tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk yemin etmek » oz devim » fizikci » olumune susamak veya olume koş » gorevlenmek » ahde vefa etmek » dun » govdeli » pabuc pahalı » ayıgormeden bayram etme » tesirini gostermek » hic » ciziktirme » celik metre » işguzarlık etmek » kılık kıyafeti duzmek » kuru oksuruk » zumrut gibi » dişdudak unsuzu » cekip gitmek » mık mik muk muk » hareketin yeniden kurulmasıyla » ortalığı almak » goze yutarlığı » ustune varmak » akıkarasıgecitte belli olur » gercekleştirilmek » rolcu » ce » mustesna » cekichane » cekirdeklenmek » ikisi bir kapıya cıkmak » soğuk bufe » akşamdan kalmışveya kalma » kavukcu » kurit » rotar » hac cıkarmak » surat duşkunu » gosterişsizce » obur » gecer akce » silindir prizma vb bicimindek » acık » cek vana » avrupalı avrupa da yaşayan a » koreli » gocmenleşme » acıklamak »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.