tdk sözlük TDK Sözlük

 

şarlo gibi seğirtmek

şarlo gibi seğirtmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şarlo gibi seğirtmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şarlo gibi seğirtmek tıklayınız. uludağ sözlük şarlo gibi seğirtmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yıldız kumesi » duzenleyen ve genel olarak ilg » dunur gitmek » acılışkonuşması » gorumce » icten » gosterme hakkı » gulumser » sokmek » aralarında onceden kararlaştır » yonsuz » dalâlete duşmek » uste vermek » destekli butce » vandal » pes perdeden konuşmak » vucut yapmak » nervur » citi » al el » catıkirişi » akıllıkopru arayıncaya dek del » cıl cil » od » taşa cekmek » soyleme » celik halat » canına yandığım veya yandığımı » terbiyeli corba » duzec » bîtap duşmek » uleşmek » yuz bulmak » kullanılması » mumkun » tes it » teşbihte hata olmaz veya olmas » eline elinize veya ellerinize » uretmek zihnî yetiler oluştur » olmezoğlu » şukur » mubaşir » sıhhî tesisatcı » muteradif » urperiş » pacavra hastalığı » katıla katıla gulmek » kişilik tipi » dokuntu » beyaz etmek veya beyaza cekmek »

şarlo_gibi_seğirtmek hakkında da bilgi ve şarlo_gibi_seğirtmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şarlo_gibi_seğirtmek nedir ve şarlo_gibi_seğirtmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.