tdk sözlük TDK Sözlük

 

**ödülün zıt anlamı nedir

**ödülün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **ödülün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **ödülün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **ödülün zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
gec kalmak » icin kullandıkları ozel olara » kucuk hindistan cevizi » donmek » durbunun tersiyle bakmak » m » kat iyen » sigara icmek » nuh nebiden kalma » hicbiri » korfez » turetme » bilinclendirme » kutluk » ilâc yapmak veya hazırlamak » zorluk cıkarmak » kışdonemi » capa » puskurtme tabancası » acıklama cumlesi » acılmak » ciftelemek » hanuman » paranın yuzu sıcaktır » yataklık yapmak veya etmek » gunden gune » comeliş » yuk hayvanı » başakcı » surumek » beklenmediği umulmadığıveya c » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » uzerine almak » konnektor pensi » cece » cekirdekci » tupluk » cadır catı » gercek varlığıinkâr eden aşırı » alt yanıcıkmaz sokak » muzik corner » yukselme » naza cekmek » yivacar » kırılıp dokulmek » horoz dovuşu » genleşmeolcer » daire parcası » celik yelek » munhasıran »

**ödülün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **ödülün_zıt_anlamı_nedir nedir ve **ödülün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.