tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duduklemek » govde gosterisi » bunakca » ara kazanc » cok gelmek » tahta cıkmak » gostermek » taşa cekmek » ciğleşmek » capa » cetene » un » cd » elcilik » gıybetci » cınarımsıisfendan » bıcak sırtı » yer ozekcil » cember kayık » kurutularak ufalanmışhamurdan » ozgul » yakasız gomlek » ağaclaşma » ağrılarda goz ağrısı her kişi » cakışık » ucuncul » hareket » kafasıduzelmek » metalurjik » goz actırmamak » muneccimbaşı » subye » lık lik luk luk » ceşitlenme » doşemek » coğullama » forsmajor » olukcuk » ustune gelmek » takallus etmek » cekmek » goz acıp kapayıncaya kadar » kahkaha ciceği » gunduz » sac » kusurlu » coğullamak » kafatascı » ayağınıveya ayaklarını altına » mustesna »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.