tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arka yuz » surgun gitmek » bolunebilme » bulunmaz hint kumaşı » ardıl goruntu » ahkâm cıkarmak » ic pilâv » ozemek » ovur » gıcık almak kapmak veya olmak » amerikan » fırsat duşmek veya cıkmak » duzlemsel » dunur » eşgudum » yenene icilene bakılmamak » orneklendirmek » dağılmak » it gibi calışmak » husnuniyet » dol vermek » cıkarmak » ortmek » ışığa gocum » bulunan bolum kafa ser » cıpır » yonetmelik » caferî » ne ekersen onu bicersin » tumler acı » cadırlı » karşıtcıllık » okuz » camaşır deterjanı » hoşmerim » guneşletme » sutlu » uretmek zihnî yetiler oluştur » kılcık » soğuşturmek » tunclaştırma » şeylerden her biri tabaka » kostekli » celmelemek » soze yatmak » kursu şeyhi » biletci » kara gun dostu » diskci » cıkartma »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.