tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc » cok şey » korkakca » duşeşatmak » surunuş » sıcak yuz gostermek » komurleşme » cilekeşlik » şofor okulu » yuzluk » mahkemelik olmak biri başkasıy » cilek receli » goze » gunec » dalgalıakım ureteci » gosterişsizlik » yuzer havuz » iceriye atmak almak veya tıkam » cizici » kumeleme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » besmele cekmek » cekoslovak » zn » haftalıkcı » acık cek » on belirti » kokten surme » gecer » muşahede » kacacak delik aramak » gore » muşahhas » dolambac » turkî » başbıcağı » yunlu » muhlet » gozyaşıbezeleri » telgrafcı » tribun » cebi para gormek » terettup » hopurtu » bicmek » suz » koy ağası » suslu » tatlıyerinde bırakmak veya kes » ayının kırk turkusu var kırkı »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.