tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
multefit » boluşum » ic pilâv » on oda » fin ugor » zeytinyağıgibi uste cıkmak » yureği urpermek » kac parca olayım » ocağıtutmek » koylu corbası » yokcu » ici gecmek » kucuk dalga » surtukluk » gozu bağlı » teşkilâtcı » ihtiyat akcesi » İskambil destesinde maca dizis » rotuşlamak » kader talih » goturuş » fume » savul savulun » duztaban » yuksek perdeden » yuze vurmak » korukculuk » belirli muayyen » dunya başına dar olmak veya ge » para dokmek » dışyarıcap » osmanlıca » perde cekmek » gonlunun dumeni bozuk » x veya rontgen ışınları » astar surmek veya vurmak cekm » cıkmak » kamyonetci » terettup » yalvaclık » başlangıc noktası » madenî yun » icine huzun cokmek » koşe tutmak » soyup soğana cevirmek » kac » bir elmanın yarısıo yarısıbu » gun yeli » gun almak » akışkanın gecişini ayarlamaya »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.