tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
faslı » dostca » dunyanın kac bucak veya koşe o » gonul yakmak » musamahasız » mulhem » bir gunluk beylik beyliktir » ahkâm yurutmek » erosculuk » kılıc oyuncusu » muşavirlik » calkanmak » suzuntu » acısıicine veya yureğine cokme » tenasul » traktorcu » cevirmek » itham etmek veya ithamda bulun » surumcemede bırakmak » yakın doğu » nacizane » bir tutmak veya bir gormek » ne demek » utusuz » oğleustu » cılgın » cokmek » pabuc bırakmamak » yuklemek » on yaylak » el dokunulmak veya dokunulmama » caycılık » omursuz » bir guzel » yuzlenme » alıcıgozuyle bakmak » oğreti » odyovizuel » tekebbur » yayla gulu » iki soz bir pazar » somurgeleşme » kul bağlamak » yureği dolu » hice saymak veya hice indirgem » canıyanan eşek attan yuğruk ol » kulluk » enstrumantal muzik » bulten » trafikci »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.