tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşeye cekilmek » soylemek » oğutulme » cat pat » boduc » bir suru » tuberkuloz » cap » gotten bacaklı » gumruklendirme » koyuvermek » tuketici » şaşkına donmek » gocmenleşmek » lâckalık » yuk altına girmek » toplumsal cozulme » ipini cekmek » gonlunu yaralamak » terakum » parcası » sutsuz » catış » bunun sonucu olarak da doğal ş » cekmek » iceri » ic kulak » cicek soğanı » cift capraz denir » gocuk » cozulme » celişmezlik ilkesi » ciğer kebap olmak » hukum surmek » bir soyle on dinle » gozdağı » davranmak saygıgostermek soz » gecinme » yarım elma gonul alma » yardımcı yardım eden veya ger » ustune veya altına eklenen ayı » n » suresiz » celme » yalcınlaşma » donmek » cene » hurya » bardağın konulduğu yeri kirlet » kucumsenmek »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.