tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecirgen » ganalı » iyi gun dostu olmak » kaynakcı » yukseklik » oportunist » gurluk » arafatta soyulmuşhacıya donmek » yuksek » yağlımuşteri » klorurlendirmek » takarrur » cıdam » opup başına koymak » boğurmek » hoyuk » arap uyandıveya arabın gozu ac » suline » nefesi kesilmek daralmak veya » dalgıc » yuzune gozune bulaştırmak » amputasyon » canıcıkasıca » orgutleyiş » tezevvuc etmek » an en » rehber oğretmen » bahaîlik » slovak » kazak » gergedan boceği » terlikcilik » cekme » ucsuz bucaksız » cengel » ureme organları » turkleşme » ve dengeyi sağlayan organ » boşnaklık » calışmak yapmaya kalkışmak » hırgur cıkarmak » fare duşse başıyarılır » onluk » oğretim uyesi » kok bacaklılar » siperlik » ucgensel bolge » acılır kapanır alet » alp eren » koşeyi donmek »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.