tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yamcılı » oykunme » astsubay başcavuş » teferruc » yengec » cekirdek » kırıp gecirmek » etut » u » duşurmek » kalmak » musellesat » bu gozle » muradif » mucellithane » dumtek tutmak » munteşir » adaptor » yolcu taşımakta kullanılan mot » zıp diye cıkmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » yerin dibine gecmek batmak vey » kul etmek » nuh nebiden kalma » acıklama » pes perdeden konuşmak » cin anasonu » sunger » geri cevirmek » cıngıl » ateşci » leyleğin yuvadan attığıyavru » ozenli » gorunme » cantadan yetişmek » işguder » tava boreği » gonendirme » oyuncakcı » millî mudafaa » msı msi » yıllıkcı » cıkış » kedi gibi dort ayak uzerine du » cekilmek » oğutcu » topceker » gununu beklemek » ad cekme » tumsek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.