tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hiccilik » aktore » perdenin uzerinden oynatılan » kırpıntıbohcası » tasasısana mıduştu » hukumler ve izlenecek yollar » işguder » durum » daire parcası » sutbaşı » muşir » toplumsal butunleşme » pastorize » garantor » amerika armudu » zekeriya sofrası » batıturkcesi » yonetici » duzelme » cevirmek » akımolcer » kokun gecmesi » kursu hocası » edilmesi » carpıtmak » temayul » kopeğe atsan yemez » duşeyazmak » gumuşgoz » tumlenmek » carcur olmak » cop tenekesi » anuri » arada cıkarmak » ununu elemiş eleğini asmış » suzulmek » dokunca gormek » zulâl » gozlenmek » gorevdaşlık » canının derdine duşmek » yaradan » yoklamak denemek tecrube etm » oncel duzen » gorulmek » muzikoloji » şımarıkca » guduk » hodukluk » calgıcıbocek »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.