tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulfurlemek » veya bu anlamda birleşik isim » cingene parası » ayıptır soylemesi » kopekoğlu kopek » tok gozlu » ric at » hareketlerinde tutarlı sağlam » ciğil » manipulâtor » cetinleştirme » hırdavatcılık » yukarı goğe doğru olan yanı » taannut etmek » butun » kur » oneri » kopoğlu » anas acuta » olcturmek » kok » gorenekli » kutletmek » eden felsefe ve din doktrini » duşman kesilmek » munasebat » pekmezkopuğu » bir bicimine getirmek » ackılamak » ayağına veya ayaklarına kapanm » cıtlık » tek bicim » guzel » gururlanmak » burcak » uzumculuk » kulağınıbukmek » mudana » yeğenim » uzengisiz » ağıtcılık » yuzuş » kafa cıkışı » buyumuşde kuculmuş » parcasıbağlıbulunan catal » olu gozunden yaşummak » munşi » İzinli olma durumu » sıcak yuz gostermek » kaptıkactı »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.