tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapay bobrek » icine dokunmak » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » muştehi » acıktan » suluk gibi » nefsi mudafaa » zuhrevî » munakaşa » yerine kullanılır » koşe » notrleşme » tabansızlık tabansız olma duru » tupculuk » gork » yeni eflâtunculuk » koktencilik » vezir vuzera » amerikalı » ornek almak » sabahlar hayrolsun » gulut » yara acmak » yureği goturmemek » copluk » konstruktivizm » gozlerine uyku girmemek veya g » kulhan » konjonktur » lupten » kervan culluğu » ziyade olsun » ayağınısurumek » evlâduıyal » cekici » cemberleme » sacmak » ozgecilik » başulke » yamac » dağyurumezse abdal yurur » işgunu » tonlu unsuz » şakaklarıağarmak veya beyazlan » sofra veya sofrayı kaldırmak v » bam teline basmak veya dokunma » kuşatma ihata » tutsulemek » adalet orgutu » oksitlenmeyen bir element kıs »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.