tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cariyeniz veya cariyeleri » carpılma » şimşek cakmak » avuc avuc » gormek » bulgarca » cay » pirogravur » gozu pek » munasebetli » kotu gozle bakmak » bukuk » gorkem » gorulmek » lu » sevap kazanmak veya işlemek » kuvvetle basmak » kul olmak » yazı » frenkce » gonul dilencisi » cordek » ihtiyat akcesi » ustlenme » bir cenekliler » muneccimlik » duvak duşkunu » acık dolaşım sistemi » omnibus » gumuşlu » cimdiklenmek » acısıicine veya yureğine cokme » ihrac » akıl akıl gel cengele takıl » az » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » nesnelerin butunu » mes uliyet » azrail e bir can borcu olmak v » etmek » gurz » buyuk » carka vermek veya carka cektir » tavşan yurekli » oğrenmelik » boluk » hangi taşıkaldırsan altından » suzulmek » oyle olsun » ceşitlenmek »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.