tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catışılmak » servis asansoru » kadıkoy taşı » sozcuk vurgusu » civit otu » mutekâsif » musamahalı » ortak yonetim » ses vermek veya vermemek » gerek gormek » kireclenmek » yedek akce » penceletmek » armut pişağzıma duş » carpmak » uzatılabilir » gonlu olmak » durum » beyaz sıvı » gecirmek » gureştirme » oruklemek » toprak cimento » curlatmak » bektaşî sırrı » cok yanlıveya yonlu » aile butcesi » şaka goturmemek » iyi veya temiz işaltıayda cıka » boynunu bukmek » cimenlik » sıl sil sul sul » odunc alma » supruntu » transit gecmek » hareketi » harcamak » kahkaha ciceği » icindeki en kucuk birlik » pirinc » muslukculuk » sansurlu » kose » sacak bulut » pirincsi » terettup etmek » kalbine gore » soğutluk » petrolcu » suclama »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.