tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için HEDİYE zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıc sallamak » cabuk ol veya cabuk » mor renkte lâden bitkisinin bi » camur gibi » urum » kelebek gozluk » cekmek » ornek almak » kıskaclama » başakcık » bulûğcağı » tanrı » yetişme » bocelenmek » bronşcuk » hunkârbeğendi » kok kırmızısı » yanından bile gecmemiş » bin yaşa » uvey cocuk » kulube » bid at » ağac arac eğirmen kirmen » gayrimusmir » plâstikci » turancı » ustelik » vahdetivucut » soğukca » esi » ustune gul koklamamak » modullu » butun » musemmen » te » cekilmek » cızlamıcekmek veya cızlam etme » gun balığı » kosteklemek » yarayan kuru ince yaprak » duzleşme » bulbul kesilmek » kadıkoy taşı » tezata duşmek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » namutenahilik » pabucculuk » guzlek » bukulgenlik » calışma karnesi »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.