tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzerine gelen duvar ağırlıklar » olum cezası » sumsuk » sonuc oyuncusu » bitli veya kurtlu baklanın da » belirlenen durum » mutemadi » ici icini yemek » teknik oğretim » calma » golleme » yaradan » guven vermek » hızır gibi yetişmek » tandır coreği » sovuşme » cabalama » ceviri » kanıma gore veya kanımca » korukcu » bolunebilme » uz » olcer » cekmek » maymun gozunu actı » dolambac » ledun ilmi » şansıdonmek » ciğleşmek » icin icin » cağırılma » gumruk » gecimsizleşmek » yola veya yollara duşmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » surundurme » kosem » kokune kibrit suyu » uşenmek » cakmaklık » sırasıduşmek » acıklık » yurutmek » difuzyon » ev sahibi mulk sahibi hani bu » kapkaccı belli etmeden para v » gok atlası » kendini toparlamak veya toplam » moğolca » kul rengi et sineği »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.