tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coban kopeği » cokuntu » dalgıc elbisesi » oncel duzen » unik » ne buyrulur » sacak opmek » el acmak » duğmelenme » oğrenmek » teselli mukâfatı » organik kutle » cıkmak » leyleği havada gormek » gozu veya gozleri kararmak » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » gorumluk » goz aydına gelmek gitmek » ruya gibi » kalensove » yucelme » kalmak » babac » catır catır » suzmek » vucuda getirmek » cifteleme » taşsurmek » kaplan bocekler » kultur varlıkları » bayraklarıacmak » kapıalmak veya yapmak » oldurmek » tek erkcilik » ardıc kuşu » mâni i » kinin sulfatı » mahzur gormek » itiyat etmek veya edinmek » sinirine dokunmak » camurlaşmak » potibor » sundurme » cevri » geniz unsuzu » cozuluş » on ek » coreklenmek » kocek » duzeysizlik »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.