tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustune cevirmek » kullî » cok duzlemli » gunduz feneri » donuşlu » ozgurleştirme » civilenmek » musavi » cember » cıkartılma » prospektus » kadir gecesi » veresiye karşıtı » gun gormek » ric at » on sozleşme » gozleyiş » goturum » başına belâ acmak » individualizm » guzluk » yapısının işleyişinin ve geli » goz onunde » re » kanarya ciceği » pacayıkaptırmak » kalcalı » buğday başak verince orak paha » boru değil veya boru mu bu » olmayan bağımsız hur » ortopedi uzmanı » oksitler veren madde maden » g g » ceyizci » tecrubî » masraftan cıkmak » maskesi duşmek » goğuslemek » sağlayan şartların butunu » cerkezlik » diplomatca » hırsız kelepce » yemişcil » gırtlağına duşkun » gecmek » cekmek » yer demir gok bakır » puskurme » notrleştirme » bir gomlek aşağı »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.