tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğunmek » celiğe su vermek » kazak » endustri » cekiştirici » allah bilir » carpınma » bir orman ağacıcastanea sabva » orman cayırı » icsiz » kurt kocayınca cakallara kopek » hamle etmek veya yapmak » ceyizlik » operator » ardıl goruntu » cıkarcı » cırpmacı » cumbuşcu » ordek » goce » muhurdar » ağzına tukurmek » okse » bilek gureşi » başarıdeğeri » afyon cekmek » buyuk unlu uyumu » frenk gomleği » yalıbulbulu » hukum » mustesna » cizgilik » makascı » luleci » omnibus » kaymakcı » saponaria officinalis » kazaya rıza gostermek » alavere dalavere yapmak veya c » suyu hurmetine veya yuzu suyun » ara tumce » sacıştırmak » odeşmek » gozleri kararmak » guveylik » kopru kurmak » istifcilik » cello » telâşa duşmek » caprazlık »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.