tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağgoru » orgu » cizdirmek » goz » gezercalar » icici » okun yanlarda gosterilmişağır » uste cıkmak » carmıha germek » ortulme » gume gitmek » mulemma » cıkışyapmak » kirec gibi olmak » civileme » eski dunya » gayret dayıya duştu » murebbi » yuzu ak olsun » takma sac » citileme » sakarozolcer » im » iclendirme » bakla ciceği » başlıkcı » duzenleyen ve genel olarak ilg » can cıkmayınca veya cıkmadan h » arac tığ » doner kule » dostlar şehit biz gazi » buyumek » somuruculuk » gozleri yaşarmak » merdumgiriz » cetele » govdelenme » gonul indirmek » başına vur ağzından lokmasını » dost kara gunde belli olur » el emeği goz nuru » oğreticilik » dokunmek » sunnetci » imanıgevremek kısa soyleyişle » sokağa cıkmak » ortuşme » bıcak cekmek » soz gelişi » bortuk »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.