tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolunme » garip kuşun yuvasınıallah yapa » bilinclilik » kapalıyuzme havuzu » gokkuzgunlar » muteşekkir » koylu » suzuk » lisan » muzik bilimci » akla zarar veya ziyan » bicimsiz » u » gunlu » ceşitlemek » olu » gomlek değiştirmek » başmurettip » yenicerilik » soylem » tuvana » dokunme » dolambaclı » karagul » etmek » doneklik » uzere » tuberkulin » noroloji » horozlar otmek » sanat dunyası » vakit oldurmek » cingene borcu » her gun » cektiri » camaşır » koskelmek » cok tanrıcılık » allah emeklerini eline vermesi » delikli boncuk veya taş yerde » cercilik » bayram cocuğu » daim etmek veya eylemek » circirci » ucuz halkcılık » ta ki ta uzun soylenir » suzgunluk » dama oynanan taş » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » uzerine »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.