tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gectiği yoldan gecmek » hoşduruma gelmek » kin » canıcıkmak » calkağı » hancerlenme » karbur » koc katımı » ozelleştirme » ateşli silâh » usbitken » gozun aydın » produksiyon » musemma » sucuğunu cıkarmak » cimdiklemek » sozlendirmek » calıkuşu » orumceklenmek » topal eşekle kervana katılmak » mustehcenleşmek » bicimdeki bolumler » bolumlendirme » pencelemek » karşıtı » alevîlik » ilâc » gunah » sıygaya cekmek » ne âlemde » bir kapıya cıkmak » can gozdesi » hukumran » ejder ejderha gibi » iki gonul bir olunca samanlık » suzule suzule » yore » kurallara ve yontemlere gore k » insan eli değmemişveya dokunma » mec » yoneltilme » calmak » buyuk sesli uyumu » allah ın kulu » acıklığa kavuşturmak » ceki taşıgibi » kızılağac » suren goruş indeterminizm » brut » etcil »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.