tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olarak belirtilmişbicimi sıyg » uc nalla bir ata kaldı » soğukca » yaya koprusu » ay donumu » alak elek » geri geri cekilmek » dayak kackını » oldurmek » tukuruk bezleri » gozlemek » minibus » unlu catışması » tutunu tepesinden cıkmak » keci soğudu » oda muziği » silgic » kendini dev aynasında gormek » ada cayı » buyuk atardamar » ust uste » oğan » cocuk yapmak » guvensiz » uretmek zihnî yetiler oluştur » luksmetre » golge » yuksek perdeden konuşmak » korletme » goz boncuğu » edat tumleci » sut kuzusu » ustatlık » korlemeden » munekkitlik » obekleşme » bolumunden her biri sezon » insan konuşa konuşa hayvan ko » kelle kulak yerinde olmak » dağveya dağlar gibi kadar » ters acı » gumuşyağmurcun » ak don kara don gecitte belli » blofcu » ozetleme » anlamlandırma » pompalıtufek » ozgurleştirmek » olcturme » torelsiz »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.