tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
murc » es gecmek » bitkisi gossypium » tukeniş » duşman » başına corap ormek » ruya » tekst » acığa vurmak » cillenmek » rehavet cokmek veya basmak » gozu kızmak » mufrit » gozemek » musamahakâr » yarayan cevresi oluklu kucuk » onlenme » olduğu soz » cıngar cıkarmak » ruya gibi » civicilik » felcli » moble » kut » bulbul gibi bilmek » hint hıyarı » işguzarlık » kolcak » gunah benden gitti veya gitsin » ortakcı » başdondurucu » muşevvik » kulek » duğum » ofke baldan tatlıdır » sual acmak » sal sel » senyor » yuk » kor capa » cimentolanma » dongel orucu » okuz balığı » uretimlik » ateşparcası » biz attık kemik diye el kaptı » cağlamak » aba altından değnek sopa goste » kurt gibi kemirmek veya yemek » imalâtcılık »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.