tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sut kuzusu » suyu getiren de bir testiyi k » donelmek » gonlu olmak » gıybetci » on uyum » cekmek » cırılcıplak » unlenmek » golgelendirmek » munebbih » duşgormek » ric at » duşurtmek » rahat yuzu gormemek » lâfımıolur » cakmak taşı » mufreze » carktan cıkma » muthiş » lâfımıolur » tıpkıcekim » cıkmak » ozlu soz » teseyyup » ayağa duşmek » mucellâ » benlikci » bisikletcilik » kır ciceği » cakmak cakmak » sayıştay » atmak muracaat etmek » alcalmak » suslemeci » canak ağızlı » citi yapmak » muellif » bakac » işi gucu bırakmak » lâfınıveya lâfınızı balla kest » mustelzim » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cektirme » huccet » lâtin halkları » yarayan kuru ince yaprak » orgu » gulmece » ciceksiz bitkiler »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.