tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turum » olcmek hesaplamak hesap etme » suruşturmek » başrejisor » acmak » dalgıclık » sene » musteşarlık » pecelemek » bulamac » donum » ruhu şad olsun » mulhit » ustat » arkadaşdeğil arka taşı » duz yuzeylerden her biri » ust uste » lâfımıolur » kurtluca yer palamudu » kaynac » ceğmel » tek secici » borcunu bilmek veya saymak » gozleri dolmak veya dolu dolu » odeşme » kukreyiş » buyukluk » gunu » konargocer » belediye cavuşu » cifte kıskac » yuzu gulmek » hah şoyle » halic » civilemek » hint gureşi » kendini bilen veya bilir » kaşjolesi » cıkışma » yukselme » mudevvenat » kamışkalemleri acmak icin kull » cektirmek » teberruz » yel ufurdu sel veya su goturd » hulleci » golge etmek » re » acıklamak » alt cene »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.