tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
kendini aşağıgormek » gok bilimsel » dur » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » turnayıgozunden vurmak » yedi gobek » teeyyut etmek » ceşnici » kos dinlemek » kul etmek » mutalâa » cakmak » lâponca » butunu » genc » kerpicci » cokrama » bağlamak icin yapılan toplantı » pomakca » flore » sepetci » arap » cırpmak » acıklaştırmak » cekmek » yonelik birbiri ile uyumlu am » oruc » lektorluk » korkutuk » bir şey soylemek » nufuz etmek » catal bıcak takımı » bildiğinden şaşmamak veya kalm » muzik salonu » takla atmak veya kılmak » ondalıkcı » susme » yuzmek » yonetilme » gunduzun » suru » tesellum » tutun rengi » cenesi duşuk » kacmak » işduşmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » comlekcilik » meydana duşmek » suslu »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.