tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boynuz kulağıgecmek » korpe » namutenahi » az bucuk » calkantı » ciceklenme » kulceleşmek » argaclama » cobanlık etmek » bula bula bunu onu bir şeyi » akgunluk » batınî » rontgencilik » afyon cekmek » sıcrama » seluloz » kaval tufek » um » ters yuz ters yuzune cevirmek » cağla » ezgi » dondurme » sunnet etmek veya yapmak » ovunmek gibi olmasın » okse kuşu » hurle » gomgok » carpan balığı » daire parcası » cerkez » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » korkunc » perdelerini acmak » şarkiyatcı » fizikci » cıvgın » kackın » komşu acı » lokma ciğnenmeden yutulmaz » ozlu » doven » tekabul » tezellul » kalensove » suolcer » turkleştirmek » turnagecidi » sutre » sacılıp dokulmek » balkanlar »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.