tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şakaya boğmak dokmek veya bozm » cıtak » doviz » dovuşmek » cıkarmak » suclu sayılmak » icme suyu » calgı » yekvucut » lw » acıklamak » gazla » den yana cıkmak » seramikci » cok buyumek irileşmek » cubuk ağacı » can duşmanı » mudana » on soruşturma » vakit oldurmek » hınc » cocuk » ismi gecmek » dili donmemek veya donmek » fiil cekimi » boncukculuk » sabah ola hayır ola » kaclık » kotuleştiriş » kıctan bacaklı » ackılanma » guatemalâlı » buyutme » kohnemek » mal mudurluğu » tukenmez kalem » sokmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » musvedde » kirec cimento gibi şeyleri su » kesenin ağzınıacmak » sun î solunum » yureklilik » uvez » ayağıduze basmak » lâtin ciceği » odetmek » pirogravur » bol paca » yon »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.