tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
tarakcılık » acmak » burudet » yuzerlik » yuzuculuk » mahrec » kaynakca » dunurleşmek » on soruşturma » celik comak » kediye peynir veya ciğer ısma » capkınca » hic » emekliye ayrılmak veya cıkmak » gurlemek » carpık curpuk » kurutmac » goz yıldırmak » guderileme » pic olmak » utopi » kimse » edatlıtumlec » yer demir gok bakır » carcur etmek » gercekleştirilmek » ipcilik » fare duşse başıyarılır » teşhis etmek veya koymak » hal etmek » cıtırdama » sorguc » merak sarmak duymak veya salma » leke etmek veya yapmak » kacmak » setlic » olum » borcunu bilmek veya saymak » hem nalına hem mıhına vurmak » derme catma » oz » selâmunaleykum kor kadı » coğaltım » geri gondermek » turkuleme » sacıp savurmak » iyilik etmek veya yapmak » ince karton parcası kartvizit » acıklamak » kucuk gezegen »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.