tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayağına veya ayaklarına kapanm » cırak » on » yulunme » hayrette veya hayretler icinde » dışyuz » cıkmak » acık fikirli » sun » goturmek » kılcal kok » cılgınlaşmak » plâkcı » gozu olmamak » altına etmek veya kacırmak » başlama » elcim » cıkıntı » parti cevirmek » vur abalıya » cozme » demirkazık » dunya goruşlu » iltibasa yol acmak » yarma corbası » dunya goruşu » cetrefilleşmek » cifte » agrostemmagithago » duzelti » ergurmek » yazar cizer » tumleme » gunluk ağacı » hacivat » guzide » cileye girmek » on koşul » tokatcılık » gayrimumbit » ozerkleştirmek » murettebat » deduksiyon » sepetcilik » yakalıkamcılılar » akcaağac » anac » verim duşurmek » maca » onune cıkmak »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.