tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sevgi » kadukluk » olcumleme » onayak etmek » carpışılma » burunmek » yakayıele vermek veya vermemek » iyodur » sonuk » ust perdeden » cakırcı » full time » carpışmak » muddet » cağdışıolmak veya kalmak » muhit yapmak veya edinmek » durum durum » kaput gitmek veya olmak » uste vurmak » cırakman » buyuk abdest » tercume » kopurtmek » oluşturduğu demet » yukum » olumsuzleşmek » koşe demiri » kor » mutercimlik » mizac » muvezzilik » yansıtan veya yansıyan » ustune gecirmek » inişli cıkışlı » soylenilmek » cevrili » deli sacması » cav » goz yoklaması » tahammur » yukseklik » munasebette bulunmak » bıcak yemek » pusur » methini işitmek veya duymak » lâyık gormek » eşbasınc » catallık » yukletilmek » genizden konuşmak veya cıkarma »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.