tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzuk » kısmetinde ne varsa kaşığında » nasihat etmek vermek veya nasi » icine baygınlıklar cokmek » yukunu cekmek » carşaflanma » şuphe bırakmamak » maocu » ayının kırk turkusu var kırkı » saman altından su yurutmek » gordurmek » mal mudurluğu » acemce » cukurunu kazmak » gonul tokluğu » urkutmek » cekmek » guc » siz » arka veya sırt cevirmek » mahkeme kadıya mulk değil » oru » bokelik » limon kufu » gor veya gorursun » kohnemek » iple cekmek » sayıştay » iyi gozle bakmamak » kucultme » paylaşmış benzer odevlerle yu » kutuk » vakitce » kece kulâh olmak » supurgelik » calmak » mulhit » vadesi gelmek veya yetmek » goze carpmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » saba ruzgârı » surutme » ozdeşleşme » mutehassıslık » oğrenci » kopurtme » cuk » bol kepce » boğazıacılmak » ovunc duymak »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.