tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
cılkıcıkmak » başına gecirmek » icin » ya deve ya deveci ya deve ust » muziklendirmek » hıncsız » oncesiz » etmek » cağanoz gibi » gosterişlilik » ornekseme » cuda » kucuksemek » el sozluğu » kılıfcı » soyleşmek » kuru gurultu » parca almak » ucer beşer » illuzyonist » uzulmek » gucu gucune » otesinde berisinde » cuk » kotu kadın » sacalanmak » iş arî oy » urkek urkek » copsuz » askerî ruştiye » paslanmaz celik » cirkef » hah şoyle » yuzunden kan damlamak » kılıclı » oturme » mucadele vermek » bocul bocul » izine duşmek » sınır cekmek veya cizmek » aba altından değnek sopa goste » uc budak » danimarka kırmızısı » goze batmak » icine ateşduşmek » carşafsızlık » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » sacak opmek » okseleme » tepeli dalgıc »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.