tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağız tufeği » nufuz etmek » goruntu » neptunyum » biciminde duzenlenen ulusal ve » aklından cıkmak » sut kırı » camgiller » omnibus » kac kec » ozelleştirmek » dama oynanan taş » brahmanlık » un corbası » bulunan bolum kafa ser » alanlarıolan surekli veya gec » centik » suc duyurusu » gemisini yurutmek » goruşturulmek » akıldan cıkarmak » yanlışınıcıkarmak » hata etmek veya işlemek » şofor » bukucu » gecinmek » bir elin sesi cıkmaz » akce » zuluflu » şumullendirmek » ucleme » sinolog » tan ağarmak veya atmak » doviz » arasında den başka anlamıyl » nobetci » kaya orumceği » yuzune bakılacak gibi veya yuz » suslenmek » curukluk » cenesini tutmak » sosyolenguistik » sulfatlanma » kıt a » okuz arabası » şeylerden her biri tabaka » adamına duşmek » celenk » istimzac » yuzbaşılık »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.