tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şart eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
opulme » yon belirteci » umranlı » brıcka » ters yuz veya ters yuzu geri d » bakrac » cilingir sofrası » yıldız boceği » yuzune hasret kalmak » iki bucukluk » bolunmez » maaşa gecmek » kesip bicmek » kızım sana soyluyorum veya ded » cağrılık » terzi kendi sokuğunu dikemez » burokratik » gunu dolmak » cinici » uygulama » can cıkmayınca veya cıkmadan h » yuk » duğun pilâvı » tecennun etmek » negatif buyukluk » donmek » guzel » gozleği » uzerine gelen duvar ağırlıklar » tevarus etmek » know how » kirecli » cultar » soz cıkmak » kececilik » cıraklık » ici bayılmak » duzgulu » şolen » yuzuğu geriye cevirmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » bicimci » başbaşa veya kafa kafaya verme » likor » omur surmek » gozu keskin » rolâtivizm » cokmek » transformator » ağzına tukurmek »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.