tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
almanlaşma » ustunluk kompleksi » cay ocağı » hurmeten » ve burada gorevli kimselerin t » doner » hoşca kal veya kalın » mahallî secim » kokorecci » su gibi bilmek veya okumak » kucuk terim » sacına sakalına kar yağmak » tahtalıkoyu boylamak » brıcka » yanından bile gecmemiş » gomme banyo » tecennun etmek » golgelik » sakıt » cav » kuşumlenme » portorluk » gundeş » davranmak saygıgostermek soz » gomec » burnu buyumek » tonsuz unsuz » sur atli » gurbuzleşme » davranmak saygıgostermek soz » dort duvar arasında kalmak » durum » icici » ayının kırk turkusu var kırkı » kaplıkapak » duz yuzeylerden her biri » taşcıl » ulke acmak » surtunup durmak » kemenceci » golge » davranmak saygıgostermek soz » gibi şart niteliğinde olan bir » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » hasekikupesi » davranma » uzerinde kalmak » acık zaman » sozu kesmek » ustunde hakkıolmak »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.