tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » hâli uzere » almancı » yelken gonderi » aktualizm » kucumsemek » olum dirim » eltieltiyekustu » ustubec macunu » catılmışkirişsistemi » komunistlik » edebiyatca » buzuşme » mulâhaza » rum » aklınıcalmak » lâhavle cekmek veya okumak » orakcı » mufessir » yakıt maddelerinin genel adı » ısıolcumu » acılmak » su cekmek » yangın yerine donmek » ne hesaba gelmek ne de kantar » uckurlu » oldurucu » bahce makası » tezkiyesini duzeltmek » mutemmim » goturuş » film cekmek » yureği sıkışmak veya tıkanmak » tebelluğetmek » şukreylemek » muteahhit » sulunluk » sumeroloji » rekabetci » allah var veya allah ıvar » gayrimusmir » endonezyalı » yoksun bırakmak etmek veya kıl » kamcılayış » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » kotu » sağdıc emeği » kıskac » gurultuye veya patırtıya pabuc » secme yetkisi »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.