tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
portorluk » ne hikmetse hikmettir » kamcı » sokum » butunlenme » ceşnicibaşı » cağın gerisinde kalmak » aklından gecirmek » hacamat etmek veya yapmak » dağdağustune olur ev ev ustun » yukculuk » perdah vurmak veya etmek » cıtıpıtı » muptezel » doşeme » gonul bulandırmak » cakmaklık » muhresenk » feleğin cemberinden gecmiş » tuyleri icin avlanan bir kuşso » nabzına gore şerbet vermek » hayvan komuru » karaim » goz goze gelmek » cikletci » hortumlu bocekler » cıkmak » gercekleştirmek » cayhaneci » pencuse » yeni dunya » cevabıdikmek veya dayamak yap » noktalama işareti » allah » mucellâ » taşıma veya dokme su ile değir » ağustos boceği » rumî » tup gaz » cıkmak » butunleme » sahaca » duğmeleme » hukumran » catma » albumin işeme » dukluk » el icin yanma nare yak cubuğu » copluğu » gunu gunune »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.