tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcaltmak » haber salmak veya yollamak » im » yaygara koparmak veya yaygaray » dışdunya » dalgıc gozluğu » treni kacırmak » luknet » gonul yarası » dağcayı » copurlaştırma » goz aydına gelmek gitmek » kok boyasıgiller » pecete » etmek » burgac » yurumek » alt gecit » cimlendirmek » kohneme » secmeli ders » tan sokmek » urperme » kapıkethudası » geri gondermek » yeni dunya » yuklemek » surgulu » uyelik dondurmak » ilk goz ağrısı » coluklu cocuklu » yapılan cıkmaz yazıveya resim » kocancı » piknik tupu » telâşe muduru » mayıs boceği » cem » şupheci » uzerine almak » gume gitmek » kirec suyu » urpertmek » duduklemek » yuzu gozu acılmak » oğrenci » buyuk sesli uyumu » kacırmak » pu » guzide » cağmak »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.