tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
hapcılık » boyunduruğa atmak veya almak » kelle koltukta gezmek » dallarınıkısaltmak » smacor » cemenlemek » corap ormek » bir hucreli » armatorluk » munasip gormek » orakcılık » davranmak saygıgostermek soz » lutercilik » ağaclama » tahammul » bir arpa boyu gitmek veya yol » mes uliyet almak » guvelenmek » calışma barışı » gorecelik » guvensizlik duymak » kukurtatar » cekmek » calmak » yeni gercekcilik » acılmak » tarikatcı » otumsuzleşme » soz gelimi » korkusuz iyi dovuşen kendine » yuzunden duşen bin parca olmak » mustensih » murekkebi kurumadan bozmak » canınıdişine almak veya takmak » cek » olu gibi » kukreyiş » mesafe bırakmak veya koymak » teehhul » bukme » derdini soylemeyen derman bula » bahcıvan » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » bal ozuluk » gormemezlik » lâcka olmak » şarap fıcısı » cılk cıkmak » tefeyyuz etmek » bırak allah ınıseversen »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.