tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arap olayım » bortulme » acıağac » terzi kendi sokuğunu dikemez » son pişmanlık fayda vermez vey » dışıeli yakar ici beni yakar » meş ale » murevvic » tabakcı » tukuruk » teessur » ilişkilerin butunu iktisat » recete gibi » menuskus » bolivyalı » bırakılmışkimse » cakşır » miktar ile indirimden sonraki » vals yapmak veya etmek » ağaccılık » sac saca başbaşa sac saca başb » inmek » tel cekmek » olmama durumu serbestî » ozlu camur » sozde kalmak » karaburcak » kellesini ucurmak » boyle boyle » alkışcı » bağlayıcıunsuz » arac » guven » dunya durdukca » defteri durulmek » gormemezlik » ucan kuştan medet ummak » ali nin kulâhınıveli ye veli » dortnal » ne care » calmak » gunduzun » golgelemek » aklında olsun » hanefî » kemiksi bolge » beneklerle orten asklımantar » aletler butunu » kacırtmak » yukunu almak »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.