tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pekin ordeği » ya ya » kundakcı » yuzu yerde » adınıanmak veya anmamak » donuşumcu » borc harc » yonelmeli » deneyustu » buyutken doku » pas acmak » muşerref » koy meydanı » cetene » geri cekilme » bıckınlaşma » uckurlu » tuyleri urpermek » it » corbaya donmek » muteneffir » bahce » nuh » capaculluk » kibar duşkunu » tab an » mes ut » omruhayat » calkalatış » coplenmek » dinim hakkıicin veya dinim aşk » zuluf » tanıdık cıkmak » siyanurik » norotik kişilik » calı » davranmak saygıgostermek soz » durum » ilikcilik » su gecirmez » telefon kulubesi » ustune evlenmek » one almak veya alınmak » buyruklarının İbranî felsefes » su yurumek » olum cezası » oğutmeye yarayan dişlerin orta » kıskac » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » yelken gonderi »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.