tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
geciştirilmek » desinator » gozdağı » kacınma » kafasından cıkarmak » cumle bilgisi » ihrac etmek » cıbanlaşma » yuzergezer » cok soylemek » harput koftesi » hic » kufuv » cember makası » surek » unce » kuyruğunu tava sapına cevirmek » vefat ilmuhaberi » gecgecleme » yuzler » hummasıolan » puturlu » sonuclanmak » arkasına duşmek veya takılmak » sac » toprağa duşmek » bicimli » kandil ciceği » cinke » talaşboreği » revaluasyon » dışgucler » madde » yıkamaya yarar cukur yer veya » kurum » cokrağan » doşemeci » kamcılamak » tul » sacak bulut » urunsuz » arayıacmak » eyere de gelir semere de » calıştırıcılık » asker cıkarmak » one surmek » kubik » borc gırtlağına cıkmak » gonlu zengin » mineral »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.