tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki geceli » gul yağcılık » cunup » indukleme akımı » munasebette bulunmak » sunnîlik » marpuccu » ciceksiz » ileri gecmek » hareket » kucuk minder » caprazda surmek » canıcekmek » muphemiyet » guzelleştirilmek » celmik » dostlar alışverişte gorsun diy » sacalamak » yerle bir veya yeksan etmek » geckin » allah tan kork » perde arkasında veya arkasında » cayır guzeli » sıcan deliği bin akce » muzikcilik » dokuk » can alacak nokta veya yer » cullamak » hayrete veya hayretlere duşmek » sungerleşme » tıraşcı » kutukleşmek » geciş » canlılara yaşama ortamısağlaya » icin » civiletmek » zuğurtleşme » carpıcı » ackılanmak » kufeci » bakar mısınız » metal tutturmalık fermejup k » ozdeşlik » dualizm » ferz cıkmak » kırık dokuk » dokturme » ozgurlukcu » normal vucut sıcaklığı icinde » duğmeci »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.