tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » umum mudur » muhlet istemek » botanikci » sıcramak » fırtına cıkmak » surum surum surunmek » ici goturmemek » ustunleşme » hic değilse veya hic olmazsa » geceyi gunduze katmak » calıştıran » parcasıbağlıbulunan catal » cizikli » sansurleme » tecessum etmek » yaştahtaya veya yere basmak » hungurdeme » yuz kere » kuresel gok bilimi » unlu kaynaşması » kavurmak işi yapılmak » uzerine bir iki guneşdoğmak » bolum » elini surmemek » roportaj » guducu » ceyizsiz » plânorcu » dere tepe duz gitmek » ağzıteneke kaplıolmak » munhani » rolu olmak » merkur » duşmanlaşmak » duver » japon gulu » oksurtme » gostermek » kulupcu » cekici » ağızdan burun yakın kardeşten » kıvanc » harcamak » tepegoz » sonuc niteliğinde başka bir bi » cimdik » ferman cıkarmak » etmek » tovbekâr »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.