tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ıcığınıcıcığınıcıkarmak » yahudi ebegumeci » girintili yer » it uzumu » cıkarsama » gulumsemek » surgun » allah kerim » musevî » aglutinasyon » hor gormek » tatarca » cile » cincilyagiller » kacış » donuşturulmek » aylakcı » kufelik olmak » cok yanlıveya yonlu » uğrum » ya herru ya merru » canının derdine duşmek » kıskanc » soğuşme » lutfeyleme » tespih cekmek » ağacıdibinden kesmek » pastırmasınıcıkarmak » protestanlık » harezmî yolu » surtunuş » dekoratorluk » omruhayat » deş teş » hg » cişi gelmek » kukla » gozu sulu » ak don kara don gecitte belli » amber ciceği » tanzimat » muneccim » boşboğur » ozel televizyon » muzelik » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » gucenilme » ust » gurleşmek » kıyamet gibi veya kıyamet kada »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.