tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağza tat boğaza feryat » kotumserlik » sozlendirme » yuklem birliği » sağlam kazığa veya sağlama bağ » carşamba pazarı » kalıpları » koz » ateşcıkmak » buyutmek » davul calmak » gol başı » percinsiz » odunsuz » cicek suyu » gecmişi olmak » tıngır sac elim hamur karnım » celik metre » kostebekgiller » yatık cit » gecim » ilâc yazmak » cıtkırıldım » ceşitli kavimlerinin toplandığ » al gulum ver gulum » ussubay » buyuk kan dolaşımı » dokmek » oğelerin tumu » uvez » ucer beşer » gozleri berraklaşmak » yapılan işlem » başkoşe » ozlu » roportor » yureği kaldırmamak » kotumserleşmek » urkmek » yukseltme » ağzıvar dili yok » naciz » yer » tanrıvergisi » fonetikci » uzerinden dokulmek giysi icin » cekmek » gozden kacmak veya gozunden ka » gumuşsağolsun altın gidekosun » kunhune varmak »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.