tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ARGÜMANTASYON ziyaret ediniz. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sunmek » yorgun duşmek » koleleşme » cicek biti » bileğine guvenmek » cicek cıkarmak » ak ek » muteselsil » vasıfsız işci » gormek » dort ayaklılar » sureti haktan gorunmek » bıcak altına yatmak » cıpır » transit gecmek » cimdiklenmek » karışanıgoruşeni olmamak » gelini ata bindirmişler ya na » kâğıt gibi olmak » frenkleştirmek » anlamaya yarayan sınama » kılık kıyafeti duzmek » gık dememek veya gıkıcıkmamak » yuz cevirmek » bangladeşli » duğmelemek » opuşme » zenneye cıkmak » icinden pazarlıklıveya icten p » dovdurtulme » dovenci » surundurmek » kelâmıkadim » sungu » icin » cumlesi » bulunan kimse » horasanlı » mufit » ovmek » evire cevire » cıkmak » gozunu acmak » yureksiz » derisini yuzmek » allah artırsın » ic ses duşmesi » bir olcude » şofor ağzı » kacımsamak »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.