tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevrilmek » tesaduf etmek » mustensih » gocken » golgelemek » gozlerini veya gozunu oymak » oc » el acmak » cimdik » ala ele » eli yuzu duzgun » sağcıkarmak » maniheizm » kırılıp bukulmek » cuvalcı » hak » catallaştırma » cobanaldatan » kor kandil » el cabukluğu » uretim aracları » catal » carpı » bunun sonucu olarak da doğal ş » lâtin yelkeni » kuduz boceği » ustunkoru » kul kesilmek » luzumsuz adam » işcilik » huseynî » komur başa vurmak » karamusal veya karamursel sepe » ay parcasıgibi » bohcasınıkoltuğuna almak » gonlu kırılmak » fırca cekmek » duşme » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » musavatsızlık » ma me » buyukken daha kucuk duruma get » teavun » kapana duşurmek veya kıstırmak » kumuk » cicek sapı » suzgec » karşısına gecmek » zevki cıkmak » kacanın anasıağlamamış »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.