tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suruklemek » cizginme » ayıya kaval calmak » yusufcuk » gıptasınıcekmek » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » elektrikci » boğure boğure » tarihsel ozdekcilik » gorunuşte » carpık » duşkunler yurdu » utanc duymak » pusur » gucumsemek » kuskunu duşuk » non stop » gozlerini devirmek » gozu acık gitmek » carpacak buyuklukte sembol ni » kuvvet cifti » uranus » olarak tespit edilmiştir » duş » siperlik » cabuklaşmak » rontgenleme » ezogelin corbası » uclu bahis » camcak » cereyan carpmak » parca » muşahhas » duşuncesizlik etmek » cift dalma » kunyesi gelmek » set cekmek » ac » otede beride » ammada yaptın ha » icirik » kurklu » caplamak » gunluk » koy odası » cağdaş » ele gecirmek » torpu » um » tutun balığı »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.