tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamı

şirinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dortkenar » guncelleştirme » cıkarcılık » telli calgılar » halıdan yapılmışiki gozlu torb » surtuşmek » vekilharc » oncel » tecrube » nuvaziş » dokunmek » mes uliyet almak » konferanscılık » ırkcı » turk » vefat ilmuhaberi » capraşma » dinim hakkıicin veya dinim aşk » umur gormek » copur » kocaya kacmak » acık pazar » allah ın kulu » cavuş » mulhak » kontrolcu » kıcın kıcın » odullendirmek » sıcmak » lufer » fikstur » sonuc niteliğinde başka bir bi » acıktan » armut pişağzıma duş » kuskun kuskun » ucuklaşmak » yaylar uzerinde hareket etmek » inmek » cıkarmak » ana sayac » alı eli » veya dokunmuşpamuktan yapılan » anlamaya yarayan sınama » kotuluk » sefalet cekmek » vucut vermek » arap » cekoslovakyalı » urkekce » gumruk »

şirinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamı nedir ve şirinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.