tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hoyuk » kalafatcılar » acık senet » saygıgostermek » temerrut etmek » surfile makası » ici kabul etmemek » cocuksuz » kucuk sesli uyumu » boşsoz » yer bicimleri » var ol » koftelik » kutikul » koh » muzminleşme » dili acılmak » heyheyleri tutmak veya heyheyl » santrifujor » duşun duşun boktur işin » suzgunleşme » aşcı » ceşitlilik » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ote yandan » konakcı » alcıcı » acık devre » koken » yoluyla bir yapının her yanını » care » kucultme » ha babam veya ha babam ha » ocbe » sebat etmek veya gostermek » gunduzun » sırtustu yatmak » cileden cıkmak » tostculuk » munasip gormek » kimin arabasına binerse onun t » zararlıcıkmak » isteyeninin bir yuzu vermeyen » dokmek » gormek » kapana duşurmek veya kıstırmak » recelci » gormek » sulûk » ayrıc »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.