tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalensove » dunyayıharam etmek » dalgıc gozluğu » dondurmek » mefhum nosyon » goğus » yapılan fıcıvb » mucamaa » hamallığınıetmek veya yapmak » organizmaların oluşturduğu bir » ordunun hareketlerini duşmanda » urkek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » uluscu » cenesi kitlenmek » tupluk » safca » dolapcı » şeylerden her biri tabaka » obur dunyayıboylamak » toplu goruşme acık oturum » luzum gormek veya gormemek » kanadalı » orkleme » kaşık duşmanı » guvercinboynu » zulcelâl » ust » acık duşme » tartan arac » makine gucu » kalcalık » suzuntu » dilmac » gunahıveya vebali boynuna » kopcalama » insan eli değmemişveya dokunma » uzerinde » civitlenme » kacamak » ozezerlik » sonumlu » guven mektubu » cubuk » oru » cekmek » cektirme » gozlerini kan burumek » ceşitli eşya » şeyhulislâm kapısı »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.