tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cer cop » genişacı » camurlukcu » bir ayak once evvel » cubuk ağacı » cozumlenmek » gozlemek » burume » nakliyatcı » temayul » comeltme » ici alaylı dışıkalaylı » hoyratca » cakıldatma » yureği yerinden oynamak » donmek » sağlayan şartların butunu » ofkelendirmek » şolen » oksuzdoyuran » başkonakcı » cevrinme » gormezden gelmek » kıskanclık etmek » dort elle sarılmak veya yapışm » buyuleyici » e » ovunek » arasıhoşveya iyi olmamak » fizikci » icine almak » cakıntı » deneyustuculuk » başına guneşgecmek » renkli element kısaltmasıcu » lâf veya soz altında kalmamak » cakal » lokma dokmek » yuz » ebulyoskop » geckin » başmuhendislik » korleniş » duygusal duşunme » ozel dil » allah rahmet eylesin » zamanıgecmek » ağız acmak » yurekten » calgılı »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.