tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozsuz oyun » şişkofte » sure olcen » cicek evi » onleyiş » cember sakal » gecerli » ozalitci » kofteci » gozuyle tartmak » buro » yapmacık gorunumu » trafikci » gokcul » yureğine kar yağmak » olumsuzleştirmek » arabeskci » bicimi » uzunluğu » cimdirme » ikbali sonmek » kosele suratlı » catışılma » tup gecit » sonmek » surgulu » odem » bağlar » bortu bocek » bereketli ola veya olsun » ustune basmak » yonlu » bir kızıbin kişi ister bir ki » bicim » yavaşca yavaşca » tuzel kişi » iki eli birinin yakasında olma » dovme » guluşulmek » ağzının icine baktırmak » koruklenmek » soz zinciri » canavar duduğu » size veya sizlere omur » kotu kotu duşunmek » koleli » odemek zorunda olduklarıucreti » maskarasınıcıkarmak » cekmek » istimzac »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.