tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
gozetlenmek » muhliye » c c » kacmak » nankor » on damak » fransızca » hukmunde olmak » cotuk » bolme » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » enfarktus » almancı » duzemek » muşareket » arac » oruk » on defa veya kere » başyonetmen » gomu » kıskaclama » muritlik » su » sırplık » somurgeci » musrif » yapma gubre » allah artırsın » tesetturlu » cakmak » gecit » bisikletcilik » delik buyuk yama kucuk » cocukluk etmek » başbaşa veya kafa kafaya verme » her tur gosteri yapmaya uygun » rusup » kamerunlu » cadırcılık » dumenci » nakzen gormek » uzuntulu » puskul » elde avucta ne varsa » onlukluk » halka veya âleme verir talkını » ozlenme » sebep olan fiziksel enerji ha » tunc kafiye » acık duşme »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.