tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acınma » gorevli kişiler » turlu turlu » kacımsar » cırptırmak » dağarcığıyuklu » f » kurtlarınıdokmek » buyuk lâf etmek » otelenme » cavlan » sokmek » diri diri henuz olmemiş » orselenmek » gonder » tuberkulin testi » yurutulmesini ve bunlara dayan » koşe kadısı » parca başına » zac yağı » cok anlamlılık » darvincilik » muska boreği » cık cik cuk cuk » canıcekilmek » kılukal » yere bakan yurek yakan » cift cubuk » gonul borcu » gayrimuslim » veya metal bolum » geleceği varsa goreceği de va » gozu tutmamak » cıban başvermek » ozeniş » fikir hurriyeti » uc uca ucu ucuna azar azar » anlamıverir » vişne receli » tutsulemek » cağlamadan catlamak » ic gıcıklamak » kıratın yanında duran ya huyun » oğur » silindir prizma vb bicimindek » cırpınma » lokma gozlu » kulağıkirişte veya tetikte olm » kırlangıc » suolcer »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.