tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmişolsun » coplu » civi » yuru ya kulum demiş » fıcılamak » cunku » nervurlu » tam adamınıbulmak veya tam ada » duğun dernek » cıkarma » cenesi kitlenmek » pic olmak » e e » eli boşgelmek veya gitmek » eteğindeki taşıdokmek » duden » kucumseyiş » ust alize » doşekli » bir hâl almak » felâketlerin acılıetkilerini d » tuy » gozu ilişmek » etmek » baha bicmek » muştehi » yuz kaplama » ici veya midesi kazınmak veya » kopekayası » kopekoğlu » kralice gibi » allah canınıalsın » parıltı » kohneme » yiyip icmek » on » teeyyut » minder curutmek » dokulup sacılmak » an anecilik » cole donmek » eşiğine yuz surmek » beklenmediği umulmadığıveya c » duzmek » ayağına celme takmak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » azot karışımıgaz » suzgecgagalılar » ucunu kacırmak » kuşku beslemek veya kuşku duym »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.