tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırak » pabuc » osmanlıca » karesel bolge » kacırmak » soz sırası » yol gostermek » yuzuk » ırzına gecmek » boşgozlerle bakmak » epikurculuk » duduk » iceri » guzellik enstitusu » eli ermez gucu yetmez » ağırlığınıortaya koymak » capa » hayalifenere donmek » tesetturlu » kalleşce » on damak unsuzu » cıkma » kanıtlamak » caktırış » tutsulemek » derdini cekmek » cırpmak » şohret bulmak veya kazanmak » havan dovucunun hınk deyicisi » carpıtma » ar er » suflîleşme » hurriyet » askıya cıkarmak veya cıkarılma » unsuzunu gosterir » yuklu » otcu » tutsu » marmara cırası » tutturmek » mineral » muselles » uste cıkmak » cemaat ne kadar cok olsa veya » endustrileşme » kavga cıkarmak » ofkeleniş » belli bir noktayıaltınıcizerek » tekme atmak veya tekme vurmak » gozlenme »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.