tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
deli danalar gibi donmek » hatırlatmak » koşe taşı » kullanılan yapma yuz » yeteneği maharet » cıkarayazmak » gorsel işitsel » uleştirim » kaca patlamak » utulenmek » oluşmuşmotorlu arac » mahalle bekcisi » domuzdan bir kıl cekmek veya k » hukum vermek » sacmalık » selektor » her gorduğu sakallıyıbabasısan » rolântiye almak » dilini eşek arısısoksun » helenizm » yetişen bir ağaccık corylus av » gocmek » sozlu » biciminde cıkan eser » vucudunu ortadan kaldırmak » teessur » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » ikiz unlu » mustecir » ustcavuşluk » receteli » gozunu dort acmak » ispermecet balinası » gecmişi olmak » celme » soğdurme » yukseltme » gecim sıkıntısı » dupeduz » yuksek perdeden konuşmak » muktesebat » gozukmek » tutsu » uşume » otakcı » luknet » yakasız gomlek » kamburu cıkmak » fitne fesat cıkarmak » citişmek »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.