tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalem acmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » zuht » trampetcilik » sacıkılmak veya sacıatmak » ucgen prizma » fiil koku » nusha » huyu huyuna suyu suyuna uygun » taban tepmek veya patlatmak » macar » diğer ceşitli hizmetlerin butu » hemzemin gecit » yedi gobek » cırpılmak » gozlu » iz an » dava etmek veya acmak » mucehhez » buyutme » yuksekten ucmak » sokuluş » doşem » doneleme » hesabınıkitabını bilmek » cocukluk » ar er » palet » caprazlama » orgulu pilâv » kızamıkcık » otumsuzluk » deke duşmek » hafriyatcılık » mizahcı » haraccılık » yuksek oranda karbon bulunan k » soğurme » sıcan deliğine paha bicilmez o » tozculuk » cem » torpido gozu » lâyık gormek » şark cıbanı » tukenmek » terorculuk » elcilik etmek veya yapmak » ustunde kalmak » antep fıstığıgiller » keciboynuzu »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.