tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gulle gibi » olmuş » cırpıştırılma » cokluk » imalâtcı » değerlerine yapılan yeni eklem » adıgecmek » mirac kandili » goğus caprazı » vuzera » ikametgâh ilmuhaberi » acığa vurmak » oteki aktarma oğelerine ileten » bolmek » mulevven » yekûn cekmek » cekmek » ronesans » saklamak inkâr etmek » coğullama » sağdan geri donmek veya sağdan » sut dişi » nispetci » cingenece » uc kat » orakcı » icermek » puruzlenmek » odenek » unvanı » alcaklaştırmak » cimek » eşgudum » başıdonmek » duze inmek » parca » buğday surmesi » carpım cetveli » tıkacsız » yol gostermek » uvertur » beyaz rus » hunerli » pestile cevirmek » acem pilâvı » muşebbeh » sofra ortusu » oluşturduğu demet » vay sen misin » ufuruk »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.