tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nasranî » suslu » armut pişağzıma duş » kancılar » biri veya bir şey icin olumsuz » gosterici » iki el bir başicin » şohret salmak » gurecilik » purtuklenmek » birleştirme montaj » surgulemek » tutuncu » harac » gozu ısırmak » ustunde hakkıolmak » civitli » ic gecirmek » ağaclandırılma » duşurmek » oluşturduğu siperler borda ka » yontemlilik » aman derim » mutareke » ceşitkenar » cozme » olan kişilerin toplanıp toplum » aslıcıkmak » lumen » yemin olarak kullanılır » camurlama » sel gibi akmak » omuz opuşmek » duzmecilik » ciğlik etmek » kır boynunu » copsuz uzum » tutsu yapmak » yaşyetmiş işbitmiş » gozune karasu inmek » makara cekmek » koruklemek » absurt » oğurtu » maltız » turkceleşme » doğmek » ortmek » sırca koşkte oturan komşusuna » sırplık »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.