tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK tıklayınız. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşurulmek » k » unsuzunu gosterir » nufus » dumtek » mahalle capkını » buyrukcu » cıplaklık » onur uyesi » ceyiz » destan duzmek » istenccilik » derleyip toplamak veya toparla » odunc » koken » ortusuz » nakliyatcı » pabucuna kum dolmak veya taşka » orneklem » cimdiklemek » surgulenme » golgelemek » gomuk » kokcu » golge etmek » babasıtutmak veya babalarıustu » korkunclaşmak » gonlunden kopmak » tebessumlu » pastırmasınıcıkarmak » ucum » gecmek » hayra karşıolmak » ofkesi burnunda » cakırlaşma » ad cekmeye girmek » hic mi hic » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » buyuksu » yukumlendirmek » elinden bir kaza veya sakatlık » meşrubatcı » iştah kapamak veya kesmek » yargılama usulu » sublimleştirmek » tup gecit » başınıcatmak » cıngırakcılık » gecmişzaman sıfat fiili » boşluk »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.