tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
yaradan » unsuzunu gosterir » ozdeş » tedhişci » on sezi » ustu kalsın » boya vurmak veya cekmek surme » dovmek » kucumsenme » kor değneğini beller gibi » cetin » alt yanıcıkmaz sokak » kopurmek » merak etme k kalın okunur » muşahit » urun » dudak cukuru » oyuncakcılık » guneşdil teorisi » hele şukur » muvellidulhumuza » ceşnili » tekâmul etmek » gokce » altta yok ustte yok » gencleştirmek » hem İsa yıhem de musa yımemnun » tuzakcı » p p » oğlen » icini boşaltmak » ucarı » hesap cıkarmak » gostermek » lâkırdısımıolur » ayağının turabıolmak » pislik parmağından veya pacala » buyuk » gecerken boğazdan cıkan ve duz » ata et ite ot vermek » kem gozle bakmak » dokmek » puskurtuş » renkolcer » cekince koymak » emec » gez goz arpacık » bahtına kusmek » mektep kacağı » gecim yolu »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.