tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » donen kenarıcepecevre oluklu » bolumlerden her biri kolon » tepeli bulbul » yuk olmak » tehacum » govek » pilot koşku » capaklanış » uzerinde pas oluşmak » cift capraz denir » camcak » seckincilik » acık acık » beyninde şimşekler cakmak » nufuzu altında tutmak » cocuk » humayun » ruşvetci » acıklık » kuvveden fiile cıkarmak » ana rahmine duşmek » ormek » unsuzunu gosterir » duşeslik » uyku basmak veya bastırmak » kaduk » sevir » ceneli » duşleme » sutsuzluk » uvertur » turev » ordurmek » koreltmek » kaldırım ciğnemek » ozellikle » cırakma » akşamlar veya akşam şerifler h » peynirli borek » bakrac » yuğruk » bahcesi » yaban sumbulu » carliston biber » onunde ardında gidilmez » araplık » gumuşlenmek » cilenti » ciğyemedim ki karnım ağrısın »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.