tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
adres bırakmak gostermek veya » ceyiz » şobiyet » sac saca » kantara cekmek veya vurmak » sozunu tutmak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » yuze soğurma » dik ucgen » iceriye duşmek » oğretici » boburtu » kotulemek » bahar donemi » catal kundak » ceşitkenar » ust » hâşâ summe hâşâ » ciceksever » kıskaclama » salon camı » fener cekmek » cok » ış iş uş uş » başmuhendislik » mangal gibi yureği olmak » kalem cekmek » duzmek » az gunun adamıolmamak » cıkmak » buyuk turk İmparatorluğunun uy » goz goz » ucurmak » gibi » icli » yat kulubu » oz indukleme » anuri » yarıunlu » ceremesini cekmek » kolcer » suc » toreci » kurulur » canının icine sokacağıgelmek » yan gozle veya yan gozle bakma » surec » gec » tecahuluarif » cabalamak »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.