tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocebe » bana da demesinler » catal » yapay dollenme » kargabuken » gluten tutkalı » cıkmaz » gonlu kaymak » cıkıntılı » mukâfat almak » buyuk abdesti gelmek » farisî » acılmak » başkırılır fes icinde kol kır » yalıcapkını » mufredat » topal eşekle kervana katılmak » telgrafcılık » goğus goğuse » yontuk duz » ustune varmak » lâcka » ve katımadde » allah son gurluğu versin » dumbelek » selâmunkavlen » un » izdivac » bicerdover » boğazına duşkun » tedahul » ceşitlenme » yeni dunya aslanı » otumsuzleşme » sacma » at gozluğu » hollândaca » tarh etmek » olu fiyatına » mucadeleci » sulfurimetre » değişkene gore hesaplanan sayı » ic hastalıkları » uzerinde kalmak » kabuğundan kinin cıkarılan bir » beklenmediği umulmadığıveya c » sual acmak » omur boyu » ici rahat etmek » kurduğu medeniyetleri kendi i »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.