tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tum başkalaşma » oksuzdoyuran » mulkiye » tepegoz » tazıya donmek » millî huviyet » cumhuriyet bayramı » tırtıl cekme » biri nusha » guderi » kotu » opturmek » pac » co » cıkma » govde gosterisi » kore » durust » gozunun onunden gitmemek » kullanılır » kıyamet gunu » sut asidi » ozelleşme » kuresel valf » hurriyetsizlik » taraf gozetmek » oğretilmek » slovak » cizgi bicimindeki gecici ışık » gozlemek » butunler acı » ust deri » dollu doşlu » ceper » yuzune bakmamak » goze batmak » oykunme » tur » acıortay » nuzul inmek veya gelmek » kumandı » gecit resmi » parcalamak » terzi cırağı » kaşıkcıkuşu » ne gozle bakmak » makaralarıkoyuvermek zapt edem » cavdar » abanozdan yapılmışdilenci cana » cekmek »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.