tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
altın anahtar her kapıyıacar » hareket » ozelleştirmek » mozaikci » turna gozu gibi » mercimek corbası » karacaylı » bitumlu » hesap gunu » dokuntu » gucluk » uc birlik kuralı » disiplin sucu » paraşut » dilli duduk » kopeklik » gozlukculuk » foyasıcıkmak » doş » bazlamac » camurcun » kulceleşmek » yuzu gozu acılmak » somurme » damgasınıvurmak » suzgec » purin » yaltakcı » avanakca » tarlada izi olmayanın harmanda » oğutleme » gok delinmek » buyuleme » cekecek » oğur » korletme » ceşitli eşya » bildirmek » sulungiller » taşkure » buyuk lâf etmek » yarım kure » malta taşı » kategori » nilufergiller » ormek » ozgecilik » cat kapı » cıvmak » imanıyok kısa soyleyişle »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.