tdk sözlük TDK Sözlük

 

**borçun zıt anlamı nedir

**borçun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • **borçun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz **borçun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük **borçun zıt anlamı nedir başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
gul gibi » paylaşmış benzer odevlerle yu » guc mevkide kalmak » ozerkleştirme » topceker » yukarı goğe doğru olan yanı » asma kopru » cekul » ackıcı » duğun pilâvı » ışık golge » hizmetci » psikolojizm » ateşparcası » madde » şolen » ağzının muhru ile » umit etmek » cicek » ışık kure » icsiz » dişeti damak unsuzu » aklından cıkmak » cizgilenme » yururlukte bulunmak » ayakkabıyapan satan kimse pa » tan sokmek » bicim » yuruyuş » bırakılan mulk veya para » rolâns » dolaba girmek veya gelmek » guvenceli » facasıolmak » kenyalı » inzivaya cekilmek » farklılaşma » ekmeden bicilmez » muzmin » gozden kaybetmek » rufaîler karışır » felemenkce » başına işacmak » sokmek » mutenekkir » hazır mezarın olusu » olumsuz » yağma etmek veya edilmek » muteessif olmak » surmelik »

**borçun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve **borçun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. **borçun_zıt_anlamı_nedir nedir ve **borçun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.