tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fil yuruyuşu » kultursuz » cıpıcıpı » mutecasir » cift kume » ters duşmek » sokun » goğus hastalığı » odemek » alâkayıveya alâkasını kesmek » kumanca » kelime turu » okuzun altında buzağıaramak » mucevherat » icitme » dort dortluk » dansozluk » oge » butunsellik » icindeki en kucuk birlik » gurbete cıkmak » ucmak » hatırından cıkmamak » devletci » kayı » uyudu cocuk sevildi cocuk he » cember » brut » cocuk yuvası » tazıya donmek » acıkgoz » burnu buyuk » tepesi ustu » c c » pencesiz » cizgisel » yaltakcı » cırpmacılık » ummet » inzivaya cekilmek » ne olur veya ne olursun ne ol » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » nefes cekmek » boynu armut sapına donmek » deli gullâbicisi » cıkak » cimen » calkar » icini acmak » koy odası »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.