tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
peşkeşcekmek » paca gunu » gecinilmek » carpıklık » malın gozu » ciceklenmesine dolayısıyla me » butun sıra » puskullu » muphemlik » mahagoni » carka vermek veya carka cektir » murdumuk » coğul ekleri » cantacı » tecessum » ucuşmak » gozetmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » kuman » bukulmek » guneşhayvancıkları » asıl nusha » kotulenmek » cekilmek » icinde » dokme » yanaşık duzen » carpmak » gercek mantarlar » konduit » sevinc » gozeneksiz » sakla samanı gelir zamanı » kabak cekirdeği » munekkitlik » ıslıklıunsuz » lokma dokmek » gozu kalmak » serbestce » calkanmak » taaccup » koskelmek » rum » gucenme » gun » samur kurk » pahaya gecmek » ateşboceği » duşgucu » duzeltici »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.