tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yelec » acık secik » bıcaklanma » aynıtelden calmak » munakaşalı » cıkışyolu » bıcaklamak » kopekgiller » sepet havasıcalmak » macarca » maymun gozunu actı » ozel sektor » ciğkofte » cizinti » hicten » ar damarıcatlamış » ya allah » dipcik » bir an once » koncerto » sut calmak » hucum oyuncusu » ağır aksak yurumek veya gitmek » tufekci » mulhak » bedcehre » diliyle tutulmak veya yakalanm » zumre » kısmî felc » muteferrika » guluk » hamam boceğigiller » mustehcenlik » acmak » echel » dili donmemek veya donmek » allah bir » yukseltmek » ozellikle » kucuk » işleri ve dışişleri bakanlıkla » muhafaza etmek veya edilmek » duru » okuz arabasıgibi » gerilim olcumu » sepet havasıcalmak » alcı » yalımıalcak » formul » kotu »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.