tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calımlamak » muteveccihen » posta koymak veya atmak » musebbip » kılcıklı » orgutsuzluk » mestcilik » yureği soğumak » lâyık gormek » ufuruk » acıkta bırakmak » olumluluk » hırcınlaşmak » gocurmek » cıplak » mulkiye mufettişi » seruvenli » derisini yuzmek » anam » bicimsizlik » sutlu » karakeci » hafta arasında veya icinde » tekefful etmek » gerceğe uygunluk » gonlunu celmek » uclanmak » kufeci » camur » voli cevirmek » dorduzleme » goruşulmek » surundurulmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gayret gostermek » ceddine rahmet » ığrıp cevirmek » suriyeli » dalgıc » cıkarma birliği » carliston marka kereste » uzerinde durmasıyla kazananıbe » ote gun » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » ı i u u » ha babam veya ha babam ha » kacınılmaz olan şey » yuz olcumu » uste cıkmak » cevirmek »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.