tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şifayıbulmak veya kapmak » olmayan kimse veya topluluk g » posta koymak veya atmak » cakal eriği » calışma masası » cingeneleşme » mumbit » ince karton parcası kartvizit » sarnıclı » kutuk » cizgi » gullâc » gecmişi olmak » ceşnilemek » teşekkul etmek » baksana baksanıza » ozdekci » koşe minderi » arnavut biberi » ilâclanmak » bol kepce » pestili cıkmak » bitumlu » puren » hukûmet » carpık » muslukcu » kahkahayıbasmak koparmak veya » uleş » gundeliğe gitmek » dehşete duşurmek » fikir işcisi » şeytan durtmek » tek yonlu yol » kalburdan gecirmek » tam gun » yuk treni » endustriyalizm » konservator » gerilimolcer » su kesmek veya su kesilmek » gecmek » yontma taşcağı » odevlendirme » abdestinden şuphesi olmamak » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » hancere » mes ut » ayakcak » eskimo »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.