tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği ferahlamak veya hafifle » başustunde tutmak » guncelleşme » catışma » verkac » mujdeci » aslıastarıveya aslıaslı olmama » yapısı » caput » sozel » duduk gibi kalmak » surmenaj » gudulmek » anglikanizm » yuzup yuzup kuyruna gelmek » diktatorluk » zam gormek » orgulu » olcek cizgisi » bicim » karbon alaşımı pulat » koleleştirmek » telâşa duşmek » yalcın » tuh » lık lik luk luk » cevza » yuzune duramamak » gonul borcu » soylemesi ayıp » dort kaşlı » ar yılıdeğil kâr yılı » şiddet gostermek » cal » girit kekiği » sozlendirme » yonelmeli » mujdeci » kalca » ayağıveya ayakları dolaşmak » ademimerkeziyetcilik » cizme » suyu mu cıktı » cevreleme » verilen unvan » eşolcum » inceleyen bilim » copcatanlık » gıc gic guc guc » koruksuz »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.