tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
serdumen » doğu turkcesi » başortu » acıkağız » guzel » bana da demesinler » ustune » gurultuye veya patırtıya verme » portfoy » h » kıcınıyırtmak » solpumek » ucuz alan pahalıalır » guveyfeneri » altın eli bıcak kesmez » bulgur corbası » duzgun » cenilemek » yeri goğu birbirine katmak » temerkuz » kazanclı » sondurmek » cığırma » başustu » kucukluk » adıbatasıveya adıbatasıca » işi uc nalla bir ata kaldı » papaza donmek » havanda su dovmek » capalanış » hicbir » murşit » elimi sallasam ellisi başımıs » ceri » alıal moru mor » kurek cezası » kostekleniş » keyfini cıkarmak » omur gecirmek » bağlantıunsuzu » muzminleştirme » reseptor » cağıgecmek » gecerli » bonleşme » muhendislik » orulmek » cerezlenmek » envaiturlu » turkoloji »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.