tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caresine bakmak » cilek » departman » zamane cocuğu » ucuncu dunya ulkeleri » cekirdeklenme » hareketin yeniden kurulmasıyla » sunnet olmak » leton dili » mahkeme aracılığıile mal ve mu » kıc atmak » kamcılaşmak » bohcacı » celiğe su vermek » fenalık gecirmek veya gelmek » getirmek hazmetmek » kucuk » okculuk » kamcılamak » suruluş » lule lule » gosterim » tavanına cokmek veya yıkılmak » paca » urus » citişmek » iğrenclik » selâm verdik borclu cıktık » hırsız kelepce » ileri gitmek veya varmak » hallac pamuğu gibi atmak » aşuftelik » bicimini alır hidrojenle oksi » ozleştirme » teberruz ettirmek » centmek » dorttek » ufurme » mandallı uzerinde mandal bulu » susleme » mangalda kul bırakmamak » oluşturduğu tuzel varlık » camcak » brahman » takipci » cin carpmışa donmek » caferî » kırlangıc fırtınası » tukurukleme » ustun olmak veya gelmek »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.