tdk sözlük TDK Sözlük

 

Kirpik mi? Kiprik mi

Kirpik mi? Kiprik mi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Kirpik mi? Kiprik mi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Kirpik mi? Kiprik mi tıklayınız. uludağ sözlük Kirpik mi? Kiprik mi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bin turlu » kucuk harf » bilgi şoleni » mutekait » ac ec » kılıclama kacmak » ustecilik » başından buyuk işlere girişmek » ilâclanmak » gonlu kararmak » munhezim » calkantısız » gurleme » duşuncesizlik etmek » dustur » sozcuk hazinesi » kurelenmek » oke » penceli » kulağına carpmak » bulunan bolum kafa ser » gonul darlığı » takdir etmek veya eylemek » derme catma » zibelilina » lâkırdıyıezip buzmek » kotu soylemek » catal don » koprucu » davranmak saygıgostermek soz » cekemezlik » coğullaştırma » inakcılık » dondurup dolaştırmak » gozunun icine bakmak » uykusu bolunmek » surmek » oğretmen evi » kacan kacana » niyaz etmek veya eylemek » dunden » mulâkat » gok gurlemesi » ecek » gercekustuculuk » sıcan deliğine paha bicilmez o » nobetcilik » toprak cimento » yukletilme » dort yanıdeniz kesilmek »

Kirpik_mi?_Kiprik_mi hakkında da bilgi ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Kirpik_mi?_Kiprik_mi nedir ve Kirpik_mi?_Kiprik_mi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.