tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
devetuyu » kanun sozcusu » turkleştirmek » bildiğinden şaşmamak veya kalm » cok sozlu » ayak ayak ustune atmak » brove » alcaklaşma » dalgıc bocekler » carpıklık » gomlek eskitmek » ateşten gomlek » kullemek » murekkeplenme » acıkağız » partoner » goğsunu gere gere » hay allah » oruk » gun » lâfuguzaf » gozu alışmak » cekmek » saltanat surmek » saklamak inkâr etmek » eğilimli ortu » rayic fiyat » muzic » protestan » cehreli » copurlaştırmak » carliston marka kereste » kopuklenmek » munasebet » kanatcık » yuzey şekilleri » taşınabilir arac » ağızsıl unlu » felemenkce » karahanlı » portekizce » kup » kopru altıcocuğu » turum » muşavere » buz ustune yazıyazmak » yangınıkoruklemek » acısal yol » renkli element kısaltmasıcu » gonul almak veya gonlunu almak »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.