tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalancıcıkarmak » copurlaşmak » cala kaşık » guvenceye bağlamak » kap » once can sonra canan » dişcıkarmak » grek » rasatcı » ayak cekmek » ekip bicmek » duşuncesiz » zirzopca » suyu gorunce teyemmum bozulur » oznelcilik » dalgıc gozluğu » kup şeker » mal kapital » koşe dolabı » bolmek » usculuk » uşuntu » eziyet cekmek » kotumserleşmek » facalı » guc » uretmek zihnî yetiler oluştur » tunek » boru değil veya boru mu bu » ac tavuk kendini arpa ambarınd » oz guven » komurleştirilme » petrolcu » tıkaclanma » guncelleşme » yureği tukenmek veya yurek tuk » mustakil » cımacılık » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ortak yuklem » pufkurme » bictirme » bulunan bolum kafa ser » sonukluk » ozgunluk » gozuyle tartmak » tekâmul » kamcılayış » oturuklu » cişi gelmek »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.