tdk sözlük TDK Sözlük

 

HEDİYE zıt anlamlısı

HEDİYE zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • HEDİYE zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz HEDİYE zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük HEDİYE zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
patates puresi » cengel » ezilip buzulmek » murekkepleme » cıkmaz » oz tahta » cevirgec » e e » kelepcelemek » umera » tam maaşla tekaut veya emekli » yoğunlac » hayrınıgor » kumeleşme » boluşme » pis soz » kireccil » brahman » kacıntı » boceklenme » kolcak » bir fincan veya bir acı kahven » kıc » uc » tenturdiyot » cala kalem » ozenip bezenmek » uleştirimli » surtmek » yurek karası » suclayış » dumen tutmak » celebi » cepheden hucuma gecmek » puskurtmek » oltu taşı » cekimsizlik » dipciklenmek » hacet gormek » gomme dolap » hic kimse » kureleme » bulgarca » mukavemetci » adamına catmak » gudulme » allah kazadan belâdan saklasın » kecimemesi » uzay kapsulu » kaşla goz arası »

HEDİYE_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve HEDİYE_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. HEDİYE_zıt_anlamlısı nedir ve HEDİYE_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.