tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yetkili yargıc » haraccılık » başrejisorluk » sun î tahta » kafadan gayri musellâh » gumuşleme » evire cevire » beylikci » cıkarsama » tekefful etmek » mıhsıctı » horoz olur gozu coplukte kalı » kelepce vurmak takmak veya kel » gozu acık » curuk » alcak kabartma » mukaddesatcı » organların her biri » ovunc cizelgesi » elden gel » cıkmalıtamlama » sansurculuk » cağ » kupeli » ici beni yakar dışıeli veya s » cimdik » mustevli » muneccimlik » arkasından suruklemek » ummî » gunahsızlık » yaza cıkmak » deniz gecişi » emekliye ayırmak cıkarmak veya » capak » folk sanatcısı » yonetim » dikişcilik » guneşgunu » kacmak » sulâle » şirazesinden cıkmak » gecirimsiz » organizmaların oluşturduğu bir » mukemmeliyet » bicki yurdu » catkınlık » babacko » sebep olan fiziksel enerji ha » yavaşca »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.