tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aşırıuc » ozgunleşmek » alcaklaşmak » sulfurik asit » burnunu cekmek » ciftleşmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » incelenmesi muşahede » cok kısa dalga » odiyometre » tutsulemek » camaşır leğeni » yayılmasınısağlayan cihaz » keci soğudu » ozursuz » flort » gorevden ayrılmak » uckâğıt oyunu oynatan kimse » kopekle yatan pire ile kalkar » ra » av ev » centikleme » kucuk » roportor » kendini toparlamak veya toplam » mulâkat yapmak » donuşum » bicimlerini belirleyen ana oze » gormek » boldurme » calkalamak » ozgul ağırlık » sudan gecirmek » cığır » cıkrık » tecahul etmek » toplumu tek başına belirleyen » kapalıcarşı » yuk » donulme » orgutlemek » yuzu yerde » birleşikgillerden kok sapları » commek » kulağınıbukmek » eşbasınc » ucukluk » kamcılanma » baskın cıkmak veya gelmek » mutecaviz »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.