tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulucuk » gormek » raportorluk » kulunc kırmak » bağlaclıtamlama » buzgulemek » muttehiden » ust deri altı » oneze » vakıf durumuna getirmek » gecmişi kandilli » zararına kazanc sağlamak » duven » catır catır » kalafata cekmek » gulmek » regulâtor » perdah vurmak veya etmek » davranmak saygıgostermek soz » aşağıfalan yukarı » şeşudu » ic deri » carıklık » sıcırganlık » korletme » ruzgâr altı » parti cevirmek » ceşnici » yıldız akmak kaymak veya ucmak » nitelikler gosteren madde » suzulme » yureği soğumak » bir gozeliler » kopurmek » kumultu » kırk yılın başıveya başında » kafadan gayri musellâh » baklava acmak » fikir yurutmek » muşabih » allah rahatlık versin » avrupalılık » pur » patates corbası » solucan duşurucu » cift kapı » sukûtla geciştirmek » dualizm » cizim » yarma corbası »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.