tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dip balıkcılığı » gelmişgecmiş » alcalma » temiz kanıda vucuda dağıtan or » acmak » ağzına veya diline kira isteme » yuze duramamak » başortulu » cumlenin ogeleri » varoluşcu » usanclık » mumeyyizlik » amonyum sulfat » saltanatcı » oltaya duşmek » gecmiş » at binenin veya işbilenin kıl » surahi » kırcıllık » elekten gecirmek » yaycizer » yuzdelik » gun » yok pahasına satmak almak vey » karayca » keciler » ozgurlukcu demokrasi » puf » imtizac » mutalâa etmek » İki veya daha cok maddeyi birb » kafasıdonmek » ışıl kuf » camgobeği » uretmek zihnî yetiler oluştur » kolemen » tersi donmek » dokulup sacılmak » noroloji » carkıdondurmek » kolcak » gorungu » ozletmek » sansurcu » cubbe gibi » catlayış » beşikortusu » popularite kazanmak » soruşturma acmak » sur at katarı »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.