tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
tecrube tahtasına donmek veya » cıyan » beyaz renkte kolay işlenir ve » kendini gostermek » pastişci » kotuleşme » sağlayan parca » anas acuta » kutle » uyandırmak » tecrube » dışcokgen » celişiklik ilkesi » bitkisel veya hayvansal madde » entipuften » kukumav gibi duşunup durmak » kompresor » catpat » tarikatcılık » birbiri icin yaratılmışolmak » şakşakcılık » cubukluk » orme kepenek » tam acı » guncek » cakmak yapan veya satan kimse » gormek » kopca » karanlığıdeşmek veya yırtmak » su boceği » duz yuzeylerden her biri » lâtife goturmek » kez duz kabartılar » dili olsa da soylese veya anla » aracı » oge » cuzamlı » gumuşbalığıgiller » kuru yemişci » dol doş » olumluluk » ustun » palavra savurmak atmak veya sı » kor » kulunk » tevettur » insan ayağıdeğmemişveya basmam » moskof toprağı » ortak mulkiyet » cadır yıkmak »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.