tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şiir kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurumek » vurucu guc » ciritci » ders gormek » cangal » ilgecli » rutbe » el etek opmek » para cıkarmak » cıkınlama » gozluksuz » komşu komşunun kulune veya tut » hava carpmak » pardosu » tanrıca » sutcu » mac » cık cik cuk cuk » cirişci » olu yıkayıcı » urunsuz » olcunlu » kacışmak » pejmurde » yola cıkmak » cil cil » icin » kılıfcı » bukme » gun almak » dekorator » cemremek » cimcek » kedigozu » olumlu » bicim » tufekci » secilmiş » gelişmişcanlı » adıustunde » yureğinin yağıveya yağları eri » etmek » karagozcu » deve bir akceye deve bin akce » aslan yurekli » hava duzenleyicisi » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » gecirmek » istavroz cıkarmak » uclu »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.