tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kantcılık » nasihatcilik » kabuk yonetim » yabancılık cekmek » mudiriyet » cekip gitmek » inancsız » bıraktığım bıraktığı bağladığ » camat » alışverişe cıkmak » sırtustu » istencci » sonuc oyuncusu » dışarıcıkmak » utmek » calık » bıyığıyeni terleyen delikanlı » ağacıdibinden kesmek » ummî » kepce gibi » tavukcu » marunî » kecileri kacırmak » botanik bahcesi » mubalâğa etmek » uc » soz meydanı » kavim » kukurt ciceği » smac » golet » suflîleşme » icinden yanmak » bize de mi lolo » oc » telekomunikasyon » cin ifrit olmak veya kesilmek » cıkılama » sinuzit » kusu » cuminum cyminum » cırpınmak » ağzıvar dili yok » butunu hars ekin » cultarı » uzre » akıldan cıkmak » bir o yana bir bu yana » olcumlemek » kem soz kem akce sahibinindir »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.