tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Eve konuk gelse uğur da gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğerimin koşesi » torbada veya cantada keklik » ıtlak uzre » zırva tevil goturmez » musemmen » oclenme » kedi yetişemediği veya uzanama » sonum » tepegoz » taşcıl » cakmak » teşekkul » cilesi dolmak » odemek » zuğurtleşmek » utmek » kapamac » duzeyli » yiyim yeri etmek veya yapmak » goz kesesi » soz kaldırmamak » reduksiyon » gecen taşınabilir değerlerin b » utcu » ozgurleşmek » b b » kuşmu konduracak » cıngıraklıyılan » gosteren » oykuleme » hazırlık donemi » bir goz ağlarken obur goz gulm » murşit » yuzeyleşmek » dinclik » circirci » yuzune yazmak » ya herru ya merru » soz gelmek » genel gorunumlu » doşetilme » veresiye karşıtı » kok mantar » yer ucmak ii » koşe atışı » cengelsi » dalga gecmek » aralarınıacmak » hareketli parca » guneğik »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.