tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmişzaman » hungurtu » gun tutulması » orta ve yuksek bolumlerini bit » olumlu » unsuz turemesi » kavanco » necef taşı » cıkrıkcın » yağlıgureşci » tos » bıcakcı » kecileşme » hodukluk etmek » yardakcı » cığlık » teadul » uzun parca » caprazda surmek » kukurtleme » den bu yana » bozyuruk » kalbine gore » uckurutan » yer yarılıp icine girmek veya » cay ocağı » ahreti veya obur dunyayı boyla » izinden yurumek » surur » telâşe muduru » uzgu » boynuz cekmek » şekerim » calkalanmak » trost » cıbanlaşma » yemenli » ustunde toplayamayan gafil » duzenlenen toplantı » cozucu » ayakkabıyapan satan kimse pa » ucuşmak » sacak » kaya ucmazsa dere dolmaz » ozellikle » nuh » gonlu kaymak » iki gozu iki ceşme ağlamak » kalafatcılar » eroscu »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.