tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcaklık » cokmek » calık » bicimleme » urpermek » dordun » kacıklık » gercek varlığıinkâr eden aşırı » yalcınlaşma » nasrettin hoca nın turbesi gib » w w » uşume » toplu olarak oğretimin yapıldı » namertce » sonuclandırmak » renkolcer » iciriş » şohret salmak » cetinleştirme » ciceklenme » beleşveya bahşiş atın dişine v » murekkep » limon kufu » percem » tecrube » yaza cıkmak » dili pabuc kadar » unlu turemesi » yureği tukenmek veya yurek tuk » duvar cekmek » olcu almak » hint gureşi » acık yeşil » eskimoca » hayvan sınıfı haşere » hristiyanlaştırma » ateşparcası » doşetilme » gozleyici » salcalanmak » kopru kurmak » kendini toparlamak veya toplam » şarkısoylemek » garnitur » uzun parca » helâl sut emmiş » desinator » elciye zeval olmaz » bolunen » yurekten cağırmak »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.