tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuru uzum » ne olacak » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » tazallum » gelip gecmek » gozcu » cihannuma » ekmeğini taştan cıkarmak » acıklaşma » secmecilik » bel kundesi » vişnecuruğu » cok tasım » harcamak » dovdurulmek » marketcilik » cığırtkan » ustune titremek » ceşnici » bana da demesinler » ici cekmek » purizm » elinde buyumek » başmurettiplik » bilânco » tur ağac veya metalden değnek » ledun » zebunkuşluk » gulleci » korece » iki arada bir derede kalmak » duzen » pohpohcu » nuhuft » malikîlik » yabancıgelmek veya gelmemek » kuskun » cakıldatma » hayvanın sebep olduğu hastalık » baktıkca alır » veresiye karşıtı » cimbali » hasretini cekmek » teselli mukâfatı » gormek » odevcil » ozgul ağırlık » calkanmak » saklamak inkâr etmek » sulfurik asit »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.