tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
comeltme » parcalara ayırmak » yularıele vermek veya yularıka » uzgorur » muteveccihen » carcur olmak » cek arabanıveya yalnız cek » ıslık calmak » dolambacsız » muhimsemezlik » pirinc orgu » maddenin icinden yavaşyavaşgec » hatır gonul bilmemek saymamak » can cekişmek » fırcalamak » soylenilmek » nefesli calgı » beyazın adı esmerin tadı » akaclatmak » kızağa cekmek » secmeli » cekince koymak » cığırmak » calkalamak » cekul » banko gecme » puskurme » kopeğin ağzına kemik atmak » cingene duğunu » satranc taşı » er » gupegunduz » kızılelma » mufreze » gencleşmek » percinsiz » kuru oksuruk » satın alınan erkek kul esir » gorevlilik » birbiri icin yaratılmışolmak » başına tac etmek » bolge » kundeden atmak » oldurmek » dondurmek » bağ » formul » iyi gozle bakmamak » putursuzluk » gozunun onunden gecmek »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.