tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tefessuh » karacaylı » yuz » uremi » inanılan iyilik kaynağı » kendini gostermek » vurac » balkanlılık » uc duzlemli » bohcalamak » yontemsizlik » zumrudî » hay allah » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » kin gutmek » cırpma » sut danası » it surusu kadar » odeşme » onerti » reflektor » kehkeşan » allah belâsınıversin » elini kana bulamak veya bulaşt » cukur » hakca » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » kara evli » veren silâhıbu hedefe doğrult » ozerk » cile cekmek » bitişik canak yapraklılar » kor ocak » gormek » uscu » gosterge » corak » corbacı » sellemehusselâm » tereddutle » gozleği » etmek » goz goze » mucevherci » olu yemeği » minyaturleştirme » kim kim » coluk cocuk » bicimi » inzivaya cekilmek »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.