tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kimine hay hay kimine vay vay » plâtonizm » yoneltme » cozundurme » duzgusel » gozleri buğulanmak veya bulutl » dubel » yatcı » yumurtadan daha dun cıkmış » kul tablası » cevirmenlik » uslûplu » ustunde dokulmek » kutuk » ust » deliye donmek » ağzının payınıveya olcusunu ve » ic hat » istirham etmek veya istirhamda » cok yanlıveya yonlu » kayac » sulun gibi » tukuruk otu » yabancıcıta » camur atmak veya sıcratmak » odul » duğun dernek hep bir ornek » gecerletmek » kadiriye » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » cekilme » yuksek basınc » guncelleme » dışticaret acığı » zimmetine gecirmek » yiyip icmek » alnından opmek » musamere » camgoz » caba » citen » maltız kecisi » lâkırdısımıolur » bilimsel duşunce » durumunda olan saklıolan guc » hâli uzere » yureği delik » bulunan iki dairesinden her bi » caldırılmak » başının derdine duşmek »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.