tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celmek » gumec » bicimleme » orta doğu » darbe vurmak veya indirmek » kirecleşmek » ocağına duşmek » aracılığıyla duymak değmek e » cercevelenmek » testere caprazı » ağza duşmek » musterih olmak » ma me » cayır teresi » can can etmek otmek veya konuş » muhafaza etmek veya edilmek » yuru marş » kooperatifci » oduncu » sutcu » nufuz etmek » ozlem » iştirakci » gerec » dovmek » amerika bademi » turkuculuk » cerezcilik » skoc » icini kemirmek » muhlet vermek » boru değil veya boru mu bu » amerikan » muphemlik » cat pat » kufur savurmak » ozdeşleşmek » munafıklık » armutun sapıvar uzumun veya k » orumcek » gecmek » eu » iki bucukluk » gumburdeyiş » ustatlık » oldurulmek » aile butcesi » halay cekmek veya tepmek » izlenim uyanmak » kuriyum »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.