tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gobek » pengo » mest sermest » terakum » durdurmak » duk » muttehiden » kuduz bocekleri » tıpkıcekim » tumce » alt ust olmak » feleğin sillesine uğramak veya » oclenmek » kapana duşurmek veya kıstırmak » cevre teker » bicimini alır hidrojenle oksi » duze inmek » dincleşme » abdulleziz » yarım gun » kafasıcalışmak » uzerine » kultur bitkileri » kızamıkcık » munasip gormek » duşgormek » capraza almak » tecrubesi olmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » guzel olmak » koltukculuk » tatarca » tuvana » bac » tepesi veya beyni atmak » erkek fatma veya ayşe » goturu » yukseklikolcer » nobetleşme » sokmek » uzgunluk » cağrılmak » tahammur » kalmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » tukenmezlik » gormediğe donmek veya gormemiş » iskeletli hayvan corallium rub » uclanmak » dovuşcu »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.