tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
z z » yureğine dert olmak » vezikul » rastık cekmek » ozel kesim » geciştirmek » ust » sertleşmek katılaşmak » horoz olur gozu coplukte kalı » gocebelik » muhursuz » zihni bulanmak veya karışmak » gostermecilik » tuy atmak » gibi cok yonlu hizmetleri en a » nicelikleri ve değerleriyle ay » omur boyunca » tarafından arabacıicin armağan » karşıgoruş » hırlımıdır hırsız mıdır » cinleri başına toplanmak veya » kokenli » sokturmek » gecit vermek » ha bugun ha yarın » muhre » cağırış » uniforma » canıyanan eşek attan yuğruk ol » durmek » kulek » sacalama » mutehassis olmak » eli boğrunde veya koynunda kal » gumuşsağolsun altın gidekosun » mancuca » pekliği » cincilyagiller » kokteş » suzme bal » soz sozu acmak » izzetuikbal » başmusevvit » dovmek » cılkava » gun » buhtan etmek » setlic » yaban kecisi » tukurduğunu yalamak »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.