tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
konuk sanatcı » gelecek zaman sıfat fiili » hacamat etmek veya yapmak » gecerlemek » cimek » soz » kadınduğmesi » kutup yıldızı » doşeme » acısınıgormek » yatak cekmek » amerikalılaşmak » kenara cekilmek » aracı » yer camı » adıcıkmışdokuza inmez sekize » usulsuz » konc » eli kolu bağlıkalmak veya durm » cubukcu » it izi at izine karışmak » pic olmak » muzminlik » zumrut » kalıpcı » gecerli » sıcırganlık » korleştirmek » gozunun onunden gitmemek » zeytinyağıgibi uste cıkmak » karacam » opmek » hukûmet » tan ten » bolşevik » fedakârlık yapmak veya gosterm » calımlayış » goz altıkremi » garip kuşun yuvasınıallah yapa » dilini eşek arısısoksun » teşkilâtcı » iadeli taahhutlu » takla atmak veya kılmak » ic bukun » mutegallibe » buvet » mongolistik » uretici olmayan alan » genel gorunum » kocekce »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.