tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aristotelesci » bir dostluk kaldı » muteaddit » guvey i » doşemesiz » carşamba pazarı » pacalık » yurutulmek » pilot koşku » muşteki » dizginini cekmek » cakmaklaşma » posasınıcıkarmak » bugun » acık kalpli » ağac morus » boldurmek » gozu kesmek » yuksuk otu » ruslaşma » gudukluk » yukseklikleri ve yol actıkları » gozetici » yureklendirme » cırakman » hakcası » cirkinleşmek » fransızlaştırma » hakkıgecmek » hukmolunmak » secmek » okuz » portfoy » uygurca » gozlemecilik » dovuşkenlik » gucu gucune yetmek veya yetmem » kotumserlik » camur » bibliyotekci » cur etli » uc bucuk » burnundan duşen bin parca olma » germanistik » luzum var » sarac » yuregir » mutemeddin » sayısınıallah bilir » mangal gibi yureği olmak »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.