tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sen bilirsin veya siz bilirsin » cift surmek » sarıkart gormek » ruslaştırma » işin kotusu veya fenası » caplama » umitsiz » ne soyluyorsun » değişiklik onergesi » bıyık burmak veya bukmek » duşes » hazır duruma getirildiği omurg » pis pis duşunmek » maskesi duşmek » muzakere etmek veya yapmak » istencli » marpuc » kucukle kucuk buyukle buyuk o » cipo » cizginme » dondurmek » du » gorumsetme » lak lek » kor faregiller » gulle atma » obek » maca beyi » suslemeci » ay cekirdeği » muhurcu » ici cıfıt carşısı » allah seni inandırsın » bilincsizce yapılan işve etkin » alcak yaylak » dem cekmek » spekulâsyon » kelle kulak yerinde olmak » allah mubarek etsin » soz yarışı » mustantiklik » lubnanlı » kopru başı » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » mukavemet gostermek » dunyayızindan zehir etmek veya » icten pazarlıklı » kılıc pabucu » kaput gitmek veya olmak » cuval »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.