tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzatılabilir » donbaba » cifte » cinili » ictinap » uyarlac » kutleştirmek » medine kurdu » koltukcu » kutuk » surat duşkunu » duğumlu » yenilir veya yenir yutulur şey » culha kuşu » dunyalık » onemsizce » utusu uzerinde » kusku » sun » full time » olmezoğlu » ayırmac » capacullaştırma » civi sokmak veya surmek » capkımak » bıcak gibi kesmek » mustemirren » duzelti » gonderme » saklamak inkâr etmek » uskure » kılıc balığıgiller » cizginmek » civi gibi » ustune tuz biber ekmek » guldurme » purmelâl » ağzından girip burnundan cıkma » acık » gorunmek » posteki saydırmak » tesaduf etmek » değirmen taşının altından diri » tongaya basmak veya duşmek » cekirdekli » golge etmek » ceşni » soz sırası » ozel » olunme »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.