tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz MERKEP kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacınma » uncu » kat iyet » acığıcıkmak » cırılcıplak » cep harclığınıcıkarmak » tuy sıklet » dort koşe olmak » granulin » musellem » soz gecirmek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » difuzyon » gelgec » butce yılı » cenesini bağlamak » belirten kural » otmek » şovalyece » guzel » sakatatcı » metal veya plâstik arac » hakikî » suzdurme » gecirim » dost başa duşman ayağa bakar » ibrikci » yuz bulmak » cileden cıkmak » sakatatcılık » yangına korukle gitmek » tecessum » oteki » ust » odunu koparmak veya patlatmak » mutluluk cubuğu » alcak gerilim » yukseklerde dolaşmak » su yuzu gormemiş » gudelemek » kelime turu » duzenlenme » yarayan celik disk » gunluk guneşlik » gureşminderi » corbacı » butcelemek » duzleşme » yuf borusu calmak » ruşvetcilik »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.