tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzunu gormemek » şeyhulislâmlık » kulunk » kunh » ic » u » copluğu » cattırma » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » ustune gul koklamamak » tok sozlu » eşcekim » cemaat ne kadar cok olsa veya » suven » bulunan bolum kafa ser » gorme » ickinlik » celme » uleştirme sıfatı » tenevvu » minor » yukseklik » eşgudum » goz bağı » album » dokuk » cullandırmak » humanistleşmek » dilmaclık » husran » ağaclık » sondurmek » cakal armudu » gece gunduz dememek » hızınıkaybetmek veya yitirmek » murettip » japon armudu » goze bilimi » acısal ivme » eti budu yerinde veya etine do » karalar bağlamak veya giymek » bir yiyip bin şukretmek » kasnakcı » cengellemek » su yurumek » sozunu tutmak » civit otu » ali kıran başkesen » yeryuzu » surcturmek »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.