tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karidesci » soz cıkmak » tumsek » gıcırıbukme » t » merak etmek k kalın okunur » omrubillâh » cıpıldak » percinleştirme » acılmak » hic » cirozluk » beraberlik muziği » muzakere » yuz gorumluğu » itibar gormek » bolum » belediye encumeni » gul yağı » temas etmek veya biriyle temas » allah a bin şukur » un corbası » gecen » ad cekmek » ogelerin oluşturduğu butun pa » supurge calısı » rontgencilik » gecersizlik » anak enek » sutlu » kok salmak » bilincaltı » cıkmak » bobur » zebunkuşluk » onsel » işin kotusu veya fenası » haric » ural altay » he » dolap beygiri gibi donup durma » bicim » puruzlu » ikisi bir kapıya cıkmak » ceddine rahmet » acemi caylak » tekâsuf etmek » cakşırlı » iz » kapısınıcalmak »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.