tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
yemen ellerinde veysel karanî » gonderilmek » perdenin uzerinden oynatılan » tebelluğetmek » duğumlenme » odem » kostek » surunme » unlenmek » ceğmel » mulk » cizmeli » ceşnicilik » carşaf » ictimaî » oluk » işci » aile bahcesi » kabak birinin başına veya başı » inci ciceği » bir dirhem et bin ayıp orter » tarla acmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yuksek perdeden konuşmak » golge » donencel » fevc » mulga » ferula assa foetida » cuha ciceğigiller » kıskanclık » iki yuzlu » puritenlik » carpışmak » ustune basmak » calık » oşur » atlas ciceğigiller » lı li lu lu » doner sermaye » guluş » durtuşme » yer yarılıp icine girmek veya » umitsizlik » ahretini yapmak veya zenginleş » acısozun yarattığıkırgınlık » arşiduşes » samanlıkerpic » alâminut yemek » soz vermek »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.