tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kusku » pişirilen tatlıcorek » olumsuzluk » duş » ıncı inci » bir ilcenin en buyuk yonetim g » ne oluyor » kuşku beslemek veya kuşku duym » cırcırlamak » kulyuc » uzerinde durmasıyla kazananıbe » silâh catmak » medducezir » batakcılık » şovalye yuzuğu » hızır » toprak kolesi » bir madde » alak elek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » muritlik » kor talih » parcalamak » yeşille lâcivert arasırenk el » allah eksikliğini gostermesin » dağda buyumuş » cabukluk » ortenek » caprazvari » korkak bezirgan ne kâr eder ne » olcum » goluk » cıkmak » gubreli » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » simultane » cılbır » surumek » beslenme cantası » tahammul » donumluk » arkasında veya sırtında yumurt » kez duz kabartılar » cam goz » ustune ustluk » duz yuzeylerden her biri » kul olmak » tepegoz » hızınıkaybetmek veya yitirmek » duğumlemek »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.