tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
duşurmek » geciş » torenli » dikkat cekmek veya dikkati cek » cıplak » icli dışlıolmak » oluşturduğu tuzel varlık » gecindirme » allah aşkına » kopuksuz » mobilya yapan veya satan kimse » elden gecirmek » boluk boluk » surtunmek » citi yapmak » dovunmek » kepce » buyuye kapılmak veya tutulmak » nufus kâğıdı » sinir torpusu » despotca » soyleme » yan urun » ciğerinin icini bilmek » avrupalılaşmak » calıfasulyesi » kafasıcalışmak » ozleştirmeci » kose » gundelik » cekul » muttehit » uc otuzunda » gosteriş » avuc ici kadar » caykızı » kabuğu dışına cıkmak » muhurlu » gocken » kırcıllanma » kinin sulfatı » ulke » eksi uc » curuk » top cam » rabbena » zuluflu » envaiturlu » muzik koşesi » olcu »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.