tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
acz icinde olmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gun gibi acık » gormek » doşemeci » kendini gostermek » sonuc » arasında den başka anlamıyl » korluk » kurneme » luterci » surek » nisaiye » teşebbusu ele almak » burumek » yağlıkcı » opup başına koymak » tuy tus » yok pahasına satmak almak vey » ahıcıkmak » susleyip puslemek » cokmek » usturmaca » kazmac » bir gozeliler » bicimini alır hidrojenle oksi » sevincli » mudevven » gozlemleme » aktualizm » alım calım » meyve receli » kapkaccılık » muşkulleşme » şehit duşmek veya olmak » cırpı » başından gecen olağan dışıola » kurt kopeği » eline fırsat gecmek » bulbul gibi konuşturmak veya s » munavebe » yunlu » kut » cuş » boluşturmek » zimmetine gecirmek » tepegoz » kreator » kof cıkmak » parmak uzumu »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.