tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yere calmak » vatanî gorev » iğne ustunde oturmak » durulmek » capaklanma » tansiyon duşurucu » adliye encumeni » ozdeşleşme » bir nesneye kece gecirmek » kışdonencesi » acmaz » aşcıbaşı » yetenekleri gelişmemiş cocuk » kutle » salcalanmak » traktorcu » kıvanclanma » mongolist » soz kesmek » eşeysiz coğalma » gun koymak » cicek evi » torel » olum dirim » bekle yârin koşesini » gonderme belgesi » muruvvetli » pure » gokcul » dağa cıkmak » teselsul » percem » ust başı » kabuk yonetim » bokunu cıkarmak » goturulmek » iz duşumsel » kucuk » urpermek » pusuya duşmek » bıcak kınınıkesmez » yer bakır gok demir » soz misali » kor baca » kor » pacavra gibi » şeylerden her biri tabaka » ku » goynumek » dokulgen »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.