tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aclıktan nefesi kokmak » entelektuel » copluğu » korlemeden » sacınısupurge etmek » yuklu » demek ki demek oluyor ki » n » sut ağacı » comezlik » koşelik » tehacum » icin icin yanmak » yarım elma gonul alma » cekirdekli » tek erkcilik » turşusu cıkmak » ahıra cevirmek » sozcuk turu » sulukcu » caker » gozune karasu inmek » kamburunu cıkarmak » babîlik » urunsuz » buyurun cenaze namazına » ayakcı » cuval » olağanustu » koknar » malın gozu » yan gozle veya yan gozle bakma » boykotculuk » mulkî » genişzaman sıfat fiili » teessuf ederim » bulutcuk » sinir kupu » lâpon » bant yapan kimse » yukarı goğe doğru olan yanı » yoksun bırakmak etmek veya kıl » işi ne » yureği dayanmamak » ciğciğyemek » host » bir karıyla bir koca dırdır e » takla bocekleri » dunyayıtoz pembe gormek » yangın sondurucu »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.