tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğulcu » imza toreni » surgulenme » yığın kulturu » donbaba » flâmanca » cakıştırmak » ceza gormek » acık zaman » fume » cullandırmak » ya allah » muftuluk » otomatiğe gecmek » civi civiyi soker » orneğin » ağzına bir şey veya bir cop ko » teveccuh gostermek » gun yayı » canıağzına veya boğazına gelme » yuzu gozu acılmak » yer ustu » aslan » kacmak » ekşi yuz » komşuluk etmek veya yapmak » studyo » buzcozer » ucurum » kuşculuk » ilkoğretim » etcil » dur » mezardan cıkarmak » akcalı » hareket » sınır cekmek veya cizmek » işi e vurmak » deme » suriyeli » uslenmek » pişpirikci » evrat cekmek » koşe yazarı » cilekci » odul » sacılmak » gun durumu » omca » ucarılık »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.