tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
kurduğu medeniyetleri kendi i » spinosa » hareket » civi cıkar ama yeri kalır » cokuntu » dert edinmek veya etmek » ozluk » gomlek değiştirmek » duşup kalkmak » olum kalım » kap » horasanlı » sıcratmak » oğrencilik » kaynakca » oksurmek » haraccılık » cıkmalıtumlec » nev i şahsına munhasır » bohca » slovak » zuğurtleme » ferdiyetcilik » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » un » burunmek » başyemek başınıyemek » bayram cocuğu » oluşmuşmotorlu arac » yonetim kurulu » calkalatma » cekel » mustahkem » profesor » bobrek » poğacacılık » yuzlenmek » diskur gecmek veya cekmek » kultur akımı » ici ezilmek » kose » işi e dokmek » ceddine rahmet » mezardan cıkarmak » ovme » kutuphanecilik » cakmak » icimli » tuyme » senatorluk »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.