tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mosyo » te » ince yağsız uzun kuyruklu bir » lokma goz » şakaklarıağarmak veya beyazlan » cakıllı » kompozitor » duzmek » goz yummamak » uzunluğu » turdeş » karekok almak » gerekce » ic deri » iki eli şakaklarında duşunmek » cizginmek » izine donmek » bonce » ecek » bicimini alır hidrojenle oksi » zevk icin » harac » cay takımı » envaiturlu » gume gitmek » celme » ağaccık » lisan » gul yağcılık » tecessum » puskurtme makinesi » acan » gozleri acılmak » ciğerimin koşesi » burgu » nesne » cubuklu » tekâmul » mutecessis » embriyon » oğuz » sinirine dokunmak » habeş » munakale » acılışkonuşması » bağlayıcıunsuz » sır vermek veya sızdırmak » bıcaklanma » yalova misketi » aristotelesci »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.