tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacmak » kabahat samur kurk olsa kimse » cağ » spotcu » tepeustu » guluk » abanozdan yapılmışdilenci cana » kargın » yuruk » sozum yabana veya sozum meclis » utuleme » kalensove » golalası » ruzgâr gulu » muşerref olmak » guve » yureği boğazına tıkanmak » calgıhane » burnunu cekmek » olu deniz » ciftleme » otme » goruşulmek » mustear » sitteisevir kapıyıcevirir » muk » cekelemek » cıvgar » husun » coklukla » arasında den başka anlamıyl » cikolatalı » dayak duşkunu » vekilharclık » ickin » yonelmeli tumlec » vucuda vermek aşıyapmak » koreltmek » cobanlık etmek » oğurleşmek » transit gecmek » guzelce » lutfeyleme » cocuk » cem an yekûn » bıcak gibi kesmek » luks » tat » koc » sut kırı »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.