tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Eve konuk gelse uğur da gelir tıklayınız. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici almamak » sovuntu » ceteleşme » maraz esenlik karşıtı » gozler onune serilmek » tefavut » cipilleşme » cozumleniş » dalgıc kuşugiller » cetrefil » başına calmak » cift gormek » hoşgorucu » pd » takipci » ad cekimi » candı » kırcıl » kamışatmak veya koymak » yuklenmek » soğukca » damak unsuzu » koturum olmak veya kalmak » anlamıverir » buzuluş » gocmenleşmek » musveddelik » mulemma » on yuzbaşı » recel » tutuşmak yanmaya başlamak » boşinanc » sergi acmak » cocuğumsu » cattırmak » efendime soyleyeyim » ceneksiz » ac gezmektense tok olmek yeğdi » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » tohmetli » gunlerden bir gun » duşman » kaput gitmek veya olmak » cetrefilleşme » beşdort » başoğretmenlik » koltukcu » gomme banyo » uzum turşusu » gonlune doğmak »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.