tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzenlemeci » ver elini şu veya bu yer » hataya duşmek » tatlıyerinde bırakmak veya kes » koklendiriş » bir dostluk kaldı » guderi » cok karılılık » bankadan cekmek veya almak » ureyiş » cerezlik » dikce » gecinip gitmek » gorsel » kufretme » icim » kıdemli ustcavuş » pencuyek » gunduzcu » zaireli » gununu gostermek » ne olacak » el dokunulmak veya dokunulmama » alt yanıcıkmaz sokak » ortakcı » kılıc kuşanma » gommek » kulağakacan » soz ebesi » uşuntu kopekler mandayıparalar » muşarunileyh » gecirgen » bir postum var atarım nerede » cin leylâğı » blof » duşman » meslekleri belirten tek tip gi » guzide » tadata cıkmak » orneklik » istatistikci » ikinci dizeleri birinci beyitl » gozleme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » protestanlık » gıllugişsiz » kacmak » omuzlarıcokmek » muderris » beşeriyetcilik »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.