tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tahsil gormek » taksit odemek veya taksit verm » dortnala » kulfet » duzlem » cıkık » kocan » benzi kul gibi olmak » soğumolcer » arzuhâl gibi veya kadar » gorunurluk » sun î peyk » kulube » mustezat » kofter » civi » coğaltmak » ciftlenme » ruhiyatcılık » yoreselleşme » guldeste » hayrulhalef » cift desimetre » tarikatcı » gormez » dovulgen » gıllugişsiz » gozu keskin » acma » tebellur etmek » tevarus » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » tava boreği » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » kapkac » yuzune gulmek » kavlıc » dolambac » yatcı » dışıeli yakar ici beni yakar » cıkma » purtuklenme » cizmek » al birini vur otekine veya bi » mustecir » kuyruğu kapana kısılmak veya s » failimechul » ıssızlık cokmek » zuppeleşmek »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.