tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
tirşe gozlu » daha bircok şeylerin yapımında » gic » hacamat etmek veya yapmak » cırpıntı » uzum suyu » gozler onune sermek » acıklanmak » yalvaclık » olculme » kavunici ile pembe arasıbir re » flâman atı » varlık icinde yaşamak » duduk makarnası » sokuntu » yuksunmek » goz acamamak » gecindirme » cicek cıkarmak » perdenin uzerinden oynatılan » değişim yonetimi » ceyreklemek » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » altın koku » ic plâzma » cayır » c » horasanlı » sıcan dişi » duzmece » kooperatifcilik » mudur muavini » mantıkca » ogelerin oluşturduğu butun pa » on » karacalılık » tarlanın taşlısı karının veya » citilenme » duğun dernek » yere calmak » yururlukten kalkmak » kustahca » yuk » kufeci » sıcan deliğe sığmamış bir de » bakalım veya bakayım » vasıfsız işci » bol bulamac » buyuk sesli uyumu » gulduru »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.