tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerden copten » cocuk » parasınıcıkarmak » duz kap » haybeye kurek cekmek » cektirmek » kitapca » odemek » buyukseme » yureğine od veya ateş duşmek » cavuşluk » ac ec » tezayut » efendime soyleyeyim » ağzınıveya cenesini tutmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » dışa donukluk » pacalı » cicek yaprağı » sofra veya sofrayı kurmak » bicimi » kucuk ay » kim kime dum duma » kıskanclık etmek » nar ciceği » tekduze » gudeleme » icinden okumak » uzum sirkesi » allah yuru ya kulum demiş » kecilik etmek » sulungiller » guderilemek » avans cekmek » gecici » unsuz » goze zarı » kepceli » giderlerini tur ve ayrıntıları » iki cenetliler » bize de mi lolo » sukûn » ciğnetmek » yonelik birbiri ile uyumlu am » takunyasıolan » on alım hakkı » carpılmak » kara kara duşunmek » kundelemek » lw »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.