tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovdurtulmek » buyutulme » gozunu yummak » civit otu » alafranga muzik » uretilme » ulac » koşeleme » kurekcilik » muzikhol » ikbal duşkunluğu » koşe atışı » hukmu gecmek veya hukum yurutm » kozleşme » cur etkârlık » cincilya » yaşama gucu » corekcilik » nicin » balcık levha fayans » tırtıl cekme » gommek » zahmet etmek zahmete girmek ve » avcıucağı » deli bayrağıacmak » sepet havasıcalmak » onemli » taşdoşeme » olculme » copurina » cızlamıcekmek veya cızlam etme » parca parca » paldır kuldur » yakasına cokmek » cay kenarında kuyu kazmak » oltaya duşmek » orgucu » tarlada izi olmayanın harmanda » cıkma » mucevher tarih » dumenine bakmak » iyi gozle bakmamak » calılık » butunlenmek » gluten ekmeği » cağırma » celik cember » kulağınıbukmek » yukletme » cim cim »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.