tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ulke » gozlerini kacırmak » ic harp » el etek opmek » tulûatcılık » yon vermek » komurleştiriş » catal bıcak takımı » calışma odası » corek otu » uzerine yaptırmak » bicme » terennum etmek » iki cıplak bir hamama yakışır » mutetebbi » taayyun » guzellik enstitusu » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » cekel » el etek cekilmek » ekmek opmek » elektrikci » kulhanbeyce » alcak kabartma » papirus » reproduksiyon » muslumanlık » kurtun » ters yuz ters yuzune donmek » kuflu » lule lule » ateşi duşmek » unlemek » gorme » icme suyu » kose sakal » otcu » inmek » eğri soz » buyuk boy » kacacak delik aramak » mutefennin » mangal komuru » recelcilik » doner sahne » musaade etmek veya buyurmak » beli bukulmek » halil İbrahim bereketi » muşkul » sıcankuyruğu »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.