tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ufleyen alet » donuşturmek » kunyesi gelmek » yarım pabuclu » cirkince » parcası » levanten » modulâsyon » nakliyatcılık » susletmek » hayvan derisi » cizginmek » da de ta te » cirişlenme » dostca » ozlemini cekmek » devetuyu » tıraşfırcası » surdurmek » cantalı » ileri veya one surmek » arnavutlaştırma » catlaklık » buyuk » olenle olunmez » veya ozel kuruluşlarca odenen » yureğim yanmaz veya yanmazdı » coğu gitti azıkaldı » armatur » tepegoz » oz » gecmişolsun » dili donmemek veya donmek » curuk para » suprulmek » gıcırıbukme » arpacıkumrusu gibi duşunmek » gonul yakmak » gondermek » gocu » catır catır » marunî » alkışcılık » fıstıkcılık » ağaclamak » acıklamak » olağanustu » gercekustucu » iki eli kanda veya kızıl kanda » diz ustu cokmek »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.