tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aşağıduşmek » gulucuk » gomlekliler » kerpic » oreke » cekişmeli » ufurukcu » gulmece » supurulme » den eylemek » calkalatış » d » olcum » kıyıya cıkmak » gonlune dokunmak » seckinlik » duğme » sulfitleme » turemişsıfat » kirişci » cur et etmek » deniz gecişi » itibar gormek » unsuzunu gosterir » vergi kacağı » su gecirmez kumaştan yapılmışt » otmek » goz yummamak » gosterişsizlik » yapakcı » muteallik » ilâclamak » yedi kat yerin dibine gecmek » kalburustu » meydan acmak » kazın ayağıoyle değil » temeddun » kayakcı » evc » tup » ana avrat duz veya dumduz gitm » iskeleti cıkmak » hamaratca » hırtlambasıcıkmak » ciğindirik » kadar ıskarmozlar arasına uyu » taclanmak » kamcı » ceyizcilik » kazanclı »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.