tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir konuda duygularıbaşkasıile » hesaptan duşmek » palamarıkoparmak veya cozmek » donenceli » karina etmek veya karinaya bas » benzi atmak veya ucmak » gotten bacaklı » kusur » suslu uslûp » hicci » cizgi bicimindeki gecici ışık » yufka acmak » komputer » mayalanabilen ve coğu tatlıola » verkac » cozulmek » sel seli goturmek » cağrışma » cavdarlı » tureme unsuz » hristiyanlaşma » kepce » dişgecirememek » gol » kilimci ile kor hacı » kolen olayım » koşe başı » hol » bukuntu » taşcıtarağı » başına işcıkmak » paha bicmek » nuktedanlık » trockicilik » ağzınıacacağına gozunu ac » kontrolor » gun gunden » carmıh » golgelemek » gobel » ictikleri su ayrıgitmemek » menşevik » ciceklik » taban tepmek veya patlatmak » cicim » pusetci » uzerine koymak » alevîlik » husrana uğramak » yoneltilme »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.