tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
cimdik » sendikacılık yapan kimse » cise » ictihat » yuz verince astar istemek » buyuye kapılmak veya tutulmak » tanrıyarattıdememek » coğulcu » buyutmek » cizgilemek » durum durum » yılan ciceği » utmek » ağılıbocek » cicek olmak » tasasısana mıduştu » iki eli birinin yakasında olma » derdini marko paşaya anlat » tuberkulin » zemberekci » suprulmek » gollenme » koc » suregelme » celişiklik ilkesi » corekcilik » olan kişilerin toplanıp toplum » gok bilimi » recete » umide duşmek » zaturree » kur a » ustlenim » panislâmizm » calgısız » onleme durumu » acık ağıl » sercegiller » cokme » buvet » ceyreklenmek » gozleri kapanmak » cengel » gunleri sayılıolmak » doşeme » kakac » bir ağac ciğde zizyphus jujub » komunist » anlamına gelmek veya manaya ge » koruma icgudusunun bir bicimi »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.