tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yahudi ebegumeci » catlama » yerote » davranmak saygıgostermek soz » ust deri » hoykurmek » kurekcilik » goz etciği » cobanlık » uckur cozmek » bicim » veren silâhıbu hedefe doğrult » sozlukcu » film muziği » pusurlu » tecrube tahtasına donmek veya » cop tenekesi » ışık olcumu » bağımsız sıralıcumle » munferit » ciceksiz » sermurettip » calgı » uye tam sayısı » ikindiustu » donuşlu » otumsuzluk » mukrim » ilk goz ağrısı » mulk » eli boşgelmek veya gitmek » ozun erosluk » gudumlu » catkı » o gun bugundur » rolâtivite » cağıldamak » sacıtopuklarınıdovmek » flâman atı » cadır uşağı » olgunluk cağı » daha bircok şeylerin yapımında » yurutuluş » kepekci » gobek odunu » dol yatağı » rotuşlamak » ceyrek finalist » ruya » orumcek bağlamak »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.