tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıs kıs gulmek » acık pembe » gungormuşluk » ciğlik etmek » ucma » farsca » gurlek » kadıngobeği » gerceklik » murettep » odemli » koceklik » gozsuz » uvey ana » murdesenk » curcunaya cevirmek dondurmek » on defa veya kere » kendinde kullanım hakkıolan e » saraclık » su veya soz goturmez » dutturu leylâ » cılgınlaşmak » manuel » sululuk yapmak veya etmek » cekmek » cakıl cukul » unsuz benzeşmesi » on bilim » gecen taşınabilir değerlerin b » genişgoruşlu » desinator » solucan duşurucu » organizator » tuketmek » calcene » yumuşakcalar » eşeğini veya atını sağlam kazı » tokat atmak aşk etmek veya pat » cipil » saik » kireclenme » olumcul » kıvanc » sacma » amerikan salatası » yureği yağbağlamak » derdini soylemeyen derman bula » selâm soylemek » yavaşca yavaşca » duygusal duşunme »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.