tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iclem » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » duşeyazmak » ım » ictima » munasebetini getirmek » cırnık » uzum uzume baka baka kararır » soğuşluk » ustune titremek » ici gecmek » kucuk gezegen » coluklu cocuklu » cakılı » turkiye turkcesi » ıska gecilmek » icinden gecmek » gecişhakkı » dikilip durmak veya kalmak » koşe donuculuk » gunucu » kabahat samur kurk olsa kimse » allah ın adamı » gozunun ustunde kaşın var deme » tovbeler olsun tovbeler tovbes » ilce » sıcan » kolcak » evvelâ can sonra canan » manikurculuk » carmıha germek » gocuşme » allah selâmet versin » karakacan » on alım » iple cekmek » nankorce » gecici » oz itmeli » odevli » kırıp gecirmek » oksuruklu » sevir » cozunmek » bir arpa boyu gitmek veya yol » acık » buzuktaş » dağarcığındakini cıkarmak » allah rızasıicin » pence »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.