tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paslanmaz celik » mutevelli » şolen » olcmede kullanılan alet » ureme » flort » ust diş » jimnastikci » cuvallama » mulâyimlik » tumgenerallik » yuksuk otu » lup » işcıkarmak » veren silâhıbu hedefe doğrult » surek » urkeklik » bakla dokmek veya atmak » tervic » eden felsefe ve din doktrini » goruşsahibi » ramazan bayramı » kanlıbıcaklı » cıban başvermek » orgutlenmek » şolen » allah herkesin gonlune gore ve » sınıfta caktırmak » durdurmak » sunger avcısı » yuz aklığıgostermek » oğurluk » yuzu olmamak » sonukluk » camgobeği » tecrube » kervan yıldızı » kotu yola duşmek » yurutme » butunletme » cam yunu » etekleri zil calmak » yuzunu gormemek » koşeyi donmek » cıtak » cağırı » vişnecuruğu » ala ele » sozlendiricilik » acıklayıcı »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.