tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
keskin sirke kupune veya kabın » donmek » gorevcilik » cevrilmek » ağzınıacmamak » sınıfta caktırmak » buz » juglans regia » kamanco » klorurlendirme » hora gecmek » cizgilik » muşerref » suslu uslûp » gulut » kosteklemek » ne denir veya ne dersin » basıncından yararlanarak kum p » kardeşkardeşi atmış yar başın » yuzune tukurseler yağmur yağıy » sungersi » kurneme » atın olumu arpadan olsun » acık » icici » turancı » başlık atmak veya koymak » aktuel » hırcınlık etmek veya yapmak » akrobat » t » yargıcevresi » sozleşmek » munasebetini getirmek » geriye donmek » goturmek » rahat kıcına batmak » şuphe etmek » tereddutsuz » bayraklarıacmak » camurlatmak » kolcaklısandalye » toyga corbası » damgasınıvurmak » kamcıkuyruk » kovuşturma acmak » cemaziyulevvel » macar biberi » kilit kurek olmak » bitki sutu »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.