tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekingenleşme » urkutmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » cocukca » bir dilin kelimeleriyle duşunc » şeylerden yapılarak icine su d » kacırmak » kutuphane » selâmunkavlen » kun » uslenmek » câk câk olmak » eli ayağıduzgun » camura bulaşmak veya batmak » yırtıkca » cozumlenmek » kafatascılık » uzum salkımı » işcıkarmak » ustune gecirmek » uctan uca » yurutec » gurultu cıkarmak etmek koparm » muracaat » calkı » diz cokmek » celik » pusursuz » cıkra » muslumanlık » cıkarsama » ad govdesi » pahalıya oturmak veya pahalıya » olmayan bağımsız hur » doviz kacırmak » sessizliğe gomulmek » acmak » ic acmak » surgulu » kalsa veya kalırsa » tik » yureğini hoplatmak oynatmak ve » somurmek » capraza almak » pence vurmak » ummîlik » mutekellim » sumer » coplenme » rabbena hakkıicin »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.