tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleri donmek » mubayenet » goğus » iceren genel kavram » gecmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » gun » suc işlemek » alcalma » koturum » icin kullanılır » elle tutulacak tarafıyanı kalm » karnıac » goksel » orgut kurmak » vukelâ » catı » hazırlık donemi » ipekcilik » kukremek » yureği dolu » cetele » broşur » cımacılık » kucuk kumru » tecennun etmek » guneyli » teleut » kopurme » inmek » uvendire » imparatorice » alınır ve başına bir ya geti » dortlu » cevirtmek » ici cız etmek » cift kol » ağzıacık » cuval » karalâhana corbası » sapsarıkesilmek veya olmak » bocu » tenafur » cevrelerine saldıklarıkendiler » oğleustu » hint sarısı » meşe komuru » mucevher tarih » maltalı » acmak »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.