tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzulmek » cevri » dayanım omru » cardaksız » ağzının icine baktırmak » mâni i » su kacırmak » denetci » istintac » şuphe kurdu » ac tavuk kendini arpa ambarınd » tek erkcilik » yaylar uzerinde hareket etmek » oğutcu » kazanclı » lisansustu eğitim » lık lik luk luk » secmek » tatlısu frengi » gecgeclemek » ic cumle » aluftelik » paraşut kulesi » alt ust etmek » micel » danscı » ihaleye cıkarılmak » imdatcı » bolucu » ustecilik » parcalar » ayranım budur yarısısudur » dişine gore » kireclenmek » bedcehre » can duşmanı » odunlu » arapcalaştırma » hasatcılık » muzakere etmek veya yapmak » bileğine kadar veya bileklerin » tarihsel ozdekcilik » canınıcıkarmak » cekirdek » kağnıgibi gitmek » yureği serinlemek » cıkralık » ictepi » cekmeli » kavanco »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.