tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yangın cıkarmak icin kundak ko » icmeler » ayıbınıyuzune vurmak » kacırmak » aklınıcelmek » karşıcıkmak » hırgur » gomlek » kıyıda koşede » rumence » ovunce » kulot » yonlu doğru » parıltı » cayır mantarı » gormuşluk » estek kostek » nakzen gormek » gozu yememek » alt guverte » mantar ozu » gore » ici kalkmak veya kabarmak » buyutmek » tukurmek » cap » allah sağgozu veya eli sol goz » kafasıcalışmak » yurutme gucu » kirecyeren » uryan » koknar » gozu takılmak » karagoz » tarcınî » alcaltış » coğur » caycılık » kacmak » kafasıduzelmek » ki » civileme » ciftlemek » ok yaydan veya yayından cıkmak » dokuman » gumuşîleşmek » direncsiz » secmeler » bir cenekliler » gipur »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.