tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
duzenleşim » mustenkif » ok yaydan veya yayından cıkmak » kapıyıbuyuk acmak » capacılık » gormek » allah tan » kanıkanla yumazlar kanısuyla » konakcı » meden » dır dir dur dur tır » bozuk duzen » ağzına geleni soylemek » ili » cembalo » on parmağında on huner veya ma » ici kararmak » istenc » umidini kesmek » caprazlamak » kostumcu » iz duşumu » olu » corba tabağı » munfail » oluşturduğu siperler borda ka » bağdad ıtamir etmek » turkuleştirme » kirecli » gluten tutkalı » cemaatimuslimin » boyun bukmek » sucuğunu cıkarmak » ut acıcılık » gunu » acıciğdem » sutleğengiller » atom cağı » toren » zararına kazanc sağlamak » ulger » ucuk » host » kacırmak » formule » oğle tatili » sertleşmek katılaşmak » cerceveci » aristotelesci » cağırtma »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.