tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
asansor boşluğu » acığa alınmak » gozu toprağa bakmak » acmak » katgut » losemit » muşkul » nukleon » oyle oyle » zihin acmak » odunsuz » gozu acık gitmek » acılmak » gudeksiz » goturtme » pamukculuk » osmanlıturkcesi » diyalektikci » gun » yuz surmek » uclanma » yakmac » gunlemek » iki ahbap cavuş » parcası » deli bayrağıacmak » himaye etmek » alıcıcıkmak » cicek » gumuşleme » lupcu » gorevsel dil bilimi » goz bağcılık » kalıplarla desen yapılmışbez » sectirme » gozunu yummak » ileri gecmek » işin kotusu veya fenası » acmalık » ortak yuklem » yuksekten bakmak » hapcılık » sulunluk » rontgenlemek » muthiş » demediğini bırakmamak veya kom » tutsu yapmak » anka » nebatat bahcesi » cezaya carptırmak »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.