tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eğimolcer » dokulmek » gosteren » yuklu » olum oranı » goz » koşe » aksilik cıkmak » suclanma » karagozluk etmek » işişten gecmek » dort goz » biri nusha » yukleme » taktir etmek » metafizik » soz ayağa duşmek » ve kanunlara uymaksızın cebir » t » tuneme » turel » yurunme » japon gulu » tam gun calışan kimse » ickin » gostertme » cobandeğneği » doke saca » kalcalı » cozuş » cocukluk » gurultu » kalsa veya kalırsa » kokturkce » unleme » catılmışkirişsistemi » cihannuma » tutun icmek » yapma işi » ahlâkca » cocuk oyunu » cırcır boceği » cemreme » mukâfat » ic deniz » los » kulucka donemi » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » yanlışkapıcalmak » cerkez peyniri »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.