tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz kuyruğu » goze almak » başkoşeye kurulmak » kuşat » corba » yontemsizlik » uzerine varmak » doğuşcu » oylelikle » başortulu » nankorluk » icitmek » soz gosterisi » ce » kor » burunmek » gonlu bulanmak » yuz » yuz bulunca astar istemek » kıptî » kılıclama » gelgec » cikolata yapan veya satan kims » cıkarma » gozunu burumek » kontak acmak » kacakcılık » kakır kakır gulmek » catılış » mısır fulu » rahat bırakmamak veya vermemek » cepellenmek » mubalâğacılık » incir cekirdeğini doldurmamak » oluşturduğu siperler borda ka » golgelik » somurmek » duztaban » muvezzilik » arasında den başka anlamıyl » cığırış » devlet duşkunu » simultane » madde » korku duşmek veya korkuya kapı » cozulme » altta kalanın canıcıksın » bulunan bolum kafa ser » elle tutulacak tarafıyanı kalm » gubrelemek »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.