tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kâğıtcılık » kusura bakmamak veya kalmamak » fıcılama » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » protestan » uvez » hucum » badıc » fetva vermek veya cıkarmak » ateşparcası » kumuc » tuhafiye dukkânı » şurekâ » cimdik atmak veya basmak » goz dikeği » kızılbaş » yuz » mektepten cıkan eşek marsuvan » icki masası » carpmak » hayrınıgor » surtmek » hukumran » keceyi suya atmak » otede beride » kucuk bitkilere verilen ortak » gomuş » ceribaşılık » gorevlenme » kucuk parmak » hacamat etmek veya yapmak » buryancı » gercekleştirilmek » capraşıklık » soz almak » mer i » sulus » yuz surmek » caktırmadan » curuklu » bayram etmek veya yapmak » sacısakalıakar gibi » sucunu bağışlamak veya birinin » sevincsiz » fil yuruyuşu » muzikhol » ustune yormak » unlenmek » catlatma » suzule suzule »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.