tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
ozlu » şal orneği » cıtlatmak » mefhum nosyon » yureğini tuketmek » kapısıacık » tezevvuc etmek » cıkarmak » parca » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bugun » australis » modasıgecmek » tore dışı » cekic atma » catal bel » buyulu » suluk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » coğur » art avurt unsuzu » mulâhazat hanesini acık bırakm » hamel » rebiyulâhır » recete » ma me » yıldız gunu » gosterim » eşbasınc » hopurtulu » mum ciceği » tekabul » acık » arnavutluk » duvenci » kayakcılık » durumunda meyvesinden kokusuz » guc » celişme » yel ufurdu sel veya su goturd » ufurme » gurultuye veya patırtıya pabuc » cekinilme » yoluna cıkmak » cıplaklaştırma » dosya acmak veya hazırlamak » surrealite » gucu » salcalık » rotuşlu »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.