tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pof » acık acık » tarafsız bolge » gurultuye gelmek » murşit » icine ateşduşmek » cokluk » kullemek » iyiye iyi kotuye kotu demek » cırak » turel » projektor » orselenmek » donme » başının gozunun sadakası » daha bircok şeylerin yapımında » uzgoren » genişzaman gorunumu » bıcak » gece bekcisi » somurgecilik » elden duşurmemek » muvekkil » guncelleştirme » ehlisunnet » tuberkuloz » zarfcılık » onleme durumu » cullandırma » altlıustlu » sivric » boğazına bir yumruk tıkanmak v » orospu bohcası » ciftleştiriş » ustenci » mutevakkıf » orta şark » hatırlatmak » hakasca » teessus » acık » yuzune yazmak » tamir etmek » celtik tarlası » eli ermek veya ermemek » ciğdem » cicek bozuğu » dalavere cevirmek veya dondurm » buyuğumsu » temas etmek veya biriyle temas »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.