tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kumukca » musemmen » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » duğmelemek » cuzamlı » donmek » canıburnuna veya burnundan gel » taannut etmek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » eşit cenetli » teşekkul etmek » kaynana olma durumu » teşekkur » cift sayı » kırkıcıkmak » tarafından arabacıicin armağan » cirişlemek » surre emini » kalafatcı » lutfetmek » uckâğıtcı » gorkemli » cilecilik » aluminyum taşı » dumanıdoğru cıksın » minibus » başkonakcı » kalıplarla desen yapılmışbez » teferruc » ya herru ya merru » olcek cizgisi » utu masası » plutonyum » icgudusel » japon bezi » cirozlaşmak » ornek » cırakman » teşekkur etmek » cift kume » gecmişi olmak » yuz vermemek » acem » telefon etmek veya acmak » bulbul gibi konuşmak veya okum » deyip de gecmemek » avuclama » cirkinseme » kuvet » karşısına gecmek »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.