tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
surmek » kucuk dil » veya dokunmuşpamuktan yapılan » fıcıgibi » olum » parcalarıkaynaştırma işi veya » bocu » son ses duşmesi » isparta halısı » cabalanma » bicimlendirilmek » kekec » camur kalemi » araplaştırmak » cift halka » uzum şekeri » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » ci » lece » avrupa kayını » buyuk hanım » ortakcılık » nufus kâğıdı » kapkaccılık » oğrenimli » bağlama yapan veya satan kimse » oğrenmek » mehter muziği » sefa surmek » belini doğrultmak veya doğrult » gunu dolmak » gozunun onunden gitmemek » populizm » bocelenme » oh cekmek » arabî » biciminde cıkan eser » tandır coreği » orta şark » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sacılıp dokulmek » sonukluk » başıdonmek » cilesi dolmak » surekli cekiştirmek itmek ka » mufreze » musmir » cevirme » carşıekmeği » polarolcer »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.