tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akşamustu » gucenilme » mutehakkim » cileden cıkmak » ankara kedisi » tekabul » uzağıgormek » boğazından gecmemek » organı » gumuşletmek » santrifuj » guceniklik » suriyeli » kucuk koyun buyuk ağası » etme veya etme yahu » gucenik » ozursuz » butun malların ortaklaşa kulla » govdeye atmak veya indirmek » surtuşme » gosterge » kısa goruşlu » birleştirerek bir varlığıyenid » supurge darısı » ar er » zekeriya sofrası » toren » muzik koşesi » icerik » catıkaplayıcı » komurculuk » cabucak » patlak goz » yalancıcıkmak » purin » cıkrıkcın » doşeyici » ziyaretci » koc yiğit » ketcap » curcunaya cevirmek dondurmek » ozdekcilik » dokmek » goru » gozetiş » gunduz feneri » vakit gecirmek » yureğine dert olmak » can kulesi » nevaleyi duzmek »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.