tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
teferrut » pacavralaşma » acıkcı » ceyizleme » muşkulât cekmek » cuvalcı » punez » sivil yonetim » ustunluk duygusu » bolgecilik » hancere » enstrumantal muzik » yulunme » cileli » cevza » sağlamak amacıyla birbirlerind » burgulu » oksurtme » ucu » comezlik » suflîlik » ıl » atla arpayıdovuşturmek veya da » kucuk capta » kucurek » mulkî idare » pabuc kadar dili olmak » fasikul » deli cıkmak » yedigir » mumanaat » gonul avutmak » paytakca » gozleri berraklaşmak » ozursuz » gonul cokuşu » uretim » cekirdek » olmek var donmek yok » notrleşmek » kofteci » gorunme » el bende » ileri veya one surmek » kostek vurmak » kimse » yurek vermek » bıcak gibi kesmek » sonuclamak » allah iki iyilikten birisini v »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.