tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başsavcıolma durumu » doteryum » hukûmeti kurmak » gurbetcilik » elden kacırmak » boyunun olcusunu almak » catışma » kok kaplama » cık » ruşvetci » ademimerkeziyetcilik » ulkuleştirme » kor » bulbul kesilmek » kurt gibi kemirmek veya yemek » oksuruk » mangal yurekli » gunaha girmek » gurultulu patırtılı » aşinalık gostermek » ilâcsız » vurucu guc » luzumsuz gormek » moskof » butunu » ici veya midesi kazınmak veya » iz duşumu » celen » mahagoni » gecmek » musvedde defteri » angıc » ceremesini cekmek » birey ustu » yarayan cevresi oluklu kucuk » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » mucadele » yapma » hanefîlik » beduk » doğmeci » uretim evi » tutunluk » dovunme » dağınık gozenek » karakeci » ozgun » muruvvetli » şukur » ustune basmak »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.