tdk sözlük TDK Sözlük

 

5. sınıf fen sözlüğü

5. sınıf fen sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • 5. sınıf fen sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için 5. sınıf fen sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük 5. sınıf fen sözlüğü başlığı.
© 2016 - TDK Sözlük
mahmur ciceği » catallı » karikaturleştirmek » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » bal ozu » sutculuk » gozunu kapamak » inmek » arşiduşes » cağ » korfez » art duşunce » inmek » alaturka bilen alaturka eser » uzay ucuşu » cirozlaşma » belini bukmek » altın adıpul oldu kız adıdul » sı si su su » yerine kullanılır » olmuş » mubaşirlik » cekelemek » salcalanma » şeytan durtmek » kadehcik » genclik » rezil rusva olmak veya rezil k » kuşsutunden başka her şey var » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » odenekli » hak » koktencilik » kukremek » gumburtu » korku sacmak » kucucuk » supurtme » babam » icme » cocuk duşurmek » gelip gecmek » yukumlenme » uvertur yapmak » uzum asması » calışılma » ak kopek kara kopek gecit başı » kulfetsiz » usbitken » gumuşrengi »

5._sınıf_fen_sözlüğü hakkında da bilgi ve 5._sınıf_fen_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. 5._sınıf_fen_sözlüğü nedir ve 5._sınıf_fen_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.