tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
frenkleşme » kırgız » sutlendirmek » donum » akumulâtor » ucarılık » gumruklemek » koturumleşmek » donuşlu catı » yureği yarılmak » on » olmuş » umera » duşlemek » carşaflatma » gocmen » ic guveyi » ağız tamburasıcalmak » fırsatcı » kayışcı » doşetmek » kına ciceği » buddhizm » aracı » şeref unvanı » yularıele vermek veya yularıka » surgune gondermek » mubarek otu » yanlarında goturmekle yukumlu » ciftleşmek » taclı » tenafur » agrostemmagithago » sın sin sun sun » ucar » tumgenerallik » acemkurdi » gozu gibi sevmek » korpe » bicimli » caresiz » munasebet duşmek » zararına kazanc sağlamak » kuskut » ceğmellenme » figuran » cağrım » secmece » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » calkanmak »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.