tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kerem gibi sevmek veya yanmak » corba etmek » curuk carık » olu mevsim » omur curutmek » ma me » cotuk » soz tutmak » yerleri supurmek » tukuruklenme » mac » munakaşalı » hem kacar hem davul calar » cırpışmak » cekirdekli » smac » seyret » mudrir » kufelik olmak » duzelti » secmecilik » cinler cirit veya top oynamak » yaprakcıl » cizgisiz » frenk cileği » başıyastığa duşmek » borclandırılmak » İnegol koftesi » kaca kac » bitki organizmaları » hareket » uşumek » unletmek » distributor » abdesti gelmek veya olmak » yureği ezilmek » yukumluluk » ağzıyla kuştutsa » hâli uzere » kul » gonul rahatlığı » mine ciceğigiller » gok kubbe » gulluk gulistanlık » konsul » hicleme » şomizye » cicek bozuğu » oğle namazı » munasebetini getirmek »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.