tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sert bir durum almak katılaşm » hapcı » cerre cıkmak » amator » takke duştu kel gorundu » olum emri » unvanı » turkulemek » kalbi parcalanmak » ahmağa yuz abdala soz vermeye » hicbir » cıkılma » elinden cıkmak » bobreksi » vergi kacağı » tepkili ucak » almancı » koyungozu » el arıduşman gayreti » soz getirmek » sansurlenmek » alâminut yemek » aycoreği » guven » duyumolcer » inanılan iyilik kaynağı » serdumen » bircoğu » icten pazarlıklı » cennete donmek » aşcılık » guneydoğu » hat cekmek » okuz » soz veya lâf duşmemek » kesenin dibi gorunmek » seyret » olağanustu » herkesin yararlandığı » gon » banko gecme » kuştuyu gibi » boluşturme » borc harc » opuşmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » boru ciceğigiller » pis pis gulmek » kılıc » komşunun tavuğu komşuya kaz ka »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.