tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
catlak » ruzgâr gulu » calkanmak » kopcalamak » rencper » kopurme » yârdan mıgecersin serden mi » comelmek » onceden » ciftcilik » ozel girişimci » tozunu almak atmak silkmek ve » ongorulme » dovmek » yureği yaralı » mustahkem mevki » duze inmek » yıkılmayacak bir bicimde duzg » kocak » ayca » lule lule » kur a » on » gomulu » onune gecmek onune gecmek » kanavice » takla atmak veya kılmak » cakıldak » yıkık dokuk » kıvanclı » cenesi duşuk » coğaltım » başına balta kesilmek veya olm » cağrışım » kuyruğu kapana kısılmak veya s » yatak carşafı » portlemek » orcin » koclanmak » zuğurt » İcinde baklava bulunan » fizikci » ağız yer yuz utanır » cırcır » dalgıc kuşları » luks lâmbası » frenk uzumu » gozu gonlu tok » ozleşmek » tembele işbuyur sana akıl oğr »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.