tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ureticilik » koc yiğit » zekâ bolumu » gomulu » lugatcilik » ulkesellik » kırılıp dokulmek » kapcık » uclanma » torelcilik » cektiri » gok kır » sove » zevk icin » regaip kandili » bilincsizlik » pelikul » cuda etmek » duzen kurmak » cakmaklaşma » tokaclama » kilise canı » surgun avı » koru korune » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » maca kızı » lutesyum » burnu buyumek » ciğer kebap olmak » canıyanan eşek attan yuğruk ol » koşe » hukûmet » yapılmışince ve uzun şerit » olculen » muşahede » ecek » malın gozu » catlasa da veya catlasa da pat » yurumek » gorevden alınmak » gordek » olcucu » ucretli » in » akşamdan kalmışveya kalma » başına calmak » bromurlu » kiminin parası kiminin duası » camursuz » gercek mantarlar »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.