tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
colpa » terbiyesizlik etmek veya yapma » soz veya lâf altında kalmamak » capmak » sokel » burunmek » atladıgecti genc osman » iki geceli » hırkayıbaşına cekmek » iki buklum olmak » cokuş » hem suclu hem guclu » acık » devaluasyon » acıklık » kırıp gecirmek » kucumseme » coğurcu » suhulet » gorup gozetmek » toprak doyursun gozunu » cektirmek » guleclik » buyuk mevlit ayı » carık » mubayenet » allah a bir can borcu var » goğem » metal kap » etci » malkoc » alcak gonulluluk » koylu corbası » yazı » penceli » guzellik salonu » boburlenmek » gozunu alamamak » borclu bulunmak veya olmak » gecmek » alcalma » eğir koku » olculendirme » ust » renkli recine » kor şeytandan bulmak » kufluce » cihannuma » yuh cekmek » lâmba acmak »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.