tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabuc pahalı » acık ordugâh » kulâhlı » izzetuikbal » husnu kabul gostermek » noroloji » anka » cıkrık » guzel duyu » bolme işareti » tehaluf » individualizm » lâcka olmak » tuydurmek » cayır mantarı » abacıkebeci ara yerde sen nec » ic guveysi » revac » cekic » bardağın konulduğu yeri kirlet » romanyalı » kecisağan » makineli tufek » başlık atmak veya koymak » celik » hırcın » gercekustuculuk » takdir etmek veya eylemek » guzel » burumek » kadirî » koyuvermek » icme suyu » coğunmek » cevren » allah ın veya tanrı nın gunu » catılı » kosele » haddeden gecirmek » olcuyu kacırmak » samanyolu » tahakkum etmek » uzluk » ceki taşıgibi » evlerden ırak veya uzak » paldır kuldur » tumbek » cağlamak » dağkoyu » mukeyyifat »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.