tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc beğenir » gostermelik » cift kapı » cat kapı » kor nişancılık » olumsuzleşmek » mumsondu » olumcul » kadıngobeği » l » şerefine icmek » doldurdukları rengi beyazdan » sunnet olmak » gunduzlu » monitor » demec vermek » kızılbaş » ses turemesi » unlenme » kundak sokmak veya koymak » yuruyen merdiven » yonelik » acemi caylak » gumruklemek » ciğnemlik » tikel onerme » tiriti cıkmak » ucretlerine gore duzenlenmişye » fitcilik » onel » coktan veya coktandır » tore dışı » tuylu meşe » henuz » kurek kadar veya papuc kadar d » yerinde su cıkmak » gonyelemek » bulgarca » capcak » tecessum » borclanmak » ıcı ici ucu ucu » yukleme hâli » oruclu » suslenme » sr » kulfetsiz » duven surmek veya dovmek » canak uzengi » insanustu »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.