tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonumlemek » yamac » dilli duduk etmek » cadır yıkmak » major » hoşduruma gelmek » butce acığı » şeylerden her biri tabaka » citmik » lopur » cıkışbelgesi » pencuyek » statu » uc boyutlu » secici » ipek boceği kelebeği » vurucu guc » mizacgirlik » cığralık » oz odun » koruklenmek » kulakcık » perdenin uzerinden oynatılan » plâkcılık » ezik buzuk » tukenmez » yanay duzlemi » cabalayış » orak boceği » ruşeym » acemce » teamul hukuku » faceta » mart kapıdan baktırır kazma k » pacavra » acık şehir » dunyalığıdoğrultmak » mutculuk » uşengenlik » odullendirme » satın alınan erkek kul esir » malik » oğretim uyesi » kostek » suspansiyon » kafayıuşutmek » cıkmak » kulture alma » yazı » kılıc oyuncusu »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.