tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sevda cekmek » doşemeci » buyuk aile » ilgi cekici » bir atımlık barutu olmak veya » uckuruna sağlam » rontgenleme » bıcak yarasıonulur dil yarası » cizmek » oz kardeş » teeyyut etmek » yatak yapmak veya sermek » icin icin » goğuslemek » oğuz » indirme bindirme » destek gormek » buzme » gucsunme » yalıcapkınıgiller » peceleme » gevrek gevrek gulmek » eti budu yerinde veya etine do » cıdamak » teverrum » ceşitlilik » malzemeden yapılmışyarıotomati » kocak » her tur gosteri yapmaya uygun » penceli » cari ucret » gullâbicilik » yakınlık gormek » icraata gecmek » tuzakcı » yunanca » alcaklık » cokuşme » ucu cengelli ağır demir arac » ozgurlukcu » cekiver kuyruğunu » ufurmek » iyilikci » kendinden gecmek » olum » cağanoz gibi » ayağına uşenmemek » yer yarılıp icine girmek veya » kocan » kutin »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.