tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurutmek » suluk » golgecil » kopruden veya kopruyu gecincey » kufelik » zartayıcekmek » rektorluk » gayrimuslim » oleyazmak » serbest yuk » başınıdondurmek » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » cozum » on ses » ilenc » iyi gun dostu » yumurtadan daha dun cıkmış » catlatma » kapıdan kovsan bacadan duşer » acan » teptim kece oldu sivrilttim k » hakasca » potasyum klorur » boğazına duşkun » batakcı » husnuhâl kâğıdı » goruşturme » bicimlerde tutturmalık » ele verir talkını kendi yutar » muteferrika » komurlu » sutre » işin icinden cıkamamak » duzeltici jimnastik » ciğerinin icini bilmek » kullukcu » kundakcılık » aracılığıyla duymak değmek e » vucut vermek » sungulemek » camurcun » olusu kınalı » enstrumantal muzik » dokunmek » celişkili » para sızdırmak veya koparmak » acılmış dikdortgen biciminde » karun » paca gunu » kırık dolu »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.