tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
cingene cergesi » sectirme » coğumsamak » istenccilik » sun î kalp » modul » zimmetine gecirmek » gondermek » komutator » dublorluk » eli ayağıveya eli kolu bağlı » baklayıağzından cıkarmak » duzey » metal veya plâstik arac » yurutmek » kacıklık » yukleme durumu » mutebeddil » birleşik cumle » duzenlemek » ru » sovuşme » mutenazır » seslendirmek işi veya bicimi » boceksiz » unsuzunu gosterir » melul » derinlik olcumu » al takke ver kulâh » gok bilimsel » beşikci » beneklerle orten asklımantar » kıblenuma » kacakcılık » dollu doşlu » oylamaya gecmek » orgutlu » cekmek » acıt » eğic » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » yapılan yığın » efradınıcami ağyarınımani » ozensiz » statu » setlic » cağırmak » alev bacayıveya sacağı sarmak » muhendishane » icapcı »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.