tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozlu camur » civileme » asgarımuşterek » paraguaylı » ic salgıbezi » gelişiguzel » kavis cizmek » allah tamamına eriştirsin » gozunden surmeyi calmak » tabak sevdiği deriyi taştan ta » kırbaclanma » oleyazmak » sureksizlik » uşengec » duğumlenebilir nesne » gomec » eğic » gecersiz » ozdeştirme » gozleri kan canağına donmek ve » kesip bicmek » korfezcik » den yana olmak » kacışmak » buğemek » niyetcilik » kulce gibi oturmak » hur teşebbus » tukuruk otu » buğday başak verince orak paha » kubik » kaduk olmak » cifte atmak » sevap kazanmak veya işlemek » arapcalaştırmak » âlemşumul » gun bugun » insanların aynısoydan gelmişol » marketci » senatorluk » olcuşme » almanca » cepellenmek » bazen doğrudan doğruya yere da » muskirat » goz kırpmadan » sozu kesmek » turunu miktarınıgosteren cize » dışborc » yukselme »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.