tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıngırak » kokune kibrit suyu dokmek veya » cemen » kur yapmak » yonetici » gureşci koprusu » cinko » kokleniş » ne şeytanıgor ne salavat getir » sırasına gecmek » ustune yuklenmek » kulağınıbukmek » ağzına veya onune bir kemik at » gul suyu » cocuk oyuncağıhâline getirmek » vekilharc » gonlunden gecirmek veya gecmek » emlâk burosu » demirbaştan duşmek » luks » ortulme » yuksuk » golgelik » gozluk takmak » harc » uzerine almak » cifteli » balast direnc » komurlu » sinus » romork » cırak » ağıt yakmak veya tutturmak » cin gulu » huzzam » mes uliyet » burc » cıtlatılma » buzguleme » yalova misketi » cetince » allah ın işine bak » felâketlerin acılıetkilerini d » ekti puktuler » ciğlik » sırtcılık » hakkısukût » mahfazasıolan » ufurukcu » kulturel antropoloji »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.