tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goreyim seni » gelin guvey olmak » stokculuk » cırak » buyulenme » burunme » zıddına basmak veya bir şey bi » yukseklikleri ve yol actıkları » koruk » kara evli » ikindiustu » duşeylik » gonlu gani » buyuk anne » acmak » sacmak » yakasına cokmek » bıcak sırtı » rusva » haşatıcıkmak » konveyor » kara borsaya duşmek » burgulu » zekâ bolumu » gecerli » camurlatmak » goruşmek » feneri nerede sondurdun » duş » cağrışımsız » buyuk onerme » emeği gecmek » dağveya dağları devirmek » soz sahibi olmak » yumuşak ince kâğıt » curuk gaz » pecic » gerektirir » ekmek opmek » gomutluk » eşkenar dortgen » acmak » yuksek oğrenim » ayıgulu » olcmede kullanılan alet » cil yavrusu gibi dağılmak » dovuşturme » uc otuzunda » yuzleştirmek » rebiyulâhır »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.