tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayakuzeri » bekâr kalmak veya yaşamak » mubrem » erdiğine erer ermediğine taşa » durtulmek » burgulu » kalburustune gelmek veya kalbu » tarafından arabacıicin armağan » donuna kacırmak » tezahurat » hangi biri » duzmecilik » gonlunu celmek » plutonyum » gorgu » sunnetsiz » allah selâmet versin » buzguleme » kume kume » gunduzleri » pekliği » muferrih » batak culluğu » cığırma » vakıf durumuna getirmek » denetcilik » şobiyet » yureği kabarmak » odun vermek » adamın iyisi alışverişte veya » yetişme » cingenece » korluk » duşuk » hurufî » bana da demesinler » mutalâa » gece bekcisi » dağyurumezse abdal yurur » cınarlık » caprazolcer » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » kutuğu hayat ağacı » ın » siyasetcilik » sinus » ac gozlu » ulen » yoneltmek » sanatcı »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.