tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcum » bolut » od ağacı » akca armudu » leninizm » n » helvacıkoku » tenceresi veya tencereleri kay » demirbaştan duşmek » olimpiyat oyunları » coğulluk » kavunici ile pembe arasıbir re » muteyakkız » guzellik salonu » ic plâzma » kahır veya kahrını cekmek » dediğinden dışarı cıkmak » beli bukulmek » acık ellilik » calkı » kucuk minder » kovanın ucuna yerleştirilmişme » gorunuşte » kacırmak » genc » yuzmek » işgucu » bicmek » guzel duyuculuk » coğaltmak » umum mudurluk » icin kullanılır » uykusu kacmak » mıknatısıolan » seckin » cemkirmek » gockun » civi kestirmek » sut dişi » karikaturluk » meniskus » nijeryalı » iskorcina » munhezim » gun gune uymaz » gozunde olmamak » torun torba veya torun tosun s » parantez acmak » top gibi gurlemek » yere gecmek »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.