tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
techiz etmek » dupeduz » muzminlik » cevrilmek » maslahatguzarlık » eşeysiz coğalma » pirinc corbası » nukleon » ucuculuk » mucessem » borc » ifrit kesilmek veya olmak » carpıcı » tevettur » yuz geri etmek » ekmekci » kokain cıkarılan en cok peru » kayda gecirmek » ovunme » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » sutkardeş » ardıc kuşu » gozuyle gormek » cokmek » cıkmalıtumlec » capraşıklaşma » ovunc cizelgesi » tecessum etmek » ilişkilerin butunu iktisat » olcu » kılıckuyruk » ağzına veya diline sağlık » cercevelenme » aracılığıyla duymak değmek e » sakalına gulmek » caldırmak » ırakgorur » bir fincan veya bir acı kahven » casar » dekartcı descartes in oğretis » ters yuz » ortunme » eskişehir taşı » el cabukluğu » şerefe veya şerefinize » ir » uzluk » siper guneşlik » cekiştirme » sırtından cıkarmak »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.