tdk sözlük TDK Sözlük

 

MERKEP kelimesinin eş anlamı

MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • MERKEP kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için MERKEP kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük MERKEP kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duz yuzeylerden her biri » acık hava » koşe kadısı » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » sureğen » icine huzun cokmek » acıklık » soğulmek » gece gunduz dememek » sırtustu yatmak » ustenci » tayfolcer » şeylerden yapılarak icine su d » capkın » arasında den başka anlamıyl » kutuk gibi » sonmek » helme dokmek » buyutulme » bağırsak asalağı tenya » ustcavuş » gozuyle bakmak » coğulculuk » az » kırbaclama » sunnîlik » ala ele » inmek » yorungesine oturmak » boğurme » hotanto » koturumleşme » melengic » dokmek » tanışcıkmak » piclik » gocermek » bicimsellik » cıvgın » koyunyunu » cozumleme » cerezlik » arkadaşca » orneğin » cıra » bitmez tukenmez veya bitip tuk » cıkma durumu » gecimli » dalyan koftesi » uclanma »

MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve MERKEP_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.