tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tepegoz » geckin » hesap etmek kitap etmek » bayram etmek veya yapmak » yorgan doşek yatmak » kufe » dernekci » senyorluk » tazıo tazıama culu değişmiş » surtuk » olum korkusu » bıckıtozu » cektirme » cevre » delgec » aşağıkalır yeri veya yanı yok » atlar tepişir arada eşekler e » kulup » ecel geldi cihana başağrısıba » ciftleşme » donme » yurutulme » icerik » rus » munkesir » diliyle tutulmak veya yakalanm » coklukla » hesaba dokmek » intelektualizm » koncerto » kafa cıkışı » ustune gecirmek » sesci » hıckırtmak » merak etme k kalın okunur » az gunun adamıolmamak » ic mimarlık » can » mutemmim » kopeklenmek » onel » ac gozlu » mucevher kutusu » ickisiz » başına balta kesilmek veya olm » doğma buyume » gerceğin doğaya uygun bicimde » olum » kovanın ucuna yerleştirilmişme » catallık »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.