tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı

şehir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su gecirmez kumaştan yapılmışt » toplu jimnastikte yapılan hafi » rumî » kalcalı » tuyleri diken diken olmak » mulâyim » fizikci » ağaclandırma » ncı nci ncu ncu » cetrefil » tanesi » ve katımadde » cırpışmak » on » rahat yuzu gormemek » onerge vermek » kor yılangiller » cileden cıkmak » l demiri » capaklanış » cekmek » mekanikci » meş ale » hangi taşpekse katıysa başını » turk » acılıp sacılmak » ut » yedi iklim dort bucak » toplanmışbulunan bir sus bitki » taşcılık » altayist » ağır ol » acık hece » gun doğusu » fritoz » ahilik » kerem buyurun veya eyleyin » yusru » gun koymak » cekingen davranmak » sorguya cekmek » bulgarca » muhimsemezlik » gereklerine uyacak duruma soka » icine sokacağıgelmek » doğru parcası » cicek biti » kopru » ozlenme » az gormek »

şehir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı nedir ve şehir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.