tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Filya tarlası tıklayınız. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir gunluk beylik beyliktir » kafasıcalışmak » ortak olculmez sayılar » yurumek » yağlıharc » fil yuruyuşu » tukenmek » selektor » borc bini aşmak » boşluk » cimcek » durmek » şeref unvanı » cakım » ustun tutmak » a a » cakırlaşmak » boceklenmek » surguleme » bunye » meraktan catlamak » dârıfulful » elden gecirmek » ic » gok taşı » araclı » formul » komec » dinc » cıkmak » vucutca » babam » hareketin yeniden kurulmasıyla » tenevvur etmek » murettip » uc nalla bir ata kaldı » duzulme » goz goz » kanada geyiği » yaprak dokumu » stokculuk » divaneye donmek » ada » tehaluk etmek » capraşmak » carpma kapı » omur boyu » amasımamasıyok » luzucî » sozlu »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.