tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Eve konuk gelse uğur da gelir tıklayınız. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplanmak » kuzu postuna burunmek » surum surum » kırk bir kere maşallah » yarma kutuğu » suyundan yararlanılan cukur » surgu » subyan » kibritci » koşe donuculuk » cevrim » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » sitteisevir kapıyıcevirir » supruntucu » cevrecilik » kutle » hurriyetsizlik » takayyut » afgan » gunce » gomlek » kesip veya kestirip atmak » universite » allah dirlik duzenlik versin » kirec ocağı » arkadaşdeğil arka taşı » ip » teferrut » gungormuş » dorduz » cıkık » gurultucu » gununu doldurmak » yazıcevrimi » başından aşağıkaynar sular dok » gayya » pestili cıkmak » cozmek » şeref unvanı » figuran » yuzme » fluorışıl » dava gutmek » cizgi olcek » cok » gun gormemek » icini ezmek » super lise » duyuustu » kaca kac »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.