tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
altayistik » kubik » coğulcu » caydan gecip derede boğulmak » yuksek oğretim » borek » kısmeti acılmak » ote » bicenek » lopur » cermen » cevirmek » ayağına veya bacağına gecirmek » ceyiz cemen » allah mubarek etsin » gun » koşe » ufakca » yayılmasınısağlayan cihaz » muzminleştirme » surtup durmak » evirmek cevirmek » ahmağa yuz abdala soz vermeye » tok sozlu » medica » cınlayış » arkac » cağıldayış » yıllıkcı » kunye » kendinden gecmek » kosinus » guzide » gozlerinin ici gulmek » yardakcı » allah tan korkmaz » dortluk » cirkefce » benzi kul gibi olmak » koşe başı » doğrultmac » gosterişlice » curuk iş » tupluk » yukleyici » lu » ucurulma » portenin başına konulan işaret » kaplan bocek » cekirge otleğeni »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.