tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şarlo gibi seğirtmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuru ya kulum demiş » zevkinde olmak veya zevkine ba » hâlden anlamak veya bilmek » bu gunlerde » tekabul » ustlenim » nonfiguratif » soz dizimsel » re » kursu » koturum » cangırdama » sungerci » futurist » dağa cıkmak » icmek » cokmek » kopuklenme » hızla batmak » coven » domuz gibi yemek veya tıkınmak » gonul belâsı » tutun rengi » cb » makinelerin ağırlığına dayanab » olumune susamak veya olume koş » gokdelen » deve kuşu gibi yuke gelince ku » ahıska turkleri » korletiş » can boğazdan gelir veya gecer » cabuklaştırmak » el ense cekmek veya etmek » sacınıbaşınıyolmak » fak fuk fonu » şehit duşmek veya olmak » guvendiği dağlara kar yağmak v » akıl icin yol veya tarik birdi » cıkarmak » hulleci » japon » guvercinboynu » muşekkel » cuş » cerrahî mudahale » alım calım » tıkaclanmak » teminat akcesi » geri cevirmek » frenkce »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.