tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calışma odası » ozgun » cember icine almak veya cember » uzunlukta bir yanıyivli yuva » kasetcalar » paraşut ile atlama » malta palamudu » ucu cengelli ağır demir arac » yuceltilmek » s s » bolumlemek » veya orulen dikey duzlem » kabahat etmek veya işlemek » bolum » yukunu tutmak » mıhsıctılık » salca » poker cevirmek » dudukleme » epikuroscu » di li gecmiş » husnuniyetle » guzelleşme » seramikcilik » gozden kaybolmak » cepcilik » alcılanma » nankorluk gormek » sozunu esirgememek veya sakınm » can cekişmektense olmek yeğdir » cabuk » mirascı » tekduzelik » rantcılık » adıkotuye cıkmak » ozgunluk » tutturmek » durdurmak » inanılan iyilik kaynağı » cukurunu kazmak » pece » keyfinden bayılmak veya dort k » motamot ceviri » beraberlik muziği » minuskus » goz » subyan koğuşu » gecici » oğrenci belgesi » acıklık »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.