tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gollemek » ortuş » bukulgen » mukâfat » palamarıkoparmak veya cozmek » teessurat » cırpınmak » ağzınıacacağına gozunu ac » civi gibi » kazanclı » cusse » baygınlık gecirmek » pacayıkaptırmak » citi yapmak » araştırma gorevlisi » ile beraber » kalafata cekmek » stand bay » guzleme » kuvet » duzenbazlık » arasında den başka anlamıyl » dunyasından gecmek » cat pat » gorenekcilik » ışıl kufler » calışma gunu » konakcı » kohnemek » elle tutulacak tarafıyanı kalm » kamanco » ote » malikîlik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ici bayılmak » ciğlik » gelin guvey olmak » horozdan kacmak » kotu olmak » catır catır etmek » cala kamcı » fiyat veya değer bicmek » ant icmek veya etmek » icin kullanılır » benden gunah gitti » yedi iklim dort bucak » tibetce » ayıyuruyuşu » oyku » cıplaklaşma »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.