tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
anam » ozlemini duymak » bicmek » gurecilik » kupeli » duşkun » coğulculuk » yasakcı » soluğu kesilmek veya tutulmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » kalbine gore » harbiyeli » cekememek » gureşilme » guvenceye bağlamak » yeri opmek » ickin » nohut oda bakla sofa » kockar » kadayıfcı » kumaşcılık » letce » cok duzlemli » teessur » keciboynuzu gibi » yargıtay » değişimli unsuzler » yumuşakcalar » cam yarmasıveya bolmesi » kulceleşmek » cevriliş » calgın » gotten bacaklı » suyum » yb » dondurmek » gonderme » cekirge » yolcu taşımakta kullanılan mot » goturu tur » duzenlemeci » cingene cergesinde musandıra n » teslim bayrağıcekmek » gosterge » mevsimi » sunnet cocuğu » yuzeyinin her noktasına basınc » olum allah ın emri » hesap etmek kitap etmek » kultur gocu »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.