tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mueddep » mufredat » tur ağac veya metalden değnek » cotuk » sutlu » başdonmesi » muhursuz » curuk sakız » eşkenar dortgen » cobancantası » t » hesap gormek » tam adamınıbulmak veya tam ada » guncelleştirmek » yatak yorgan veya yatak doşek » goğsunu gere gere » boylece » duzgun » sacıştırma » redresor » beyazın adı esmerin tadı » gureşme » cayır » doğma buyume » tekercalar » gelinfeneri cerasus padus » ciftcilik » kazgıc » cozulme » catlaklık » nuktecilik » cakıntılı » x x » cektirme » sal » fıstıkcılık » meslekleri belirten tek tip gi » yoruk » uz » mutenekkir » surmelemek » kavurmak işi yapılmak » donenmek » beliren olumle sonuclanan has » cingenelik » dovuşturmek » gosteri » dipcikleme » temasa gecmek » abdulleziz »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.