tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hesaba cekmek » sırtından para kazanmak » albuminli » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » girip cıkmak » akıldan cıkmamak » cevirmek » kopurmek » aralarından kara kedi gecmek v » turnayıgozunden vurmak » deniz ordeği » sut beyaz » nazizm » catışma » gecmişi kınalı » eli boğrunde veya koynunda kal » gumbedek » mani duzmek veya yakmak » sonmek » luks » portfoy » gobek » cizge » sandık duzmek » şekle sokmak veya koymak » pencesine duşmek » calkalanmak » cam balı » yuz yuze yaşamak » cağrı » namzet gostermek » gosterişsiz » tabiatustu » soğdurmek » cakşırsız » duğumlemek » gorece » gomlekliler » gaz olcumu » gorevselcilik » mujde koşturmak » karısıkoylu » komur gibi » tencere tava herkeste bir hav » kafayıcalıştırmak » ağac mantarı » cekirdek » dizginleri ele vermek » curuk » ağaclık »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.