tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tefavut » kalın unlulerle art damak patl » calık » lek » tokac » onemlice » felekten bir gun veya gece cal » kaşının altında gozun var deme » ucuklaşmak » ayınlarıcatlatmak » kenarlık » ici kararmak » kırk bir bucuk maşallah » coğul ekleri » duşey cember » majuskul » acıklar livası » ne o » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » korelmek » maskaraya cevirmek » rovanşıalmak » ekmekci » ciceksimek » calkalamak » yureklendirmek » hoşca » nasihatcilik » mana fehva » bicimdeki bolumler » orgutlu » gok fiziği » icinden gulmek » kafatascı » kalburustu » nacar » catkılık » corap ormek » balast direnc » duyumolcer » canta » r r » arıbal alacak ciceği bilir » cıfıt carşısı » bilincsizlik » putur » muzminleştirmek » ezgic » ince gul yağı » aglutinin »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.