tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için **borçun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
icli kofte » boğ » asyalılık » acıklıkolcer » ulfet » corek » tac » pazara cıkarmak » pacalık » koturumluk » hora gecmek » acık tutmak » masturbasyon » yurttaşlık hukuku » rustik » guvenceli » sutsuz » kalp akce » surmelenme » gozunu yummak » ozelliği » boluk » ustune yıkmak veya yıkılmak » cenet » set cekmek » butun malların ortaklaşa kulla » gondermek » soya cekmek » bektaşîlik » duve » hint yağıağacı » gulucuk » bağımsız sıralıcumle » her firavunun bir musa sıcıkar » cıkmak » başa gecmek » muftuluk » sodyum klorur » mecusî » duşman » acmalık » perşembenin gelişi carşambadan » ciğer kebap olmak » carcur » carliston marka kereste » goz gezdirmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » yenidunya » podosuet » at gozluğu »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.