tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kınık » ackılamak » acıkta bırakmak » kuzey yıldızı » uce beşe bakmamak » elaman cekmek » gozlemek » sacıkılmak veya sacıatmak » mız miz muz muz » kucuk capta » kanavice » gumuşsuz » botanik bahcesi » civitsiz » yumuk gozlu » kok » rh » olu gibi » dokmek » cicek gibi » gecer » hanya yıkonya yıoğrenmek » muhim » ız » dâhiliye mutehassısı » dili bir karışdışarıcıkmak vey » murteci » sıcrayıcı » cınlamalı » folk sanatcısı » yağlıharc » cis » tatarsı » camaşır » tur » copra balığı » cakmak » vekil vukelâ » inkisar etmek veya inkisarda b » curmumeşhut » enjektor » tac yaprağı » ilk iki dereceyi kazanacak atı » nesneler icin guclu zorlayıcı » patates boceği » bulûğcağı » tadata cıkmak » kur acı » avuclamak » gocurmek »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.