tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muslumanlaştırmak » arac ve gereclerle donatma » bortuk » kos dinlemiş » bolumlerine konulan ağırlık » cok kocalılık » tercuman olmak » menengic » uckâğıt oyunu oynatan kimse » ulke coğrafyası » goğus boşluğu » luleci camuru » civi gibi olmak » rahat doşeği » tumorleşmek » gorunum » kullanılan yapma yuz » cok soylemek » soz dalaşı » uşutmek » mest sermest » ozelleştirme » duzenleme ve filme aktarma işi » torpido gozu » soyleniş » bicimdeki bolumler » soyundan olan kimse » kurek ayaklılar » acığa vurmak » odyometre » panislâmizm » orgucu » sacak opmek » secmek » aramak taramak veya arayıp tar » populizm » gostermek » sut corbası » hatırıicin » yuzleşmece » taksit odemek veya taksit verm » yuzune bakılacak gibi veya yuz » gidebilen sekiz kucuk taş piy » yuzyıl » cıban ağırşağı » mudrik » gonlu kanmak » surungenler » parıltı » mubadele etmek »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.