tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kunefe » kavim » harac yemek veya almak » tarikatcı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gozu uyku tutmamak » ucuk » gozlerinin icine kadar kızarma » siyanur » bir şey soylemek » catı » tacsız kral » gumburdeme » fırcalamak » dort dortluk » yumurta koku » kirecli » boşcıkmamak » olur musun oldurur musun » cakmak taşı » gonc » ucleme » dağcamı » inkisar etmek veya inkisarda b » tecrube tahtasına donmek veya » ozdekci » haber studyosu » koklendiriş » cubuğunu tutturmek » kapılarıacık tutmak » soylemesi ayıp » dort işlem » tavukculuk » cilek » azerbaycanlı » yere gecmek » kopoğlu » umitlendirmek » salt coğunluk » kuldoken » nufuz etmek » gomlek » kıcın kıcın » ackısız » soğuşluk » bir dokun bin ah işit dinle ka » bıcılgan » suhulet » kızık » okuzburnu »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.