tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
şamata etmek veya koparmak » munasebetiyle » zamanıgecirmek » gumuşsuz » ac ec » ozellik başkalık ayrım » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kaşgoz etmek » buyuk kan dolaşımı » bahce makası » gommek » ma me » acılmak » genizden konuşmak veya cıkarma » un » nohut oda bakla sofa » donuşturucu » carpışmak » beygir gucu » yapılan cıkmaz yazıveya resim » acış » infiratcı » yuzune bakamaz olmak » lâcka » toskurtmek » palyacoluk » durum » tutsu yapmak » mustemlekeci » gozer » kılıc balığı » uzme » mumin » ce demeye mi geldin » mer i » hukûmet » dunyaya gelmek » ağac nemi » goz ucu » uc vermek » acık hesap » obek » mel un » cirkinleşme » alacaklıcıkmak » boceklenmek » depremcizer » gocmen » celikleştirmek » porsume »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.