tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
sozune gelmek » anketci » doşemeci civisi » konargocer » cevirtmek » faca » mahkeme kadıya mulk değil » muhurlenmek » anlamıverir » museddes » gosterge » canından gecmek » yoneylem » tahavvul » şanından olmak veya şanına yak » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » germanofil » ardına kadar acık » sutculuk » henuz » corbacılık » parca bohcası » gozunun onunden gecmek » cermik » turlu turlu » kustum otu » surgune gondermek » alnına kara surmek » bu turlu » kuşcu » ceşnileme » kirecleşme » boluş » ictima » sovmek » kucuk kap » buyuk mevlit ayı » hukum surmek » buyucek » kucuk sakarca » ustun tutmak » inmek » yuz akı » gozleri takılıp kalmak » cırptırma » ekle » lufere cıkmak » cıkma » mefruşatcılık » mirascı »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.