tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suspansiyon » cilek suyu » bağırışcağırış » fume » biri cok olmak » sovmek » curuk para karşıtı » okselemek » duşuncel » turkmence » şeref sozu » zaviye » koyluluk » sozu ağzında bırakmak veya soz » her yokuşun bir inişi her ini » dili donduğu kadar » el surmemek » sersem etmek veya serseme cevi » gobeklenme » bir araya getirilerek divan du » cerkezlik » cat » enfusî » sunger » elektrik ureteci » gumruklendirme » an en » snack bar » burokrasi » muhurlu » goruntuleme » nesic » elini surmemek » kahır veya kahrını cekememek » yureğini tuketmek » iyilik etmek veya yapmak » kabuk bağlamak veya tutmak » dunya âlem » onerme » vucuda gelmek » gosterme » keceleşmek » brahmanizm » mutereddi » taylorculuk » cağırılmak » guneşsaati » film muziği » icine doğmak » azot karışımıgaz »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.