tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için Vazife eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulbahar » orumceğimsiler » duşuk » şarapcılık » cok yavaşişyapan cevik olmaya » suruklendirme » odiyometre » dili cozulmek » ucucu » kan ter icinde kalmak » icindekiler » cokmek » onluk » lâf soyledi bal kabağı » soz getirmek » onsel » parşomen » pacoz » korelme » yokcu » kara kedi gecmek » ihracatcılık » yuzey veya cizgi kaide » hayat gecirmek » ciğlik etmek » sacılıp dokulmek » balon ucurmak » donuşlu catı » bocekkapan » kucuklu buyuklu » kedigozu » feneri nerede sondurdun » ıtriyatcılık » guttuğum domuzu bana oğretme » kırlangıc » yenidunya » uzengilenmek » tıkaclı » kerpicleşme » cıban başvermek » seckin » gecmelik » kokorec » cizdirme » mutezayit » teressup etmek » gumrukten mal kacırır gibi » ucuncu » gockun » uscene »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.