tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
roproduksiyon » golge balığıgiller » cocukcu » ıtır ciceği » cıkıntı » gorevli kişiler » yarayan cevresi oluklu kucuk » olcekli » altın tutsa toprak olur veya » alın damarıcatlamak » acık tutmak » kucuk bitkilere verilen ortak » sutlenmek » hatırıicin » devam etmek veya ettirmek » gostermeci » calgıcıbocek » koy » un » malta taşı » carpınma » gocmenleştirme » kurdan » felc olmak » kafa ici » ceper » utulu » malc » govde » teşkilâtıesasiye kanunu » gocurucu » hanbelî » coğul ekleri » ana duşunce » hesabınıgormek » mucellit » goğerti » rubap » cayır kuşu » makara cekmek » yuzsuzluk » gol başı » kriz yoneticisi » le » cevrelenmiştahta ağırşak » yonetsel » kuzu postuna burunmek » orneklik etmek » deprem bolgesi » ote yandan »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.