tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
takdir etmek veya eylemek » kambersiz duğun olmaz » bordur » birinin iyi niyetini kotuye ku » surrealizm » allah selâmet versin » sozu edilmek » bıcak silmek » konukculuk » gozaltı » catıpenceresi » peltek dişunsuzu » balkopuğu » kıcın kıcın gitmek » işcatallanmak » gun » rantcı » yukculuk » ballıborek » balkarca » capalanış » otelenme » yumruk atmak veya indirmek » kafa ici » bunye » cınarımsıisfendan » suflî » surdurme » balkar » ic » cağ » ici sıkılmak » cozuluş » albuminli » makta mekte » ağzına verilmesini beklemek ve » doşeme » ofkeye kapılmak » kuyruk cekmek » catıarası » gozleri kapanmak » mechul » duğuncu » cakılıkalmak » suyu ısınmak veya kaynamak » onlemlerin butunu » kapıdan cevirmek » eşekce » ballıborekli olmak » deniz veya hava savaşınıyonetm »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.