tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yanardoner » goktırmalayan » kurdan » borclandırmak » imtizac » mubaşeret » gonenmek » dışcizgiler durumu » kova » geziye cıkmak » olcekli » soz atmak » ele verir talkını kendi yutar » oğretiş » tullenmek » mavi kuf » gıllugişsiz » kok » konukcu » in cin top oynamak veya in cin » protokolcu » gonderici » birleşimiyle elde edilen daya » camlık » yazdığıad veya işaret » bozuk calmak » fuzyometre » luzumsuz yere » surmek » mavişmavişbakmak » dunyanın yedi harikası » dunya » mubayenet » ayağında donu yok fesleğen is » operatorluk » ol dediği yerde olmek kal ded » tukuruklemek » durtukleme » başdondurmek » cağrı » alttan veya aşağıdan almak » orgutsuz » ozensizlik » cağırılma » kirec taşı » koşeleme » dokulmek » ac gozluluk » dumanıustunde » tarafından arabacıicin armağan »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.