tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Başka Bir Yorumu Olmayan tıklayınız. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nakşîlik » ickin » sal sel » carptırış » ağaclaşma » politika gutmek » gulistan » kor bağırsak » kucuk ad » misyon ustlenmek » kackın » şipşakcılık » catlama » gucu » allah hayırlıetsin » carmıh » boynunu bukmek » burokratik » kamcılı » gullu » ici ezilmek » gotun gotun » mizacgirlik » ustune gul koklamamak » gumletmek » ala ele » basıncolcer » gostere gostere » cakmağıolmayan » cağırtmac » avuc » cicek durumu » uk » bağlandığızincir arasına konul » w w » acımlanma » ağız acmamak » kimin arabasına binerse onun t » bilgic » buk » uckur » calıştırış » gecmek » faaliyet gostermek » gundelik » cezbeye tutulmak veya kapılmak » son gorev » yuz tutmak » hizmet gormek veya etmek » sivil yonetim »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.