tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dârıdunya » hukumferma » pabucunu dama atmak veya pabuc » carpıcı » uretme » el cabukluğu » cakma » konveyor » devir acmak » rebiyulevvel » mutevehhim » bin turlu » babam » muesses » haric olmak » ıkla ikle ukla ukle » karalar bağlamak veya giymek » tuyune dokunmamak » onune gecmek onune gecmek » ağırlık basmak veya cokmek » muzevirlemek » kopru başınıveya kopru başları » ağac kurbağası » yer cucesi » kullanılır » turkuaz yeşili » yandan carklı » gozeneksizlik » konakcı » hizmet gormek veya etmek » otlakcı » skec » cavşır » kan akcesi » iceri » yol acmak » baskın cıkmak veya gelmek » ceşnicibaşı » tesisatcılık » citmek » parşomen kâğıdı » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ırakgorur » beti bereketi kalmamak veya ka » yukseltilmek » percinlemek » zumrut yeşili » kurtcul » gurz » sozu tartmak »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.