tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cavelâ » yaz donemi » munazaa » silâhcı » cerceveleme » muhre » cekmeli » sutu bozuk » hazırlık gormek » gucluluk » munasebet » mutlakcı » hatim surmek » kotucul » guzel » ust » luks baskı » kanınıicine akıtmak » borc odemekle veya vermekle y » yureğine inmek » boğazıacılmak » buyucu » millî mucadele » tarihsel ozdekcilik » organizmaların oluşturduğu bir » duygusal duşunme » mal kapital » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » cozulme » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » dili olsa da soylese veya anla » catıklaşma » tevessu etmek » cıngar kopmak » etiketci » midesi almamak kaldırmamak ka » katalizor » her yiğidin gonlunde bir aslan » muzminleşmek » goturumlu » hunersiz » dort elle sarılmak veya yapışm » ekmeğine goz koymak veya dikme » yemeden icmeden kesilmek » alt ust etmek » hurriyetsiz » kor duman » sonucunda veya birden su yuzun » guvence vermek » turbin »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.