tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sovme » tezevvuc etmek » allah dokuzda verdiğini sekizd » calmak » ackı » uzerinde pas oluşmak » alkışcı » oğutmek » pabucsuz » bloke cek » donenmek » husnuhat » acısoylemek » başmufettiş » luzumsuz » kantara cekmek veya vurmak » guzellik mustahzarları » icli dışlıolmak » yola cıkmak » ustuvane » urun » el cantası » meydana cıkmak » kaynakcı » berat gecesi » cektirmek » koyuvermek » tenceresi veya tencereleri kay » surtunme » yarayan kuru ince yaprak » cizgilik » copcatanlık » faydasınıgormek » muhlet » kılcıksız » uzmek » cerceveleme » munşeat » entelektuel » kazan kaldırmak veya devirmek » donuşlu fiil » feylesofca » teeddup » olet » yonetmenlik » yun » ustunc » yol gozlemek » yuksekten bakmak » kırıntıkulte »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.