tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
ayağınısurumek » hukûmet kurmak » mubarek » kucuk dağlarıben yarattım deme » duduklu » kıskac » cermen dilleri » allah belâsınıversin » gosterilmesinin izne bağlıolma » calım satmak » kaşgoz etmek » goz demiri » işcilik » lugatcilik » duz rakı » cala kılıc » acından olmek » fındıkcı » fransız » yere batasıca veya yere batsın » goz yuvarı » turetmek » canıyanan eşek attan yuğruk ol » sansualizm » coksamak » kostek » mo » ozur » guluşmek » fırcalanmak » gozetleyici » citme » dar unlu » rusva » dansoz » ayağına duşmek » tel in » bunların arasınıdolduran ozek » yularıele vermek veya yularıka » sacıtopuklarınıdovmek » pacavracı » surunme » salcalık » catal » kayıkcılık » tapi kalmak oyunlarda » mustahak olmak » tutunu tepesinden cıkmak » eşekcilik » kekec »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.