tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mesafe bırakmak veya koymak » cengelleme » kumeleniş » cıkarmak » kirecleşme » yurukluk » tumen » comlekci » vak anuvislik » acıklamak » duzenleme ve filme aktarma işi » kapalıgecmek » buğet » kavunici ile pembe arasıbir re » dongel orucu » calışma » itibar gormek » ustune kalmak » kazanclı » kotu » kamcılatma » buzulup oturmak kalmak » falakaya cekmek yatırmak vurm » sa se » guneşsiz » lufere cıkmak » kufurbaz » İleri bir tarihte beklenen ge » guvercinlik » iştirakci » onune gecmek onune gecmek » uc buutlu » icine su almak » gozunun onunde olmak » makyavelcilik » hic değil » pirupak » gaile acmak » tecessum etmek » canın isterse » etmek » karaağacgiller » takdim edilmek veya olunmak » cilenti » caput » alcalma » fetiş » cekiştirici » fuzesavar » teverrum »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.