tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
sokmek » cakal armudu » cıkarma » duvakcı » kibar duşkunu » mıhsıctı » meskût gecmek » oksurme » gorevlendirilmek » tiriti cıkmak » muteammim » mucadele vermek » ocağına duşmek » kurek kurek » gozlerini kacırmak » bayram değil seyran değil en » şeşi beşgormek » cıtırtı » rastık cekmek » gereklerine uyacak duruma soka » cankurtaran kulubesi » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » dolmuşcu » kendi kanatlarıyla ucmak » tavuk kumesi » uretmek » gipur » eğimolcer » kapcak » cıtlamak » sonumsuz » tutun » cermence » buyucu » bağırışcağırış » kopuk » gerceğe aykırı » satışsozleşmesi » gunduzleri » cuvalsız » yansıtan veya yansıyan » surtunmek » canak ağızlı » ardıc » cıkışbelgesi » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » boluk » oğlen » meraktan catlamak » dizleri kesilmek veya tutmamak »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.