tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
merak etmek k kalın okunur » vişne receli » ulac » gunebakan » ciğ » yuzunu şeytan gorsun » us » yezidî » murur » gomme kilit » boğa gureşi » yıkmak amacıyla cekmek » kalsiyum klorur » koc yumurtası » gunlu » bildiğinden şaşmamak veya kalm » nakibuleşraf » pacasından tutup atmak » dilmaclık » guve » turk aksağı » ciğit » kufur savurmak » yumurtadan daha dun cıkmış » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » divaneye donmek » biciminde bağ » kalbi carpmak » kanun hukmunde kararname » traktorcu » restitusyon » hukum surmek » flort » duşmanlık » kırcıllık » yaşam bicimi » gokce » ozletme » guzel duyuculuk » renkli element kısaltmasıcu » kapalıtribun » bircoğunu o metalin yuzeyine y » gunah » dunya başına yıkılmak » goturu iş » aslî nusha » şaka goturmemek » ateşciceği » dovuşkenlik » gosterme zarfı »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.