tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozlentili » hıckırış » turdeşlik » utmek » ustunde toplayamayan gafil » rumî » cevreleme » dağyurumezse abdal yurur » dışıeli yakar ici beni yakar » dalgıc kuşları » figurlu » in cin top oynamak veya in cin » olcu bilimci » tekaut olmak » kaca patlamak » yuksek oğretim » kendine yedirememek veya onuru » enfarktus » arap sacına donmek » elden cıkmak » kafadan gayri musellâh » dallarınıkısaltmak » kotu goz » beli bukulmek » ic deri » mikro » canakcı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » İnegol koftesi » uscu » koskoturum » ır ir ur ur » teeddup » dokum » yuksek sosyete » cakıldak » calım atmak veya yapmak » kilit kurek altına almak » allah ım » acıklaşma » suyek » keskin gozleriyle cok uzakları » davranmaya sebep olan sevgi du » yivacar » can can etmek otmek veya konuş » kucuk unlu uyumu » denizden veya denizi gecip cay » koşe başı » dediği cıkmak » ovme »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.