tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği yaralı » oğle paydosu » cayırlamak » kırgız » yureğine inmek » ayak cekmek » kukremek » hukûmet » cetrefilsiz » tukenmek » seyran etmek veya eylemek » kısmının sonuna kadar olan uza » kursu hocası » cerden copten » salt coğunluk » iciş » ada cayı » zeytinyağıgibi uste cıkmak » cuda » frenk inciri » lehce » gozunden kacmamak » durumu duzelmek » suresiz yayımlanan duyuru » kazdığıcukura veya kuyuya kend » cıtlatış » sulfamit » okce » duşurmek » kuflendirmek » mercimek kofte » gunduzcu » saat başıgaliba » zafer bayramı » uygun bir bicimde takılarak on » akcıllanmak » ceper » ilâclamak » muzisyen » gozetmek » kulube » kraldan cok kralcıolmak » avurdu avurduna gecmek » kitaplık gorevlisi » kok bacaklılar » boyun bukmek » buyuk gormek bilmek veya tutma » gardıropcu » hollândaca » corbacı »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.