tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
olmayan tortul kayac birimi » yuk arabası » karşılaşmalarda sayıları uyar » kavunici ile pembe arasıbir re » helâluhoşolsun » alcaklık » koreltme » golluk » birbirinin ağzına tukurmek » ıspanaklıborek » otumsuz » pis soz » tedavule cıkarmak » gurleme » macar salamı » ulser » su kure » kesmeden ustten gecmesini sağl » can borcunu odemek » yanal yuzey » yenik duşmek » deveyi duze cıkarmak » pirinc orgu » kacmak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » koşe yazarı » sutten kesmek » kız kacırmak » cıngar kopmak » kosnulme » uste vurmak » elektrikli basac » yuh cekmek » dortlu » cukura duşmek » guven vermek » ors » kucuk » abes kacmak » sacmalık » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » suzuluş » kosnul » guc » faaliyete gecmek » borcsuz » buyuye kapılmak veya tutulmak » uc parmaklı » kelepire konmak veya yakalamak » keci yolu »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.