tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onune getirilir » icerlemek » tunc bilekli » karadeniz de gemilerin mi batt » golgeli resim » yonelme » tifus » duşunmek » gorme » duduklu » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » avurt satmak veya avurt zavurt » ses cıkarmamak veya etmemek » uzum sirkesi » naturist » su gibi bilmek veya okumak » fluor » kafasıcalışmak » ici ezilmek » sundus » suyundan yararlanılan cukur » sıcrama » ruya » ozel radyo » daruşşifa » sunger » gorunurluk » secmeler » zebur » cift kol » celik başlık » gobelek » borclu » kıt a » universalizm » carıksız » ne âlemde » comlekcilik » onleme » kancıkca » nar ciceği » orneğini cıkarmak » tutunluk » damgasınıvurmak » aşcılık » cırakma » ayağınıyorganına gore uzatmak » carşı » teşvikci » tavşana kac tazıya tut demek »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.