tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bîcare » siyanurlemek » humanistleşmek » icli » munasebet » pomakca » altına etmek veya kacırmak » cıpıldak » komurleşmek » ilk iki dereceyi kazanacak atı » guzide » goreceği gelmek veya goresi ge » onder » yamalıbohca » hangisinde bulunduklarınıbelir » sıcrayıcı » tırnak gostermek » danscı » ovulmek » el etek cekilmek » merakına dokunmak veya merakın » gozenek » sabahıbulmak veya etmek » ayağına duşmek » major » birinci cağ » ici ezilmek » beraberlik muziği » bukulmek » tıpkıcekim » ikbali sonmek » cayır otu » literatur » butunler acı » sulukler » mızrap » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gonlu kırılmak » nakşibendîlik » cakırkeyif » soyundan olan kimse » birkac » parfumculuk » boynunu bukmek » darac » buğday başak verince orak paha » cark etmek » asma kopru » yureği kan ağlamak » yuz kaplama »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.