tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevirmek » suprulmek » kutletme » emekci » ezik buzuk » sağelinin verdiğini sol elin g » paşa cayı » tahammulsuzluk » kut » kurk » catıkaplayıcı » kamcılanış » miktar ile indirimden sonraki » maca kızı » iyiye cekmek » bicimci » ortaya duşmek » gorevden ayrılmak » duzenek » ozleştirmek » vezikul » gun kavuşmak » boksorluk » teneffus » satılık ziftin olsun selânik » kulucka makinesi » kırdırmak işini yaptırmak » yuzlerce » vay anam vay anasını veya va » kac zamandır » kafesci » kacmak » trockici » guluk » kuseğen » sinus » adam icine karışmak » sunguleşme » ustune basmak » istencsizlik » anlamında ikileme oluşturur » onune bir kemik atmak » olusunu opmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » medducezir » ayak ayak ustune atmak » golge tiyatrosu » otobuscu » muddeialeyh » teveccuh »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.