tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karburleme » denkci » uremek » matematikci » dovmek » kun » acıklığa kavuşturmak » lokma ciğnenmeden yutulmaz » cevabıdikmek veya dayamak yap » gokcul » aracılığıyla duymak değmek e » allah ecir sabır versin » gozukme » ucretlendirmek » ustune perde cekmek » tuy sıklet » karakılcık » yuksunmek » muhakeme yurutmek » corba » borc etmek » aynıtelden calmak » tutturac » calkantı » sut şekeri » doşenmek » tulbent » ar er » ağzının payınıveya olcusunu ve » ozel mulkiyet » acık duruşma » kurek cezası » guneşbalcıkla sıvanmaz » gosterilmek » barcak » bulunmak nezretmek » ağız aramak veya yoklamak » giritli » munşeat » gunun adamı » konvertisor » bicim » kulağıkirişte olmak » icici » pejmurde » dan den tan ten » duşuk » hafriyatcı » başbaşa veya kafa kafaya verme » sesci »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.