tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz 5. sınıf fen sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2017 - TDK Sözlük
ici hop etmek » aksilik cıkmak » oğurtme » gurcuce » deniz altında bulunan » kopcalamak » agrostemmagithago » copur » yumuşakcalar » divance » mayalanabilen ve coğu tatlıola » muk » dort gozle beklemek veya bakma » ruhu şad olsun » lig » cektirici » ozgunleşme » dışında kalan bir veya birden » selâmunaleykum » donuşturulme » cicek gibi » caygiller » ciceksimek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » kuyruklu yıldız sacı » balcıklı » tutuşmak yanmaya başlamak » olum doşeği » biciminde bağ » pecesiz » yuvarlakca olan tac yaprağı » hoşmerim » ortme » yukseğe cıkmak » goncu » koklemek » yutar hucre » takallus etmek » kafasıorumcekli » vuzera » ciğciğyemek » flort etmek veya yapmak » nefesi kesilmek daralmak veya » kahkahayıbasmak koparmak veya » kirecli » canak anten » cakışma » ti » şolen cekmek » gocmenleşme »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.