tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mucahitlik » gorsel işitsel eğitim » ağa borc eder uşak harc » kucultme » sonucunda veya birden su yuzun » tam ustune basmak » kona goce » haraccı » kup » ozek doku » bir elin sesi cıkmaz » mineral » icsiz » aracılığıyla duymak değmek e » nufuz » guven vermek » boğa » deneyustu » yuz goz » calkalamak » kunde » mutekâsif » yurutulmek » muhayyersumbule » asyalı » yuzluk » goruşulmek » eli cabuk » tefeul » soz cıkmak » ra re » golgesine sığınmak » işkembeden atmak veya soylemek » oğul cıkarmak » suzgu » dunya malı » kurekci » gorulmek » kova » basınclama » nufus tezkeresi » muzevir » celme » cengel atmak » yahudilik » un » oz » goturumsuz » okse cubuğu » kulkedisi »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.