tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keli gorunmek » gonulsuz » gosterge » buzuk » yukculuk » makyavelizm » goz boncuğu » gipur » felemenk » cıkma » duruma gelmek » catırtılı » minor » doşekli » parca parca etmek » suyu hurmetine veya yuzu suyun » dalgıc gozluğu » cebic » muziksever » sozluk » ufunetsiz » cicek yaprağı » guneşlik » percin tabancası » dikkat cekmek veya dikkati cek » kabına dokmek » cıplak mulkiyet » atla arpayıdovuşturmek veya da » bilmunasebe » gun » pece » kebapcılık » kuru cayır » echel » tıpkıcekim » kışve yaz arasındaki mevsim i » başına işacmak » cangırtı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » mevsimi » gecerlemek » camur banyosu » ucsuz bucaksız » genişce konuşmak » uc iki » deve yuku » gozleri acılmak » şoforluk » tur ağac cember » ozonur »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.