tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ,,,belirlemek ziyaret ediniz. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
ıl » uyandırmak » cıkıntı » iki gonul bir olunca samanlık » topukdoven » dışcizgiler durumu » yaylar uzerinde hareket etmek » boğurmek » tedric » mururiye » cevirmek » muheyyic » soluğu bir yerde almak » hice saymak veya hice indirgem » munasebet duşmek » silip supurmek » ut acıcılık » iltimascı » gumrukleme » tercuman olmak » surmek » acık teşekkur » kapsama icine alma icerme » gumletmek » kılıclama » dayanc » saptan oluşan ekin bicme aracı » ciklet » kılıc » uzunlamasına acılan oyuk » koaptor » hukmu gecmek veya hukum yurutm » carpıştırma » le » suregelen » başetmek veya edememek » allah rahatlık versin » otumsuz » dik ucgen » yuzunu ağartmak » cıralı » gunu dolmak » produktor » gol kestanesi » zevk almak veya duymak » ceşitlendirmek » koordinator » sağgorulu » ağaclaşma » ciğciğyemek »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.