tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
ha şoyle » halel getirmek veya getirmemek » buğday surmesi » calık » munasebetli munasebetsiz » harc » ictima » corbaya donmek » arasında den başka anlamıyl » gorev » asurca » cekimser » veya giysinin uzerine konulan » mustesna » el surmemek » gormek » percinli » sutliman » bıcaklamak » alt yanıcıkmaz sokak » kor kostebek » koleniz veya koleleri » pic » guvenoyu almak » gulle atma » aklıbaşından bir karışyukarıve » cozuntu » fermejup » pekiştirmeli ozne » oğrencelik » muktesep » up » duzgunlu » otumsuzluk » ove ove » sermayeyi kediye yuklemek » mustehzi » icki âlemi » kabak cekirdeği » kerpic » kına ciceği » komur başa vurmak » dunya penceresi » duğum » mucbir sebep » ıt it ut ut » puren » uretmek zihnî yetiler oluştur » senyorluk » veya giysinin uzerine konulan »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.