tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
kayakcılık » tefeul » mucevher » taşınmaz varlıklarıile bunları » ac gezmektense tok olmek yeğdi » carpışmak » korelmek » guleğen » tunel » stand bay » dudağınıveya dudaklarını ısırm » manipulâtor » meydana cıkmak » carşafsız » ozlenme » ıska gecmek » arabî » duşgucu » kısıtlayan kısıt altına alan » teverrum » omur » havan dovucunun hınk deyicisi » tek acıklık bulunan ocak » yugoslav » goturmek » cekirge şalvar » ayağınısurumek » ne gunlere kaldık » boyunduruğa atmak veya almak » terennum etmek » araplaştırma » canlılara yaşama ortamısağlaya » duyumolcer » sarkıntılık etmek veya yapmak » konduktor » koc » sokmek » pufur pufur » ile beraber » cepellenmek » okul kacağı » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » tekabul etmek » etanol etil alkol » dukkân » corku » goruşmek » afganlı » kasketcilik » frenk inciri »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.