tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz » acık mavi » hukumsuzluk » gullâbicilik etmek » duşe kalka » uzulmek » allahutealâ » merak etmek k kalın okunur » catılmışkirişsistemi » duduk gibi » tarakcılık » pacalık » sozsuz oyun » kuşgibi veya kadar yemek » kangal kopeği » cağrı » doşeme » nakliyatcılık » guncelleme » cirişci canağı » kompozitor » gumrahlık » masallarda gecen dişi dev » gozlerini alamamak » cekinilme » teessuf ederim » gununu doldurmak » kumuk » bicim » temeddun » ipek bocekciliği » toplantı konuşu bilimsel top » ayakcı » bokunu cıkarmak » cemkirmek » sublimleştirme » carpmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » suruyu guden kurdu gorur » ateşparcası » soz olmak » şupheleniş » modul » goğsunu gere gere » beyanat vermek veya beyanatta » dokum » moduler sistem » alkışcı » lunet » başcı »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.