tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğul » dallanıp budaklanmak veya bir » gozyaşıbezeleri » bicimsellik » ic camaşırı » sacılıp dokulmek » guc » tarafsız bolge » yon vermek » kukurtsuz » adam sen de veya yalnız adam » pic » har gur » sert bir durum almak katılaşm » korletiş » azerîce » surt allah surt » yoğurtcu » bolumlendirme » yuksek sosyete » aradan cıkarmak » kokensel » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » imam osurursa cemaat sıcar » cift capraz denir » cekmek » lâf cıkmak » ozel » dolambaclı » eskimo » tumen » unc » kitapcı » kulağıkirişte olmak » koftun » boy olcuşmek » saatcilik » dovdurme » gelmelerine gore taşilerletere » tımarhane kackını » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » noron » ağac mantarı » mustantik » yuzleşme » kuresel ucgen » ciğleşmek » yatak ortusu » cınayaz » oykunmek »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.