tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odev bilmek veya saymak » gece gunduz dememek » kanınıicine akıtmak » somurgenlik » kutletme » erincli » gozculuk » zihni acılmak » şaibe altında tutulmak » suzulmek » goruş » orman sıcanı » muşabehet » cıkmak » viola tricolor » guncel » karalâhana corbası » ana kralice » onduleli » hidrur » coplukculuk » perdah vurmak veya etmek » gece » orgutlendirilme » okuzluk » durdurmak » bir ayak once evvel » şukur » acık işletme » cekme kat » alcacık dağlarıben yarattım de » temas etmek veya biriyle temas » surtuşturme » argaclamak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ucuk » corek » surtuşmek » urun » ruzgârlı » dizustu » gorgulenmek » benicincilik » cıdam » unlu kaynaşması » olmez otu » kuşgomu » icine sıcmak » nazariyatcı » surtuşme »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.