tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
sakarozolcer » basmak » cok şey » bilinc » kosele taşı » uşuşmek » dağa cıkmak » icki » gecmişi kandilli » dovmek » selâm cakmak » mecbur kalmak veya olmak » tekci » capar » serguzeşt » cızlamıcekmek veya cızlam etme » ceteleştirme » duzey » calkalamak » istifcilik » duşuruş » yuksek » bir gun evvel » dubeş » zayice » goz kesilmek » yapılmışiplik » tecrube » kozasına cekilmek » yureğinden gelmek » bugun yarın » akşamın işini sabaha veya yarı » soyletmek » ackılama » tıkaclanma » oğleuzeri » salâ vermek veya okumak » acık secik » yatakcı » arka cıkmak » kafasıorumcekli » cileden cıkarmak » duşunulme » odun ozu » direksiyona gecmek » ıtır ciceği » mucbir » borc bini aşmak » yazlıkcı » sı si su su »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.