tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
başlangıc » sırasına gecmek » yurumek » hollândaca » gomlek değiştirmek » sınıkcılık » alufte » becene » duzmek » aksaklık veya bozukluk » yuze cıkmak » kirecleşme » icsel » casar » iskeletli hayvan corallium rub » ceyreklenme » neşvunema » gorunurde » honduraslı » taaccup » icini parcalamak veya parca pa » başısıkılmak veya sıkışmak » bir yapının temeline konan taş » kok salmak » dokum » İskocyalı » gureştirmek » kucuk karyola » surekli » percem » yumuşak unsuz » cf » mubaşir » ucu » her yokuşun bir inişi her ini » kat î olarak » mg » skec » icini ezmek » aluftelik » tohmetlendirme » kokenlenmek » ust sınıf » işcevirmek » mubah gormek » aramak » odeme » hilâfetcilik » yuze guluculuk » yuzu yerde »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.