tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goruculuk » muşabih » ic » govdelenmek » halic » carpılmak » paracol » calımlı » takla bocekleri » ciziş » başına tac etmek » parşomen kâğıdı » kotu » surungenler » uc beyaz » cok sozlu » cağlayış » tutsu » bıckıtozu » aksaklık veya bozukluk » kamu yonetimi » yerleştirilmişcift camdan oluş » kılıclamak » dondurulan ince uzun ışık ara » altın anahtar her kapıyıacar » kusurat » ovgucu » cirkinleştirme » cicekli » heyecana duşurmek » sonradan gormuşluk » cekim ekleri » ozgecil » boya cekmek » fesatcı » kan cıbanı » cobanlık » arasında den başka anlamıyl » icme » muhurletmek » gozetmek » kem soz kem akce sahibinindir » iskeleti cıkmak » yaban kecisi » coğu zarar azıkarar » puruzsuzluk » gutmek » nez etme » şovalye ruhlu » insanların aynısoydan gelmişol »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.