tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şovalye » saptayıcı saptayan sabit kıl » surtuşturme » ozel » gorunumlu » sozel » korun istediği bir goz allah » cıkmak » muşarunileyh » koy meydanı » cizgisel » olu yemeği » sovuntu » icin » guvence » cadır tiyatrosu » cicek sapcığı » gercekleştirmek » yeri opmek » cerrahî mudahale » yurumek » doşeli » coreklik » mumeyyiz » tutsuleme » acık hava tiyatrosu » akıntıcağanozu » gommek » soylev » emlâkci » ucayak » pis pis duşunmek » olum » oz yaşam oykusu » muzik odası » cardaksız » tongaya basmak veya duşmek » ici geniş » alman papatyası » olu yıkama » goğus kafesi » suspansiyon » alt bolum » yureğine kurt duşmek » cocuk oyuncağı » kıctan bacaklı » araplaştırmak » duzenleşim » salcalanma » şişkofte »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.