tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calımına gelmek veya getirmek » uzerinde durmak » mutekabil » ic ice » korunu kırmak » wistaria sinensis » felâketlerin acılıetkilerini d » celtik kargası » tuvaletci » zul » kulube » insanustu » yapılmışeğreti perde » cizmeden yukarıcıkmak » akşamıbulmak veya akşamıetmek » munadi » kulliyat » acık şehir » gecmek » capanoğlunun abdest suyu gibi » tepegoz » cakırcılık » horozdan kacmak » ruh cokuntusu » geyik boceği » baskın cıkmak veya gelmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » mulâyemet » işten bile değil » fasikul » teferrut » sercin » ıl » işi gucu bırakmak » butunu » odun ozu » mechul » cıldır cıldır » hristiyanlaştırma » tekabul » musriflik » parca bohcası » hak » acılıp sacılmak » kibrit cakmak » duven dişi » allah ın hikmeti » toprak kolesi » olum » basınclamak »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.