tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakır cukur » cağcıllaştırmak » tersi donmek » cığırtkan » ustu kalsın » studyo » gomlekliler » dunku cocuk » canıcıkmak » hareketini inceleyen bilim dal » a a » gonlu cekmek » kusku » duzmek » sumek » pacavralaşma » sumsukgiller » sermayeyi kediye yuklemek » odevcil » gunah kecisi » ağac arac eğirmen kirmen » dede dedesi koruk yer torunun » kuskun » tup » denizgulu » gomulmek » oyle oyle » notrleşme » sondurulmesine yardım eden kim » keciye can kaygısı kasaba et » motamot ceviri » sustalıcakı » defol » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » koyuvermek » iplik cekmek » luzumlu luzumsuz » istintac etmek » ecel geldi cihana başağrısıba » hakikî » icerik » onleyen eğik bolum » gercekci » topcu » oz itmeli » cekimli » etmek » cunun » domuzdan bir kıl cekmek veya k » ustune duşmek »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.