tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hint kestanesi » katısoz » guzel » rontgenleme » kacurga » calışmak yapmaya kalkışmak » hesabınıgormek » karnıac » cantalı » cıkmak » okuyana bırakan oyun muamma » tukenme » olu yatırım » soz veya lâf aramızda » mızrak cuvala girmez sığmaz » kucuk kap » cirkeflik » ummî » demir sulfat » gorecelik » poliuretan » pekce » kok » tersine donmek » eline gecmek » goruşulme » olu » album » iğrenclik » kotuleyiş » hırsızlık etmek veya yapmak » catış » catıklaşma » olumcul » nufuz etmek » donuna kacırmak » ucretli » sırca » futursuzca » hinduizm » batırmak » cehreli » yuz goz olmak » alcıtaşı » dunyalar biri in oldu » ustuvane » ısparmaca » gece » calkı » sağlayan parca »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.