tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surunceme » goturuş » capraz kafiye » dona cekmek » arşiduşes » hint kobrası » alka evli » kamcıcalmak veya vurmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » geleceği varsa goreceği de va » cağrılış » kapısınıcalmak » biri veya bir şey icin olumsuz » bok ustun bok » haber ucurmak » uşme » top tufek » yurumek » saltanatcı » kulte » nuve » mg » deccal » koprucu » kayakcılık » kalsa veya kalırsa » catır catır » uclemek » aleyhe donmek » zihin acmak » dilmac » ar er » ust alize » yer gecidi » ara konakcı » yoneltme » tur ağac cember » calkanmak » iceri girmek » mulhak » secimlik ders » la » gonul veya kalp kırmak veya yı » klikci » ruhunda guneşacmak » cucuk » dişgecirmek » şoyle bir bakmak veya goz atma » suzulmek » umidini kesmek »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.