tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suslemek » kaynana olma durumu » vefat ilmuhaberi » muşkul » cıplaklığıyla » cayırlatmak » turbe eriği » tulum cıkarmak » yurekli » isteri nobeti » onayak » katresi kalmadıveya katresi yo » bilinc akışı » fıcı » arkasınıbirine vermek » cırak » sureti haktan gorunmek » sutten kesmek » kıskac » ebegumecigiller » oğrenimli » bunlardan yararlanması » ciğindirik » yılan ciceği » cemkiriş » olsun olsun » sıra savmak veya sırasınısavma » harc » on yargı » cağa » kırmızıgomlek » ucuz etin yahnisi yavan veya t » gozu dalmak » cengelleme » kucukle kucuk buyukle buyuk o » değişkene gore hesaplanan sayı » cin anasonu » gomulmek » cığrışmak » gıllugişsiz » tadınıcıkarmak » yuze guluculuk » cekme » rolcu » suregelme » kostek » kulucka » yuk olmak » alınır ve başına bir ya geti » parcalatmak »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.