tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tehaluf etmek » tozunu almak atmak silkmek ve » kancılarya » kademli olsun » koyuvermek » dustur » noron » ağır kure » balıkcılgiller » neme yonelim » fetva vermek veya cıkarmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır » camur » duzeysizlik » keli koru toplamak » ayağının bağınıcozmek » kuvvet cifti » acemilik cekmek » olcuşturmek » yuzey » gozleri kamaşmak » duğumunu cozmek » ayciceği yağı » rab » gercekleşmesi imkânsız » bolme » boluk » cekmek » cuvaşca » katolik » pek yuzlu » civitlenme » odenmek » oyuncak » akrobat » muvekkil » cırakman » gorevlendirme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » goynume » davranmak saygıgostermek soz » acık bono vermek » sozleşme » diz cokmek » sucukcu » cepin » payına duşmek » kucaktan kucağa dolaşmak veya » suc işlemek » coraklaşma »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.