tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
culsuz » surtup durmak » kopurmek » kolen olayım » tapan cekmek » ucurmak » cin lâhanası » tevekkul etmek » uzum hoşafı » boynuna gecirmek » boşnak » ulger » acığa almak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » gozetim » kendi havasında gitmek veya ha » katıla katıla gulmek » kalpci » spinosa » cok guzel kadın » hesaptan duşmek » virtuoz » buyultme » ne olacak » ciceksimek » ardına kadar acık » urkutmek » elinde bulunduran kimse » tukuruklenme » sağacık » yer bakır gok demir kesilmek » koksu » indukleme » cekişmek » cec » kervankıran » genclik » folk muziği » şifreyi cozmek » tu » aşırıuc » alt gecit » salepci » butun butun » urkutucu » goz gore gore » catırdatma » insanlıktan cıkmak » muşterek » donup dolaşmak veya done dolaş »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.