tdk sözlük TDK Sözlük

 

ZÜMRAY isminin anlamı

ZÜMRAY isminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ZÜMRAY isminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ZÜMRAY isminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ZÜMRAY isminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir elle verdiğini obur elle a » anglikan » yurutucu » birbiri icin yaratılmışolmak » olculendirme » kokunden halletmek » cıtcıt » huccet » okuz trene baktığıgibi bakmak » oz » dereyi gormeden pacalarısıvama » kedi yetişemediği veya uzanama » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » nitelikleri sonradan yitirmek » karım koylu » ıtriyatcılık » etkinliğin buyuk olcude azaldı » gecersizleşme » tunclaşma » parca » aktuel » anas acuta » ili » isteyeninin bir yuzu vermeyen » etiketcilik » kılcık » defibrator » gonc » acık » yuk treni » kap » sıkıştırmaya yarayan alet men » dillerde dolaşmak veya gezmek » ı i » yuze vurmak » kazanıkapalıkaynamak » gagavuzca » cıkıntılarıolan organ » yaylıcalgılar » iğrenc » yaptıklarıgosteri » mor otesi » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » cok uzun uzun sure uzun olar » carşaf » marketcilik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » boluşturmek » silip supurmek » kaldırım ciğnemek »

ZÜMRAY_isminin_anlamı hakkında da bilgi ve ZÜMRAY_isminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ZÜMRAY_isminin_anlamı nedir ve ZÜMRAY_isminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.