tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iflâs bayrağınıcekmek veya bor » kolay işlenebilen yumuşak bir » norvecce » uzgu » su gecirmez kumaştan yapılmışt » eklemek karıştırmak ilâve et » lutfetmek » hırvat » bugune bugun » meme sungeri » cıkma durumu » ağan eğen » kargaşa cıkarmak » koltukcu » ayırmac » surunmek » acıktan tayin » duven surmek veya dovmek » resti gormek » ciftlemek » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » orgutlenme » gonenmek » elden kacırmak » henuz » uzunluk olcusu » fişekci » gonderiliş » incir cekirdeğini doldurmamak » gozyaşı » cicek olmak » camura taşatmak » kamcılanma » boncukcu » cizgilik » biri nusha » deccal » uzunlukta bir yanıyivli yuva » ıtlak uzre » bağlayıcı bağlama niteliği ol » uşuşmek » gozleri cukura gitmek veya kac » kuturtu » yıva » mineral » izahat vermek veya izahatta bu » trabzon hurması » gonulluluk » hukumranlık » yuzune duramamak »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.