tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mukerrer » seyrana cıkmak » cıkışhakemi » ulkusel » gozunde tutmek » buyulenme » cercevelenmek » boynu armut sapına donmek » ozelleştirilmiş genellikle di » kokten surme » tutsulenmek » saat acısı » dort koşe » başdumenci » protestan » olum korkusu » fransızca » ulkuleştirilmek » ustunde » başkurtca » şukur etmek » icli kofte » yarayan cevresi oluklu kucuk » koyleşmek » buklum » gorevli kişiler » kısmî felc » yapılan yığın » curuk veya curuğe cıkmak » kullî » gosterilme » koksuz » arışların arasından gecirmeye » olcmek hesaplamak hesap etme » gomulmek » ortalamasına dayanan durumu » teşrifatcılık » olu dil » cavdar » musellesat » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » usturmaca » cirkin » turkluk » sıcratmak » yakışıksız kacmak » kısa unlu » pastorize etmek » dokmek » kucuk burjuva »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.