tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki cenetliler » pusuya duşurmek » cuvalsız » guneyli » acem » cok yanlıveya yonlu » kan gutmek » emanetci » goğsu kabarmak » yonlu doğru » suregelme » on gun » dizginleri ele vermek » bonkorluk » dunya yuzu gormemek » guc kazanmak icin calışmaya ar » yaz donemi » duvenci » kavanco » acılma » terazi » luzumsuzluk » core otu » yuz olcumu » gun olur yılıbesler yıl olur » celikhane » capma » tarafsız bîtaraf » boylece » cevre bilimsel » gozetime almak » faca » ucurtma » gonlune doğmak » ulkeler coğrafyası » ayaklar baş başlar ayak olmak » tunc » albumin işeme » kulte » jimnastikci » ici cıfıt carşısı » yeryuzu » bir nesneye kece gecirmek » numayiş » cevren » cağrıcihazı » surumlu » surmek » cec » cıt etmek »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.