tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muctehit » vicdan azabıcekmek veya duymak » cenaze toreni » oyun » yahudi » australis » su kure » İngiliz sicimi veya ipi ile as » badem kurk » uretim bicimi » allahuâlem » kuşkuya duşmek » cuha ciceğigiller » entelektualizm » cağanoz gibi » ozellik başkalık fark » el ayak veya el etek cekilmek » hafifletici sebep bi » cıraklık » vazgecme » muvezzilik » sozu veya lâfı ağzında gevelem » gitti gider dahi gider » kalemiyle yaşamak veya gecinme » ulaşabilen yatay uzaklık » zuppeleşmek » mısır puskulu gibi » ufurmek » kangal kopeği » doğmeci » kuskun kuskun » cıkılan catkı » ronesans » gullâbi » kuşum » hindu » duşundurucu » goz akı » cekem » tur operatoru » acıklaşmak » terettup » kul etmek » her tur gosteri yapmaya uygun » goze carpmak » goz suzmek » seckin sivrilmiş » oru » koyuvermek » yuzu ak olsun »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.