tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzuk takmak » dudak bukmek » her yokuşun bir inişi her ini » sefasınısurmek » ciftcilik etmek » gozunden kacmak » karalâhana corbası » catıştırmak » duğun değil bayram değil eni » şarkiyatcılık » cimcek » oneriş » cay şekeri » yuruk aksak » sulu gozlu » pedavra gibi veya pedavrasıcık » uyuz boceği » tuydurme » adıcıkmak » estetikcilik » diplomasıolan » ozguluk » ucak » yurumek » camaşır takımı » leke surmek » cur et » cor cop » gomme » okceci » ciy » hristiyanlaştırmak » flort » kur anıkerim » ispenc » ulusculuk » nobetleşmek » koşesiz » kısmî secim » bortu bocek » guneşsaati » zebur » durulu » celebi » kukurtlenmek » ceğmel » soz veya lâf işitmek » dilinin altındaki baklayıcıkar » tespih cekmek » olu helvası »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.