tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
yakıacmak » tumlenme » donme dolap » tekaut » ackı » kıyamet mi kopar » acık hece » rumlaşmak » on ad » oksuzler anası oksuzler babas » fluorışıl » carpılı » ozseverlik » yol yurumek » kırmızıcizgi » kumeleme » yuzeyinin her noktasına basınc » başıdonmek » duşuncesizlik » monitor » sungerleşme » sinyal muziği » kestane kabuğundan cıkmışda ka » bağımlısıralıcumle » curcur » dunit » cıkmak » teşhis etmek veya koymak » oksuruklu » kacmak » goz kuyruğu » ustubec macunu » cevrelenmiştahta ağırşak » perdelerini acmak » anak enek » kurulu duzen » gonuldaş » sucukculuk » mujde vermek veya goturmek » doğuşmek » aristotelescilik » ihrac etmek » lupletmek » cağırtma » acık şehir » geri cekilmek » kirec cimento gibi şeyleri su » gonencli » korukleme » deli kızın ceyizi gibi »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.