tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulturlenme » otmek » buyutmek » bol bulamac » yukseltilme » unlu benzeşmesi » tesellum etmek » soyleşi » kendi gobeğini kendi kesmek » sevap kazanmak veya işlemek » on vurgu » kure » ilham etmek veya vermek » gormek » dubbuekber » carpıştırma » salıncakcı » gayrimusavî » doneklik » pirinc corbası » cilek » buyuk » kırağıduşmek veya yağmak » gecirim » uşengec » amperolcer » mutehassis olmak » cadır canağı » aclık cekmek » kulliyet » politikaların genel adı ferdi » gun yağmuru » başgoz etmek » tecahuluarifane » istim ustunde olmak » elden duşme » gobel » gozlerini bayıltmak » murettep » gocuşme » surum surum surunmek » buyulu » duşkunu » yetiştirilen bir bitki lycoper » ahfeş in kecisi gibi başınısal » sıtma nobeti » cokuntu » el cektirmek veya cektirilmek » can cekişmek » kaclık »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.