tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akrobat » gozunu bir şeye dikmek » kadife ciceği » uckâğıtcılık » duzeltmek » caba gostermek » carşıve pazar dolaşmak veya ge » kosele » alt ust etmek » karşıtı » cekmelik » huzunsuz » catlatma » icini cekmek ic cekmek veya ic » opulmek » kul kesilmek » kabuk yonetim » figuran » eline cabuk » pacalık » panturanizm » populerlik » caldırılmak » coplenmek » boluşum » mustantik » bicici » yukseltgenme » capul » toprak koleliği » calkatmak » kurek kurek » kenarlık » gozu su icmemek » kalafata cekmek » duzlemsel » furu » unvanı » zayice » gulle gibi » bıckınlaşma » gommek » abdesti kacmak » gozukmek » uzerinize afiyet » muhayyersumbule » sonum ayrımı » cıkmak » kısa omurlu » yaşam oykusu »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.