tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
su gibi bilmek veya okumak » uygurca » ickicilik » yuzluk » carpmak » orgutculuk » dovenci » mubadele etmek » denk kume » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » kasnakcı » allah vere de » kara surmek » ceteleye donmek » ucurumlaşma » ev sahibi mulk sahibi hani bu » anlam cıkarmak » ışıkolcer » inhisara almak veya inhisarına » birbirine duşmek » sublime » cavmak » capaculculuk » goc etmek veya eylemek » mutevehhim » oğurtucu » diluviyum » hızolcer » bak » nufusunu cıkarmak » kult » formul » kotu kotu duşunmek » kimsenin eski saygınlığının ka » ovunc cizelgesi » keceleme » işgormek » ceşnici » bir doğu germen halkı » kocbaşı » facuna » acısal uzaklık » suveter » tedafuî » carpıntılı » fizik kondusyonu » cocuksu » ustune yormak » camurluk » camurlamak »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.