tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzerinde pişirilmesiyle yapıla » cumle » gulle » azotolcer » dibi gorunmek » lâzım gelmek veya olmak » inkılâpcı » yureksiz » gozcu » goturmek » goruşsahibi » bir goz gulmek » canısağolsun » catışma » toskurmek » da var ki anlamlarında kullan » acılışkonuşması » sarı cok sarı » buyuk gormek bilmek veya tutma » birinden buz gibi soğumak » uc etek » davranış misal » iletişim aracları » sinemacı sinemanın ceşitli ko » hindu » munfail » calpara » durdurmak » alınmasınısağlayan kimse kame » ici gecmek » ozur dilemek » erekcilik » makine cekmek » kalcıncı » keloğlan » mum ciceği » ayciceği » onleyiş » oykunmek » rumen » major » ucuz atlatmak veya kurtulmak » tunekleme » goze » cengelli iğne » gecmek » suvari » boyu veya boyuna boyunca bera » cirişotu » cavdarlı »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.