tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eline su dokemez » gubrelik » lig » acık hava tiyatrosu » ammada yaptın ha » şeytan durtmek » az » komuş » mo » yuzey veya cizgi kaide » celikleşmek » catlaklık » ince karton parcası kartvizit » kırıp gecirmek » gayret gostermek » one almak veya alınmak » şuphesiz » tekere comak sokmak veya taşko » poğaca » kulâhcı » portekizce » ne hikmetse hikmettir » uckurutan » ekim ihtilâlinde komunist kızı » iceri » kıt a » amerikan bar » muşareket » ucarı » cay bahcesi » musavatsız » orta elci » mantar ozu » yardımcı yardım eden veya ger » calmadan oynamak » ihrac » veya giysinin uzerine konulan » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » kıraclaşma » icinden yanmak » tebesum etmek » kotuluk etmek veya yapmak » operator » civicilik » sokturme » mizacgir » soz gecirmek » vucut bulmak » suspansiyon » tuylenmek »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.