tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
aza coğa bakmamak » ya ya » teessuf etmek » tamir gormek » on avurt » gubrelenme » icini bayıltmak veya kıymak » cilekci » akıl yaşta değil baştadır » gencleşmek » kartezyen » alacık » cetin ceviz » ozelleştirilmiş genellikle di » doşeğe duşmek » tekerlekcilik » buğday surmesi » gocebelik » bolunme » geciliş » borkenek » muteferrika » cekirdeksiz » muddetli » batırılmasıyla yapılan sucuk » rantcı » deli posteki sayar gibi » paca » citmik » onceki » keci soğudu » şaklaban » kim kime dum duma » keciboynuzu » soze son vermek » karikaturleştirme » duşman başına » alt tarafıveya yanı » dişgecirememek » ruslaştırmak » mektepten cıkan eşek marsuvan » harf cevirisi » suregelen » ucuncu » karacayır » bilgili » nemse » cokertme » harman cevirmek » oruk »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.