tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozlentili » kulak asma » koken bilimi » civilemek » kaput gitmek veya olmak » icinde » at başıberaber gitmek » frenk » başına calsın » serbest olmayan » at » cemen » başortulu » gozleri kan canağına donmek ve » ezgi » nufusunu cıkarmak » goreneksizlik » ozdeşleşmek » dokuntu » ayıgulu » muteammim » kupe ciceği » cumhuriyetci » cadır yıkmak » guc » akıl yurutmek » cozulmek » yukarı goğe doğru olan yanı » cıkışbelgesi » sistem » ulker » icme suyu » nufuz etmek » bal ozu » ters yuzu » balık sutu » arayıp soranıbulunmamak veya o » e » gormek » kuc » allah ın işine bak » toplumcu gercekci » arap rakamları » uzum şekeri » mumin » kostebek illeti » elinden cıkmak » kok » kâğıt yapraklarından her biri » acak ecek »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.