tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sağlayan parca » belediye cavuşu » yan cizmek » maca kızı » no » cukura duşmek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » canına tukurduğumun veya ufurd » sovme » ucuc boceği » studyo » cıkışvermek » tesettur etmek » yuz suyu » promonat » para cekmek » vazgecirmek » fırcacı » guzel olmak » tufek atmak » ciceksimek » acınım » solucan duşurucu » ipek boceği » gecmek » divance » tadınıkacırmak » mec » cilek receli » tupluk » yer camı » hor bakmak veya gormek » pece » seruvenci » kustere » zucaciye » sıcan duşse başıyarılır » balkanlı » cifttekercilik » cullanmak » sutculuk » kurum kurum kurumlanmak veya k » vucuda gelmek » paraşut kulesi » gozu bağlı » musveddelik kâğıt » hayat mucadelesi » yarıklardan her biri » goz nuru » susletmek »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.