tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tadilât etmek veya yapmak » ciğde » usulsuzluk » gecirici » ickin » şovalye yuzuğu » elden kacmak » meslek secmek » m m » gayrimumkun » suzgeclemek » orumcek » oyuncak » murebbiye » olum sessizliği » cimdiklemek » olusu ortada kalmak » iki ateşarasında kalmak » rum » goruşme » şeytan orumceği » cağcıllaşmak » varlıkta darlık cekmek » adetce » pencelenmek » sonumlemek » dili kurusun » maz mez » icgudu » kabahat samur kurk olsa kimse » okse otu » cıkmak » cokuş » alt ust etmek » kor nişancı » calarma » gobekli » calısız » iz ansızlık » tek acıklık bulunan ocak » ağacıdibinden kesmek » arıkovanı » dumanıustunde » ondule » penceleşmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » calkı » alcılama » gecmek » no »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.