tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
helvacıkoku » kalleşce » al gulum ver gulum » başıyastığa duşmek » gecmek » carpılmak » cılgınca » husrana uğramak » elekten gecirmek » elini ayağınıkesmek veya cekme » guvem eriği » hoşca kal veya kalın » duygularıacığa vurmak » ceyizlik » olcu » tarcın » dolambaclı » yedek veya yedekte cekmek » duldul » yuz kere » fedakârlık yapmak veya gosterm » suyu nereden geliyor » veya toprak harc » gecmek » piyasaya duşmek » dikilip durmak veya kalmak » goncu » tek cekirdekli » mahrut » museddes » cırpmacılık » ciftteker » haricten gazel okumak veya atm » osmanlıca » uckâğıda bağlamak veya getirme » goz demiri » avazıcıktığıkadar » soylence » kapanmak ortulmek » kuvet » ciğlik » adam icine cıkmak » nogay » tukurukleme » kufletmek » alt ust boreği » artıuc » gorevlendirme » boğazına bir yumruk tıkanmak v » duz »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.