tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terettup etmek » munazaa » bıcaklamak » farisî » goz hapsi » cevre » boynu armut sapına donmek » sokmek » canın isterse » yan cizgisi » subyan koğuşu » arnavut biberi » dalgıc kuşları » acıağac » ustune toz kondurmamak » başına guneşgecmek » tencere dibin kara seninki be » oldurulmek » cemenleme » ikbal duşkunu » deniz uzumu » guvercin » gecim kapısı » kut kut » gubre gazı » kucuk karyola » isli kuf » hayata kusmek » ceper cekmek » uzerine almak » kuvvetle basmak » perde cekmek » cift dirsek » kapitulâsyon » ardına kadar acık » turk kıyması » mustamel » sorguc » toplum icincilik » avuc avuc » asıda olmak veya asıda kalmak » pacasıduşuk » slovakyalı » zerduştî » gocurulme » otoparkcı » akıntıolcer » dışacı » şupheleniş » horguc »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.