tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tebessum » futur » goğus boşluğu » lupculuk » bicimselleştirmek » gomulmek » mutemayil » hırsız kelepce » hint kirazı » aracılığıyla duymak değmek e » başına calmak » duşey duzlem » maketcilik » genel goruşlu » duruma gelmek » baygınlık gecirmek » cekinik » okselemek » uclu ganyan » başrejisorluk » puskuruk taş » ucurulmak » ust » carliston » odeme » yuru marş » calkalayış » secmece » ayırac » yuklu » altınıcizmek » elden duşme » gozlemek » ile beraber » bir ağac » acık fikirli » sebze corbası » ust » carkcıbaşı » yuzde yuz » acan » sutluk » ceşnilemek » ortu » ducar olmak » cevrim » celikli » cevirmek » ayağının bağınıcozmek » donelemek »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.