tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıplanmak » goz pencere » envaiceşit » ilgi gostermek » gecmek » hesap cıkarmak » futuvvet » kume bulut » beyin gucu » anus » rontgen cekmek » şişkofte » adalet orgutu » ağzından cıt cıkmamak » ipipullah sivri kulâh kalmak » ors kemiği » goturtmek » surunmek » komşu kapısına cevirmek » bazıdingil doner bazıteker » renkli element kısaltmasıcu » mahrec » soz gelişi » ayının kırk turkusu var kırkı » kurama » tazıya donmek » sovuşme » allah ından bulsun » kapalıyuzme havuzu » suresi haftayım » yarıacık ceza evi » gunce » ol » veya dokunmuşpamuktan yapılan » arap tavşanı » veya kazanc payıolarak belirli » acak ecek » ne gunlere kaldık » kopruculuk » kanatcık » gobekli » surundurmek » nobet » allah omurler versin » icici » luks mevki » gomlekliler » gozunu gozune dikmek » ispenc horozu » catılmışkirişsistemi »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.