tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sandık duzmek » kafasına gecirmek » paraşutcu » sinek ufak veya kucuk ama mid » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » capaklı » lâtin yelkeni » gucuk » midibuscu » mağazasıolan veya mağaza işlet » gerekceli » ozellikle celik dokum ve alaş » torel » bisulfur » tecessum etmek » govdeye atmak veya indirmek » cift capraz denir » okuzdili » sacak kok » cifteleme » tekefful etmek » beşpence » zahmet etmek zahmete girmek ve » iki cami arasında kalmışbeynam » yeterlik onergesi » takti i » cikolatacı » tutunacak dalıolmak veya olmam » cozme » gecmiş » yuzsuzce » bir yerde kullanılan bir yere » dovuşmek » genizden konuşmak veya cıkarma » sure olcumu » unlenmek » guzellik salonu » mehter yuruyuşu » suzme » cağırtı » regaip kandili » duzem » kısıtlayan kısıt altına alan » duzlem kure » amerikalı » kuşumlenmek » bicici » gocurmek » inmek » magnezyum sulfat »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.