tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hukmu var veya yok » dokumasıolan » su kesmek veya su kesilmek » ozel sayı » murebbi » bukunlu dil » hasekikupesi » tutmek » duğumsuz » daki deki taki teki » lık lik luk luk » ahilik » ceşitleme » bir soyle on dinle » setlic » bıckı » ana kralice » teşkilâtcılık » bocekcil » comez » aclıktan olmeyecek kadar » sefa surmek » yuz gostermek » selâmunaleykum » acık pembe » kulhan » dollu doşlu » korukcu » elekten gecirmek » yon vermek » ortak tumlec » strukturalizm » tumgenerallik » oyuncağıolan » kayac » malûlluk » deniz veya hava savaşınıyonetm » sozleşmek » yılan gomleği » neye uğradığınıbilememek veya » ikbali sonmek » cift gormek » uckâğıtcı » yuzleştirme » dağlıc » oz su » ofkesi burnunda » pastişci » pestilini cıkarmak » ul »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.