tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ırkcı » b » sodyum klorur » icilmek » ciğitli » zatulcenp » kendine gel » trompetci » cerceve anlaşma » umitsizlik » gumuşleme » olmek » kompresor » omursuz » taahhutlu » donum noktası » tepegozler » ostaki » civi gibi » kac » vefat ilmuhaberi » carpmak » cokertmek » teberruk » kucuk duşurmek » paraşut kulesi » resimlerin sesli veya sessiz k » bolumlemek » acısal cap » durdurmak » coraklaştırmak » pic » bugduz » gecirtme » cevrelemek » ardıc » eski pusku » keceyi suya atmak » ca ce » ucak alanı » tecrubesiz » boşveya boşta gezmek veya gezi » atıp veya atmak tutmak » boluşturme » yerine kullanılır » golgelemek » capasız » cacaronluk » ornek » ruya »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.