tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Eve konuk gelse uğur da gelir tıklayınız. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıt a sahanlığı » zuhul » catı » şumullendirmek » icine ateşatmak » cıplak maden » comak » tenasup » nd » demec » paraşut birlikleri » iskorcina » berhudar ol » yedi gomlek uzak olmak » karım koylu » ad govdesi » suzgecli » fluoresans » gecim kapısı » cıyan gibi » kışgunu » kurekci » buyuleyici ozellik » icerlemek » uvez » duşkunler evi » metafizikcilik » rucu hakkı » xviii yuzyıl sonunda başlayan » toyga corbası » temeddun » kumultu » ipek bocekciliği » beklenmediği umulmadığıveya c » tunel gecmek » sayıştay » jut » ceneli » dukkân » nazi » uyandırmak » ic bellek » suruluş » kucuk » botanik bahcesi » durulme » değişkene gore hesaplanan sayı » doğum kontrolu » sureduran » istifci »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.