tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
cıkışvermek » ortulu omurgalılar » kredisi duşmek » frenkleşmek » okce » ağac cileği » benzi atmak veya ucmak » ahdicedit » surekli cekiştirmek itmek ka » şurekâ » dol almak » musteşrik » cıkık » sun » gercek dışı » sokmek » gelsin veya gelsin gitsi » mubadil » kepcelemek » felemenk » gununu gostermek » dalgıc kuşu » ic acıcı » mulâhazat » kolay gele veya gelsin » ulkusel » mustevi » ardında yuz kopek havlamayan k » calısupurgesi » kamcılanmak » e e » muleyyin » fizikci » cizmek » aşağıkalır yeri veya yanı yok » capraz kafiye » kurek cezası » yuz » sın sin sun sun » duzgun » olunme » ic » umit bağlamak » telekomunikasyon duzeni » kabul kabul etme » sinir torpusu » uckâğıt oyunu oynatan kimse » canak comlek » ağır ol » mahfazasıolan »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.