tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehir eş anlamlısı nedir

şehir eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehir eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehir eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehir eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soylenti » kapkac » i » zam gormek » mumeyyiz » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » eğik bicme » cak » boncukcu » borcluluk » at binicisine gore kişner » gorevlendirilmek » mizac » peşkeşcekmek » cekimlemek » ana duşunce » ettirgen catı » ilgec » once » parfum » cirkefe camura taşatmak veya c » permece » ya rabbi » yabanî gul » goğus cukuru » cift yıldız » goz nuru » sepet havasıcalmak » yoreselleşmek » palavra savurmak atmak veya sı » oylesi » ceşme » dovunmek » arap gibi olmak » duzgun » işbirlikci » cetinleşme » tul » bayrak toreni » hungurdemek » duduk » uruşme » elcilik etmek veya yapmak » bolum » kopuk » istediği gibi at koşturmak duz » keyfinden bayılmak veya dort k » lâpcın » oğurleşmek » doşemelik »

şehir_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve şehir_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehir_eş_anlamlısı_nedir nedir ve şehir_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.