tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceneleşme » cemberlenmek » ovunek » bulbul gibi bilmek » hasatcılık » mahrec » tanrıca » anlam kotuleşmesi » cabuk ol veya cabuk » fırın ekmek yemesi lâzım » zac yağı » umitleniş » cimensiz » zul » bir olayıileri surenle inkâr » sıcan kırı » etmek » ceşitleme » duzec » nuhuft » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » beleşci » cerkezce » uzerine yaptırmak » kuştuyu » beyni sıcramak » oncul » aşağıgormek » komurculuk » turkuculuk » dadacılık » tohmetli » supurgelik » allah utandırmasın » catkınlık » tahtacı » yoruk » refuj » capa » pekce » yuz » sonuc karşılaşması » elinden cıkmak » şantor » nufus memurluğu » muhendislik » makineli tufek gibi » ovgucu » koreltmek » zumrut gibi »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.