tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehir eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kayıkcılık » kocan bağlamak » borclu » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cizgilenmek » flâman atı » catıarası » surgulenmek » al el » lâğım cukuru » takunyasıolan » mulkiyet » duvakcı » calımlanış » kedi yavrusunu yerken sıcana b » peluş » yarayan cevresi oluklu kucuk » bayramîlik » stand by » gumrah » operator » danalar gibi bağırmak veya boğ » orgu » i » halk yardakcılığı » nalcalı » murekkebi kurumadan bozmak » kultur bitkileri » balıkcıl » guc » tut kelin perceminden » yedekci » cokbilmiş » yeşilcekirge » tıraşcı » catısız » ortak bolen » buyulu » gonul maskarası » hayvan sınıfı haşere » surgun » bıyık altından gulmek » norolog » sozum yabana veya sozum meclis » cokmek » kem kum » duvar cekmek » muessir » ozeme » gorgusuzce »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.