tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Tat kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yabancısaymak veya tutmak » gibi birtakım makinelerin işle » iz anıyok » sungerler » oksuruk » sukse yapmak » değişkene gore hesaplanan sayı » pecete » cokluk » aydınlıkolcer » uvez » sukûtî » İskoc » camlık » hevesine duşmek » cekmek » kara borsaya duşmek » cuhadarlık » sercegiller » duşkun » umit etmek » amerika elması » tuketmek » soz dağarcığı » kaynakcacı » ismi gecmek » oksurtucu » guclendirilme » dutturu » ozelleştirilmiş genellikle di » bolşevik » lugol » kireclenmek » fluoresans » fıcıbalığı » kabakcı » gollenmek » ortodoksluk » marpuc » yorgun duşmek » cerden copten » coplukculuk » taahhut etmek » catısız » ak ek » musluman » cozme » bırak allah ınıseversen » cipilti » mulkî idare amiri »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.