tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcak » cavuşkuşugiller » dunya evine girmek » omrude » gecici » fıcıbalığı » demek ki demek oluyor ki » donbaba » seslendirmek işi veya bicimi » kuculmek » eli boğrunde » yuk vurmak » sacmak » inmek » oluşturduğu demet » acan » guluşulmek » boyunca cocuğu olmak » vak anuvislik » gorev » birkac » cuvaş » recelci » cıkacak » usanc getirmek » mubaşirlik » organı » bayrakcı » gecme » cirkinleşme » mutegallibe » metre kup » deve tuyu » icitim » comlek hesabı » goz var izan var » miniskul » oğretilme » yer yarılıp icine girmek veya » sescil yazım » hilesi hurdasıyok » yaydığıgozle gorulen ışıma » ustune yormak » haşlanıp ardından guneşte kuru » bohcalamak » capar » taşa cekmek » cevirmek » gununu gormek » neler de neler maydanozlu kof »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.