tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz yummak » homoseksuel » sosyal statu » ufurmek » iletişim aracları » kulot pantolon » kurek cezası » sınır acı » elinden geleni ardına arkasına » tefeul etmek » kıvanc » sut otugiller » oneri » duzgusuz » icini acmak » sulfurimetre » catıyıalmak » el frenini cekmek » tumen » makedonca » ciğneniş » oyle veya oyle yağma yok » acıklık » yağmurolcer » cedî » bal ciceği » pozitif goruntu » ciskin » turkusunu cağırmak » ufuruk » oncesiz » kapsama icine alma icerme » omru uzamak » kazanmak » gozunu seveyim » etiketcilik » ağıciceği » mec » kadirîlik » toprak koleliği » tombeki » radyatorcu » buyuk para » ciğer kebapcısı » balkanolog » goz koymak » oncelik » guvec » sol acık » cipo »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.