tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıcrayıcı » dokuntulu » yuzyıl » can cana başbaşa » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » cıkrıkcı » kurkcu » civitlenmek » şeytan tuyu olmak » turk kupası » uzun oyku » guzel » urkutmek » onluk » iki bucukluk » ceteleşme » mubadil » muspet » oyuncak » i » tukenmezlik » cenkci » ayıgulu » cavdar ekmeği » in misin cin misin » serbestce » tohmetlendirmek » ucuc boceği » karaim » bir elin sesi cıkmaz » gozunu alamamak » cekim » başmudurluk » tenasup » kullanılır » allah selâmet versin » goz yoklaması » cekilmek » ozgecilik » catıkatı » bukmek » duşundurucu » dunur duşmek » okuz trene baktığıgibi bakmak » nev i şahsına munhasır » hayvan sınıfı haşere » suyunu cekmek » citmik » mucellithane » hayata gozlerini yummak veya k »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.