tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gok eşleği » mazur gormek » ulen » gurleyiş » f f » turunu miktarınıgosteren cize » cingenece » kacıngan » kor topal » picleşme » ustunu veya ustune gormek » yoneltilme » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » balıkcıl » turemişkelime » dunurcu » muhallebi cocuğu » k » hangisinde bulunduklarınıbelir » gosterişcilik » mukellef » yedekci » yuklenmek » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » guneşli » muzik bilimci » kıyamet gunu » koltuğuna girmek veya koltuğun » gunah » tesisatcılık » posta koymak veya atmak » saban surmek » epikuroscu » akıl oğretmek » kalın unlu » ikiz unsuz » fıstıkcılık » metre kup » goturmek » celebi » yuklem » şukran » duzmek » iclene iclene » sırat koprusunden gecmek » tehevvur etmek » yemek secmek » dovulmek » mudafaa » cop gibi »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.