tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz bankası » numayiş » failimechul » icin icin gulmek veya gulumsem » sureğenleşmek » unsuz duşmesi » tunel » gozunu ağartmak » kargabuken » bocekciller » ruzgâr altı » zekâ bolumu » akşamlar veya akşam şerifler h » savaşcı » buğe » curutulme » kundeye getirilmek » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » mesih » buk » catma » centik » boynunu bukmek » caferî » ıtriyatcılık » donmek » ic mimar » uleştirme » ici gecmek » li » acıktan para almak » inkisar etmek veya inkisarda b » yemin olarak kullanılır » muşfik » uslûplaştırmak » esmayıhusnâ » soyleşmek » seyran etmek veya eylemek » tevarus » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » sumbule » boğa gureşi » gosterme zamiri » cekirdeksiz » pic etmek » yarma corbası » alcak » cevrinme » kacırmak » cemkirmek »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.