tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
c c » oz direnc » suflîleşmek » ormek » tek erkcilik » muslumanlık » ic » goz » fırcalanmak » pursıhhat » cok hucreli » dokuntulu » cebine indirmek veya atmak » ortulu » cekilme » cıplak » gercekustucu » kirec cimento gibi şeyleri su » cay vermek » uretici » onune bakmak » cenesini bağlamak » uc iki » paraya duşkun » celmeleyiş » tukenmez kalem » yukleme » gunun adamı » gozunden kacmak » buyuk defter » murekkep » cıkarmak » gosterilen » mubarek » dağcamı » uzun yol surucusu » gozu kor olsun » baygın duşmek » cekeleme » kusmek » beliren olumle sonuclanan has » defibrator » balıkcıyaka » utopik » katgut » odullendirme » sucsuzluk » limon kufu » madde » bulunan mobilya »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.