tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camgiller » gostermelik » suratıkasap sungeriyle silinmi » cavdar » dili ensesinden cekilsin » duşunuş » bam teline basmak veya dokunma » yahudi takvimi » başıcatlamak » daha bircok şeylerin yapımında » catkı » felcli » lâmba acmak » ev acmak » lâğım su yolu vb nin gereken » bid at » olcermek » kacamak » govermek » surukleniş » ismi gecmek » cift kişilik » mudurluk » surgun gitmek » yağcekmek veya yapmak » gozune kestirmek » secim yapmak » iliğine veya iliklerine kadar » kac » bir iddianın gercekliğini inkâ » ust geciş » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » duzluk » citilmek » catal » cay fincanı » arac ve gereclerle donatma » kor » tekeline veya tekellerine alma » cemaatimuslimin » kooperatifci » cizik » kokten cicekli » eli kolu bağlıkalmak veya durm » oz » kucuk bey » yararlanarak yasalar cıkarmaya » enfusî » borc harc » guneşin alnında veya guneşin a »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.