tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kusursuz » pabuclarınıcevirmek » yanından bile gecmemiş » ceneli » gullâbicilik etmek » catal » olduğu soz » belirtir » icin icin » katısoz » gorevli kişiler » umitleniş » tenezzul etmek » kucuk hindistan cevizi » sabun kopuğu gibi sonmek » kusuşme » cıkmak » comeltmek » acmak » cengellemek » gul ustune gul koklamamak » kimse » arpa guvesi » bıcılgan » yureği ağzında » gonen » on gun » fıcıcı » kuvvetten duşmek » maruz kalmak veya kalmamak » tuf » dalı hendese » buyuk atardamar » gunah olmak » yurekten » kosteklemek » kibritci » cıtırdata cıtırdata » gonul veya kalp kırmak veya yı » salıncakcı » kan kusup kızılcık şerbeti ict » cıldır cıldır » ağzının tadıbozulmak veya kacm » mizahcılık » ciğnenmek » gormek » balgumeci » muhtac » ferdiyetcilik » fiil koku »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.