tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sekendiz » camca » kosele taşı » pencelemek » sus » gun » sebep olan fiziksel enerji ha » topceker » kurakcıl » korukleme » sucluluk duygusu » iktisatcı » addan tureme fiil » tarih duşurmek » hoyuk » dunya » camaşır dolabı » olcek » bitmez tukenmez veya bitip tuk » koyuvermek » hatırlatmak » catlak » ici erimek » goz » ceteleşmek » cenesini bıcak acmamak » tepesi ustu » bir ucu sivri olarak yapılan t » yedi gomlek uzak olmak » etkinliğin buyuk olcude azaldı » doşemecilik » subye » şakaya boğmak dokmek veya bozm » cıl » koclanma » ahlâkcı » avaz avaz bağırmak » calışmacı » oh olsun » salakca » şarapcılık » kulfet » cıkıntı » kamcıcalmak veya vurmak » gulu tarife ne hacet ne cicek » tukenmek » yuzeysel » sodyum hiposulfit » hava carpmak » alcıkalıp »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.