tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guzellik » mudahil » icinden pazarlıklıveya icten p » culha kuşu » İsvicreli » soyup soğana cevirmek » kalvenizm » au » duğurcuk » papirus » deli saraylıgibi » yuzunden » beşeriyetci » on avurt » kul olmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » kulağınıacmak » karısıkoylu » kara surmek » koltukculuk » arabanın on tekerleği nereden » ebussuut efendinin gelini gibi » afrikalılık » doğu bloku » bahsi gecmek » acmak » pacavra hastalığı » yurutmek » karakalpakca » mel un » gok eşleği » kulluk » gonlunu serin tutmak » yurek » trafikci » cifteleşmek » buyuğu meleagris gallopavo » akaclatma » puruzsuzluk » nusha » samanlıgubre » hafta sekiz gun dokuz » cekilmek » ci » şofor koltuğu » kucukluk » kurtajcı » kulhanbeyi » adındaki asker ocağının kurulm » lektor »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.