tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coraklaştırma » purik » cıkartılmak » haddeden gecirmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » nasır bağlamak veya tutmak » icitmek » koc » cobanlık etmek » denizkopuğu » salcalamak » celişmek » botanikci » cingene parası » mufit » unvanı » gumuşletmek » keloğlan » fare duşse başıyarılır » ustuvanî » cok buyumek irileşmek » cağrım » rotuşetmek veya yapmak » cekmek » bicimsizleşmek » alman usulu » gomme balkon » anasına avradına sovmek » tanrı ya minnet duygusunu sunm » guzelleşmek » olenle olunmez » zulfaruz » gumruklendirmek » sublime » yureği parca parca olmak » ufurmek » gozunu oymak » cıkmak » muzik » duşunulmek » gosterilmek » duzlemek » cengel » puskurtme » ciğkacmak veya duşmek » kurekci » ickici » ustune başına etmek » uyarlac » cark etmek »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.