tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
al bayrak veya sancak » musrif » goruş » kara evli » ayrac acmak » gonlunun dumeni bozuk » duşundeş » ulkeler coğrafyası » maca mece » kıraclık » ceğmellenme » cabalanma » zurriyet » tansiyon duşurucu » agrostemmagithago » imalâtcı » tekaut » uğuru acık » olum var dirim var » busbutun ortadan kaldırmak ici » navcağan » masor » koruk » cuha ciceğigillerden tohumu k » bulgur corbası » biokutle » rebiyulâhır » donuşturulmek » cul » capraza almak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cıkmak » copurlaştırmak » adamına gore » altın adıpul oldu kız adıdul » hodukce » ders gormek » gobel » arkadaşdeğil arka taşı » gunlemek » pirinc » mudafi » kılık kıyafet duşkunu » dar acı » ceğmel » marmara cırası » acık alınla » calımsız » hukumsuzluk » avuc »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.