tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
avuc ici » umide kapılmak » guzel » tu » olcuyu kacırmak » cırpıya getirmek » olum allah ın emri » tac yapraklı » pişpirikci » gonderme belgesi » ara konakcı » cıkılanma » teptim kece oldu sivrilttim k » elinin koru » goynuk » cenileme » uyandırmak » cekiye gelmez » coraklaştırmak » bıkıldığıbildirilir » el mi yaman bey mi yaman el ya » icindeki en kucuk birlik » ic camaşırı » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » copluk horozu » kocek » ciftelenmek » carpma » ust uste » ucuncul » sozune sahip » kulte » ığrıp cekmek » feylesofca » gokten zembille mi indi » maksat gutmek » doğaclama tiyatro » oznel » gecerlilik » kelle goturmek » mutemmim » gozetleyiş » oldurmek » bulutcuk » ciftleştirmek » kandil ciceği » ortturme » sıcana donmek » cok guzel kadın » cozumlemek »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.