tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ruchan » cıkmak » acısınıcıkarmak » masıyla mesi bir olma » gok kubbe » gunden gune » tarlanın taşlısı karının veya » gobek bağı » sarılgan govde » anlıkcılık » camlıkoşk » basıp gecmek » alkololcer » gecim kapısı » coğu kez icinde yapıkalıntılar » guvec » turban » arnavutluk » calgıcı » yakışıklı » bıcak » kuyruklu yıldız sacı » kos dinlemiş » ulker » gecmek » ackılı » buyuk elci » curukluk » yuz suyu » meş um » lâtin halkları » bir cift soz » kıblenuma » kaymakcı » aclıktan olmeyecek kadar » başmudurluk » sabah vaktinde » komuren » oltu kebabı » ruzgârsız » kebapcı » mac mec » guvelâ » kanıicine akmak » umitleniş » cuvallama » o kapımahalle senin bu kapımah » taşınabilir arac » nukul etmek » devletlerin uyrukları »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.