tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağzına veya onune bir kemik at » gurbuzleşmek » icecek » buyruklarının İbranî felsefes » ayağınıveya ayaklarını opeyim » dost kara gunde belli olur » civileme » felc » torpu » xviii yuzyıl sonunda başlayan » calışma odası » likor bardağı » dunyayıtoz pembe gormek » amerika elması » kor yılangiller » cunupluk » ceşitli ogelerin perde aksesu » seckin » allah var veya allah ıvar » ince karton parcası kartvizit » kirec kaymağı » ugandalı » duşunulmek » zihni bulanmak veya karışmak » rucu hakkı » acıklık » gocerme » gozlukculuk » ilâc yazmak » duzec » ilâc » dokmek » guneşdoğmak » payına duşmek » helenizm » goklere cıkmak » orospu boreği » saponaria officinalis » karaim » hamur corbası » bicim » goz » ım » başakcı » kulhanbeyce » pestilini cıkarmak » multeci » işitmezliğe getirmek veya işit » nobet » acıklamak »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.