tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arşiduşes » calkantılı » yardımcıyargıc » bitkisi gossypium » el pence divan durmak » balcık inciri » gosterir » hukum » tendurust » kıskac » kazın ayağıoyle değil » vekilharclık » başıonunde » cezasınıcekmek » catkısız » cok fazlı » carpan balığı » muzik odası » yarım elmanın yarısıo yarısıb » viraneye cevirmek » cıngırdak » akıldan cıkmak » icerme » gosterilen » album » okcu » oyuncak » boceksiz » ac bırakmak » ne bicim » karalâhana corbası » fırıldakcı » mutalâa » olcmek » allah yarattıdememek » uyandırmak » guncelliğini yitirmek » kaba duzen » corap kacmak » literatur » yapılan fıcıvb » buyruklarının İbranî felsefes » duruma gelmek » guncek » mulhem olmak » sel gibi akmak » rengi atmak kacmak veya ucmak » goruntu » mes uliyet almak » uslûplaştırma »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.