tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
merdumgiriz » sozune sahip » ayrıc » ozne grubu » teşekkul » kirecci » oteki aktarma oğelerine ileten » icine baygınlıklar cokmek » lop lop » civi kestirmek » sukûtla geciştirmek » koleli » dunya kelâmı » hizipci » baskul » yuzuk parmağı » kosinus » plâcka » calgıcı » cakıltı » istenc » ibrikci » bukmek » kulağıters taraftan gostermek » cakmak » cocuksuzluk » ejektor » paraşutcu » kumeleme » mes ul tutmak » panturkizm » kutle » karısıkoylu » muzikli » ziraatcılık » terbiyesizlik etmek veya yapma » bilinc akışı » oltu tozu » kulhanî » yapılan resim ve bezeme işi » ekmekci » batıturkcesi » yuzunden kan damlamak » turetmek » pabuccu » kart cıkarmak » supurgeci » kume bulut » cıkrıklı » oğrenilme »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.