tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonuclamak » yuzgec » fistul » diği eli beri inceye kadar » işlemeli yollar » kırmız boceği » gul ustune gul koklamamak » elden ayaktan duşmek veya kesi » ver elini şu veya bu yer » orgutsuzluk » sağeliyle sol kulağınıgosterme » yaparlu » ciğe » kalvencilik » ayak ayak ustune atmak » kopurmek » canaksıhucreler » ahkâm yurutmek » para sızdırmak veya koparmak » kullanılır » tokac » kult » nacar » ne hâlde » obek » sermurettip » eceliyle olmek » bobrek » kopekoğlu » cakım » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » dostlar şehit biz gazi » cuz î » iliğini veya iliğini kemiğini » dollemek » ofkelendirme » paspascılık » namutenahilik » yonetmen » inmek » gozleri cukura gitmek veya kac » guvenirlik » sıcan deliği bin akce » elcek » pay bicmek » akrobat » yukseklerde dolaşmak » kucuk kap » suzulmek » uye »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.