tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sırtustu yatmak » duşundurtme » gozleri yollarda kalmak » ustunde toplayamayan gafil » diplomasıolan » dupeduz » camur banyosu » hakca » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » eyer kapatmak veya kapamak » calıkakıcı » kirec gibi olmak » sakal bırakmak koyuvermek sal » posta koymak veya atmak » gundeş » ustat » cemenli » cetrefillik » muteşebbis » duzlem geometri » hal caresi » kaca kac » kumanca » harman dovmek » dispecci » calımlıcalımlı » goz » tupleme » guc » sureduran » ictimaiyatcı » kacak » ceteleye donmek » guvence » goz kulak olmak » kok kurdu » obekleşmek » eli kolu bağlıkalmak veya durm » ustume iyilik sağlık ustune u » direksiyona gecmek » gormek » ali kıran başkesen » başdondurucu » koşeyi donmek » ballıborek » yuzluk birimler boluğu » portlek » cakılı » sorgu suale cekmek » ar yılıdeğil kâr yılı »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.