tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortuk » duşurmek » zikri gecmek » kapalıcarşı » icsiz » lizoz » hayvan sınıfı haşere » suven » bayrak acmak » gutaperka » ac gezmektense tok olmek yeğdi » album » ust cıkmak veya gelmek » hareket » zamanıgecmek » kalkmasıyla eski bicimini alab » acık hava » bir abam var atarım nerede ol » cekişmesiz » calkar » sacına sakalına kar yağmak » hg » cullamak » akupunktur » kongolu » ozgurleştirme » sarnıc vagonu » kredi acmak » yuzunu guldurmek » formul » cam civisi » petrolcu » toprak sıcanı » bağdad ıtamir etmek » kutuk gibi » sır tutmak veya saklamak » şarapcı » cengucegane » ilişkilerin butunu iktisat » kireclik » ağaclaşma » yontma taşcağı » aklından gecirmek » kulucka donemi » koyleşme » yon zarfı » gun gormek » goden » işini gormek » tutmek »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.