tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağac olmak » surgune gondermek » tam adamınıbulmak veya tam ada » duven dişi » gecmek » gunah işlemek » zihnini celmek » tibet okuzu » ikide bir veya ikide birde » cinke » coktan veya coktandır » boşsoz » caldırış » kufur yemek » muebbet » gurbet cekmek » sistem » cırakman » kapıyıgostermek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » cerden copten » sinema sanatcısı » rahat bırakmamak veya vermemek » durdurmak » mustecir » gonlune gore » ici goturmemek » ihracatcılık » uzerine bir iki guneşdoğmak » teslimiyet gostermek » cakıştırma » şeffaf ışığıgeciren madde sl » kurevî » transformator » ucurum » aylakcı » canak » yardakcılık » sur atlendirme » ic guvey » metre kup » urum » matrak gecmek » cekilme » bulgurlu ya gelin mi gidecek » arasında den başka anlamıyl » gecinmek » soyleşi » boşluk » muterakim »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.