tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucretlendirme » caparız » aksoğut » boşkume » doşemek » torpu » cıkma » cat pat » tadıgitmek veya kacmak » kostere » bir kalem gecmek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » ovunme » operator » bayramî » tenevvur etmek » ciğerini sokmek » calışma » usturmaca » uzum uzume baka baka kararır » yuz beşlik » burukca » sırt cevirmek cevirmemek » gozleri kan canağına donmek ve » goynuk » ucmak » dolaylıozne » mustevli » alcaltma » okuz gibi bakmak » istenccilik » dokulmek » guneşgozluğu » ustune toz kondurmamak » edebiyatcı » cebic » hamala semeri yuk olmaz » konuk sanatcı » cozunme » yaşgunu » hint horozu » camaşır ertesi olmak » cengi » demir sulfat » cirkinleştirme » omur boyu » acem » sudan gecirmek » yenidunya » hukûmet konağı »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.