tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekimsiz » ruhiyatcı » belli bir noktayıaltınıcizerek » bakar kor » kopya etmek yapmak veya kopyas » ac acına » surundurmek » buğday surmesi » umit » cuzam » orgu » icmek » bir soy » gozyaşı » gunah » gucenme » malkoc » cift capraz denir » teferruc » kambersiz duğun olmaz » bakır calığı » başkonakcı » alın damarıcatlamak » caput » pecete » ornek almak » vasıflıişci » puskuruk taş » buryan pilâvı » ciceklendirme » kor boğaz » kullanılan boya » memleketci » mine ciceğigiller » unsuzunu gosterir » merkezî ulke » neler de neler maydanozlu kof » biciminde alınan onlem » gu » jon » dunurculuk » hava suzgeci » sumuk » duzensizlik » dovmek » elcilik uzmanı » tevarus » bugduz » mucerret » şehit duşmek veya olmak »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.