tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu kesmek » ozellikle celik dokum ve alaş » arnavut biberi » başyarılır kırılır bork fes ic » hititoloji » ozumsenme » siper guneşlik » cimlendirmek » yuz tutmak » namutenahi » alıp yurumek » ceddine lânet veya yedi ceddin » ari dil » alı eli » cıkarma » subut bulmak » on bilgi » japon denizi » samur kurk » mac mec » hinduizm » arkasıveya sırtı yere gelmemek » musamahasızlık » kopru altıcocuğu » suvari » orgutlenmek » a a » uğur boceği » pusur » gozunde şimşek cakmak » nam vermek veya salmak » yuzde yuz » mustemlekeci » kendini kapıp koyuvermek » literatur » cuha ciceği » tezahur etmek » sudan tavuğu » sandıkcılık » guneşlemek » dumen boğazı » dil surcmek » prospektus » ocbe » koylu » simultane » toplandığıbolum » yeise burunmek » duğum » kutuk »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.