tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tutsulenmek » ferula assa foetida » yerinde su cıkmak » sığırodu » duzleşmek » uzun omurlu » ağzısut kokmak » inmek » muge » sırtustu » yalvac » olcu » cembersiz » okul cocuğu » aktorluk » atolye » kıvanc duymak » yuksek perdeden » yureği pek » sut » şovalyelik » kutle » hora gecmek » mecus » şanlışohretli » tumgeneral » uzerine gelen duvar ağırlıklar » tunuslu » icine etmek » uretilme » donuşme » tutme » kor olur badem gozlu olur kel » altın kupu » eğitim enstitusu » bukuntu » tendurust » ickisiz » mizac » buzcozer » beşpence » şaşıcakır demektense kor de de » petrolun bir cinsi olan yanıcı » kaşgoz işareti yapmak » maslahatguzar » cevre yolu » kafasınıtaştan taşa carpmak » goce » yaradan tanrı rab mevlâ » rencperlik »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.