tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozumlenmek » kapsamıolan » kopru başı » sozluk bilimci » coğunca » celimsiz » cancı » dağveya dağlar gibi kadar » uzgusuz » ackılama » belli bir noktayıaltınıcizerek » bunyece » ciftleştiriş » rektorluk » kume » olaylarısonucu elde edilen bic » sozlendiricilik » yalanınıyakalamak veya tutmak » mana fehva » turancı » şamata etmek veya koparmak » lutuf dilemek » burnunun ucunu gormemek » catı » başgoz olmak » luzum gormek veya gormemek » sarkac » ustune koymak » yoğunlac » şovale » transit gecmek » lok gibi oturmak veya cokmek » donmek » stand bay » fuze » ecel geldi cihana başağrısıba » goruntuleyici » sunmek » bir şey icin gerekli en buyuk » arasıgecmeden » mustamel » tuylendirme » bulunan bolum kafa ser » sozleşme yapmak » cocuk ruhlu » akciğer lopcuğu » umtırak » altın suyuna batırılmışolan » ici geniş » cekirdek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.