tdk sözlük TDK Sözlük

 

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK

YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK ziyaret ediniz. uludağ sözlük YÜZÜNDE GÜLLER AÇMAK başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz ustası » cadısupurgesi » figuranlık » cifte kavrulmuş » kıctankara » armudun iyisini dağda ayılar y » ic deri » yuz » golge olaycılık » ceyreklenmek » urkuntu vermek » tukenmez » carpılış » ozonur » kulotlu corap » arada cıkarmak » mulhakat » capsız » dovmek » havadan sudan konuşmak » cok yanlıveya yonlu » adana kebabı » acan » lule » iskeleti cıkmak » ice kapanıklık » ilikci » cağrılma » gecinmek » yuzey veya cizgi kaide » zorun ne » gundeme getirmek » bandrollu » cemreme » fume » acık sozluluk » soğuk cıkmak » rahat yuzu gormemek » gostermek » hukmu olmak veya olmamak » rucu hakkı » gibi cok yonlu hizmetleri en a » mandagozu » okleme » deli posteki sayar gibi » alumina » police cekmek » kahrıcekilmez » ahreti veya obur dunyayı boyla » caşıtlık »

YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK hakkında da bilgi ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK nedir ve YÜZÜNDE_GÜLLER_AÇMAK kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.