tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
demetci » tokat atmak aşk etmek veya pat » potifur » uzay ucuşu » ackıcı » orta cağfelsefesi » feylesofca » arayıp soranıbulunmamak veya o » başmurettip » ampirizm usculuk karşıtı » carpıtmak » cay şekeri » elin veya âlemin ağzıtorba değ » catıklaşma » sacalanmak » cekişmeli » hırsız kelepce » sonuclandırma » sınıkcı » sıl sil sul sul » iceriye dalmak » surundurmek » umitli » başına calmak » donuşlu » cumle » entelektualizm » goğus sesi » tumlenmek » olcu almak » acmak » sac boreği » eli boşdonmek cevrilmek veya g » pabucuna kum dolmak veya taşka » mec » cingene borcu » cıkarma harekâtı » sacınısupurge etmek » başıdinc » cakaralmaz » allah a emanet olun » hristiyanlaştırmak » inkisar etmek veya inkisarda b » hacet gormek » yuz tutmak » dovulme » ihraz etmek veya eylemek » şuphesiz » dun cin olmuş bugun adam carp » kuşumlenmek »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.