tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eyer kapatmak veya kapamak » allah bir » koseği » yonetici » muzayede » ucuncul » oğurtlemek » dovdurtulme » yuzunun derisi kalın » iyiye cekmek » kusur » hut » soylemesi ayıp » okce » camaşır ipeği » gok kır » cavdar ekmeği » en kucuk birliği goze » sacın ak mıkara mı onune duşu » ağzının icine girmek » icin » ırgat pazarına dondurmek » kullanılır » puruzlu » doner ayna » calmak » lâf soyledi bal kabağı » akburcak » nufus » surumsuz » zihni bulanmak veya karışmak » yasakcı » cıplak alev » işsiz gucsuz kalmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » mestci » cakmak » paraşut kulesi » cokbilmişlik » gun olur yılıbesler yıl olur » suzulmek » turkce » ağzıacık » surtunme » koklemek » tutsu yapmak » ay orumceği » takti i » uc duzlemli » sutlenmek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.