tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cirkinleşmek » olcuşme » yuzu yerde » ciftleştirmek » kerpicleşmek » gumruklu » gozu veya gozleri kararmak » eşit cenetli » kavis cizmek » kucuk hanım » arpcı » herifcioğlu » centik » ciğneniş » kocak » curukluk » cevre acı » secim sandığı » olu yıkayıcı » acığa vurmak » har gur » baltık dilleri » uc boyutlu film » cıban ağırşağı » tarh etmek » suslemecilik » mehtaba cıkmak » pozitif bilimler » dovme » nukul etmek » istenc » ozgun » uretmek » catana » kukremek » sırtınıdayamak veya vermek » carşılı » kullanılan yapma yuz » buhtan » sabaha cıkmamak » İleri bir tarihte beklenen ge » ic salgıbezi » catkı » kafasınıtaştan taşa carpmak » cark » munhani » karanlığa gomulmek » urkutmek » yalcınlaşma » cıplak at »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.