tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mest sermest » kolcak » ciğnek » sumuk » bir ayağıcukurda olmak » bankadan cekmek veya almak » catıldamak » fince » kulac atmak » zihnini celmek » kışgunu » gozlenmek » japonca » keci yolu » hunersiz » oltaya duşmek » muteahhitlik » ozguleme » kutukluk » bolunebilme » oncu oyun » iyi hoşama » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cekel » tiriti cıkmak » horasanlı » guzun » aramak » hovarda olma durumu » temerkuz » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » mureffeh » surekli unsuz » dikec » ozdek » tesetturlu » ufuruk » aşcı » gucune koşmak » zihni alt ust etmek » surumek » rontgenleme » bıcak vurmak » ada » istim ustunde olmak » eline yuzune bulaştırmak » edilen sıvımadde » olcum » kat îleşme » kacık »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.