tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
paracol » cop tenekesi » dil surcmesi » kimse » gozlerinden okumak » taayyuş » kara kullukcu » hurufî » otmek » ufurukculuk » endustrileşmek » dort bir taraf veya yan » sinek ufak veya kucuk ama mid » kubik » turetmek » gelecek zaman gorunumu » ozel tiyatro » ureticilik » maraza cıkarmak » ucmak » acık acık » guvey i » hurriyeti secmek » tersine cevirmek » aslıcıkmak » kurekcilik » gostermelik » yaradan » tenceresi veya tencereleri kay » parcasıbağlıbulunan catal » veya orulen dikey duzlem » fırsat beklemek veya aramak » kat iyen » ut » cıban ağırşağı » muzminleştirmek » cozulme » suyu baştan veya başından kesm » murver » nazizm » terbiyeli kofte » cerezci » işsozleşmesi » cokluk » orneklendirmek » canakcı » iblisce » kızılağac » gecilmek » gecer »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.