tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
borc almak » elcilik uzmanı » bancolaşmak » opulmek » hesap gormek » kalvenci » muslumanlaştırmak » asansor » keceleşme » ikiyuzlu » gocurmek » koşeli » buyukten buyuğe » cıkarma gemisi » sumsuk » despotca » servis otobusu » tefessuh etmek » kureselleşme » muzik koşesi » kopurtucu » acık alınla » curutulme » surme » bitki asparagus officinalis » tacikce » guneşsiz » suzulmek » duğmeci » goreceği gelmek veya goresi ge » sonuclamak » duşundurmek » kıratın yanında duran ya huyun » duellocu » kamburu cıkmak » leninizm » dosya acmak veya hazırlamak » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » pabuc » alcalmak » temevvuc » astar surmek veya vurmak cekm » catıortusu » ac gozlu » korunma gormek » buyukluk » guvendiği dağlara kar yağmak v » bonleşmek » paralel yuz » sokağa veya sokaklara duşmek »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.