tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sun î solunum » butunleyen » yuzmek » cağırıcı » mukerrer » nukleoprotein » konsul » atom cekirdeği » gonder » catır catır catlamak » anuri » alcak gerilim » anan yahşi baban yahşi » me » paşa cayı » eteğine yapışmak veya sığınmak » meraka duşmek » muttefikan » cil » mukellef » odunlemek » habbesi kalmadıveya habbesi yo » ozenc » oncu » yuz kızartıcısuc » dile veya dillere destan » guvenilmek » kaucuktan yapılmışşilte » suslu uslûp » somurgeleştirme » capalı » sonucunda veya birden su yuzun » mudavi » umide kapılmak » ad koku » copluğu » purcek » semiyoloji semiyotik » susleme » karda yuruyup gezip izini bell » allaha ısmarladık » avcunun ici gibi bilmek » cağla » gecmek » ağac arısı » uclanmak » yapma yapmayın yapmayınız » Şafiî kopeğine donmek » keci yemişi » cerceveleme »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.