tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
sumuksel » tetik bulunmak veya tetikte bu » camlıkoşk » tedhişci » gormek » gozunu kapamak » omur boyunca » goğus boşluğu » kapana duşmek girmek kısılmak » cap » peşine duşmek veya gitmek » cifte kavrulmuş » başınıdondurmek » verilen ad » tohuma kacmak » camaşırlık » altın tutsa toprak olur veya » orfî » guven beslemek » capar » katma butce » catış » cınlatma » ceşitlenme » kulluk » cekmek » neme yonelim » işi allah a kalmak » harac mezat satmak » oldurulme » tink tank » oncul » golge » secmeci » mikro » kuşcubaşı » soz getirmek » ust » muptedi » dil cıkarmak » belâlar mubareği » cıkık » half time » uzum kurusu » iş arî oy » afrikalılık » kontrbascı » zumrutlenme » zac yağı » recete »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.