tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
endişeye duşmek » dunku » az tamah cok ziyan getirir » kırcıllanmak » mes uliyetsiz » yuksek » cıkıntısız » civanım » treni kacırmak » candı » dağa cıkmak » ozdeşlik » yuzleşmek » oncel belirleme » cuval » selâmunkavlen » zengin arabasınıdağdan aşırır » cekirdek » cin carpmak » ustencilik » kor ucuş » mulkiyet » ciftelenme » muthiş » bonce » flâman kuşu » ornek almak » denli densiz soz soylemek » yuksek » başol da istersen soğan başıo » sovulme » mutemayiz » muhayyersumbule » şukreylemek » durdurmak » tohuma kacmak » ozel » gurultu » tumen » sora sora bağdad veya kâbe bul » yurutec » gumruklemek » cadır uşağı » suresi haftayım » gozunu ustunden ayırmamak » ulac » gurultu patırtı » juri » celik kalemi » sıcramak »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.