tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Eve konuk gelse uğur da gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yola veya yollara duşmek » sunturlu kufur » şimşek cakmak » uygun gormek » ufurmek » cember » doğrultmac » gomlek eskitmek » odobenus rosmarus » uzengi kayışı » mukaddesatcı » fıstıkcılık » buyukluk hastalığı » akıl akıl gel cengele takıl » mutenevvi » on yargılı » cağrışımsız » yuksek perdeden konuşmak » hurmetli » celik parca » topcu » ustunde kalmak » hava ussu » mercimek kofte » etuv » tekelluf » lokma gozlu » imtizac » inşaatcılık » yeri goğu tırmalamak » neptun » gosterim » goynuk » şoyle ki » oz » dokulmek » la le » un » taclı » kopcalamak » frenkce » zuhal » icler veya yurekler acısı » ozel » sevincten ucmak » tahtacı » başlangıc » direncli » cilecilik » avanturiyer »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.