tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneştopu » suzulmek » gumruklenmek » icini yakmak » ağaclandırma » zehir sacmak » oruc bozmak » sondurulme » onerge » kadukluk » olan biten veya olup biten » bolucu » yurutmek » iyi kotu » değişkene gore hesaplanan sayı » putursuzluk » vechişebeh » cozumlenmek » olum » acıklık » hungurdeme » fıcılamak » ufunetsiz » ciskin » duduklu tencere » cift dirsek » tanesi » mufekkire » keramet buyurdunuz veya kerame » camura bulaşmak veya batmak » dirsek cevirmek » kırgızca » gayrimutecanis » faaliyete gecmek » zembereği boşalmak veya boşanm » temerkuz kampı » nobetcilik » pir ol » nusha » onayak » camursuz » sunguleşme » cıplak at » klâkson » ac gozlu » uzerine » ağaccık » akaclatma » bezekci » kaşcatmak »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.