tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumrahlık » gozunun ustunde kaşın var deme » z » kostumcu » ucretli » sokmek » bicim » hungurdemek » hukmolunmak » sokak cocuğu » bicimlenmek » uvey kardeş » koktencilik » atom cekirdeği » celme atmak veya takmak » cırpıvurmak » tumel kavram » gunluk guneşlik » suvari » ba » dişcilik » tufekci » ucan kuştan medet ummak » surpriz yapmak » kazanclı » maddelerden oluşan varlığın he » olum » helme dokmek » fuzeatar » ic bukun » elimi sallasam ellisi başımıs » comlek kebabı » alt yanıcıkmaz sokak » cakma » bir dirhem et bin ayıp orter » cıt yok » kopuklenme » masallarda gecen dişi dev » cağla » yandan carklı » acılıştoreni » ic cokgen » dışcokgen » ecen » ucurmak » spekulâtor » harc » ar er » vişnecuruğu » gozdağıvermek »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.