tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tapıncakcılık » acık » goruşacısı » cıldırma » duruma gelmek » saat acısı » radyatorcu » norvecli » gecinilme » konstruktivizm » dalıp cıkmak » ız iz uz uz » uretmek » hicleştirmek » muşahit » coban yıldızı » cop sepeti » uruşme » buyukluk » ozellikle » kultur akımı » onde gelmek » sanskrit » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » ilâcsız » iadeli taahhutlu » icinden bir şeyler kopmak » bırakılmışkimse » ruzgârlı » utme » ikbali sonmek » yorgan doşek yatmak » purcek » sevinc » sevir » formdan duşmek » bolumlendirmek » of cekmek » ayıgulu » uygun bir bicimde gosterildiği » işin icinden cıkmak veya sıyrı » İsvecli » karşısına gecmek » kulturlu » yuzu asık » donuşum » karşılıksız cek » tazallum temek » bu abdestle daha cok namaz kıl » cavlanmak »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.