tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kayışa cekmek » cokelge » notrleşmek » duduk » gomme » kecitırnağı » camat » gokcul » felc olmak » baştan cıkmak » olu deniz » gluten tutkalı » masallarda gecen dişi dev » reflektor » murettip » teslimiyetci » sonra yalnız balistik kanunlar » supruntucu » kredi sozleşmesi » tutuncu » mujde vermek veya goturmek » kerteriz almak veya etmek » uzulmek » uzerine tuz biber ekmek » soze başlamak » guneyli » ummetcilik » ceşitlendirme » orselemek » amaclı » catı » mitral hucreler » allah ovmuşde yaratmış » ucretli » gumletmek » cırak cıkarmak » yuzdurmek » kaleyi icinden fethetmek » makineli tufek » tutturmek » hesap kitap yapmak veya etmek » ağzınıacmak » pacayıkaptırmak » kurekcilik » ozgun » huzzam » uckuruna gevşek olmak » mundemic » ceviren » kayac »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.