tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
omur surmek » ic acıcı » acık yureklilik » denizguzeli » gockun » amerikan salatası » diplomasıolan » cark cevirmek » davul dengi dengine diye calar » uzak goruş » burgu » duldul » işci » levazımatcı » cilekci » harp malûlu » tutmek » gorunuş » a a » gecirmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » turetme » ceşnici » bilinclendirme » bir cokları » dortkenar » cok seslendirilmiş » dunya bir araya gelse » vucuda vermek aşıyapmak » başustu » alcakca » kumuc » caplama » ruh otesi » donencel » calıştırıcı » uc katlı » suet » allah beterinden saklasın veya » millî huviyet » hint avrupa » almancı » alt bolum » yeni eflâtuncu » alım elim » duğumlenme » eşeği duğune cağırmışlar ya » bağdad ıtamir etmek » kalcasız » gonul cokuşu »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.