tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozelleştirme » suruklendirmek » temayuz » yukselme » acılım » konstruktivizm » odetme » iskeleti cıkmak » hopurtulu » alaturka bilen alaturka eser » paydos borusu calmak » puskul kuyruklular » ıska gecilmek » nufuzu altında tutmak » kuru ceşme » kaşcatmak » buyuk boy » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » cıkarma birliği » metal parca » koltukculuk » icirik » tumamirallik » us » muvezzilik » gocelge » buyuleme » ayyuka cıkmak » surgun » leninci » horozu cok olan koyde sabah ge » ter dokmek » soz almak » can alacak nokta veya yer » astsubay kıdemli cavuş » kacgoc » dun » duğumlemek » ustubec » sac orgusu » gobelek » ali kıran başkesen » hint ipeği » iz an » oğrenmek » maz mez » cıkmaza sokmak » urkutmek » dalâlete duşmek » kaşık calımı »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.