tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
minor » puskurtuş » dinden imandan cıkmak » care » orta cağ » iğneli soz » mutekâsif » puflemek » yapılan resim ve bezeme işi » sunger » dokuntulu » oşur » recete » cift koşmak » beşdort » gununu gormek » doktor doktor dolaşmak veya ge » duşkunler evi » borcluluk dengesi » makascı » goz almak » başakcık » mevlit kandili » imza gunu » dişcik » celişken » cam goz » dem dokmek » pabuctan aşağı » gumruklu » kabul gunu » calılandırmak » onunce veya onunden » gabardıc » diplomatca » işin icinden cıkmak veya sıyrı » allah versin » musterih » dondurulmek » ic dunya » yârdan mıgecersin serden mi » maktul duşmek veya olmak » muşkul » soven » ozleştirmeci » cengel sakızı » duzecleme » kup » gonlunu kaptırmak » kullenmek »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.