tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korku dağlarıbekler veya aşırı » cizgi » kılıclama » koyunyunu » carpmak » benlikcilik » bitkisi thuya » omrumun varı » oncesiz » ici kan ağlamak » cimento » urem » birleşimiyle elde edilen daya » sarıkcı » uzak goruş » ciğneniş » capanoğlu » bolme » zihnini kurcalamak veya tırmal » gunu gunune » portakal bahcesi » molekul » alcaltma » secimlik » cift » boğure boğure » hıckırma » buyuk anne » yuk treni » yargılama usulu » baskul » bir gun evvel » protestanlık » yalın tumce » sıcan » akciğer lopcuğu » gucsunmek » boşboğur » allah allah » guvensizlik onergesi » hâlden anlamak veya bilmek » bilinc kaybı » istihrac » orklemek » got » bir karıyla bir koca dırdır e » camaşır » tohuma kacmak » camura yatmak » uvez »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.