tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ac gozunu acarlar gozunu » seluloz » temiz yureklilik » kurtluca yer palamudu » manzarasıolan » hotanto » dışıkalaylı ici alaylı » azerîce » gomlekli » yuz tutmak » kavrac » carşamba pazarı » yumuşak ince kâğıt » cıtlatma » kurduğu medeniyetleri kendi i » cimdiklenme » muzayede » domates salcası » guneşdoğmak » durtuşturme » rusca » sağacık » başsavcıolma durumu » kurcatovyum » ceremesini cekmek » musamahasızlık » karman corman etmek » dilini kedi fare mi yedi » lisan » ipek boceği » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » ortaya cıkmak » almanlaşmak » gelip catmak veya gelip dayanm » bocekli » subyan » acık » bukulgen » evrak cantası » carkıfelek » mutehassis etmek » ağac kavunu » kanırtmac » muhlet istemek » pabucluk » koyuvermek » gorme acısı » kendine gel » kıyamet gunu » pece »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.