tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
ayağıveya ayakları suya ermek » kor nişancı » pabuc pahalı » asitolcer » olcu bilimci » cullandırmak » veya krom kaplanmışcember bici » teessus » cozumleniş » dışına cıkmak » muşahhas » şeref uyesi » cizgi cekmek » durtuşturmek » barut fıcısıgibi » teehhur » ustun tutmak » olcmek hesaplamak hesap etme » bîgunah » yukunmek » car » bakrac » cık » kozleme » otlakcılık » cağanoz gibi » yurek selânik » si » kotucul » orgut kurmak » koşutculuk » hurdasıcıkmak » davranmaya sebep olan sevgi du » oze » kır duşmek » cirkef » onlem almak » cetinleşmek » odenek » kullî » suyu veya cayı gormeden pacala » durmek » buyurun cenaze namazına » malın gozu » macarca » gorgu » mubadele » sucluluk » surukletme » ilâclamak »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.