tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » urkutmek » ec » cember » lokosit » oldurmek » hareketini inceleyen bilim dal » guneşacmak » ırgat pazarına dondurmek » traktorcu » gozleri donmek » batakcı » figurlu » durac » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bekcilik etmek » ozengen » calınmak » huryemez » tereddutlu » bolu » penceli » berhudar ol » cimlenmek » gozu doymak » akca armudu » akompanyator » gozculuk etmek » immunoloji » nevaleyi duzmek » yangına korukle gitmek » işlerine bakmakla yukumlu kims » istihrac » cift parmaklılar » angıc » buyultme » namertce » mulk » ovuntu » oruc yemek » gomlek » suruş » sakatcı » beyin ucgeni » klorurlendirme » tovbe » genclik » ic tutmak veya ic bağlamak » soz sozu acmak » peltek dişunsuzu »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.