tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
dordun » gucsuz duşmek » sa se » sağlayan parca » zumre » arac » juglans regia » muselles » odenekli » carcur » bukmek » yakasız gomlek » klâkson » kunduz boceği » bolgecilik » tuydurme » ozverili » cevirme » uzunlamasına acılan oyuk » anaclaşmak » nazariyatcı » değnekcilik » half time » on avurt unsuzu » guz noktası » on kol kemiği » puklu » alt ust etmek » gulme » yere batasıca veya yere batsın » huzun cokmek veya icine bir hu » yuz yuze gelmek » gok » urpertili » yalan atmak veya kıvırmak » salepci » bulgurlu ya gelin mi gidecek » civitli » parcasıbağlıbulunan catal » bunye » yazdığıad veya işaret » benlikci » bırakılmışkimse » ummî » coğur » aile butcesi » mutekellim » ceyrek final » cinkografi » goruşme »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.