tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekirge şalvar » gormemezlik » gulle atma » cimen » hisse cıkarmak » buğe » koy meydanı » yazık gunah » kolay gele veya gelsin » caresiz » suvari sınıfı » yapıldığında zararıdokunacağıd » pop muzik » cılbır » sırtustu » dar acı » ettiren ozellik tınnet » cozucu » bokun soyu veya bok soyu » ız iz uz uz » icindeki en kucuk birlik » bîilâc » kuşum » anasının gozu » uzerine almak » sevinmek sev in sevdirmek se » butunler acı » dolek » iplikcilik » u » satranc vezni » catılma » techiz » gorklu » hiccilik » teşekkur » mantıkcılık » kacımsama » ayağına cabuk » inmek » desinatorluk » para cantası » kufe » secim bolgesi » sefa surmek » kadıngobeği » tanesi » umitleniş » kısmetinde ne varsa kaşığında » gumburdemek »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.