tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coreklenmek » curume » sıfat fiil » purmelâl » somuruş » goz atmak » cekirdek aile » duşkun olma durumu iptilâ » cağla » cakırcı » anlaşmazlık cıkmak » camgobeği » surmek » capaklı » allah kabul etsin » sıkıduzen » ici pır pır etmek » yayla corbası » acık acık » kucuk şalgam » bedcehre » super cimento » icermek » it » gur » ruşvet almak » hint tavuğu » ceşnili » ikindiden sonra dukkân acmak » demediğini bırakmamak veya kom » corbacı » elektrik ureteci » gecirmek » projektor ışığında olmak » kontak acmak » koturum » coksamak » z z » doner kapı » anlam cıkarmak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » vucuda gelmek » ceşitli ogelerin perde aksesu » huzunlu » guduk » tatar » koruyucu unsuz » yunan » cala kaşık » gormek »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.