tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
is at etmek » ustupulemek » duzguncu » kumelenme » cevirmek » temerrut » cifte dalmak » kotumserleşme » fırsatınıduşurmek » ozdeş » dalıp cıkmak » deli bayrağıacmak » yangından veya gumrukten mal k » kalıplarla desen yapılmışbez » tuketici » gurcu » telefon etmek veya acmak » alcalma » acısal cap » ırkcılık » yaltakcılık » cemaziyulevvelini bilmek » ağaclık » duzenlenmek » bukulmek » curuk sakız » kutur kutur » bol bulamac » cozulme » unlu » iplikcilik » kulleme » plutonyum » dârıfulful » olcuşme » oksitlenmeyen bir element kıs » alt ust etmek » kucuk sakarca » ak duşmek » corak » eltieltiyekustu » değişkene gore hesaplanan sayı » saclımeşe » calışma saatleri » kendi gobeğini kendi kesmek » sovdurmek » cozunmek » yuk hayvanı » bolut » cıtlama »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.