tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıktan » catır catır catlamak » coluk cocuk sahibi olmak » koyleştirmek » nufuscu » ortulu odenek » ucuz » parca » ahlâkcılık » şeritcilik » cucu » ceki taşıgibi » goverme » bıcak altına yatmak » sozu gecmek » demec vermek » bağırışcağırış » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ıncı inci » tahtadan yapılmışinsan veya ha » surmek » pis pis gulmek » kundeye getirmek » pusetci » tetik ustunde beklemek » host » orneklendirme » guc kazanmak icin calışmaya ar » ocakcılık » kahkaha ciceği » turancılık » madde » bicimlendirilmek » insanlıktan cıkmak » alcaklık » mizahcılık » acık ağızlı » cattırmak » senegalli » veche » sıkca » gunun birinde » ozne » dol » potasyum sulfat » cincilya » kukurt » dışcokgen » uğrum » kefil gostermek »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.