tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE EŞ anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığralık » okun yanlarda gosterilmişağır » gocertme » temize cıkmak » puf boreği » kanun sozcusu » kıvanclanmak » klorurleştirmek » ovunmek » putursuzluk » capraşıklaşma » munhani » cigan » ornek almak » merak etme k kalın okunur » cuvalsız » tanrıvergisi » hasta olmak veya duşmek » canının derdine duşmek » tedavul » otucu » kıs kıs gulmek » cokkunleşme » kosnulme » genişzaman sıfat fiili » citilmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » durumunda olmak veya bulunmak » mudafaa etmek » oltu kebabı » goz alabildiğine » kasetcalar » olan biten veya olup biten » malın gozu » unsuz ikizleşmesi » sarnıc gemisi » tendurust » birleştirerek bir varlığıyenid » guluncleşme » trompetci » pur » uc dort » sunger avcısı » muntahabat » duzenlilik » cıtlamak » somurgenlik » kırağıcalmak veya vurmak » boğurtmek » cangal »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.