tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gercekcilik » cığalanmak » kulfetsizce » seciciler kurulu » boşluk » ayağına veya ayaklarına kapanm » eskimo » kutinleşme » kor nişancı » faaliyet gostermek » cağcıllaştırma » icinde yuzmek » tutunacak dalıolmak veya olmam » set cekmek » culpan » cimek » suren goruş indeterminizm » catılmışkirişsistemi » eğri cehre » kaplan bocek » goğerti » askerî ruştiye » flutcu » asıl nusha » cağanak » yahudice » milâttan once » tufekci » filipinli » cekmek » govdesizlik » kıskac gozluk » uye aidatı » un » oz devim » cağ » turşusu cıkmak » cemenleme » govdesel » akla ekle » komutator » pencelenmek » portlek » guc mevkide kalmak » am em » cereyan carpmak » işkembe corbası » mur » toskurtmek » cekilme »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.