tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
sunger avcısı » ceyizlik » kucukleşme » dişozu » gotlar » kuşucurmamak » kulup » dol » dunden » duzensiz » gulbank » gonul avutmak » kirec » ayyuka cıkmak » cetrefilce » calgıc » cizmeleri cekmek » cımkırma » kâğıt gibi olmak » cakır » gokyolu » sansurcu » gecirilmek » ozluk hakkı » yedigir » kamanco etmek veya edilmek » mutalâa » gocerme » bir coplukte iki horoz otmez » cağdaşlaşma » ince » sonuk » ortusuz » yalvaclık » tespih cekmek » uyudu cocuk sevildi cocuk he » hırgur » koken » i İ » yuzune bakamaz olmak » sovgucu » cileden cıkarmak » surtme ağı » kokenlenmek » kor » uslûplu » gırtlağına duşkun » inmek » bir dirhem et bin ayıp orter » ballıborekli olmak »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.