tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
futuroloji » vazgecilmek » sure sonu » kucuk martı » departman » buyurun cenaze namazına » ocbe » cift cubuk » cevirme ağı » aramak » dokmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » orneklem » sozu dağıtmak » cıkılama » comlekci » sondurulmesine yardım eden kim » obur » duğun evi gibi » catkı » muminlik » kahrından olmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » cocuklaşma » cu » kunde » gunulemek » zembereği boşalmak veya boşanm » ceşnisine bakmak » allah utandırmasın » cini doşemek » salcalanma » parcacık » idareimaslahatcı » allah selâmet versin » canakcılık » sureksiz » cicek soğanı » carpıtmak » sinirleri alt ust olmak » kırıp gecirmek » supurtme » yon belirteci » mac mac » gunah cıkarmak » ust perdeden » turbin » gulucuk » gecmek » pirinci cok su kaldırmamak vey »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.