tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onemsiz » genc » fındıkcılık » ve katımadde » gecmişzaman gorunumu » gecim » facasınıalmak veya al aşağıetm » moduler sistem » elden cıkarmak » uste cıkmak » cur etli » top surmek » unsuz benzeşmesi » başdondurucu » corba tabağı » oz itme » teavun » tulyum » tentur » tereddutsuz » ozletme » cekel » kanırtmac » odullendirmek » başmusevvit » acıklatmak » cıngırak » indukleme makinesi » yuzunu yere getirmek » tahtalıkoy » gayrimusmir » az bucuk » suruklemek » kozleme » dişgostermek » gecişme » alnıacık yuzu ak » uretmek zihnî yetiler oluştur » sureduran » konsul » gecmek » boceksavar » uretiş » dovmek » herkesin arşınına gore bez ver » tuketmek harcamak » allah vermesin » ağzına tukurmek » yulumek » sınır otesi »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.