tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
seckincilik » muzikci » otmek » imparatorice » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » yuzunu gormemek » soyleşme » yalanıcıkmak » acılmak » enstrumantalizm » pas acmak » obur » boru değil veya boru mu bu » guler yuz » donmek » sa se » bobrek taşı » gulbeşeker » edeptir soylemesi » guvey i » notrleşmek » seckin sivrilmiş » juglans regia » nasihatci » bitki alkanna tinctoria » cevirmek » ayağında donu yok fesleğen is » daha da geliştirmek amacıyla b » bulunan kopuren su » ureme » lâf cıkmak » babacko » hurriyet » yararlanılan bir bitki corchor » muftuluk » seckin » catlama » alt cene » turbe » subvansiyon » kurkculuk » cıplak alev » yureğine inmek » mudana » gudum bilimi » koy koruculuğu » sal » galebe calmak » bilek gucu » kavunici ile pembe arasıbir re »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.