tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kus kus » celik » kusur » golluk » gecirmek » ayrıcalık tanınmak veya goster » yukumlenme » yarıacık ceza evi » mangal yurekli » nikaragualı » gayrimutecanis » catlama » olduğu soz » ad koku » dilmac » guclendirme » calık » bok ustun bok » tukenmez kalem » supruntu » yenilir veya yenir yutulur şey » sublime » buyuk yemin etmek » elden kacırmak » korkulu ruya veya duş gormekte » supurulme » oparlor » korluk » coraklık » gun gormuş » pedikur » yeşilcekirge » ucleme » orospu cocuğu » divance » gozu gormemek » maddelerden yapılmışkucuk tutt » sonuc takımı » kaduk olmak » hancerlenme » aracılığıyla duymak değmek e » soyup soğana cevirmek » gecer » cerkez » ayıp etmek veya yapmak » musellesat » rusluk » cift vuruş » aile butcesi » tuvana »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.