tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inceleyen bilim » kulâh giydirmek » muska boreği » carşaflanmak » cekiye gelmez » ayaklarına veya ayağına kara s » alacık » ici yanmak » coluk cocuğa karışmak » sanatı » siyanurleme » kokleşmek » yontemsizlik » piclik » durtuş » otesi berisi » gorulme » lâfımıolur » icindeki en kucuk birlik » potifur » tıraşcı » uc iki » incelenmesi muşahede » dağgolu » otesinde berisinde » gun dikilmesi » granulit » gune doğrulum » korkunclaşmak » gozetici » sacaklanma » gordurmek » suprulmek » icini dokmek » guzelce » un » salkım soğut » kostum » rolântiye almak » sacınıbaşınıyolmak » incelenmesi muşahede » zuğurt » acem kılıcıgibi » gumuşî » kotuluk etmek veya yapmak » karşıcıkmak » yurek carpıntısı » calkatmak » bicimlerini belirleyen ana oze » gâvura kızıp oruc yemek veya b »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.