tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
faydasınıgormek » gorev alan ic salgıda salgıla » faydasınıgormek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » donduruş » ana baba gunu » goğuslu » konakcı » dokum » kolesiz » munevver » cevirmek » guzlek » acmak » ge » karagozluk etmek » calmak » yukarı goğe doğru olan yanı » tekduze » uc » tibet okuzu » duşman » iyiye cekmek » ağzının ici yangın yerine donm » tartan arac » gelgec » hizmet gormek veya etmek » dışcevre » dayanma omru » otuşme » anglikan » kacanın anasıağlamamış » tekme atmak veya tekme vurmak » bir şeyler bir şeyler » icindeki en kucuk birlik » hayalinden gecirmek » fazla kacırmak » kopurmek » kok » sacın ak mıkara mı onune duşu » sıfıra sıfır elde var sıfır » sozunu bilmez » oruc tutmak » vergi kacağı » karikaturculuk » cu » yurunmek » duasınıveya dua almak » korleştirmek »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.