tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bucurleşmek » cember » calık » cedik » gon » duduk gibi kalmak » oldurucu » cağcıllaştırma » sutlu » allah halil İbrahim bereketi v » arapsacı » cok gormek » tac beyit » olcu » anahtar yapan satan veya onar » gibi şart niteliğinde olan bir » tarikatcı » gozu keskin » cizik cizik » unvanlarının başına getirilir » ozel » kuşsutu ile beslemek » sokup atmak » muş » oturu » suzulmek » bilâkayduşart » calık kavak » telli calgılar » dokum » gomutluk » icten » cekilmek » kooperatifcilik » pacacı » ozumsenmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » bugun bana ise yarın sana » albumin » sarac » kalmak » urkmek » sevinc » onunu almak » hucum » gormediğe donmek veya gormemiş » busbutun ortadan kaldırmak ici » yağmurolcer » ağac sakızı » kılıc oyunu »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.