tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
taşcıtarağı » şukretme » kokteş » duzme » kokleştiriş » iceriye dalmak » soz yitimi » duzenci » cingenece » kireclenmek » bitki organizmaları » guvelâ » telli balıkcıl » sı si su su » kırık dolu » ciğnemik » boru ciceğigiller » cobanpuskulu » gecme » nefis mudafaası » gomlek » hil at » ortulu » dans etmek veya yapmak » sucuğunu cıkarmak » ozlu camur » vesveseye duşmek » kuşade » bir gunden bir gune » cengellenmek » durdurmak » lisansustu eğitim » kor kandil » cıkrıklı » ucteker » cete » deniz durmak veya duşmek » gonul yarası » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tecrubî » fon muziği » iştahıkapanmak veya kesilmek » biz kırk kişiyiz birbirimizi » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » entelektuellik » koturum olmak veya kalmak » ma me » sarachane » nukteci » sutcu »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.