tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
kucuk » yunmuşarınmışveya yıkanmış » muzevir » calkanmak » ickili » ceşnisine bakmak » ciftcilik etmek » otucu » tedahul » şeytan orumceği » cerrahî mudahale » canıağzına veya boğazına gelme » korfez » nufuz etmek » uzak goruş » secme » cumleten » nuruceşmim » yağma hasan ın boreği » cevirmek » kapıbir komşu » bayram etmek veya yapmak » cark etmek » muthiş » hukmetmek » guldur guldur » tu kaka etmek veya edilmek » calkar » tukurmek » gomulu » boğurtlen » suratından duşen bin parca olm » himaye etmek » şovalye » abesle uğraşmak veya abesle iş » şoyle bir » dunya ahret kardeşim olsun » cirkefleşmek » cekirdek » dağsıcanı » guluncleşmek » surtme » pusur » ic merkez » sacmak » boya cekmek » koşebent » mineral » cuvallı » teror »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.