tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
organizmaların oluşturduğu bir » himaye etmek » acımlanma » muzikli » zamanıgecmek » bilemedin veya bilemediniz » bulgur corbası » resim » lig » diktatorce » cokluk » hurriyetsizlik » ciğnemek » cıramoz » halebî » bilincsizlik » olumlu cumle » boburlenmek » ağzının ici yangın yerine donm » xe » cocuk » dur veya durun » icli dışlı » işbilenin kılıc kuşananın » ocağıtutmek » tecavuz » yalama ucuş » dort ayak » gonul cekmek » celik macunu » zulcelâl » şeytanın bacağınıveya ayağını » cekiliş » akıl icin yol veya tarik birdi » tup » dort ayak ustune duşmek » ucuk » gormek » orgu » sozu kesmek » cetin ceviz » catılmak » icraatcı » ucuz » kultur balıkcılığı » mum ciceği » sozsuz calınan parca » dilini kedi fare mi yedi » ceki » f k b »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.