tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puskurtme » ozgur » kufeci » uc boyutlu » guveyi girmek » akışkanın gecişini ayarlamaya » davul dengi dengine diye calar » geciş » k » catlama » gorumsetme » nazi » cağnak » eski pusku » mihnet cekmek » cavmak » şohret salmak » folk muziği » sacak kok » secim cevresi » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » kutuphaneci » yağmur yağarken kupunu doldurm » aslî duşunce » ozel mulkiyet » bicimdeki bolumler » geri gondermek » bir el bir eli yıkar iki el b » tum tanrıcı » kocu » cifte gitmek » cabalamak » calışma » cır cır otmek » oz itmeli » gomuk » yağhucresi » tok evin ac kedisi » ve dengeyi sağlayan organ » cenesi durmamak » gozlerini acmak » gercekleştirme » sız siz suz suz » dokuz korun bir değneği » aluftelik » b » turk kıyması » cirozluk » citilemek » suzdurme »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.