tdk sözlük TDK Sözlük

 

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı

DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük DOĞAL ÇEVREnin sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzlenmek » tutsulu » tunel gecmek » hot demek » surmek » cul caput » kabak ciceği » oncul » olumsu » denkcilik ği » tenceresi veya tencereleri kay » buyukluk gostermek » curcunaya cevirmek dondurmek » taşkure » kesesine guvenmek » am em » bilinclenme » regaip gecesi » kuyruğu kapana kısılmak veya s » illuzyonizm » oksurmek » fındıkcı » korukcu » kaşgoz etmek » macar » in » tatlısoz » sutsuzluk » birkacı » cıralı » cınargiller » senyorluk » elden ne gelir » canak comlek » takayyut » lâmadan oluşmuş arasına yerle » para cantası » ac gozlu » yuzu soğuk » ucgen piramit » oncul » at var meydan yok » bitişik canak yapraklılar » muteveffa » sinemacı sinemanın ceşitli ko » suru » karahanlı » cıkmak » cehennem kutuğu » yuz yazısı »

DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı nedir ve DOĞAL_ÇEVREnin_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.