tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turum » a e » pekiştirmek » ozdeş » dede dedesi koruk yer torunun » donemi uc dort gun suren tehli » ustume iyilik sağlık ustune u » mutevelli » carıklıerkânıharp » goğermek » yuk vagonu » iğne atsan yere duşmez » duzayak » oyuncağıolan » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » gıcık almak kapmak veya olmak » cehre almak » romalı » hangi taşıkaldırsan altından » şeylerden her biri tabaka » hint tavuğu » guncellemek » bolungu » lâz » yalın cumle » olcu vermek » damak unsuzu » coplenmek » olmek » dili kurusun » alman usulu » zevk almak veya duymak » bucurleşmek » pof » tam adamınıbulmak veya tam ada » kimyasal yollarla elde edilen » cıkmak » mutevelli heyeti » guz » tuzsuz durgun su ortusu » ırkcı » korduğum » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » mirascı » duğun dernek hep bir ornek » gecirtilme » bitumlu » akıl erdirememek veya ermemek » liman cuzdanı » boru kelepcesi »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.