tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gostermek » kuf bağlamak veya tutmak » purcekli » cengilik » dinamitcilik » tefessuh » kulustur » doşemeci civisi » icli dışlı » duldul » tutun rengi » uzere » soz duellosu » halat cekme » guzlek » calım yemek » istenc yitimi » emekliye ayrılmak veya cıkmak » sozlendirmek » meden » futursuz » kaymağıolan » bolum » duzen bağı » kaşının altında gozun var deme » camurdan cekip cıkarmak » delgic » allah cezasınıvermesin veya al » kerpic » oduncleşme » uyuz bocekleri » gozeneksiz » hava kure » puskurtme » bakır calmak » uc bucuk » mumessil » buyuk yemin etmek » olumluk » uc beyliği » kopca » gorevden ayrılmak » celikleme » soz » surucu » pluviyometre » cekilmek » goz yummak » allah ziyade etsin » hukûmet surmek »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.