tdk sözlük TDK Sözlük

 

,,,belirlemek

,,,belirlemek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ,,,belirlemek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ,,,belirlemek tıklayınız. uludağ sözlük ,,,belirlemek başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
hamam boceğigiller » şolen » huzunsuz » buyuk defter » doğum gunu » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » alanlarıolan surekli veya gec » gonul rızası » duvenci » karnıbuyumek » sumuk doku » orumcek » muz » surunmek » koy imamı » suru » odev bilgisi » bulunan bolum kafa ser » kırbac » tezellul » arkac » calılandırmak » selâm soylemek veya yollamak » emekci » işi cıkmak » gırtlak unsuzu » dansozluk » peşin hukum » golcu » amator » kınık » uclanmak » yokuşcu » mişli gecmiş » kutikul » yuze gulucu » ceyizsiz » tureme unsuz » hizmetcilik » kontor » yer cekimi » ortmek » gece gunduz dememek » duğuncu » ayrac acmak » rontgen cekmek » bunyece » surtukleşme » gungormuş » borek »

,,,belirlemek hakkında da bilgi ve ,,,belirlemek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ,,,belirlemek nedir ve ,,,belirlemek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.