tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tup » ac acık kalmak » ucak alanı » isteri nobeti » bakar kor » cılgın » kısıtlayan kısıt altına alan » malta humması » iceriye duşmek » dilini eşek arısısoksun » kulak asmak veya asmamak » kuskunu duşuk » catal don » gorevden alınmak » alt guverte » oh cekmek » stand by » omur » kuşatma ihata » dokulmek » guderileme » goğuslu » boynunu bukmek » halic » kul sıkılmayınca hızır yetişme » mutebasbıs » parcalama » odevlendirmek » akşam vakti » sığırodu » kimse » muftuluk » tahtalıguvercin » bezekci » portfoy » tıraşcı » ciğ » duru » coğalmak » uremek » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » dar unlu » surutme » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » ipi cozmek » tebeyyun etmek » ayaklarınısurumek » kullanılan arac buat » soz gumuşse sukût altındır » ciltci »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.