tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dol doş » guclu kuvvetli » boğazıduğumlenmek » yalan cıkmak » yedek parca » muzakerat » altıkaval ustu şişhane » musteşar » butun » sokup atmak » sunger gibi » l » gecirmek » tatbik muhru » buddhist » kokertmek » universiteler arası » muslukcu » karavana cıkmak » babamın veya ustamın adıhıdır » namazında niyazında olmak » ustten » ustunleşme » umitsizlik » butunleyen » cekememek » vizon kurk » guncelleşmek » gocen » kılıctan gecirmek » ozendirmek » ağırlık basmak veya cokmek » cember makası » mes uliyetli » daim etmek veya eylemek » ciceklenme » cıkıntısız » cok sesli » onem » duduklu tencere » gunluk ağacı » bahşişveya beleş atın dişine b » etci » tum cahil » kaucuktan yapılmışşilte » ustunde kalmak » dağda bağın var yureğinde dağ » yaylar uzerinde hareket etmek » e » ahfeş in kecisi gibi başınısal »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.