tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
değer bicmek » hidr hidro » korleşmek » olum allah ın emri » can cekişmek » yanlışcıkmak » cıplak » affınıdilemek veya istemek » yuzmek » kedi veya eti ne budu ne » duzenleşim » orman koylusu » bıcak vurmak » ayrıduşmek » cinili » capulacılık » oz yaşam oykusu » surgu » yuzunden okumak » savaşcı » orumcek kuşu » camurcuk » pabucsuz » olcumlemek » sun î tahta » babacko » kulceleşmek » onlem almak » kısa cizgi » guneşcarpmak » bicici » munşeat » dortcihar » kacırmak » kufur savurmak » susleyip puslemek » bolşeviklik » faca etmek » muezzinlik » bilgili » gecirmek » hayvan elephas » alcak ses » hukukculuk » hırtlambasıcıkmak » yureği kaynamak » kor kurttan bile vazgecmemek » şoforluk » cemremek » carşamba karısı »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.