tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
cırpmacı » ofkesini yenmek » gozenek » muhurleme » yuzu tutmamak » meyan koku » buyuk sozume tovbe » seciliş » noroloji » gorenek » mana fehva » duzenleyici » allah canınıalsın » yalıngac » sureklilik » muttefikan » ezcumle » havuc » olum doşeği » hancer ciceği » uleşilmek » ek » kurek kadar veya papuc kadar d » şeytanın bacağınıveya ayağını » duk » suzmek » koşeyi donmek » cift kişilik » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » alavere dalavere yapmak veya c » cil » boğazına duşkun » lâtin cicekleri » acıkta bırakmak » operator » cokek » yuz yuze gelmek » kendi gobeğini kendi kesmek » bol kepce » tuketici » dayanamamak » hindu » şuyu » canıcekilmek » otonomi » yazık gunah » gozu buyukte olmak » bir onerme sayılır cunku her » satın alınan erkek kul esir » bocekkapan »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.