tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catlayış » ıska gecmek » sut danası » felcli » dişcıkarmak » cucuk » statu » ucuşmak » sulbunden gelmek » sublimleştirmek » gorevdaş » kuşgibi veya kadar yemek » cocuk olmak » kosemenlik etmek » on denetim » cozelti » mutekellim » oykucu » buyuk hanım » cıkarılış » durzu » tesaduf » butunleme » acık kapıpolitikası » divance » mutetebbi » torelcilik » gozlerinde şimşek veya şimşekl » guz noktası » surulme » kavara cekmek » allah sonunu hayır etsin » meşrubatcı » brut » cullanmak » acılış » sectirmek » uzunlukta bir yanıyivli yuva » şefaatci » cıl » bulunan bolum kafa ser » keci komureni » gık dememek veya gıkıcıkmamak » ay aydın hesap belli » obek » guluncluk » el opmek » carpışmak » karakeci » perdahcılık »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.