tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ictenlikli » dekorator » kur yapmak » sabaha cıkmamak » surmedan » eklemek karıştırmak ilâve et » duvesimek » mızrap » sektor » kopek gibi » kakınc » mutevellit » hukmetmek » hulûs cakmak » kopoğlu » cekme » yureği serinlemek » cikolatacı » calıştırılma » brahmanizm » cat pat » koşe vuruşu » saydam veya donuk vernik » iltimas etmek veya gecmek » yenidunya » marmara cırasıgibi yakmak veya » hal etme » urkutmek » otorite sağlamak veya temin et » camlıkoşk » ayağına sıcak su mu soğuk su » kireccil » domivole » cırpmacılık » ikisi ucu bir arada tire ile » tekaut maaşı » tekevvun » dişeti damak unsuzu » yola cıkmak » asansorcu » ağaclaşma » denize duşen yılana sarılır » acımlanmak » cevirme ağı » paraşut ile atlama » kucuk tovbe ayı » yukarı goğe doğru olan yanı » işmar etmek veya gecmek » ozgurlukcu demokrasi » yakasına cokmek »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.