tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ıtır ciceği » genc » vukelâ » veya orulen dikey duzlem » guderi » bicimini alır hidrojenle oksi » oksuruklu tıksırıklı » dovmek » caprazlama » cırılcıplak » lokmasıağzında buyumek » hesabınıkitabını bilmek » eğri soz » cattırmak » mulkiye mektebi » yemişci » ozdeşleşmek » yahudilik » yatağa veya yataklara duşmek » cemen » alt tarafıveya yanı » takdim edilmek veya olunmak » başınıcatmak » uzum suyu » fener cekmek » ezrail » yuzluk birimler boluğu » oz direnc » bir madde » calkantı » dortnala » bulgur corbası » kacmaz » mumas » duz yuzeylerden her biri » munasip bulmak » cenabıhak » ozgulemek » catallı » reisulkuttap » gun koymak » kıpcak » gecer » kırıp gecirmek » cozunme » ac gozlu » ağzıvar dili yok » yeri » duldul » cene kavafı »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.