tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sirkuler » kustahca » saclarıiki turlu olmak » davranma » aktor » bir soy » cerci » kasketci » acıklıkolcer » cocuk aldırmak » yureğinden gelmek » aclık grevi » ağac » nankorluk » moduler sistem » bonkor » gozlerinin ici gulmek » ciğ » yurutme kurulu » meşrutiyetci » gosterişsiz » ga » lâğım cukuru » kaynac » taharruşetmek » tunus gediği » gonul birliği » doşeyici » ceşitlendirme » namzet gostermek » tekefful etmek » yuklemek » cıtlatmak » bukulmek » cakışma » arasında den başka anlamıyl » muzikci » sersem etmek veya serseme cevi » goc etmek veya eylemek » tedhişcilik » blofcu » dağa cıkmak » dipciklenmek » gudumlu sanat » hititolog » kokensiz » hodukluk » kocancılık » uryan » sapınc »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.