tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bukmek » buz » lâfcı » trockicilik » prelut » bitli veya kurtlu baklanın da » cakıl taşı » golleme » alcılanmak » sızıcıunsuz » cıl » ruzgâr » onleyici » gercekleme » ozensiz » doner sahne » hiclik » gozunu acmak » mektupcu » nesne » gucsuz duşmek » uyelik aidatı » evolusyon » ter dokmek » koklu aile » m m » porsukluk » sozunu tutmak » alcak gonullu » sehpaya cekmek » genişunlu » kadir gecesi doğmuş » muslumanlık » felemenkli » ucurmak » icindeki en kucuk birlik » otmek » soğuntu » paydos borusu calmak » capmak » inanc » cevreleme » macar salamı » butikci » bolumunden her biri sezon » catırdama » beden hareketlerinin tumu » hıckırık tutmak » yıldız kumesi » istenc dışı »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.