tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz olcumu » kılık kıyafet duşkunu » pejmurde » sudan cıkmışbalığa donmek » yuklu » caşıtlama » yureğini tuketmek » duğuncubaşı » bicimlerini belirleyen ana oze » goz banyosu » bolumlerden her biri kolon » cilenti » hancere » guneğik » allah taksimi » sıra dayağıcekmek » bire vermek » ağızda sakız gibi ciğnemek » donel » cekirdecik » civi kesmek » karanlığa gomulmek » mukevvenat » icini yakmak » duşuncesizlik » yolgecen » ağaccılık » kılıc alayı » suslu » cırpınış » suit » bukuculuk » kimin arabasına binerse onun t » şovalye ruhlu » seckincilik » cılgın » dereyi gormeden pacalarısıvama » ciftleştirmek » surfile » kulucka donemi » somurgeleşme » numayiş » kupleme » cayırsedefi » tedavulden kalkmak » sokuntu » kaya orumceği » buzme » hurya » oyuncakcılık »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.