tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucer beşer » yağlıgureş » teslim bayrağıcekmek » munekkitlik » gonendirme » huzunsuzluk » kılıc alayı » inmek » cercevelenme » sonumlu » avuc avuc » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » peşine duşmek veya gitmek » siyasetcilik » ozsel » bugunluk » şifreyi cozmek » ahbap cıkmak » kuvvetle basmak » cullama » koruk » cicek tacı » akrep » yurume » acığa vurmak » gumuş » bardakcı » unlu duşmesi » sabah ola hayır ola » kotumseme » yondeşacılar » yureğine kurt duşmek » t cetveli » işten bile değil » gomulduruk » gencten » sacmalık » yağma etmek veya edilmek » carşılı » gun » gobek » onların temsilcileri arasındak » kirecleşmek » cırakma » supurulmek » kayac » yırtıkca » yer ustu » munakale » uğuru acık »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.