tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzıvar dili yok » cileden cıkarmak » tadınıkacırmak » catlamak » os » carpılma » gonulsuzluk » gun » mihnet cekmek » ust uste » boru kelepcesi » butunculluk » zamane cocuğu » cepic » icinden kan gitmek » carpılmak » kudum » sıhhî tesisatcılık » calışma saatleri » dovuşmek » otmek » tek secici » oğrenim belgesi » gecirmek » dala cıka » unleme » birinin canına ot tıkmak tıkam » traktorcu » peklik cekmek » duşurmek » goturuş » hoşgorulu » ure » oykuleme » copurlaştırmak » komur gibi » projektor ışığı » ackı » don yağı bayağısıcaklıkta kat » sınamak tecrube etmek » purcek » fiske kondurmamak veya dokundu » arkac » dort bucak » ciğnenmek » yonetici » angstrom » kapalıcarşı » etmek » kuflu »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.