tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2015 - TDK Sözlük
docentlik » turkî » cetinleşmek » amerika bademi » tukuruklenmek » kolan cekmek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » duru » hayra karşıolmak » paraşutculuk » lâfınıveya lâfınızı balla kest » uzun yol surucusu » hint inciri » cerge » gozetleyici » otesi berisi » dokunmek » plâkcılık » bicimi » cadır uşağı » yağlıkcı » kangal kopeği » oduncu » evirmek cevirmek » mes uliyetli » namutenahilik » bıyık burmak veya bukmek » cıkmalıtumlec » cene yarıştırmak » sacış » dol ayı » kulupculuk » saksıguzeli » mustebat » koksu » uclu » iğne atsan yere duşmez » bahtıacılmak » kor kandil » buldukca bunar veya bulmuşda b » gazla » museddes » cemen » buyucu » candan yurekten » yenicerilik » goresimek » comert » yazık etmek veya olmak » cekimserlik »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.