tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıcmak » munhal » oz gecmiş » yağsız ilâc » tutsu yapmak » guzleme » cozumsuzluk » ovunc cizelgesi » sanatcı » tureme unlu » yuzunu goren cennetlik » boşluk » buyutme » ceşmibulbul » ip » celmeleyiş » icli kofte » ictinap etmek » karikaturist » ilâc icin yok » ruzgârlanmak » buklum » cakıllık » harıgecmek » sun î cayır » konsul » barut fıcısı » endustri » ekti puktuler » koyleşme » yuru ya kulum demiş » aristotelesci » gecimli » ure » olcuşmek » tuketmek harcamak » cil » karşılama toreni » hatim surmek » doktor doktor dolaşmak veya ge » ekmeğini taştan cıkarmak » cennet okuzu » ic » ışık kure » cek » kopcalı » guneşyağı » ceyizlemek » meskût gecmek » yapakcı »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.