tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doşemeci civisi » civici » duduklemek » konveyor » hoşduruma gelmek » civili » duşmanca » porsume » gorgu kuralları » teessur » benlikci » tarih atmak veya koymak » bakılmadan secilen şey » kıblenuma » kopeklemek » kolektor » cıkar » duğun değil bayram değil eni » yururlukte bulunmak » yuzunuze guller » cenesi kuvvetli » acıklanan » yuzunu şeytan gorsun » bulunan bolum kafa ser » kapıyıgostermek » koyuvermek » x veya rontgen ışınları » kutleme » ultimatomsu » daha bircok şeylerin yapımında » acı » gozeneksiz » renk korluğu » usanc getirmek » parca » cakır » uşume » icinden kan gitmek » tarakcı » fransızca » tekâsuf etmek » ağaclandırılma » yoluna cıkmak » ası esi » cakıştırma » cıkmalıtumlec » luks baskı » batoz » iştah acmak » ahzukabz »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.