tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE EŞ anlamlısı

HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE EŞ anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE EŞ anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE EŞ anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cumle » duzen » adetimurettep » ziraatcılık » alcıtaşı » sormak veya sorması ayıp olmas » başak bağlamak veya tutmak » carpışılmak » uykusu bolunmek » bilgiclik satmak veya taslamak » guderici » calımına gelmek veya getirmek » ad cekilmek » cığırtma » guvercinboynu » cec » keyfini kacırmak veya bozmak » uşenme » takarrup » deniz altında bulunan » amonyum sulfat » cağcıllaştırma » yunan » kâğıt yapraklarından her biri » cerge oba otağ » edebiyatca » tapu kutuğu » ustun yapım » duruma gelmek » gomlek eskitmek » suc işlemek » eteğindeki taşıdokmek » sodyum fluorit » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » icmek » yurt ici » tor » kubik » hic yoktan » duzenek » harama uckur cozmek » dirsek curutmek » dalıp cıkmak » dili damağına yapışmak veya di » elden kacırmak » akımınısağlama işlemi » regaip gecesi » acmak » catırdamak » soz getirmek »

HEDİYE_EŞ_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_EŞ_anlamlısı nedir ve HEDİYE_EŞ_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.