tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hodukleşmek » kelle koltukta gezmek » gocken » bir gunluk beylik beyliktir » calgıorağı » kuştuyu » yara bere icinde » donuş » yaşakıtmak veya dokmek » cımkırmak » ada » iz ac etmek » ordinaryus » taşınmaz varlıklarıile bunları » boyunduruğa atmak veya almak » kırlangıckuyruğu » olağanustu » goze almak » dokme demirden yapılmış uclar » maksat gutmek » catır catır catlamak » sozu ağzında bırakmak veya soz » munasebetini getirmek » koruyup iyilik getirdiğine ina » hukmen » taşıolceyim » ucsuz bucaksız » bukuluş » uzgusuz » turşuya donmek » ortuşmek » play back » uşuşmek » ateşbocekleri » karikaturize etmek » guneşbanyosu » gubre boceği » ci » moskof camı » civisiz » sarı cok sarı » olum var dirim var » toplamak işleri icin ayrılan k » suven » sungerci » coğalmak » tutsulemek » dili acılmak » mutesanit » yardakcılık etmek »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.