tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ı i u u » muhmel » bucurluk » tıngır sac elim hamur karnım » m » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » percinleşme » bilim kolu morfoloji » parcacı » deyip de gecmek » dokuk » ne âlemde » keci » cumbuşcu » allah tan » dunya gormuş » medet allah » yuklu » ciğeri veya yureği sızlamak » her şeyin yenisi dostun eskis » soya cekmek » musamahakârlık » surcme » gozler onune serilmek » den bu yana » kok saplı » bukulmek » sokup atmak » catışma » golge olaycılık » bugunku tavuk yarınki kazdan i » sulfurlemek » ucuklamak » sundus » terbiye almak veya gormek » catallı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » santrifujor » te » kufeci » yureğine işlemek veya yureğe i » gostere gostere » sacıbaşıağarmak » iceride olmak » orcin » ihrac » gencleşmek » ozseverlik » okse » sefa veya sefalar bulduk »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.