tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suvari alayı » burgu » ciş » hunerli » gozgu » okculuk » endustriyel » uşuntu » dostlar alışverişte gorsun diy » kimseden kimseye hayır yok vey » golge gibi » hoşgorurluk » burulu » buyuk » akdeniz mavisi » acıgormuş » kemiklerden biri » ac ec » orgen » kor capa » bukluk » cığırtkan » tespihci » cıkmak » tunel » ac acına » ebussuut efendinin gelini gibi » duzeltici jimnastik » dordul » dili acılmak » puruzlenmek » geciş » korlenmek » cevirme » borekcilik » bohcasınıkoltuğuna vermek » cekimci » ıskarca » tutun rengi » rn » cam yarmasıveya bolmesi » cukur acmak » kap » kahrından olmek » ucgul » sundus » gozleri cakmak cakmak olmak » endonezyalı » talihine kusmek » cok şey »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.