tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovdurtulmek » cuppe » cağrıştırma » silindir prizma vb bicimindek » uzumlu » kavukcu » oz yaşam » duğumlemek » guvernor » cekmek » tunc kafiye » basınclısu » pullukcu » deplâsmana gitmek veya cıkmak » cerviş » duşunulmek » ıska gecilmek » imparatoricelik » karşılıksız cek » dağda bağın var yureğinde dağ » kooperatifcilik » kulâhıma anlat » buğeme » konsolide butce » harcsız » minder curutmek » yuzune duramamak » değer duşurme » protezi » gorkem » purtuklenme » kulce » carkıfelek » sercin » kume calışması » yurumek » goz » canının derdine duşmek » gurbete veya gurbet ellere duş » parca parca » hıfza calışmak » camura taşatmak » muhreli » canak yalayıcı » munasip gormek » amerika armudu » tl » cekmek » senyorluk » kireclenmek »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.