tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dilmaclık » cuvallatmak » diğer ceşitli hizmetlerin butu » esi » ipekci » cicek bahcesi » elden kacırmak » dem cekmek » muntesip » lisan » ayırmac » japon elması » konuşma gucluğu » doğaustu » catallaşma » amaclama » usulsuzluk » gozunu toprak doyursun » aktualizm » yureklilikle » malûlluk » goz » haraclı » ucuşmak » muhre » olculu » mubadele » işin ustesinden gelmek » oncel duzen » cizgi » cok seslilik » muvezzilik » hint pamuğu » duşuncesizlik etmek » korukcu » mudevven » yayılmasınısağlayan cihaz » zihni bulanmak veya karışmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yontma taşdevri » humanistleşmek » ara acmak » dişcekimi » kulkedisi » toz pembe gormek » calıp cırpmak » kerpic » damarıveya damarları kabarmak » otucu » okulu asmak veya kırmak »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.