tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicerbağlar » goc etmek veya eylemek » aromaticus » coğmek » putur putur » kızım sana soyluyorum veya ded » cifte vatandaşlık » cekilmek » başrejisorluk » karagozcu » ibretiâlem icin » burnu surtulmek veya burnu sur » ayyuka cıkmak » yeme icme » gulluk gulistanlık » gozleri yaşarmak » turnayıgozunden vurmak » sureğen » yuz » golluk » cubuk » yağma etmek veya edilmek » soz kesmek » it » asansorcu » gunun birinde » gok » deş teş » buğelek » kırdırmak işini yaptırmak » kesip veya kestirip atmak » askere cağrılmak » mutluluk cubuğu » gecce » acılmak » kaucuk » papaza donmek » coğur » yonelmek » utulu » cocuk işi » doğaustuculuk » sıygaya cekmek » koseği » ciftleme » cın tutmak » parca boluk » uzengileme » opup başına koymak » mık mik muk muk »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.