tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutehammil » hayrete veya hayretlere duşmek » sapcık » ortuşme » kalıpcılık » işguzarlık » iyilik etmek veya yapmak » ihsanıhumayun » kecitırnağı » kostek » korku duşmek veya korkuya kapı » kollarınıacmak » te » cocuk bakıcısı » olumsuz » başkomak koymak » başına gecmek » turkluk » anadolulu » yuzde yuz » şikâyetcilik » bulaşıkcı » kor bağırsak » yuruyuşe gecmek » birleşimiyle elde edilen daya » uretici » cıtır cıtır etmek » yonetmen » ici kapanmak » sur atlenme » cadırlıordugâh » gercekci » goturmek » sırtcılık » barut fıcısıgibi » goluk » aşcıbaşı » dalkavukca » ile beraber » koturumleşmek » temayuz » cok gecmeden » can borcunu odemek » yapıldığında zararıdokunacağıd » anser » buyuk oynamak » avaz avaz bağırmak » ote » zucaciye » kucukluk »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.