tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
acılmak » mulâhazat hanesini acık bırakm » vak a » elektrikcilik » mutekabil » yururluğe konmak » cakmak » taşcatlasa » yaz somestri » saat başıgaliba » hâlden anlamak veya bilmek » oksuruklu tıksırıklı » kacak » humayun » mektep kacağı » uslûp » taban duzeyi » muhre » hamam boceğigiller » duvesime » keceleşmek » berguzar » vezikul » gucuk » koc » yukselmek » millî guvenlik » gelmelerine gore taşilerletere » gormezden gelmek » uslûpsuzluk » kırıp gecirmek » mercimek corbası » tutun balığı » mecus » hukum » her kafadan bir ses cıkmak » ilişkilerin butunu iktisat » kamburu cıkmak » tavukcu » cankurtaran kulubesi » kufluce » susmek » sut cekmek » aradan cıkarmak » torpulemek » ağız tamburasıcalmak » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » catana » mahrut » ayının kırk turkusu var kırkı »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.