tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donence » koluk » cift parmaklılar » molekul » goğus eti » hırcın » haber gecmek » gecerlilik » gerceğe aykırı » kin » bir dostluk kaldı » kok saplı » eroscu » ozge » kirec taşı » merkeziyetcilik » orgu » dovmelik » veya giysinin uzerine konulan » akşam guneşi » dolaylıozne » vazife » yoreselleşmek » gozu kızmak » akciğer lopcuğu » canıcıkmak » cozmek » yazıp cizmek » şohretli » ateşparcası » tumeller » dubel » cağrışım yapmak » ciceklendirme » sıcrama » sozum ona » az gormek » cıngıraklıyılan » amentu » amasya nın bardağı biri olmaz » catır cutur » kokenli » kesenin dibi gorunmek » eksi uc » cay ocağı » cengucegane » cırcırlamak » insanicincilik » başa gecmek » goğus boşluğu »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.