tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
direktorluk » cayhanecilik » fucceten gitmek » kok kırmızısı » guluncleşme » ay ey y » oncel » gorulmemiş » hayvan derisi » gorunguculuk » hizmetci » tepeustu » icecek » kuttedek » fos cıkmak » cinkografi » goz onune almak » yuz karasıolmak » lw » komuren » kritik » kor şeytandan bulmak » başmusevvit » ilk once » ucgul » iraklaşmak » borekcilik » cenebazlık » korebe » doşemecilik » ic lâstik » yonelik birbiri ile uyumlu am » corba etmek » zuppeleştirme » yukunu cekmek » belini bukmek » yukleme durumu » cekirdek » ters acı » dallarınıkısaltmak » kurcatovyum » mal muduru » fırcalatma » yerleştirmek teşhir etmek » takas veya takas tukas etmek » ilâclı » paca » her telden calmak » boru ciceği » testere caprazı »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.