tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
halvetî » yalanınıyakalamak veya tutmak » yâruağyar » hevesi kursağında veya icinde » kayac » burnundan fitil fitil gelmek » pacasınıcekecek veya toplayaca » toplu goruşme » kıc atmak » genel mudur » kapsama icine alma icerme » yedi kat yerin dibine gecmek » kafasına soz girmemek » ufleyici » marpuc » yurumek » gonderi » bon » sozu gecmek » uzunlamasına acılan oyuk » puskulsuz » cekişmek » acıktan kazanmak » dupeduz » allah ovmuşde yaratmış » dervişce » malûm ya » ağaclık » butunluk » işgunu » devenin başıpapucu veya nalı » okuz arabasıgibi » durtmek » teknik universite » ardından veya arkasından atlık » tahsil gormek » mukellefiyet » ozgurluk » alım satım burosu » kopek gibi » ici titremek veya titrememek » urkuntu vermek » sodyum sulfat » kaput gitmek veya olmak » yuzsuzleştirme » şarap canağı » ibadet de gizli kabahat de » diz cokmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » gunleri sayılıolmak »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.