tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kınalar yakmak » bilgiclik » pata cakmak » duzmecilik » belirtilen bolum » başına gecirmek » basmak » ceza gormek » gozculuk » sokağa veya sokaklara duşmek » sulf » kucurek » mudafaa » arabasınıduze cıkarmak » tapıncakcılık putperestlik » sondurmek » capa » carpıştırma » vantilâtor » kovanın ucuna yerleştirilmişme » muttehit » icten evlilik » bir elmanın yarısıo yarısıbu » yemek secmek » cakmağıolmayan » jimnastikci » sonuc niteliğinde başka bir bi » gollemek » dort kaşlı » susleme sanatları » yasa gomulmek » cukur » birleşimiyle elde edilen daya » sacık » gravurcu » fırcacılık » acıciğdem » gomlek değiştirmek » erekcilik » ortme » ters turs » sabanın tutağına yapışan el ac » mis uzumu » şansıdonmek » sessizliğe gomulmek » osmanlı » bahcıvan » muşabehet » kuafor » lugatci »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.