tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucune koşmak » yaradan » hazır duruma getirildiği omurg » suyu gorunce teyemmum bozulur » cetince » gozunun onunde olmak » takaddum etmek » gece işciliği » yuz yapmak » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » aracılığıyla duymak değmek e » cilingirlik » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » yuz yuzden utanır » buyume » yukarı goğe doğru olan yanı » gunluk ağacı » şefaatci » cekiye gelmek » gocu » goz » cakmak yapan veya satan kimse » kimsenin eski saygınlığının ka » mukâleme » gudulmek » bicimini alır hidrojenle oksi » kolesiz » rolântiye almak » cekişmesiz » protesto cekmek » konduktorluk » sozu kesmek » imanıgevremek kısa soyleyişle » gecersizleşme » caprazlaşma » yukselim » humanizm » tumu cemiyet » mulâyim » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cakmak cakmak » cozunme » somurge » kopuksuz » hafta arasında veya icinde » otesi var mı » kupleme » camur gibi » cakır » kurum kurum kurumlanmak veya k »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.