tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyukluğunde bir kuşmilvus mig » gunleri sayılıolmak » yenicerilik » cıkıntı » camur » zihni bulanmak veya karışmak » beyazın adı esmerin tadı » tumlenme » sonuk » gıc gic guc guc » deli saraylıgibi » pusur » luleci camuru » menekşe gulu » gunebakan » koselik » kul rengi » orselenmek » basma alım satımı » gulunc » gunu gecmiş » bukumlu » mineral » hoykurme » arabî » teşekkul etmek » sunger taşı » cıkarma » curuk » guducu » avcunun ici gibi bilmek » goz ardıetmek » donuşluluk » insan gonlunun artığınısoyler » gururlanmak » kadife ciceği » lutfetmek » kecesini sudan cıkarmak » odyometre » ozurlu » nuzullu » hesap acmak » zorunlu oğrenim » muselles » başdonmesi » cicim » acılıştoreni » centmek » cıkarmak » organizmaların oluşturduğu bir »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.