tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
cileli » ust deri altı » unlu kaynaşması » el ense cekmek veya etmek » dallıgullu » uleştirmek » pedavra gibi veya pedavrasıcık » pacalarıveya kolları sıvamak » mutenavip » cok yuzlu » mueyyide » toplu olarak oğretimin yapıldı » uleşilmek » gocmenleşme » kılıc alayı » fırıldak cevirmek veya dondurm » cilemek » kongovde » şaşıcakır demektense kor de de » ici bayılmak » donuşme » sıkıntıya duşmek » borkenek » yapsatcılık » itin gotune veya kıcına sokmak » bobreksi » boceksavar » ut » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » icat cıkarmak » kumuc » nalcasız » ciğ » iki gozum iki gozumun nuru » dondurulmek » yuklemek » orman koylusu » sıfat fiil grubu » kacmak » oksitler veren madde maden » kamışkalemleri acmak icin kull » kelepire konmak veya yakalamak » koksu » kor » kucuk gezegen » ustunde kalmak » uslu durmak veya oturmak » guneğik » cilemek » donmeli »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.