tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafasıorumcekli » cukura duşmek » catlak ses » muebbet » isli kuf » dunyaya gelmek » supurge darısı » alâminut yemek » secmesiz yemek » surekli » ic acmak » ciceklenme » calvinci » ahi » cozmek » erkân kurku » goz onu » gore » ucuk » parca parca etmek » incelenmesi muşahede » gonul akıtmak » figuranlık » anormal » korfez » gerekcelendirmek » divan durmak veya el pence div » odevlendirilme » buyuk terim » sus pus » mahzur gormek » icin kullanılan boru oluk vey » mustakim » perdah vurmak veya etmek » keciyi yardan ucuran bir tutam » şekle sokmak veya koymak » yuksek perdeden konuşmak » tor » davranmaya sebep olan sevgi du » cimdik atmak veya basmak » modulâsyon » tekâmul » calgın » buvet » ağabeylik etmek veya yapmak » vucuttan duşmek » calışılmak » sunnetci » hasatcı » sanskrit »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.