tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukarı goğe doğru olan yanı » duşunuş » koturum » sarımsağıgelin etmişler de kır » gonullenmek » sade birimler boluğu » ic » arşiduşes » kucumseyiş » cop tenekesi » ustunluk derecesi » utanc duymak » kullanılır » ceşni » capsız » amerika armudu » cağırtı » gozu kapalı » cektirme » acınsamak » tebelluğ » talih oyunu » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » muverrih » gonlunu celmek » gumruklenme » beleşveya bahşiş atın dişine v » imalâtcı » geriye yurutmek » butunculluk » bal ciceği » mez » duşunce alışverişi » gercekleştirilmesi » kopru başı » cubuk odası » tazıya donmek » leninci » zn » soven » oklava veya baston yutmuşgibi » yuzune tukurseler yağmur yağıy » acık fikirlilik » akşam yıldızı » gozu dışarda » bucurleşmek » olcek » evolusyon » kupunu doldurmak » yakınlık gostermek »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.