tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boru değil veya boru mu bu » mısırlı » ufurme » giderlerini tur ve ayrıntıları » cırcıplak » yapısı » guluncleşme » ici ısınmak » duvel » arap sacına donmek » juglans regia » curuk para karşıtı » acık rejim » guven beslemek » faullu » gozunu ağartmak » gurultusuzce » gun gunden » ucurmak » zimmetine gecirmek » hukûmet » panturanizm » acma » kupe ciceği » manikursuz » analiz » başgoz olmak » kacak gureşmek » tatlıyerinde bırakmak veya kes » basınc » kamışatmak veya koymak » cuvallanma » tefe koymak veya tefe koyup ca » ayyuka cıkmak » delikli taştekne » duzen » gostere gostere » takaddum » uzerine yuklenmek » uzengilenme » eşitcilik » mancuca » envaiceşitli » aracılığıyla duymak değmek e » kosemenlik etmek » gozune ilişmek » huzunlenme » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » caca balığı » ali cengiz oyunu »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.