tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Eve konuk gelse uğur da gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
descartes cı » uzerine atmak » sutsuz » işaretinin iki yanındaki anlat » koprucu » gonlu kalmak » veya krom kaplanmışcember bici » mastıciceği » murtefi » ada » yurttaşlık hukuku » utcu » teberruz ettirmek » park etmek veya yapmak » l » emekliye ayrılmak veya cıkmak » gulle gibi » koruklemek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » zubde » tuketici sayacı » şolen » ortturmek » topluluğu » ortaklaşa alışkanlıkların tut » emec » soz meydanı » koşe » ortenek » kendini kapıp koyuvermek » punduna getirmek veya pundunu » cekicleme » kendini aşağıgormek » k » mustezat » kalem acmak » gercekleşmesi imkânsız » herkesin yararlandığı » ofke » usbitken » durum » catır catır » altıalay ustu kalay » soz etmek » yalıngac » sivil yonetim » gobek » guneşalmak veya guneşgormek » bayındır olma durumu umran » cabalama kaptan ben gidemem »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.