tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici kalkmak veya kabarmak » ucuza cıkmak » calkalamak » ortmek » ic » masraf kapısıacmak » postekini sermek » koktencilik » fırcalı » kelâmıkadim » rusum » dirlik yuzu gormemek » sove » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » surgune gondermek » mancu » yol acmak » lutfen » amerikan bar » pedikur » karman corman etmek » gununu gormek » cığır » turban » stokcu » iktisatcılık » gecirgenlik » salca » duz duvara tırmanmak » kucukluk » yakmac » cokmek » mut a nikâhı » yureği kaldırmamak » bicimi » karısıkoylu » icat cıkarmak » tekduzeleşmek » tufekci » yuz kere » utu makinesi » boğure boğure » musavi » cıkar » bohca » surmek » loşca » otumluleşmek » supruntucu » evdeki pazar veya hesap carşıy »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.