tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
donec » fındık sıcanı » balkanolog » oksuruk » pişmanlık duymak veya getirmek » darulbedayi » japon » tac » kopeksiz koye veya suruye kurt » inkisar etmek veya inkisarda b » yureği goz goz olmak » inşaatcı » fiil cekimi » ters yuz » musteniden » caresizlik » parcalanmak » gozluklu yılan » benimseyip değişik bicimde anl » bildirme cumlesi » temas etmek veya biriyle temas » celgi » kıl cadır » bazıbitkilerin turlu organları » memleketcilik » başdondurucu » yureği ağzında » odemek zorunda olduklarıucreti » cırağ » ozel radyo » luks koltuk » gecerleme » buten » cekmek » carpıntısıtutmak » lehce » kulucka olmak » muzaheret » kem goz » ne olur veya ne olursun ne ol » goz doldurmak » kuşum » tahakkum etmek » gozu bağlı » yan urun » hint kertenkelesi » gumletme » bir cokları » yaşam bicimi » gorelilik »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.