tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taklitci » kanlıbıcaklı » turnagecidi » yukseklik korkusu » uzerine bir iki guneşdoğmak » defasında bir sayıyukselterek » kervan yıldızı » ulke » giderlerini tur ve ayrıntıları » kulube » soz almak » yuksekten ucmak » ozverili » cılbır » guveni sarsılmak » gucleştirme » nam vermek veya salmak » cıkmak » calımsız » ruhu şad olsun » ocbe » duşman duşmana gazel veya yasi » kan cekmek » cinli » ı i u u » acmak » ozelleştirilmiş genellikle di » sefalet cekmek » murtesem » cıma » alcacık dağlarıben yarattım de » cadır canağı » kılcık » meflûc » zor alıma carpmak » gelmic » trockici » ana yon » teneke calmak » suyu hurmetine veya yuzu suyun » ceyrek finalist » koyungobeği » tavşana kac tazıya tut demek » yuzustu » koturumleşmek » jon » calışma hayatı » cıkarmak » uykusu kacmak » uvez »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.