tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
atlas ciceğigiller » kaşık duşmanı » ettirgen catı » yorgun duşmek » kopeklemek » avaz avaz bağırmak » itilâfcı » dalgıc elbisesi » dışgucler » urik asit » suslenme » kurdî » tunel » mevlevîlik » koprulu » durumunda ayrılabilen parlak b » soze son vermek » yamalıbohca » oteden beri » paralel yuz » su turbini » omur surmek » tok sozluluk » us » ceşitlenmek » acmak » kufeci » cıplaklaştırmak » dişleri dokulmek » ceteleştirmek » hizipcilik » dem tem » tukenmek » cokelek » mutevelli » cıkma » kullî » gonlu zengin » faslı » goz gore gore » gocurulmek » kor » pacalık » fazla mal goz cıkarmaz » goturmek » cifte kavrulmuş » her şeyin yenisi dostun eskis » goze gorunmek » buyuk » yuzunden duşen bin parca olmak »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.