tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
yontem » altıkardeş » munavebe ile » dondurulan ince uzun ışık ara » oneride bulunmak » kırıp gecirmek » cabuklaşma » one surmek » gucu » siperlik » paca gunu » muşekkel » umranlı » donmek » duzeysiz » ge » cerezlenmek » konstruktivizm » sıcan yolu » anlamaya yarayan sınama » ayakcı » cile » bicimlenmek » tur ağac cember » celik » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » muş » dostca » cirozlaşma » kullanıma hazır duruma getiril » durumunda ayrılabilen parlak b » bulunan bolum kafa ser » gozleri velfecri okumak » ceşitleme » tuzakcı » caput » cekmecesiz » hucum oyuncusu » cenesiz » cebrî yuruyuş » gulumser » cağıltılı » cocuk » kutur kutur » burclar kuşağı » uleştirilmek » tumgenerallik » caprazvari » kotu » nesne »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.