tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duztabanlık » gozu acık » yuruyuşe gecmek » karantina muddeti » mevlevîhane » kırk veya bin dereden su getir » yuk » gecerlemek » duzelmek » dala cıka » yamcı » olan insan topluluğu ulus » inmek » makam odeneği » ak ek » tendurust » traktorcu » tab an » ayakcak » akcaağac » bombardıman ucağı » kavara cekmek » her gun papaz pilâv yemez » odem » soğuş » koylu » coğaltmak » surtme » kok komuru » sur atle » kursu başkanı » cevrik » zulfuyâre dokunmak » li » gozden gecirmek » gozleri evinden veya yuvaların » dunyayıanlamak » acıklığa kavuşturmak » zumrut gibi » tukenmek » sutlu » olum » sevir » at gozluğu » tukenmezlik » kucuk ad » zaturree » koy oyunu » ağzından kacırmak » mulâyim »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.