tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
becene » gozetmen » her biri mesame » cuka » cocuk » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » tecerrut » buyuleyici » tek yonlu yol » goynumek » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » kıskanclık » uzengilemek » fırıldakcılık » falakaya cekmek yatırmak vurm » dokuntu » gormezden gelmek » cimdikleme » emekliye ayırmak cıkarmak veya » borulce » lutufkâr » yola duzulmek duzelmek veya ko » inci » sulfitleme » ana kralice » tehyic » yuzune bağırmak » oteki aktarma oğelerine ileten » fuzen » ac bîilâc » teyel yapmak veya atmak » agrostemmagithago » cevirmek » dokulmek » turap » gulbahar » dişeti damak unsuzu » cekme » koluk » ağaclı » corten » formulleştirme » uckâğıt » dort dortluk » vazgecmek » icmek » yuklu » camurlama » yara bere icinde » dumen kullanmak »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.