tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maden yunu » arap sabunu » cevirici dili » nasır bağlamak veya tutmak » kucuk capta » rahat kıcına batmak » luzumundan fazla » başkurtca » cukur » cıkılmak » lokmasınıdokmek » ısıtma aracı » kaucuklu » şoyle bir » surgune gondermek » cağrı » gozetmek » i » carpıtmak » kuru soz » sakın ha » icmece » ayınlarıcatlatmak » afrikalı » catır catır » sırtında veya arkasında yumurt » muteahhit » calım » yarma kutuğu » cankurtaran kulubesi » lektor » tenkitci » bolum » notr » orseleyiş » saik » muk » gozetmen » cayıgormeden pacalarısıvamak » sune » gucumsemek » istismar etmek » receteli » kopoğluluk » mustesna » sabaha cıkmamak » işten el cektirmek veya cektir » koşac » aracılığıyla duymak değmek e » doğaclamak »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.