tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağaccık » gosterim » duşman » efelik etmek veya yapmak » kucuk bitkilere verilen ortak » cok yanlıveya yonlu » musrif » goğsu daralmak veya tıkanmak » kampcılık » ne sularda » kulak kepcesi » gozu acık gitmek » gecindirmek » suruşturmek » men » allah seni veya sizi inandırsı » cıkarınıtepmek » zevki cıkmak » boynuna gecirmek » kemikcik » formuler » hancer » alcacık » oksuz » acıklayıcı » gozu gonlu tok » enfrastruktur » hesapcı » cıkmaz » haber salmak veya yollamak » formul » yer olcumu » yururlukten kalkmak » imalâtcılık » akla zarar veya ziyan » bin turlu » lâfcılık » domuz gibi yemek veya tıkınmak » yuzerlik » cıkmak » kuf bağlamak veya tutmak » suslemeci » coğaltma » calışma » munasebetiyle » cizikli » cozulme » danalar gibi bağırmak veya boğ » olcuşmek » perşembenin gelişi carşambadan »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.