tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
meydana cıkmak » acıklayış » tecavuz etmek » gostermek » kandilli kufur » buyuleyici ozellik » dokuk » yoresel » gozunu cıkarmak » yerinde su cıkmak » cimdik » ucurum » klorurlendirme » arac » cisenti » musavat » zulfuyâre dokunmak » acmak » cakalboğan » şuphe » iplikcilik » buyuk lâf etmek » oğurtlemek » onune dikilmek » diken ustunde oturmak veya olm » yarım pabuclu » boşluk » dalga cukuru » edi » cuda etmek » dumeni eğri » goz ucu » sunnetlik » cargâh » guven » ispenc » suzme » mutekebbir » kosteklemek » amasımamasıyok » kotu » koklenmek » butun sıra » gunu gunune uymaz » ye kurkum ye » cit sarmaşığı » biri nusha » sakıt » yuzune gozune bulaştırmak » surgunlerinde kokulu yağbuluna »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.