tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temulentum » olcu » boynuz kulağıgecmek » gumburdetmek » gommek » allah kabul etsin » gocmenleştirme » yaprak oynamamak veya kıpırdam » izin cıkmak » cekinti » acık mektup » fent cevirmek » yukarı goğe doğru olan yanı » basıncından yararlanarak kum p » elinden işcıkmamak » ucgen piramit » surfe » bicim » cakırlaşmak » cengel » esi » parca parca » şupheye duşmek » slavistik » gorgu » olgun » varlık gostermek » şerbetci » amacsız » cember gecirmek » gelsin veya gelsin gitsi » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » bulbul kesilmek » birbirine duşmek » sune » yonelme hâli » patates boceği » guzelleme » ozonur » musvedde defteri » kepce » boğ » sacma sapan konuşmak » hal etmek » kultur bitkileri » ozel ad » soz bolukleri » cıkmaz » gin » okuz gibi »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.