tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boluk boluk » surukleniş » lâf soyledi bal kabağı » hurc » koyleştirmek » siluryen » tenevvu » ispenc horozu » niyaz etmek veya eylemek » cevabıdikmek veya dayamak yap » pacasından tutup atmak » ciceksiz bitkiler » ozelleştirilmiş genellikle di » orgutlu » omur gecirmek » yureğine su serpmek » karşılıksız cek » siyanurik » yukarı goğe doğru olan yanı » goğus goğuse » ucurmak » coğurcuk » kaya guvercini » cakmakcılık » gecişhakkı » ec » acmak » almanlaşma » cayırmelikesi » munteha » başınıgozunu yarmak » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » guluşulme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gecmek » madalya toreni » cevrileme » elden kacmak » tenasup » burnunun ucundan otesini veya » telli balıkcıl » cakmak » gorecilik » maltız » im » icerlemek » icmek » korelmek » mulkiye idadîsi » kosteklenmek »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.