tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ta kendisi ta kısa soylenir » obur » operator » ortaya surulmek » sonmek » yurek yarası » olum olum de hırlamaya ne bor » u » utcu » hareketi » duzeltmek » muhimmat » fluorışıl » hanya yıkonya yıgostermek veya » yoneylem » aracılığıyla duymak değmek e » dışıkalaylı ici alaylı » işcatallanmak » durtuklemek » bir iki demeden demeye kalmada » ustune yok » nankor » şumullendirme » somuruculuk » osurgan boceği » munavebe ile » davul calsan işitmez » gayrimutecanis » yeşilcekirge » sutbaba » sacma » duru » kacış » kirli camaşırlarınıortaya dokm » sut ağacı » yontemsizlik » eyer kapatmak veya kapamak » konduktor » ne dağda bağım var ne cakalda » ruşvet yemek » civitlemek » entelektuel » yukleyiş » dunur » ne âlemde » ozgul » arpcı » golerme » ıcı ici ucu ucu » dala cıka »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.