tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
deniz altında bulunan » ormek » doşeniş » nam vermek veya salmak » bacak kadar boyu var turlu tu » dehşete duşurmek » antep fıstığı » bicimdeki bolumler » gudulmek » secici » kultursuz » macar biberi » kıyamet gibi veya kıyamet kada » icini dokmek » actırma kutuyu soyletme kotuy » dudukleme » tes it » gurbet cekmek » şovalyelik » coraklık » dağıstanlı » otucu » zıp diye cıkmak » eklemek karıştırmak ilâve et » huzunleniş » huve » tur operatoru » turkceleşmek » taşa cekmek » individualist » aşcılık » recete gibi » ayıyuruyuşu » eteği duşuk » guclu » servisci » bac » donelmek » sokel » dort başımamur » olcup bicmek » dudak ucuyla soylemek » golgelemek » subye » icli dışlı » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » mulâki » cengellemek » gok adası » icraata gecmek »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.