tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
barut fıcısı » goturu tur » suc duyurusunda bulunmak » erkekcil » yukunu almak » tersane kethudası » cıkmak » elektromanyetik guc » muhre » fak fuk fonu » trampetcilik » oz oğrenim » bocek cıkarmak » gun batımı » catılmışkirişsistemi » duşkun olmak » zebur » iceriye atmak almak veya tıkam » kumeleşmek » kocan » başol da istersen soğan başıo » halel getirmek veya getirmemek » zam gormek » afrika menekşesi » bisulfur » ucler yediler kırklar » gununu doldurmak » yanardağpuskurmesi » toprakcıl » mubalâğa » keskin gozleriyle cok uzakları » un corbası » lu » suzme » madagaskarlı » yuklenmek » imdatcı » temerrut etmek » sut şekeri » surtuşturmek » karşısına gecmek » cıtpıt » umidini kesmek » dikec » yuze cıkmak » kamburu cıkmak » can cekişmek » puturlenmek » kucuk harf » tecrube »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.