tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunc kafiye » goverti » allah taksiratınıaffetsin » ağac arac eğirmen kirmen » gelini ata bindirmişler ya na » acılmak » curutulmek » goruntulemek » dokumlu » ici vık vık fık fık veya pır p » pabuc kadar dili olmak » sungerci » muncer olmak » gurultuye gitmek » lupletme » altlıustlu » sopa atmak veya cekmek » onsellik » koy turkusu » uckâğıt » kultur akımı » oğleuzeri » orumceğimsiler » mecus » yuz bulmak » istifcilik » değirmen taşının altından diri » yaşam guvencesi » kenarda koşede » başından gecen olağan dışıola » sınıfta caktırmak » absurt tiyatro » ultimatom » cıkra » şansolye » ağır arac » terennum » mutebessim » kutikul » candı » ucma » catak » cozgun » cekilmek » sonumlu » posta koymak veya atmak » cirişcilik » gorumce » duzguncu » acınmak »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.