tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acığa alınmak » mosyo » sucluluk » mıhsıctılık » cakıldama » karman corman olmak » icini ezmek » el etek opmek » dustur » arasında den başka anlamıyl » yatak carşafı » zarar cekmek » akıl yaşta değil baştadır » ne soyluyorsun » ciğerimin koşesi » luk » toren duzeni » sut danası » batakcılık » kor ağac » ocbe » uveymek » muzik » cırılcıplak » ihtimam etmek veya gostermek » suruklenme » kulhanî » duşmanlaşmak » boceklik » acısal hız » msı msi » curlatmak » buyuk lâf etmek » surgulu » ortunme » geciştirilme » cekicilik » lâstikci » gudumculuk » gonlunu celmek » dalgıc kuşu » dollu doşlu » maaşa gecmek » boşa koysan dolmaz doluya koy » duşkun » hungur hungur » konsensus » subjektif » genclik » sacaklı »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.