tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
kapitulâsyon » uzerinde » sırtınıdayamak veya vermek » onune cıkmak » ucurmak » topcu » taammum » gozunu ustunden ayırmamak » tırnak suruşturmek » corba tabağı » afrikalı » nogayca » coreklenmek » guc » dunya » gurultu patırtı » kapalıyuzme havuzu » gozune carpmak » suruşturmek » cadır bezi » goruntu » otturme » el surmemek » gozunde buyutmek » oturak kundesi » as yon » himaye gormek » başgoz etmek » sanskeritce » guvey i » dokuntu » urbanizm » ut » sabahcı » zucaciye » tedahulde kalmak » lâtin yelkeni » ayrac » gurgengiller » munasebette bulunmak » kaval tufek » ağac arısı » boşluk » dunya gormuş » olcu » osmanlıca » oruş » dunur » yakın gocuşme » rusup »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.