tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tekâmul etmek » calgıaleti » flut » tulbent » buyuk » manzarasıolan » cf » cacaron » olan insan topluluğu ulus » vurucu guc » noel ağacı » ucuncul » acısıicine veya yureğine cokme » calıştırış » terettup » cekimolcer » cekim » da var ki anlamlarında kullan » cekirdecik » kafa cekmek » taş » odu bokuna karışmak » kucuk koyun buyuk ağası » cekişmeli » gozleri buğulanmak veya bulutl » bıckı » eğmecli » dolambacsız » anglosakson » keciyi yardan ucuran bir tutam » hava calmak » komurleşme » koseyle alay edenin top sakalı » kurt kopeği » kurklu » gulluk gulistanlık » oğrenilmek » oğrenmek » muellefat » oruk » ortakcılık » akca » statuko » gozden kacırmak » calkantı » sondurucu » bolşevik » şark cıbanı » cubbe gibi » sacılma »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.