tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gelinlik etmek veya tutmak » musvedde » ozleşmek » gunaydın » doşemecilik » cırnık » revac bulmak » zac yağı » koşker » sur atli » yuksek gerilim » al kiraz ustune kar yağmış » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » golgecil » insanlıktan cıkmak » devre mulk » cevirim » yuzleme » golge balığı » cangal » kulliyen » carkcı » diği eli beri inceye kadar » demir tavında dovulur » sıygaya cekmek » iştahıkapanmak veya kesilmek » hamallığınıetmek veya yapmak » iştah kapamak veya kesmek » şeriatcı » cozumsuzluk » ilikcilik » muduriyet » aracı » guncellik » sureksiz » parcalanış » sonuc takımı » yazı tebliğ tebligat » tac » kıskaclamak » comelme » unsuzunu gosterir » muruvvetsiz » gocmenleşme » lw » yorunge » zeval bulmak veya zevale ermek » cıkarma harekâtı » parmaklarınıbirlikte yemek » gulup oynamak veya gulup soyle »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.