tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kolan cekmek » sunnî » kırmız boceği » naturalizm » yakınlık gormek » gulup gecmek » koku kazınmak » kuşgibi ucup gitmek » yarıcap » işine gore » elektronik calgılar » gulec » yuzune gulmek » ay » ileri uc oyuncusu » ayciceği yağı » bazıbitkilerin turlu organları » an anevi » catallaştırma » sıcan duşse başıyarılır » hint bademi » kâğıtcılık » ceyreklemek » bıcak atmak » tuzel kişilik » kubalı » yuk vurmak » carpma kapı » goğus kafesi » yuruyuş » cokmek » tunel » danışma burosu » turkuleşme » urfa peyniri » surtmek » ozurlu » sacak bulut » kosteklenmek » kufe » oruklemek » uyku vermek veya getirmek » muhurcu » kopek sarımsağı » omnibus » cokturme » portenin başına konulan işaret » curumek » sungercilik » donem »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.