tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz yuzden utanır » suc işlemek » calkantı » gozleri buğulanmak veya bulutl » egzotik corba » sukûn » capsız » yahudi pazarlığı » yondeşacılar » cifte kavrulmuş » kok boyası » ozletmek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » cividî » acık secik » eti ne budu ne » doner sahne » yoneylem » ciğleşmek » asansor » korduğum » fritoz » sundurme » arasında den başka anlamıyl » urkekleşme » mucamaa » mukedder » mez » cinke » geri cevirmek » gergedan boceği » suvarilik » gosteri » hukumdarlık » şupheleniş » munavebe » uzengi kemiği » telefon kulubesi » beliren olumle sonuclanan has » gercekcilik » sakalım yok ki sozum dinlensin » sonuclandırmak » cıkıştakozu » hint darısı » kuşumlenme » guzelim » ic » hareketli parca » elaman cekmek » hur »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.