tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
tel kufluce » yuzune karşı » gunleri sayılıolmak » ağzının tadınıkacırmak » budu » uretim gucleri » memleha » soğuşme » buyuklenmek » kurklu » dunden » cekiştirmek » yastağac » cıplak » bukumsuz » taşcıl » muhammedî » su turbini » lunet » gecinmek » urunlu » muhtac » kediye peynir veya ciğer ısma » tek adam gosterisi » genc » cekip almak » duşundurme » erkek fatma veya ayşe » toharca » yoneticilik » gozune karasu inmek » civi kırmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » bocu » temayul » basınc » kotek » dar acı » eğilimli ortu » purceklenmek » golfcu » hypogaea » cozulme » ceşni » guzlek » cınlatma » copsuz » gokkuzgungiller » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kureselleşme »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.