tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için şirinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otre » alcılanmak » yuk arabası » cat orada cat burada cat kapıa » azerbaycanlı » dokunmek » gungormez » her biri mesame » urkuntu » hukukcu » kurdîlihicazkâr » rufaîlik » cizin cizin » torel » cul » secim cevresi » ve burada gorevli kimselerin t » anac » cılbır » pec » suc işlemek » mustahzar » var varın varsın varsınlar » tumgeneral » cekinilme » uzengilemek » hukum yemek » fak fuk fonu » burgu » mangal gibi yureği olmak » ağzınıburnunu carşamba canağın » ustune oturmak » beliren olumle sonuclanan has » şofor mahalli » ali kıran başkesen » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » kayıkcıkavgası » protestanlık » dostluk başka alışverişbaşka » cıpır » kan gutmek » cicek boyası » akımolcer » işin icinden cıkamamak » uzun yol surucusu » cala » suruklenmek » yolu acık » duma » guvenc »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.