tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kelebek ciceği » paskalya coreği » iclilik » ust tarafı » az gunun adamıolmamak » gecmek » zuht » goreli » geometrik cizim » ansiklopedik sozluk » bugun yarın » sucukculuk » secim » kok bacaklılar » ağzıyla kuştutsa » soyletmek » ayaklarının veya ayağının ucun » carpılmak » tebeyyun » izini duşurmek » gumruk » haklıcıkmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cukurlanmak » iğne yapmak veya vurmak » nefes cekmek » umtırak » kınık » puruzlenmek » caker » celtik kargası » secim yasağı » deve yurekli » cevrili » uremek » odiyometre » kafa cekmek » allah bilir » avurdu avurduna gecmek » ortaya dokmek » ar » luzum » sevinmek sev in sevdirmek se » bufeci » catlatmak » başıyastığa duşmek » uc gunluk omur » ondalıkcı » karşılığında cinsel ilişkide b » celişken »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.