tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bircoğunu o metalin yuzeyine y » culûsiye » acık sarı » posta koymak veya atmak » musteşar » bakımından bağlanarak soylenme » ince unlu » işini gormek » ağır soz » rumen » herkes kaşık yapar ama sapını » aklızıvanadan cıkmak » tumsek » temeyyuz etmek » gunuculuk » hedonizm » celimsizlik » turkiye turkcesi » akortcu » ayakcı » dumencilik » calkar » mutebeddil » kulaclama » civilemek » uc ceyrek » oneri » gun » kacmak » muteferrik » komunistlik » tek tuk » gobeklenmek » olumsuz » yuzlenmek » mak mek » cıkmalıtamlama » istintac etmek » terzi kendi sokuğunu dikemez » cakır ayaz » teneffus » ic » anlamaya yarayan sınama » lupletmek » muteferrika » dediği cıkmak » niteliği » acz icinde olmak » az tamah cok ziyan getirir » tevekkul »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.