tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer altıdunyası » maddelerden oluşan varlığın he » erendiz » tavuk koftesi » calvinci » lehinde soylemek veya bulunmak » tunus gediği » yuz kızartıcısuc » grejuva » mubahase » ustunsemek » hazır duruma getirildiği omurg » sarkac » duz yuzeylerden her biri » bukuk » kacırmak » icrek » şofor ağzı » hucumbot » tutsu » guvensizlik » opulmek » unsuzunu gosterir » balcık inciri » hukûmeti kurmak » hareket » inkılâpcılık » doner sahne » bıcılgan » yuzuculuk » ince yağsız uzun kuyruklu bir » une kavuşmak » muşebbeh » kucuk minder » kirec sondurmek » capkımak » duzeltilme » edinc » aslıastarıveya aslıaslı olmama » mulkiye » kumaş » danscı » curutuş » kacakcılık » kamcı » buyuk » nitelikler gosteren madde » polemikcilik » munebbih » damdan duşer gibi duşercesine »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.