tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
cami yıkılmış ama mihrabıyeri » huner gostermek » muspet ilimler » yeni gumuş » santrifujor » akcıllaşmak » secki » olmek » romen » boluk » sosyokulturel » buyuğumsu » tel orgu » ıssızlık cokmek » zıpcıktı » cin carpmışa donmek » goz ucuyla suzmek » duzeysiz » soz yarışı » gozum gormesin » gerekce » cağdışı » dodurga » puskurme » huviyet » kufur » hırdavatcı » keci inadı » catal gormek » kahır veya kahrını cekmek » canak ağızlı » cığırma » goturmek » odunsuz » kulluk kolelik » var varın varsın varsınlar » dortnala kaldırmak » ortuşmek » sodyum fluorit » yururluğe girmek » malta eriği » basınclama » muhallebi cocuğu » cangal » cipilleşme » sandıktan cıkmak » pb » distributor » gonul bulandırmak » cuk »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.