tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
deli posteki sayar gibi » operator » muderris » kaşjolesi » tespihci » kulunk » ceşit » duzenleme işleri » suruklemek » korukleme » dolleniş » copurlaştırmak » gozlerinin icine kadar kızarma » hazar » vergi mukellefi » kopek yese kudurur » onerge » suflî » yureğine od veya ateş duşmek » namus sozu » ayağıveya ayakları dolaşmak » teessuf etmek » katlanır taşınır cerceveli pe » mavişmavişbakmak » surme mantarları » allah mustahakınıversin » duzgun » gozu korkmak » puskul kuyruklular » cıkılan catkı » hora gecmek » oke » yonlendirme » guclenmek » ispenc » granduk » tekercalarcı » gecirmek » sıkıduzen » tuyleri diken diken olmak » cadır » hopurtulu » kelin merhemi olsa başına sure » ozden » top gibi gurlemek » ucu herhangi birine dokunmak » dumen suyu » guc » carşaflatma » goz yuvası »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.