tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bobreksi » cocukla cocuk buyukle buyuk o » bilinclilik » bu yuvacıklar topluluğunun bal » alım elim » kısmeti cıkmak » kuresel » cayırlama » dalgıc elbisesi » bildirme cumlesi » cıkarmak » kıc attırmak » işacmak » ki » tur ağac cember » akcalı » su » ağaclandırılmak » geri cevirmek » cok sesli » goksel » gobek » acılmak » bir goz ağlarken obur goz gulm » kılıclama » uc beyi » iyilikci » dualist » ozellikle celik dokum ve alaş » gozlemek » doşetilme » tacsız » ardıc kuşu » cokmek » bicimini alır hidrojenle oksi » goz taşı » turkceci » dışcevre » cok uzun uzun sure uzun olar » capalamak » donmek » omur boyu » pekmezkopuğu » geleceği varsa goreceği de va » bırakılan mulk veya para » rum » soz atmak » kup » gozleri yaşarmak » ici gitmek »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.