tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gum gum etmek » emeği cekilmiş » inanc » cift kanatlılar » burgulu » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » kırılgan ve katıbir element k » cıtlatmak » anormal » corbacı » nufuz etmek » kur a cekmek » copluğu » cecik » cizmecilik » oz tahta » fırcalama » alım elim » bilinc akışı » gozleği » yuklenmek » uretici alan » toretanımazlık » ne hesaba gelmek ne de kantar » parca » cennete cevirmek » sarımsağıgelin etmişler de kır » kur an veya ekmek carpsın » suluk » cadır ciceği » cope donmek » acıklar livası » ustunden gecmek » tepegoz » guduk » australis » yapılan resim ve bezeme işi » sirkuler » uvertur yapmak » cuzdan » sozu ağzında bırakmak veya soz » cember kayık » ozurlu » adamına catmak » buyuturluk » musamere » cırak » teamul hukuku » gorungu bilimi » dunden bugune »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.