tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
resim cekmek veya cıkarmak » naldoken » koturum » yaradana sığınıp bir işyapmak » kotu kişi olmak » pey akcesi » oğurluk » sulfurlemek » goğsu daralmak veya tıkanmak » guvey yemeği » duzenlemek » turşusu cıkmak » cift capraz denir » hukmu var veya yok » şuphelendirme » baskca » efendime soyleyeyim » istimzac » alp eren » alaya cıkmak » goveriş » uc beyaz » cok sesli » caylak fırtınası » kırıp dokmek » gazolcer » temel civisi » fiks monu » parcası » parca boluk » acmak » tecahul etmek » suet » acık yurekle » celişiklik » cadır tiyatrosu » bir yandan yanda » malzeme » yukselti » kıc atmak » aktor » cektirme » ac » pekiştirme unlusu » ors » rb » kirizma yapmak veya etmek » tefavut etmek » tufekci » arife gunu »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.