tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tek acıklık bulunan ocak » etkinliğin buyuk olcude azaldı » gucleştirmek » yukumlendirmek » yalcınlaşmak » ku » birinci cağ » olmez cicek » veya giysinin uzerine konulan » onunu almak » bicmek » gayrimutecanis » ici gecmek » sırma sac » tunuslu » yukselim » oteleme » canıağzına veya boğazına gelme » goğuslemek » kademli olsun » sutten ağzıyanmak » liman cuzdanı » kopek memesi » mutereddi » ciğden vermek » koşe rafı » aşağıfalan yukarı » elden ele gecmek » beyni sıcramak » dunya yuzu gormemek » acem halayı » istihrac etmek » pacavra » mek » vekâlet ucreti » col tavuğugiller » super » surgune gondermek » oğretmek » cerkez peyniri » cam yunu » yureği dayanmamak » kirecci » muteber olmak uzere » kabak cıkmak karpuz kavun vb » kursu » ceşnilenme » duşunceye bağlayarak yorumlaya » xviii yuzyıl sonunda başlayan » yazıya dokmek »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.