tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
suzgun goz » imza sirkuleri » sozum ona sanki guya » pabuccu » şeyler musavî » gobeklenmek » etmek » puruzsuzluk » ceki » eşgudumlu » catışılma » enstitu » ozelleştirilmiş genellikle di » mahrec » ayağınısurumek » ocakcı » koyleşmek » bunye » odev » zuppeleşme » malı meli » dumduz » mutenekkiren » tuvaca » dışında kalan bir veya birden » telâşgostermek » makyavelcilik » stereoskopik cift » katma butce » almanlaşma » kıt alar arası » gormezden gelmek » iz » etkinliğin buyuk olcude azaldı » ak sulumen » sonuc niteliğinde başka bir bi » ure » somak rhus coriafia » yuklu » soğdurme » alka evli » kocak » duvesimek » dumenci » ucurtmak » ışıl kufler » besiye cekmek » ezogelin corbası » sut ağacı » ağıtcı »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.