tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gullâc » tek cekirdekliler » maddelerden yapılmışkucuk tutt » gundem » perdelerini acmak » gerec » engel cıkarmak » sozcuk » sistem » başınıdondurmek » gecmek » mustahak » kahrından olmek » inmek » arkasında yer alan alfabetik l » munakale » aşırıuc » hoykurme » tekme atmak veya tekme vurmak » ovunek » cıplaklık » ozengen » gurultulu » fransızlık » cift kişilik » gerceklik » boncukculuk » kusmek » musait » cemrenmek » cıkışmak » guluşmek » diline dolamak virt etmek veya » muessese » cok yavaşişyapan cevik olmaya » cıplaklar kampı » acık yeşil » suruşturmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » secmecilik » zr » orme » sovuş » goğuslemek » urkek » durumlemek » allah bahtından guldursun » rahat kıcına batmak » karaya duşmek » aslanpencesi »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.