tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleyici » oğutucu » cozumleniş » ustune cevirmek » tun » duz » gozden gonulden cıkarmak » ardına veya arkasına duşmek » pekliği » yuklemek » sodyum fluorit » dumenine bakmak » acemilik cekmek » sinirine dokunmak » cengelli iğne » cırpınmak » jubile » cenesi durmamak » ıt it ut ut » uzay ucuşu » orumcek kuşugiller » toprak cimento » carka » gozu cıkasıca » malta eriği » cirişotu » bağrışa cağrışa » gun almak » bunlardan yararlanması » japon » kandırıcı İnandırıcı » ya ya » suslemecilik » kabak ciceği gibi acılmak » oğutlemek » odemek » yeğenim » icindeki en kucuk birlik » ciftleştirmek » trolcu » cavmak » ceper » xviii yuzyıl sonunda başlayan » başında beklemek veya durmak » sutannelik » ı i u u » kale cizgisi » durtuşmek » kurşun dokmek » gurbete veya gurbet ellere duş »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.