tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sevinc » diskur gecmek veya cekmek » cakal » kimse » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » tatlıyerinde bırakmak veya kes » nukleer » boğaz icinde kavga var » sacma » yuruyuş » fluoresans » kamcılamak » cekichane » can can » koşutculuk » korler mahallesinde ayna satma » muessis » soyletme » ucuzdur vardır illeti pahalıd » koc » canis lupus » munteha » kredi acmak » rızkınıcıkarmak » mutemekkin » yaya koprusu » beyaz komur » gomgok » cocuk kalmak » yunmuşarınmışveya yıkanmış » davranma » bicimselleştirmek » surekci » zarfcı » doven » ciğnek » duş » cekiş » ici rahat etmek » buz ustune yazıyazmak » donmek » suclama » kındırac » caplı » teklif tekelluf » kacmak » yon » tahammul etmek » ustubec macunu » emlâkci »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.