tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calar » munzevi » oz kedi balığıgiller » teyel yapmak veya atmak » oğurme » gonderiş » danışma burosu » allah ın binasınıyıkmak » tatlısu frengi » lutercilik » yukseltmek » murebbi » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » dara duşmek » guneşlik » granulin » lâgun » donuk » kutleştirmek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » cıplak » kavmiyetci » on sezili » fıcıcılık » bancolaşmak » cabuk ol veya cabuk » duruluş » duşkun olma durumu iptilâ » kume kume » gecirmek » oteki aktarma oğelerine ileten » ustat » calışma barışı » surmedan » elimi sallasam ellisi başımıs » cullandırma » oz » golgeleyiş » dondurulmek » koken bilimi » kendi kanatlarıyla ucmak » oneze » kandırıcı İnandırıcı » zamanıgecirmek » uzerine bir bardak su icmek » feragat gostermek » soylenilmek » dik bicme » torpu » allah bağışlasın »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.