tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hukukculuk » ev sahibi mulk sahibi hani bu » ahkâm cıkarmak » ozelliklerin tumu » yuz yazmak » eli para gormek » kulağıveya kulaktan cınlasın » goz kadehi » taclı » icin icin yanmak » boşluk » boru kelepcesi » dar kacmak » cantacılık » bolunuş » on sezi » yonsuz » yakından bilmek veya tanımak » oğle namazı » yuz tutmak » ucuş » ateşler icinde » cizin cizin » cepcevre » turkceci » doviz » gomuş » edebiyatcılık » acık artırma » kulce » acmazlık » saik » akla karayısecmek » aşağıfalan yukarı » cizgi » tes it » dişine gore » etanol etil alkol » cergici » pupa yelken ilerlemek gitmek » gonder » buyulemek » barca » klorur » hesabınıkitabını bilmek » kırıntıkulte » cam goz » uruşmek » emlâk burosu » gozetlenmek »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.