tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munezzeh » garc gurc » tevessu etmek » goz var izan var » genel goruşluluk » yontemli » catallı » acık ordugâh » percem » kacıncı » muhayyersumbule » oğrenimli » mururiye » ogelerin oluşturduğu butun pa » soz ayağa duşmek » deniz otobusu » lâtin cicekleri » surunuş » a e » ciğil » once » goz bağı » oğutucu » goz pınarı » pastırmasınıcıkarmak » su yuzu gormemiş » geciştirmek » inşaatcılık » kaplan bocekler » evc » kan yurumek » cavuşluk » orumcekli » orta doğu » koşeye sinmek » goz yoklaması » gepgenc » cenesini actırmak » cekimsenme » catılı » ayrıtac yapraklılar » gurultu patırtı » halk yardakcılığı » cıpır » ortturme » tacsız kral » cıkıntı » olan ve genellikle ulkenin baş » urkuntulu » cekiniş »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.