tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amerikanist » boşluk » kul sıkılmayınca hızır yetişme » sucustu mahkemesi » kaygıcekmek » sıcan » muziksiz » gorucu » odeme » tutun » da de » hoşduruma gelmek » gumuşîleşme » peşkeşcekmek » sutanne » ustune ustluk » balıkcıduğumu » koh basili » projektor » surekli olarak gidip gelmek » gudumlemek » celmeleme » gravurculuk » cozmek » uretme » corten gibi » akcaağacgiller » teşkilâtcı » şuyu bulmak » mutehavvil » eğitim » zemberekci » turt » cift dalma » utulu » munasebetli munasebetsiz » toskurmek » it ite buyurur it de kuyruğun » kırıp dokmek » cılk cıkmak » ilgilenen mahallî yonetim » cekme » soz yok » azaltmaya yarayan arac egzoz » suzgu » acık artırma » sacılıp dokulmek » gozleri berraklaşmak » celişme » di »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.