tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
man men » olmayan bağımsız hur » kutle » gitsin » sozleşmesiz » goz kapağı » kecileşme » cıvmak » alcak gonullu » golge » kor nişancı » gocucu » kultur balıkcılığı » ceyizcilik » soz bir allah bir » yuz kiri » borclanılma » ortaya duşmek » hurriyetci » sefasınısurmek » canıgonulden veya canıyurekten » kucuk » gobel » camurlukculuk » kimse » hem İsa yıhem de musa yımemnun » envaiturlu » papara veya zılgıt yemek » deplâsmana gitmek veya cıkmak » acze duşmek » sokum » alcak » gonlunu karartmak » ince yağsız uzun kuyruklu bir » coban kopeği » gec » veya krom kaplanmışcember bici » munazaa » puriten » olcup bicmek » cakırcı » kona goce » od kesesi » celiksi » her ne ise veya her neyse » koleleşme » kotu » değişkene gore hesaplanan sayı » cak » tadıgitmek veya kacmak »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.