tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
spekulâtif » cap » capa » dilmac » kufur savurmak » duşuk » orta uc » gece » tellâl cağırtmak » bir ben bir de allah bilir » cift capraz denir » gormek » surgen doku » hint hıyarı » kotucul » karşısına gecmek » ucteker » bohcasınıkoltuğuna vermek » gozyaşımemesi » malta eriği » gorunen koy kılavuz istemez » gorevlendirilmek » onune bir kemik atmak » fedakârlık yapmak veya gosterm » zıvanadan cıkmak » muzikhol » it » şukur etmek » ici goturmemek » yuksekten bakmak » kepce » kırıp gecirmek » yuzustu kalmak » iyilikci » şeytanın bacağınıveya ayağını » us » cizicilik » tavus tuyu » gecmek » suikastci » felc gelmek » cıkmak » bunun sonucu olarak da doğal ş » yaşakıtmak veya dokmek » kontrolor » dehşet sacmak » hacamat etmek veya yapmak » calar » duşmek » ciğ »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.