tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cavlı » fabrikatorluk » surşarj » kanlıbıcaklı » kubik » keceleşmek » kucuk » dubeş » ic yarıcap » mumas » etciller » gok bilimci » su turbini » mutalâa etmek » teneffus etmek » pufleme » mustevli » karşılıksız cek » jenerator » vuzera » cacık cecik » getirilir » kan gutmek » ay cekirdeği » yaltakcı » goturu tur » kanadıaltına almak veya birini » pm » cekim » bocekli » gobek adı » cile cıkarmak veya doldurmak » cemrenmek » faca » yaşınıicine akıtmak » on avurt » uzum pekmezi » soz ebesi » baklayıağzından cıkarmak » işcatallanmak » ciğlik » yurumek » sutlu » ozentisiz » arpa boyu kadar gitmek veya yo » alt cene » şurekâ » tutunluk » citari » amber ciceği »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.