tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turanî » tuketmek harcamak » pozitif bilimler » suyundan yararlanılan cukur » buz » yakasına asılmak veya yapışmak » cok partili » gorevsiz » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » panislâmizm » ayağınıveya ayaklarını altına » gecinme » sarsakca » iceri » herkesin gonlunde bir aslan ya » kapının ipini cekmek » doğaclama » ucler yediler kırklar » istencci » gulluk gulistanlık » gudulenme » gonlu razıolmamak » goruşsahibi » cocuk dunyaya getirmek » ağlar gozden sahte sozden ken » bizlengic » sun î cayır » cıkıntı » dayak cennetten cıkmıştır » snack bar » uc gunluk omur » selektor » toz » evdeki pazar veya hesap carşıy » yaycizer » vazifesi mi » ataturkculuk » calımlanış » cin ifrit olmak veya kesilmek » ses cıkmamak » boldurme » kocan » munazara » ya allah » onleyiş » duzensiz » roproduksiyon » kor kurttan bile vazgecmemek » ada » carşaflık »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.