tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
organikci » edebiyatcılık » dovunuş » taktikci » ufuk cizgisi » dikişci » yolgecen » carşaflama » gozu olmamak » kâğıda dokmek » diskci » veya giysinin uzerine konulan » basıncından yararlanarak kum p » kırmızıcizgi » ucurtma » alt ust etmek » cevre bilimci » tul » camurlanmak » cıtır pıtır » formul » goz atmak » suzulmek » okuz arabası » beklenmediği umulmadığıveya c » arkac » goynuk » tarafından arabacıicin armağan » burulu » hazarca » kazdığıcukura veya kuyuya kend » golcuk » cevirmek » hesaba dokmek » acığa cıkmak » ickicilik » plâkcı » puflemek » tatlıyerinde bırakmak veya kes » temiz kanıda vucuda dağıtan or » golluk » yaşyetmiş işbitmiş » yolu acık » pacasıduşuk » kusmek » şafak sokmek » guldur guldur » cıraklık etmek » ahfeş in kecisi gibi başınısal » oksuzluk »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.