tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
dokuntu » balcak » icine dert olmak » cemaziyulevvel » subvansiyon » cap » ad cekimi » birinci cağ » peşine duşmek veya gitmek » birleşimiyle elde edilen daya » yureği yanık » carpan balığı » akumulâtor » tokatcılık » bac » lupletmek » muzelik » cırpıntı » paylaşmış benzer odevlerle yu » cevabıdikmek veya dayamak yap » tut kelin perceminden » at » her tur gosteri yapmaya uygun » yoldan cıkmak » vucutca » gobek » kayı » sonuclandırmak » mantar ozu » surekli olarak gidip gelmek » maket bıcağı » delgec » tukeniş » cok seslendirilmiş » şeriatcı » ut » cekiştirici » kancılarlık » cıkar yol » u » kıptî » granduk » duzeltici jimnastik » harac mezat satmak » nesne obeği » cencen » organizmaların oluşturduğu bir » işsiz gucsuz » duzgusel » ongoru »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.