tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gosterici yardımıyla karanlık » golge » sulûk etmek » berhudar ol » suzulme » pelur » yardım kurulu ve şirketler bir » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » erkekce » peluş » cozulme » kap » gosterişe kacmak » mustefit etmek » rolâtivist » koruklenme » ic dunya » gomme » hanya yıkonya yıoğrenmek » calarmak » ne soyluyorsun » ozut » mutalâa etmek » cıktı » parca başına » ağzınıveya cenesini tutmak » gomlek » pembe gormek » gunu dolmak » gocurulme » cıngırak taşıyan uzerinde cın » hayatınıbirine borclu olmak » bukum » cumlecik » daki deki taki teki » nesnelerin butunu » duztaban » toplantı konuşu bilimsel top » ameliyat gecirmek » kotu gozle bakmak » işin ustesinden gelmek » muş » eli para gormek » bağırışcağırış » ortmek » orta elci » dizi veya dizinin dibi » bedcehre » mudana etmek » acılma »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.