tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukûmet merkezi » garazıveya garezi olmak » kamcılı » ev ev dolaşmak veya gezmek » dudak ucuyla soylemek » cercilik » soğuşturmek » başlangıc noktası » hic değilse veya hic olmazsa » maca beyi gibi kurulmak » işgunu » hurdasıcıkmak » kaldırım işcisi » fikir yurutmek » ad koymak adlandırmak tesmiy » kaduk olmak » sumuklu » geciştirmek » ittihatcı » acık bolge » duğmek » umitlendirmek » bunyece » tevil goturmek » dun » cukurlatma » duldul » ikiz unlu » tecrubî » adam sırasına gecmek veya girm » cevrelenme » adam sen de veya yalnız adam » portakal bahcesi » percinleşme » yuk » garnitur » kabul kabul etme » daha bircok şeylerin yapımında » meydancı avlu bahce gibi yerl » inci ciceği » dalgıc kuşları » buyulenme » koyuvermek » uzgu » kocekce » ıslahatcı » işişten gecmek » icici » catışma » ıp ip up up »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.