tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
once bilim » cizgilenme » muhimmat » yonetmen yardımcısı » salon ciceği » brulor » erkekcil » akdeniz mavisi » alcak gerilim » ak gozlu » eline yuzune bulaştırmak » yaşıne başıne » yonelim » coraklaştırma » cenabıhak » zuhrevî » kızılağac » oncecilik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » suresi haftayım » bin bir ayak bir ayak ustune » sun î » gocurme » moral cokuntu » topal eşekle kervana katılmak » yuk odası » carpıcı » hem İsa yıhem de musa yımemnun » ucurmak » doşeme » işi allah a kalmak » cakal » kalbi carpmak » mucellit » papaza kızıp oruc veya perhiz » cıplak mulkiyet » tecrube » millî guvenlik » cıkagelmek » tunclamak » gozetletmek » koknar » uful » şobiyet » icsiz » guven » onluk » ın in un un » onunu kesmek » cakmak taşı »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.