tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
kurtaj » kirec sondurmek » bıcaklamak » buyuk soz soylemek » ayrıcanak yapraklılar » kulkedisi » avuc » dupeduz » bayrakcı » carşafcı » ciceksever » tayfolcer » hancerleme » bazıbitkilerin turlu organları » kurek » ekmek elden su golden » gulluk gulistanlık » fon muziği » cekirge kuşu » zuht » vergi yukumlusu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yuksuk otu » bir deri bir kemik kalmak » suslenmek » presci » odemek » t cetveli » cuha ciceğigillerden tohumu k » pazar ola » kul ufak olmak » suzgec » amerika armudu » sonuclandırma » fuzen » acık fikirli » sumuksu zar » celik başlık » bugunku tavuk yarınki kazdan i » mumeyyiz » korpecik » ayva receli » soven » tutsulemek » corba olmak » jubile » oncesiz » yufka boreği » cember sakal » ismi cıkmak »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.