tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surme » tunc » vefat ilmuhaberi » minder curutmek » emniyet duğmesi » fener cekmek » hoşduruma gelmek » adam icine cıkmak » yelken acmak » dağlıc » bıcak altına yatmak » boncukcu » calkalamak » soğuşmek » yukseklikleri ve yol actıkları » kosele » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » yılan gomleği » dokuntu » taşıma veya dokme su ile değir » gorunme » gokcek » paralel iki yuzeyin sınırladığ » mutenavip » bulbulu altın kafese koymuşlar » tuvit » husran » yonetilmek » yurutmek » demir sulfat » sozunu geri almak » muteşekkir » guderilemek » ondulesiz » sırdaşca » kotu » da var ki anlamlarında kullan » yukumlu belli nitelikleri ve » belli bir noktayıaltınıcizerek » gorucu gitmek » karacayca » bicki dikişkursu » tuze » calım » kıvanclı » ac bırakmak » dokmek » vişne receli » salkım sacak » gozu kor olsun »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.