tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pece » sebep olan fiziksel enerji ha » olcermek » yalıcapkınıgiller » yedi kat yerin dibine gecmek » cekingenleşmek » babî » tohumu dokulmek » caylakca » dokulmek » ne alıp veremiyor » olum sessizliği » pirinc taneleri » adamakla mal tukenmez » cok sozlu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cipilti » duğum noktası » cımacı » on » coğunlukla » eğri soz » soz boluğu » kalafata cekmek » cakır cukur » duşeyazmak » oşur » ciceklendirmek » yonerge » daim etmek veya eylemek » nukleoprotein » mururiye » antikomunist » tek acıklık bulunan ocak » kurit » cotira » sulfat » ırgat pazarına dondurmek » gozum cıksın veya kor olsun » mukemmellik » gunleri sayılıolmak » orumcek kuşugiller » grev sozcusu » goc etmek veya eylemek » cavdarsız » otleğengiller » ummî » kendinden gecmek » turlu » iki cenetli »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.