tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camaşır » taraf gozetmek » catkısız » dehşete kapılmak veya duşmek » ummetcilik » ustluk » konsultasyon » ağzına verilmesini beklemek ve » zırnık bile koklatmamak » unsuzunu gosterir » hint pirinci » İcinde baklava bulunan » uc etek » uz » albumin işeme » boşluk » hurriyet » fırsat duşkunu » murettebat » comeltmek » kulaclamak » goz nuru » dağkoyu » ustune varmak » boğurtu » oleyazma » cerceveci » inanc » cok ortaklı » calışılma » konveyor » gonlu cekmek » danscı » donmek » tehacum » uzengisiz » inmek » otleğen » tecrit izolasyon » ekmek opmek » makineli tufek gibi » arıtma unitesi » teknokratcılık » brove » kulturlenmek » kılıckuyruk » cıkış » buten » acıktan kazanmak » set cekmek »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.