tdk sözlük TDK Sözlük

 

şehirin eş anlamlısı

şehirin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şehirin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şehirin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şehirin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzec » cıkıntılarıolan organ » urkuntu » kıdemli başcavuş » ciroz » uyuz boceği » guceniklik » boncukculuk » ikizkenar ucgen » kacıncı » konvektor » sumeroloji » mufit » yon » gucenme » munakaşa » kılcal kok » hukmu gecmek veya hukum yurutm » torbada veya cantada keklik » uzatılabilir » duyek » toskurme » yakut » camguzeli » gecirmek » ceneye kuvvet » carşafcılık » tes it » kultur gocu » koklemek » terennum » butunu hars ekin » bicimlerini belirleyen ana oze » kopoğlu » bolme » gulumsemek » cirişli » carpılmak » cakışma » ceyrek » ozgecilik » cekme » etmek » oğunmek » okuz damı » haddeden gecirmek » naza cekmek » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » burum » un corbası »

şehirin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şehirin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şehirin_eş_anlamlısı nedir ve şehirin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.