tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
ust perdeden konuşmak » kovuşturma acmak » acıklanan » yureğine oturmak » beleşveya bahşiş atın dişine v » cağırılma » tumen tumen » cişik » mudrik » umur gormuş » icine cekmek » hukumferma » guneşlekeleri » allah a bin şukur » sublime » ustelik » kuşcu » ducar » sırca » kulağıkirişte veya tetikte olm » genel goruşluluk » bir gunden bir gune » yalımıalcak » trockici » terazi » cakmağıolmayan » guler yuzluluk » duşman ağzı » aralarından kara kedi gecmek v » bicimsiz » merkezkaclama » kitapca » cağcıl » uclu » cevirmenlik » beklenmediği umulmadığıveya c » duzelmek » ornekleme » gomultu » celik parca » ancuez » ayran gonullu » doner kapı » ustune olmamak » geceli » yatak yapmak veya sermek » hızla batmak » yukunu almak » itin gotune veya kıcına sokmak » ozbeoz »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.