tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukseklikleri ve yol actıkları » umitsiz » dortleme » ev ev dolaşmak veya gezmek » enfarktus » atcılık » kazancsız » bulanıkca » veresiye karşıtı » paraşut kulesi » zulfuyâr » olcermek » sağlayan parca » gd » munşeat » gozune karasu inmek » uzucu » gucumseme » teavun » crocodilus » ozleştirmecilik » unsuzunu gosterir » duğumlenebilir nesne » cokkun » yuz aklığı » kor oğlu » acığınıkapatmak » basınclamak » mutercem » oksijen cadırı » nilufergiller » pabuc » bir ceşit sıkıştırıcıalet » studyo » muteammim » cebi para gormek » manikursuz » sac sakala karışmış » tokezlenme » kırcıl » kacıklık » su orumceğigiller » gureştirmek » duşku » opuş » yatay geciş » rezede ciceği » gutaperka » tuydurmek » cevrelenme »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.