tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başlık atmak veya koymak » kethudalık » canak » muzevirleme » korlenme » muessis » sıkıysa » mısır turnası » duver » cok sesli » gocmenlik » tenasupsuz » cotanak » cozulmek » soz ustası » alkışcı » bolme » kacırtmak » gucluğu veya guclukleri yenme » oluşturduğu donme eğrim cevr » parcacık » soz gosterisi » derme catma » duşukluk » tekâmul etmek » ufurme » korku sacmak » durmek » duşkırıklığı » hukmu parasına gecmek » gozu keskin » sure aşımı » calıbulbulu » sobe » ucuncunun olmazlığı » zimmetine gecirmek » cıkarmak » sozlu » oğretilerin genel adı akliye » kuplu » kahır veya kahrını cekememek » ballıborek » dumen bedeni » onunu almak » ickin » paca gunu » yağlıkcı » mutereddit » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tutunu tepesinden cıkmak »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.