tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici gecmek » başakcık » carcabuk » ucuz halkcılık » at cevirmek » dağılmak » ce » malta eriği » gol ayağı » yukarı goğe doğru olan yanı » dolek » sozu acılmak » sınıkcı » arasıhoşveya iyi olmamak » santim kacırmamak » takla atmak veya kılmak » uful » kakınc » acıklık » tu » acıklar livasıolmak » goğuslemek » değişkene gore hesaplanan sayı » turbe eriği » kullenmek » yavaş » sut dişi » uluş » nifakcı » sağlayan parca » yuf borusu calmak » başına guneşgecmek » hık demişanasının babasının b » cifteli » calık » cağırmak » yalıngac » calıkakıcı » donuşturucu » kriz yoneticisi » duzenlemek » gercekleştirilmesi » acık yurekle » kanlıbıcaklıolmak » gordurmek » tekeline veya tekellerine alma » sonuc niteliğinde başka bir bi » sozsuz oyun » madagaskarlı » cam yeşili »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.