tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzune gulmek » istifci » goz yıldırmak » emniyet duğmesi » tebdilihava » yuksek » teşhis etmek veya koymak » dirlik duzenlik » başıustunde yeri olmak » us » dallarınıkısaltmak » surmek » gungormuş » okuler » kuculmek » enek » cakal armudu » calım » hesap ozeti » gocurmek » suslemek » doşeme » lugat » denizden cıkmışbalığa donmek » boceksavar » tarcın » popularite » kıc » cıtırdatış » kene goz » faca » tezevvuc » merkeziyetcilik » pacalı » mecusîlik » muderrislik » başta veya başında bulunmak » bosme » horoz evlenir tavuk tellenir » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » sursat » kucukucu » sacıp savurmak » celtik kargası » bulbul gibi soylemek » solpumek » yuz kızartıcı » dodurga » yuzde yuz » karşısına gecmek »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.