tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
balığı falyanos balaena misty » bir kapıya cıkmak » tuy atmak » esi » lâtife goturmek » durtmek » oğutucu » musteşrik » munkesir » suslu » sun î cayır » olumu goze almak » kuskun » tirt » durtuklemek » caycı » venus » suluk vurmak » bir ceşit sıkıştırıcıalet » eti ne budu ne » dokumculuk » meydan dayağına cekmek » malta palamudu » kulot » lokosit » camaşırcılık » subut bulmak » bicme » golge etmek » surdurumcu » ici ezilmek » bîcare olmak » ağzından kacırmak » cıkar yol » buyumuşde kuculmuş » ağırlık basmak veya cokmek » cetinlik » kotu » dokum » veya dokunmuşpamuktan yapılan » huner gostermek » tumce » soğe » anus yuzgeci » rontgenci » su yuzune cıkmak » oncel » cicek » menekşe gulu » ciceklenmek »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.