tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sucukculuk » mustekreh » can cabası » adî suclu » yureğine işlemek veya yureğe i » borclandırma » yuruyuşyapmak » on oluş » luk » kece kulâh etmek » kor faregiller » pekiştirmek » kırılıp bukulmek » icin icin gulmek veya gulumsem » baktıkca alır » celik parca » tencere dibin kara seninki be » balon ucurmak » gormek » maskarasınıcıkarmak » ic işleri » dilli duduk » tecennun » oznelcilik » tovbeler olsun tovbeler tovbes » surekli » sun î bobrek » kireclenme » karanlığa gomulmek » ovungenlik » gercekleştirmek » nufuzlu » soğukca » rh » deli gomleği » puskurtmek » ozelliği » mudevvenat » ote beri » saklamak inkâr etmek » kustahca » culu duzmek veya duzeltmek » ruping sistemi » alt gecit » yanaşık duzen » baltık » hurmetsizlik » tabansızlık tabansız olma duru » maca beyi » kurtun »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.