tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzıacık ayran delisi veya bud » kusuşme » fakir duşmek » fakul » korleşme » on teker » gozu ısırmak » moritanyalı » ciğnemek » cınayaz » surundurulmek » odiyometre » tuplemek » cekic makinesi » yuk » kurdan gibi » gecirtilme » kacamak » olduruş » burnunda veya gozunde tutmek » duşurmek » cok gelmek » genel gorunumlu » paraşut ile atlama » guneşyanığı » mutehakkim » bolucu » cokmek » taşıtcı » fakulteli » cıkma » lupletmek » başıdonmek » calap » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » tersine donmek » acıklaşmak » cıkıklık » geciştirme » cekimli fiil » kalvenci » duşurmek » tut kelin perceminden » karamusal veya karamursel sepe » gunote » hukum vermek » yukletme » sutune havale etmek » ekmekcilik » avurdu avurduna gecmek »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.