tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dostlar şehit biz gazi » kalsiyum klorur » kunyesi bozuk » şovalye yuzuğu » noel baba » muslim » kanlıbıcaklı » kalp akce » ozumleme » ışıkolcer » ummîlik » atla arpayıdovuşturmek veya da » pacavraya cevirmek veya pacavr » bac » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » olunme » kervan culluğu » putur putur » yumuk gozlu » gurultusuzce » tokaclama » kor bağırsak » carpıtılmak » utu » leyin » lisansustu » koclanma » en kucuk birliği goze » yol yurumek » gondertme » candır » tutsulemek » ozur dilemek » sunnetsiz » goz nuru dokmek » para cıkarmak » nitelikli işci » sanat dunyası » mevlevîlik » başrejisorluk » karga duleği » gocertme » yağlıharc » balkarca » hatırlatmak » hucum » » hak yerini bulur veya hak yerd » kur yapmak » hangisinde bulunduklarınıbelir »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.