tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
gosterici yardımıyla karanlık » bolunen » şeyhulislâm » le » hıckırmak » teşkilâtcılık » kocan bağlamak » donuna yapmak veya doldurmak » guneşlik » dalı hendese » rus salatası » iyi yurekli » tekemmul etmek » ciceklenme » gorgusuz » markscı » ne arar veya onda ne gezer » durumunda olmak veya bulunmak » oğurtu gelmek » tecavuz » tunclaştırmak » at calındıktan sonra ahırın ka » ocağısonmek » cecen » caprak » kulot pantolon » cağrıştırmak » oğreti » uzay kapsulu » babakoş » mudana » bolme » soz sozu acmak » ifrat tefritte kalmak veya bul » uzunc » yuz cevirmek » cankurtaran yok mu » kuru gurultuye pabuc bırakmama » mutehassıslık » işin ustesinden gelmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » duzen kurmak » icini cekmek ic cekmek veya ic » mukâfat almak » cekip cevirmek » sıcan » dokmek » cenebaz » culûsiye » şukreyleme »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.