tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soylemek » hukumsuzluk » cığıltı » sozlu » avarca » buyuleyici ozellik » dollenme » huzunlendirmek » kanadıaltına almak veya birini » gozunun bebeği gibi sevmek » olu fiyatına » oğut vermek veya oğutte bulunm » tumamiral » duşmek » capraşma » astsubay kıdemli cavuş » sozleşme yapmak » uzerine titremek » yapısı » dokumanter » kan cıkmak » şerbetcilik » tahta goğus » yatak ortusu » lâcin » ocunu cıkarmak » ortunmek » vurucu guc » takla bocekleri » olum sukûtu » kurek cekmek » lokmasınıdokmek » bildim bileli veya bildik bile » kıcın kıcın » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » kupleme » gosteri » sert unsuz » copluğu » eskimo » hukumranlık » oğurtu » sozlendiricilik » sr » kazanmak » veya bu anlamda birleşik isim » gozler onune sermek » cekiştirmek » los » yuf borusu calmak »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.