tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkrık » sacıntı » kumuc » kulaclamak » etut » rolâtivizm » tabutuvan » cerge » durtuşleme » gunluk guneşlik » gocurtmek » acık zaman » allah kavuştursun » yalan cıkmak » goğus vermek » teslim tesellum » catık yuz » buyuk amiral » kamcı » cektiriş » gozu yılmak » besi oru » başısıkılmak veya sıkışmak » potansiyel suclu » orneklik » duşukluk » ucaksavar » kanavice » kısa goruşlu » lek » batak culluğu » hâli uzere » gunahıkadar sevmemek » centilmek » kalmalıtumlec » cart cart otmek » gumrukcu » gercekustuculuk » kişilik tipi » koruma icgudusunun bir bicimi » cekme » cekmeli » ıp ip up up » ıtır ciceği » aktor » cırak etmek » cepci » gumbur gumbur » kedigozu » gorevlilik »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.