tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort ayak ustune duşmek » yer tutmak veya tutmamak » adam sen de veya yalnız adam » cırpmak » uzak goruş » emniyet muduru » kopurtme » yakasız gomlek » ozel okul » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cengucegane » ciseleme » catıortusu » urkekleşme » cay kenarında kuyu kazmak » hoparlorlu » pedikurcu » sabahın korunde » ağızdan burun yakın kardeşten » sıkıduzen » bahcecilik » bulgarca » kumeli » buyuk kan dolaşımı » yaban sumbulu » yağmurolcer » oyun » kacırmak » icindeki en kucuk birlik » ten » sozu tartmak » maoculuk » kanatcık » hint bezelyesi » mtırak mturak » dağların şenliği veya dağların » aile butcesi » terorcu » ciftcilik » turkceleştirme » tefe koymak veya tefe koyup ca » gecmek » bilgiclik satmak veya taslamak » calgı » balıkcı » zumrut gibi » bahcesi » gizil guc » nukleoprotein » antikomunizm »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.