tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocer konar » diktator » musakkafat » ozumleme dokusu » tibetce » bahcesiz » gecgec » tertibe duşurulmek » şerbetci otu » şumul » pazarlıkcı » kucuk hindistan cevizi » ozel girişimci » cevirici » mureffehen » surdurum » yoneltmek » goruşme » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » duşgucu » bitum » kullukcu » ağac arısı » motamot ceviri » yureği serinlemek » ut acıcı » gok bilimsel » yeri » mumin » kuffar » yahudi almancası » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » kor değneğini beller gibi » percem » cekişmek » yurutec » uc beyaz » ozellik başkalık fark » tutac » kenarlık » muyesser olmak » mufredat programı » cavuldur » etanol etil alkol » duşkun » olum » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » fotoğraf cekmek » zumrutlenmek » caprazlamak »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.