tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sopa ile bunun iki ucuna bağlı » forsmajor » cimdik » kafasından cıkarmak » ic cokgen » elektronik calgılar » telgrafcılık » sana yalan bana gercek » ulfet » sure sonu » cıra » kucuk tovbe ayı » geri cevirmek » fizik otesi » duzeltmek » astar surmek veya vurmak cekm » yakayıele vermek veya vermemek » pek cok » aza coğa bakmamak » bahce makası » konsolide butce » ust » cevre » metal veya plâstik arac » gecişustunluğu » gelinlik cağı » hararet kesmek veya sondurmek » icten » tefeul etmek » av kopeği » cam goz » ırkcı » ruh olcumu » cağırım » muphemlik » kendine yedirememek veya onuru » bıcak » goktırmalayan » cin sacı » ağzına tukurmek » suyu mu cıktı » cavdar » magnezyum sulfat » hindistan cevizi » japon » citilenme » masa ustu yayıncılık » tırpandan gecirmek » secici » ucuklama »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.