tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bobur » goz ardıetmek » yoneliş » topal eşekle kervana katılmak » cift surmek » guldu gulecek » ikizkenar ucgen » gudukluk » bıcılgan » dokum » acz icinde olmak » memleha » servisi yapılan yemek » cekme » muphem » başaşağıduşmek » curum » uygurca » milliyetci » onayak olmak » deliye her gun bayram » kufur savurmak » surekci » muteessir olmak » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » kıratınıolcmek » elektronik muzik » onlemek » surmelemek » ahlatın veya armudun iyisini d » ncı nci ncu ncu » hesap cıkarmak » kalmalıtumlec » katrankopuğu » orta elci » guven duymak » komşuluk etmek veya yapmak » cankurtaran duduğu » buz » ne dese beğenirsin » sabahcı » mes ut olmak » goruşayrılığı » bozguna uğramak veya vermek » forsmajor » dokunca gormek » malkarca » alt tur » ic deniz » kul coreği »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.