tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ip » cumbuşcu » mahallî secim » uşengec » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » kuşum » zumrudî » serce parmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » helenizm » taşa cekmek » barokculuk » ic camaşırı » muharriş tırmalayan tahrişed » canınıbir yere dar atmak » araclıjimnastik » yedek parcacı » japon » lugatcilik » cırpınmak » gercek » yazdığıad veya işaret » boğuruş » sendikacılık yapan kimse » tum sayı » benicinci » kedi yetişemediği veya uzanama » koclanmak » yonetmek gorev ve sorumluluğun » alt ust etmek » ictikleri su ayrıgitmemek » koturum olmak veya kalmak » potaslı sutlu tuz » duzenbaz » duşeslik » merak etme k kalın okunur » mujdeli » başmufettiş » trampet calmak » tutac » on kol » cevabıdikmek veya dayamak yap » yassısolungaclılar » şofor koltuğu » yanardağpuskurmesi » mubaşir » gumruklu » oyuncak » harp acmak » kaşıkcılık »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.