tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
gozeneksiz » ilâclık » ozel tiyatro » avuc avuc » keceleme » carpılış » mufrit » ıspanaklıborek » ayağıuzengide » insanicincilik » hasbî gecmek » pahaya cıkmak » olculendirmek » duşkunu » ustune alınmak » kosteği kırmak » curum » kulağıkirişte veya tetikte olm » ağlar gozden sahte sozden ken » acımlanmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » mutemmim » ugandalı » husrana uğramak » hamur corbası » mustahsil » yuzulmek » goverme » başakcı » uckâğıda bağlamak veya getirme » kopuruş » bok yemenin arapcası » uzgun balığı » nufus tezkeresi » goz kamaştırmak » te » lokleme » cukurlatma » sozu ağzına tıkamak » hukumler ve izlenecek yollar » corap sokuğu gibi gitmek veya » kacırmak » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » golgesinden korkmak » işin kotusu veya fenası » minyatur » gecmek » tefekkure dalmak » sumuksu » tutsuluk »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.