tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotu » unsuz » zırhlıarac » tes it » alak elek » uleştirimli tuze » yasama donemi » corman » f f » soğmek » govdesiz » goz yuvarı » temeddun » yurumek » torpulu » sozu ağzına tıkamak » muşir » kaldırım ciğnemek » inayet etmek veya eylemek » buyuk peder » mısır tavuğu » taşıolceyim » cicekleniş » ağzına verilmesini beklemek ve » kosnul » barut fıcısıgibi » dispecci » yuruk at yemini artırır » murtet » pamukculuk » kendini toparlamak veya toplam » secmeci » beduk » taşsurmek » ifrata kacmak » bazen doğrudan doğruya yere da » cirkefleşmek » sundus » gosterilmesinin izne bağlıolma » cocuk bakıcısı » dokumanter » cuha ciceği » gomlek değiştirmek » coban » lutuf dilemek » kampa girmek veya kamp yapmak » başağac » cınargiller » tibet okuzu » katlanır taşınır cerceveli pe »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.