tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oluşturduğu tuzel varlık » ağzınıacacağına gozunu ac » ağkepce » gosterme sıfatı » etuv » ay » yaban ordeği » tersine donmek » kusku » murekkep » yere batasıca veya yere batsın » golgelendirme » gul gibi bakmak » orfî » bir koşeye koymak » ozdeşlik » sinuzoidal » goz goz » baccılık » hatırından cıkmamak » cabucak » cem an » deveyi duze cıkarmak » ucuz atlatmak veya kurtulmak » gundaş » alaturka muzik » ic acıcı » mulâzım » fikir hurriyeti » aclıktan nefesi kokmak » buyukluk » kan cekmek » karbur » gecmek » spekulâtor » kırpıntıbohcası » kapkaccı belli etmeden para v » ateşciceği » bağrışcağrış » murdum » celmik » parıltı » ic » cın cın otmek » ucmak » gelip gecmek » gostermek » yukletme » lık lik luk luk » gosterişci »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.