tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kusmek » yuksek » patlıcan boreği » avarca » yuzsuzleştirme » catıkaplayıcı » gucsunmek » calkalanma » suprulmek » cekmek » hava carpmak » gorme işitsel eğitim » ucan daire » borc odemekle veya vermekle y » vurucu guc » mezhepcilik » bicimsizleşmek » kutin » cılgınlaşma » ogelerin oluşturduğu butun pa » icine kapanmak veya icine ceki » icin icin gulmek veya gulumsem » biciminde bağ » guneşcavmak » kaşıkcın » allah yuru ya kulum demiş » sinuzoidal » luk boyası » başıdonmek » konsultasyon yapmak » gomlek » dort dortluk » ic işleri » kırıp gecirmek » domates corbası » catlama » teşebbus etmek » seyreyle gumburtuyu » derc » gocme » orospu bohcası » ruesa » astarıyuzunden pahalıolmak » mustehcenlik » uydurukcu » acmak » katresi kalmadıveya katresi yo » tesisatcılık » derisini yuzmek » vantilâtor »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.