tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pluton » elektronik muzik » macun kureği » cimnastikci » fırıldak yapan veya satan kims » lokmasıağzında buyumek » serde var » sitteisevir kapıyıcevirir » icimli » seyrusefer » surum surum surunmek » tava boreği » nusayrî » acılışkonuşması » cift ayaklılar » ayva receli » mubarek » ağıtcı » munfesih » kızılbaş » kotuluk etmek veya yapmak » el ile elle tutulur » zerduştî » başmudurluk » canak ağızlı » ac gezmektense tok olmek yeğdi » muteveccih » cayan » cekiştirici » rotuş » turemişkelime » yanlışcıkmak » calışılma » rolântiye almak » ense koku » gozunun icine bakmak » saklamak inkâr etmek » yuz binlerce » bağbıcağı » lâkırdısımıolur » gece ucuşu » kundakcı » tebelluğ » on oluş » yenidunya » eyleme gecmek » ciftteker » durulmek » tohmetli » gıybetci »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.