tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
cayırlatmak » govem » kılıclı » sozde » element kısaltmasıau » bektaşîlik » capalatma » avar » tukurme » donuşumcu » lule lule » ucurtma » yerine gecmek » cizi » paraşut birlikleri » usulsuz » alcak basınc » corak » gudericilik » tespih cekmek » sıcramak » cor » duğmeci » got » cemremek » olcusuz » bin bir ayak bir ayak ustune » sutlu kengel » cekeceği olmak » surmek » kirecci » coplenme » ne buyrulur » tuzel » in cin top oynamak veya in cin » umitsiz » kubalı » bulunan iri govdeli hayvan ur » hâli uzere » ic dunya » koşesiz » ilk iki dereceyi kazanacak atı » cembersel bolge » eti ne budu ne » kızım sana soyluyorum veya ded » olcer » allah tan » cok yavaşişyapan cevik olmaya » gozlemek » tutunacak dalıolmak veya olmam »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.