tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
calımcı » musamaha » levazımatcı » dır dir dur dur tır » sosyal guvenlik » sovuşme » tezekkur » sağelinin verdiğini sol elin g » canakcı » tutsuluk » cengi » afrikalı » noroloji » almancı » muzik bilimci » orospu bohcası » dokmek » gelmic » taammut » kulkedisi » farklılaşma » muşahede » munhani » zuppeleştirmek » şikâyetci » sol acık » hukmetmek » dulger » muracaat » cokrağan » yasa gomulmek » bebekce » catılış » curukluk » cokbilmişlik taslamak » buyuk kan dolaşımı » hucreler arası » iz surmek » gutmek » acından olmek » harrangurra » ayım eyim » ucuz alan pahalıalır » mec » calgıcıbocek » gunlemek » lâstikli soz » nuvaziş » gecmişi olmak » kohnelik »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.