tdk sözlük TDK Sözlük

 

şart eş anlamlısı

şart eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şart eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şart eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şart eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ebussuut efendinin torunu » alacaklıcıkmak » atladıgecti genc osman » yanına bırakmamak veya komamak » bebek olumu » tesaduf etmek » denkci » kacışmak » alım calım » pilot koşku » gercekleştirmek » civileme » mutevazı » işten el cektirmek veya cektir » mudurluk » yontem bilimi » orta doğu » buzmek » munteha » tam gun » capla » hurmetli » duşeylik » câk » icit » cıkmak » hafriyatcı » kuluckaya oturmak veya yatmak » hovarda olma durumu » yem dokmek veya koymak » imlec » cemaziyulâhır » tanzimatcı » zıpcıktı » boy gostermek » catra patra » amplifikator » ustune bir iki guneşdoğmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » bohcalamak » icerleyiş » puskurtme tabancası » cokelek » sana taşla vurana sen aşla var » savaşacmak veya ilân etmek » cirkinlik » ağzınıacmak » goz kuyruğuyla bakmak » duvenci » tumselmek »

şart_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şart_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şart_eş_anlamlısı nedir ve şart_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.