tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imparatorice » başınıkaşımaya vakti olmamak v » besle kargayı oysun gozunu » ayağınıveya ayaklarını altına » uc birlik kuralı » munasebet almak veya almamak » carpıklık » guncelliğini yitirmek » kustah » tanrıyarattıdememek » uslamlama » gonlu kırılmak » onemsizlik » renkolcer » cemberletmek » oğretilerin genel adı usculuk » kıdemli ustcavuş » tutme » tuk » bir elini bırakıp otekini opme » tunclaşmak » pabuc » ortulu » tuketme » ayca » suc » gunu gecmiş » ic gezegen » gurultu bastırmak » yediği onunde yemediği ardınd » cift halka » l » kopurmek » muzeyyen » gozunu yıldırmak » sansurlemek » yuzu asık » catlama » goksel » cekemez » cakıntı » divanıhumayun » iktidardan duşmek » ağzınıhavaya veya poyraza acma » kooperatifci » kulleme » cenileme » blof yapmak » alcaklaşmak » protokolcu »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.