tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Küçük ben, küçük leke, ziyaret ediniz. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camcak camcak » yalancışohret » eski cağ » pocuk » tarafa olmak veya cıkmak » yenidunya » imza toreni » ekmek elden su golden » aristotelescilik » once » bir o yana bir bu yana » kulak asma » kulliyet » dollenme » sacıuzun aklıkısa » cozumleniş » oğul cıkarmak » guvelenme » cumle » gorunmez olmak » carpıntısız » doğu bloku » ış iş uş uş » dunur gezmek » kadınduğmesi » sacalanma » ad govdesi » cığa » kafayıcalıştırmak » hatırlatmak » teşekkul » sandıktan cıkmak » ağac arac eğirmen kirmen » monitor » arnavut kaldırımı » maktul duşmek veya olmak » muşevvik » toplu goruşme » hamsi corbası » dulger balığı » muhammedî » sonuc » sutlendirmek » catlayış » uretim ilişkileri » protezi » dayalıdoşeli » yapılan cıkmaz yazıveya resim » bilcumle » carklı »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.