tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muessis » gozluk takmak » soz bolukleri » sutsuz » deli raziye gibi » mutekabil » roproduksiyon » duşunurluk » tefeul etmek » bicimsizleşmek » mucahit » soylemek » kapcık » teessus » can can etmek otmek veya konuş » goz goze gelmek » koskelmek » goğus darlığı » yurumek » canıcıkmak » temizlikci kadın » ığrıp cevirmek » guluşme » kecelenmek » individualizm » buyutme » aracsız » kapıyıacmak » yıkık dokuk » kor kor parmağım gozune » duztabanlık » direnc » allah seni inandırsın » soz kesimi » panislâmcılık » fırsat kollamak veya gozlemek » zemheri zurafası » duz » bektaşîlik » kor yılangiller » avanakca » cavmak » geri cevirmek » duzen teker » musamaha » catal zıpkın » govdeye atmak veya indirmek » ocakcı » kul olmak » esir duşmek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.