tdk sözlük TDK Sözlük

 

Tat kelimesinin eş anlamlısı

Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Tat kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Tat kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük Tat kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuşsutu ile beslemek » camlık » munasebetini getirmek » alcılama » kullanılır » yoneltme » tuylu meşe » cakıştırmak » kacışma » kotu olmak » adamakla mal tukenmez » suzulmek » toren » cala » koşe kapmaca oynamak » parayıveren duduğu calar » ruşt » cağrışım » ussubay » acıklaştırmak » kaptan koşku » bukum » halıdan yapılmışiki gozlu torb » muteyakkız » sacına başına bakmadan » buğday surmesi » eşbasınc » koturum olmak veya kalmak » pure » capaklanmak » haram olsun » cınlayış » kumuc » munakaşalı » utuleme » ağzından cıt cıkmamak » pic etmek » gostermek » duşunsel » durumunda dişi cicekleri yapr » koruyucu unsuz » hititce » serbestce » sunger » cezaya carptırmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » mana cıkarmak » tek kurekle mehtaba cıkmak » kaşıkcı » gozleri yaşarmak »

Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve Tat_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.