tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
dortluk » duşunulmek » copurina » ustcavuş » ozel » buyuleyici ozellik » hasretini cekmek » kalıpcılık » acıklamalı » cokertmek » dol doş » duzenleyici » otmek » kır boynunu » hararet kesmek veya sondurmek » anasınıeşek kovalasın » yarayan kuru ince yaprak » beyin gocu » urkmek » tartışma goturmemek » muz » japon » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » gecmek » ozel dil » cangır cungur » gozlerini kapamak » gecerlilik » cercici » haclı » futursuz » kor faregiller » kapsama icine alma icerme » kalemiyle yaşamak veya gecinme » orgutleme » statu » allah selâmet versin » kor değneğini beller gibi » ozdeşleme » oburu » olu » kor kadı » duzine » sevgi » catlamak » caycı » tesirini gostermek » sınır cekmek veya cizmek » seramikci » plutonyum »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.