tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuberkuloz » kotu soylemek » cacaronluk » yuz aklığı » calmak » pastişci » duşcu » alumin » gozu goz değil » tanesi » gozetiş » carpılmak » cozuk » dayanc » eyer kapatmak veya kapamak » buvet » duğununde kalburla elekle su t » şomiz » il » yuruyuşe gecmek » antep fıstığıgiller » guceniş » hızır » ceza cekmek » sansurlu » başına gecirmek » tup gecit » calar » dava gutmek » okseye basmak » zodyak » cıldır cıldır » uzgunluk » dort yanıdeniz kesilmek » buyucu » cakmak » acık mektup » mumkun mertebe » sinus » oksuz » cifte vatandaşlık » bir veya tek başına » guc » ceyrek son » secim cevresi » muzik salonu » sukûtî » gozunu dort acmak » icitmek » catal »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.