tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
herkes gider mersin e biz gid » cırpma » kuafor » mal » cingene pembesi » gonul belâsı » yuzunu gormemek » durum durum » partoner » durum » uykusu başına sıcramak » yoksulluk cekmek » duven » yıldız ciceği » skoc » yakut » goz » duzeltici » gonlu bulanmak » gormek » suruluş » denetci » soluğu kesilmek veya tutulmak » ustun » surundurulme » guvenirlik » gobek adı » adam icine karışmak » romalı » temettu hissesi » uckurutan » kulturlenmek » gumruklendirme » garnitur » arıtma unitesi » borulce » gelişmişcanlı » duruma gelmek » yureği yaralı » ciğerinin icini bilmek » cift sayı » sefalet cekmek » zerzevatcı » gosterilmesinin izne bağlıolma » yavaşca » kurduğu medeniyetleri kendi i » şikâyetci » yeri » ici icine gecmek » oz »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.