tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
kirec gibi olmak » vicdan azabıcekmek veya duymak » gure » surmelenme » koşutculuk » cepez » yarıacık ceza evi » goz altıkremi » şın » yedi gobek » » teller takmak veya tel takınma » muhre » oylamaya gecmek » uyku durak yok veya uyku nedir » sultan ahmet te dilenip ayasof » ofkesiz » yonetilme » para ile değil sıra ile » muşteki » birinci gelmek veya cıkmak » gam cekmek » cehre almak » şuphe kurdu » butunlemek » olduğu soz » teknik universite » gumruk koymak » tufekci » anas acuta » arac » hamsi corbası » orgusuz » zurriyet » secmek » aclık cekmek » dunya » mestci » silip supurmek » cokrağan » kurdan » sağlayan parca » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » koy imamı » sovyet » iciş » dokuntulu » olur musun oldurur musun » kulhancı » eteğindeki taşıdokmek »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.