tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rusluk » duğmeleme » ust cene » ilâhiyatcı » gelini ata bindirmişler ya na » doşemelik » bahceli » dev aynasında gormek » gucuk » ustlenim » dualist » tekabul » uflemek » ustune vazife olmamak veya değ » giysi » gecmiş » gomme balkon » mısır turnası » cağıldama » cavuş » sabahcıkahvesi » doşemek » başcık » cok gelmek » semturreis » acık celse » gecmişlerini karıştırmak » kacamak » yeri goğu tutmak » cok sozlu » zihnini celmek » ağız unlusu » gomme » hırgur cıkarmak » kadınduğmesi » dam ustunde saksağan vur beli » muhlet vermek » elekten gecirmek » bicimini alır hidrojenle oksi » sure sonu » ors ve cekic arasında kalmak » hafıza » goğus kovuğu » goncluk » cıldırış » herkesin gectiği kopruden sen » cadır » harclık » muhrelemek » coluk cocuk »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.