tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzey » olcu » aryanizm » tanesi » dovmek » tepegoz » kaldırım doşeyen kimse » hadise cıkarmak » gunluk guneşlik gorunmek » gosteriş » doşeyici » gozleri acılmak » sulu goz » senegalli » cıfıt carşısı » tertipci » ustunde toplayamayan gafil » gudeksiz » lâkırdıağzından dokulmek » hareketlerde bulunmak » ın » cakışmak » sozsuz » guzel duyu » a veya e gelince » kocancılık » sarıgoz » kulaclayış » camurdan cekip cıkarmak » erinc » tup bebek » ictenliksiz » macuna » siper guneşlik » dokulup sacılmak » etmek » bilinc akışı » pecelenme » acmak » refuj » yuk arabası » yuz kızartıcı » ekşi yuz » cavdarlı » marksizm » ure » duğumlenebilir nesne » cokkun » alt alta ust uste » ele gecirmek »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.