tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dama cıkmak » zr » bolgesel » oda muziği » makineli tufek gibi » birinin iyi niyetini kotuye ku » cete » ayakkabılarınıcevirmek » oncul » karaağacgiller » bol paca » tur ağac cember » duzletme » kılıc bacak » ozalitci » sac sakala karışmış » şapcılık » altından capanoğlu cıkmak » cırpıştırmak » kat cıkmak » sersem etmek veya serseme cevi » cekingen » işci » cingenelik » yaşyetmiş işbitmiş » terorcu » cizilmek » cıkıklık » serbestce » dortnal » mudafaa etmek » gıptasınıcekmek » ust baş » duru » donem » yugoslav » gozdağıvermek » dedikodu etmek veya yapmak » kutuk » al el » sacma » rukû » cimdik » calışma yontemi » cankurtaran kulubesi » kucuk oynamak » alcalma » kucuk sesli uyumu » prelut » uste vurmak »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.