tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
yuksuk kına » kendi duşen ağlamaz » uretilmek » yağcubuğu » goze zarı » bakılmadan secilen şey » goz koymak » olum var dirim var » ucuncul » hoşgorusuzluk » goz acamamak » uretmek zihnî yetiler oluştur » uzun sivri kumes hayvanların » carpıklaştırma » cevirmek » mutevelli heyeti » yuz » goz yuvası » tırnakcı » cıkarma gemisi » camur ığrıbı » değnekci » guvercinlik » koceklik » tarafından arabacıicin armağan » sakatatcı » malik » donmek » goturumsuz » dikec » surekli » gıcıkca » matematikci » selâm durmak veya selâma durma » bunun sonucu olarak da doğal ş » bakışacısı » hic » gozu yuksekte veya yukseklerde » cıtlatmak » urunlu » sapcık » colak » buvet » durdurmak » done done » olmek var donmek yok » cengelli » tokac » pufkurme » tek kurekle mehtaba cıkmak »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.