tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ikiyuzlu » koy meydanı » nufus » goz altıkremi » henuz » cinko » coğalma » sescil alfabe » guzellik » keciyi yardan ucuran bir tutam » hoşduruma gelmek » cipilleşme » yunlu » sansur etmek veya sansurden ge » cıban başvermek » hukumsuz » ne cıkar » uckâğıtcılık » ve katımadde » butunu hars ekin » sureklilik gosteren » başustunde tutmak » genc » kulhan » oğurtmek » bol kepce » it gibi calışmak » sacınıbaşınıyolmak » calımlama » uflemeli » bekci » guzellik kralicesi » ustunde » departman » duygusal duşunme » mudana etmek » selcukî » mubaşirlik » duzeltme » duğun pilâvı » gozu gibi sakınmak saklamak ve » ornekleme » vak anuvis » kartezyenizm » hasetci » hic » doğma buyume » bıyığıyeni terleyen delikanlı » geckin » anlamında ikileme oluşturur »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.