tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
soylevci » sungulemek » puritenlik » namertce » orman gulu » gun yayı » şal orneği » gelip catmak veya gelip dayanm » uretken » macun kureği » suluğen » urem » ozel tiyatro » bolunuş » amaclılık » kupe donmek » bir konuda duygularıbaşkasıile » duşuncesini okumak » curum » satranc taşı » duğumlu » somurmek » sovuşme » kırılıp dokulmek » puturlenmek » statu » ac doyurmak » copurlaştırmak » uğuru acık » centme » surdurum » adamın alacasıicinde hayvanın » buzuk » cilek uzumu » gomulmek » eti budu yerinde veya etine do » nakliyatcı » katolik » olum allah ın emri » turancılık » temiz kanıda vucuda dağıtan or » er » odemek » ocağıtutmek » carşamba karısı » capkın » ılı ili ulu ulu » gecişhakkı » ufunet » bronşcuk »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.