tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucleşme » p p » akce » kotek yemek » kedi ciğere bakar gibi bakmak » cetecilik » yuruk aksak » cekiştirmek » ornek almak » tutsu gozu » cevirici » aynıkapıya cıkmak » barut kesilmek veya olmak » kacılma » ciceklenme » cocuk aldırmak » silâhcı » caydan gecip derede boğulmak » kucukayı » ilişkilerin butunu iktisat » kalem komuru » subap » horoz evlenir tavuk tellenir » arkasında veya sırtında yumurt » fitci » uzerine oturmak » pandul » muessir » sabrıtaşmak veya tukenmek » faaliyete gecmek » glâyol » astsubay ustcavuş » sun î solunum » capak » tumler » şurekâ » yuzune bir daha bakmamak » gomut » bir sanat eserinin yapının ve » elektromanyetik guc » kul kole veya kul kurban olmak » gulduru » muhakeme usulu » câk câk olmak » mutemmim » yuzunden » ceper » secilme » ceneksiz » ic tutmak veya ic bağlamak »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.