tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustenmek » yuzgec ayaklılar » butunlenmek » al kiraz ustune kar yağmış » ceza cekmek » her kafadan bir ses cıkmak » yurumek » iceri » canlıozdekcilik » goğusluk » allah eksik etmesin » sonuc niteliğinde başka bir bi » munzevi » barca » dağcayırı » diplomasıolan » ahıra cekmek » naturist » cupra balığı » kalem acacağı » mucevher tarih » peygamberokuzu » bulamac » uzerine varmak » carliston » ağzına surmemek » hapcı » parcalar » tavuk koftesi » up » yan yuzergiller » truk » sırtından gecinmek » maddelerden oluşan varlığın he » calıkuşu » bukmek » turkuleştirme » arşiduşes » ceşit » goz gormeyince gonul katlanır » renkli recine » cozulmek » sefa surmek » goynuk » cember cevirmek » gonul bağlamak » pilic » ustenme » civilenmek » yer tutmak veya tutmamak »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.