tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
percin » daire parcası » okse » bağrışcağrış » bıcaklanmak » cuzamlı » kulhanbeyi ağzı » papaza kızıp oruc veya perhiz » kostumcu » avans cekmek » iki eli boğrunde kalmak » dışcokgen » noroloji » major » deveyi duze cıkarmak » uğur bocekleri » rusumat » portfoy » paraşutcu » yalın tumce » norotik » balina cubuğu » luferci » gerek gormek » icermek » ackı » koknar sakızı » goz gore gore » imza sirkuleri » tumel » tahsil gormek » dumduz » zuppeleştirme » kapak bıckıcısı » cakışmalı » den yana » onem » gozunde » damarına cekmek » banyo kuveti » molekul » rest cekmek » ustupuleme » tacsız » anasından emdiği sut burnundan » inmek » inatcı » rahat yuzu gormemek » hurya » acıkok »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.