tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
u u » koken bilimsel » yuzunden » kooperatifci » goğusluk » celişme » badem gozlu » ipek boceği » lupletmek » meraktan catlamak » cizgileşme » benlikci » duldul » gostermek » bicmek » guneş » sozunu esirgememek veya sakınm » icki masası » coğuncek » yağmur olsa kimsenin tarlasına » yureğine işlemek veya yureğe i » ali » gerceğe aykırılık » etkin oğretim » moduler sistem » okka cekmek » somak rhus coriafia » gureştirmek » iler tutar yeri olmamak veya k » doteryum » birbirine duşmek » donmeli » eli ayağıveya eli kolu bağlı » kontrolor » cakı » bunakca » acık işletme » icinden cıkmak » capaculluk » nobet » yontuk duz » icinden gelmek veya gelmemek » cuha ciceğigiller » gudumlu » on oluşum » sun » un » coğunlukla » İzmir kofte » ozgurleşme »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.