tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzenek » boşa cıkarmak » duğmeli » muz » doşemeci » konsolide butce » ornek almak » tırnağına veya attığıtırnağa d » sutlendirmek » coban kulubesinde padişah ruya » dordul » karakeci » goz aşısı » halil İbrahim bereketi » gununu gun etmek » copluk » frenk menekşesi » cıplak resim » hic » gosterme sıfatı » bulgusal yontem » doner » sc » ilk iki dereceyi kazanacak atı » da de ta te » cıfıt » maddelerin genel adı » mutercimlik » uleştirimli » taclı » ipi cozmek » toplu calışma » buzul cağı » govdesel » mubarek » poğacacı » kalca » acımlanma » alcalma » mucerret » pacayıkaptırmak » acıklayan » unlu duşmesi » oğureceği gelmek » acıklığa kavuşturmak » mureccah » torel » tıraşfırcası » kazık kok » kumaş »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.