tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumle oc alınmaz » goruntuluk » uyur goz » kubik » nar ciceği » askerî ruştiye » oldukca » toplu calışma » gorunme » hallac pamuğu gibi atmak » uğur bocekleri » hic » oğretmek » patırtıcıkarmak » kundakcılık » kanıma gore veya kanımca » los » sacaklanma » yukseğe cıkmak » ıncı inci » uşuntu kopekler mandayıparalar » munfesih » bezekci » derecedeki yol yan yol » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » cakmak » lâtin halkları » canak ağızlı » yureği yerinden oynamak » dili cozulmek » ya allah » yolu duşmek » lopcuk » uzum kurusu » boşboğur » başıdonmek » ağır kacmak » kup şeker » dollu doşlu » buyulu » trampetcilik » her tur gosteri yapmaya uygun » sorf » işguc » takarrur » işguzar » parca » dolambac » cevik » sağgorusuz »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.