tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
yapma işi » ici icini yemek » guneşin alnında veya guneşin a » dilini eşek arısısoksun » oburu » gozleri berraklaşmak » donekce » calımlamak » suzum suzum » gok ekseni » gurultuye gelmek » mum ciceği » ucmak » kılıc calmak » allah ziyade etsin » guz donemi » elinde bulunduran kimse » incir cekirdeğini doldurmamak » oncul olmak » bulamac » nasrettin hoca nın turbesi gib » bitkisi gossypium » yuruk » odemeli » vibrator » koluk » musait » kırac » dikilmişparca » kapıyıacmak » arlıarından huysuz huyundan v » kargışetmek veya vermek » arasına veya aralarına karışma » birbiriyle karşılaşmak birbir » capraz kur » cetecilik » ofkesi kabarmak » gecmek » karayca » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » ilgi cekici » burc » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » koy yeri » calımından gecilmemek » ceşitlendirmek » cekirdek » cetrefilleşme » dortluk » yukseltec »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.