tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Eve konuk gelse uğur da gelir tıklayınız. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rusluk » ufleyici » muzik » uzulmek » gozleri cekik » kucuk » muhurlemek » kacırmak » şovalye ruhlu » kurulu duzen » kullemek » ostaki borusu » oynakca » z » imtizac etmek » cıkıt » iğne ipliğe donmek » bisulfur » turetmek » sarkaclamak » mucevher » konuk sanatcı » cin carpmak » doğrultmac » balıkcıllar » teşkilâtcılık » catma » hic değil » keleye cekmek » yuz yazısı » aklınıcelmek » statu » kutikul » doğmelik » iskeletli hayvan corallium rub » ru » cıkmak » akac » cepecevre » odev » olcmek hesaplamak hesap etme » gul suyu » kor baca » cıkmak » onune gecmek onune gecmek » kucuk bitkilere verilen ortak » sudan cıkmışbalığa donmek » boce » cevre sağlığı » ac gozunu acarlar gozunu »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.