tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camaşır ipeği » ademimerkeziyetcilik » dunurcu » guzellik » surdurme » dağda buyumuş » derme catma » hayvan salamandra » el etek opmek » cimentolamak » cul caput » kırdırmak işini yaptırmak » gobeği biriyle bağlıveya berab » buyuk sozume tovbe » hukumler ve izlenecek yollar » ruh olcumu » sulukcu » cıkarmak » tenkitcilik » keceleştirmek » İnegol koftesi » dort kaşlı » genclik » incir cekirdeğini doldurmamak » fikstur » arşiduk » kazan kaldırmak veya devirmek » toplumcu gercekci » duzen vermek duzene koymak vey » dam ustunde saksağan vur beli » koşe atışı » dokuntu » munazara » adalet orgutu » serde var » lutufkârlık » itham etmek veya ithamda bulun » sercegiller » cevirmek » fritoz » savaşcı » co » faktor » kemale ermek gelmek veya kemal » eşcekim » asma kopru » boynuna gecirmek » celişiklik ilkesi » gozunu ağartmak » sefasınısurmek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.