tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
kusu » karagozcu » yuzlenme » slovakca » cıraklık etmek » lâfcı » yureği goturmemek » dunden » soğuş » kultur sarayı » savaşacmak veya ilân etmek » tuy tus » kupe ciceği » katıve cıkıntılıorgan » ozek ağacı » cağırmak » say beni sayayım seni » dukkân » capaculculuk » cullandırmak » surtukluk » popculuk » dumen suyu » hava suzgeci » duşmez kalkmaz bir allah » cokertme » musavat » guderici » durtuşturmek » cozumlemeli » masraf gormek » lâtin » akdarıpanicum » copurlaştırmak » mudafi » calkanmak » cabalama kaptan ben gidemem » el frenini cekmek » dunya gozune zindan olmak goru » osmanlılık » bıcak vurmak » fındıkcı » kerpicleşmek » kolacan etmek » ustelik » dokuntu » yarıacık ceza evi » gunu gecmiş » dalga cukuru » ilk ornek »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.