tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goluk » mehter yuruyuşu » dorttek » vucut bulmak » tibetli » merkezkac kuvvet » muktesep » ihaleye cıkarılmak » govdelenmek » acılmak » catlayış » boynuna gecirmek » cıkmak » hayvanın sebep olduğu hastalık » babam » suluğen » yoksulluk cekmek » cimdiklenmek » tutunluk » ici titremek veya titrememek » omurlu » huveyda » cantalı » cocukcağız » ozbeoz » cuvallamak » başağac » teberruz ettirmek » başmudur » cihanşumul » cay » oğleyin » gozunu hırs burumek » gunun adamı » turkusunu cağırmak » memleketci » puskurmek » hucuma kalkmak » pirincsi » gurbete veya gurbet ellere duş » cıban başvermek » yargıtay » yuklemek » işaretinin iki yanındaki anlat » bicimde saplı obur ucu yassıo » gubresiz » yusru » mujdelik » camaşır leğeni » kucuk terim »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.