tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
ulahca » sacmalık » urfa kebabı » yetenek ve genel gidişdurumlar » ortak ozne » onerme » hercumerc » cevreleyiş » tarih duşurmek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » cekememek » araclara takılıp cıkarılmasınd » kılıc balığıgiller » girişimolcer » topluluğu » goverme » ortak olculmez sayılar » keceleşmek » kuğu gibi » suyu gorunce teyemmum bozulur » yaydığıgozle gorulen ışıma » muhtedi » ic denge » duzecleme » can can » taaffun etmek » mudrike » acım » hakikî » onluk » catılmışkirişsistemi » gozu kor olsun » huner gostermek » hayvanın sebep olduğu hastalık » kusur » avuc » yavaşca » pupa yelken ilerlemek gitmek » civiletmek » canıcanına veya icine sığmamak » luks » faca » im » sulu goz » erkecsakalı » yurekten cağırmak » hambelî » nb » kilidi kureği olmamak » karanlık basmak veya cokmek »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.