tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâfıkıcından dinlemek veya anl » subjektif » sevincli » icerlemek » daha bircok şeylerin yapımında » onune gecmek » kurelenme » dışticaret acığı » sutuncuk » goz acamamak » ahcıbaşı » yavaşgel veya ol » yureği yarılmak » odeme » beklenmediği umulmadığıveya c » yayılmasınıonlemek icin kullan » cokbilmişlik taslamak » burnunu sıksan canıcıkacak » rutbeli » ona gore hava hoş » balıkcıduğumu » zayıf duşurmek » kuğu gibi » japon » andac » bilek gucu » cayırlamak » gulu seven dikenine katlanır » başa gureşmek » yankıuyandırmak veya yapmak » goze gorunmek » gumburtu » cikletcilik » kelebek ciceği » balina cubuğu » goz aşısı » duvesimek » oylece » gumuşî » şer î » lâzım gelmek veya olmak » musellim » ar » yurumek » gozleri parlamak » lâckalaşmak » mehil muddeti » azerîce » kulac atmak » dumencilik »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.