tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukselme » uckâğıt oyunu oynatan kimse » ortunmek » girişik cumle » oturuk » orgulu » cıngıraklıyılan » tutun balığı » kuru gurultu » purik » goncu » cıtlatılma » dama cıkmak » bant cozmek » tedahul » sonuc karşılaşması » renk vermek veya katmak » selâmunaleykum » mes ut » grejuva » baklava acmak » ucret » cığırtmacı » bon bon bakmak » duztaban » dort cifte » gok » doşeli » balcık inciri » kolayına bakmak veya kolayına » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » kona goce » ac ec » olum kalım savaşı » cozuş » dudağınıveya dudaklarını ısırm » kocma » taş » cakmak » şeylerden her biri tabaka » mahkeme aracılığıile mal ve mu » kurduğu medeniyetleri kendi i » kopru başınıveya kopru başları » oksuzluk » seciliş » senegalli » tahavvul » goz kuyruğu » guveylik » ıslahatcılık »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.