tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gosterişli » arkasında yer alan alfabetik l » deke duşmek » olağanustu » onerme » munadi » buyuklerin ellerinden kucukle » taşıtcı » ses yonetmeni » ciğde » mudara » sabahıbulmak veya etmek » yılan cıyan » bordur » akaclama » bodur tavuk her gun veya her d » acık kapıpolitikası » cokertmek » guduk kalmak » ictensiz » kazgıc » unsuz gocuşmesi » acemi caylak » carcur » madde » coğu kez icinde yapıkalıntılar » cıkrıkcın » ayağına celme takmak » dama oynanan taş » cam sakızıcoban armağanı » mercimek koftesi » eğimolcer » guceniklik » kor » tekerlekci » kılıc bacak » ceşnicilik » ağılıbocek » guvensizlik » trabzon hurması » ocakcılık » halk muziği » otumlu » icin kullanılır » un corbası » ilâc yazmak » başkonakcı » şoyle ki » uleştirilmek » sorgu suale cekmek »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.