tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elinde buyumek » cubbe gibi » kul rengi et sineği » utangaclık » gulmeceli » dona cekmek » cığırtmacı » ucuşmak » gunaydın » monitor » cimentolamak » olsun olsun » haclılar » şoyle ki » ulkeler coğrafyası » kadirî » yuzu kalmamak » departman » sozu edilmek » yuz akıile cıkmak » hafifletici sebep bi » gozemek » yeğenim » mucerrep » yeme icme » dortkenar » ic mimar » kısmet veya kısmeti cıkmak » teyemmum » kopuruş » cengi takımı » kova » şarap canağı » avaz avaz bağırmak » at binicisine gore kişner » absurt tiyatro » cift » kaptan koşku » cokelmek » guc » gonlunu karartmak » buyukluk hastalığı » eteğine duşmek veya sarılmak » medine dilencisi » yetenekli kimse » kambersiz duğun olmaz » kulhancı » bulutcuk » allah selâmet versin » nacar »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.