tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » guler yuzlu » kurekcilik » mulkiye idadîsi » tarikatcılık » olu gozu kadar » cıkarmak » muzikalite » guvec » keceyi suya atmak » surculisan » orgutlemek » yuzdurmek » osmanlılık » iceri » cekmek » granul » zenginin malızuğurdun cenesini » surmenaj » mucver » duş » popularite » ozdenlik » catlama » ustune toz kondurmamak » cokmek » suslenmek » goverme » buzulmek » kendine susu vermek » olu gozunden yaşummak » pembe gormek » panslavizm » alı eli » duşukluk » mustahzar » cekirdekci » tur » mes ul olmak » dili donduğu kadar » taşınabilir arac » kuşgibi cırpınmak » bicimdeki bolumler » yukluluk » metafizikci » mustensih » tunc » cennete cevirmek » iskeleti cıkmak » calıştırılma »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.