tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
mudrik » natur » bitki alkanna tinctoria » onune katmak » cek » boyle » bağlayıcıunlu » boğurme » oluruna bırakmak veya bağlamak » trost » gozu acık » salcalanma » kumeleniş » tuylendirme » yıllıkcı » icine sinmek veya sinmemek » tereddutsuz » comlekleme » gorme acısı » olu gozunden yaşummak » nasır bağlamak veya tutmak » zumrut yeşili » inzivaya cekilmek » gozleri berraklaşmak » tufeklik » hayatınıbirine borclu olmak » civanpercemi » cığırış » ağza tat boğaza feryat » amator » boğaya cekmek » fin ugor » gucleniş » koncerto » gosterişsizlik » sut otugiller » gozleri sulanmak » kopeğin ağzına kemik atmak » guneşsaati » başına balta kesilmek veya olm » bocekler » şaka iken kaka olmak veya şaka » duşurtmek » ateşli silâh » dolambac » organikci » soylemek » soz kaldırmamak » gommek » yururcalar »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.