tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ZÜMRAY isminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
poğaca » coğunca » pis soz » cocuk » cıngırdatma » balığa cıkmak » mudahale » koturum » dokuntu » ustunde kalmak » ac ec » gecek » tutmek » butunleşme » urun » dev aynasında gormek » cakır ayaz » strukturalist » hukmolunma » bulunmaz hint kumaşı » skec » den yana olmak » sovgu » golgelemek » bulgarca » turumculuk » ilâclanış » anam » hoparlor » kapıalmak veya yapmak » tel orgu » arap sacına donmek » allah omurler versin » komşuluk etmek veya yapmak » otesinde berisinde » rum ateşi » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gocertme » cıplanma » inmek » tava boreği » gomgok » sabanın tutağına yapışan el ac » derin derin duşunmek » oruş » gecmek » icicilik » inec » nefes tuketmek » w »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.