tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
al gulum ver gulum » zırnık bile koklatmamak » coban aldıbağa gitti kurt ald » gelip gecmek » kendini naza cekmek » bedcehre » mes uliyetli » goturtme » şofor koltuğu » sırma sac » ilişkilerin butunu iktisat » aracsız » seslendirmek işi veya bicimi » tarlada izi olmayanın harmanda » uvez » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » surmek » cicekcilik » teessus » say beni sayayım seni » dunya başına yıkılmak » boluk porcuk » kır ciceği » surme » onune gecmek » buzme » devaluasyon » munakale » liyakat gostermek » sozu uzatmak » aşka duşmek » ciğnemek » universite » cakıltı » ipini cekmek » beklenmediği umulmadığıveya c » huzunlendirme » sun » yeri var » pekce » durumu duzelmek » minyaturcu » bilinclenme » gocebelik » curuk gaz » cicekci » yâruağyar » cırpıştırılma » karalar bağlamak veya giymek » kokleştiriş »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.