tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
ticaret kanunu » cağın gerisinde kalmak » duru » alp eren » uvey ana » kopruleniş » sabahlar hayrolsun » ovec » hanya yıkonya yıoğrenmek » calımlanma » can cana başbaşa » genel goruşme » kireclenmek » ekti puktuler » kucak cocuğu » scorpio » ortaklık sozleşmesi » akıl icin yol veya tarik birdi » suzme » up » ahkâm yurutmek » bozukca » umide duşmek » peşkeşcekmek » acmak » pacalarıveya kolları sıvamak » tebelluğ » kuzum » ustunluk kompleksi » asma kopru » guclenme » ustu başıdokulmek » alımlıcalımlı » trockici » tasar cizimci » gureşci » cene yarıştırma » ateşalmaya mıgeldin » yakasız gomlek » pabuc » cukurluk » sıkıysa » korelmek » duruk » soz » batak culluğu » kova » cetene » efelik etmek veya yapmak » gormediğe donmek veya gormemiş »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.