tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şans eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahce makası » uc » kırkağac kavunu » pusur » kendini toparlamak veya toplam » soz boluğu » kalıplarla desen yapılmışbez » parcası » cek valf » cığır » alak elek » gumuşlenmek » muttefikan » başdumeni » cerkez tavuğu » polarma duzlemi » ad koymak adlandırmak tesmiy » cakma kapı » ecişbucuş » cevrilmek » calma » oğlen » cakmak » gokce » mubaşirlik » oda muziği » pencesiz » kurt kocayınca cakallara kopek » bukunlu dil » meş ale » rezalet cıkarmak » oğutmeye yarayan dişlerin orta » boşnaklık » cotiragiller » ı i u u » sarı cok sarı » gobel » goz suzmek » capraşıklaşma » acıklık » cemberleme » dovenci » ici kalkmak veya kabarmak » caca » kulube » cabalanmak » etmek » nar ciceği » martaval atmak veya okumak » duruma gelmek usanmak »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.