tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gokce » sayıp dokmek » hatime cekmek » cicek » sırıkcı » un » gecerleme » davulu biz caldık parsayıbaşk » gecmek » gorgusuz » başınıkaldırmamak veya kaldıra » tespih cekmek » manikurculuk » rh » sacma » gozu gonlu tok » işten bile değil » durtuklemek » makascılık » orta hizmetcisi » ceğmellenmek » akımınısağlama işlemi » sonradan gormelik » deniz ucağı » dunyevî » tur » suvari alayı » cılgınca » gocmenleştirmek » goğus » tok gozluluk » olum sukûtu » copurlaşmak » ustubec » turkcu » İskitce » orneklemek » buğday surmesi » tokat atmak aşk etmek veya pat » ruyalarına girmek » yururlukte kalmak » borc odemekle veya vermekle y » kopekleme » ic kuyu » ickiyi bırakmak » yuruyuş » taahhut etmek » kuşat » acıortay duzlemi » işi cıkmak »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.