tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuminum cyminum » puskurme » gurbet cekmek » cuvaş » sacmalaşma » tukenmez kalem » gorsel işitsel eğitim » kibritci » dil surcmek » teklif tekelluf » celik metre » orumceklenmek » gotun gotun » bolum » puruzlu » yuzustu bırakmak » mubarek olsun » gucu gucune yetmek veya yetmem » tek ornek » pozitif bilimler » koalisyon hukûmeti » kap » doşeme » catıklaşmak » surucu » kırcıllanma » pabucuna kum dolmak veya taşka » el ile gelen duğun bayram » ac tavuk kendini arpa ambarınd » sucukculuk » gorup gozetmek » kustere » yalıngac » cokmek » bakla dokmek veya atmak » yuzu sıcak » burokrasi » golge » tahsil gormek » cin calığı » suzgu » gure » temedduh » gecmiş » munazara » cıkarılma » uleştirme » uzum pekmezi » allah selâmet versin » catal kargı »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.