tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sercegiller » asansorcu » sunepelik » goğus sesi » geldiklerini belirtmek » at binenin veya işbilenin kıl » takdim edilmek veya olunmak » kopekleniş » cevre bilimsel » humanistleşmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » lokmasınıdokmek » duruma gelmek » gelişmişcanlı » bin turlu » rejisorluk » cağıltılı » gecer » gecmek » soz ehli » lâm elif cevirmek veya cizmek » frenk maydanozu » oğlenci » kimse » birinin canına ot tıkmak tıkam » alın catısı » nobet » corap sokuğu gibi gitmek veya » toprak koleliği » cicim » ciltci » dosya acmak veya hazırlamak » kopru başı » dayanma omru » kacırmak » muşterek » cıyan gozlu » supurgeci » ic gecirmek » itce » cakılmak » sacsız » catallaştırma » ac » biciminde bağ » gecirim » rebiyulâhır » catal » bugune bugun » kos kos »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.