tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guzel duyu » sutu bozuk » ha şoyle » veren alet » unc » sodyum klorur » bicimlerini belirleyen ana oze » cilsiz » bir ayak ustunde bin yalan soy » ciğnenmek » hilesi hurdasıyok » donme » cıngırdatma » hâline kopekler guluyor » tahassur » pacacılık » catıcı » gipur » munakaşa » başdondurucu » yetenekleri gelişmemiş cocuk » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » kervan yıldızı » catallanmak » surgit yapmak » butun butune » kostek » goz yummamak » zimmetine gecirmek » kraldan cok kralcıolmak » orgu » ozveri » ayciceği » etmek » pis soz » dikensi cıkıntı » gonen » sozunu bilmez » uye tam sayısı » aldangıc » kafesci » oru » bir dilin kelimeleriyle duşunc » iyilik gormek » cıkarılmak » formulleştirmek » işini gormek » cuk » fuzesavar » bolunmezlik »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.