tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cercevelenmek » kova » cayırsız » cekinilme » duşukluk » spotcu » tufekhane » gonlunu hoşetmek » onceleme » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » sunnet » celebilik » madde » ticanîlik » sırtına gecirmek » subye » cenek » demetci » olan biten veya olup biten » gorunen koy kılavuz istemez » buzguleme » koksuzluk » goncu » poliuretan » katresi kalmadıveya katresi yo » imza gunu » sonmek » hanya » goc etmek veya eylemek » bilişcıkmak » bictirme » harala gurele » bicimini alır hidrojenle oksi » kurt gibi kemirmek veya yemek » cenesi atmak » ak gun ağartır kara gun karar » akıl akıl gel cengele takıl » cokca » corapcı » gormezlik » as yon » secmenlik » ge » beden hareketlerinin tumu » goynumek » nohut oda bakla sofa » gozlemlemek » otumluleşme » camurlaşmak » donanım »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.