tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camurlukculuk » anaclaşma » oncesi donem » cıtlamak » giderlerini tur ve ayrıntıları » buyulenme » kılıc kuşanmak veya takmak » cetele » olsun olsun » acılıp sacılmak » canıcekilmek » bağışcı » goruş » butuncul » olmezleştirmek » tahsil gormek » ummî » koy ihtiyar heyeti » dol yatağı » numayişkâr » uzerine yurumek » kadar ıskarmozlar arasına uyu » gulunme » cokel » kor nişancı » calgıcı » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ca ce » kaşgoz işareti yapmak » icimlik » sunger gecirmek » yurutmek » koken » suzek » mufit » makineli tufek » cocuk oyunu » buyucek » ezgic » oglena » cağcıllaştırma » buyucu » tevarus » icmece » tereddut » gun ola harman ola » kursu şeyhi » yuzmek » nefes cekmek » buyu yapmak »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.