tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rabbena hakkıicin » peygamber uzumu » orgun eğitim » bardakcı » golgesiz » garniturlu » utulenme » regaip kandili » meşrutiyetci » surmenaj » hızla birdenbire » prelut » kan yurumek » parcalama » bıcılgan » koltuğuna girmek veya koltuğun » gorunme » yetki kanunu » yurumek » eli boşgelmek veya gitmek » bulbul canağı » fertik cekmek veya fertiği kır » soylenti » musakkafat » ırkcı » olayı » gozunden kacmamak » bayraklarıacmak » culluk » tezgâhcılık » ucuncu kişi » hint mandası » tun tun kacmak » ric at » gudum » tovbeler olsun tovbeler tovbes » boluk » gok guvercin » bildiğinden şaşmamak veya kalm » dağcayı » fotoğrafcı » eşelemek işi yapılmak » dovunmek » hercumerc etmek » aspirator » dumenci » ferdiyetcilik » etmek » turkmence » sayıgostergesi »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.