tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kimin nesi » oburu » piramitcik » catırdamak » elektrikli basac » muhafaza etmek veya edilmek » gobek havası » işkence etmek veya yapmak » şerc » uşenmek » pilot koşku » başına dert etmek veya acmak » olu deniz » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » ecel teri dokmek » ciziktirme » cifte » korukculuk » poğacacı » gum gum atmak » gunluk » kulâh takmak » deliye her gun bayram » hic » opup başına koymak » gucsuz duşmek » cıkmak » kuzugobeği » surtuk » ışık golge » gocerme » kaplan bocekler » cağrışım yapmak » yolu acmak » cift cubuk » papikci » başıcekmek » sucukculuk » sonuc niteliğinde başka bir bi » coğullamak » yeni dunya » cavuşluk » tat » ballıborek » gece silâhlıgunduz kulâhlı » ruşvet » butunculluk » dokme demirden yapılmış uclar » organların her biri » kılıfcı »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.