tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gun » gozetlenmek » oğutucu diş » sumter » kufletme » dile veya dillere destan » cokmek » pic kurusu » lâvanta ciceği » ote » calâk » cizmek » yaşuzum » gobek bağı » gozunu burumek » olmez » oz » tahammul » paraşutculuk » buyuleme » cabukluk » aşka duşmek » tunclama » yuze cıkmak » allah bir yastıkta kocatsın » kuşcu » ağac sakızı » guzelleştirilme » uretim evi » cıkıntı » fuzyon » kıskıvrak yakalamak veya bağla » yureği kabarmak » nuktedanlık » curuk » sıcratmak » cevikleştirmek » yere gecmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » oc almak veya ocunu almak » korpecik » tarafsız bîtaraf » ezilip buzulmek » nogay » pantufla yapan veya satan kims » comezlik » kuspe » mineral » ozellikle » akıllıkopru arayıncaya dek del »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.