tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aleyhe donmek » biciminde cıkan eser » uc » eyleme gecmek » sora sora bağdad veya kâbe bul » aylakcı » ozsel » ceyreklemek » cıkmak » maraza cıkarmak » ağzından baklayıcıkarmak » telefon kulubesi » ardıl goruntu » ovgu » beşyuzluk » marmara cırasıgibi yanmak » balıkcılgiller » gumletme » zumre edebiyatı » ic ice » salâ vermek veya okumak » ucmak » kucumsenme » sıla ozlemi » yureğini serinletmek » kap » dolgun ucret » cifte » oğreti » televizyon bandrolu » duğun pilâvı » muncer olmak » karikaturleştirmek » kazanclı » dilinin cezasınıveya belâsını » tersi donmek » ayarlanması » bolme » yureğine od veya ateş duşmek » cince » kelâmıkadim » sandvicci » mahmur ciceği » ağız unlusu » bolşevik » tavukcu » husnuhâl kâğıdı » arkasına duşmek veya takılmak » ucgen piramit » oğrenci yurdu »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.