tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıl yaşta değil baştadır » canıltı » gumuşyağmurcun » gormek » sureyazar » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » sokuş » damarına veya damarlarına işle » ceteleştirme » kredisi duşmek » cıldırtmak » soğuşmek » nazıgecmek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » tuyu bozuk » gunahına girmek veya gunahınıa » cığralık » abdesti kacmak » punez » ucretli » orgutcu » kaldırım ciğnemek » ateşler icinde » mukrim » duşkunu » ictensiz » surgun avı » akcaağacgiller » kokteş » piramitcik » yuz » yuzu ak olsun » gozunu acmak » kucuk minder » acık hece » calcenelik » fiil koku » gulmekten kırılmak katılmak » oyle olsun » sozu ağzında bırakmak veya soz » istenc » pabuc » nukteli » yol yurumek » yuksekten ucmak » surukleyici » tehaluf » uzum şekeri » goturu pazarlık » muteferrika »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.