tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yahudi » yukselmek » gonlu yaralı » ya ya » kısmî secim » kollarınıacmak » eline duşmek » ana kralice » onlemek » tatbikatcı » korlemeden » kosnulu » ziraatcılık » gevrekci » bukme » orakcı » unlu benzeşmesi » elden duşurmemek » arap tavşanı » gun batmak » ibadet de gizli kabahat de » nabzınıyoklamak veya nabız yok » roman dilleri » catallanmak » sulfurleme » pireyi gozunden vurmak » ulkucu » odemek » dilini eşek arısısoksun » gecişustunluğu » temas etmek veya biriyle temas » goz kırpmadan » ana kızına taht kurar kız bah » beklenmediği umulmadığıveya c » cıkagelme » davranmak saygıgostermek soz » imanıgevremek kısa soyleyişle » tespih cekmek » cevirmen » uzerine » takarrur » brut » nakşibendîlik » golgelendirmek » goğus cerrahisi » yonelik birbiri ile uyumlu am » kacamak » bonleşmek » ses yonetmeni » ıspanaklıborek »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.