tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muptedi » nufus » koleleştirmek » polemikcilik » kıvanclanma » ek » hayra karşıolmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » tandır boreği » sun î solunum » duğme » ciğnenmek » koc burunlu » gonul birliği » oksurmek » yureğini kemirmek » bir cift sozu olmak » hint keneviri » orum » oldu olacak kırıldınacak » kullanılan boya » iz ansızlık » gobek havası » bir derece veya bir dereceye k » alman » dişcilik » ucuzlu » canıcekilmek » bardakcı » cekingen » carpılmak » kor şans » granulin » gobel » durdurmak » cingene palamudu » duşkun » icini ezmek » aşcıbaltası » guneşletmek » ucmak » nazizm » carpacak buyuklukte sembol ni » kadir gecesi doğmuş » me » cakozlama » yureğine dert olmak » kucuk capta » cevrim » sunger gibi »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.