tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Eve konuk gelse uğur da gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dile dillere duşmek » curukcul » cevre » salcalık » ağzından cıt cıkmamak » dunit » yoğurtcu » ala yuntlu » konkasor » duşman başına » berguzar » gumuşsuz » dovdurulmek » tumen » temel cumle » supruntucu » cift kol » İzinli olma durumu » deniz veya hava savaşınıyonetm » duz yuzeylerden her biri » yukum » ic ses duşmesi » gureşilmek » universiteli » koy koruculuğu » malikîlik » patates boceği » ilâc yazmak » mekanikcilik » kıskac » capkın » cevrinti » cığırtı » kendiliğinden ureme » ickici » turkulemek » karakılcık » yunanca » carşı » hizmetci » hesap acmak » otmek » nemceker » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » başcık » olmezlik » sıcan otu » gun batımı » cıkma » yaydığıgozle gorulen ışıma »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.