tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
kul gibi » allah bir » nuzullu » oğretilmek » kılıclı » konsolitci » yurutme gucu » kup şeker » gece ucuşu » caldırmak » İcra ve İflâs hukuku » absurt tiyatro » esmayıustune sıcratmak » avcunun icinde tutmak » gozunu yummak » citileme » gozu kalmak » komurlu » kokoreccilik » bir konuda duygularıbaşkasıile » allah herkesin gonlune gore ve » kazıkcı » yonetsel » oğretilerin genel adı akliye » urfa peyniri » puskurtmek » dik acı » acıkgozluk » şarkuteri » doneklik » yureklilik » icini yakmak » adamın adıcıkacağına canıcıksı » kosele taşı » yuksek perdeden konuşmak » fume » bana dokunmayan veya beni sokm » yusru » utmek » mayıs bocekleri » ic pazar » gorevselcilik » bir olayıileri surenle inkâr » dokuntu » ayrıc » calkayış » govde » balıkcıl » mahagoni » comlek kebabı »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.