tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durzî » mangal komuru » sarıcicek » fulûs » bulbulleşme » colleşmek » komec » nefesi kesilmek daralmak veya » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » cığırtma » altta kalanın canıcıksın » fırsat duşkunu » uşume » gonlu gani » gocurtmek » sovdurme » korece » oldurme » tarafsız bîtaraf » kazak » acmaz » gulluk gulistanlık » koşesiz » cerezlenmek » tarafsız bîtaraf » belirten liste fihrist » bıcak kınınıkesmez » yangın cıkışı » utopya » suzulmek » duzmek » ozlu » tarafsız bolge » cicekli bitkiler » kalmak » evc » ici dışına cıkmak » guneşin alnında veya guneşin a » korpecik » gosteri adamı » onemsiz » gecirmek » cicek durbunu » şohret salmak » eti ne budu ne » guc beğenir » mundemic » beklenmediği umulmadığıveya c » buyurun cenaze namazına » akımolcer »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.