tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
gercekci » noktalıvirgul » rotuşlu » pastırmasınıcıkarmak » ciceksiz bitkiler » duzenleşik » yalcınlaşmak » yukseklikolcer » gomulu » telgraf cekmek » kapsul » urkuntu » kancayıtakmak veya atmak » cırpışma » sokup atmak » garnitur » fırtına cıkmak » bulunan bolum kafa ser » tac giymek » haraccılık » geri cevirmek » munasebete girmek » saik » juglans regia » siyasetcilik » catır catır sokmek » suzgunleşmek » arnavut ciğeri » yağlıgureşci » genc » ruzgâr ekip fırtına bicmek » cıkmak » başkoşeye kurulmak » mulhakat » onlukluk » mitral hucreler » gucu » onleyiş » uvez » orfî idare » batoz » yuk » harclık » dalgıc » ozletme » cıpıldak » kesir olcek » munafıklık » olum tazminatı » potikare »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.