tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozum yabana veya sozum meclis » canına yandığım veya yandığımı » alp eren » altmışdortluk » antik cağ » suvarilik » dişcilik » olcusuz » arnavutlaştırma » bayramustu » surumcemede kalmak » neşvunema bulmak » timus » icten ice » goz » ozonolcer » xviii yuzyıl sonunda başlayan » penceletmek » ileriyi gormek » vazgecmek » hava acmak veya acılmak » oğretmek » formdan duşmek » cem an yekûn » civi gibi » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » yurt ici » kacıncı » gozunu hırs burumek » catkı » berber dukkânı » cuvaldız » cacaronluk » cakıl cukul » cırpıştırılma » bir cokları » at calındıktan sonra ahırın ka » dişgecirmek » doşgomu » başa cıkmak » yureği hop etmek veya hoplamak » guneşyılı » uzun yol surucusu » koşegen » cemberletmek » gedik acmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » şansıdonmek » surculisan » tekautluk »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.