tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gayrimunasip » cuha ciceğigillerden tohumu k » ipcilik » kervan yıldızı » bicimci » kur anıkerim » parcalatmak » cığır » duz » kacılmak » coluk cocuk elinde kalmak » bocek cıkarmak » kaypakca » icin kullanılan boru oluk vey » fedakârlık yapmak veya gosterm » dedektor » babamın veya ustamın adıhıdır » teşhis etmek veya koymak » hızla batmak » oluş » doğu turkcesi » rolyef » nazileştirmek » yureği yanmak » şaşkına cevirmek » onune katmak » filozofca » durdurmak » gorunmez » cevre » police » mustantiklik » puklu » yuksek bir yerden aşağıya doğr » suit » surunme » ağırlık basmak veya cokmek » pompalıtufek » yureğine saplanmak » yuksek okul » surnaturalizm » goruşbirliği » organik kutle » yoruk » kucuk capta » tunclama » kapıyıacmak » ilgi cekici » seckinlik » munasebete girmek »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.