tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzide » liman işcisi » sozlu » goktırmalayan » hukumdarlık » gurlemek » koleleştirme » soz sozu acmak » aracılığıyla duymak değmek e » renk vermek veya katmak » bohca » elektronikci » acık vermek » sesini yukseltmek » eli boşcıkmak » goturumlu » pufur pufur » ici vık vık fık fık veya pır p » tifus » gunah » taşınabilir arac » bukum » umur gormuş » ordovr arabası » zararına kazanc sağlamak » cise » iki geceli » girişik cumle » duzelticilik » ic guveysi » ickici » yuzucu » icin yaptığıhazırlık calışma » ucucu » devenin başıpapucu veya nalı » sinirine dokunmak » gozu bağlı » kusurlu » gocup gitmek » birleşikgillerden kok sapları » unlu » sıfat fiil grubu » verilen unvan » mutercimlik » gureşci koprusu » editorluk » akumulâtor » calışmak yapmaya kalkışmak » uclu » acısıicine veya yureğine cokme »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.