tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sopa atmak veya cekmek » mumanaat » gecim derdi » ucer » ceşit » konsantre etmek veya olmak » sonuc takımı » duşman » gun ortası » boynu armut sapına donmek » odeşme » mohs olceği » eğri buğru » can ciceği » kapıdan kovsan bacadan duşer » bayram gunu » iğrenclik » hakka erenler » terbiye almak veya gormek » hint yağı » turum » sozluk birimi » bahcesi » cec » tur » halil İbrahim bereketi » capalamak » eğik duzlem » ucunu kacırmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » bavyeralı » yuzuk oyunu » partizan olma durumu veya part » her yokuşun bir inişi her ini » icin yaptığıhazırlık calışma » centik » inanc » iştah acmak » bulamac » karun » buyuk başın derdi buyuk olur » kopru başı » karikaturleştirme » cevikleşme » cilingir sofrası » duğmeci » kac paralık adam veya şey » kiremitci » kırılıp dokulmek » docentlik »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.