tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
goz » azerî » ne olacak » cırpıvurmak » ucu herhangi birine dokunmak » davranmak saygıgostermek soz » rustik » tutsuleme » meydan acmak » hıfza calışmak » insanustu » vandal » golluk » tekaut » icine su almak » kıt a » yedikardeş » fesat karıştırmak veya fesat c » yuzme » gunden gune » veya metal bolum » mulhit » başmufettiş » yuksek fiyat » gelini ata bindirmişler ya na » mulhem olmak » sağlık olsun » cabalama » safca » yureğine dert olmak » yuklu » ayyuka cıkmak » haclılar » toskuru » cekimci » kontrbascı » kanavice » yuzune bir daha bakmamak » yağolcer » ac gozluluk » durum » ikinci dizeleri birinci beyitl » tahammul etmek » soylemesi ayıp » kostekli » kucuk bey » acık kapısiyaseti » kemikcik » akıllarıpazara cıkarmışlar he » recellik »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.