tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
omnibus » supruntuluk » alavere dalavere yapmak veya c » ışınolcer » cantalı » ozluk » duz rakı » civi gibi olmak » kazan biri kepce » cerceveleme » tiriti cıkmak » yardakcılık etmek » elden duşurmemek » da de » kanırtmac » maraşişi » musait » bahcecilik » cobandağarcığı » kafadan gayri musellâh » puskurtulmek » camurlama » az tamah cok ziyan getirir » ummîlik » sutanne » sungu » kırıkcı » cerden copten » ici gecmek » cekim » top surme » gonul uğrusu » ictinap etmek » dalkılıc » imanım kısa soyleyişle » bir istek ve surerlik bildirir » munzevi » olesiye » mulâkat » allah ziyade etsin » sultan ahmet te dilenip ayasof » ceza cekmek » musvedde » gok atlası » muttehit » cembersel bolge » ice yoneliklik » veya kazanc payıolarak belirli » bıcak silmek » başdondurucu »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.