tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Eve konuk gelse uğur da gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sempervirens » gozunun onunden gecmek » tevil goturmek » urkek urkek » ustune varmak » kızılbaş » dolambaclı » uc beş » kazgıc » muhre » gozu doymak » sune » gıybetci » sacın ak mıkara mı onune duşu » acık senet » zumrut » mulkî » sacı » mufrez » cizgi » pt » bağrışa cağrışa » ozdeksel » dediği cıkmak » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » yaşakıtmak veya dokmek » kulağına soylemek » ucarı » purcuklu » guzel » peygamberokuzu » cekip gitmek » ozdeşlik » muşir » cit sarmaşığı » gozeme » ucsuz » hapcı » yapma yapmayın yapmayınız » acık » ecele care bulunmaz » civisiz » muze gibi » bucuk » kurulur » sandıktaki sırtında ambardaki » cevre » karada olum yok » corap » oz itme »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.