tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşevveş » yuzeyinin her noktasına basınc » acıktan kazanmak » koşesiz » ezbere işgormek » ozenc » kulfetsizce » bicimde saplı obur ucu yassıo » calgısız » yuz gostermek » murekkep yalamış » pulverizator » calgıc » cıkarılma » cekimolcer » olusu kınalı » faraşgibi veya faraşkadar » oncul olmak » azap cekmek » elinden bir kaza veya sakatlık » madenî yun » uc katlı » sirkulâsyon » mangalda kul bırakmamak » kopcalanmak » başlangıc » sutyen » kirli camaşır » yetiştirilen bir bitki lycoper » karacalı » dumen kırmak » geciştirmek » rehine koymak veya vermek » araplaştırmak » duduk makarnası » elekten gecirmek » patlakca » lokma goz » dallarınıkısaltmak » uckâğıda bağlamak veya getirme » calışma barışı » nusayrî » tekercalarcı » muteferrik » kolen olayım » işsiz gucsuz » kapcık » dinamitcilik » suzuluş » ucuncu dunya ulkeleri »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.