tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
li » vucut yapmak » aksiliği ustunde » aşcılık » koltuk gozu » suzeni » cevrilemek » kepce gibi » gozletme » kitapcılık » gozlerini bitirmek » işini gormek » mestci » gecirimsizlik » akıntıcağanozu » koşe vuruşu » işsozleşmesi » gozu kapalı » ustune ustluk » surdurmek » fransız » ozgun » ferahnuma » bilinclendirmek » i hâli » civi gibi » halkcı » cıkış » ciğnetme » dovdurme » cinili » capkınlık » duğum » gusul » cakıllı » aykırıduşmek » bıcaklanmak » portakal bahcesi » doğru soyleyeni dokuz koyden k » kırıp gecirmek » mulâzım » başkoşeye kurulmak » cıkmak » yer demir gok bakır » itilâfcılık » hasekikupesi » koşe rafı » gormek » taşıma veya dokme su ile değir » kun »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.