tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
huzzam beşlisi » catlak » ciğde » cam sakızıgibi » yonelmek » terekkup etmek » reisulkuttap » koşeye sinmek » toplu calışma » catıpenceresi » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » goruşmek » silâh catmak » don gomlek » hesap cıkarmak » gurultu cıkarmak etmek koparm » allah mustahakınıversin » turdeşlik » setlic » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » aramak » kosnu » buyuye kapılmak veya tutulmak » mercimek kofte » plâncete » ya ya » kap » balcık » cavdarsız » ateşparcası » bir icim su gibi » kulot » cizgileme » tokaclamak » kacamak » kuşucuşu » duduk » ezgi » govek » unvanı » zuppeleşmek » cıkrıkcı » buyuk onerme » altıkaval ustu şişhane » goruşsahibi » ucer » aclık » rolcu » yonlu » surtukleşmek »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.