tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşunce » kulâhımsı » zıddına basmak veya bir şey bi » kucuk dil » lutfeyleme » baskca » yuzu yerde » dort goz » gobek atmak » hypogaea » mujde vermek veya goturmek » tac yapraklı » ciğde » uc » oluluk » goz yummamak » yol gostermek » yeri goğu ben yarattım demek » kopekleme » urku » gocuşme » suzgu » yuzunden okumak » percinli » cakırcılık » hasetci » yukseklik » suvari polisi » oğrenmek » coraklaştırma » doşeyici » colluk » gun atmak » inmek » cayır peyniri » gufte » celikleşme » capak » uc birlik kuralı » sıcrayış » dort donmek » goruş » eski koye yeni âdet » mektepten cıkan eşek marsuvan » sacak kok » ust cene » ivmeolcer » cıvmak » el ile elle tutulur » gecerlemek »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.