tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fenaya cekmek » duzec » goz kırpmak » lisan » anketor » entrika cevirmek » cocuk duşurmek » cakar » tahammulsuz » zihnini celmek » başınıdondurmek » sel gider kum kalır » cifte yemek » gudulmek » cabalanmak » ustunu veya ustune gormek » sovmek » govdelenmek » anma toreni » cizme » cekmek » yuksek perdeden konuşmak » cenebaz » bektaşî » şaka goturmemek » a a » gubrelik » sorguclu » sızın sizin » muzevirleme » luzumundan fazla » borulce » sutlâc » ya sabır cekmek » temizlikci » surtuşturme » soylem » duşunurluk » gunaha girmek » camura bulaşmak veya batmak » başkurtca » adam icine cıkmak » surgun » hispanica » kılıclayış » oğutmek » kir goturmek » vazgecmek » birey ustu » ciltcilik »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.