tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soğuşluk » penceli » cayırlamak » koklemek » kilus » citişmek » uretmek » gecimlik » gormemiş » inişcıkış » acık sayım » cıkıntılarıolan organ » duşundurme » nufusunu cıkarmak » cin lâhanası » cığgibi buyumek » kor yılan » ağlamayan cocuğa meme vermezle » katolik » peşinden suruklemek » kalsa veya kalırsa » cay vermek » surgulemek » acığa cıkmak » uslûplaştırma » dollenmek » ad cekmeye girmek » resmigecit » » tam ustune basmak » yureğine inmek » oksiyur » ayrıc » mulkiye mufettişi » boluşturme » cekilmek » calıştırılma » guzlemek » kufur yemek » akıldan gecirmek » tebeddulât » kelime turu » cakar » uflemeli » icinden kan gitmek » fotoğrafcı » kokleşme » oğle » kopeğe hoşt kediye pişt demem » carpış »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.