tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hic değilse veya hic olmazsa » harman corman » ustume iyilik sağlık ustune u » gulleci » acmak » uruşmek » parıltı » yon » turk biberi » kor dovuşu » rumlaştırmak » uşengec » botanik bahcesi » kafasından gecirmek » dan den tan ten » luterci » mucevher mahfazası » ust bitken » cakşırlı » davar gutmek » kunk » acılıp sacılmak » bitumlemek » penceletme » uye olmak » cağma » turkulemek » gun » madenî yun » muşabih » » mizahcılık » mundemic » onerme » gerceğe uygunluk » kullanılır » sutleğen » buyuk oynamak » onlemlerin butunu » unsuzunu gosterir » dol ayı » pacacı » ornekleme » citlemek » şerefe veya şerefinize » den yana cıkmak » sundurme » boksorluk » acmaza getirmek veya duşurmek » pabuclu »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.