tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
podosuet » bicimlerini belirleyen ana oze » kılıc bacak » duşuk » at gozluğu » yediği onunde yemediği ardınd » parmağının ucuyla veya ucunda » fizik otesi » kundakcılık » teessur etmek » inanclılık » kor talih » muşarunileyh » motorkroscu » acmak » kacırmak » başıdara duşmek » muttehit » şeytanın bacağınıveya ayağını » calkatmak » elinde bulunduran kimse » cift desimetre » catlaklık » ari » dunya başına dar olmak veya ge » akaclamak » dışıkalaylı ici alaylı » iğneli soz » goz almak » yuzune kapanmak » kancılarya » cifter cifter » uzerine yok » kokun gecmesi » cıktı » gobek » kışve yaz arasındaki mevsim i » cat pat » iki buklum olmak » alcak » obekleşmek » olukcuk » gobeği sokakta kesilmiş » ava cıkmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » muzikhol » komunizm » geciştirilmek » unlu duşmesi » grev gozcusu »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.