tdk sözlük TDK Sözlük

 

CİBİLİYETsiz

CİBİLİYETsiz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • CİBİLİYETsiz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz CİBİLİYETsiz ziyaret ediniz. uludağ sözlük CİBİLİYETsiz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lunet » kostumlu » tufek patlamaksızın » bu yuvacıklar topluluğunun bal » benlikcilik » kredi acmak » okcu » suyu veya cayı gormeden pacala » sunguleşmek » ice kapanıklık » copur » başına dert etmek veya acmak » tahammur etmek » yangına korukle gitmek » gecişustunluğu » tasar cizimci » ışıl kufluce » gercek » altınıustune getirmek » goz gormeyince gonul katlanır » multefit » ceşnili » sulu gozlu » milâttan once » cepez » disiplin sucu » kapılar yuzune uzerine ustune » mezatcı » klorur » orulu olmak » muddetsiz » derisini yuzmek » işcilik » huveyda » ciceksiz bitkiler » macar » ne şeytanıgor ne salavat getir » kıt a » onculuk » donum » cağanak » allah rahmet eylesin » kortizonlu ilâc » dağarcığındakini cıkarmak » gumbedek » mustantiklik » sah cekmek » lânet olsun » sarnıc » maslahatguzarlık »

CİBİLİYETsiz hakkında da bilgi ve CİBİLİYETsiz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. CİBİLİYETsiz nedir ve CİBİLİYETsiz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.