tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklaştırmak » harac yemek veya almak » veya giysinin uzerine konulan » gupegunduz » ortaya cıkarmak » ardıl goruntu » kayda gecirmek » acık sacık konuşmak » yapsatcı » teşbihte hata olmaz veya olmas » ote » turetme » gozden gonulden cıkarmak » mumanaat etmek » cokca » puruzlu » hava duzenleyicisi » carpıntısıtutmak » luzum gormek veya gormemek » gozlemcilik » nufuz » kamu guvenliği » gun yağmuru » mustehcenlik » ustten » guneşe karşıişemek » allah ovmuşde yaratmış » umide duşmek » dipciklemek » ne gune duruyor » golge » kemalizm » gudum » elle tutulacak tarafıyanı kalm » cıtlatmak » kirec ocağı » yıva » mutekellim » mustesna » gozuyle bakmak » kurallıcumle » muphem » gosterişe kacmak » kucumseme » seyret » yazdığıad veya işaret » yer acmak » deli kızın ceyizi gibi » orumceklenme » mef ul »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.