tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
fritoz » mudara etmek » sancma » ufleyen alet » sacma » aktorluk » donuş » icinde » gosterişsizce » cakıllı » cağıldama » ilgecli tumlec » saclımeşe » tukenmez kalem » guzellik » baccılık » alcılama » kavakcılık » tanrı » ev ev dolaşmak veya gezmek » ikram gormek » ırkcı » carpılmak » cakşırlı » bilincsiz » allah korusun veya saklasın » estek kostek » ortmek » bektaşîlik » figuratif sanat » meydan bir şeye veya kimseye k » hatırlatmak » cokeltme » elinden bir işveya şey gelmeme » İslâm dininden olan kimse » hayata gozlerini yummak veya k » gozler onune serilmek » onayak etmek » mudekkik » kokusunu veya koku almak veya » balıkcıyaka » koku » tabansızlık tabansız olma duru » moskof toprağı » orgutlenmek » yer cucesi » acıklık » koprucu » dumen cevirmek » carpılan »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.