tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lutufkârane » rezili cıkmak » coğurcuk » tepetakla etmek veya devirmek » gureşmek » ulkudaş » rus » kalenderiye » mes ul tutmak » şaibe altında tutulmak » dalga gecmek » dort bucak » beden hareketlerinin tumu » yuz » cekirdek » pecete » buyulenme » buyutulme » turkî » dongel » ceki duzen » alı eli » her telden calmak » li » ruhunda guneşacmak » distributorluk » acıktan » tahsil gormek » elekci » su gibi bilmek veya okumak » ateşpuskurmek » odevlendirme » ahcılık » hasta olmak veya duşmek » kanatcık » celikleştirmek » gonlu bol » kotu » cok duzlemli » sutliman » canak yalayıcı » cucukleşmek » sur at » pecelenmek » guz » kavanco » domuz gibi yemek veya tıkınmak » guneşbatmak » yeni cağ » parcalarıgibi şeylerin tumu »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.