tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karacalılık » yalancıcıkmak » yer demir gok bakır » mesai yapmak veya mesaiye kalm » şuyu » geciş » tıraşcı » ne mumkun » tekduzeleşme » denk duşmek » cıt » copcatanlık » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » lule » boburlenmek » dunurcu » ayakcın » barut fıcısıgibi » gubresiz » yapılan fıcıvb » aramak » mubarek gun » da de ta te » iş arî oy » catallı » berber cırağı » yuzgec ayaklılar » cift yıldız » cikletcilik » ciriş » felekten bir gun veya gece cal » civi civiyi soker » yapılmışbağlantıparcası » ac ec » bahcelik » yonetimi iyileştirme tasarısıv » kumultu » buyumek » fırca cekmek » gok cismi » cicekci » cark etmek » cember kayık » haklıcıkmak » musademe » sarıkcı » fıstıkcı » tereddut etmek » cap » oğlen »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.