tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etiketci » derdini dokmek » dumen kırmak » koprulu » bunye » yoluna cıkmak » yonseme » calkanmak » baksana baksanıza » ek kok » gozlemek » carpmak » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » luzum gormek veya gormemek » parcalıbohca » şerit » cok kısa dalga » bayat » dalyan corbası » secim yasağı » yolu duşmek » cay » guneşlik » cifte nağra » akaclatmak » gun gormek » kurtaj » ici daralmak » ustune » hınc veya hıncını almak » ari » gonul birliği » tehacum » sunger doku » mujde koşturmak » yukumlu » yazıp cizmek » komunizm » cırpıvurmak » gormek » dışıeli yakar ici beni yakar » oruluş » hurluk » arap rakamları » arakcılık » fizikci » goz boyamacılık » carpıtılmak » olum orucu » suru »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.