tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırbac kurtları » arap tavşanı » sahabetci » kandil coreği » carpma kapı » beliren olumle sonuclanan has » kambur ustune kambur veya kamb » cilingir sofrası » penceli » toz » recellik » uşurme » ucmak » kırac » kucuk caplı » surunmek » guvensizlik onergesi » menfaat gutmek veya gutmemek » ucmak » mufettişlik » dunurleşmek » centik » kurelenme » duğun » goz actırmamak » onlemek » gubre » dolapcı » cerezlenmek » keci yemişi » veren silâhıbu hedefe doğrult » pek yuzlu » elinden bir kaza veya sakatlık » ebussuut efendinin gelini gibi » tuy » suzgun » inci sacmak » rezede ciceği » temessul » sondurucu » kulliyat » eltieltiyekustu » cetrefil » cocukluk » gozetime almak » bicimlenmek » iceri » sut cekmek » cocukla cocuk buyukle buyuk o » alcak gerilim »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.