tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acılış » rontgen cekmek » şoyle boyle » jole » calımlılık » yamac » şeyhulislâm kapısı » uzerlik » olum tazminatı » bolumleniş » icin » guven mektubu » temettu » ciğleşmek » el surmemek » duzgu » mutalâa etmek » percinleyiş » goz yuvası » karakalpakca » buyutme » başa gureşmek » azotolcer » guneş » sureli » babakoş » aleyhine donmek » akımınısağlama işlemi » bıcak » cemberli » pusetci » oğutmek » tapu kutuğu » cor cop » yalımıalcak » muhre » cocuk » sululuk yapmak veya etmek » cimentolu » yoresellik » minibus » yarım elmanın yarısıo yarısıb » techil » bıcağın keskin olmayan ters ya » zerduştculuk » alcaltma » muteheyyic » zevale yuz tutmak » celebi » cicim »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.