tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mer i » curmumeşhut » muşkulpesent » dar acı » oruc yemek » soğme » kıt a sahanlığı » ic deri » sevinmek sev in sevdirmek se » bir şey soylemek » oldukca » umidi boşa cıkmak » barokculuk » mustear » kırıp dokmek » yapılmışalet » gun atmak » yalın tumce » nutuk atmak veya cekmek » odeme » camaşırlık » ebussuut efendinin gelini gibi » gol başı » halacca » yukarı goğe doğru olan yanı » gecmelik » durumuna duşmek » pislikcil » taclanmak » gorev almak » cıkmak » cektirme » erekcilik » murevvic » ozlu » saksıguzeli » ne olur veya ne olursun ne ol » meraktan catlamak » ciftci » minyatur » ters yuz ters yuzune cevirmek » cağrılma » gonul uğrusu » başınıkaşımaya vakti olmamak v » zihnini kurcalamak veya tırmal » yan yuzergiller » pur » kufur yemek » fazla kacırmak » futur »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.