tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ahmakca » gol ayağı » turunu miktarınıgosteren cize » kok » oğrenim belgesi » cakıntı » icinden konuşmak veya demek » porcus babyrussa » gununu gormek » bukme » ayağınısurumek » duzelmek » cekmek » can » techizat » cenesi atmak » cakaloz » soz ehli » tufekcilik » gureşci » fenike portakalı » bağlık bahcelik ği » oho » gelen paşam giden ağam » bir gosteride yer alan kimse » dovunmek » duztaban » durtuşme » inkılâpcı » nın resmidir » zangoc » cağrıcı » aşcılık » kulhanî » gercek dışılık » revacta olmak » harp acmak » eski dunya » sozu gecmek » boyle » oğutucu diş » ne mal olduğunu bilmek veya an » utme » duşunme » duşeslik » coban yıldızı » pandul » bolmek » tukenmek » tuvaca »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.