tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir yerde kullanılan bir yere » uslûplaştırmak » pencelenmek » got » oğrencelik » canak yalamak » cil » dokulmek » uvey cocuk » cekirdek » oy cokluğu » bilim kolu morfoloji » dişfırcası » icin yaptığıhazırlık calışma » ciselemek » ıssızlık cokmek » duduklemek » endustri » orucsuz » mutebeddil » orumcek kafalı » baygınlık gecirmek » onune bakmak » havan dovucunun hınk deyicisi » bohcalamak » boğure boğure » ezcumle » aşcılık » gun donumu » fıcılamak » koltukcu » tırt » un almak kazanmak salmak veya » notr » catkın » icine su almak » icerisi » yağhucresi » istenccilik » ust tarafı » gumbedek » yureğini acmak » zumre toplantısı » gozlem evi » zevk icin » duşeyazmak » merih » kor faregiller » başkomak koymak » surumcemede bırakmak »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.