tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aslan sutu » hukum giymek » icecek » tul » mureccah » bulbulleşmek » luks » muscardinus avellanarius » ecel şerbeti icmek » arafatta soyulmuşhacıya donmek » ipek boceği kelebeği » acık » kulâhımsı » cıkmak » gobek havası » belirten liste fihrist » kabına dokmek » domates salcası » donuşlu catı » sacıştırma » mutekellim » muzehhep » cabalanma » yuzden » orum » sove » anormal » giraffa camelopardalis » muze gibi » supurgecilik » azınlık hukûmeti » demir sulfat » son gorev » kafasına soz girmemek » hadise cıkarmak » baygınlık gecirmek » ateşten gomlek » taşıma veya dokme su ile değir » sunguleme » aletler butunu » tevellutlu » yon belirteci » alâminut » gonul uğrusu » dipcikleme » alman usulu » cicek » boceklenme » sırtustu yatmak » gecerletmek »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.