tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yısa beraber » goğus gecirmek » asgarî ucret » boşnak » kotu » yuzustu » bolmek » surundurulme » dala cıka » neye uğradığınıbilememek veya » kahrından olmek » caylaklık » aklınıcelmek » aza sormuşlar nereye coğun » kabına dokmek » ister misin » stabilizator » kabir azabıcekmek » gozune dizine dursun » evdeki pazar veya hesap carşıy » bıcaklanma » surukleme » mefruşatcı » camurluk » mutehassis olmak » orgutculuk » sprituel » cizme » donulmek » palyacoluk » sunnetsiz » fındıkcı » kamcılatmak » gozleme » doven » cerden copten » kutukleşmek » uzak doğu » boy gostermek » elcilik etmek veya yapmak » rek » tecahul etmek » ordek » buyukluk satmak » kolacan » capari » toprak koleliği » duşeylik » sıcraşmak »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.