tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celmelenme » cevirme » pece » sudan gecirmek » kargılık » sıcan kırı » dol vermek » opucuk gondermek veya yollamak » hareketin yeniden kurulmasıyla » cunun » cocuk » gec » izlenim uyanmak » şohret » gozden gecirmek » donmek » acem kılıcıgibi » koşeyi donmek » yonetmenlik » olumsuzleştirme » al birini vur otekine veya bi » gun ciceği » golgesiz » kaclık » koyluluk » sakınılan goze cop batar » tutunculuk » ceyreklenme » pacalarıveya kolları sıvamak » kac » cıkmak » sırtından gecinmek » kopurme » davul calsan işitmez » ucler » karşıtcı » curukluk » kopekleşiş » poc » donuşumcu » akışkanın gecişini ayarlamaya » turk biberi » okulu asmak veya kırmak » bir bir veya bir de » coğur » ilenc » dunya malı » japon kaktusu » cift motorlu » kolelik »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.