tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
gosteren » yakın cağ » cavmak » bir hucreli » olağanustuluk » ickiyi bırakmak » hercumerc » calmak » gluten tutkalı » gecirmek » isteri nobeti » yuzucu » sunnetsiz » cıkmak » cıkarmak » onemsizce » bu yuvacıklar topluluğunun bal » peceli » duşkunler evi » tehevvur etmek » kosnul » cumlesi » otumlu » otomatiğe almak veya bağlamak » buzmek » sulfatlanma » kacamak yolu » lenincilik » ustat » benzi atmak veya ucmak » oksuruş » guven ışığı » başınıgozunu yarmak » guclu duygu durumu » tesettur mağazası » cekirdekcilik » bir cift » kirecsileme » cozulmek » allah ınıseversen » garc gurc » Şafiî kopeğine donmek » kustahlık » kullanılır » tezgâhcılık » duzeltme » hafta sekiz gun dokuz » goturumlu » cağnak » kut kut »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.