tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
cehresi bozulmak » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » cıkrık » ağırlık basmak veya cokmek » para sızdırmak veya koparmak » redaktorluk » toplu olarak oğretimin yapıldı » cozmek » koltuk duşkunu » yuzuk parmağı » sutu bozuk » yolu duşmek » sertleşmek katılaşmak » luterci » turkî » uflemek » pey akcesi » calkanış » yukseltgemek » karmac » goz memesi » tutturmek » mubalâğacılık » olu doğum » bir şey icin gerekli en buyuk » panamalı » kupeşte » cıngırdatma » omru oldukca » gocmenleştirmek » dunden hazır veya razı » kopru başı » danıştay » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » gorguluce » cığırış » lâfcı » carşafa dolanmak » yurutum » hırcınlaşma » kendini vermek vurmak veya cal » sulfurik asit » cekilme » iskeleti cıkmak » zenneye cıkmak » cizmecilik » cağrışımsız » kaynac » vak anuvis » ışık kure »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.