tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuyruklu yıldız sacı » sıcan kırı » kirec taşı » ihracatcılık » cıkak » sayac takımı » uzum uzum » cocuksuzluk » muessif » izduşuren » yuzunu kızartmak » alcak gerilim » arapca » gozden duşmek veya duşurmek » ufleyici » kendi kabuğuna cekilmek » yıva » yetenekleri gelişmemiş cocuk » ciftlemek » oğrenci kimliği » dağarcığı » ipek boceği » cavuş » ut » cekilmek » korkunclaştırmak » ortodoksluk » carcur olmak » odun komuru » cangal » ozerkleşme » sodyum klorur » tedhişci » takdim edilmek veya olunmak » deli divane âşık olmak » lâmbayıacmak » goz dikeği » goncu » gozsuz » bir dirhem bal icin bir ceki k » kolay işlenebilen yumuşak bir » aklızıvanadan cıkmak » milletce » divance » yığın kulturu » yaradan tanrı rab mevlâ » ilâclanış » yuzdurulme » hukmî » duşundurucu »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.