tdk sözlük TDK Sözlük

 

şiir kelimesinin eş anlamlısı

şiir kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şiir kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şiir kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şiir kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hesabınıgormek » uzengilenmek » cete » veya ozel kuruluşlarca odenen » yuzunu gormemek » golge balığıgiller » icine sokacağıgelmek » yanından bile gecmemiş » supermarketci » tenasup » kucuk » mecbur kalmak veya olmak » harman corman » yarıkure » yenilir veya yenir yutulur şey » huzun » delikli taştekne » gozluk » gun » yuzleşmece » kaşcatmak » dokulmek » deney tupu » sıkıntıcekmek » keci komureni » gumuşletmek » soze atılmak » tuketici sayacı » catma » ve katımadde » yuzsuzleşme » hungurtu » dili pabuc kadar » virtuozluk » cıkarmak » gunuculuk » abacıkebeci ara yerde sen nec » duşunce » sublime » sınıkcılık » yuk vagonu » goz kesesi » amerikanist » kok kırmızısı » kacmak » cil » uzengi kemiği » kan dokmek » mahalle bekcisi » cop tenekesi »

şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve şiir_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.