tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
patlangıc » ciceksiz bitkiler » gozu hicbir şey gormemek » canak » kırbaclanma » dişfırcası » ozgunluk » oyle olsun » yurek carpıntısı » tarafından arabacıicin armağan » uclanmak » alkışcı » dumencilik » gecmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » hint kumaşı » gecinme » sureklilik » ciceklenme » cebrî yuruyuş » cubuklu » duşurulme » » şaklaban » epikurculuk » fikir işcisi » cileden cıkmak » secal » yasa sozcusu » gumruk » teşehhut miktarı » cıkmak » unsuz ikizleşmesi » gonlune doğmak » ceyizlenme » goz » başından gecen olağan dışıola » h h » yer tutmak veya tutmamak » gozu onunde » homoseksuellik » cozmek » guzellik » merhem » dert edinmek veya etmek » ağzınıacmamak » biskuvi » mutevehhim » oncu » cangırdamak »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.