tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » ulfet etmek » bıcaklatmak » arac tığ » yuklu » gecmişi olmak » top gibi gurlemek » yuze vurmak » monsenyor » rolâtivite » goz yuvası » guc » gun batımı » satılık ziftin olsun selânik » oğretim yılı » buryan pilâvı » ofkesiz » delikli boncuk veya taş yerde » cekirge » nervurlu » icin » yakasız gomlek » bicimini alır hidrojenle oksi » iclene iclene » ic yarıcap » cocuklaşma » secme suresi » ucretlilik » ormek » yakışıksız kacmak » ana sayac » oğrencilik » benim oğlum bina okur doner d » sukûnet » kose » coğullamak » cullamak » kokar ağac » onerme » caba » gozleri velfecri okumak » hapishane kackını » icini kurt yemek veya kemirmek » borkenek » yuksek oğrenim » bir duziye » putursuz » kâğıdından değişik olanınıbulm » gormek » boyu veya boyuna boyunca bera »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.