tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yangın cıkarmak icin kundak ko » tac » yukseltmek » » geri geri cekilmek » kopeklik » muntehir » gumburtulu » huner gostermek » grekce » cicek sapcığı » oğan » delgic » yulgu » mişli gecmiş » ustupu » guluk » tecavuzkâr » mahzur gormek » cağ » kurkas » korukleme » yosun bağlamak veya tutmak » gurultulu patırtılı » kor kostebek » ihsan etmek veya buyurmak » dı di du du tı ti t » onune getirilir » rontgenci » goz kırpmamak » calışma masası » gırtlağına duşkun » tibet sığırı » usera » fırıldak cevirmek veya dondurm » renkci » temedduh etmek » muşterek » yaradan tanrı rab mevlâ » yukseltgeme » siper guneşlik » surum » mudahale » le » etkilerle oluşturduklarıyer de » ışınımolcer » huccet » takla atmak veya kılmak » duztaban » haşlanıp ardından guneşte kuru »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.