tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
cukur » hurluk » yaşam duzeyi » orgutlendirilme » hizmetlerine bakan uyeleri ha » hristiyan » bir sure ayrılmamak » goyunme » felemenkli » biz attık kemik diye el kaptı » yapsatcı » yuzune bakmamak » bir işte uzluk ustalık kazanm » reduksiyon » allah akıl fikir versin veya a » mudellel » acıklaşmak » gunahsızlık » kozasına cekilmek » akağac » guc mevkide kalmak » teessurat » olcuşme » ara kazanc » oğlen » icmek » lupten » obek » yuz tutmak » yalancıdunya » secici » cak » uzum şekeri » guluşmek » bukuntu » duzluk » iş arî oy » iz surmek » gecmek » gorme acısı » surmelemek » havuc suyu » plâstikci » kutluk » bulunan bolum kafa ser » urkutme » dişozu » un » İki veya daha cok maddeyi birb » bicimsizlik »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.