tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
populer » boğurmek » tandır boreği » maskaraya cevirmek » evli evine koylu koyune » butunleme » gokmen » duşeş » cakıntı » ıskatcı » otobuscu » diplomatca » lık lik luk luk » ardına veya arkasına duşmek » juglans regia » soz misali » buyulu » surmek » başkırılır fes icinde kol kır » uşutmek » tumen tumen » gorelik bağıllık izafet rol » bicimsiz » cokuş » kahpenin dolu » koreliş » ayyuka cıkmak » duzenbaz » yeri goğu birbirine katmak » ozgulemek » gereği duşunulmek » ihsan etmek veya buyurmak » tertipci » numayişci » musadif » doğma buyume » ic turizm » bicerbağlar » kucuk hanım » reisulkuttap » oltaya duşmek » parmaklarınıbirlikte yemek » dekoratorluk » pahalıya oturmak veya pahalıya » tankcı » ana cizgi » munebbih » uykusu kacmak » aclıktan olmeyecek kadar » aşcı »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.