tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzyıl » olan boceklere verilen genel a » can cekişmek » astsubay kıdemli cavuş » onsel » teslim bayrağıcekmek » koseyle alay edenin top sakalı » cop kebabı » boğurtme » catır catır » cabuk kolay heyecanlanan kims » adana kebabı » somurgenlik » mosyo » hukumdarlık » ara cumle » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » kopcalanmak » cevrecilik » gecerlik » cukurlaşma » gosteri yuruyuşu » mustemleke » oğul cıkarmak » suzgunleşme » muptezel » ozerk » yureği oynamak » teamul hukuku » etliye sutluye karışmamak » oyle veya boyle » cektirici » gozaltı » avrupalı avrupa da yaşayan a » ince karton parcası kartvizit » cadır ciceği » suzuntu » cokek » bicimdeki bolumler » kustere » cınlak » perdahcı bazıparlatıcımaddele » kamcılı » kitapcı » gul » monatcılık » akıl var yakın var veya akıl » cobandeğneği » cıta » filistinli »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.