tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dişine gore » ilâcsız » carıklık » cok guzel kadın » eskimo » cuz » sağgorulu » minibus » calkalanmak » muneccimlik » cozdurme » yaz donencesi » paldır kuldur » citili » us » lu » kokertmek » cokturme havuzu » cirkinleşmek » gungormuş » iliğine veya iliklerine kadar » allah tekrarına erdirsin » ucsuz bucaksız » dil » şeytanın bacağınıveya ayağını » kıc atmak » kulak asma » duşunce » golgelendirmek » şomiz » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » kredi sozleşmesi » mundemic » doşekli » bin yaşa » bunlardan yararlanması » cicek yaprağı » tacsız kral » yayılmasınısağlayan cihaz » cıfıtlık » cetrefilleşmek » carmıh » acısınıgormek » cıkmak » carşaflanma » kazan kaldırmak veya devirmek » icten » cozmek » acıkcası » maskesini duşurmek veya sıyırm »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.