tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
doktor doktor dolaşmak veya ge » işgormek » ateşi cıkmak veya yukselmek » bahcıvanlı » nesli tukenmek » yeni gercekcilik » bey veya paşa gibi yaşamak » ucurmak » konsolide butce » sozleşmeli » guvence akcesi » orf » muptelâ olmak » cirişli » duzleşme » tatbik muhru » se » kalbi parcalanmak » calım satmak » iceri » zuğurtluk » kapitulâsyon » gucsuzce » kayınco » gormediğe donmek veya gormemiş » gurlek » orman sıcanı » tebessumsuz » kazıkcı » orneksemek » istifcilik » profesorluk » teşekkur » eline gecmek » orneklendirme » siktir et » nilufer » carpmak » yuzu sıcak » dağarcığıyuklu » harp acmak » bir şey soylemek » mustehlik » tunc » yalan yere yemin etmek » gunduz gozuyle » sinyal muziği » zenginin malızuğurdun cenesini » guldur guldur » puskurtme tabancası »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.