tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mezardan cıkarmak » ici dışıbir » mubarek olsun » arpacıkumrusu gibi duşunmek » yerinden yonetim » yureği tukenmek veya yurek tuk » zihni alt ust etmek » almanlaştırma » neyce » tedahul » kup » bolum » kabak ciceği » cankurtaran kulubesi » acılmak » İzinli olma durumu » gecmek » civitsiz » duğmeleme » arkadaşca » noel ağacı » uzaktan işitilecek nitelikte s » yureği boğazına tıkanmak » beşyuzluk » beşpence » oz yonetim » ortaya surulmek » cop » muneccim » cumlenin ogeleri » kasketci » meydana cıkarmak » puskuruk taş » yat kulubu » canıcanına veya icine sığmamak » celimsiz » malkoc » taşlama işiyle uğraşan usta » alacabalıkcıl » değişkene gore hesaplanan sayı » tumsekleşme » bıcaklanmak » kara calmak » cağıldamak » dayak kackını » gelinlikci » muşabih » donme dolap » okaliptus » duşunce iyilik ahmet ertuğr »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.