tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cifte nağra » mulemma » izzetuikbal » govdesiz » envaiceşit » bayındur » taşcıtarağı » dişgostermek » muessese » operatorluk » vokabuler » kesesine guvenmek » ayrık kume » duzenek » taksirli suc » cimentolamak » keyfini cıkarmak » kalsiyum klorur » turac » kor ağac » dumanıustunde » rotuşlamak » ilâclı » bağa bak uzum olsun yemeye y » bahce makası » gorgusuzluk » cu » dovuşmek » muhlet vermek » copluk » sual acmak » oğretmek » uzun yol şoforu » cemberlenmek » dukkâncı » cifteli » tenisci » otre » olcu bilimci » ufunet » haric » olculmek » yasakcı » cizmek » kaynana olma durumu » tarih duşurmek » yapmacık guluş » sozunu esirgememek veya sakınm » dokmek » faaliyete gecmek »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.