tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok bilimi » komşuda pişer bize de duşer » gorum » sel goturmek » takipcilik » cobanpuskulugiller » kirli camaşırlarınıortaya dokm » koruk » kul olmak » duzenlenme » uykusu başına sıcramak » kundakcı » revacta olmak » gonul ferman dinlemez » facuna etmek » aday gostermek » kure » kâğıdından değişik olanınıbulm » ozleşme » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » evlâduıyal » ostaki borusu » mubadil » haricten gazel okumak veya atm » bilinclenmek » ihtiyac duymak » gelmişgecmiş » lulecilik » dikec » yapay dolleme » civicilik » teknik oğretim » gozum gormesin » ataturkculuk » boğa gureşi » başıdonmek » ortaya cıkmak » salcalama » koşutculuk » bulunan bolum kafa ser » harıgecmek » cıkılan catkı » sacaklanmak » tutmek » guzel » sosyo » mustakil » renk vermek veya katmak » kehkeşan » tercuman »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.