tdk sözlük TDK Sözlük

 

Küçük ben, küçük leke,

Küçük ben, küçük leke, kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Küçük ben, küçük leke, kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Küçük ben, küçük leke, tıklayınız. uludağ sözlük Küçük ben, küçük leke, başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
her telden calmak » yabana soylemek » dun » duşurmek » carptırmak » gıllugişli » cozum » cıkartmak » yedek veya yedekte cekmek » karşıcıkmak » uslûpculuk » dışgucler » sınıkcılık » cantalı » sozum ona sanki guya » rus ruleti » cimdik » diskci » halacca » enstrumantalizm » amputasyon » keceli » guluşulme » kapak bıckıcısı » muftuluk » ickici » uzunlamasına acılan oyuk » cınlama » ayın on dordu gibi » gecmek » bosme » cozdurme » gecmek » studyo » bitlis koftesi » olumluk dirimlik » ovgucu » odevcil » tenevvur etmek » gecenek » cıvdırmak » işcatallanmak » cadır yıkmak » cirozlaşmak » cenaze toreni » abbasî » şuphe etmek » ufleyen alet » yuksek okul » acıklık »

Küçük_ben,_küçük_leke, hakkında da bilgi ve Küçük_ben,_küçük_leke, eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Küçük_ben,_küçük_leke, nedir ve Küçük_ben,_küçük_leke, kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.