tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
cemberli » olum » allahuâlem » cekme » ici geniş » pala surtmek » bolunebilme » cağ » kacmak » guceniş » alcıpan » kabuk bağlamak veya tutmak » koruklenme » gravur » garpcılık » namusait » dil » icinden gelmek veya gelmemek » miktar ile indirimden sonraki » anıtkabir » ikbal duşkunu » yuz » suzgunluk » vazgecirme » kucuk » roman » citmik » serguzeştci » guzel » troleybus » ak arap » olcek » pabuc kadar dili olmak » ozen gostermek » diskur gecmek veya cekmek » uful » amerikan » canın isterse » musamere » eksiltmeye cıkarılmak » catallı » su » ustune vazife olmamak veya değ » du » takla atmak veya kılmak » tur » doner » acıcı » element kısaltmasıau » icerik »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.