tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hevesine duşmek » pabuctan aşağı » hristiyanlaştırma » zuppeleştirme » gozunu gozune dikmek » kunguldemek » toprakcıl » ayıyuruyuşu » kocuşmak » muzaheret etmek » ictimaî » muslumanlık » gozetmek » i hâli » ağzından baklayıcıkarmak » duşurtme » ikram gormek » ici veya midesi kazınmak veya » kokoreccilik » gucu ipliği » yuksekten ucmak » cerez » cerceveli » entelektuel » ti » cobanlık » dişcilik » sitteisevir kapıyıcevirir » ciğciğyemek » tumeller » dışyuz » kesip veya kestirip atmak » parfumeri » ustune olu toprağıserpilmişgib » şefaatcilik » bir tatlı » ortac » oğutcu » ozerklik » ozellik başkalık ayrım » ileri goruşlu » kitaplık gorevlisi » cukundur » naturist » turkmence » dili kılıctan keskin » kokcu » zihnini celmek » bitkisi thuya » arap tavşanı »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.