tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
tapıncakcılık putperestlik » coraklaşma » gun durumu » goturmek » muska boreği » umidi boşa cıkmak » dağkecisi » vermek » estetikcilik » olan kişilerin toplanıp toplum » meydancı avlu bahce gibi yerl » gobek » lâzca » cavlanma » ağzının tadınıkacırmak » efendime soyleyeyim » ortu » vesveseye duşmek » mulâhham » tureyiş » doşeğe duşmek » donum » buzulup oturmak kalmak » şantoz » cok » otlakcı » cekememek » maraba » dumen evi » etiketci » allah ın veya tanrı nın gunu » cocukluk » acz icinde olmak » comert davranmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » cuval » kac para eder » akşam ahıra sabah cayıra » şerc » sefalet cekmek » ovunmek » şolen » cıtcıt » hatır gonul bilmemek saymamak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » mineral » dolambac » cicekleme » kemence » deyip de gecmemek »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.