tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunun onunden gecmek » yuzunu unutmak » yığın kulturu » celmek » sozu veya lâfı ağzında gevelem » kara cumle » uzumun copu armudun sapıvar de » lutuf » cinkograf » cini » mutehassıslık » saatci » kuru cay » dalyan corbası » coluk cocuk » elektrikci » ihraz etmek veya eylemek » cekine cekine » peklik cekmek » orumcek kuşu » mubalâğacı » gozlemek » luzumsuzluk » uckâğıt oyunu oynatan kimse » altıkaval ustu şişhane » jupon » ciceklemek » istifcilik » lâstikci » orgutsel » donum » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ittihatcılık » cam goz » işguzarca » calkantılı » tutmek » peygamber ciceği » yoksun bırakmak etmek veya kıl » yureği rahatlamak » merkepci » gurultuye gelmek » duruma gelmek usanmak » hayvan derisi » goru » it ite buyurur it de kuyruğun » ahzuita » carka vermek veya carka cektir » gecmediği gibi sonunda da gen » goz emeği »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.