tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
sadistce » olum kalım meselesi » sonuclandırma » polonez » bayramuzeri » minibus » tekaut » deli cıkmak » gormek » hatırlatmak » guneşsel » parcası » gelini ata bindirmişler ya na » cifte » damdan duşer gibi duşercesine » kazan kaldırmak veya devirmek » ıl » acığa almak » giysi » yuzuğu geriye cevirmek » uzum hoşafı » cok sesli » yureğini acmak » ileri veya one surmek » ocağına duşmek » tekduzeleşmek » ustelemek » kullanılan yapma yuz » guneşlemek » nasihatcilik » kulakcı » acısınıcıkarmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duşundurmek » şirazesinden cıkmak » yardakcı » muşkilât cıkarmak » kursu hocası » gurultulu » govdeye atmak veya indirmek » merhem » yonetici » divanıhumayun » sı si su su » yalayıp gecmek » sunepe » denizden veya denizi gecip cay » civileme » duğme » muhafaza etmek veya edilmek »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.