tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
başkurt » cennete cevirmek » sureklilik ilkesi » on » i » boyu boyuna huyu huyuna » yelken gonderi » gecmek » citişme » himaye etmek » golcuk » selektor » gonul avlamak » canıburnuna veya burnundan gel » dupeduz » şohret » hatıra veya hatır ve hayale ge » cekek » cakıl » yalıcapkınıgiller » ca » elcilik etmek veya yapmak » calkamak » duzenleme işleri » musakkafat » otumsuz » golgesine sığınmak » mısır turnası » humanizma » ek butce » ust perdeden konuşmak » acımlanma » kapısıacık » ozsel » gul gibi gecinmek veya yaşamak » tukenmez » kuseğen » cenesi duşmek » atıp veya atmak tutmak » oz » olmek » allah halil İbrahim bereketi v » karun » mufritlik » aklından gecmek » orospu bohcası » adıgecmek » nur yuzlu » kumuk » fluoresans »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.