tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
akıldan cıkmak » beşdort » akca yel » bulgaristanlı » işine gore » masıyla mesi bir olma » uckurluk » işin ustesinden gelmek » kan dokmek » kacmaktan kovalamaya vakit olm » soğdurmek » kopuklenmek » bisulfur » hallaclık » mobilya yapan veya satan kimse » başortusu » okuz trene baktığıgibi bakmak » puf noktası » utu altlığı » ustelemek » tecrube » pislik goturmek » kokleştiriş » kamcı » supurge darısı » tunel gecmek » olumsuzluk » torelsiz » imalâtcı » cimek » cevgen » bugun » İki veya daha cok maddeyi birb » uretmek » petrolcu » harp acmak » bukturme » celenc » hamala semeri yuk olmaz » dunurluk » teşerruf » cimen » erkec » camaşır leğeni » tutsulenmek » olmez » yukseklik » kadayıfcılık » golet » bon bon »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.