tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acısınıcıkarmak » acıcı » surgulu » pencuyek » gozenek » sukûnetli » bicki » sonuc niteliğinde başka bir bi » duşundurtme » kokleme » okuz gibi bakmak » onluklu » tezata duşmek » olum sukûtu » hititce » zir » guzellik malzemesi » gez goz arpacık » alaturka bilen alaturka eser » boyle gelmişboyle gider » alacık » ilginclik » cetinleşme » duello » maketci » tellur » kotuleyiş » calyaka » gozetlemek » atıp veya atmak tutmak » sın sin sun sun » kufelik olmak » yalancıcıkarmak » yusru » bobur » cat kapı » yurutum » uleşme » gocurmek » ozelliklerine gore bu organlar » cığlık atmak koparmak veya bas » catra patra » naturizm » kapalıcarşı » ureticilik » kabak cıkmak karpuz kavun vb » ekmeden bicilmez » hayırlıveya hayırlısı olsun » sacıuzun aklıkısa » arac »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.