tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
samanlıkerpic » gayrimuslim » paratuberkuloz » surpriz » yer altıdunyası » kurek kadar veya papuc kadar d » fruktoz » surumcemede bırakmak » sutlu kengel » duşuş » koşeye atılmak » muşarunileyh » coraklaşma » candı » rebiyulâhır » seckinleşme » burnu surtulmek veya burnu sur » mustefit » oc almak veya ocunu almak » cotra » supurge » gorme hucresi » culpan » ozden » burokratik » ofkesi burnunda » sublime » turkceleştirme » aşcıbaltası » gozu kor olsun » boykotcu » muhliye » cıkarmak » koh » başcevirtmek » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » duşut » suyukculuk » toplum icincilik » guzaf » gozleri fıldır fıldır etmek » us » bobur » hipotenus » kostek » olumsu » surdurum » gineli » ondulâtor » duygusal duşunme »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.