tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celebice » oksuzluk » kat cıkmak » mutekâmil » cıkmak » sıra savmak veya sırasınısavma » ucuza cıkmak » o » kargaşa cıkarmak » orgucu » ukalâ dumbeleği » dilini veya dillerini yutmak » sumter » zerduştî » muftehir » recelci » dağıtılan bağday » kotumserlik » ceza gormek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » centilme » cozulmek » gozlerini belertmek » lizoz » gunah olmak » ayyuka cıkmak » tırtıkcı » acılmak » korukculuk » dokmek » an en » boylelikle » a e » ekmeğini taştan cıkarmak » muşareket etmek » camurdan cekip cıkarmak » cumbuşlu » gozden gecirmek » cıkılan catkı » kuheylân » surekli » kucuk kopru » ciğnenmek » tatbik muhru » haberleşme komunikasyon » ağustos boceği » arnavut » hizipcilik » işcıkarmak » goğermek »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.