tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tayf olcumu » tutmek » catıeteği » dekartcı descartes in oğretis » cikolatalı » kıc atmak » kor duğum » tır » ciğeri veya yureği sızlamak » gonul kocamamak » armudun iyisini dağda ayılar y » kufeci » lâcka » feylesofca » âlemşumul » fazla mal goz cıkarmaz » kotu » allah duşmanıma vermesin » ofkesini yenmek » mısırlı » kuturtu » oğutucu diş » cuvallatmak » ateşsacmak » duzeyli » tokaclama » notrleştirme » catıkirişi » gonyeleme » fuzesavar » darasınıduşmek » geri gondermek » mulâyemet » futuhatcı » cayırlatma » carşaflatma » sonuc » muhabbet ciceğigiller » ozletmek » yureğine dokunmak » capanoğlu » tuy duzmek » inmek » cakılmak » gundeme almak » kap » olme eşeğim olme yaza yonca b » cırptırmak » bolutlu » cekmek »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.