tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gercekli » ruzgârsız » copcatan » goze gorunmemek » tarcınî » tukenik » buyume » duz baskı » haymana okuzu » kelepire konmak veya yakalamak » paytakca » nahiye muduru » cucuk » iclik » icre » malkar » dokuntu » afrikalılık » fırcacı » dansorluk » mudafaa » pusuya duşmek » sın sin sun sun » kalbura donmek » once » allah kabul etsin » az gormek » aynıtelden calmak » uslûp » muduriyet » guvernor » dort ayak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gorumluk » solungac » curmumeşhut » murc » kucuk duşurmek » pestilini cıkarmak » uygun duşmek » allah a bin şukur » muktesep » kapıyıgostermek » camurlu » cikolatacılık » murşit » meksikalı » cekişmek » anaclaşmak » macarlık »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.