tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust » doğactan » zekâ bolumu » sunguleşmek » malta humması » veresiye karşıtı » kotuye kullanmak » yeri goğu tırmalamak » hicbir » hor bakmak veya gormek » catılış » ve burada gorevli kimselerin t » tuvit » calımlıcalımlı » cevirmek » gozsuz » mucellithane » boncukcu » butce » boşcıkmamak » puf desen ucacak » ic harp » eğik duzlem » muşahede etmek » bıcak gibi kesmek » caprazvari » onel » gencleştirilmek » ciğtoprak » care » aslan sutu » cıktı » doşemeci civisi » ciğborek » kuşucuşu » dokturme » yarayan kuru ince yaprak » bıcak » capulacı » cop gibi » formul bulmak » citlemek » musaade etmek veya buyurmak » arasında den başka anlamıyl » uzak goruşluluk » ucler yediler kırklar » kume » kancılarya » durdurmak » cobancantası »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.