tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pic sinek » cekilmek » cerez » kopeklenmek » cakırkanat » mineral » suveyda » devrik cumle » coğalış » cıma vermek » gonendirilme » bir tatlı » gumlemek » tupculuk » cırpmacılık » kutuphane » dediğim dedikci » gecgecleme » sozleşme tutanağı » yureğine sinmek » yeri var » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » gecer » endustrileşmek » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » kece kulâh olmak » opup başına koymak » hakaret gormek » beniz gecmek » kayıkcı » midesi ekşimek kaynamak veya y » gurbet cekmek » bitki ortusu » gucu gucune yetmek veya yetmem » usdudak » kucuk hindistan cevizi » olcu almak » acılmak » gozetim » halat cekme » cığa » gozlukculuk » hunnap » alkollu » bugune bugun » kırbaclamak » temel civisi » pluralizm » kulâhınıhavaya atmak » goz »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.