tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzellik salonu » canakcı » ozetlenmek » kunh » cuha ciceğigiller » ağızsıl unlu » cumlecik » care » buzmek » cektirmek » icinde » dillerde dolaşmak veya gezmek » minder curutmek » acık » haberin olsun » zulum » ceteleşmek » her telden calmak » gudelemek » vermek » duşunur » kır boynunu » bortme » mudur muavini » yuk odası » mıhsıctı » tel kuf » tebellur » yalancının evi yanmış kimse i » ustunu veya ustune gormek » penceleşmek » can cana başbaşa » beklenmediği umulmadığıveya c » başından aşağıkaynar sular dok » cekmek » goz gore gore » onluk » markor » hoşgorusuzluk » gulle gibi » soylem » parca » gectim olsun » sırasına gecmek » calkanmak » oz yaşam » carpma » amaclama » sacak » taaddut »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.