tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
helenizm » inanılan iyilik kaynağı » colpalık » mitral kapakcığı » ya deve ya deveci ya deve ust » medeniyetcilik » cussesiz » boluntuler » butunu » bi » gozetlenmek » ucmak » nadasa bırakmak veya nadasa ya » emek cekmek » tukenme » kopoğlu » şal orneği » tartışma yapılan » gun batımı » gozetim » cırpıştırma » coccothraustes » goz akı » guldurme » susleyip puslemek » sarkac » dokmeci » cevirgec » eyer kapatmak veya kapamak » duzen » ne soyluyorsun » coğu gitti azıkaldı » oz devim » coğmek » yahudi almancası » ust » k » kardeşce » icine oturmak » gomlek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » boru ciceği » citilmek » başının altından cıkmak » tecavuz » ic ice » olcekli » gule oynaya » maraşişi » donek »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.