tdk sözlük TDK Sözlük

 

Filya tarlası

Filya tarlası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Filya tarlası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Filya tarlası ziyaret ediniz. uludağ sözlük Filya tarlası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gommek » sucukculuk » gondermek » ne soyluyorsun » los » lokma goz » hazırlıksız olmak veya bulunma » yaz donemi » celişmesiz » kılıc oyunu » cekişte » magnezyum sulfat » tup gaz » gun kavuşmak » ateş » hatime cekmek » cecen » kıt a sahanlığı » fotoğrafcılık » yurutum » gecişli » soz karışıklığı » parcalarıkaynaştırma işi veya » seramikci » bir catıaltında olmak veya bul » yumruğuna guvenmek » sulfit » tampon bolge » hak yerini bulur veya hak yerd » kumaşcı » gume gitmek » caldırmak » somurgesi olan veya somurge el » arslanın adıcıkmış cakallar b » recine » icindeki en kucuk birlik » caylaklık » okce » yandıgulum keten helva » kitaba veya kitabına uydurmak » hukum surmek » bortu bocek » bin işci bir başcı » şeyin ayrıcalığınıanlatır » calkanmak » bicme » gurultuye getirmek veya boğmak » pabuclarınıcevirmek » vurma calgılar » ıl »

Filya_tarlası hakkında da bilgi ve Filya_tarlası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Filya_tarlası nedir ve Filya_tarlası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.