tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catınmak » kaduk » w » golge » butunlemeli » zift yesin veya ziftin pekini » buğusu ustunde » dokuk » soluğu kesilmek veya tutulmak » allah tan » luzumsuz adam » uckardeş » ucluk » mubarek gun » boluntuler » gozleri fal taşıgibi acılmak » oğurtlemek » ruslaşmak » citlembik gibi » dikdortgen » civi yazısı » akşamdan sonra merhaba veya sa » cevri » kalbi carpmak » duzulme » ruşvet » ateşparcası » turedi » gerekli gormek » hilâfetci » cıkmak » gomlekliler » yardım etmek veya yapmak » macarlık » acıgormuş » tek yonlu yol » sulfurimetre » ağlamayan cocuğa meme vermezle » bıcaklık » hataya duşmek » teberruz ettirmek » uzerine yuklenmek » polemikci » yurutum » gecenek » soylem » siyanur » tukenik » buyuk amiral » van kedisi »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.