tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boşol veya olsun » canına tukurduğumun veya ufurd » turkluk » yedekci » cok şey » kavlıc » cokuk » dokuz yorgan eskitmek veya par » sonuclamak » devam etmek veya ettirmek » paca gunu » idareimaslahatcı » ağaclı » taşcıl » olum fermanı » guluncluk » yuklenilmek » rengi atmak kacmak veya ucmak » kucukce » goruşulmek » cınarlı » iştah acmak » cembalo » gec veya gec efendim » catal kuyruk » u u » gobeği sokakta kesilmiş » patlangıc » tufek atmak » desinatorluk » bir kol cengi olmak » gule gule » endustriyel » canak » meş um » hukumran » yok etmek » musrif » sıcan » kosele taşı » buyultme » kız bocekleri » pamukcuk » celişki » saklambac » gibi birtakım makinelerin işle » alt tarafıveya yanı » ekle » hungurdemek » gork »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.