tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cuvaldız » buruk » sunnetci » kopekayası » cokuşmek » cokmek » yumruk gostermek » yuz yazmak » oldurmek » ad cekmeye girmek » kaya orumceği » darulbedayi » lâckalaşmak » acılıp sacılmak » duşunceye dalmak » elektromanyetik guc » cikolatacılık » gelen birini karşılamaya cıkan » kuşat » arap zamkı » cergi » otobuscu » caktırmak » başıbelâya girmek veya uğramak » kose » gostermek » yemişci » cevre » cepel » tabak sevdiği deriyi taştan ta » ocakcı » kapcık meyve » cıkmak » beyaz etmek veya beyaza cekmek » lâstikli soz » kayıkcılık » ağızsıl unlu » surmek » dun » sozlendiricilik » domivole » tur ağac cember » kucukluk » icmek » gozunu dort acmak » verilen unvan » gozcu » goruntulemek » gozu gonlu acılmak » alcılama »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.