tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surundurmek » madikci » o o » kuflenmek » doşetme » ozellik başkalık fark » tukuruk » pufkurmek » bugun » gosteriş » mulhakat » kos » ozenme » bir hucreli » karikaturluk » kopeğe hoşt kediye pişt demem » gomlek » muzakere etmek veya yapmak » cağlayan » gormek » kukurtlemek » sansurcu » inayet etmek veya eylemek » kullukcu » gulle atma » arka muziği » mulkî » celik halat » icilmek » evlâduıyal » koken » coğullaştırmak » percem » doşeme » biz kırk kişiyiz birbirimizi » yargıgucu » guvenlik borusu » kusuf » iki duzlemli » teşvikci » muco » alcaklaşmak » fındıkcı » gecmek » monsenyor » amerika armudu » otleğen » calvinci » gobek dansı » dollenmesiz »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.