tdk sözlük TDK Sözlük

 

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler

3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük 3 nokta işareti ve kullanıldığı yerler başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
teberruz » puskurtucu » turuncgillerden hindistan da » celmek » cikletcilik » pırlangıc » acılıp sacılmak » kostumcu » cakırdoğan » gozune ilişmek » ulkesellik » ağrı sancıgibi fiziksel veya » cemrenmek » turkcu » mes uliyet almak » turkî » ustelemek » dalıp cıkmak » var ol » dikdortgen » İsvicreli » karşıtcı » sıcrayış » el ayak veya el etek cekilmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cıkmak » gunu birliğine » il » sokturmek » sulfurleme » gozlu » kolcak » pabuc » cınlatış » ustun yapım » cabuklaştırma » hucre bilimi » imlec » kimine hay hay kimine vay vay » gok cismi » muteahhit » ic » cerge » kap » biciminde bağ » baha bicmek » mucerret » cıkarmak » um » yatcı »

3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler nedir ve 3_nokta_işareti_ve_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.