tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elinde buyumek » horguc » telekscilik » ere gitmek veya varmak » kendi kendini yemek veya kendi » orumcek kuşugiller » değiştirmemek veya yanılmamak » yuk asansoru » mustear » başına kan cıkmak » on teker » efendim nerede ben nerede » cırpıgibi » munasebetini getirmek » caydan gecip derede boğulmak » soz sozu acmak » yeni gumuş » acılma » yuzune yazmak » nişangec » rukun » soğuk duşmek veya kacmak » acığınıkapatmak » muteselli » şarkısoylemek » sıla ozlemi » ilk once » koclanma » odunlemek » oldurulme » şal orneği » guceniş » kacıntı » dukkân » kur an veya ekmek carpsın » canıcekmek » anketor » cıkarmak » enjektor » kafasıduzelmek » bedcehre » ceşitli » kuzey yıldızı » sır kupu » gozu donesi » camcak » nubuvvet » descartes cı » acındırmak » koncina »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.