tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tohuma kacmak » dallarınıkısaltmak » gobek otu » gercekcilik » oykucu » tutun » bocul bocul » nacizane » cayırlaşmak » su icinde » kartezyenizm » musemma » cebirsel formul » icli kofte » lisansustu » kullu su » sozum ona sanki guya » dolambac » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » yuz yuzden utanır » her tur gosteri yapmaya uygun » mavişmavişbakmak » kacmak » pacasız » haybeye kurek cekmek » puruzlu » gerceklik » uclanma » kucu kucu » doşemeci » kok » teeyyut » kıskaclama » bir veya tek başına » surduruş » aştaşınca kepceye paha olmaz » kelle kulak yerinde olmak » gomulmek » gudukleşme » cıtır cıtır konuşmak » balıkcın » gundaş » salon camı » gokce yazın » ceyrek » dopiyes » park etmek veya yapmak » buyuğu meleagris gallopavo » ucmak » hurya etmek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.