tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşundurucu » tevettur » ustunde kalmak » ikili kok » camaşırcılık » hayırla anmak veya yad etmek » ictima etmek » ortme » muhlet istemek » inşaat civisi » korletmek » eşgudum » eline ayağına uşenmemek » kendine gel » gelişmişcanlı » doşeme » citmik » gozetleyiş » yatak yorgan veya yatak doşek » gun » suru » ozleşmek » toskurme » catlak ses » duşuntulu » gorunuş » kulucka devri » canıcıkmak » kirec kaymağı » gic » ici surmek » coraklaştırma » yuksek oğretim » kutlesel » boynuz takmak veya takınmak t » muşir » kalpci » acık » oh cekmek » daloğle » sulfurimetre » deneyustu » inşaatcı » uykusu bolunmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » uleştirme » mektep cocuğu » cubuk odası » bukunmek » bir cift »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.