tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolme işareti » kulfete katlanmak » uc budak » cıkış » gozlerini fal taşıgibi acmak » ayağıile veya kendi ayağıile g » cağınıaşmak » durgunluk cokmek » mucellit » kusurlu » tavukgoğsu » işgunu » durtmek » olmuş » muesses » otre » yakut » yuzu ak » konuşma gucluğu » ucan kuşa borcu olmak » calkalanmak » gomulu » kirecsilemek » goktırmalayan » kirecleme » kukremek » capullamak » calışma karnesi » aluminyum » ve bilinc merkezlerinin bulund » okun yanlarda gosterilmişağır » inmek » kahır veya kahrını cekememek » şeylerden her biri tabaka » icinden bir şeyler kopmak » cıkarılma » buk » duşurmek » tongaya basmak veya duşmek » gun » yondeş » cifteli » da var ki anlamlarında kullan » polarma duzlemi » ust » acıklaşmak » yabancısaymak veya tutmak » alcak kabartma » kıctan bacaklı » yuk »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.