tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parca bohcası » soz yok » entipuften » guneşdoğmak » pejmurde » turetici » bufe » oksuzdoyuran » antep fıstığıgiller » boluntu » sen bilirsin veya siz bilirsin » suruklenme » duşes » muneccim » krater golu » mustahkem » yılışıkca » cıkmak » celmece » kırıntıkulte » duzenleme ve filme aktarma işi » muphemlik » ebegumeci » cop » yuzune gulmek » taşattın da kolun mu yoruldu v » işini gormek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gecmek » iskeletli hayvan corallium rub » ciğeri parcalanmak » gurultu cıkmak » oyle veya boyle » tencere yuvarlanmış kapağınıb » uzgoren » gocen » duşurum » on teker » nefesi kesilmek daralmak veya » başlangıc » cağdışıolmak veya kalmak » keciler » gulluk » duşkun olma durumu iptilâ » ordovr arabası » ucukluk » tuzsuz durgun su ortusu » boşta olarak yapılan ortu » portlemek » ciğnetme »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.