tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hacet gormek » bağdad ıtamir etmek » ters yuz » mutefekkir » parca » yakasız gomlek » dekorator » ayrac acmak » ulfet etmek » tesaduf etmek » gonulden cıkarmak » arkac » giritli » koklu » dulgerlik » ekmeğini taştan cıkarmak » catlaklık » gozunu ayırmamak » m2 » hesaba almak veya hesaba katma » kostumlu » bicimselleştirme » cift dalma » huyu huyuna suyu suyuna uygun » onem vermek » gonul okşamak » mundericat » pasor » goğus » ışıkcılık » ciğe » halk muziği » yankıuyandırmak veya yapmak » cırakman » uful » kamcılılar » orta uc » ustu başıdokulmek » felc olmak » şuphelendirme » guzleme » ana cizgi » tevessul » huner gostermek » kok işareti » telâşe muduru » ters yuzu » kacışma » dişgecirmek » uvertur yapmak »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.