tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olum » cerviş » supurge darısı » onune cıkmak » utopya » yuklenmek » acık » ceneleşmek » cuda etmek » kuru ceşme » dovizzede » ici yanmak » allah dağına gore kar verir » kurumek » ucu cengelli ağır demir arac » mutevehhim » kimyasal yollarla elde edilen » gun gormek » acma » on tasar » yıllık ve otsu bir bitki convo » cekişmek » dumbelekci » sozde kalmak » lâkırdıcıkarmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gıcırıbukme » doşeyiş » guneşin alnında veya guneşin a » okse » afi kesmek satmak veya yapmak » parcalatmak » dağcayırı » tukenmezlik » kukurtatar » dort dortluk » dovulmek » abdestinden şuphesi olmamak » cevre » ici ısınmak » calgıcılık » citar » studyo » cakma » bunakca » işaretinin iki yanındaki anlat » elektrik ureteci » mulâhazat hanesi » supermarket » bukum »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.