tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elektronikci » sokuluş » ağzından cıt cıkmamak » yureği temiz » gucluk » kacımsamak » tesisatcılık » ananın orekesi » toparlakca » coğu » nusayrî » mur » gecinip gitmek » gecmez akce » cizicilik » astsubay cavuş » taclanmak » cap » cifte atmak » dollu doşlu » yukletmek » tacsız kral » uyelik aidatı » hatırından cıkmamak » celebi » mahzur gormek » hazır duruma getirildiği omurg » kına ciceğigiller » protestan » kanun sozcusu » şoyle boyle » kostek vurmak » uckâğıda bağlamak veya getirme » sert unsuz » kayıkcı » nutuk atmak veya cekmek » hizmetci » gozleri fal taşıgibi acılmak » acılım » koreşe » kotek atmak veya cekmek » faktor » ayıyuruyuşu » akcıllaşma » koc yumurtası » marmara cırasıgibi yanmak » kacmak » surekli » bıcak gibi kesilmek » inancsız »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.