tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzınısıkıveya pek tutmak » ciceksiz bitkiler » sırtına gecirmek » cayırlı » ornek almak » amaclılık » muhmel » ici gecmek » briketci » tuveyc » cimlenmek » rus » yerel yonetim » tecavuz etmek » zumruduanka gibi » sıfat fiil grubu » buyu yapmak » oğurtlemek » tuketim » sungulemek » bugun yarın » uc » karşıduşurum » kıratın yanında duran ya huyun » yureği parca parca olmak » robdoşambr » oz guven » oykucu » zevk icin » catıkatı » yureğini tuketmek » asbest yunu » duşurum » ışıkcı » mulâyimlik » ic » gomlekci » tekaut ikramiyesi » cadır canağı » ustunu veya ustune gormek » harman etmek veya yapmak » turev » cağcıllaşma » malı meli » rolâtif » uc başlı » kuluckaya oturmak veya yatmak » cıpıcıpı » ateşolmayan yerden duman cıkma » koltukculuk »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.