » goz yuvası » cengi takımı » cakmak taşı » traktorcu » koşe yazısı » şoyle » komurleştiriş » hungurtu » sozlu soru » iz an » gunec » ahıra cevirmek » boşnakca » icine işlemek » kulube » olumsuzleştirme »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.