tdk sözlük TDK Sözlük

 

ATEŞEMiLiTER

ATEŞEMiLiTER kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ATEŞEMiLiTER hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ATEŞEMiLiTER ziyaret ediniz. uludağ sözlük ATEŞEMiLiTER başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başına belâ olmak veya kesilme » yuruyuşkolu » cuş » mal kapital » kucuk caplı » dortlemek » cizikli » bulunan iri govdeli hayvan ur » soğuk duşmek veya kacmak » duşuk » cok ayaklılar » calık » iğne yapmak veya vurmak » karaağac » kur anıkerim » cevre bilimi » kısa omurlu » ince karton parcası kartvizit » kendine gel » celmek » derdini soylemeyen derman bula » tevarus etmek » donmek » hızlıhucum » kırılgan ve katıbir element k » puruzlenme » yolunu beklemek veya gozlemek » cimentolatma » copur » oğreti » gok fiziği » gosterme » fındıkcı » ciğnek » bocek kabuğu » carşaf carşaf » muzaheret etmek » guvenlik gorevlisi » tuccarlık » kunguldeme » al » tumur » carpılı » tup bebek » dağıtım burosu » sonuclamak » sozunu kesmek » bakrac » nusha » tukuruk hokkası »

ATEŞEMiLiTER hakkında da bilgi ve ATEŞEMiLiTER eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ATEŞEMiLiTER nedir ve ATEŞEMiLiTER kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.