tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kara eş anlamı

Kara eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kara eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kara eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kara eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok yuzlu » cokuş » goz merceği » bocek bilimi » yuzunun derisi kalın » kırcıl » boşboğur » gercekleştirmek » arnavutca » surgu » hıckırık tutmak » yer » hidr hidro » calkalanma » diplomatca » gozetmen » unsuz gocuşmesi » gozu acılmak » cuvallamak » luzum yok » iti oldurene surukletirler » kurduğu medeniyetleri kendi i » rukun » kusmek » cığ » koşeye atılmak » zimmetine gecirmek » oyuna cıkmak » tukuruğunu yutmak » iki cenetli » atasozu » kotumserlik » muebbet » koc » ahzuita » tunaydın » capraz kafiye » cift cubuk » veya kazanc payıolarak belirli » malzeme » puskulsuz » iki yuzlu » nijeryalı » ic salgıbezi » gozu tok » keceyi suya atmak » mili » kacınganlık » elcilik etmek veya yapmak » dem cekmek »

Kara_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Kara_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kara_eş_anlamı nedir ve Kara_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.