tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camurlatma » kıt alar arası » fluoresan lâmba » goz bebeği » capcak » eli boşgelmek veya gitmek » anglikanizm » subut » yureği pek » musavi » ozdeşlik » birkac » kucukce » muheyya » sozunden cıkmamak » yuzer havuz » bolucu » gecirme » grizuolcer » catal ağız » elden duşurmemek » kosnulluk » telâşgostermek » yeise burunmek » copur » tekerrur etmek » başmakcılık » kopru » gur gur » işcevirmek » tohmet » caktırma » dudak unsuzu » aracılığıyla duymak değmek e » soluk almadan dinlemek izleme » vazgecilme » calışma odası » duyuustu » eziyet cekmek » golgelendirme » boşgozlerle bakmak » olculer » on alım » murettip » ustlenmek » organların her biri » acemilik cekmek » oğle uykusu » cakmak » teemmul »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.