tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık sozlu » fitci » yuzu yere gelmek gecmek veya y » yuzunun derisi kalın » kamcı » eti senin kemiği benim » kacmak » koktencilik » ağlamayan cocuğa meme vermezle » rek » unvanı » koftelik » gozlerini alamamak » cakırlaşmak » soz almak » sakalım yok ki sozum dinlensin » munakaşa » cap » cıkarma işareti » yarayan kuru ince yaprak » a a » oyle » boyacıkupu » yonerge direktif » can cekişmektense olmek yeğdir » ağaclaşma » kıskanc » icecek » luleci » muhurculuk » inanc » bolmek » cekememek » borc yemek » sefa veya sefalar bulduk » acmak » mustensih » oylece » curuk » beklenmediği umulmadığıveya c » gormemezlik » yapı sebilhane » tentur » doldurdukları rengi beyazdan » puskurtulme » cınlatış » acığıcıkmak » cemen » calmadan oynamak » kılıc uşurmek »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.