tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cicek » ateşcilik » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » ayağına celme takmak » duzmeci » somurgeci » ihtilâc » ozelliklerine gore bu organlar » muteharrik » gusul » takdim edilmek veya olunmak » odunsuz » cokrağan » suzek » gecirtme » boşnakca » kıt a » bozuk duzen » cıvdırma » gocmek » eli ermek veya ermemek » elinle ver ayağınla ara » utcu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ic savaş » yan yuzergiller » gozyaşıbezleri » alcalmak » yazık etmek veya olmak » sultan kethudası » citmek » suresiz » fiil govdesi » kir goturmek » catapat » yureği temiz » zorluk cıkarmak » yağma hasan ın boreği » deve kuşu gibi yuke gelince ku » spekulâsyon » cekic kemiği » gonul okşamak » cabalama » manikurlu » goz etciği » sor » lule » mumanaat etmek » zıpcıktı » gosterişcilik »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.