tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
su urunleri » musavat » goz » teberruken » yuzmek » guatemalâlı » yureği yanmak » bir baştan veya uctan bir başa » alumin » pecelemek » kıraclaşmak » portekizce » miş » hastalıklarının genel adı » mahkemeye duşmek » alttan veya aşağıdan almak » merkur » teşbihte hata olmaz veya olmas » sumek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kendi icine cekilmek » teselli etmek veya vermek » ince karton parcası kartvizit » teselli mukâfatı » yıldız kumesi » tesanut » allah halil İbrahim bereketi v » kurdîlihicazkâr » kulâhsız » edatlıtumlec » istintac etmek » sovuşturmek » değişim yonetimi » iceri girmek » allah ın adamı » calkama » sarac » operator » dunya gormuş » selâm soylemek » kupe » zıddına basmak veya bir şey bi » elcim » cakmak » plâstikten arac » kustahlaşma » zumrut yeşili » r » surekci » gucu gucune yetmek veya yetmem »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.