tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dişci » mahallî secim » hafta sekiz gun dokuz » korleniş » itham etmek veya ithamda bulun » haric » zevki cıkmak » meslekleri belirten tek tip gi » ayrıbaşcekmek » bir tatlı » kopuk » cividî » nuvaziş » sure » gonul bağı » ornekseme » korleşmek » benim oğlum bina okur doner d » kendini aşağıgormek » unlenmek » soğuk bufe » edilgen catı » tespih boceği » İlk cağ » cevirmenlik » gunluk guneşlik » icsiz » yukumlendirmek » altta yok ustte yok » ketcap » buğeme » gecim zorluğu » cıkışvermek » cağırtmac » başyemek başınıyemek » surum surum surunmek » kelle kulak yerinde olmak » koreltmek » yoneltme » fitne fesat cıkarmak » sol acık » ruyalarına girmek » zafer bayramı » yetimi okşamışlar vay sırtım » soz yok » ter dokmek » ışık canağı » gubrelemek » on yargılı » balıkcı »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.