tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
astsubay başcavuş » parmakla gosterilmek » gumuşîleşme » cokertme » akumulâtor » gagavuzca » sırtınıdayamak veya vermek » gosterici yardımıyla karanlık » mest sermest » tik » kazan biri kepce » carşaflamak » akcakavak » yonetici » ağız acmak » cekmek » cıkıntı » linc etmek » testere caprazı » gok gurlemesi » mustebit » yurunmek » cık » ortusuz » oğrenci yurdu » elden ne gelir » suratından duşen bin parca olm » daraya atmak veya cıkarmak » kuşat » w w » buyuksu » olcuşmek » nisaiye » cizik » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » tecahuluarifaneden gelmek » yengec » suslendirmek » kibrit cakmak » b » hoşca » hic » kor şeytan » yol gostermek » bulbulkonağı » gune doğrulum » oyle veya boyle » buyu bozmak » kustahlaşmak » nukleer enerji »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.