tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği goz goz olmak » kadıkoy taşı » urkekleşme » heyheyler gecirmek » gufteci » ucuklaşmak » mubaşirlik » kemalist » salkım kupe » refuj » statu » elden gecirmek » sırpca » kume bulut » takla atmak veya kılmak » gobelez » kolemen » oncu tiyatro » harp acmak » seruvencilik » duzenek » deyip de gecmek » maruz kalmak veya kalmamak » ucretli » cıvgar » havuc » buyuk abdesti gelmek » buyu bozulmak » gecim dunyası » bilinclenmek » cussesiz » eli boğrunde veya koynunda kal » yuksek perdeden konuşmak » dağılmak » kulturel antropoloji » sus » bektaşîlik » oğle » işkembeden atmak veya soylemek » cekilme » gokten zembille mi indi » gozlerini belertmek » cakıl yol » carpım cetveli » yuzune bir daha bakmamak » punduna getirmek veya pundunu » at » gorunur » yarışcı » limon kufu »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.