tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
ara yon » ım » kapıdan kovsan bacadan duşer » kamcı » urkeklik » ustune oturmak » yarayan celik disk » ozumsenmek » arıkcı » mac » gume gitmek » emek cekmek » gozu acık » cobanlama » guneşletmek » mutemayil » cer cop » hamam boceği » lig » cekişte » yukluluk » mutculuk » suruklenmek » beyaz etmek veya beyaza cekmek » gubrelenme » au » ilâclama » cığ » catlaklık » yolun acık olsun » oz » camurlanmak » cok tanrıcılık » kızılbaş » ayaklar baş başlar ayak olmak » el elin eşeğini turku cağırara » hukûmet gibi » cirkinleştirme » goğerti » kucuk bitkilere verilen ortak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cop » medine kurdu » cikolatalı » bicimdeki bolumler » beklenmediği umulmadığıveya c » duğumlenmek » corlu » iyilik guzellik » oluruna bırakmak veya bağlamak »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.