tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarikatcı » yuze cıkmak » kucaktan kucağa dolaşmak veya » kok komuru » alcaltmak » somurmek » mezur » gozleri kan canağına donmek ve » bukuk » suzgun goz » akumulâtor » kopuruş » hesaptan duşmek » ciklet » hırcın » korpe » altın tutsa toprak olur veya » soz gelimi » ortak olculmez sayılar » puruzsuzluk » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » acık sayım » yureği ezilmek » zamanıgecirmek » tokezleme » ruzgârlanma » ic gezegen » torbada veya cantada keklik » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » berber dukkânı » kafayıtutsulemek » ergurmek » ahıra cevirmek » gobeklenme » cıl cil » yukseklikleri ve yol actıkları » illustrasyon » cam goz » cicek suyu » tartışma goturmemek » elektronik calgılar » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » uzum şekeri » yavaşca » fonetikci » muhimseme » balığı falyanos balaena misty » cıtcıt » kufuv » gubrelenme »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.