tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzenlemeci » dulger balığı » cırptırmak » yapılmışiplik » ne altınıbırakmak ne ustunu » yola duzulmek duzelmek veya ko » olmayan bağımsız hur » cizik » oz beslenen » koşede bucakta kalmak » ruya gibi » hafıza » cekimli » imalâtcı » beşpence » kecisakalı » turan » mustezat » koşeleme » secmen » kulliye » akşam vakti » bilinclendirmek » yukseklik » dunyalı » yureklilik » gonlu gani » bayram değil seyran değil en » gunaha girmek » tur ağac cember » nezaket gostermek » tanesi » surumlu » soz meydanı » unletmek » rusluk » bıcaklı » kırıkcı » hareketin yeniden kurulmasıyla » gunbegun » hoykurmek » koşe » kulleme » kızıgonlune bırakırsan ya davu » yuzu yok » tunel gecmek » camaşır » cağıldamak » hot demek » orneklenmek »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.