tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
merak etme k kalın okunur » astsubay kıdemli başcavuş » cıplaklığıyla » cın cın » kacış » kotuleştirme » kacak » calkanmak » inmek » tufek catmak » ufurmek » olcusuzluk » sınava cekilmek » yonelim » onunde perende atılmamak » dunya goruşlu » somurgenlik » her ne ise veya her neyse » slavistik » uckâğıtcılık » ca » kucuk bitkilere verilen ortak » buyuk soz soylemek » gozleri kamaşmak » bortturme » cakozlamak » gumruksuz » iceri » arazi acma » ağızda sakız gibi ciğnemek » doşemeci civisi » sureli » gozu su icmemek » gecici » gostermek » ozlenme » kısmının sonuna kadar olan uza » sağelinin verdiğini sol elin g » muzikolog » cıralık » oğunmek » allah yuru ya kulum demiş » genişce konuşmak » baştan kalmışveya kalma » politikaların genel adı ferdi » eli yuzu duzgun » bicimini alır hidrojenle oksi » elle tutulacak tarafıyanı kalm » bitişik tac yapraklılar » boluntuler »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.