tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bitkisi gossypium » lânet olsun » olu » bicimini alır hidrojenle oksi » ustupu » hunnap » adamına gore » acıklamak » sescil » yenilir veya yenir yutulur şey » ruesa » takla bocekleri » kacırılma » c c » yazık gunah » deli kızın ceyizi gibi » cıraklık etmek » culha » m » tevil goturmek » temizlemek » yere hızlıca surtulduğunde haf » hendek » acıklaştırmak » susleyici » tan sokmek » gun » ici titremek veya titrememek » odu bokuna karışmak » musbet ilimler » rezil rusva olmak veya rezil k » gozukme » senegalli » unsuz ikizleşmesi » koy turkusu » kısmının sonuna kadar olan uza » maymuna donmek » bir dirhem et bin ayıp orter » cıkmak » yapışık ceneliler » yalvaclık » farisî » acık liman » husnukuruntu » orf » kopukleniş » caresiz » goz » şovalye » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.