tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah ın belâsı » yuzustu kalmak » pabucunu dama atmak veya pabuc » dunyanın obur veya bir ucu » kalbi carpmak » kopurmek » yonetmek » gomlek » kulak asma » yureği geniş » cop tenekesi » acmak » puskurtuş » kor ocak » ut acıcı » yuz » el ustunde tutmak » yun » tok evin ac kedisi » ultramodern » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » musvedde defteri » acık fikirli » yucelim » acık teşekkur » dovdurtme » yarın obur gun » teyel yapmak veya atmak » luks » onune cıkmak » kafaya cıkmak » caprak » bilimsel duşunce » kara evli » turkluk » cemrek » hamam boceği » değişkene gore hesaplanan sayı » ozgurleştirmek » gobeği biriyle bağlıveya berab » ne oluyor » mezata cıkarmak veya koymak » leke surmek » belgegecer » hal caresi » gecirgenlik » mustağni » etmek » carkcılık » anac »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.