tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğil » muzakere » cifte dikiş » korku dağlarıbekler veya aşırı » merkeziyetci » dovunme » capacullaştırmak » uc bucuk » acık kapıpolitikası » duyuustu » omur boyu » iyi gun dostu » tefekkur » bir veya tek başına » guvensizce » icine almak » kırlangıcgiller » nufus sayımı » yeni gineli » gozler onune serilmek » ferdiyetcilik » gobek » gusul » cap » ağlamayan cocuğa meme vermezle » olan bir taş » cığır » tapu kutuğu » yayılmasınısağlayan cihaz » gunindi » korkak bezirgan ne kâr eder ne » onleyiş » martaval atmak veya okumak » yureğini pek tutmak » guzelleştirmek » bulbul gibi soylemek » catal » haraclı » toprak cimento » gonul dilencisi » cav » suzme » olduğu soz » başlangıc » vucut yapmak » cicek acmak veya vermek » niyet cekmek » sacılma » tetikte tetikte olmak beklem » gecişim »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.