tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozleşmek » tasa cekmek » sozsuz calınan parca » sızıcıunsuz » pazar ola » dilmac » duzen » canak comlek » oduncleşme » cağrışımsal » uzerine almak » ki » kırmızıgomlek » bilincsiz » mukrim » doşeli » baygınlık gecirmek » icerik » utulemek » ardına veya arkasına duşmek » gondermek » iceri » cebine indirmek veya atmak » gecmişzaman gorunumu » cifte kavrulmuş » ahi » tuyleri diken diken olmak » granduk » ovguculuk » cıtak » sın sin sun sun » ustunkoru » cayır tavuğu » olusu ortada kalmak » capkınlık » ofkelendirmek » capraz kafiye » başıbutun » kıratınıolcmek » tevekkul » yoluna can vermek veya yoluna » aylakcılık » kıssadan hisse almak veya cıka » skoc » kotuye kullanmak » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » oluruna bırakmak veya bağlamak » acık kapısiyaseti » yer yer kazıyarak alttaki renk » geldiklerini belirtmek »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.