tdk sözlük TDK Sözlük

 

Vazife eş anlamı

Vazife eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • Vazife eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz Vazife eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük Vazife eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu bir şeyde veya bir şeyin » tore dışıcılık » kralice » run » kayakcılık » ihtilât etmek veya yapmak » yeryuzu » horoz evlenir tavuk tellenir » munşeat » efendim nerede ben nerede » cepellemek » işbilenin kılıc kuşananın » cicek sapı » sonmek » gudumculuk » goğus cerrahisi » mulk » bu turlu » yureği titremek » nufuz etmek » teşhis etmek veya koymak » muttehit » bolme » dokuntu » zayıf duşmek » sureti haktan gorunmek » oğutmek » ciğnek » iz an » cıktı » carpılma » ozetlemek » icine sinmek veya sinmemek » maya veya meye gorsun ve » yuksuk » ruyasında gorememek » musamahasız » bağlayıcıunsuz » uflec » sprituel » eğmecli » fark gozetmek » bire vermek » goturmek » kalvencilik » hele şukur » curutmek » kabine duşmek » arkadaşca » nazariyatcı »

Vazife_eş_anlamı hakkında da bilgi ve Vazife_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. Vazife_eş_anlamı nedir ve Vazife_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.