tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
catlatmak » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » dort yol ağzı » tuzla buz veya tuz buz olmak » akıllarıpazara cıkarmışlar he » denir » tuketmek harcamak » ağzına kilit takmak veya vurma » kelle koltukta gezmek » soğuş » gozlerini veya gozunu oymak » yuk vagonu » emeklilik cağı » cimdiklenme » an aneci » secmeci » hamle etmek veya yapmak » tanıdık cıkmak » cozulmek » kesip bicmek » pacal » butunu hars ekin » gorunmez kaza » adıdeliye cıkmak » haclamak » goz onune getirmek » tahammulsuzluk » iki buklum olmak » kirec kaymağı » balkanlılık » koncina » ozbek » nubuvvet » hık demişanasının babasının b » şeyleri genel olarak anlatmaya » icin icin yanmak » gudeksiz » kendini naza cekmek » acılma » tukenik » afyon cekmek » koşelik » tarla acmak » koftehor » gonullu » gun » oğutlemek » yunlu » oksurup tıksırmak » cenet »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.