tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
duşunceye bağlayarak yorumlaya » yalın cumle » kolemen » dilli duduk » tac » kaucuktan yapılmışşilte » donuşmek » burnunu cekmek » ku » dumen kullanmak » yağcubuğu » kendi duşen ağlamaz » dumenci » cın cın otmek » cıkarma harekâtı » ic turizm » anadan yeni doğmuşa donmek vey » cembersiz » tumel kavram » ali kıran başkesen » yayılmasınısağlayan cihaz » patırtıya pabuc bırakmamak » telli calgılar » maddenin icinden yavaşyavaşgec » birinin canına ot tıkmak tıkam » dovuşken » cakıl taşı » kundak sokmak veya koymak » lok gibi oturmak veya cokmek » cizmek » koyunyunu » duzguncu » oğutucu » bicerdover » bıcak gibi saplanmak » cektirici » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » yurutulmesini ve bunlara dayan » soyleşi » calışmak yapmaya kalkışmak » tombeki » duğun » nukleer santral » dumanıustunde » kıt alar arası » babacko » cennet okuzu » inhibitor » gumburtulu » coklarınca »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.