tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goruşturulmek » yuceltmek » bir şey icin gerekli en buyuk » busbutun ortadan kaldırmak ici » cıkış » semtte oturanların tamamı » gulumsemek » istenc dışı » rolculuk » kulube » rıza gostermek » oğle » cilâlıtaşdevri » arnavutlaşmak » yol acmak » cubuk makarna » hintce » manikursuz » uzuntulu » uşuntu » ustunden gecmek » gecim derdi » cağ » cevirmek » sut kuzusu » kor değneğini beller gibi » dokmek » icin icin » icinde kaybolmak » arap sabunu » kupe ciceği » başrejisorluk » umit dunyası » temeddun » hava duzenleyicisi » meşrutiyetci » vererek yansıtma yoluyla oynat » emlâk burosu » sungulemek » ordekgagası » uzulmek » dalıp cıkmak » şumullu » in » gıyabî hukum » temayul » potlac » culluk » cevir sesi » boburtu »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.