tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kelle kulak yerinde olmak » ucurtmak » mısır baklası » kılıccı » osmanlıcılık » şeyhulislâmlık » leke surmek » otleğen » ceza cekmek » korle yatan şaşıkalkar » yanardoner » cevirim senaryosu » soylem » ledun » golge » gozunu cıkarmak » duzmece » unsuzunu gosterir » taşlama işiyle uğraşan usta » cil » ikram gormek » tertipci » yaşıyerde veya toprakta sayıla » gonder » duşkun olma durumu iptilâ » dilinde tuy bitmek » ici ezilmek » kalenderiye » burnu buyuk » dava gutmek » sokmek » gonderi » flort » ağatmak veya bırakmak » cingenece » ahilik » sesi ayyuka cıkmak » orumceklenme » bakışacısı » cıt cıkarmamak » sı si su su » ekmek elden su golden » durt » bayraklarıacmak » ozlemini duymak » ozletme » turkcecilik » re » cizginmek » gozene »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.