tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muhtac olmak » guneydoğu » ayaza cekmek » sıcan » bir ilcenin en buyuk yonetim g » yaşıne başıne » aluminyum » uc katlı » muşarunileyh » frenk asması » kopeklenme » tahammul » puskurmek » adetimurettep » muziksiz » guvenliği sağlamak icin yapıla » cevirmek » şakaya boğmak dokmek veya bozm » kocu » ic yarıcap » duşuncelilik » parmağının ucuyla veya ucunda » oğreti » husnu kabul gostermek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » etiketci » tutunluk » balcık inciri » bayram kocu gibi » cıkma » erkekcil » hucre bilimi » merkezkac » mumessil » sen sağ ben selâmet » cubuksuz » kulube » sucustu » altayca » soz misali » duz » cizgisel » zihin acıklığı » onune gecmek » calıştırmak » supurtme » onleyen eğik bolum » kotek yemek » recel » duz »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.