tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olağanustu » muteheyyic » cile » siktir et » şarkiyatcılık » xe » tasa cekmek » surtukleşme » izinden yurumek » puf » cevirmek » spekulâtif » tuneklemek » gocermek » gumleyip gitmek » kafesci » cizik cizik » boce » potifur » cifteli » cıngıraklı » cır cır otmek » cekingen davranmak » comeltme » corten gibi » tansiyon duşurucu » ay tutulması » oğrenci belgesi » anketcilik » potasyum klorur » goz alabildiğine » kac paralık adam veya şey » on tasar » tepegozler » cizi » caba gostermek » kin beslemek veya tutmak » doğaustuculuk » kalıpları » hancer » başcı » hava duzenleyicisi » goruşturulmek » allah bilir » nufus kaydı » tutma satışıtek elden yonetme » duz kap » cubuklu » emniyet duğmesi » mulhem olmak »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.