tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Eve konuk gelse uğur da gelir tıklayınız. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karnından konuşmak veya soylem » dokmek » albumin » cenekli » doşenmek » gonlune gore » ferz cıkmak » basma alım satımı » sorgu suale cekmek » kup gibi » rusluk » calkantı » corek mantarı » ti » mangalda kul bırakmamak » bulunan kopuren su » kampcılık » dunku cocuk » mış miş muş muş » inhisara almak veya inhisarına » goz kırpmadan » beşuc » koşe » kendinden gecmek » cimentolatmak » buruşukca » cenesini kapatmak » turkkâri » ot » ileri veya one surmek » adalet orgutu » alt bolum » yuzeyinin her noktasına basınc » lâtin » gluten tutkalı » urperti » murettiplik » kopru başı » lisan » kulağınıcınlatmak » da var ki anlamlarında kullan » ağac kurdu » başına calsın » antep baklavası » urumek » gecce » cağcıllık » keciboynuzu » dovmek » kepceleme »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.