tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
ozleşmek » yemen ellerinde veysel karanî » percinlenmek » kaba turkcesi » allah hayırlıetsin » bicimlenme » cıplak resim » catlama » suruyu guden kurdu gorur » fransızca » tıraşcı » vals yapmak veya etmek » tureme unlu » dir » kireclenmek » arkasında yer alan alfabetik l » gureşmek » nicelikleri ve değerleriyle ay » tuketmek » telhisci » tac beyit » beyaz komur » australis » kopoğlu » dumduz » uyuşmazlık cıkmak » kurulur » horozu cok olan koyde sabah ge » muhallebi cocuğu » guncellemek » cordek » metafizik » tahakkum » kıvrakca » sabahcı » cifteli » bankadan cekmek veya almak » allah ovmuşde yaratmış » yon vermek » ucuz » goz bilimi » huner gostermek » guluncleştirme » goz » patates koftesi » kocmak » ac gozluluk » cıplak » yuz » sozunu tutmak »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.