tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekişme » oportunist » sırt cevirmek cevirmemek » kacak » sureksiz unsuz » duşunceye dalmak » sun î tahta » gercekli » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » kecisedefi » acık yurekli » yuzulmek » muracaat » vazgecmek » patlak goz » cevirim » tekâmul etmek » doktor doktor dolaşmak veya ge » gocken » kok sokmek » bir sure ayrılmamak » donuşturulmek » eşekten duşmuşkarpuza donmek » harman cevirmek » kulucka makinesi » ceşnilemek » dolmuşcu » patlangıc » kafatascılık » yonelim » tuzakcı » aracılığıyla duymak değmek e » insanustu » gununu veya gunlerini saymak » kalıpcı » cimento » ortak bolen » tavukgoğsu » on parmağında on huner veya ma » gumbedek » turbe eriği » kacmak » iyi gun dostu olmak » allah a bir can borcu var » guc » salca » pecelenme » zurra » yumuşak ince kâğıt » puskurtulme »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.