tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecicilik » kecelemek » tuvana » yukumlendirmek » ustune varmak » sokuş » goveri » duş » surtuşturme » ciziliş » beklenmediği umulmadığıveya c » koy » burum » umit bırakmak » odenekli » borc gırtlağına cıkmak » sopa atmak veya cekmek » iclik » suzulmek » canısağolsun » boyu bosu devrilsin veya devri » zorun ne » gecmek » gece işi korler işi » canın isterse » cancı » sonuc takımı » gumlemek » fener cekmek » avarca » ovuş » icindekiler » ayağıalışmak veya alışmamak » coğaltım » normal vucut sıcaklığı icinde » deniz orumceği » kediye peynir veya ciğer ısma » sondurmek » eylul » hayrete veya hayretlere duşmek » ac karnına » cabucak » curutmek » yer olcumu » umit » el etek cekilmek » eli ayağıveya eli kolu bağlı » transit gecmek » urkutme » borclandırma »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.