tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
doşetilme » ana kralice » girip cıkmak » yolu duşmek » tapan cekmek » ustune kapanmak » vak anuvis » câk câk olmak » ders ici » cevre sağlığı » iğrenc » operetci » minibusculuk » aramak » bocekciller » sac boreği » hapcı » suvari alayı » başmakcı » hakikî » kostere » basıp gecmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » zararına kazanc sağlamak » ustunde kalmak » coven » mustemleke » sumuklu bocek » acılım » dişfırcası » mutehassis » yureği geniş » camurdan cekip cıkarmak » tukurduğunu yalamak » ıt it ut ut » muhur gozlu » gorev alan ic salgıda salgıla » yufka boreği » ecek » gunduz » saban surmek » gonlu cokmek » cumle kapısı » kendiliğinden ureme » cıvmak » flut » imtizac etmek » her biri mesame » olduğu soz » urat »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.