tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cingene borcu » japon hurması » el mi yaman bey mi yaman el ya » kepce kuyruk » cıkışbelgesi » cokertmek » duzeni feodalite » cıngırdamak » yosun bağlamak veya tutmak » taannut » iktisatcı » ucuncu » okuz trene baktığıgibi bakmak » kırıp gecirmek » boce » gomulmek » oz devinim » gobel » dallarınıkısaltmak » cerviş » cocuk » koşeyi donmek » pacayıkaptırmak » kavanco » terekkup etmek » crocodilus » sız siz suz suz » konvertisor » cavuşuzumu » mureffehen » iler tutar yeri olmamak veya k » sırtından para kazanmak » gureşme » tecrube » carpma kapı » musademe » eşitcilik » kore » gozu acıklık » donuşme » tekâmul etmek » ric at » var ol » ters duşmek » kethuda » yutar hucre » departman » musteşarlık » uzengi taşı » luks hayat »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.