tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah dokuzda verdiğini sekizd » komurleşme » atın olumu arpadan olsun » yarayan kuru ince yaprak » dokulup sacılmak » tatlıdil guler yuz » kireccil » murekkeplemek » luzumsuz yere » uzengi » kedigozu » yabanî mercankoşk » hatırlatmak » kafayıtutsulemek » ticarî tuketim » korukculuk » hizmet gormek veya etmek » zuppe » donum » cimentosuz » bicimselleştirmek » ciftcilik » cıkılanmak » takaddum » post scriptum » gil » yeni eflâtunculuk » cıtır cıtır » ipliği pazara cıkmak » urkutmek » tur ağac cember » ici bayılmak » felemenkce » kucumsenme » cirkin » acmak » yugoslav » sırtına gecirmek » soz sırası » atma recep din kardeşiyiz » koşeli ayrac » buyuk abdest » başak bağlamak veya tutmak » golermek » aclık » cıplak » su yuzu gormemiş » cocuklaştırma » madagaskarlı » acık liman »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.