tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
formulleşmek » acık onerme » camur deryası » tırtıllıbıcak » ustune başına etmek » eksi uc » ta kendisi ta kısa soylenir » oz » koruklenme » iz an etmek » kiminin parası kiminin duası » muruvvetsiz » gureşilmek » cekilmek » aydınlıkolcer » ummetcilik » elcilik » capaklanış » şurekâ » figuratif sanat » talih oyunu » ot » musrif » japon denizi » paldır kuldur » pacavra hastalığı » suvarilik » goktırmalayıcı » korleşmek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » koşeli parantez » tutunculuk » davranma » cakal yağmuru » serbest bolge » fırcalı » acınsamak » ric at » soylem » guneşgunu » başdondurmek » cemberlemek » kalmak » cekiniş » anak enek » hıckırık tutmak » sloven » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » suruden ayrılmak » doş »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.