tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzgusuz » gozleri ışık icinde veya ışıkl » cocuk bakıcısı » liyakat gostermek » turkkâri » album » doğen » yuzyıl » cengel » cabuklaşmak » tutsuluk » tahammulfersa » brulor » boğur » tekefful » zangocluk » kosemen » recine » kacamak » koşe taşı » dovuşken » davranış misal » slovak » elinin koru » sırca » yukarı goğe doğru olan yanı » soz kesimi » gocurtmek » kor kandil » sarayda veya zengin konakların » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » dondurac » cift ayaklılar » gobek » şerit » artıuc » ayaklarınısurumek » biletci » hucumcu » kredi acmak » yuzu pek » calışma saatleri » cozumleyiş » temel oğretim » suryanî » dovdurtulme » dincleşme » gumruklemek » dunya âlem »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.