tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uyuz bocekleri » divance » plâkcılık » kureleme » kulfetli » katısoz » sırdaşca » cektirmek » gun donumu » kopuk gibi » ibaret olmak veya kalmak » gelip gecmek » iple cekmek » limon kufu » uzengi kemiği » aclık grevi » ancuez » coktan veya coktandır » ortenek » barışcıl » beli bukuk » sutten kesmek » cozumleyiş » doğru acı » olimpiyat oyunları » ağzınıacmak » camcak » golgelemek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » cıyan » carpılmak » kirecsizlenme » ateşi cıkmak veya yukselmek » argaclama » gunindi » gok yakut » ceyizlik » dutculuk » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » yuğruk » pusur » kusur » gun doğusu » kafa cıkışı » dunyayıtutmak » goğus kafesi » hic değilse veya hic olmazsa » cumhuriyetci » acıklayan » temerrut »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.