tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yontuk duz » duzgun » acıkcı » turkiyat » para dokmek » surtuşme » bahcıvan » citmik » cıkrık » lâf veya soz altında kalmamak » dadacılık » gecgeclemek » buve » tutac » yetimi okşamışlar vay sırtım » mustensih » savaşacmak veya ilân etmek » kaynac taşı » kutuphaneci » cekmek » dikilip durmak veya kalmak » pek yuzlu » calkar » yargılama usulu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » iceride olmak » bukunlu » taklitci » beygir gucu » fındık sıcanı » gece gozu kor gozu » arnavutlaştırma » tecrube tahtasına donmek veya » kulotlu corap » catal » yuzey » fırca cekmek » losemit » cakar » şohret kapısıacılmak » canından gecmek » dağveya dağlar gibi kadar » donuna yapmak veya doldurmak » akcıllaşma » vazgecirme » kursu başkanı » ustundeki ustunde başındaki b » uzgusuz » cağırmak » ediyorum demek ya da hasmını »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.