tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bukuntu » beniz gecmek » goturmek » comert » duz » dunyada » dokmeci » ic » amcamla dayım hepsinden aldım » ust alize » muşevvik » urunsuz » gosteri » karagozcu » koturum » ağıtcı » soz veya lâf işitmek » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kriz yoneticisi » inkılâpcı » toz » faaliyete gecmek » geceli » onune getirilir » duzeltici » posta koymak veya atmak » uniformalı » karşıtı » cul » gozunu kan burumek » dışdunya » calgıc » gozyaşıbezleri » allah cezasınıvermesin veya al » urkeklik » bektaşî » bırakılmışkimse » kirec kuyusu » motivasyon » direnc » cam sakızıcoban armağanı » guldu gulecek » tırnak gostermek » manikurcu » markscı » kullanılan arac buat » suveyda » perlon fırca » avuc » hint inciri »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.