tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tur ağac cember » cifteli » norvecli » panamalı » ic camaşırı » haşatıcıkmak » duz » kopek dişi » şaka goturmemek » ahlatın veya armudun iyisini d » uzun cizgi » muşkulpesent » aşağıyukarıyurumek » aleyhinde veya aleyhine soylem » musademe » kacmak » mujdelenmek » tokaclanmak » oğretilerin genel adı akliye » cerceve » senyor » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » koyu duruma getirmek » mana cıkarmak » kız bocekleri » dunyayıgozu gormemek » uc bir » kaptan koşku » gozetilmek » uzum şekeri » hesap vermek veya hesabınıverm » on ses duşmesi » yureğine inmek » cıkan » cargâh » yoğunlukolcer » popularite kazanmak » var varın varsın varsınlar » cemaziyulevvelini bilmek » yerle gok bir olsa » korkunclaşma » oteleme » yukleme hâli » dostluk kantarla alışverişmis » yuzucu » atma recep din kardeşiyiz » camurlanma » suru sepet » vişnecuruğu » işgormek »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.