tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guvenilirlik » ağız acmak » poker cevirmek » imtihana cekmek » gozune ilişmek » acık kapısiyaseti » copleme » gercekci » dortleme » ongorulme » avcunun icine almak » jubile » darıunundan baklava incir ağa » yonden » paşmakcı » ucu bucağıolmamak veya gorunme » ici gecmek » hizmetlerine bakan uyeleri ha » yumurta okce » beniz gecmek » gozden gonulden cıkarmak » alaca duşmek » kulucka devri » kanat acmak » cıkılan catkı » anasına avradına sovmek » arlıarından huysuz huyundan v » ağız acmamak » zamanıgecirmek » guneşsizlik » azrail e bir can borcu olmak v » duduklu » talip cıkmak veya talibi cıkma » mustakil » obekleşmek » cakılı » gununu gostermek » balon ucurmak » sustalıcakı » cakışmak » kalıpcı » guven » cehresi bozulmak » acıktan acığa » gercekustu » carpışma » yuksek fırın » mucadele » gecici » murtet »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.