tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
soz duşurmek » turac » cincilya » kok » yureği kaynamak » gobekli » terzi kendi sokuğunu dikemez » kırcıl » goğsu kabarmak » gudulenme » buyuk kan dolaşımı » pirinci cok su kaldırmamak vey » tersi donmek » ozen gostermek » elini kalbine veya vicdanına k » iştirakci » maketcilik » gercekcilik » dumen kullanmak » guler misin ağlar mısın » yalın ayak başıkabak » sukse yapmak » oh olsun » maddelerin genel adı » ceşnilenmek » brahman » maskarasınıcıkarmak » yemeden icmeden kesilmek » doşeli » piknikci » suyunu cekmek » icini ezmek » ipin ucunu kacırmak » yapmaya yarar » omre bedel » şaka goturmemek » kılıc pabucu » cangal » dumanıdoğru cıksın » karamusal veya karamursel sepe » surunmek » kara calmak » politika ile uğraşan kimse si » lu » goğuslemek » oburku » dozunu kacırmak veya dozu kacm » buzgulu » cırpıvurmak » kosteklenmek »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.