tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lok » kâğıtcı » acmak » sukse yapmak » gommek » guneşli » muhur pensi » golgeleyici » icinden gelmek veya gelmemek » gecmek » tertipci » ecele care bulunmaz » koy romanı » icecek suyu olmak » camurlaşmak » orulme » ele gecirmek » kullu » sunnet etmek veya yapmak » prescilik » ciskin » kozlemek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cavmak » ic lâstik » ari » ickili » koordinator » istintac etmek » hukumluluk » acısal cap » ağan eğen » turk kıyması » durbun » mız miz muz muz » ote gun » ağızlıkcı » başta veya başında bulunmak » odunlu » kalem acacağı » sap yiyip saman sıcmak » puskurtulme » midibus » uclanma » pestili cıkmak » hatıra veya hatır ve hayale ge » arabistik » sokmek » sistem » kosnulmek »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.