tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
cemkirmek » sucukculuk » ucayak » bugunku gunde » carıksız » bordur » dip balıkcılığı » lâzım gelmek veya olmak » oz » mosyo » arşiduk » catal kundak » ispenc » uyelik » uc vermek » eşelemek işi yapılmak » muddeiumumîlik » coğaltma makinesi » pergelleri acmak » cerge » alcak ses » sokmek » hot » falcete » cifte kumrular » ahlatın veya armudun iyisini d » duzen teker » cuhadar » yuzulmek » trolcu » surtunuş » golgelendirme » bunyece » percem » donenmek » bırakılan mulk veya para » olcuşmek » curuk carık » yuksek » portfoy » catkı » temel tumce » sonradan gormuş » ikiyuzluluk » yalın kılıc » cekirdeksiz » selâm soylemek veya yollamak » duzguncu » dunit » ici kararmak »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.