tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paytakca » on yuzbaşı » pusur » gecici » muhresenk » tur ağac veya metalden değnek » kafasında şimşek cakmak » meydan dayağına cekmek » muhabbet ciceğigiller » onceleri » eşek sudan gelinceye kadar dov » caşıtlık » huzunlenme » yuzu asık » anasıturp veya sarımsak babas » gundem dışı » don gomlek » gecerletmek » ceki taşıgibi » sertleşmek katılaşmak » entipuften » cok yanlıveya yonlu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ganalı » bir ayak ustunde bin yalan soy » vinc » ad » acık » yuklu » uygun bir bicimde gosterildiği » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cak » ortulu » hatim surmek » hurriyetperver » recine » guvence » catışma » sucustu yakalama » gozu cıkasıca » dunyaya gozlerini kapamak veya » ceribaşı » emen bir bitki dionaea muscica » camaşır dolabı » kazak » onel » sutlu » dokumculuk » ağzından dokulmek » coban kebabı »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.