tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kolacan » tahayyul etmek » cimlenmek » capasız » ceşitlendirme » ac » tart sucu » mart iceri pire dışarı » kuturdemek » yararlanılan bir bitki corchor » surek » dişeti unsuzu » bektaşî dedesi » cıyan gozlu » sutleğen » kalıtcı » derc » senatorluk » gumuşsu » soz veya lâf duşmemek » giysi » yıldırak » kacmak » kanatcık » yeri var » soven » oğretilerin genel adı akliye » havaya ucmak » nuktecilik » ozellikle celik dokum ve alaş » bolme » kese ciceği » guvercinlik » cakmak » inkılâpcı » burnundan duşen bin parca olma » dalgunduz » duşunce » cilemek » gercekleştirilmesi » cil » mutekâsif » buyume » carpmak » humanizma » rutbe » cıkarmak » comelmek » anac » orulu olmak »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.