tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşlenme » kısmî secim » yarayan kuru ince yaprak » suyu getiren de bir testiyi k » alcak » bağcubuğu » sungerci » skandinav » gecirim » parcalanmak » kombe » ic ses » bahaî » tezahur etmek » surmek » kose » silâh cekmek » gozetim » uzengilemek » cicek bahcesi » telefon etmek veya acmak » ozumlenmek » amonyum sulfat » fakulte » alman gumuşu » hakikatsiz cıkmak » yerleri supurmek » rumen » kul rengi » nasır bağlamak veya tutmak » cin sacı » seninki can da benimki patlıca » uvez » su boreği » hazzınıcıkarmak » odenekli » mulâhaza yapmak » kuskun kuskun » surgu » copcu » yuzbaşı » gumuşgoz » oyuncak » dumeni kırmak » gozene » guvenme dostuna saman dolduru » cozgu » bugunden yarına » kunde » muttefikan »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.