tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
kraca » kullemek » kriz gecirmek » bir ornek » gozlemci » eli cabuk » olağanustu » kesmeden ustten gecmesini sağl » hırvat » bir gomlek fazla eskitmişolmak » urkek urkek » guluncleştirmek » lâz » koprunun veya koprulerin altın » cobanaldatangiller » tanrı » sarih mef ul » toplumcu gercekci » hoşgoru » gurz » yatcılık » duzenleyen ve genel olarak ilg » n » dunya gormuş » iz » ecel geldi cihana başağrısıba » bukmek » gurultuye veya patırtıya verme » onlemlerin butunu » terekkup » calmak » redaktorluk » teneffus » lânet olsun » il » yurumek » polonez » kucukucu » başıdonmek » deniz durmak veya duşmek » borc yapmak » sozunun eri olmak » bitmez tukenmez veya bitip tuk » ozveri » ihtiyat akcesi » catal zıpkın » kosnuk » cekimleme » konuşma gucluğu » duruma gelmek »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.