tdk sözlük TDK Sözlük

 

şans eş anlamı

şans eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şans eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şans eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şans eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolme » al elmaya taşatan cok olur » onune cıkmak » uzerine tuz biber ekmek » curuk para karşıtı » taşyurekli » senatorluk » kucurek » torpulenme » yenidunya » kulustur » koy oyunu » yapılan yığın » ne gibi » dağcayırı » ağacıdibinden kesmek » yuzu gormek » hesap vermek veya hesabınıverm » gonulden cıkarmak » gumuşîleşmek » golgeye yatmak » dile veya dillere destan » suclandırmak » yuksek sosyete » goz » opucuk » urkekleşmek » cark » ciceklendirmek » yanılgıya duşmek » zevk icin » sacmak » goz ucu » devletcilik » cok fazlı » işten el cektirmek veya cektir » ilgincleşme » calkanış » meşhut suc » likor » tedhişcilik » gecti bor un pazarı sur eşeği » cekinti » sudan tavuğu » cavuş » ayakuzeri » muthiş » geri cekilme » munazara » kangal kopeği »

şans_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şans_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şans_eş_anlamı nedir ve şans_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.