tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir cırpıda » orman sıcanı » ortusuz » mulemma » ağrılarda goz ağrısı her kişi » kucuk sakarca » yavaşca » cekimlemek » şeylerden her biri tabaka » koşelemek » kusur » bocekhane » kraca » duma » kotu » surguleme » emec » genel ad » mtırak mturak » dikkat cekmek veya dikkati cek » yuzmek » mubrem » guzelleştirilmek » aklına şaşayım veya şaşarım » gecirgenlik » recine kanalı » calkantılı » capsız » kucultmek » secmek » otleğen » doruk cizgisi » ne denir veya ne dersin » cığırtkanlık » oğretim yılı » duşe kalka » ağzıvar dili yok » alcak gerilim » acındırmak » gunduzleri » nufus bilimi » oh olsun » kacakcılık » uc beyliği » ağzından lâkırdıveya lâf almak » cembersiz » kaynakcacı » dikdortgensel bolge » ici paralanmak veya parcalanma » para parayıceker »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.