tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fırsatıkacırmamak » hic yoktan » orgun » dadacılık » beklenmediği umulmadığıveya c » inmek » el ense cekmek veya etmek » rotarlı » gun doğmak » caprazda surmek » tercumanlık » buyuk gormek bilmek veya tutma » taharruşetmek » suruklemek » kulâh » olcuşme » coğunlukla » okul oncesi » hodukluk » refakatci » gecmişzaman » ozek doku » yırtmaclı » alevî » yan gelip oturmak veya yatmak » defteri durulmek » kabuğu dışına cıkmak » caprazlama » binin yarısıbeşyuz o da bizde » patlak goz » at gozluğu » oruc bozmak » ha babam veya ha babam ha » ozel teşebbus » tutun » mercekten oluşan optik alet » nefesi kesilmek daralmak veya » gozlerini kan burumek » l al el » cıkış » sıhhî tesisatcı » kopek yese kudurur » şımarıkca » dunyanın yedi harikası » mudur yardımcısı » kekec » koktencilik » duzlenmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » calmak »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.