tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koşeleme » duz » gucumsemek » unsuzunu gosterir » muthiş » duz baskı » kufe » hanefîlik » yulunme » gozunu doyurmak » aleyhinde veya aleyhine soylem » su icinde kalmak » oru » mehter yuruyuşu » yapılmışarac damga kaşe » inisiyatifi ele almak veya gec » kacmak » cokrama » mineral » iki buklum olmak » ruesa » calma » iraklı » tatsızlık cıkarmak » cimen » aracılığıyla duymak değmek e » yem dokmek veya koymak » anasının ipini satmışveya paza » cokelmek » dovmek » cobandeğneği » uskure » sulun » buzuk » kopekleniş » gecirimlilik » lopur lopur » soyleşi » yumuşakca » pas acmak » her biri mesame » gorunen koy kılavuz istemez » gonendirilmek » yalın cumle » durtmek » cicek biti » yanından bile gecmemiş » tukurme » cakal » cağırı »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.