tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
gecirimli » unletmek » oğretim yılı » adıgecmek » lop » plâtonculuk » surekci » alkışcı » cıkmak » atom reaktoru » gonlu tok » mustesna » cıtır pıtır » izduşuren » kaya orumceği » cekilmek » cantasız » ad koymak adlandırmak tesmiy » şeyhulislâmlık » musamahasızlık » tekeden sut cıkarmak » suruyu guden kurdu gorur » cimenli » mantıkcılık » ense koku » hiclemek » icim » ciğnetmek » cıtırdata cıtırdata » cıldırtıcı » puskurme » cıkmak » başdumenci » gelecekcilik » kabak cekirdeği » tutsulemek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » orumceksi zar » korduğum » geceli » tezgâhcı » yağışolcer » bolmeli » huviyet cuzdanı » kok » goğus darlığı » dokunmek » muziklendirmek » zararına kazanc sağlamak » her dem taze olmak »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.