tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unlemek » oyuncakcılık » gonenme » doğme » bulunmak nezretmek » ustune perde cekmek » dunyanın kac bucak veya koşe o » piyasaya duşmek » yurek acısı » catlayış » kılıc balığı » koşegen » in » gok eşleği » arasında den başka anlamıyl » olcuşturme » şeylerden her biri tabaka » acma » cıraklık » uzatılabilir » yuruyuş » dokmek » konsantre etmek veya olmak » gozum cıksın veya kor olsun » mufettişlik » olusunu opmek » caplama » mulâki olmak » guvenlik borusu » bitki alkanna tinctoria » manikurculuk » donmek » gozden gecirmek » işguzar » dar unlu » uygun bir bicimde takılarak on » duzgu » luzumundan fazla » gozlemek » kayda gecirmek » kooperatifci » tuy » oğretilme » ozluk işleri » nilufergiller » yanlışınıcıkarmak » bicimini alır hidrojenle oksi » olculu » duzey » unlu uyumu »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.