tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
polemiğe girmek veya girişmek » mubadil » fırıldak ciceği » dışdunya » yapmacıktan uzak duzgun anlat » onune cıkmak » uzay ussu » iyiye iyi kotuye kotu demek » cocuksuluk » sarıcıyan » kona goce » supurgeci » cift capraz denir » cocuk oyunu » gudukleşme » dunur gitmek » mucadele etmek » muteheyyic » doviz » ncı nci ncu ncu » cumle bilgisi » tuzel » kendi gobeğini kendi kesmek » kelâmıkadim » dayalıdoşeli » koken » yoksun bırakmak etmek veya kıl » tetikte tetikte olmak beklem » tabakcı » sağgoru » cicek yağı » alt bolum » fikstur » guc » goze zarı » ciğlik etmek » sacı » dilli duduk » cıkış » cabuklaşma » basıncolcer » kundeleme » it » cilekeşlik » doneleme » cizik cizik » ciftelenmek » sonumleme » oruc acmak » cizdirme »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.