tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer ozekcilik » tum başlılar » hareketin yeniden kurulmasıyla » cizmek » duşuk » tukenik » ferahnuma » marmara cırası » kuturdetmek » başta veya başında bulunmak » cark » cop tenekesi » kafa işcisi » coğun » cullanma » zeytin guvesi » arac » bir gozeliler » onleniş » kuffar » dayanım omru » beşeriyetci » yezidî » arkada kalanlar veya arkadakil » ozurlu » culha kuşu » patates boceği » gosterici yardımıyla karanlık » mubeşşir » orumcek sarmak » sudan gecirmek » tukurme » kor nokta » testere caprazı » tulyum » yukarı goğe doğru olan yanı » gecinmek » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » muştereken » carşaflatmak » ceki » guclu duygu durumu » once » minibuscu » kurek cekmek » goğus » oğrenilmek » cıkışbelgesi » guzellik enstitusu » dayanamamak »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.