tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciziş » cenekli » surgit yapmak » tibetce » masturbasyon » bust » orselenmek » utopist » yuzuncu » sungercilik » gece gunduz dememek » iskeletli hayvan corallium rub » turkkâri » buro » cakırlaşma » purceksiz » cur etkârlık » bıcak gibi kesmek » başınıcatmak » celimsiz » yuz tutmak » levuloz » purmelâl » ulkeler arası » gecinim » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » malkoc » cekmecesiz » cocuklaştırma » gozu arkada kalmak » ozdeştirmek » ızgara kofte » lâfıgecmek » şuphelendirme » dost başa duşman ayağa bakar » yamcısız » cicim » cimlenmek » ağlar gozden sahte sozden ken » cıngı » gorevcilik » akıl yurutmek » kuşayiş » catlama » tifus » ceteleşmek » acından olmek » alnına kara surmek » buzmek » kulot »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.