tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yamalıbohca » cizginmek » cipilleşme » cilemek » dunur gitmek » mektep kacağı » cerceveli » duve » yarayan cevresi oluklu kucuk » cer cop » yanlarında goturmekle yukumlu » bir sorunu gerekli acıklığa ka » spekulâtif » durtu » saman altından su yurutmek » yahudi pazarlığı » pekmez kopuğu » değirmenin suyu nereden geliyo » kucukluk » gic » kılcıklı » cetrefilleşme » duruma gelmek » portlek » ağaclandırılma » kavakcılık » secici kurul » carpıtmak » coğulcu » neyce » ıstırap » oğleuzeri » acık bolge » rn » ahbap cıkmak » cozme » bir yapının temeline konan taş » taşıma veya dokme su ile değir » suyukculuk » iştah acmak » sandıktaki sırtında ambardaki » az cok » dostlar alışverişte gorsun diy » kıt a sahanlığı » ust deri altı » bicenek » ele gecmek » cekmek » minuskus » analıkuzu kınalıkuzu »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.