tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dordun » ayrıcanak yapraklılar » acınmak » aluvyon » cisenti » icre » ha hoca ali ha ali hoca » ununu elemiş eleğini asmış » kemiğine kemiklerine kadar » yoreselleşme » calkantı » hayvan derisi » heyheyleri tutmak veya heyheyl » maslahatguzarlık » cıkılamak » astarıyuzunden pahalıolmak » cok yuksek ve otsu bir bitki z » derme catma » gucumseme » odevcil » gorelilik » tuzla buz veya tuz buz olmak » kalensove » gecirtmek » itin gotune veya kıcına sokmak » dupeduz » uye » yasak bolge » yaz donemi » hatırıicin » madde » koruklemek » gonuldaş » carşaflı » yakadan gecirmek » işacmak » oz kedi balığıgiller » uc boyutlu film » ulah » cıkmak » ulku » değişen arac » ozelleşme » huner gostermek » illustrasyon » mulkiye » madenî yun » gozunu kan burumek » bîilâc » cokermek »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.