tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekyat » horguclu » yuksunmek » kosnulmek » reaktor » mutemmim » ne sularda » allah sonunu hayır etsin » babamın veya ustamın adıhıdır » kamu yonetimi » donercilik » pedikur » guvelâ » gun » cakışma » gectiği yoldan gecmek » hititce » cıkmak » yoneltilmek » duğmeci » kırsal bolge » elini ayağınıkesmek veya cekme » gulle » gır gıra almak veya getirmek » orfî idare » gumrukculuk » catlama » ne demek » gozlerini belertmek » urokultur » balıkcıkazağı » yuz binlik » ar damarıcatlamış » manisa kebabı » kupeli » arasında den başka anlamıyl » hispanica » domates corbası » kapkac » cit » od » onune cıkmak » usdudak » sutana » olan insan topluluğu ulus » nakşibendîlik » guzel » hayrulhalef » doğuşken » durtuşleme »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.