tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onderlik » mustevi » kos kos » luzum » macar ineği » mubarek » gonlu kanmak » gecirgenlik » kaput gitmek veya olmak » undeş » halel getirmek veya getirmemek » hasbî gecmek » yoreselleşmek » hırkayıbaşına cekmek » oglenagiller » kurek kemiği » akciğer lopcuğu » lehce » catıpenceresi » butcelemek » işaretci » kalleşce » suzme » aglutinasyon » var ol » soğuk bufe » oğretim yılı » cıkmak » lık lik luk luk » ustunluk duygusu » gumburdetmek » on oda » kul kesilmek » yarayan kuru ince yaprak » komurculuk » medine kurdu » suveyda » tercume etmek » koruyucu unsuz » onu sıra » ağır arac » geciştirmek » yurekli » diyalektikci » menuskus » gozukme » uclanma » kecileşme » mahfazasıolan » zulfaris »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.