tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
armatur » ornek almak » allah veya allahım » ozbek » lâckalaşmak » coğalma » run » ittihatcı » cizgi film » cizmecilik » utmek » dik » duğumunu cozmek » sozum ona sanki guya » kecileşme » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » tur operatoru » deniz otobusu » carpı » olu » gokmen » teşekkur » yalanıcıkmak » kumeleme » goze almak » te » ust » fransız » cinicilik » on avurt » munazaa » yuzsuzleşme » bir gunluk beylik beyliktir » kıskac gozluk » conk » gobek taşı » olculu » işine bak » okuz » geciş » goruntuleme » kâğıt yapraklarından her biri » mutehassıslık » ayakcak » su orumceği » duzenleme ve filme aktarma işi » divaneye donmek » acmaz halatı » capulculuk » duzelmek »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.