tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kavim » gozu olmamak » işten bile değil » başına gecmek » kumultu » utu » ackılamak » yaptıklarıgosteri » bulbul gibi konuşmak veya okum » lâfımıolur » koncsuz » sulfur » elekten gecirmek » cekmek » kor kadı » ibaret olmak veya kalmak » tuğra cekmek » işlerine bakmakla yukumlu kims » munhasır » pişirgec » teyel yapmak veya atmak » tuzsuz durgun su ortusu » gok gozlu » muşareket » koknar sakızı » acık oğretim » soz başı » mizahcılık » od dışı » ustupu » a a » yuklenmek » oglenagiller » burclar kuşağı » tuylenmek » mulkî » eline yuzune bulaştırmak » cabucacık » eller yukarı » muşevvik » kamburu cıkmak » odev bilgisi » lı li lu lu » un corbası » misyon ustlenmek » kur yapmak » ağzının icine baktırmak » coluklu cocuklu » kocbaşı » yer yer kazıyarak alttaki renk »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.