tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekilmek » başkasına ait olan bir şeyi iz » sandıkcı » odyometre » tokezlenme » kabak ciceği gibi acılmak » allahutealâ » cicekleme » işkembe corbası » cop arabası » gecim derdi » dovunmek » dumen tutmak » cekce » goruculuk » barcak » duğmek » olcuşturmek » yedirip icmek » vucut » ettiğini bulmak veya cekmek » tepeustu » bir baba dokuz evlâdıbesler d » komurleşme » mufekkire » dikenli yuzgecliler » oz oğrenimli » cıkarmak » cok anlamlı » izlenim uyanmak » sut corbası » gonder » cimleyiş » parcası » oykunmek » carıkcı » ciftlik » husnuyusuf » kutle » alcaklaştırma » maddelerden oluşan varlığın he » supermarketci » alıcıyonetmeni » iliğine işlemek veya gecmek » kolcer » acık secik » gorundu sivas ın bağları » duğumunu cozmek » apacıklık » kalıtcı »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.