tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konvertisor » adetimurettep » gece ucuşu » donuşluluk » guveylik » sinemacı sinemanın ceşitli ko » takayyut » ortme » oksuzdoyuran » muhit yapmak veya edinmek » yerleşim yerinden başka bir ye » sarih mef ul » bilim » karın catlağı » curcunaya cevirmek dondurmek » kafa cekmek » ciğ » dumanıustunde » inmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » turkceleştirmek » cukundur » bitli veya kurtlu baklanın da » hafta ici » keyif catmak » imanıgevremek kısa soyleyişle » cirozluk » ortodoksluk » cıt etmek » oz su » duze inmek » icine işlemek » paranın ustu » elden ne gelir » ac » konektor » davranmak saygıgostermek soz » muslumanlık » cekmek » nacar » tumlenmek » gorenekcilik » fasikul » başından gecen olağan dışıola » koscu » soz yarışı » en kucuk birliği goze » tuketmek » soz veya lâf duşmemek » uc »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.