tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pireyi gozunden vurmak » cantacılık » kapsama icine alma icerme » kollarından birinin başında bu » alnac » ofkesi burnunda » doğuşcu » surucu belgesi » girintisiz cıkıntısız » karikaturleştirmek » konstruktivizm » ordovr arabası » cuha ciceğigiller » anasının korpe kuzusu » kefil gostermek » şeyhulislâmlık » camurlaşmak » yonetim » mechul » capkınlaşmak » hint gureşi » surmek » dokumleme » kalcalı » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » mektupculuk » ustenci » surekli unsuz » sozde ozne » salur » aşağıgormek » onleyen eğik bolum » hınc veya hıncını almak » cuvallama » duzmek » kustahlık » karaağacgiller » kuru ceşme » koksu » gozu veya gozleri ustunde kalm » hasretini cekmek » musavatsızlık » ic guveyi » yuz vermemek » alcılamak » izini duşurmek » konveyor » gecmek » şuheda » ay modulu »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.