tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karacayca » duşey duzlem » coban kopeği » her şeye aklıeren zeki akıll » parmağınıaramak birinin parmağ » ateşli silâh » ucuncu » cekmek » ozel girişimcilik » secmek » ust kume » sureksiz unsuz » operator » kufletme » zevkinde olmak veya zevkine ba » başmakcı » dişgostermek » ziyafet cekmek veya vermek » ulkuleştirilmek » sorumluluk duşmek » goğusleme » papirus » terorcu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gorme hucresi » kan ken » kos kos » bir an once » sungu » uvey evlât gibi tutmak veya sa » cisenti » cemaat ne kadar cok olsa veya » ucmak » trockicilik » ci » yuz tutmak » carice » ateşler icinde » cakılı » belirtilen bolum » balıksırtı balık kılcığıbicim » yonetmek » gosterme zarfı » surulmek » cepni » beşpence » trabzon hurması » cin ifrit olmak veya kesilmek » bortturme » mikrobuyla hazırlanmışeriyik »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.