tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beyninden vurulmuşa donmek » korkuncluk » gozcu » kazanclı » dediğim dedikci » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » kin beslemek veya tutmak » şuphesiz » nuktedanlık » ordovr tabağı » puruzlenmek » cozmek » ciğ » duzguncu » goz goze » sıfırıtuketmek » anlarsın ya » başına balta kesilmek veya olm » uckuruna gevşek olmak » koşullu yan cumle » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » suhulet » olcu » acış » gumleyip gitmek » gd » ibaret olmak veya kalmak » gozunde buyutmek » davar gutmek » cekberi » ph » dunden hazır veya razı » sığırodu » mulk » figurlu » on koşul » gururlanmak » durdurmak » bucuklu » gumruklu » zuluf » cevrelenmek » kirec kaymağı » kusulu » ortodoks » gucune koşmak » tevzi burosu » yapma gubre » ici bulanmak » kebapcılık »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.