tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
haddi mi veya haddine mi duşmu » dediğim dedikci » koydunsa bul » taşcılık » şuphesiz » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » cemkirmek » ellerin dert gormesin » savul savulun » uzerine cokmek » cin carpmak » başta veya başında bulunmak » malta eriği » klikci » gozden kaybetmek » kazanıkapalıkaynamak » sunger » kokorecci » gullâbici » corbacılık » yarışcı » tırtıkcı » luleli » bıcak gibi kesmek » ayakcın » marpuc » yuzey veya cizgi kaide » mustait » olumsuzleşme » toplu olarak oğretimin yapıldı » arabistan defnesi » surungen » deniz ucağı » dokumasıolan » gollenme » ozverili » u » gecinilme » genclik » ceşnicibaşı » sumsukgiller » bir kızıbin kişi ister bir ki » mart iceri pire dışarı » aracılığıyla duymak değmek e » yol acmak » yerleştirmek teşhir etmek » gozlukcu » koşe atışı » supruntuluk » gece »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.