tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bankada veya aracısında actırı » on yaylak » akcıl » coğuncek » peltek dişunsuzu » lokmasınıdokmek » gozenek » munakale » İskambil destesinde maca dizis » ustune yormak » milliyetcilik » cargâh » ruştiye » plâstikci » guneğik » profesor » uzumlu » allah yuru ya kulum demiş » catlatmak » goz demiri » sonuclamak » uşenme » acık » cifte atmak » bilemedin veya bilemediniz » fetiş » bıcak gibi kesmek » protesto cekmek » ortulme » kılıc kuşanmak veya takmak » formule » porcus babyrussa » patates boceği » cenek » kadife ciceği » minibuscu » gosterge » purtuklu » otobuscu » ulak cıkarmak » man men » dort koşe olmak » camaşırhane » kume » sun » fıcılamak » voli cevirmek » cortu » sanatcı » arayıacmak »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.