tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aramîce » yuz bulunca astar istemek » hak » terakum etmek » ana kralice » kulağakacan » copcatanlık » guya » genişgonullu » kor kadı » kalcalı » ismi cıkmak » ormek » cimdik » turuncgillerden hindistan da » koylu kentli » işaretinin iki yanındaki anlat » ucum » roproduksiyon » şuphe kurdu » mutercim » koşe kapmaca oynamak » soz arasında » dalgıc » somurgeleştirmek » cizgili » ilâclama » barutculuk » cıkartılma » cokmek » cangırdama » goz » tazallum temek » cınarlık » cihannuma » onemlice » munasebetsiz » yureği yağbağlamak » ustunden başından akmak » ve katımadde » kapucin » cırpışmak » birleştirerek bir varlığıyenid » mulhit » kumeleme » gencleştirmek » cuvalcılık » kalbi carpmak » mufredat programı » m2 »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.