tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
centik » gundem dışı » başınıkaldırmamak veya kaldıra » mujde » tersane kethudası » dol doş » un » elden kacmak » cıldırış » amputasyon » tenturdiyot » suzgec » kok » işi e vurmak » burcak » kolektor » onceleri » ustune gitmek » sandıktan cıkmak » gereği duşunulmek » bolungu » malın gozu » hakikatsiz cıkmak » değnekci » diluviyum » bir guzel » le » corbaya sinek duşmek » orucu » hunersiz » suzulmek » guducu » oğretim bilgisi » icli » gulunmek » icilme » mitral hucreler » aklına geleni soylemek » bilinclendirmek » daraya atmak veya cıkarmak » bicim » cıkmak » mulkiye mufettişi » tanzimat » derinlikolcer » safca » onarım gormek » serdengecti » mantar ozu » kacak gureşmek »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.