tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dokulmek » tan sokmek » kalıpcı » ferman cıkarmak » pilic gibi » ust diş » simitcilik » guderici » gokyuzu » yarayan kuru ince yaprak » ic ters acı » kusu » dilenci canağı » ipek ciceği » cozulme » uzengilemek » suzgun bakış » ic » habeş » lokosit » horoz evlenir tavuk tellenir » bıcaklatma » cullanma » carpıntı » yargıtay » nufus » kendini toparlamak veya toplam » yaz donemi » cın cın » ovunmek » kedi yavrusunu yerken sıcana b » keşkulufukara » istenc » dayanım omru » tıpıştıpışyurumek » muge » yuzeyinin her noktasına basınc » cıkarayazmak » fincan boreği » yarayan kuru ince yaprak » kul olmak » sozde kalmak » catal » bir kıyamettir gitmek veya kop » cağıl cağıl » eşeysiz coğalma » kucaktan kucağa dolaşmak veya » yaydığıgozle gorulen ışıma » uzerine duşmek » tarih oncesi »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.