tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşsutunden başka her şey var » ulkeler coğrafyası » scorpio » akcaağac » uz » avar » oldurmek » gorunen koy kılavuz istemez » carpıcılık » boşgezmekten bedava calışmak y » cik » uzerine yuklenmek » kucuk karga » demirkazık » uzere » guneşin alnında veya guneşin a » porsuk » gocertmek » caylak fırtınası » tuzakcı » bicim » sut vermek » dokulmek » sırca koşkte oturan komşusuna » muttefikan » sonuclamak » avurdu avurduna gecmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » bolumlendirmek » yuz yazmak » bulunan bolum kafa ser » cağdışı » rolu olmak » mustensih » kultur ortamı » parcalıbohca » gunluk » voli cevirmek » hay allah » gecmek » yenicerilik » gelecekci » tukuruğunu yutmak » tatarsı » maketcilik » ustune fenalık gelmek » var varın varsın varsınlar » gozlerine inanamamak » sırtına gecirmek » kurtluca yer palamudu »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.