tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahcıvan » uzerine oturmak » toplum ekonomi din kan veya » lâf soyledi bal kabağı » koşeleme » murevvic » alınır ve başına bir ya geti » goz goz » keceleştirmek » boşa cıkarmak » acık » yenidunya » sıkca » formule » karman corman etmek » cizgi bicimindeki gecici ışık » gozunun capağınısilmeden » her tur gosteri yapmaya uygun » aşağıyukarıyurumek » ayıya kaval calmak » tetikte tetikte olmak beklem » temizlemek » aktualizm » kilus » luzumlu » ucurmak » cıpıldak » yazır » ciftelemek » ite ot ata et vermek » cevrilmek » cinkograf » kavanco » catkın » carşı » dişeti damak unsuzu » vay sen misin » muziksiz » dinclik » koleleştirme » surukleme » ceşitlendirme » estetikcilik » coban » goğus eti » dunya durdukca » capcak » kulağıveya kulaktan cınlasın » gubreli » hint domuzu »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.