tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ellerin dert gormesin » ciğduşmek » ic acıcı » yururlukte olmak » uyku durak yok veya uyku nedir » uc » yuze soğurma » oteki » resimlerin sesli veya sessiz k » komurleşme » icli » aşka duşmek » cıtlatılmak » rayic fiyat » bedcehre » soz getirmek » gomuş » fume » dol doş » temizlemek veya parlatmak icin » aza sormuşlar nereye coğun » seckincilik » organizmaların oluşturduğu bir » gerekce gostermek » isparta gulu » araplık » munazara » pacayıkaptırmak » duzeltici » gelini ata bindirmişler ya na » nevruz bayramı » ağza tat boğaza feryat » lâtin ciceğigiller » dokumasıolan » cerden copten » bicimleme » kaleminden cıkmak » ic denge » surtmek » sakatatcı » suslu » tuketmek harcamak » onleyiş » ulûfe vermek veya dağıtmak » minor » gorumsetme » daruleytam » cakır » tarlada izi olmayanın harmanda » ozden »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.