tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catışmak » guc » karşıtcı » bakla ciceği » icim » olağanustu » oğutlemek » yontem bilimsel » ici kapanmak » lufergiller » oykuculuk » yuzuş » ağzına veya diline kira isteme » başdumeni » fotoğrafcılık » uşurme » oncel duzen » puskurme » cıban işlemek » muteakip » İleri bir tarihte beklenen ge » herkesin gectiği kopruden sen » icicilik » zerzevatcılık » malûm ya » gecmek » verilmesi ve bu sahipliğin bir » cozulme » midesi almamak kaldırmamak ka » yemek secmek » gok » kuyruklu yıldız sacı » gercekleştirilmesi » cekirdecik » carşaf » yonelim » babamın veya ustamın adıhıdır » metafizikci » bukturmek » olcumlu » cığırtma » gencleştirmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » bezekci » oğretme » ici cekmek » muhakeme usulu » oz su » vietnam halkından olan kimse » cenesini tutmak »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.