tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komputer » goze diken olmak » yuce » basıncolcum » corten » nam vermek veya salmak » sur at katarı » teşebbus » buzme » muktesebat » gereği duşunulmek » barut fıcısıgibi » notron » mururuzaman » catlatmak » bolumunden her biri sezon » ne hâli varsa gorsun » kakınc » cakalboğan » gecirtme » ofkeli » olu » abliyi kacırmak veya bırakmak » gecirmek » olgunluk » ofkelenmek » ayağına veya bacağına gecirmek » girintili yer » pacal » guc mevkide kalmak » şişe » defasında bir sayıyukselterek » stokculuk » gununu beklemek » suruden ayrılan koyunu veya ku » cağrışımcı » kanadalı » yağlıkcı » avuclama » ofkesi burnunda » omru vefa etmemek » ferdiyetcilik » cedene » buyulenmek » bir duziye » gozune bakmak » yontemlilik » mutemayiz » cokculuk » zaturree »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.