tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
oğrenme » dunurculuk » goğus tahtası » gonlu kaymak » broşur » turkuleştirmek » icli dışlıolmak » koprulenmek » ya ya » gayrimusavî » cozulmek » duzenlemek » sozlendirme » gecmişolsun » ici bayılmak » ust tarafı » kuru yuk gemisi » ileri geri surulebilen sistem » sol acık » ağıciceği » kıyak kacmak » yuzunu yere getirmek » boyun bukmek » sulbunden gelmek » arasında den başka anlamıyl » kavmiyetci » tekelluf » ozalitci » başak bağlamak veya tutmak » rontgenleme » dovme » boğazıduğumlenmek » samanyolu » dunyada » arkebuz » davranmak saygıgostermek soz » doşek » surgen doku » olum tazminatı » cepel » badi badi yurumek veya gitmek » bugunku » kopek uzumu » oy cokluğu » carpıklaştırmak » kumuc » bilgili » babaî » teamul » kokleştirme »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.