tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2014 - TDK Sözlük
duzenek » kefekiye donmek » uzgoren » birinden buz gibi soğumak » yurumek » karantina muddeti » ufurmek » barışcı » durust » tarafından arabacıicin armağan » kuluckalık » suyundan yararlanılan cukur » kaduk » kuşayiş » sure » odenek » ayrıcalık tanınmak veya goster » bunalım gecirmek » ackı » denizcakısı » kol kanat olmak veya germek » macun cekmek » giraffa camelopardalis » ikili kok » tutsuluk » gecerleme » afgan » rolune cıkmak » goturmek » pacayıkaptırmak » canıyok mu » populerlik » departman » yukseklik korkusu » ozentisiz » onune bakmak » kr » cu » bicimsizlik » cok sağlam dayanıklı sert » destek gormek » orgu » gun balığı » donenmek » oncelikle » ve katımadde » burundili » az gunun adamıolmamak » umitlendirme » puskurtme »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.