tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şoyle » devenin başıpapucu veya nalı » kahpe dolu » no » danışıklıdovuş » yarışcı » gozu dalmak » acığa cıkarmak » gercekleşmesi imkânsız » muşrik » cuha » allah kazadan belâdan saklasın » pestilini cıkarmak » tum başkalaşma » kacınma » kecisedefi » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » aradan cekilmek » bufeci » onune getirilir » inekci » cocuk » tesirini gostermek » hint domuzu » soz almak » gozculuk » sondurmek » şirazesinden cıkmak » akıcılık olceği » cekinmek » otomatiğe gecmek » pecete » punez » f k b » omurlu » gumuşbalığı » sonumlu » toprak cimento » duşuncellik » boyacıkupu » cekişme » canınıdişine almak veya takmak » hesaba almak veya hesaba katma » centikli » cıldır cıldır » bilinc » kirec gibi olmak » elinde buyumek » canısağolsun » eser rolyef »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.