tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuvallanmak » şikâyetcilik » cakal » carklı » secmek » kimyasal yollarla elde edilen » mektupustu » hayvan komuru » gudulenme » hurmetkâr » muhurleme » cekiclemek » brut » cok şişmiş » aşağıfalan yukarı » allah ın evi » cemberlenmek » ve burada gorevli kimselerin t » soz duellosu » duş » butunletme » supruntu » goz ile hedef arasında aynıciz » caycılık » ununu elemiş eleğini asmış » nuzullu » piyasaya duşmek » guncelleme » gorunmek » dışbukey » yuzucu » dumencilik » calgı » mayıs boceği » deli posteki sayar gibi » uslûp » sozde » zevzekce » beli cokmek » ozgul » dansoz » jubile » hoduk » kıyıya cıkmak » nufus sayımı » hungurtu » hot demek » aylakcı » turkusunu cağırmak » heple hic ilkesi »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.