tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklamak » yuzeyinin her noktasına basınc » yerleşim yerinden başka bir ye » kulak asma » ileri veya one surmek » yoluna cıkmak » catlatmak » girişik cumle » cıtpıt » oğreti » tarafından arabacıicin armağan » basın dunyası » buro » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » gercekten » kucuk » kucuk » duma » yureğinin yağıveya yağları eri » kirec sutu » mujde koşturmak » oru » cepel » cıldırtma » gulup oynamak veya gulup soyle » evlâduıyal » kurklu » orumcek » alcaltmak » ağac yaşiken eğilir » uclemek » ofkelendirme » ic acıcı » tumen tumen » gocuş » serceden korkan darıekmez » koşe kadısı » ici paralanmak veya parcalanma » gomme dolap » sumek » cağdaş » capulacı » cevre » cığırma » sepetcilik » ba » iyi gun » cayır yulafı » tapu kutuğu » boşta olarak yapılan ortu »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.