tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Kirpik mi? Kiprik mi ziyaret ediniz. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği yanmak » coğurcuk » cekmek » buyusel » uflenme » alufte » ortadan kaldırılmasısiyaseti » elini surmemek » calgı » duşunce » protokolcu » paracol » lutfetme » kostek » ustenme » gucu » fırsatcı » yuksek » alcaltı » surmeli » gurultuye gitmek » kilus » sosyo » sonuc karşılaşması » abaza » gulle atma » ciltci » sofrasıacık » duşurum » gundelik » paha bicilmez » teşvikci » acık tribun » dulgerlik » dağdağustune olur ev ev ustun » ce » cubuk ağacı » niteliği » somurgeleştirme » faydasınıgormek » mustahzarat » fazla kacırmak » somurgenlik » calkama » kapuşon » kurekcilik » olcucu » iftira etmek veya atmak » hayvan sınıfı haşere » kaşıkcı »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.