tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokal » moskofluk » otekisi » gencleşmek » cul » kopru başı » selâm para kelâm para » ceyizlenme » potifur » atladıgecti genc osman » durtukleme » gucumseme » kucurek » gozunun icine bakmak » gun balığı » nc » duzeltilme » odenekli » kosemen » duşkunluk » borusunu calmak » carpmak » ipe cekmek » kundeleme » bukum » cepci » olcuyu kacırmak » kavmiyetcilik » oturuk » gul gibi gecinmek veya yaşamak » lutesyum » cemberletmek » acısal uzaklık » kollarınıacmak » siktir et » puruzsuzluk » tok gozlu » cayırlatma » mahşere donmek » yuklu » ummetce » cıkmak » malikîlik » olmayan bağımsız hur » gorunuşte » kirecsizleştirme » bircoğunu o metalin yuzeyine y » kendini gostermek » ecel teri dokmek » yuruyuş »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.