tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort koşe » mulhakat » arısutu » hırcınlık » kıcın kıcın gitmek » siliscil » ayıyuruyuşu » ac bîilâc » ozel okul » cocukluk » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » buyuk harf » yeri var » yuruyuşkolu » cokal » gorumluk » yemek secmek » hucum » olcme » cokluk » cengelleyiş » genellikle orduda veya yatılıo » gece ucuşu » yukleme » teşekkul » ozelleştirilmiş genellikle di » dort goz » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » anayasacı anayasayısavunan an » kıskac gozluk » muzmin » aklınıcelmek » gondertmek » altın yurekli olmak » yurutec » unsuzunu gosterir » kaynatılmasıyla elde edilen ye » urem » vakitce » gorkemli » minibuscu » bufe » goğus cerrahisi » katıyurekli » edatlıtumlec » el surmemek » kacış » kaynana olma durumu » ağza alınmaz veya ağza alınmay » oğrenim »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.