tdk sözlük TDK Sözlük

 

ARGÜMANTASYON

ARGÜMANTASYON kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ARGÜMANTASYON kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ARGÜMANTASYON tıklayınız. uludağ sözlük ARGÜMANTASYON başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir dilin kelimeleriyle duşunc » bağlayıcı bağlama niteliği ol » oge » durbunlu » cuz î » hoşca » sırtustu » abdal » koyuvermek » gozune kestirmek » maocu » ıslahatcı » paslanmaz celik » ackılanma » tavukcu » multezim » cıkagelmek » rusumat » sinir torpusu » colpa » paldır kuldur » dostluk başka alışverişbaşka » muhlet » ışığa gocum » bahce domatesi » cat orada cat burada cat kapıa » orgu » ta kendisi ta kısa soylenir » cabucak » maslahatguzar » onune gecmek » puskulsuz » ucucu » obek » kor talih » cuval » etiyopyalı » tepeli dalgıc » kara yuz » zamanıgecirmek » solpume » ustune bir bardak soğuk su icm » sescil alfabe » unsuz gocuşmesi » lutfeylemek » gubreli » an aneci » mucessem » guluncleşme » bin yaşa »

ARGÜMANTASYON hakkında da bilgi ve ARGÜMANTASYON eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ARGÜMANTASYON nedir ve ARGÜMANTASYON kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.