tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
sut ağacı » mudavi » copluğu » kullanılır » surekli » su yurumek » yeni gercekcilik » coraklaştırma » altıalay ustu kalay » bir olayıileri surenle inkâr » coğullaştırmak » ağzınıacmamak » altından capanoğlu cıkmak » pedikur » gun ciceği » camur » hırkayıbaşına cekmek » ekip bicmek » cekmek » husnuteveccuh » punduna getirmek veya pundunu » gorguluce » ikbal duşkunluğu » cağrıştırma » yol gostermek » parcalıbohca » cekme » gosterim » muktesep » mufit » civili » gozden gecirmek » cerkez peyniri » redaktorluk » guneşlenme » soğuş » kazıma » ara soz » reaktor » onunde perende atılmamak » gucu » yanlışınıcıkarmak » el pence divan durmak » konektor » parıltı » duşurum » duşleme » huda » yumurtayıcalkamak » amaclama »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.