tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on » acık duruşma » dokuman » cala kalem » haclılar » aletler butunu » sarkaclamak » cok gelmek » yuzyıl » kısır dongu » gonlunce » gozu ac » soğuntu » bağışcı » kucuk » cığır » tevarus etmek » elekten gecirmek » lâfıkıcından dinlemek veya anl » sovulme » cuvallama » kızağa cekmek » hiclik » porsuk » dokuntu » uskuf » butunlenme » percinlenme » cumbuşlu » ziyanıyok » tadıgitmek veya kacmak » kacak » aclık grevi » guluk » ecele care bulunmaz » purtuk » arkasıveya sırtı yere gelmemek » ayakustu » uyelik aidatı » gonlu kalmak » aklıbaşından bir karışyukarıve » hukûmet etmek » umtırak » etci » umera » erkec » veya metal kemer » ağzına veya diline sağlık » cevrilme » ilkoğrenim »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.