tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir cenetli » fikir veya birinin fikrini alm » hırsız kelepce » icmek » carpışma » rotuşlu » donuşturmek » gonullu » cabuk ol veya cabuk » gece » odeniş » cemaziyulevvel » gul » yer acmak » başkurtca » palet » ha babam veya ha babam ha » muzminlik » guz » bayrak cekmek veya asmak » gectiği yoldan gecmek » koruklenme » uzuntu » hacet gormek » başınıcıkarmak » mel un » kuresel gok bilimi » oksitler veren madde maden » van kedisi » cur et » cenkcilik » mutluluk cubuğu » canına yandığım veya yandığımı » cimenlik » tespihci » bir cicekle bahar veya yaz olm » yorunge » yenicerilik » dans etmek veya yapmak » geyik boceği » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » dokum » mukâfat almak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » duduk » cıkınlama » muşekkel » catışma » guzellik » uzucu »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.