tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
celişmeli » celik macunu » cingenelik » gomlek » baba koruk veya erik yer oğlu » onerme » onune katmak » cevirici » ayağıduze basmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » oz » gibi cok yonlu hizmetleri en a » yaşama cabası » ankara kecisi » uyuz boceği » bicki » iğne ipliğe donmek » urkekce » pacalık » hareketlerde bulunmak » savul savulun » sovuşturmek » cakmak » ağzınıveya cenesini tutmak » emekcilik » catı » a dan z ye kadar » surgu kolu » gun yeli » gozunde buyutmek » kıyamet gibi veya kıyamet kada » eşitci » ustunde durmak » nicin » uckur cozmek » kup gibi » arzuhâl gibi veya kadar » nasranîlik » gormek » uzulmek » iki cifte » dortkenar » cocuk » uclu ganyan » sıcan otu » ic tutmak veya ic bağlamak » tek acıklık bulunan ocak » eğlendirici guldurucu davranı » onune cıkmak » kılukal »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.