tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karikaturcu » gok fiziği » techiz etmek » teşekkul teşkilât » yuz akıile cıkmak » uc aylık » goğus darlığı » ayağına cağırmak » boylemesine » tur ağac cember » canlılara yaşama ortamısağlaya » zarifce » ortak ozne » goresime » ıl » ahzuita » ayaklar baş başlar ayak olmak » undeşlik » rolântide durmak veya calışmak » rotuşetmek veya yapmak » olcek cizgisi » gormek » gravurculuk » alıc » gun dikilmesi » goruntulemek » genel butce » nasrettin hoca nın turbesi gib » duzelti » ağacıkurt insanıdert yer » hungurdeme » kayda gecirmek » bobrek yağı » duğum ustune duğum vurmak atma » ustun olmak veya gelmek » besi oru » icermek » ayağının veya ayaklarının altı » acısınıcıkarmak » ayağıduze basmak » gorevlenmek » romen rakamları » cember cevirmek » ucteker » dokmek » carptırış » kotumserleşme » gomu » icli dışlıolmak » el cırpmak »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.