tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karşıgoruş » cifte kavrulmuş » hatırıicin » ya sabır cekmek » olcu » otelenme » olmayan tortul kayac birimi » canıburnuna veya burnundan gel » alev sacağısarmak » kuzguna yavrusu şahin veya ank » murettiplik » mustesna » copurlaşmak » cabuk » muselsel » guney noktası » mine ciceği » istatistikci » tefessuh » ultimatom vermek » plâstikcilik » eli ermez gucu yetmez » nefes tuketmek » rukuş » donmek » dutturu leylâ » kamcılatmak » ulkuleştirmek » ipek boceği » cevikleşme » sorf » altlıustlu » gosteriş » yapsatcı » İskocyalı » kolemen » balıkcıllar » perdenin uzerinden oynatılan » şeref uyesi » ceğmellenme » kıc attırmak » ince karton parcası kartvizit » gul yağcı » mahagoni » ad » makinelerin ağırlığına dayanab » donum » cocuk oyunu » ciroz » parcası »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.