tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cattırmak » arının yuvasına kazık veya cop » kelepceli » kulceleşmek » cumbuşcu » hint kestanesi » gostermek » kuluckaya oturmak veya yatmak » cekişmeli » jubile » ici gecmek » gorevlenme » cardaş » belirten liste fihrist » notron » komurleştirme » bozordek » yurumek » sovulme » vus at » gudeksiz » duduk gibi kalmak » cıkmaz ayın son carşambası » pamukcu » duvel » ikili unlu » yapılmışalet » bahcesi » oyuna cıkmak » ac gozluluk » coccothraustes » katır tepmişe donmek » yonetmek » duzeltilme » tur ağac veya metalden değnek » avuc avuc » gureşcilik » doviz » cicekci » ulkudaş » geri cevirmek » hayvan salamandra » guzellik » flâman kuşu » mest sermest » ustune gelmek » surpriz yapmak » cocuk dili » guvenme dostuna saman dolduru » mum ciceği »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.