tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celişken » uzulmek » pek yurekli » mine ciceğigiller » gunleme » yeri » umide duşmek » felemenk » » gormek » gorevindeki kule » kafasına soz girmemek » ulûhiyet » istavroz cıkarmak » goturtme » merkezkac kuvvet » duşunce iyilik ahmet ertuğr » parcalatma » karagoz » kalcalık » tore » icin yaptığıhazırlık calışma » gunahkârlık » gosterme » yer tutmak veya tutmamak » can cabası » başına corap ormek » az » soğuş » sungusu duşuk » zamanıgecmek » aclıktan olmek » mukerreren » seni gidi seni veya seni seni » cicek bozuğu » tovbekâr » buzlar cozulmek » mutesanit » gecicilik » hurmeten » yuz goz » calmak » kokusunu veya koku almak veya » kornetci » gelsin veya gelsin gitsi » surre » fit vermek veya fit sokmak » kılıclama » kacanın anasıağlamamış » caresiz »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.