tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yonetim » cizgisel » somurucu » mazur gormek » kapsul » hırvat » bukmek » torpulemek » conk » gomlekci » orfî » azerbaycanlı » sinekcil » tukuruk otu » gun doğusu » kritik » gobek calkamak veya calkalamak » sansurleme » etiyopyalı » orselemek » oh cekmek » bıcak vurmak » yedekci » omrubillâh » duzayak » comertleşmek » canak yalayıcılık etmek » kokak ağac » cavuşluk » tane tane soylemek veya konuşm » mudevvenat » atolye resmi » alacam » araplaşma » zevk icin » dol » golermek » gercekleştirilme » gorenekcilik » cuşka » asal sayılar » corlu » ahcılık » on » cuz » surmek » olmek » yolcu taşımakta kullanılan mot » kalafatcılık » inanc »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.