tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aleyhine donmek » gore » muzipce » tanrıvergisi » gorevli kişiler » dulger » ince » koklemek » cızlamıcekmek veya cızlam etme » yaprak tutun » yureğini kemirmek » hasatcılık » element kısaltmasıau » dovuşturmek » suet » kurekcilik » luzumsuz » acık » postekini sermek » dondurulan ince uzun ışık ara » ığrıp cekmek » yurumek » teşehhut miktarı » gun kavuşmak » cekirdekli » gozunde buyumek » aşırıtepki » kotucul » cizici » akca armudu » muphem » amerika uzumu » davul dovmek » merakına dokunmak veya merakın » ipcilik » muneccim » şumullendirme » dorduncu » cık cik cuk cuk » sırtından gecinmek » cakar » cece » coğaltım » bitki sutu » yuksekten atmak » jubile » amerikan bezi » pabuc eskitmek veya paralamak » tepegoz » bir don bir gomlek »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.