tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağız actırmamak » durum » ben hancı sen yolcu oldukca » cekimsenmek » acısozun yarattığıkırgınlık » yengec donencesi » borclanmak » dişdudak unsuzu » tazallum » kan cıbanı » kırılıp dokulmek » ortadan soylemek » nalca » karikaturcu » hevesine duşmek » cakşırlı » kulhanbeyi ağzı » kıs kıs gulmek » sacalamak » salkım soğut » cığır » tekst » mustahdem » gıc gic guc guc » flâman » gun yağmuru » teşekkul etmek » gumuşsuz » kuskunu duşuk » dort kaşlı » celimli » mucamaa » cubuklamak » gucsunmek » ra re » turedi » yuz gorumluğu » delikli taştekne » bayram gunu » cuhacılık » kirli camaşırlarınıortaya dokm » uste cıkmak » cok tanrıcılık » merih » sıkıduzen » curmumeşhut » muhre » mulâkat vermek » camcak » pluviyometre »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.