tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
universite » ic cep » cat » yardakcılık etmek » allah bağışlasın » gozu alışmak » karagozculuk » şeytan tuyu olmak » cıkmak » ozel » iğne yutmuşite veya maymuna do » ovgu » bobur » kenarlık » pop muzik » parcalayıcı » iğne atsan yere duşmez » ey » tuyme » tahammur » buyuyuş » boşveya boşta gezmek veya gezi » cuvalcılık » kac zamandır » somurmek » hamle etmek veya yapmak » denir » kırkağac kavunu » faca etmek » hindu » uc aylar » catal » guvernor » lufere cıkmak » cabalama kaptan ben gidemem » dışbukeylik » oyun » surtmek » onculuk etmek » yer yer kazıyarak alttaki renk » urkekce » gelsin veya gelsin gitsi » ahfeş in kecisi gibi başınısal » boyle » etmek icin uzerlerine konulan » ayakkabılarınıcevirmek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » yuz » cirişotu » celâlî »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.