tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uslamlama » onunce veya onunden » goturmek » orgu » merkeziyetcilik » duzensiz » tohmetlendirme » gobek » koclanmak » guzellik salonu » coğul » boru ciceği » kor tapa » icin icin kaynamak » profesor » mudir » ayrıduşmek » kotek » kosele taşı » uluscu » acmaza duşmek » pazar yerine donmek » ekmeğine yağsurmek » enstrumantalizm » ciftlemek » goğusluk » ikinci cağ » lule » ust dudak » gozu acılmak » kotek yemek » hırsız kelepce » ucuk » umitlendirme » bicimsel » cevirmek » orumcek » ici kalkmak veya kabarmak » mucehhez olmak » muhammedî » muhre » police » cıdamak » gulabdan » cıktı » muştehi » davranmak saygıgostermek soz » motorkroscu » cavalye » catıştırma »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.