tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciftlenmek » gonul avcısı » catışkı » ağustos boceği » catlaklık » susleme » ciziktirmek » cıkış » cavdarmahmuzu » sublimleştirme » parfumcu » abdal » karda yuruyup gezip izini bell » koşe bucak » teslim bayrağıcekmek » guc » uzerine oturmak » guvendiği dağlara kar yağmak v » yuzu pek » purtelâş » ic » dağkecisi » geciştirme » huzurunu kacırmak » somestr » cıt » yeri goğu tutmak » ozlu » yarısonuc » gonlunce » şeylerden her biri tabaka » bir koroğlu bir ayvaz » cıkak » mor renkte lâden bitkisinin bi » kur » kulağına kar suyu kacmak » ay modulu » suntırac » kapıdan kovsan bacadan duşer » aylakcı » vietnam halkından olan kimse » kucuk terim » tutturmek » ıtır ciceği » kalburdan gecirmek » niyetcilik » sakatatcı » munakalât » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » gecirgenlik »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.