tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokkun » hakkın rahmetine kavuşmak veya » aklına geleni soylemek » oturuk » od kesesi » yuz » olu yıkayıcı » universiteler arası » cin lâhanası » gumuşcu » can duşmanı » kıpcakca » ici almamak » gece ucuşu » duru » gecişsiz » oke » cağanoz » kapsul » gudukleşmek » cocuk dunyaya getirmek » mudahale » duzluk » norotik kişilik » sungulenme » goğe merdiven dayamış » guz » cevrinti » alım satım burosu » duğum duğum » olme eşeğim olme yaza yonca b » paydos borusu calmak » ucara atmak » yuzune bakılacak gibi veya yuz » vokabuler » cuşka » cezve surmek » armatur » ne gozle bakmak » cember sakal » sıcrayıcı » kırcıl » boceksavar » buyuk hanım » tac giymek » gulluk » mutalâada bulunmak » lodosa cevirmek veya donmek » bire vermek » cakaralmaz »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.