tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paytakca » coz » ulkusel » yuze gulmek » dy » cağırmak » hışırıcıkmak » akrobat » kok salmak » perdah vurmak veya etmek » pirinc » kanınıicine akıtmak » hırcın » sublime » cıkılanmak » ayağınıcekmek » gonul veya kalp kırmak veya yı » duztaban » ustun olmak veya gelmek » iyi gozle bakmamak » cozmek » gul suyu » cemkirmek » ayranıyok icmeye atla veya ta » bulunan bolum kafa ser » ağrı sancıgibi fiziksel veya » duşut » emici tuyler » icleniş » tebaruz etmek » sunnet olmak » nitelikleri sonradan yitirmek » musaade » aromaticus » yetişen bir ağaccık corylus av » bekle yârin koşesini » felemenkli » gecim kapısı » alcı » cevirgi » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » murettep » yere bakan yurek yakan » ağır kure » ust » donenceli » dokuntu » marksizm » duven dişi » menekşe gulu »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.