tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
getirmek hazmetmek » icli dışlı » evrat cekmek » tutun balığı » uşuntu » amasya nın bardağı biri olmaz » musamaha » yerkure » utanc » tanışcıkmak » yer ucmak ii » secmeli ders » mes ut etmek » arjantinli » gozleri yollarda kalmak » muspet » ic guvey » değer duşurme » duğun pilâvı » konsolitci » goverti » rejisorluk etmek » boğurmek » sokağa dokulmek » kopru kurmak » soylev » vucut yapmak » başgostermek » av ev » duzmek » gocmenlik » guneybatı » icecek suyu olmak » yuzune kapanmak » su dokunmek » sacısakalıakar gibi » s » hukûmet gibi » yay ayrac » redresor » calışmak » ruhu bile duymamak » frenkce » serce » gozunu alamamak » tohmetlendirmek » hicten » sacma » soz misali » gosterim »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.