tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
matematikci » gocuk » oncel » cıta » soylence » keciye can kaygısı kasaba et » aracsız » eline yuzune bulaştırmak » tadınıcıkarmak » ıskartaya cıkmak » cok gormek » hırvat » dumtek tutmak » aclık » buğet » trolcu » yureği dayanmamak » saik » okuz balığı » yuz » can » fekul » nakşibendîlik » ileri atılmak veya cıkmak » muştereken » fındıkcılık » sovulmek » takma sac » kılcıksız » emekliye ayrılmak veya cıkmak » yuzluk birimler boluğu » cıngırdatmak » cektiriş » ciseleme » bitki alkanna tinctoria » hınc veya hıncını almak » ortulu » ekskavator » tum kirpikliler » tekefful etmek » duyuustu » kaymak bağlamak veya tutmak » guzlemek » rahat yuzu gormemek » ofke ile kalkan ziyanla zararl » guclu kuvvetli » koşe başınıtutmak » baltık dilleri » purtuk » yureği sıkılmak »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.