tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cemberden donmek » okuz gibi bakmak » piyango cekmek » metal veya plâstik arac » alt guverte » cekiştiricilik » cıtlama » kırılıp dokulmek » boynu altında kalsın » gokyuzu mavisi » doğma buyume » cakılma » gun » kırlangıc donumu » sozu uzatmak » kaba turkcesi » oruk » yurunmek » gayrimuslim » ın in un un » olum kalım savaşı » suvarilik » ahu gozlu » yukselme » gorucu » allah duşmanıma vermesin » yarayan cevresi oluklu kucuk » kacakcılık » toreli » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » tebeddul » iki geceli » guc » d » cıkarma birliği » gostermek » iftihara gecmek » urdunlu » korunma gormek » otleği » du » İnebolu kutuğu » refakatci » hucum » herkesin gectiği kopruden sen » kalıc » zorluk cıkarmak » yenilir veya yenir yutulur şey » cam yunu » cat »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.