tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulâh » kırbaclamak » cırcırlamak » komur gibi » zorunlu oğrenim » urperti » girdisi cıktısı » lutfetmek » gozune kestirmek » capraşmak » kırbac » urkuş » ammada yaptın ha » yukunu tutmak » nazınıcekmek » cizik » surekli cekiştirmek itmek ka » başortu » oltu taşı » butunler » soz ustası » duzenbazlık » unsuz duşmesi » etliye sutluye karışmamak » yarışcı » cepni » uckurluk » uz » pis pis gulmek » duşman olmak » tezgâhcı » kacmaktan kovalamaya vakit olm » akca armudu » kacakcılık » eli dar veya eli darda olmak » gozune batmak » silâhcı » surulmek » nu » musamere » kukurt ciceği » taşınmaz varlıklarıile bunları » gozleri cakmak cakmak olmak » soğuk vurmak veya yakmak » dovuşturme » surat duşkunu » ustupulemek » sepetci » comlek » yuksekten konuşmak »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.