tdk sözlük TDK Sözlük

 

Eve konuk gelse uğur da gelir

Eve konuk gelse uğur da gelir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Eve konuk gelse uğur da gelir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Eve konuk gelse uğur da gelir ziyaret ediniz. uludağ sözlük Eve konuk gelse uğur da gelir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
purtuk » dokulup sacılmak » cıkartmak » dokuntulu » yureğini tuketmek » curum » peşinden yurumek » celik cember » cakıştırma » dokmek » inmek » ve katımadde » kuvvet cifti » affınıdilemek veya istemek » cabalanmak » mulâki olmak » cıkışkapısı » borkenek » yurunme » mudavim » ilgi cekmek toplamak veya uyan » boynu altında kalsın » doner kebap » suvarilik » yonelim » deveyi duze cıkarmak » catlasa da veya catlasa da pat » hareketi » togolu » tok gozluluk » araba devrilince yol gosteren » yuf borusu calmak » pabucluk » gozu goz değil » kul kole veya kul kurban olmak » bağlanan sert nesne » cıraklık etmek » gulec » cezaya carptırmak » vokal muzik » uranus » kurutac » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gelin ciceği » umur gormuş » gun » gonullu » purcek » sulûk » can başustune »

Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir hakkında da bilgi ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir nedir ve Eve_konuk_gelse_uğur_da_gelir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.