tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorme » muzikci » allah bin bir bereket versin » soz yazarı » koşeyi donmek » tekâsuf etmek » gunduzluk » mufteri » şobiyet » sepetci soğudu » capraşıklık » ilham etmek veya vermek » abliyi kacırmak veya bırakmak » yuz vermek » comaklama » olimpiyat oyunları » iz ansız » oru » ozumleme dokusu » başka bir ulkeye veya yere sığ » ağzıacık ayran delisi veya bud » cat pat » davar gutmek » allah sağgozu veya eli sol goz » surutmek » sunger » kosteklenmek » uniforma » dostlar şehit biz gazi » katoliklik » donmek » goyuk » renk korluğu » dilmaclık » koşeye sinmek » argac » yuze gulucu » kaldırıma duşmek » doşekli » apacık » coreklenme » ic ısıtıcı » mutluluk cubuğu » gocermek » cakım » hititolog » yarıklardan her biri » catılı » gozune girmek » cile cıkarmak veya doldurmak »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.