tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıvanclanmak » olenle olunmez » kacmak » duğuncu » canıcekilmek » kucuk » almancı » kor yılan » turkcecilik » duz yuzeylerden her biri » ustuvane » cul tutmaz » ust diş » oz odun » dort ayak ustune duşmek » gok kuresi » ruşvetcilik » acıklanmak » mesih » gorgu fukarası » akdeniz mavisi » ac gozluluk etmek » cekimci » ağzınısıkıveya pek tutmak » uvey anne » ote beri » dip balıkcılığı » lop » icermek » durumleme » curlatmak » granulin » cizgilik » cok gecmeden » koy muhtarı » deli gullâbicisi » kaynakcı » sofra ortusu » gozlerine inanamamak » hint keneviri » mutecaviz » havaya pala veya kılıc sallama » olcmek hesaplamak hesap etme » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » vantuz cekmek » cocuk dunyaya getirmek » muhursuz » gok » somalili » kor şeytandan bulmak »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.