tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sağlayan parca » ayaklıkutuphane » koylu » cıkmak » duzelmek » guzel » secme yetkisi » birbiri ustune gelmek » goze gorunmek » yoneltme » ustune » kucuk şalgam » sunger gecirmek » gozetim » mumtaz » teselsul » haraccılık » bahşişveya beleş atın dişine b » sutyen » analizor » koken belgesi » beşeriyetcilik » yuregir » gurlemek » palyaco » sunnet duğunu » cangırdama » eşekce » istihrac » amatorluk » gravur » ciriş » hareketin yeniden kurulmasıyla » pat kut » alt ust etmek » rus » kurkcu » kapsamıolan » kafasınıtutsulemek » bilgili » icine baygınlıklar cokmek » borulce » cakmakcı » suslu » fenalık gecirmek veya gelmek » gec » pomak » tekaut » musteşar » kemalpaşa tatlısı »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.