tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gıcırıbukme » bir ayak ustunde bin yalan soy » ananın orekesi » şifreli canta » guzelleştirmek » iz anlı » oğrenilme » odenek » calkak » ayağına celme takmak » hukûmet surmek » ceşitlenme » uzaktan işitilecek nitelikte s » eline elinize veya ellerinize » sırasına gore » orgutsuz » coğur » oteleme » eli ermez gucu yetmez » kendi gobeğini kendi kesmek » ağız aramak veya yoklamak » duruk » icin » doşek » mulk » disiplin sucu » gudum » hazırlıksız olmak veya bulunma » diline dolamak virt etmek veya » canavar duduğu » hıckırmak » citmek » ceviriş » kotu gozle bakmak » yuz karasıolmak » acık kalpli » koy ihtiyar heyeti » yol gozlemek » oto parkcılık » kafayıyere vurmak » yuzlu yuzlu » bir cift soz » torpulenmek » ceki » sure sonu » onune bir kemik atmak » tir » avanakca » duğumlenebilir nesne » caktırmak »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.