tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
kuflendirmek » su veya soz goturmez » ağız ağıza vermek veya konuşma » tecennun etmek » dorduz yumrucuklar » kahrından olmek » acıklayış » mezhepcilik » perde cekmek » tumsek » tureyiş » cayırlaşma » luk » bir orman ağacıcastanea sabva » oyuncakcı » beyin ucgeni » coluk cocuğa karışmak » işsozleşmesi » gonc » duşunsel » sacıkılmak veya sacıatmak » vazgecilme » sonumlu » acıklık » sozun kısası » dokuntulu » nufuz » deli danalar gibi donmek » mel unca » carksız » cok tanrıcılık » patlangac » gumrahlık » gormek » dondurme » losemi » oksuzsevindiren » duz » uzgu » gozu alışmak » sonuclanma » acından olmek » ortadan soylemek » deli sacması » kacırmak » gudek » musluman » mustahzar » baskul » icin kullanılan boru oluk vey »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.