tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağırtmac » tuy » usderi » soz kesimi » hukûmet konağı » ozbek » orfî » teknik oğretim » cıkılan catkı » oyle gelmek » allah bir dediğinden başka soz » ork » pek cok » calıdikeni » eşelemek işi yapılmak » cırpıgibi » ozdeşleştirme » ucurma » tebaruz etmek » gonderilmek » los » oğretmen » cırpınma » uremek » donelme » bahcıvanlık » silâh catmak » uzum kompostosu » İskocca » kuduz boceği » yureği kalkmak » amortisor » cıvma » rumence » gemisini yurutmek » kıvanclanma » olu gozu kadar » kut » jole » cıtkırıldım » tebellur » sudreme » halk şiiri » vurma calgılar » koltukcu » gun meselesi » sıralac » etci » batınîye » cizmeli »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.