tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Eve konuk gelse uğur da gelir tıklayınız. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
emlâkcilik » aslıcıkmak » bulunan bolum kafa ser » tekâmul etmek » yuce divan » capar » organizmaların oluşturduğu bir » melâmî » denkcilik ği » pis soz » tecrubelilik » dil » cepic » yuzustu » kılıc oynatmak » sovuşmek » kanırtmac » olum orucu » sonum ayrımı » ince karton parcası kartvizit » kulak asmak veya asmamak » tespih cekmek » kuf » mancu » aristotelesci » enayi dumbeleği » kozleşme » kalafatcılık » halacca » yuksekten ucmak » cocuk » dolambacsız » carliston marka » sinemacı sinemanın ceşitli ko » bol kepce » motamot ceviri » ciftleştirmek » afşar » kubik » gecimini doğrultmak » protestan » mirac kandili » yonetilmek » cift kişilik » ust tabaka » yukseklikolcer » kâğıt gibi olmak » surtukleşme » olcu » erkec »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.