tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk şalgam » cıvma » u » unsuzunu gosterir » alcılı » cepel » cıkartı » allah veya allahım » kibritci » kantara cekmek veya vurmak » durum » kacırmak » dışarıya saldıklarısıvımadde » felekten bir gun veya gece cal » surgun gitmek » acısal bolge » cıkmak » tutturmek » na » cıkma » gozunu hırs burumek » kurklu » cevirim » on bilim » gobekli » buyuklu kucuklu » midesi almamak kaldırmamak ka » donemec » gonen » karşılıklıbirbirini dovmek » muruvvetli » kor değneğini beller gibi » urkutucu » gullâbicilik etmek » gorgu » ozensiz » amcamla dayım hepsinden aldım » cizicilik » kutinleşme » dava gormek » pabuc bırakmamak » akaclamak » kıc » gecici » guneşe karşıişemek » yelolcer » orta doğu » kılcal kok » dar kacmak » dokulup sacılmak »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.