tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
katılmasıya yapılan secim » olum sukûtu cokmek » sunnetci » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » ad koymak adlandırmak tesmiy » ipek boceği » cerge » bakla dokmek veya atmak » caylıkek » gorunmek » kohneleşme » gozu gormemek » gocer » taban duzeyi » duşgucu » koku kazınmak » başınıdondurmek » cıkmak » it izi at izine karışmak » xe » dam yandı icindeki sıcan da b » puskurtme makinesi » burunmek » durdurmak » kakac » alevîlik » akılsız başın cezasınıayak cek » beşuc » caresiz » gonlu kalmak » duduklu » catlaklık » ucgen prizma » elhamdulillah » projektor » ackı » formul » teknik oğretim » acılım » yasakcı » merdane » kopru başı » karesel bolge » diyalektikci » gun » yuzdurmek » demec » camaşır değiştirmek » kafasına soz girmemek » vazife »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.