tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
eşbasınc » akma hancer » orneğini almak » kor ağac » kultur sitesi » mudur yardımcısı » durum » olcum » caktırış » kurekci » sıhhî tesisatcı » klorur » kokusunu veya koku almak veya » goruşmek » ihrac edilmek » tuzla buz veya tuz buz olmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » komurculuk » duzenlilik » azrail le burun buruna gelmek » gorsel etkileme » kup gibi » cemkiriş » şarkuteri » cağrıcı » muptelâ » arasıgecmeden » dediğim dedik otturduğum veya » guzelavrat otu » ozellikle » kıt a » fotoğrafcılık » ortaya surulmek » yuk arabası » turemişisim » ateşler icinde » parca bohcası » yuz kere » nazizm » hicbir » kuf yeşili » hayvanat bahcesi » ana kralice » gokyolu » gozdağıvermek » ateşten gomlek » sağacık » tekerlek kırıldıktan sonra yol » dortnala » yuz yazmak »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.