tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucaksavar » arkadaşca » kavurmak işi yapılmak » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » lupculuk » başına tac etmek » ustun zekâlı » cırpınmak » tahakkum etmek » pala cekmek » mulâyim » cekilmek » ev alma komşu al » colleşmek » oğunme » ışık kure » eskulâbî » bir avuc » lâcka » ara kazanc » muzminleştirme » gelgec » golcul » rh » oncecilik » guncelik » uretim gucleri » ve bilinc merkezlerinin bulund » cifte kavrulmuş » belirli gecmiş » cift capraz denir » coban merhemi » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ali kıran başkesen » ağzına veya diline kira isteme » operator » cicek biti » acısal » kapıyıbuyuk acmak » ma me » ozenc » muşkulât cekmek » bicim » kurek cezası » rukuş » kul olmak » percinleyiş » mustelzim » sinek ufak veya kucuk ama mid » dorduz »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.