tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
demirkazık » umranlı » tecrube » ziraatcılık » allah belâsınıversin » muzik bilimi » rukun » kafasıcatlak » koclanma » sakatatcılık » slovak » nobet beklemek veya tutmak » uckardeş » gundelikci » guderi » turbedar » buzulmek » cokuntu » karun » akıntılı » hâli veya hâlleri duman olmak » kullemek » aku » kalmak » gumuşgrisi » rezalet cıkarmak » cağıldamak » uzerinde durmasıyla kazananıbe » berber dukkânı » omursuz » tuzla buz veya tuz buz olmak » uyku cekmek » ni » ilâc yapmak veya hazırlamak » acıklaşmak » bey mi yaman el mi yaman » celebilik » carmıha germek » cocuk bakıcısı » yarayan kuru ince yaprak » kazak » cıkıntı » olcup bicmek » mulhak butce » catılı » fıstıkcı » duzen teker » cizmeleri cekmek » ahıcıkmak » cekmek »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.