tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
emretti patrik efendi » duşurtme » mana cıkmak » govdeli » duzen » yureklendirmek » cıbanın başınıkoparmak » tekabul » kilitsiz kureksiz » el acmak » yoneylem » potifur » ic yuz » cerge » ele » duzgu » ciftleşme » cevirmek » kostek » yaşyetmiş işbitmiş » tumorleşmek » leninist » cişetmek » az tamah cok ziyan getirir » girip cıkmak » koltukcu » e » cepelli » gozunun onunde olmak » helvacıkoku » soze son vermek » acmaz » boğaya cekmek » percinlenme » gucleşme » gozetmen » suresi haftayım » cakmaksız » begum » huzunlenmek » calışkanlık » kelebek ciceği » sinus » cok sesli » godeş » yuzune gulmek » curcur » lık lik luk luk » vak anuvislik » surup gitmek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.