tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşucuşu » yeniceri » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » buldukca bunar veya bulmuşda b » komurleştirme » er » yuzlerce » isimden tureme isim » icinden cıkamamak » hukmolunma » pekiştirmek » cuhcuh » carşamba pazarına cevirmek » mulk » iclenmek » tekerrur etmek » guneydoğu » zevale yuz tutmak » kısa gunun kârı » cankurtaran canı » avrupalılık » gure » kacınganlık » alışverişe cıkmak » susleme » macar ineği » kandırıcı İnandırıcı » monitor » gumuşu » kotu kadın » orfî idare » senyorluk » okka cekmek » cokuntu » budak ozu » levazımatcı » mulkiye » halk yardakcısı » sarıgoz » urpertmek » denir » kilitsiz kureksiz » yukseltmek » burokratik » uvey baba » tevzi burosu » allah canınıalsın » yuksuk » kampana calmak » allah ın evi »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.