tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
piclik » pd » moblesiz » fransızlık » zambiyalı » munşeat » olculu » pece » cağcıllaştırma » ozellikle celik dokum ve alaş » ici goturmemek » ekli puklu » cift dalma » plâstikcilik » kriz yoneticisi » kim kime dum duma » ic » tukurukleme » kustere » oteden beri » kucağına duşmek » cemberli » ic denge » organizmaların oluşturduğu bir » gozu kapalıolmak » gul gibi bakmak » kaba turkcesi » buyukbaş » gozunu kan burumek » boyle başa boyle tıraş » bicimde saplı obur ucu yassıo » kıctankara » olcu » kok » gonlu gani » cizimci » duğumlu » kralicelik » durust » muzikli » olcusuz » haricten gazel okumak veya atm » munakaşalı » camlık » cezasınıcekmek » komutator » kulek » nazileştirmek » suyu gorunce teyemmum bozulur » cepelleme »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.