tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iplikcilik » şovalyelik » yonerge » mavimtırak esmer renkte bir el » ozellikle celik dokum ve alaş » ustune titremek » toz kondurmak veya kondurmamak » konsolitci » kokorecci » organizmaların oluşturduğu bir » gece gunduz dememek » duzelti » olcum » anayasacı anayasayısavunan an » necef taşı » cıyanlık etmek » tahammulsuz » avuc ici kadar » dolapcı » ncı nci ncu ncu » sun î kalp » barca » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ağız yer yuz utanır » nuh der peygamber demez » bekcilik etmek » kuşsutunden başka her şey var » cala kalem » ayırmac » ozek » ceyizlenme » devletci » limon kufu » surmelemek » takaddum » dalga gecmek » oğrenmelik » cicek durumu » yok pahasına satmak almak vey » sukûnetli » soz misali » kuman » ceset » fume » otostopculuk » tecavuz » ustune atmak » karakeci » aracı »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.