tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » gucsunmek » alcarak » calkalanış » yureğim yanmaz veya yanmazdı » komutator » on » reflektor » sacma » kabul kabul etme » romen rakamları » donme » corbacı » maddelerden oluşan varlığın he » cifte dalmak » ma me » od ağacı » oburu » gozu keskin » uygun duşmek » duvesimek » of cekmek » yukseklik » sabanın tutağına yapışan el ac » ı i u u » ipipullah sivri kulâh kalmak » tekst » huzunlenme » copurlaştırma » kıcınıyırtmak » ağzınıacmak » gonlunden kopmak » yoreselleşmek » oldurmek » donuk » nefesli calgı » mudahale etmek » yaban gulu » donuşturucu » ice bakış » mirac kandili » oğutmeye yarayan dişlerin orta » cıraklık » kusurlu » cayır peyniri » ayakkabılarınıcevirmek » cukurlatmak » kızılelma » guneştopu » ac gozunu acarlar gozunu »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.