tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuturdeme » iple cekmek » cılgına donmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » mulâkat yapmak » kur a cekmek » halka veya âleme verir talkını » duşeyazmak » tencere tava herkeste bir hav » başına cıkarmak » yuksek fırın » sulûk » musabık » uykusu acılmak veya dağılmak » gerec » goturu iş » mutehassıs » acık bilet » transfuzyon » direnc » golluk » beyin gucu » ağacdelen » iştahıkapanmak veya kesilmek » peşinden suruklemek » cok » kosnul » gumbedek » yuzunun akıile cıkmak » gencleşmek » frenk gomleği » sallanma » şovalye » tatlısozlu » allah taksiratınıaffetsin » mucerret » birey ustu » nb » genellikle orduda veya yatılıo » kopek dişi » dinden imandan cıkmak » murtekip » soze başlamak » cember » her tur gosteri yapmaya uygun » guzlemek » uc » calımlamak » kulce » sonuc takımı »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.