tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotuleniş » bolum » canta » tumen » sungersi » carşaflatmak » soz » mucadele vermek » kacırmak » gozunde şimşek cakmak » caltı » sun » şuphelendirme » dokuk » cıkmak » sonum » kuf bağlamak veya tutmak » karşıtı » cekmek » donmek » cakaralmaz » yoneltec » onceleri » pastorize etmek » kumelemek » hazırlıklıolmak veya bulunmak » kocekce » calık » civi kestirmek » bictirmek » gonul tokluğu » cicek evi » oduncu » mahkemeye duşmek » kazıma » dağda buyumuş » dişozu » el emeği goz nuru » devir acmak » kazanclı » bolumlerden her biri kolon » bağlanmışkıl veya kıla benzer » kamcılı » teselsul » tumen » se » yureği tukenmek veya yurek tuk » dovme yapmak » buyultme » kemiksi bolge »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.