tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uclu » ortenek » tadınıkacırmak » ağzınıaramak veya yoklamak » merhem » dinamitcilik » hukum » sıcan duşse başıyarılır » kara kedi gecmek » miktar ile indirimden sonraki » teşekkul » ballıborek » recete » tahayyul etmek » olcum » maymuna donmek » olu » taayyuş » ciğyemedim ki karnım ağrısın » guc » kunyesini okumak » vızvız boceği » cifte gitmek » veresiye karşıtı » dovulgen » rolâtivite » cetecilik » cok cok » soz veya lâf altında kalmamak » pestilini cıkarmak » ozlemini duymak » goğus goğuse » bicimlendirilme » muzakere etmek veya yapmak » allah gostermesin » kamcılama » taraf gozetmek » şohret » traktorcu » beklenmediği umulmadığıveya c » ıskartaya cıkmak » aşağıkalır yeri veya yanı yok » sokmek » başına cıkmak » gorgusuz » dolambacsız » belini doğrultmak veya doğrult » populer » purneşe » kalorifer doşeyen veya onaran »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.