tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yarıkure » cıkmak » lâluebkem » mumarese » ustune ustluk » kor topal » orta oğrenim » gedik acmak » lup » umit dunyası » yok pahasına satmak almak vey » koleci » ıslak sıcan » cift kanatlılar » cirişotu » ceşitleme » uzunlamasına acılan oyuk » yola cıkmak » dondurulan ince uzun ışık ara » yıkamaya yarar cukur yer veya » başka bir gune zamana erteley » alman » duşunceye varmak » işaret yay ayrac » cer cop » acıkgoz » yuksek atlama » supermarketci » paşmakcı » halisuddem » parcası » gece » soğuşlemek » gokmen » aclıktan gozu veya gozleri kar » dortluk » işe yaramak veya yaramamak » tur » guvernor » bulbul gibi soylemek » gorguluce » dokturme » nukleer enerji » cağatayca » kabak cekirdeği » cetecilik » nufuzlu » ikametgâh ilmuhaberi » buyulu » ak arap »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.