tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mantıkcı mantık bilimiyle uğr » genişgonullu » kalıplarla desen yapılmışbez » calışma barışı » ez de suyunu ic » kıratınıolcmek » sucukculuk » yapılan resim ve bezeme işi » yaydığıgozle gorulen ışıma » uşutmek » umitsiz » cirozluk » teşbihte hata olmaz veya olmas » ucleme » antikomunizm » dordul » centilme » coğaltıcı » maca mece » b » onunu kesmek » hukmî » duzenleyen ve genel olarak ilg » bırakılması » canak yalamak » gozlerini kan burumek » surveyan » dikilip durmak veya kalmak » gulecen » kopukleniş » guncelik » yuz suyu » gozleri fal taşıgibi acılmak » buyurun cenaze namazına » koruk » kosemen » kusmek » soğan ciceği » buyrukcu » dutturu » kola cıkma » ciğe » kapısıacık » gudeleme » dunya penceresi » ihtiyat akcesi » boluşturmek » ustunu veya ustune gormek » yuklem birliği » başcı »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.