tdk sözlük TDK Sözlük

 

şirinin eş anlamlısı

şirinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • şirinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz şirinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük şirinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozumsenme » genel mudurluk » işguder » duğununde kalburla elekle su t » sanat dunyası » torpulemek » gonul borcu » ceşni tutmak » dirsek curutmek » buğet » tovbe ayları » duzeltmek » tenevvur » denize cıkmak » kulakcı » sanatcılık » yuzu gulmek » turt » uretim bicimi » doşenmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » tokezlenmek » peşinden yurumek » kemiğine kemiklerine kadar » ruh kazandırmak veya vermek » lugol » durtukleme » yanlışkapıcalmak » ciğnemik » ele gecirmek » gerekli gormek » bolumleme » bahcesi » tanrı ya minnet duygusunu sunm » gore » samanuğrusu » kabuk yonetim » şarkuteri » vurucu guc » kalp carpıntısı » gecirmek » dukkân » taşcılık » sut cocuğu » kuşgibi veya kadar yemek » okuz balığı » toz » batıl inanc » cıban başvermek » bircoğunu o metalin yuzeyine y »

şirinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve şirinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. şirinin_eş_anlamlısı nedir ve şirinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.