tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » kukurtlemek » bukumlu » onleme durumu » bolumlendirmek » rafızîlik » cocuk » on defa veya kere » cantacılık » soyletmek » buruk » kustere » gomme » ikide bir veya ikide birde » yok etmek » cala kalem » bitumlemek » t t » kotuleşmek » gibi şart niteliğinde olan bir » mefhum nosyon » duzenleşim » surutme » yuklemek » perdenin uzerinden oynatılan » donelmek » luks » ıslık calmak » yureği carpmak » c » uzerine duşmek » ağzına geleni soylemek » dayalıdoşeli » dayak duşkunu » kapcık » ciseleme » kunyesi gelmek » aklınıbir şeyle bozmak » eline ayağına kapanmak sarılma » aletler butunu » bal alacak ciceği bilmek veya » nubuvvet » yuk treni » doven » gonlunden gecirmek veya gecmek » muhtedi » ileri atılmak veya cıkmak » barokculuk » kustum otu » akca armudu »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.