tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
ordek » gomme » noktalıvirgul » kohnemek » parca » tuy duzmek » yılan ciceği » cat pat » teşhis etmek veya koymak » cop kebabı » celikleşme » sunger taşı » goz alabildiğine » cadırcı » iceri girmek » cetrefil » ne iyi » ovunmek » araclıjimnastik » acz icinde olmak » fakul » calgıcağanak » dil » pastırmasınıcıkarmak » hoşca » ırakca » dilinin altındaki baklayıcıkar » babaî » buyutulmek » kuflendirme » bulgusal yontem » ikiyuzlu » araştırma gorevlisi » boğa gureşi » musaade » kopek dişi » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gozden kaybolmak » olumsuzleştirme » faceta » patlangıc » dokmek » yeni eflâtuncu » cul » duven surmek veya dovmek » guvensizlik » yakasız gomlek » ihtimam etmek veya gostermek » bokun soyu veya bok soyu » yanlışkapıcalmak »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.