tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tumen » ickili » od dışı » yağlama yağı » kırlangıc » cakışık » hora gecmek » oğretim gorevlisi » pacasından tutup atmak » gece işciliği » yuklu » torpulemek » yuz beşlik » cekirge kuşu » oğutlemek » gosteren » melengic » iceri » muhurlu » ayağınısurumek » yuz geri etmek » oğutucu » hoşgormek veya karşılamak » akıl kethudası » sulus » balast direnc » ozguleme » yuruk semaî » police » sacaklanma » piyango vurmak veya cıkmak » sutoğul » sondurulmesine yardım eden kim » ovgu » rahat yuzu gormemek » salkım kupe » kındırac » akburcak » cıkarılma » yuzunu gormemek » cozuluş » aristotelescilik » dangalakca » tun » cakılma » koklendirmek » yureği pek » kor nişancı » koşegen » ceza cekmek »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.