tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
basketci » yuz kızdırmak » yururluğe girmek » boncukculuk » belâya catmak girmek veya uğra » nogay » şerit » mohs olceği » inci ciceği » salon ciceği » kırgızca » kundeleme » catıortusu » sucukculuk » kurcatovyum » cılgına donmek » yukselme » tertibe duşurulmek » darasınıduşmek » gorevlilik » insanicincilik » gecirmek » on calışma » catal » haricten gazel okumak veya atm » tekme atmak veya tekme vurmak » gun gormemek » yurek carpıntısı » kucukce » tespihcilik » boy gostermek » bıcakcı » ronesans » sukûnet » oluşmuşmotorlu arac » soz dalaşı » tenasup » şuphe yok » » cın tutmak » olusu ortada kalmak » uzuntu vermek » ışık golge » golleme » puskul » botanikci » cağırtmac » percinleniş » cuha ciceği » tukuruk otu »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.