tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
goruşmek » muamele gormek » surmek » sesini yukseltmek » subye » iz ansızca » petrolun bir cinsi olan yanıcı » muhabbet ciceğigiller » batoz » flut » musabakaya girmek » guzelavrat otu » citi yapmak » evire cevire » supruntuluk » halebî ordaysa arşın burada » ipe cekmek » kat îleşme » suruşturme » başından gecen olağan dışıola » amerikanvarî » karadağlı » sokağa veya sokaklara duşmek » ata et ite ot vermek » gucluk cıkarmak » ağzıcirişcanağına donmek » karşılığında cinsel ilişkide b » duşurmek » doşemecilik » karın catlağı » toprak cekmek » klorurleştirme » helme dokmek » orumcek kuşu » cisenti » başında değirmen cevirmek » sovuşmek » kara calmak » uzerine » muhur pensi » bulgar » mutalâa etmek » kıvanc duymak » komurleştirilme » guvenoyu almak » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » gelsin veya gelsin gitsi » yayılmasınısağlayan cihaz » oclenme » cicek biti »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.