tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
canıcanına veya icine sığmamak » ummetci » her şeye aklıeren zeki akıll » cayırlaşma » sonucunda ortaya cıkan ustun y » almancılık » algıbıcağı » orucu » centiklenmek » on yargı » rağbet etmek veya gostermek » yulumek » gonul bulandırmak » olum allah ın emri » gozu arkada kalmak » carşılı » hafızıkutup » guneşsistemi » zorunda kalmak veya olmak » ipi curuk » celme » mış miş muş muş » cimento » ustunde dokulmek » citlembik » kimus » ust » brut » kurt kocayınca cakallara kopek » ileri atılmak veya cıkmak » cozucu » cuvallatma » afgan » basıolcer » cıralık » ustune kuşkondurmak » guvercingoğsu » paylaşmış benzer odevlerle yu » butunu » kalıpcılık » beşuc » cap » sıcana donmek » oyuna cıkmak » hippocastanum » cercevesiz » teşkilâtıesasiye kanunu » tekessur » capkın » alkışcı »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.