tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işguzar » gul suyu » geceyi gunduze katmak » ey » gun yapmak » yuze soğurma » cağrılma » ciklet » uyelik aidatı » bolucu » akraba cıkmak » goğuslu » tukenmez » mektupustu » neptun » ustume iyilik sağlık ustune u » dik » tuberkuloz » cırak » kulak asmak veya asmamak » muessese » cocuk » parcalanma » ocağısonmek » sorf » orklemek » cıplak » kuf bağlamak veya tutmak » ulser » kulağınıbukmek » goğusluk » cifttekerci » zevkten dort koşe olmak » yan gozle veya yan gozle bakma » uc etek » tezahurat » kul kole veya kul kurban olmak » yiğitliğe leke bok surmemek » arif olan anlasın veya anlar » orta hizmetcisi » samanyolu » yaza cıkmak » kostebek illeti » cokelekli » mulkiye mufettişi » amac » dipciklenme » borc yiğidin kamcısıdır » temessul » acık eksiltme »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.