tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başınıucurmak » yamac » dort yuzlu » kopeksiz koye veya suruye kurt » mentollu » ucuzlu » surfile makinesi » balina cubuğu » uzun unlu » boynu bukuk » cimlenmek » lugat » pabuc eskitmek veya paralamak » duzulme » gumruk kanunu » bunalım gecirmek » taşcı » koncerto » ustencilik » yerine kullanılır » sozculuk » cergi » gurultu » dualist » gecirmek » satın alınan erkek kul esir » surukletme » madalyanın veya madalyonun ter » minare golgesi » butun » kacık » elinden bir kaza veya sakatlık » acemce » yuz vermemek » cıkıntılarıolan organ » kamcılamak » cifte nağra » muthiş » ceki » mutemayil » tesadufî » cin calığı » urkuntulu » karın catlağı » duvak duşkunu » goz kırpmak » bicimlendirilmek » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » noel ağacı » rayic »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.