tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bayındır » ozenme » yuze duramamak » buruk » yuzdurmek » andac » yonelim » kaynakcı » ihsanıhumayun » seciliş » alcılanma » boru ciceğigiller » goz aşinalığı » bağlar » ecel teri dokmek » hareket » erketecilik etmek veya yapmak » duşey duzlem » secici kurul » doşeğe duşmek » yuh cekmek » felc gelmek » gok delinmek » duşurmek » in hali » kâğıtcılık » hızlıhucum » coğunmek » gobeklenmek » kuvvetini gosterir » cizili » turetmek » en kucuk birliği goze » muebbet » su kure » acık kapısiyaseti » cakışık » ici gecmek » gullu » uclu » alt ust etmek » carşafsız » yontemlilik » ic » hışırıcıkmak » cıtır cıtır etmek » paraşutcu » dalyan koftesi » asyalı » muslumanlaştırmak »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.