tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
jupon » cırpınmak » cene kavafı » oğrenci » gocermek » coğunmek » soylemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sorgu suale cekmek » cekirdekten yetişme » sacma » dalgıc tupu » itibardan duşmek » cabuk kolay heyecanlanan kims » kapalıtribun » galebe calmak » nerede nerede » funda sıcanı » kolcak » » organizmaların oluşturduğu bir » oldurucu » kotu kadın » kul etmek » soz boluğu » kolacan etmek » goz onunde » catık » doşeğe duşmek » yurutucu » danalar gibi bağırmak veya boğ » poğaca » cantalı » copurlaştırma » cekecek » cocuk » acem » yuk treni » işten el cektirmek veya cektir » hint ciceği » suzme » otmek » balcık levha fayans » dispec » ote » kutukluk » yosun bağlamak veya tutmak » yukseltec » tuberkulin » kırcıllaşmak »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.