tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ofsetci » kulis calışması » calacak » calıştırıcı » bir goz ağlarken obur goz gulm » gondermek » civanpercemi » icirme » oğutcu » huda » pireyi gozunden vurmak » cingene pembesi » ucan top » tul » inmek » kunyesi gelmek » cıkış » revu » duzine » yer ustu » yureğine bir şey cokmek » derinlik olcumu » meşakkat cekmek » kopekleşme » dil oğrenimi » hukmî » gozunun onunden gitmemek » oykuleme » ic bukun » catışmak » soğutgiller » bacak bacak ustune atmak » yuzu sıcak » duz » ciğnem » işin icinde işvar » muzahrefat » mudrir » salcalanmak » tekerlek kırıldıktan sonra yol » ayağına dolanmak veya dolaşmak » mef ul » kalbi carpmak » gu » aclıktan olmeyecek kadar » ligden duşmek » cur etkâr » mureccah » vasatî sur at » duşman »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.