tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
para sızdırmak veya koparmak » cekmek » kacık » sırıkcı » sut beyaz » eğik duzlem » tesettur mağazası » cift dirsek » mulevves » muhabbet ciceği » potasyum sulfat » cam sakızıcoban armağanı » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » kolan cekmek » guvensizce » teslimiyet gostermek » uvez » utulmek » buyuk elci » dort dortluk » bunye » gorucuye cıkmak » cakır pencelik » anasına bak kızınıal kenarın » utancından yere gecmek » orge » raportorluk » hâşâ summe hâşâ » gun gibi acık » uvey anne » duğuncu » den yana cıkmak » ses seda kesilmek veya kalmama » ne mumkun » copluk » cağırmak » guhercile » mutenazır » cengel ceneliler » fotr » acımlamak » cıpır makinesi » ucu kıvrık uzunca başlık » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » kırlangıc balığı » kopru kurmak » ric at » ilâc yazmak » ligden duşmek » alcak ses »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.