tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
z » rb » phlebotomus » cekeceği olmak » merkezkaclama » temiz kanıda vucuda dağıtan or » vefat ilmuhaberi » curmumeşhut hâlinde » umide kapılmak » kayışa cekmek » donuşlu » yem istemez su istemez » sezu » dernekci » cırpmak » edebiyatla uğraşan kimse » cift cubuk » toretanımazlık » gozlukcu » zararına kazanc sağlamak » kahkaha ciceği » başlangıc noktası » talaşboreği » kurumek » sozcu » cıkmak » koşeye cekilmek » cıngıraklıyılan » catışma » perdah cekmek » şeytan gecmişgibi » sozde kalmak » kurdan » gozunu gozune dikmek » muşterek bahis » imanına kadar kısa soyleyişle » dongel » capraşma » serbest yuk » aldanc » mulâkat » cift koşmak » cekiclemek » somuru » calımından gecilmemek » citar » duzenlemek » dovmek » yureksiz » ic acmak »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.