tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık bilet » icin surulen kimyasal madde » guler yuzluluk » lulecilik » zıpcıktı » şuphe yok » tavuk koftesi » daha da geliştirmek amacıyla b » koktencilik » kosnulmek » bektaşî babası » carpıcılık » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » ac » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » sokağa veya sokaklara duşmek » formulleştirme » surmek » candan gecmek » surgit yapmak » tecessum » munakale » g g » kamu yonetimi » koşkerlik » aklınıkacırmak » ozurlu » oğle paydosu » cavlanmak » plâstikci » kopurtucu » birbiri ustune gelmek » telgrafcılık » elinde bulunduran kimse » camur ığrıbı » nobetleşme » şukretme » kupur » buyukle buyuk kucukle kucuk o » cok eşlilik » gocmenleşmek » guc » miş » asıda olmak veya asıda kalmak » cerezlenmek » boce » murekkep yalamış » koruk » sumbulî » suslenmek »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.