tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surahi » bulutcuk » suru » rektor » ciğnemek » mal » dur veya durun » percinli » hayvanın sebep olduğu hastalık » protokolcu » multeci » cınlamak » doğum kontrolu » ozel ulak » tecrubesizlik » somalili » kıskac » donec » hatırlatmak » of » goz » numayiş » kelle kulak yerinde olmak » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » cıngı » dokmek » can ciceği » cıkışyapmak » kumeleme » van kedisi » koşe bucak kacmak » hepcil » kesesine guvenmek » gozleri fal taşıgibi acılmak » omur boyunca » cizi » cevrilemek » copurluk » icsiz » dadaist » caylıkek » pacasınıcekecek veya toplayaca » hint armudu » fin ugor » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » pahaya cıkmak » koylu » boşa cıkmak » eyer kapatmak veya kapamak » tumlenmek »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.