tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gazla » gozden kaybolmak » taclı » umide duşmek » futursuzca » ciltcilik » gecirgenlik » mudurluk » birbirinin ağzına tukurmek » işcatallanmak » canakcılık » canının derdine duşmek » doşeme » lu » taaffun etmek » sungerler » nazariyatcı » oteden beriden » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » ustune varmak » dovdurulme » buyurun cenaze namazına » celik kalemi » dibi gorunmek » sız siz suz suz » izine donmek » mutehassıslık » ağır aksak yurumek veya gitmek » eski cağ » golcu » konkasor » nefis mudafaası » akaclama » maskesini duşurmek veya sıyırm » kacırmak » donencel ay » yarma corbası » kan yurumek » cezasınıcekmek » buyu bozulmak » ozleştirmeci » cergici » uzerine yaptırmak » yuklenmek » icsel » cokmek » kaşla goz arası » yuzdurmek » suhunet » dudukleme »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.