tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakmakcılık » cingeneleşmek » lupletmek » bulûğcağı » sulfatlaşma » icten pazarlıklı » muhrelemek » bir konuda duygularıbaşkasıile » ucluk » un » mustağni » onun icin » hukumlu » guluk » boylesine » gecmek » kısmeti acılmak » dalgaya duşmek veya gelmek » dunya nimeti » distributor » hoşduruma gelmek » sut tozu » cıkmak » kor değneğini beller gibi » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kapıyıgostermek » kuşkuya duşmek » uzere » dinamitcilik » moskof gâvuru » icine kurt duşmek » calısupurgesi » ce » docentlik » termoelektrik cifti » umur gormuş » orme » kucuk » verilen tek ve eşit bir varlık » kecisağan » ozgurleştirmek » coluk cocuk » ceşni katmak » donup dolaşmak veya done dolaş » gosterme zamiri » cekirdeksel » sut asidi » dunyanın dort bucağı » cıkın etmek » kapsamına alma veya alınma »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.