tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustune yıkmak veya yıkılmak » kotu olmak » cil » yureğinin başısızlamak » şofor ağzı » kulunc » kopekleşiş » barcak » catıkaplayıcı » tukuruk bezleri » ilginclik » dokuman » hamel » donenmek » ikisi bir kapıya cıkmak » cıra » mangalda kul bırakmamak » ic » mubalâğalı » o » los » goz » tentur » buzgulemek » koken belgesi » cekirdek » acısıcıkmak » alcılamak » olmayan bağımsız hur » cizmecilik » copurlaşmak » delgec » ulah » ultimatom » odevlendirmek » tuketme » kıl kecisi » kos » değer bicmek » ari dil » mahagoni » sungerci » gozunu yummak » suzuk » tatar corbası » alâkayıveya alâkasını kesmek » allah ın evi » salakca » yeri goğu tırmalamak » tecrube »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.