tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmek » cakıl cukul » utanc duygusu » ne yuzle » urpertmek » ozel yaşam » yanaşık duzen » tuylenmek » amatorluk » uşuşmek » camaşır takımı » koken » umur gormuş » urkeklik » ufuruk » ickisiz » insan gonlunun artığınısoyler » amasımamasıyok » luzum var » onemsiz » as » venuscarığı » ayrıseci yapmak » coğaltmak » vay » ali nin kulâhınıveli ye veli » munakaşa goturmemek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » kılcık atmak » oruc » soğulme » cıtcıtlama » kus kus » etkinliğin buyuk olcude azaldı » mujdeci » golgeli » urun yelpazesi » cağcıl » muzevir » icsiz » bukme » şarkiyatcılık » yuksek gerilim » şeref unvanı » cekirdeksel » azotolcer » cekmelik » kacırmak » dort işlem » herkes gider mersin e biz gid »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.