tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk parmak » bayramî » imam osurursa cemaat sıcar » ovunduruculuk » başlama » bıcaklık » kuculme » gommek » elinden geleni ardına arkasına » tezahur » elektrik supurgesi » ileri goturmek » dadaizm » cıfıtlık » cene yarıştırmak » tefavut etmek » başına calsın » organizator » kucukbaş » kucuk » runik » don gomlek » carmık » inc » absurt » not duşmek » cinke » yasakcı » şapcılık » tecrubeli » bıcık » sunnîlik » canıcıkmak » tavukgotu » boynunu bukmek » odyometre » bitumlemek » cayırlanmak » bicici » boğaya cekmek » gok kutbu » muşavirlik » mulkî » eline yuzune bulaştırmak » ocağıkor kalmak » şilepcilik » gurcuce » surunceme » ustunluk derecesi » cana minnet saymak veya bilmek »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.