tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolukbaşı » udeba » gun yeli » kız beşikte veya kundakta cey » maddelerden oluşan varlığın he » kesmeden ustten gecmesini sağl » percemli » tohmet » cuvallatmak » insan ayağıdeğmemişveya basmam » dolap cevirmek veya dondurmek » arnavutluk » sozsuz » sokulme » olet » hurmetsizlik » hukum » dir » kokten dincilik » rukuş » yetişmeyesi » calkantı » civileme » parcalanmak » cinici » tahkimat elemanlarıustune veya » pey surmek » unlu benzeşmesi » solpume » cember cevirmek » suruklendirme » atlambac » ozguleme » icecek » gundelik » inc » kaşık calımı » kin » natur » tarihci » muzebzep » bilgili » ice bakış » hırvat » canaklık » pur » kacıkca » tarafından arabacıicin armağan » sacalanma » imanıgevremek kısa soyleyişle »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.