tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lok gibi oturmak veya cokmek » duğun evi gibi » gok kır » kendisini değiştiren calışma s » urkutmek » puruzlu » teşhis etmek veya koymak » yuz gostermek » teehhul » cebic » allah hoşnut olsun » cor » dert olmak veya kesilmek » koklenme » icerlemek » takallus etmek » gecirmek » tanrı ya şukur » cift ayaklılar » unvanlarının başına getirilir » curuk veya curuğe cıkmak » catkı » duzce » başortusu » eşelemek işi yapılmak » kırık dokuk » maksat gutmek » cenen tutulsun » muhimsemezlik » kemale ermek gelmek veya kemal » cıkık » darulâceze » onlemek » hakkıgecmek » mutehassis » kup » uzun parca » goze batmak » cinko » her boyaya girip cıkmak » tatar » anus yuzgeci » bukunlu dil » şartlıbirleşik cumle » on » subut » amaclama » sureduran » sormak veya sorması ayıp olmas » cıplaklar kampı »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.