tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunya yuzu gormemek » suyu mu cıktı » dunur gitmek » bahsi gecmek » goruş » yarayan kuru ince yaprak » kısır dongu » mer iyet » ac » sarachane » celmek » yoklamak denemek tecrube etm » yuzde » fuzyometre » cuvallatma » icin icin kaynamak » nankorce » cırağ » adınıkirletmek veya lekelemek » gorevselcilik » nişan yuzuğu » kurşun dokmek » sanayi bolgesi » cuvalcı » sıcanımsılar » seyrana cıkmak » rencper » satılık ziftin olsun selânik » goturucu » kediye peynir veya ciğer ısma » zembereği boşalmak veya boşanm » carpmak » yuk » amerikan bar » duşurmek » kustere » teavun » devenin başıpapucu veya nalı » ayrıduşmek » supruntuluk » acımlama » borc » nufus bilimi » dilini eşek arısısoksun » cintiyan » mushil » maltalı » tuk » nu » hukmolunma »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.