tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok kurdu » ozelliklerine gore bu organlar » kacırmak » başrejisorluk » muessir » kap » koşek » şeref tribunu » icki » murekkep balığı » ozgurlukcu » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cift kol » tuketici » gorup gozetmek » yemek secmek » guc kaynağı » mutehammil » murettip » mutereddit » hopurtulu » maden komurunden cıkarılan ya » muzikalite » cekmeli » yurumek » kaba turkcesi » yurutme gucu » alımlıcalımlı » namutenahi » korletme » ic ağa » cakmakcı » uzere » gorsel işitsel » mayalanabilen ve coğu tatlıola » sozlukculuk » toplu sozleşme » bonkor » şımarıkca » okseme » yontem » tırnakcı » elma da alma da demesini bili » goz bağcılık » duşundurucu » icine oturmak » bilincli » doğac » ay » uruşmek »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.