tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
seckin sivrilmiş » pandul » direksiyona gecmek » uckâğıtcı » goz yummak » gecen taşınabilir değerlerin b » mulhakat » secmece » unlu » makine gucu » acıciğdem » dovdurmek » » tur » kuşayiş » sutre » yargıclık » gozsuz » olusu kandilli » sepet havasıcalmak » İri balık ve deniz hayvanların » maymun gozunu actı » bilinc » tarih oncesi » dayanıklıbir orman ağacıquercu » bıcak gibi kesmek » cabalayış » sel gider kum kalır » ceşnilenme » cift halka » kırcıllanma » kapcık » cınlamak » afrika menekşesi » aku » oğrenci » dur » kuru uzum » acz icinde olmak » mumeyyiz » cinler cirit veya top oynamak » gocum » gonul uğrusu » calışmak » cemen » ispenc » goturumlu » eşit cenetli » belgegecer » onermek »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.