tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olum sukûtu cokmek » muteammim » babî » hareket » olduruş » yeri goğu tırmalamak » kamcılamak » inmek » ustunc » supurme » art avurt unsuzu » puantor » yoğurtcu » gosterge » durumunda ayrılabilen parlak b » kendini gosteren ve bulaşıcıol » akıl icin yol veya tarik birdi » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » cakal yağmuru » iskeleti cıkmak » ozsever » idareimaslahatcı » şarlatanlık ğı » kadukluk » habbesi kalmadıveya habbesi yo » gozemek » gurbetcilik » sulfur » soz veya lâf altında kalmamak » yuregir » gitsin » eser rolyef » cekirdek kahve » kof cıkmak » duşuncellik » uvez » calma » ağzına geleni soylemek » m m » gonlu bulanmak » telefon etmek veya acmak » cenesi kitlenmek » duşuruş » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » gozleri donmek » kume » linc » iceri girmek » kırk bir bucuk » hesap cuzdanı »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.