tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
kadının fendi erkeği yendi » şarkuteri » calışmak » kirec ocağı » harac » gır gecmek » cizgi » tebaruz etmek » yurutme » anca beraber kanca beraber » tenafur » yaylar uzerinde hareket etmek » cılgıncasına » kac paralık adam veya şey » oclenmek » eylul » eli ayağıtutmak veya tutmamak » olgun » ustune gecirmek » doğal ve saydam değerli taş » duyumolcer » golge etmek » emek cekmek » hamlac » akıllıgecinmek » mustemlekecilik » ağzının icine girmek » lokma dokmek » musbet ilimler » ceşitlendirme » kuzu postuna burunmek » yukun » camura taşatmak » kureleme » yaka paca etmek veya goturmek » konkasor » cılkıcıkmak » mel un » derinlik olcumu » ayak surumek » gocen » utangac » promonat » temel cumle » kolcak » dalkılıc » kedi ciğere bakar gibi bakmak » elinde buyumek » borek acmak » tarafa olmak veya cıkmak »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.