tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sumek » al takke ver kulâh » gormuşgecirmiş » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » ortaklık sozleşmesi » civili » sınır otesi » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » mubadil » olumsuzleştirme » bağcubuğu » eşbicimlilik » tekaut » aile butcesi » ettiğini bulmak veya cekmek » cırakman » kendini dev aynasında gormek » temel oğretim » allah icin » elekci » ımtırak » kacıncı » turkceleşme » kulturlu » carıkcılık » sarac » on ad » munasebeti duşmek » gobel » dava gormek » doğuşculuk » cirişlenme » cupra » nasır bağlamak veya tutmak » donduruş » keceleştirmek » ayağına veya ayaklarına kapanm » duzlemek » musvedde » konargocer » yuzunu ağartmak » yalama ucuş » ilâclık » mudellel » yaşuzum » fena gozle bakmak » icine almak » nuve » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » ilâc »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.