tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcaklatmak » gozetmenlik » guneşhayvancıkları » dili donmemek veya donmek » cepecevre » gecimsizleşme » cokramak » suslu puslu » gecirmek » cabalanma » eğic » kirec suyu » cevikleştirmek » kalcalık » canta ciceği » gumuşrengi » hayrete veya hayretlere duşmek » işgunu » formul » duz » gecim derdi » nankor » guvencesiz » soğutlu » tanrıile şeytan arasında surek » duşkunleşmek » gunluk » cakıntı » burc » kotek » kepce surat » kultur gocu » tarlada izi olmayanın harmanda » allah » tatbik muhru » yuzune kapanmak » kavunici » bortmek » ağız unlusu » şeriatcı » duzenlenme » sumuk doku » acmak » goruntusel » gupguzel » ozel af » hakaret gormek » yıkmak amacıyla cekmek » guneştakvimi » gozunu kırpmadan »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.