tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lutfen » kaca patlamak » icin icin gulmek veya gulumsem » bırakılan mulk veya para » tes it » buzgulemek » kuskunleşmek » oncul » olmuş » ad cekmeye girmek » sana yalan bana gercek » ucar kefal » surerlik fiili » oteki aktarma oğelerine ileten » ic etmek » tesellum etmek » uc » caşıt » uzum guneşi » suclu sayılmak » kumes hayvanlarını urkutup kac » turkleştirme » yuzu acılmak » i » bağıtcı » cırpış » bakar mısınız » dingo nun ahırı » destan duzmek » bozordek » taraf tutmak cıkmak veya olmak » gonlunden gecirmek veya gecmek » tazıo tazıama culu değişmiş » ezogelin corbası » ic odun » yurumek » bulunan kimse » dunya malı » ma me » babakoş » uckâğıda bağlamak veya getirme » cozulmek » toplumsal butunleşme » ilk once » sacak kok » dunya » arada cıkarmak » arpcı » tarihci » gozu gibi sakınmak saklamak ve »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.