tdk sözlük TDK Sözlük

 

ESHABİL isim anlamı

ESHABİL isim anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ESHABİL isim anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ESHABİL isim anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ESHABİL isim anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dortluk » flort » almancı » okuz » gergedan boceği » kalmak » ana sozleşme » kat iyet » il » tumel » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ust cıkmak veya gelmek » dunden » sozunu tutmak » amac dışı » adam icine karışmak » vekâlet ucreti » tedahul » yurumek » kosnul » men » yuz olcumu » istenc yitimi » burnu buyuk » hava calmak » muzik market » untu » suc yukleme » gozunu acmak » fotoğraf cekmek » cene cukuru » supruntucu » soya cekim » gobek havası » yara acmak » fırcalanmak » kulkedisi » hancer ciceği » kâğıt yapraklarından her biri » olcmede kullanılan alet » girintisiz cıkıntısız » anlamıverir » aşağıfalan yukarı » kızılelma » bokunu cıkarmak » guvenilme » iyiye iyi kotuye kotu demek » gozune dizine dursun » brut » kuşatma ihata »

ESHABİL_isim_anlamı hakkında da bilgi ve ESHABİL_isim_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ESHABİL_isim_anlamı nedir ve ESHABİL_isim_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.