tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duğumlenebilir nesne » işmar etmek veya gecmek » rumelili » yurutulme » sozlu film » civi gibi » lece » bir yapının temeline konan taş » cağrım » avuclama » cokal » surtunme » sazlısozlu » bolme » dışyuz » hasta olmak veya duşmek » allah ınıseversen » kuşcu » cıkmalı » corak » ozgulemek » boşnak guzeli » teceddut » bicimlendirmek » yurekler acısı » ustuvanî » kılıclayış » kucuk terim » başmufettişlik » mustevi » el icin yanma nare yak cubuğu » bircok » duzeltmek » uyku basmak veya bastırmak » kurkculuk » canta ciceği » anlam cıkarmak » toprak kolesi » icinde » opucuk kondurmak » gormek » salıncakcı » sonuk » orta ve yuksek bolumlerini bit » cencen » sozunu geri almak » harac yemek veya almak » su goturur yeri olmamak » buldukca bunar veya bulmuşda b » kat îleşme »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.