tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
an ane » duşeşatmak » eteğindeki taşıdokmek » catkı » peşkeşcekmek » uzun cizgi » lokoz » cereyan carpmak » koruklu » dunya » olculendirme » acmak » ote » sulukcu » mucbir sebep » konakcı » cıkarınıtepmek » sahip cıkmak » sumkurmek » oykunmeci » cay saati » yardım etmek veya yapmak » recetesiz » yıldız ciceği » zevk almak veya duymak » rusup » cıplak » uckun » aile butcesi » girit kekiği » tohuma kacmak » etmek » sarnıc » hurriyeti secmek » cayhaneci » nevaleyi duzmek » pek cok » organı » citar » ne alıp veremiyor » notr » kırk yıllık yani olur mu kâni » gosterici yardımıyla karanlık » opup başına koymak » gok gurultusu » icinin veya yureğinin yağıerim » yuksek perdeden » gerekce » tezahur » muteheyyic »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.