tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kara eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceklik » kamanco » arkasınıbir şeye vermek » it » ozentisiz » yollara sokaklara dokulmek » muezzinlik » capalatma » ozbekce » duden » coluk cocuk » koalisyon hukûmeti » kopru başı » kanıicine akmak » zumre » camaşır » bordur » temevvuc » kuvertur » ici gecmek » cekikce » doke saca » hafta sekiz gun dokuz » turlu şeylerden yaptıklarıve t » musemmen » ayak surumek » oksurtucu » kilise canı » dili damağına yapışmak veya di » mutevakkıf » tek kurekle mehtaba cıkmak » besle kargayı oysun gozunu » demir sulfat » gecek » olcek » işgucu » duzayak » gur » acık » ac gozunu acarlar gozunu » cizgi » catıpenceresi » gecimsizlik » gulle gibi » sokmek » seruven » harekete gecmek » butan » etut » secmece »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.