tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
salcalamak » olu dalga » sunnetli » kacmak » gulgiller » canısağolsun » isimden tureme isim » goruntulemek » calmak » paha bicilmez » cay şekeri » sarılgan govde » işin icinden cıkmak veya sıyrı » iki eli boğrunde kalmak » ad cekimi » ut » duru » koknar sakızı » afi kesmek satmak veya yapmak » mutevellit » kotumserlik » uslamlama » cokkunluk » uzumculuk » oğurtme » kume kume » pejmurde » meslekleri belirten tek tip gi » yankıuyandırmak veya yapmak » gocurmek » kendinde kullanım hakkıolan e » cift dikiş » imdada veya imdadına koşmak ve » muteharrik » kullî » surumsuzluk » kaldırac » sucustu yakalama » huner gostermek » catınmak » babaîlik » kontrolorluk » suvarilik » yenilikci » tuplu » dama oynanan taş » gucuk ay » goz bebeği » suret almak veya cıkarmak » entrika cevirmek »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.