tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aluftelik » gok doğan » imtizacsız » cenesini dağıtmak » dollenme » gomlek » canak comlek » allah hakkıicin » cizik cizik » ustsubay » duğun hamamı » akca » cirkefleşme » norolog » orgu » puruz » yapılan fıcıvb » humanist » olum » boşluk » coğurcu » gorunuş » oncel » dur durak veya dur dinlen dur » uz » başmudur » malkar » dumeni kırmak » ana kralice » okuz arabası » uvez » allah ın kulu » tekautluk » cekme » suvari » keci sakal » kuriyum » ateşacmak » muziklendirmek » tekere comak sokmak veya taşko » mulâzım » mumasil » bağdad ıtamir etmek » ic bakla » bey veya paşa gibi yaşamak » muallâkta olmak veya muallâkta » ozelleştirme » yukarı goğe doğru olan yanı » uzerine » başbaşa veya kafa kafaya verme »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.