tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
termoelektrik cifti » cıkmak » calılık » cırpınmak » meraktan catlamak » tumleme » cukurlaşma » cabucacık » donuşturucu » cok ortaklı » ceteleşme » denetci » yukselti » goğusluce » cekimser » cakışma » percinlemek » yoneltmek » cubukcu » kafayıcalıştırmak » hizmetci » su turbini » subye » munavebe » cekmek » kayı » turkluk bilgisi » cavdarlı » alcalma » uruguaylı » gok bilimsel » ic ice » yuzu yumuşak » guvenliği sağlamak icin yapıla » horasanlı » usderi » destan duzmek » ku » allah bir yastıkta kocatsın » cıkarmak » kucuk capta » macasına mecesine » guncelleştirmek » ucucu » kurklu » nobet » uretmek zihnî yetiler oluştur » duğu » geri cekilmek » surekli olarak gidip gelmek »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.