tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
haşatıcıkmak » cs » acmaza duşmek » mustahkem » tebeddulât » unce » dokturme » kapanmak ortulmek » gostermek » gorungu bilimi » uzerine varmak » pazara cıkarmak » tedahul » setlic » guz donemi » cile cıkarmak veya doldurmak » distributorluk » yatakcı » el işciliği » suc aleti » koltuk duşkunu » ramp ışığına cıkarmak » enjektor » geziye cıkmak » tasasısana mıduştu » yuzu tutmamak » bicimi » gorevli » cizmek » coğmek » il » gorunurde » ici rahat etmek » ici gecmek » helenist » gobek » haber salmak veya yollamak » pabuc pahalı » kosele gibi » tukenmek » her biri mesame » emec » percem » kopurme » ağzına tukurmek » isteğinde direnen kimse » parfumcu » yıllıkcı » ali nin kulâhınıveli ye veli » rest cekmek »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.