tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
govde gosterisi » taraca » ortaya duşmek » yolcu taşımakta kullanılan mot » tuylenmek » sokmek » emir cumlesi » vur dedimse veya dedikse oldur » bicki yurdu » oznelci » cat » kucuk ay » anasına bak kızınıal kenarın » tırtıkcı » kosteklenmek » gurlek » kapıyıacmak » catpat » a e » yonerge direktif » burnundan duşen bin parca olma » goc » cin leylâğı » pabuccu » kalpakcılık » el cırpmak » ic deri » boyunun olcusunu almak » murt olmak » hint avrupa » gecmek » boya fırcası » gun olur yılıbesler yıl olur » tuccarlaşma » kırk bir bucuk » oya ciceği » gozleri velfecri okumak » gume gitmek » oğreniş » paşa cayı » otmek » donmek » protestan » sucukculuk » anlam kotuleşmesi » on kol kemiği » bonleşmek » kuf bağlamak veya tutmak » subap » elinde buyumek »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.