tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cobanaldatangiller » temasa gecmek » surşarj » bilmem hangi veya bilmem kac » arazi acma » kandilin yağıtukenmek » yaprak oynamamak veya kıpırdam » ozen » candı » surundurulme » kulfetsiz » tuyu bozuk » insan eli değmemişveya dokunma » ic denge » gelenekci » kuru hasır veya kilim ustunde » cuceleşmek » kantarlıkufur » sumek » kuşucmaz kervan gecmez » konstruktivizm » gonul yıkmak » sitteisevir kapıyıcevirir » cocukluk » kırbaclamak » calışma saati » kur an » yarım elma gonul alma » burnu havada veya kaf dağında » cifte » cur etsiz » calarma » kıt a sahanlığı » uzengi » yonlu » acısal bolge » olumle oc alınmaz » t cetveli » cokuntu » yaban gulu » sokuluş » kasketcilik » yuksek » hepcil » elle tutulur gozle gorulur vey » muzekker » dokmek » kesip veya kestirip atmak » cerviş » aşuftelik »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.