tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hakikî » olcek » oykuleme » kucuk kumru » kâğıt gibi olmak » dişunsuzu » guzleme » camca » yurumek » maca » turkcesi » şifreyi cozmek » dişfırcası » burukca » eyer kapatmak veya kapamak » yalcın » serdengectilik » saclarıiki turlu olmak » abacıkebeci ara yerde sen nec » unite » atom reaktoru » cokuş » mulkiye mektebi » mısır ozu » muphem » dalga cukuru » setlic » corbacı » girintili yer » hasekikupesi » ucleme » huzunsuzluk » lâckalaşma » culsuz » luk » capkınlaşma » mutekait » olum sukûtu » yurutucu » purcekli » aktorluk » cimentolatmak » jon » cozdurmek » bir cokları » aracla yakmak » bulunmak nezretmek » sinolog » yuzunden okumak » bir cenekliler »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.