tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağırmak » carşafa girmek » feleğin cemberinden gecmiş » yon » gonul yakmak » gozleri kan canağına donmek ve » temessul » suregelme » kadirîlik » suzulme » gucu » dekartcılık » alcalma » acık fikirli » cumbuşlu » granulit » slovakyalı » iltimascı » yakasıacılmadık » yuksek yaylak » yasa sozcusu » celik yelek » oncul » amasya nın bardağı biri olmaz » gercek dışılık » donebilecek bicimde yapılan şa » amerika uzumu » ruzgâr gibi » ayırmac » kebapcı » mantıkcılık » cardak » gomme » antik cağ » hoparlor » tunclaşmak » gundeliğe gitmek » koşe yazarı » cağanak » kapalıyuzme havuzu » furs » başa gureşmek » reduksiyon » belediye encumeni » kedi veya eti ne budu ne » sumuklu » cemkirme » uzerine duşmek » gecmek » cimentosuz »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.