tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayvan derisi » gulmece » celik » doner sermaye » cı ci cu cu » yoğurtcu » kuflu » oru » toprak kolesi » donuşmek » calkalanış » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » toplum icincilik » departman » cakırlaşma » ayağına sıcak su mu soğuk su » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » acık kredi » mustantiklik » kuşcu » kacırış » kopekli » gecerli » mujdelenme » muteammim » dekorator » boğazında duğumlenmek » gumuşservi » hinduizm » c c » yukunme » duru » şeritcilik » geceyi gunduze katmak » yukleyici » arpa ektim darıcıktı » surekli » doğu turkcesi » dolek » kerem gibi sevmek veya yanmak » maskaraya cevirmek » tullenmek » derleyip toplamak veya toparla » cop arabası » taammum » cekicleme » genc » kadiriye » gun doğusu » sağdıc emeği »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.