tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
isim govdesi » duzeltici » veya giysinin uzerine konulan » paha bicilmez » el emeği goz nuru » ustsubay » nez etmek » carpılmak » olumlu cumle » pufleme » kubik » nesnelerin butunu » destekli butce » allah veya allahım » kubist » yola veya yollara duşmek » bocekler » gucleştirme » teknik universite » tahtalıkoyu boylamak » yoresel » girişim olcme » paranın ustu » obur dunya » gudumlu sanat » can » cocuklu » engel cıkarmak » yonetim gideri » cıplaklaştırmak » sur at » hurluk » yuzunu ağartmak » sonuc almak » değişkene gore hesaplanan sayı » başulke » ustunluk kompleksi » oğutme » carpılan » buyulenme » cumbuş » gomu » kirec cimento gibi şeyleri su » camurlatmak » dubeş » caresiz » kopru altıcocuğu » geri cekilmek » ultrason » hukum giymek »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.