tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gelip catmak veya gelip dayanm » yuzey şekilleri » gozu bağlı » sağic » gonlu kaymak » comlekcilik » tutamac » tam adamınıbulmak veya tam ada » yakasına cokmek » akşamustu » oykucu » mutecasir » sur atle » gormemezliğe gelmek » kaşık calımı » can başına sıcramak » dort donmek » lehce » camaşır sabunu » kacışma » ve katımadde » maca kızı » sorgu suale cekmek » nicelikleri ve değerleriyle ay » beşyuzluk » fakulte » etmek » yureğini pek tutmak » multeci » carşaflık » ici dayanmamak » cıkmak » kultur sitesi » belirtir » cennet okuzu » kutle » gumuşlu » hamam boceğigiller » yuzluk » anus » sorguc » safca » sacma » yaprak dokumu » cokbilmişlik » ağac kurbağası » curuk iş » taharruşetmek » pas acmak » soluk almadan dinlemek izleme »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.