tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **ödülün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
tesellum » cekme kat » gundeme getirmek » guneşdoğmak » buyuk elci » cıplaklaşmak » tutsu yapmak » sidik sokturucu » cekinmek » ust » suzgecli » cıplak » fonetikci » cenesi kuvvetli » kulâhlı » gomulmek » kitapcı » ağzının icine girmek » sulu gozlu » parcalanma » coğur » gucenik » ozdek » calarma » butikcilik » » kosemen » fesatcı » durbunun tersiyle bakmak » kut » zumruduanka » bolu » yol cizmek » buryan pilâvı » gomme » tumorlenme » gosterim » tukurme » carıksız » kokten dincilik » sacaklı » girit kekiği » kapricyo » darvincilik » onemseyiş » organların her biri » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » tb » korkunclaşma » sonuclanmak »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.