tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Eve konuk gelse uğur da gelir tıklayınız. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
medducezir » eli para gormek » ictimaiyat » her tur gosteri yapmaya uygun » kapakcık » turk meşesi » sondurulmesine yardım eden kim » ustune yıkmak veya yıkılmak » yukleme durumu » cukurlatmak » bunların taklidi olan madde » secilmiş » evdeki pazar veya hesap carşıy » gulutcu » dunya » gulle gibi » cekirdekten yetişme » trolcu » bağırsak asalağı tenya » anormal » kısmeti cıkmak » kok » taşıtcı » hapishane kackını » bicimdeki bolumler » dovdurme » cakmaksız » uzerinde pas oluşmak » vekilharc » İngiliz sicimi veya ipi ile as » mercan avlayan kimse » sokuluş » cengelli » kulakcık » kor » koklendirmek » bu veya şu kadar » ad » buyuculuk » munavebe » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » cala kılıc » orgutlendirme » acmazlık » kabak cekirdeği » acık elli » icerik » asansorcu » arayıacmak » soğdurmek »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.