tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağaclandırma » şeytanın bacağınıveya ayağını » gudeleme » tefekkur » artığı » brahmanlık » one almak veya alınmak » bitli veya kurtlu baklanın da » cokelek » dikkat cekmek veya dikkati cek » taşınabilir arac » antikomunist » huzunsuzluk » surumcemede bırakmak » cekememe » koşe dolabı » aksilik cıkmak » parca parca » yuz surmek » babaîlik » kepce » uluscu » nazileştirmek » kelin merhemi olsa başına sure » protesto cekmek » calıştırmak » gozu kara » otleğen » surungen » İspanyol muziği » soğuk bufe » gozeneksizlik » emekleme donemi » kupunu doldurmak » culsuz » guvelâ » yer cekimi » bulbulyuvası » cenesiz » kuskus corbası » peluş » gerceğe uygunluk » alâminut yemek » koturum » cekmek » buyulemek » sozleşmesiz » gozlem » iki dirhem bir cekirdek » henuz »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.