tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuklar » on tureme » korfezcik » opme » kur asıolmak » gulle gibi » cıkıntı » madalya toreni » bazımadde fiyatlarının ustune » kusulu » ucurmak » ceşitli ogelerin perde aksesu » orta şark » topcu » hırcınlık » mubaşeret » lokmasınıdokmek » bulunan iki dairesinden her bi » nargile tutunu » sansur » ozguluk » percinlemek » gercekte » bulgusal yontem » ucayak » iz duşumsel » parcalamak » surundurulmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » tokaclama » muziklendirmek » arkadaşca » oğreniş » ceyiz cemen » soz yitimi » omru vefa etmemek » yaptıklarıgosteri » şeyin ayrıcalığınıanlatır » ayakuzeri » mustakbel » hafifletici sebep bi » faca » şımarıkca » carpışılmak » sutuncuk » mutevekkil » canlılara yaşama ortamısağlaya » soz veya lâf aramızda » olu sezon » eşeği duğune cağırmışlar ya »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.