tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırptırma » cırcıplak » ucuncu kişi » rehine koymak veya vermek » gonder » te » da de ta te » cavelâ » cıyan » hatırlatmak » vokal muzik » olu gozu kadar » dingo nun ahırı » gurleşme » turbe eriği » tukenmez kalem » filvaki ama » kendini gostermek » icirtmek » yuzluk » sukse » tuze » bıcaklama » bulaşıkcı » kulâh giydirmek » acık fikirli » bıcak altına yatmak » cezve surmek » calım satmak » catanacı » arabist » muessis » guvenilir » vaadini tutmak veya vaadinde d » mili » cağrışımcı » ballıborek » muntahabat » gazla » fındıkcılık » burnundan fitil fitil gelmek » kan akcesi » enfrastruktur » felc gelmek » cemaatimuslimin » mulâzım » gurlek » uzerinde » gunluk » cimlenme »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.