tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakıl kuşu » kopcasız » inişcıkış » puskulcuk » ul » copcatan » aclıktan olmeyecek kadar » cakmakcı » demec vermek » sonuclamak » sıcan duşse başıyarılır » acık bolge » gıllugişli » celik » kor değneğini beller gibi » mutemerkiz » cabuklaştırma » kor talih » peluş » dikdortgensel » cingoz » hareketin yeniden kurulmasıyla » kur an veya ekmek carpsın » toz » eline duşmek » kirecsizleştirmek » başına işacmak » telefon etmek veya acmak » ulser » bilânco » butunluk » ilâclanış » orucu » donme » istirham etmek veya istirhamda » surgu » gorevsel » balgumeci » jubile » calpara » allah derim » buğemek » katranıkaynatsan olur mu şeker » inmek » olcunmek » recine kanalı » destan duzmek » oyle veya boyle » bahcemsi » terbiyesizlik etmek veya yapma »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.