tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ESHABİL isim anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orgutlendirilme » piramitcik » mukevvenat » hac cıkarmak » mubaşir » boya kızıl kok flubia tinctor » kışdonencesi » metal parca » yasa cıkarmak yapmak veya koym » dizleriini dovmek » meş um » suclandırılmak » tenkitci » gorundu sivas ın bağları » şukreyleme » kepce » sunnetli » bicki yapmak » murteci » cayırlama » centik » tuketmek » yuzunu gormemek » ceyiz duzmek » gocebeleşmek » gonul bulandırmak » ic mimarî » cocukcu » pacal » gunluk guneşlik gorunmek » lâcin » vergi kacakcılığı » kaynatılmasıyla elde edilen ye » hucuma kalkmak » tenakuza duşmek » cekirdekci » dayanabilen sağlam guclu mu » duruşt » ici gitmek » rn » duztabanlık » oğretmenlik » sonucunda veya birden su yuzun » bağımlısıralıcumle » gecicilik » lık lik luk luk » lehinde soylemek veya bulunmak » oburu » şaibe altında tutulmak » kucuk »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.