tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık yara » golgelemek » honduraslı » kapıdan kovsan bacadan duşer » mahfazasıolan » gomutluk » ne sularda » teptim kece oldu sivrilttim k » ovunc cizelgesi » kediye peynir veya ciğer ısma » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » gomec » ağzından dirhemle cıkmak » veya giysinin uzerine konulan » peşkeşcekmek » dağcileği » buyuk amiral » kucuk » bromurlu » guneşletmek » kopuk » ozellikle celik dokum ve alaş » coreklenmek » serguzeşt » her kafadan bir ses cıkmak » tefessuh » sevir » kucuk kopru » ozdeş » guluncleştirmek » kocancı » inmek » mel anet » gorelik bağıllık izafet rol » arasında den başka anlamıyl » kabak cekirdeği » gozleri dolmak veya dolu dolu » ozengenlik » şarkiyatcı » dort başımamur » cevresel » eskişehir taşı » alıc » iki duzlemli » dumanıustunde » allah ından bulsun » tum » donemec » ciceklendirmek » yuzu secilmemek »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.