tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
p p » yasa sozcusu » ıska gecilmek » kavunici » yakmac » cok anlamlılık » gozu alışmak » kukurt ciceği » ucuculuk » kucuk parmak » guvey yemeği » puren » barcak » oğutme » sivil yonetim » ne ne » yureği kabarmak » olu fiyatına » koyuvermek » duze inmek » acılmış dikdortgen biciminde » munzevi » calyaka » sevdasına duşmek » butun » komputer » su carpmak » cam sakızı » fennini almak veya kapmak » haymana okuzu » cangal » karşıtı » donuşsuz » carpıkca » sodyum fluorit » hakikî » malik » cerezlik » munasebet duşmek » eser rolyef » surgulemek » acındırmak » gorunurde » işaretinin iki yanındaki anlat » dokmek » polonez » disiplin sucu » mutehassıs » cicek gibi » eltieltiyekustu »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.