tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocurmek » garpcı » tukenik » gumruklu » kuyruğu kapana kısılmak veya s » acmak » buzgusuz » murekkepci » tapıncakcılık » ateşli silâh » gecirici » heyheyler gecirmek » kopeksiz » ulkesel » barok muzik » sozu dağıtmak » ileri uc oyuncusu » cevirtmek » dağlıc » cirkince » kılıc gagalı » ifrata kacmak » gureşetmek veya tutmak » cağrışım » cımacı » bir gozeliler » ucuk » acılmak » denetcilik » unsuz benzeşmesi » kacınmak » cıngar kopmak » onune katmak » buzuşuk » molekul » ozentisiz » tersine donmek » capa » masor » duzgun » dediğim dedikci » coğalma » davul birinin boynunda tokmak » bitkisi gossypium » coğu kez icinde yapıkalıntılar » kirec cimento gibi şeyleri su » duello » yontemsizlik » cividî » koruk luferi »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.