tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurit » şakşakcı » caldırma » linc » iz surmek » rolâtif » icinden cıkmak » tekefful etmek » doş » gok kuşağı » kaya ucmazsa dere dolmaz » kumaş » kopeksiz » rağbet gormek veya kazanmak » bu cumleden » nalca » pulverizator » gecersizlik » futuroloji » nakliyatcılık » uzerinde kalmak » hakikatsiz cıkmak » rumî » kufecilik » arıkovanı » kırcıl » kollarınıacmak » acıklatma » bilinc » reva gormek veya gormemek » korluk » acısoylemek » avuclama » civi kırmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » yedi iklim dort bucak » sırtından cıkarmak » turuncgillerden hindistan da » canınıbir yere dar atmak » cekim ekleri » kınalar yakmak » gonlunden kopmak » olum kalım » ust » makyavelcilik » incelenmesi muşahede » inmek » tespih bocekleri » omca » hafıza »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.