tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cayırlaşmak » cat » acıktan acığa » oz direnc » gecmek » su yuzu gormemiş » nuruceşmim » tecessum » not duşmek » dağardında olsun da yer altın » yaparlu » harclı » şapcılık » ortak yuklem » turetme » canıltı » unsuz duşmesi » guz donemi » grekce » şarapcılık » anac » secicilik » fırca cekmek » kıpcakca » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » yuze gulucu » imlec » eli boğrunde » cağ » hic değil » cokuntu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » uretmek zihnî yetiler oluştur » ithalâtcı » ciceklenme » bir kol cengi olmak » onculuk » deve kuşu gibi yuke gelince ku » cuvallanmak » gecek » odobenus rosmarus » cala kamcı » kulucka donemi » on ad » boşaltac » tabiatustuculuk » olum korkusu » presci » dadaizm » camaşır ipeği »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.