tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tunc » kapkaccılık » inmek » be » demec » iki gozum iki gozumun nuru » olcu almak » yonelme » tunclamak » cağa » muşavere » gelin guvey olmak » munakalât » cağcıllaşmak » yureğine inmek » carlık » can cana başbaşa » saik » cıkarcı » guc kaynağı » arnavut biberi » mal » corba etmek » uyandırmak » tekme atmak veya tekme vurmak » duzeltme işareti » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sulunluk » surtunme » oğutucu » taşcıkartmak » dır dir dur dur tır » devletcilik » hamala semeri yuk olmaz » cirkin » bocekli » kulube » kazak » kelle goturmek » cenet » sınamak tecrube etmek » ceyrek son » kılcık » ak ek » kale cizgisi » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » kufur savurmak » kuffar » ucurumlaşmak » medica »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.