tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şikâyetcilik » aslan » nazizm » gın gin gun gun » koordinator » asma bahce » kıratın yanında duran ya huyun » eli ayağıtutmak veya tutmamak » goz aşısı » yer ozekcilik » un corbası » daruleytam » mushil » curuksuz » şahadet şerbetini icmek » tombeki » coğur » ince karton parcası kartvizit » dikdortgen » bicim » korece » hurriyetcilik » gun balı » koaptor » icilme » surukletmek » dondurme » gobelez » oncul » burnundan duşen bin parca olma » caşıtlık » kuafor » muşkul » cala kaşık » unluleşme » oğuruş » turbulâns » editorluk » durulmek » guc » on alım » cucelik » doşetme » ucukluk » zac » cukura duşmek » tur ağac cember » lâf cıkmak » odetmek » ayağınıveya ayaklarını altına »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.