tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cennete cevirmek » dansoz » baltık dilleri » mufredat » zulfikar » icki » şuphe bırakmamak » gozuyle bakmak » bulutcuk » ordurmek » kuru kofte » musbet ilimler » seramikci » cevre bilimci » cekmek » gi » kosteklenme » ayakuzeri » allah vere de » ceddine rahmet » yukseltilmek » anasınısat veya satayım » ayıgormeden bayram etme » busbutun ortadan kaldırmak ici » traktorcu » sonradan gormelik » gozluk » bolme » ictepi » tuy sıklet » cakmak » uzengi » ısparmaca » super benzin » gecirgenlik » hint ipeği » olcmek hesaplamak hesap etme » literatur » yuzustu kalmak » kotu gozle bakmak » ufleme » cozulme » lâpcın » subvansiyon » inmek » on gun » olmez oğlu » blof yapmak » surundurmek » boluk »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.