tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
tos » surum » supurgeci » huner gostermek » alcıya almak veya koymak » belirtilen bolum » yureğini tuketmek » yonlu » seckinler » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » can kaygısına duşmek » kuşumlenmek » bilânco » pislik parmağından veya pacala » ırkcı » goz dikeği » ya ya » susme » surtmek » cakırdikenlik » oynama » civit » cozuntu » corek » yakıt gostergesi » kutuk » abakus » cuvalcı » corak » akşam vakti » surnaturalizm » cok » on lisans » gocurtmek » şovalye » yuzunu kızartmak » kulkedisi » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » beşyuzluk » duyuustu » dur durak veya dur dinlen dur » onune gecmek » alıcıyonetmeni » imza sirkuleri » oz su » bîtap duşmek » mandallı uzerinde mandal bulu » gonlunu celmek » yumurta hucresi » ozdeştirmek »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.