tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
serbest gureş » konvertisor » goğermek » cıkartma » penceli » olduğu soz » omursuz » surveyan » eli varmamak veya gitmemek » ictinap etmek » cekeleme » mukedder » aramca » ikisi ucu bir arada tire ile » mustantik » gineli » dayalıtahta kalas » aslan » kıyamet mi kopar » aklına takmak veya aklınıtakma » madalyanın veya madalyonun ter » sureğenleşmek » cucukleşmek » kafasıcalışmak » carpanlara ayırma » ne arar veya onda ne gezer » fizik otesi » amonyum sulfat » cekici » suru sepet » ışık canağı » dumtek tutmak » ickin » ateşci » gullâc » guderi » dumdar » cember kayık » cıfıtlık etmek » elde avucta ne varsa » macar » kızılkok » buzuk » panislâmizm » basıp gecmek » mukavemetci » yon eki » sozun kısası » ne hikmetse hikmettir » okuz »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.