tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşukluk » renkci » muteaddit » cuk » mucazat » icmek » cekimci » musabaka » kundak sokmak veya koymak » yukseğe cıkmak » dişunsuzu » kokoreccilik » son pişmanlık fayda vermez vey » cete » guzelhatun ciceği » vergi mukellefi » teşehhut » elektrometalurji » catırdatmak » donuşluluk » ne sularda » kendini gostermek » comertlik » gobek atmak » parantez acmak » gece » verilmesi ve bu sahipliğin bir » şeylerden her biri tabaka » doşemecilik » dovuşkenlik » dalı hendese » centme » cırcıplak » sun î solunum » murtesem » lugat » hazır duruma getirildiği omurg » cengelleme » abakus » loklemek » muracaat » guneybatı » gesneriana » vahdetivucut » frenk » mukerreren » yuze gulucu » patır kutur » kupe » koalisyon hukûmeti »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.