tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boşnak » cetele cekmek veya tutmak » fransızca » anlamına gelmek veya manaya ge » beşeriyetcilik » cussesiz » kalın unlulerle art damak patl » kac » gereksinme duyduğu maddeler du » kışdonemi » altıalay ustu kalay » doğru durust » uc » ter dokmek » yağlama yağı » nufuz etmek » indirme bindirme » kotumserlik » yaza cıkmak » sal sel » gecişme » ic guvey » calgın » buzmek » oz » guzel guzel » garnitur » ustadane » kohneme » cıkışamamak » ol » cı ci cu cu » acık ağızlı » fil yuruyuşu » kazak comelmesi » capsız » surmelemek » ozleşmek » belirlenen durum » mac satmak » ışıkolcer » dokulmek » ileri veya one surmek » ateşler icinde » donum » kılcal kok » il » cıkmak » muşteki » orgutlenmek »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.