tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kufur kufur » gıyabî hukum » şeyin ayrıcalığınıanlatır » mektupustu » metal parca » hint kertenkelesi » cerden copten » karşılıksız cek » kampa girmek veya kamp yapmak » seslikci » ic ice » koyun can derdinde kasap yağd » cimenli » sublimleşme » umur gormek » cuhadarlık » haraccılık » gun » oren » sırnaşıkca » buzul donemi » yurutum » tufek » cimentolama » regaip kandili » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » ozerkleştirme » gostermek » tadınıcıkarmak » cift surmek » inanc » afgan » allah ım » olu zaman » kapıacmak » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » irilerine kanal izmariti denir » karacayca » adam sırasına gecmek veya girm » taklitci » başının caresine bakmak » horguclu » idareimaslahatcı » sureksiz » ceşitli eşya » yuruyuşyapmak » soylem » şukran » pislik boceği » cin anasonu »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.