tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunclaşma » yuruyen merdiven » hinduizm » katıve cıkıntılıorgan » kuflenmek » gozluklu yılan » her kafadan bir ses cıkmak » pandul » kose » sarıcizmeli mehmet ağa » el cırpmak » borclu bulunmak veya olmak » el ayak veya el etek cekilmek » başıbelâya girmek veya uğramak » gecmek » portekizce » ermenice » hukûmet gibi » takunyasıolan » haddeden gecirmek » telâşa duşmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » puruz » direncsiz » duduk makarnası » muştehi » tombeki » nazıgecmek » yuruk » tagayyur » muteradif » kireclenmek » tezgâhcılık » ozdeşleştirme » ozel kesim » odiyometre » rum » karım koylu » cekimci » beşeriyetci » porcus babyrussa » cağdışı » calmak » yatcı » gonul yıkmak » koycu » gomme banyo » icine sinmek veya sinmemek » tekcilik » amac »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.