tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
calımlı » etek opmek » afi kesmek satmak veya yapmak » ustune bir iki guneşdoğmak » keceleşme » pırnal komuru » ana kızına taht kurar kız bah » su gecirmez » ustune yıkmak veya yıkılmak » kucuk » musellem » kız boceği » tadıgitmek veya kacmak » toplandığıbolum » uclu » ac bırakmak » oğlak donencesi » bictirmek » cılgın » luzum yok » gelip gecmek » rotar » yuz binlerce » catma » cağdaşlaştırmak » cevrinti » cıra » kızağa cekmek » venuscarığı » on sezi » yonetim kurulu » allah tan umut kesilmez » cirkinleştirmek » ciziktirmek » meridyen duzlemi » ufurmek » cıkmak » une kavuşmak » slovak » camur atmak veya sıcratmak » balığa cıkmak » erincli » kulunu savurmak » turemişfiil » hacamat etmek veya yapmak » duvenci » gok ekseni » bektaşîlik » canaklık » inanc »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.