tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
kan ter icinde kalmak » muptelâ » kunguldemek » nar ciceği » luterci » ahlâkca » mustait » etkinliğin buyuk olcude azaldı » yuzunu goren cennetlik » cok kocalı » arpa boyu kadar gitmek veya yo » ilkoğrenim » aşağıduşmek » bıckı » İslâm dininden olan kimse » ga ge » cifte kavrulmuş » boksor » edebiyatca » cimdik atmak veya basmak » donuşlu zamir » cullanma » cuminum cyminum » kucuk tansiyon » cekik » surgun » unletme » ic cokgen » arac » on gun » bicilmek » yuzu gozu acılmak » eğri bakmak veya eğri gozle ba » canlısı » uygurca » cis » guneyli » urban » guclu kuvvetli » otmek » armatorluk » kurit » gozleri donmek » uzum sirkesi » mulkiye mufettişi » hukûmet » ağzına veya diline kira isteme » ayakcak » gorunuş » daussıla »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.