tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tasasısana mıduştu » alcak ses » genişgoruşluluk » allah kavuştursun » rutbesiz » ustunde dokulmek » catılmışkirişsistemi » gercekci » cimentolu » cemce » ikindiustu » ic odun » birinci gelmek veya cıkmak » şoyle boyle » abes kacmak » kucumsenmek » cete » bayraklarıacmak » yapay dolleme » futur getirmek » olan kimse » komurleşmek » erincli » gozyaşı » tekâsuf etmek » dokumleme » butun sıra » dumenci » vermek icin bir araya getirilm » sac saca başbaşa sac saca başb » kapakcık » paradan cıkmak » kultur sarayı » sozu veya lâfı ağzında gevelem » seyret » duşuk » tez vakitte veya zamanda » oğrenmek » hasbî gecmek » tersine cevirmek » ifrit kesilmek veya olmak » mundemic » mortoyu cekmek » olum sukûtu cokmek » odunlu » perdenin uzerinden oynatılan » cıkacak » dalgıc kuşugiller » hukum giymek » yukseklerde dolaşmak »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.