tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kapakcık » kılıc kuşanmak veya takmak » muşkulleşme » yerleştirmek teşhir etmek » guvenilmek » gobekli » kucuk minder » kaptan koprusu » evvelâ can sonra canan » temulentum » koklu aile » karagozcu » topluluğu » mes ul olmak » goturmek » l » cıbanlaşmak » calımlı » gorevselcilik » ic etmek » carpılma » kutle » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kurcatovyum » copculuk » bıckı » calmak » kirecli » muddeiumumîlik » oru » para donmek » frenk menekşesi » kup » cuş » munasebete girmek » cocukluk » av kopeği » İspanyol muziği » cakıntı » bulgurlu ya gelin mi gidecek » teminat akcesi » huzunlendirmek » urdunlu » cevre teker » makineli tufek gibi » bugun » imzayıbasmak veya cakmak » denir » ruyet » karman corman olmak »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.