tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırgız » kesesine gore » elinden işcıkmamak » cıkmak » envaiturlu » hatırlatmak » ustunde » cilekeşlik » uzunclu » yuksek yaylak » yukseltec » yurttaşlık hukuku » haclamak » kara cumle » dağa cıkmak » oğrenci » gozu kesmemek » canından bezmek veya bıkmak u » usanc getirmek » gul » gecmişzaman » tel civi » icecek » değirmenin suyu nereden geliyo » burun bukmek » cağırmak » kapıyıacmak » ahi » puskuruk kulte » davayıileri bir tarihe bırakma » helenistik » temel onerme » universite » sozleşme » losemi » gurleşme » tumen » n n » cemberi yarmak » sun î bobrek » iceride olmak » tecrube tahtasına donmek veya » arasıgecmeden » cekmeli » gosterişcilik » gulutcu » cıtırdatış » gazolcer » cırcır » dovizzede »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.