tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
huzune kapılmak » gaz olcumu » sebayudu » karfice » kok » tekniği » oksurmek » yurutmek » acık » percinlemek » havale » buhran gecirmek » dalkılıc » yuksek oranda karbon bulunan k » kanlıbıcaklıolmak » huyu huyuna suyu suyuna uygun » yukumlu belli nitelikleri ve » tasvip gormek » ve katımadde » lokma ciğnenmeden yutulmaz » yıldız boceği » araccılık » bir duziye » biciminde alınan onlem » tam adamınıbulmak veya tam ada » abdesti gelmek veya olmak » surmek » ortenek » copcatanlık » kamcılanmak » on avurt unsuzu » golge olaycılık » beklenmediği umulmadığıveya c » hakikî » ulah » catışmak » calışmak » ses seda kesilmek veya kalmama » plutokrasi » eşbicimlilik » hakikî » cop torbası » hakikatsiz cıkmak » ce » değişimli unsuzler » cok hucreliler » bugun bana ise yarın sana » cıkmak » transformator » parfumculuk »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.