tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koceklik » kulturlenme » gecimli » pergelleri acmak » evlerden ırak veya uzak » senegalli » doğunme » ayrıseci yapmak » hafıza dağarcık » tecessum etmek » tencere dibin kara seninki be » cakıl yol » cakıldama » yeni gercekci » fent cevirmek » şın » kopekli » programıolan » catal ayak » radyatorcu » camaşır leğeni » celik » boğurtmek » amac dışı » ne oluyor » comlek hesabı » haber studyosu » kıptî » lehce » ceza cekmek » kuyudan adam cıkarmak » ustunde toplayamayan gafil » paslanmaz celik » ıska gecmek » başol da istersen soğan başıo » husnuhâl » suflîlik » koşe donmeci » zumre edebiyatı » ciceklik » kostebek » ne hesaba gelmek ne de kantar » eti senin kemiği benim » cıplaklaştırma » koleleşme » tuylenme » avcıucağı » dağdağustune olur ev ev ustun » kurallıcumle » kokten »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.