tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
munşeat » capar » cıkış » eşeği duğune cağırmışlar ya » kopekle yatan pire ile kalkar » dunya penceresi » gozleri yollarda kalmak » burokratik » zerzevatcı » oğurtmek » mutekait » hucre yutarlığı » pence vurmak » penceli » gil » yıkmak amacıyla cekmek » susleniş » ihraz etmek veya eylemek » akla ekle » keci » cumleten » karanlığıdeşmek veya yırtmak » şimdiye kadar veya şimdiye dek » muterakim » olcuşturmek » minibusculuk » kupunu doldurmak » calışma saati » flutcu » duzenlemek » tik » alaturka bilen alaturka eser » acıklatma » kume » kendinden gecmek » kucuk bitkilere verilen ortak » stand bay » sozde » gecmek » bicki » yuz beşlik » urfa cıbanı » yan yuzergiller » duşurulme » pusuya duşurmek » duzenbazlık » cağlayık » uful » ut » nasrettin hoca nın turbesi gib »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.