tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şehirin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ev acmak » sucustu mahkemesi » goz bağcılık » mudire » hucum » biletci » cıtırdatış » coğaltma makinesi » bir ayak once evvel » tutamac » emdiği helâl sut haram olmak » soven » tutsulenme » şeyin ayrıcalığınıanlatır » soz goturmez » kancılar » yuz yapmak » calar saat » lup » frenk inciri » fırcalanmak » ucurtmak » kacıntı » sağlayan parca » kacmaktan kovalamaya vakit olm » başıdonmek » uc aylar » kor duğum » hukmu var veya yok » goğus boşluğu » bir hâl almak » dili ensesinden cekilsin » cağrışım » gecmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » surre emini » duşuntulu » cozmek » icten evlilik » teleutce » boyunduruğa atmak veya almak » uste cıkmak » doşekli » serceden korkan darıekmez » kanada kavağı » elektrikcilik » prospektus » cumudiye » cimnastikci » xviii yuzyıl sonunda başlayan »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.