tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunu gecmiş » uyandırmak » dışında kalan bir veya birden » ruesa » komşu komşunun kulune veya tut » orulme » guzel » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » ciğiplik » ağac sansarı » paracol » gorunguculuk » cay bardağı » dovuşken » fon muziği » tukurmek » uzucu » madde » arabanın on tekerleği nereden » dort donmek » surmelemek » cek » ahcıbaşı » sırtustu yatmak » kuru cayır » icraatcı » halac » toluen » tahtalıkoyu boylamak » ortulu omurgalılar » hristiyanlık » oz odun » davranış misal » icini ezmek » dokulmek » cek arabanıveya yalnız cek » soğe » duldul » carkcıbaşı » kacınılmaz » yuk » gibi cok yonlu hizmetleri en a » hanya yıkonya yıanlamak » canına tak demek veya etmek » permece » bobrek » bitmez tukenmez veya bitip tuk » etmek » oğurtu » dil »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.