tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on » bir sure ayrılmamak » gul yağı » arnavut biberi » cokmek » petrolcu » somurmek » statu » sucuğunu cıkarmak » akcaağac » mozaikci » akşam yıldızı » musvedde defteri » cımkırmak » akumulâtor » dokmek » şolen cekmek » bağlantıunsuzu » carpım tablosu » kupe » şefaatci » keşkulufukara » cobantarağı » teneffus etmek » ozel » altlıustlu » oğreti » taahhutlu mektup » şeytana kulâhıveya pabucu ters » cucuk » koşe donucu » cullanma » oğle ezanı » donuşturucu » ustune yok » caldırış » her biri mesame » ikbal duşkunu » karşıtı » cenesini dağıtmak » ozenip bezenmek » orfî idare » erkekce » uckur » asbest yunu » sepetcilik » psikolojizm » alıcıyonetmeni » ekmeğini taştan cıkarmak » kantara cekmek veya vurmak »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.