tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kendini aşağıgormek » corap » zihni bulanmak veya karışmak » bocekcil » ronesans » mureccah » duruluş » acık » cilesi dolmak » ust alize » mektep cocuğu » kunyesini okumak » canıgonulden veya canıyurekten » nufuz » yufka boreği » muzeci » kulot » gecit resmi » icirtmek » temerrut etmek » ezilip buzulmek » zuppeleşme » bedcehre » oklava veya baston yutmuşgibi » aracılığıyla duymak değmek e » acıklayış » filistinli » kaput gitmek veya olmak » dağılmak » paranın ustu » buhran gecirmek » vucut vermek » bulbulkonağı » kul sıkılmayınca hızır yetişme » gecmişzaman » başkoşe » leşini cıkarmak » dışticaret acığı » duzelticilik » yuzdurmek » gecit » boğa gureşi » ors ve cekic arasında kalmak » capullama » tehyic » cengelsi » acık » ağzınıopeyim veya seveyim » capraza sarmak » avuc dolusu »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.