tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleştirim » eskişehir taşı » cizmek » adamına gore » durzu » dokuz korun bir değneği » mumbit » ihtiyat akcesi » kumuk » muşteri hizmeti » kubik » kopeklemek » kralicelik » direncsiz » ust » tertipci » dışyuz » cekik » bir gunden bir gune » okuz arabasıgibi » goruntusel » kolacan etmek » aslanım » futursuz » tum başlılar » ustune atmak » bilinc kaybı » gundelik » yan yuzergiller » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » catma » gozlemek » hatıra veya hatır ve hayale ge » kazgıc » orneğini almak » ustune koymak » ne altınıbırakmak ne ustunu » ahi » cicek soğanı » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » tahammulfersa » calıgibi » mustefit » hu cekmek veya demek » mastıciceği » acık ağızlı » direkci » kackın » kur a efradı » gulumser »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.