tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karekok » kucuk gormek » calgıaleti » akumulâtor » kok saplı » ozellik başkalık fark » veya dokunmuşpamuktan yapılan » boğa » nuksetme » arka veya sırt cevirmek » kimse » toplumsal cozulme » yargıtay » yuk » avuc avuc » İskambil destesinde maca dizis » supruntuluk » muhre » gozu dalmak » mutemadi » yukumlu » ne iyi » pabuctan aşağı » oluyu guldurmek » minyaturcu » kızılbaş » kulube » catısız » zanaatcı » yapılan cıkmaz yazıveya resim » monitor » ureme » zuppece » buruk » stabilizator » cok tanrıcılık » mudafaa » şeritci » fizikci » cağdaş » fırcacılık » duzeltici » sofra veya sofrayı kaldırmak v » buyuklerin ellerinden kucukle » ekmeden bicilmez » mısır baklası » gun » mubarek » cilekci » ziyafeti cekmek »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.