tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buhran gecirmek » orme » tuy sıklet » bulunulan noktasının meridyen » ev acmak » carktan cıkma » al veya alın » pestili cıkmak » cepel » carşıve pazar dolaşmak veya ge » arap sacına donmek » avanakca » kulâhınıhavaya atmak » gununu veya gunlerini saymak » levha » usteğmenlik » acıkağız » yuksunmek » sokuluş » surec » parcalara ayırmak » okce » gonc » yuzgec ayaklılar » kosnulluk » musellesat » derme catma » nesne obeği » super benzin » am em » buz » icitim » kışve yaz arasındaki mevsim i » kukurtsuz » somurgeleştirmek » salca » dokmek » magnezyum sulfat » culcu » ortakcı » ozel girişimcilik » ayağına dolanmak veya dolaşmak » mulâyim » yarıbucuk » gocmen » nahiye muduru » cağnak » gozetmek » olmez oğlu » icine cekilmek »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.