tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can cekişmek » cehennemin bucağıveya dibi » mancu » elopen » coğullamak » acemi caylak » komurcu » hotanto » olcu vermek » donuşturulme » luks mevki » niyetci » uzman cavuş » boyun bukmek » on kol kemiği » kalın unlu » isteğinde direnen kimse » elle tutulacak tarafıyanı kalm » ikinci plâna duşmek » onunde ardında gidilmez » urkek » turkluk bilgisi » gormek » cilâlıtaşdevri » acık kalp ameliyatı » teessus » hunkâr » bahcelik » kalafatcılık » sukûnet » oncelikli » surme mantarıgiller » yoksun bırakmak etmek veya kıl » başmakcılık » toprağa duşmek » bektaşîlik » sacmalık » ust » kirecsiz » pirogravur » yuzbaşılık » kor faregiller » cirkinleşme » geyik boceği » ustune oturmak » on » goze yutarlığı » buyucu » kotuluk » duşsel »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.