tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk cember » cukurlatma » cuzam » aylakcılık » ozgul ağırlık » cekem » bahce » duşman kesilmek » nobet » catkısız » hint fulu » ayağının veya ayaklarının altı » sayıştay » lâtin ciceği » ozdeşlik » yureği ezilmek » yazboz tahtasına cevirmek » kotu » me » haşlanıp ardından guneşte kuru » peygamber ciceği » cıkmalı » bon bon bakmak » evic » rejisorluk etmek » amasya nın bardağı biri olmaz » vus at » uretmek zihnî yetiler oluştur » kuluckaya oturmak veya yatmak » kırıp gecirmek » kor » gozunu kan burumek » modul » nacar » canis lupus » oğretme » gok kubbe » munakale » tutunluk » gozu alışmak » insan icine cıkmak » kofte » ustelemek » ovunme » hancerlemek » birleşikgillerden kok sapları » ortturme » paşa cayı » bicmek » susleme »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.