tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kofteci » tuyu bozuk » tumce » nufuzlu » uvez » elektronikci » kafa cekmek » doşemelik » run » gunahıveya vebali boynuna » koklenmek » goz bağı » ağzının icine girmek » cekmek » dışa donukluk » gam cekmek » tecahuluarifaneden gelmek » mumas » mubaşirlik » kunye » dayanma omru » allah mubarek etsin » aslî nusha » men » boğurtu » acısal uzaklık » yukletilmek » sel gibi akmak » kokune kibrit suyu » hisse cıkarmak » borc yemek » muhafız olma durumu » soylem » doşemecilik » akıcıunsuz » mustehcen » surmek » teselli etmek veya vermek » ne mumkun » gul » gomme dolap » koyuvermek » yardım etmek veya yapmak » gosterme » sulfatlama » geciş » bakla ciceği » ateş » silindir prizma vb bicimindek » koprucu »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.