tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
forsmajor » yurekten cağırmak » uzuntusuz » ya deve ya deveci ya deve ust » musavatcılık » avrupalılık » mine ciceği » surdurme » parcalarıkaynaştırma işi veya » uşenme » e » tavuk koftesi » suc aleti » banco » elinden geleni ardına arkasına » alın damarıcatlamak » karşıtı » ad cektirmek » ek » cumbuşcu » zaireli » aksilik cıkmak » inmek » ortuşmek » gecmeli » cumle âlem » bakımından bağlanarak soylenme » akıllıduşununceye kadar deli c » rolu olmak » turkiye turkcesi » gul rengi » pencik » borclanılma » ozlu » soğurme » araplaştırma » araclıjimnastik » surunmek » yuksek » oneri » duzen » tıkırıyolunda olmak veya gitme » surumcemede kalmak » suyu hurmetine veya yuzu suyun » surunmek » mureffeh » guzluk » ostaki borusu » gozuyle tartmak » kurtajcı »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.