tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ekmeğini cıkarmak » havale gondermek veya yollamak » etmek » da de ta te » bicim » guluncleşme » cıkmak » oğut vermek veya oğutte bulunm » sur atli » cadısupurgesi » cevikleştirme » allah mubarek etsin » gormek » ut » dağveya dağlar gibi kadar » yerine kullanılır » ciziliş » temeyyuz etmek » kırlangıc donumu » suhulet » kacışmak » cıkarmak » surrealist » icerik » komutator » kirec sondurmek » gobek dansı » oteki aktarma oğelerine ileten » sozu cevirmek » yapakcı » kalem acacağı » eğmec » arşiduk » yuzuculuk » başrejisor » elmanın yarısıo yarısıbu » selulozik » allah dağına gore kar verir » geciştirici » bıcak silmek » sıcaklıkolcer » acıklık » ucuşmak » salon ciceği » sonuc vermek » kompozitor » sutsuz » kucu kucu » ağac » pence »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.