tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ru » ceşnicibaşı » karnıac » kor hat » got » corek mantarı » gozden kacırmak » tehevvur etmek » kendini gosteren ve bulaşıcıol » culsuz » sur atlendirme » cardaş » pusetci » sabanın tutağına yapışan el ac » catlak » vakit gecirmek » aşağıfalan yukarı » musevîlik » calâk » kutikul » gorunen koy kılavuz istemez » gunluk defter » boynuz cekmek » buyuk » puskurtulmek » cifteli » araclı » dunya durdukca durasın » anlamıverir » sıcangiller » goz bankası » butunleyici » golge balığı » zevale yuz tutmak » cirişci canağı » pirinc taneleri » tezahur etmek » utmek » mitralyoz gibi konuşma icin » host » eşcekim » major » temeyyuz » surgu » kuflenme » kırık dokuk » koylu » tegaful etmek » başından gecen olağan dışıola » dolambacsız »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.