tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gubre boceği » orneklenmek » rotuş » acıklıkolcer » muteselli olmak » cevrelenmiştahta ağırşak » deniz altında bulunan » komuş » tup gecit » cingenece » yuz kere » ara acmak » cağlar » yedek parcacı » ahlâkcılık » uvertur yapmak » eller yukarı » etmek » surtunme » urperti » yunanistanlı » işin kolayına kacmak » calımsızlık » beklenmediği umulmadığıveya c » oteki beriki » cırpıştırma » kopeklik » oldurtmek » olcek » vokabuler » ya ya » murebbiyelik » şeyhulislâm » curuk veya curuğe cıkmak » bakrac » ağzına bir parmak bal calmak » lugat paralamak » macarca » nogayca » baştan kara gitmek veya etmek » yuk hayvanı » oz su » caykara » akce » ozgurleşme » dubel » dokulgen » gercekci » suru » hırcınlaşma »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.