tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camaşır deterjanı » avşar » paraguaylı » oruc acmak » carmıha germek » kunguldemek » sonuc almak » zararına kazanc sağlamak » gonlu razıolmamak » paragoz » soylemesi ayıp » kamburu cıkmak » bağrışcağrış » hurmet » ozdekcilik » dozunu kacırmak veya dozu kacm » silâhcı » topuk calmak » yureği carpmak » supurgeci » celişik » maymuna donmek » itirafcı » amaclı » olarak tespit edilmiştir » cenesi acılmak » gozu olmamak » gecim dunyası » alman » canına tukurduğumun veya ufurd » oltu taşı » mustevi » cifttekercilik » moğol » recinesi hekimlikte kullanılan » bisikletci » paratuberkuloz » katolik » derdini marko paşaya anlat » uzun sivri kumes hayvanların » icmek » cember » ozursuz » tupleme » şişe » İzinli olma durumu » gozleri yaşarmak » ahlatın veya armudun iyisini d » olu zaman » butun »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.