tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacık oz » muzik » şikâyetcilik » guven vermek » cıkarmak » ici ısınmak » davul birinin boynunda tokmak » » her firavunun bir musa sıcıkar » celebi » pacayıkaptırmak » kumeli » vucutlu » yakışık almak veya almamak » orumceklenmek » kopekoğlu » hukumranlık » cergici » subek » dili pabuc kadar » golek » dokturmek » unsiyet » onceden » gosterişsiz » carcur » pusur » ahzuita » dara duşmek » bolunebilme » pireyi gozunden vurmak » kabuğu dışına cıkmak » bicimine getirmek » duzeyli » ceşni » eti » beygir gucu » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » isimden tureme isim » goz » komutator » pay cıkarmak » hareket » hukmetmek » baksana baksanıza » eski dunya » koltuğuna girmek veya koltuğun » dile dillere duşmek » venuscarığı » n »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.