tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cezayir menekşesi » aktualizm » cekmek » sunnetleme » ucurum » bahcemsi » sansurcu » yapılmışbağlantıparcası » granduk » olmez cicek » cıtlatış » duzen vermek duzene koymak vey » urun » kokain cıkarılan en cok peru » gunlu » fener cekmek » imdatcı » gonlunu sondurmek » tel orgu » y » ağzının icine girmek » unsuzunu gosterir » oncu » moskofluk » kirec ocağı » canından bezmek veya bıkmak u » maymuna donmek » cucu » regulâtor » duşunce » oksiyur » calgın » gecirtmek » mutculuk » guluk » purcuk » jeton gec duşmek » aracılığıyla duymak değmek e » comaklama » ufurmek » dokturme » canım » elcilik » korcesine » kacışma » iki eli kanda veya kızıl kanda » munasebat » cekimser » cay kaşığı » muze »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.