tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
ciğnenme » luknet » koleli » şeylerden her biri tabaka » atom cağı » dortgen » kanıma gore veya kanımca » mec » allah taksimi » susleyip puslemek » kufur savurmak » studyo » ateşbacayıveya sacağı sarmak » nankorluk gormek » icmeler » boyle » izzetuikram » uşutuk » ulûfe vermek veya dağıtmak » yangın cıkışı » eğri buğru » bir şey soylemek » cekici » goğem » cocukluk » duş » ozen gostermek » munasebet » kuskut » yolunu beklemek veya gozlemek » iskorbut » guzellik » ge » dert dokmek » gunduzleri » su kucuğun soz buyuğun » hanım boceği » cobanaldatan » yurumek » yumruk atmak veya indirmek » gulerken ısırır » cakmak » cıkmak » indukleme » fondoten » lâmba acmak » alcalma » toplandığıbolum » dayak kackını » at »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.