tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korukculuk » kasınc » diplomatca » uzunlamasına acılan oyuk » yonetmelik » komunizm » maddelerden yapılmışkucuk tutt » başınıgozunu yarmak » vucut ısısı » yureğini kemirmek » cinkograf » bicimsiz » hukukculuk » ıslık calmak » parcalayıcı » antikomunist » ulu » yuz beşlik » gabardıc » tefavut etmek » formulleştirmek » satranc takımı » ters turs » hoşgorucu » dunurluk » soya cekmek » akcıllaşma » mes uliyetsiz » bahce makası » gozleği » kopurtme » zihnini celmek » cozumlemek » duzgun » cağrı » yuz yuze » mudevver » acma » gecici » kirişci » gozetlenmek » yuce » vucuda vermek aşıyapmak » govdelenmek » susen » cıtırtı » sutre » onlemlerin butunu » kan ter icinde kalmak » camaşır sodası »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.