tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopek uzumu » goz gezdirmek » kıvanclı » gelen paşam giden ağam » kuşumlenmek » korkunclaştırma » fit vermek veya fit sokmak » ayaklarına veya ayağına kara s » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » veya toprak harc » vucudunu ortadan kaldırmak » ufleyici » lecelik » catallı » cektirme » dolambaclı » şekerim » suikastci » e e » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » cılgınca » kuluckalık » eline duşmek » alcılama » nobet şekeri » para parayıceker » tek yonlu yol » taammut » usbitken » calma » muspet » parcası » ciceklik » dediğim dedik otturduğum veya » menuskus » surundurulmek » mac » gucluk cıkarmak » gosteri » duğumlemek » gunahsız » koc yumurtası » koyleştirmek » ortaya cıkmak » mucrim » cıkıntılı » duğuncu » hesapcı » orospu bohcası » yurumek »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.