tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kadastroya gecmek » tencere tava herkeste bir hav » pişmişarmut gibi birinin eline » ucarı » uslûplu » gunu gecmiş » ortbas » buhran gecirmek » bulbulleşme » eski defterleri karıştırmak ve » kadayıfcı » plutokrasi » sabahcıkahvesi » icerisi » dilini veya dillerini yutmak » stokcu » carkıdondurmek » av dışında padişahın yanında b » oğretmenlik » kulturlenmek » guzel » duğun dernek hep bir ornek » kuspe » gulme » citi yapmak » cıplanmak » yaşıyerde veya toprakta sayıla » sozum ona sanki guya » futur etmemek » sacalanmak » yedi iklim dort bucak » carpık » geceli gunduzlu » kukla » kundak sokmak veya koymak » mundericat » boyle » obek » kacmak » goreyim seni » oz beslenen » puturlenme » gozune ilişmek » bir cift » gozyaşıbezleri » elek » camurlukculuk » kunyesi gelmek » cebi para gormek » pacacılık »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.