tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
gobeği biriyle bağlıveya berab » muritlik » yukseltilmek » sumeroloji » urfa kebabı » minyaturculuk » ikili catı » yakıt maddelerinin genel adı » bir yapının temeline konan taş » molekuler » gok » pirogravur » oyku » lâfcılık » cikolatalı » gun » olarak tespit edilmiştir » kokleşme » İspanyol muziği » gonlu cekmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » utmek » uckâğıt oyunu oynatan kimse » sacmalaşmak » yuzuk » darvincilik » cıtırdamak » gormek » goruntu » cağ » âşığa bağdad sorulmaz » kaşıkcı » rumî » cepecevre » atolye resmi » tepeli kostebek » catlamak » anma toreni » duruma gelmek » dunyanın birşey i » fikir yurutmek » insan icine cıkmak » icmek » gunucu » sutsuz » secim » gockun » mart iceri pire dışarı » rumlaşma » tehaluk etmek »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.