tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıralac » eskimo » capalı » terettup etmek » alt bolum » cenevizli » dekartcılık » gunun birinde » ciğin » hicten » formule » muderris » cok sesli » eti ne budu ne » tazıo tazıama culu değişmiş » minyatur » pire icin veya pireye kızıp yo » himaye etmek » can alacak nokta veya yer » cicek cıkarmak » cozgun » sı si su su » cift halka » catal kundak » gecişsiz » kirec kaymağı » allah aşkına » uc catal » surutme » porsume » kapalıyuzme havuzu » uzum salkımı » nam vermek veya salmak » pabucsuz » lu » parca » yarayan cevresi oluklu kucuk » » yaşyetmiş işbitmiş » yoneltme » ortbas » tam ustune basmak » yarma corbası » su cekmek » hesapcı » pabuclu » unvanlarının başına getirilir » kusmek » oğur olmak » alcak gerilim »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.