tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taşıdığıodev yetki ve sorumlu » dokunmek » oz devim » ulu » kulâhlı » gi » izine donmek » ove ove » cinnet gecirmek » bir elle verdiğini obur elle a » sigara boceği » ileri geri konuşmak lâflar etm » ceşit » basit cumle » cimdikleme » paralel yuz » şaklaban » abdestinden şuphesi olmamak » muma dondurmek veya cevirmek » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » host » yakasıacılmadık » goturmek » kadirîlik » felemenkce » bir şeyler veya bir şey olmak » munacat » gormek » canlıozdekcilik » trabzon hurması » hâlden anlamak veya bilmek » boburlenme » ozelleştirme » surat veya suratı bir karış » uzmek » neptunyum » sabahcıkahvesi » su carpmak » imparatorice » oh olsun » secmeli ders » gure » kalmalıtumlec » olcmek hesaplamak hesap etme » ucurulma » acığa vurmak » iki dirhem bir cekirdek » guvensizce » ozellik başkalık ayrım » başaşağıduşmek »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.