tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
otorite sağlamak veya temin et » suc aleti » los » kulunu savurmak » cekmek » inmek » sevgi » yusufcuk » kin » ceğmellenmek » paraşut ile atlama » japon denizi » hafızıkutup » parcalatmak » arlıarından huysuz huyundan v » cınarlı » enjektor » dovme yapmak » aristotelescilik » helenizm » cıkarmak » kılıclı » coğu gitti azıkaldı » cerezcilik » eyer kapatmak veya kapamak » centikleme » icine sinmek veya sinmemek » gozgu » tek cenekliler » sakalım yok ki sozum dinlensin » masoz » hıckırık » dumen evi » acısınıgormek » gece ucuşu » ak mıkara mıonune duşunce goru » tovbe etmek » cın tutmak » oğutuş » tutsulu » ateşparcası » bulunulan noktasının meridyen » keceleştirme » lumen » cırpınmak » duşuncellik » kopcalanmak » yasakcı » tel civi » gobel »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.