tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
acıklama » tekme atmak veya tekme vurmak » cay vermek » carmıh » arkasınıbirine vermek » tarihci » elinden bir işveya şey gelmeme » uzak duşmek » ağacıdibinden kesmek » yuzeyleşme » eltieltiyekustu » mustağni » başkırılır fes icinde kol kır » goğus gecirmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » yapmak » olan insan topluluğu ulus » pabuc » bac » uzerine koymak » ticaret kanunu » begdili » tek acıklık bulunan ocak » sicilyalı » acıklıkolcer » canak » biri fert » ic su » kufe » pratik kuramsal karşıtı » nara atmak veya basmak » cevirmek » bak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » korpe » fincan boreği » oğrenmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » fazla kacırmak » butikcilik » kırımlı » veya orulen dikey duzlem » calkalatmak » ağac mantarı » sulfat » maslahatguzarlık » başına gecirmek » duğmelemek » calkağı » gozleri suzulmek »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.