tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
batak culluğu » oğuzca » calvinci » gum gum » kethuda bey » ayın on dordu gibi » gununu beklemek » corek mantarı » cekişte » acıklık » yakutca » citili » anac » hacısuya atma » muellefat » kesmeden ustten gecmesini sağl » kızılcık receli » bardakcı » Şeker bayramı » odun ozu » cullandırmak » calışma yontemi » yerleştirilmişcift camdan oluş » bazımadde fiyatlarının ustune » carpmak » gorelik bağıllık izafet rol » işin icinden cıkmak veya sıyrı » uc budak » tum başlılar » udeba » calık » duzguncu » formdan duşmek » sutre » belli belirli kesinleşmiş ş » eli kolu bağlıkalmak veya durm » maddelerden oluşan varlığın he » oldurucu » suregelme » aralarında onceden kararlaştır » he » gonul hoşluğu » muhammedî » oğelerin tumu » husnuhat » yaz donemi » cicek sapcığı » yoğurtculuk » bir veya tek başına » bakılmadan secilen şey »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.