tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
anketor » senyorluk » cekmek » cifte cubuğa gitmek » kaynac » kayakcı » dağılmak » hazır mezarın olusu » deneyustuculuk » sıcan » İsvecli » cavmak » kısmî secim » belediye cavuşu » sozunu tutmak » kendini naza cekmek » gun » slovakca » fuzeatar » cise » cis » se » gecişustunluğu » fuzen » carkıfelek » gun gecmek » muma dondurmek veya cevirmek » cakır cukur » japon denizi » durum » yangından veya gumrukten mal k » husnuteveccuh » gule gule » yazı tebliğ tebligat » kosteklenme » futuvvet » manikurlu » oyle » antep işi » ciseleme » peygamber uzumu » gozunun icine baka baka » kuf yeşili » kutuphane » gun olur yılıbesler yıl olur » ağıt yakmak veya tutturmak » kırdırmak işini yaptırmak » asma kopru » donercilik » deniz ordeği »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.