tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cinkograf » sacalanma » yugoslavyalı » şeytanın bacağınıveya ayağını » gosteri yuruyuşu » cağırtmac » tutun icmek » duzletmek » acık teşekkur » ciceksiz bitkiler » şaklaban » şofor koltuğu » olcumlemek » amerika elması » gozetmek » dağcamı » kaşgoz etmek » gupguzel » kacmak » mubalâğacılık » duşkun » gorunumlu » kimin arabasına binerse onun t » yarayan kuru ince yaprak » kargaşa cıkarmak » kabak cekirdeği » kavlukarar » sun î gubre » kucuk bey » duz yuzeylerden her biri » alıp satmaz gorunmek » anadolu » kullanılır » işcığrından cıkmak » kıctankara » guzel » yelken gonderi » bitkisel veya hayvansal madde » oruc bozmak » duven » subjektif » yuz olcumu » acık duruşma » havale » temedduh etmek » duğumleme » aycoreği » bir soy » ustlenme » canıltı »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.