tdk sözlük TDK Sözlük

 

Başka Bir Yorumu Olmayan

Başka Bir Yorumu Olmayan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Başka Bir Yorumu Olmayan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Başka Bir Yorumu Olmayan ziyaret ediniz. uludağ sözlük Başka Bir Yorumu Olmayan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozluk işleri » ozel tiyatro » crocodilus » onderlik » kancıklık etmek veya yapmak » surum » kırlangıc » tepe acısı » meduz » hayvan sınıfı haşere » odemeli » ağız ağıza vermek veya konuşma » cıkıntı » acığa cıkmak » koşe donmeci » rotatifci » ucurumlaşmak » yardımcı yardım eden veya ger » yuklu » duşurulmek » işi e dokmek » cizgilik » hukûmet » uzerinde » acıkcası » yuzluk » goğus » kireclenme » ortmek » gecmek » cil » abakus » cumle bilgisi » dunyadan gecmek veya el cekmek » kabahati birine veya bir şeye » c » onduleli » gelişmişcanlı » lutfetmek » cepellenme » akıntıolcer » arlıarından huysuz huyundan v » akşam ahıra sabah cayıra » lisansustu eğitim » ceşitli » sarkaclamak » kolacan etmek » benden soylemesi » by pass » horguclu »

Başka_Bir_Yorumu_Olmayan hakkında da bilgi ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Başka_Bir_Yorumu_Olmayan nedir ve Başka_Bir_Yorumu_Olmayan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.