tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşunceye dalmak » inmek » cay » bolut » icini yemek » hunersiz » elektronikci » gun merkezli » olgunluk » gencleştirilmek » salca » police cekmek » ciğdem » bir ağac stryhnos nux vomice » umtırak » cf » daha neler » ozumsenmek » dovuşturmek » vay sen misin » fayanscı » ırz duşmanı » ortakcılık » senegalli » kos kos » celişmezlik » surcmek » allah gecinden versin » kabul gunu » sozlendirmek » şolen » ovunc duymak » ozgurleştirmek » herkesin yararlandığı » inekcilik » sinema sanatcısı » boya cekmek » tukuruk hokkası » ureme » citen » haraccılık » dişeti dudak unsuzu » yonelmeli » tuzel kişi » duzeltme » acılma » can başustune » moğol » yolsuz yontemsiz » hukûmet erkânı »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.