tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozleşmek » eşitci » kure » yaşakıtmak veya dokmek » guclendirilmek » menşevik » boğazına duşkun » kutur kutur » ilkoğrenim » gorucu » yuzuk takmak » sor » duduk gibi kalmak » gunahına girmek veya gunahınıa » goğus bağır acık olmak » kukremek » kultur sarayı » mulemma » gun gormez » hristiyanlaştırma » akıllıkopru arayıncaya dek del » unsuzunu gosterir » ciğleşmek » kıptî » boyle boyle » guvez » karikaturcu » ara acmak » dokum » cavdar » yonlendirme » gudu » oğretiş » dunyadan haberi olmamak » cumle âlem » cıkıntı » sozluk bilimci » mufit » bir fincan veya bir acı kahven » allah ın veya tanrı nın gunu » hareketi » ocağısonmek » sonradan gormelik » duşunulme » makyavelcilik » busbutun » bıcaklamak » gozunu doyurmak » cevrelerine saldıklarıkendiler » acısal uzaklık »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.