tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cedene » goturucu » kucumseme » picuta » su icinde kalmak » carptırmak » suzulme » mudavim olmak » paşacadırı » gubreleme » barutcu » atın olumu arpadan olsun » vurac » gucluk » lâtinlik » amerika elması » beti benzi kirec kesilmek beti » kuseğen » tum » baltık » teehhur » soğuşme » kalıplarla desen yapılmışbez » ciğnemlik » bir cuval inciri berbat etmek » nazar değmek veya nazara gelme » fikir yurutmek » rebiyulevvel » gecirimlilik » oneri » ısıracak it dişini gostermez » bicimselleştirmek » yurunme » yuksekten bakmak » mutebasbıs » guvernor » pes perdeden konuşmak » aynıtelden calmak » korku sacmak » hint kobrası » bilgili » halka donuk » turkluk » dil oğrenimi » civi yazısı » ana cizgi » citmek » sacaklanma » cemaziyulevvelini bilmek » belediye sucları »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.