tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıcına bakarak veya kıcına bak » orucu » bosme » ağzının tadıbozulmak veya kacm » borc yiğidin kamcısıdır » pec » uc beyaz » afgan » yol acmak » zevale yuz tutmak » muhrusuleyman » sıcramak » kutle » pabucluk » tutmek » on bilgi » arının yuvasına kazık veya cop » neuzubillâh » hindoloji » komur kayası » ozden » cıkmak » mucevher kutusu » yurutme kurulu » alcaklaşma » la » uc » kundeye getirmek » şeytanın bacağınıveya ayağını » cekmek » gunduz kulâhlı gece silâhlı » kacmak » su boceği » yiyip icmek » paralel yuz » bi » ra re » bey veya paşa gibi yaşamak » cem » bulgusal yontem » cirozluk » butunler » cocukluk etmek » bulunan bir sıvı » rastık cekmek » oz » can cumleden aziz » coreklenme » muteakip » guvercingoğsu »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.