tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
suvari alayı » iz surmek » cıkın etmek » gucluk » duzenlilik » basubadelmevt » yulgu » icre » umitlenme » ince » cıra » gece » nacar » gercek » calma » munfesih » tum tanrıcı » rontgen » muruvvetini gormek » kağnıgibi gitmek » husnu kabul gostermek » literatur » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » samanyolu » vucuda getirmek » kacamaklı » nabzına gore şerbet vermek » anasınıeşek kovalasın » insan konuşa konuşa hayvan ko » avusturyalı » yedek veya yedekte cekmek » nadasa bırakmak veya nadasa ya » bukturmek » balıkcıl » korlenme » tek acıklık bulunan ocak » tanrıkorusun » turkmence » catana » koyuvermek » kaşyapayım derken goz cıkartma » kulhancı » gocebeleşme » nufuzsuz » yufka boreği » etut etmek » kıcıkırık » cingene parası » oduncleşme » bulunan bolum kafa ser »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.