tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celtek » gecit toreni » merkezkac kuvvet » devam etmek veya ettirmek » teknik oğretim » soz dizimsel » ovuntu » kuşgomu » yuz kaplama » gozleri velfecri okumak » li » ozluk hakkı » tekâmul etmek » cifteli » belcikalı » allah ın veya tanrı nın gunu » gok bilimsel » ardınıalmak veya getirmek » kokten dinci » guneşlenme » tavukgotu » icinden okumak » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » komunist » şolen » yanlarında goturmekle yukumlu » kuzey kutbu » dilini kedi fare mi yedi » ağaca dayanma kurur adama ins » capaklanma » fırıldak yapan veya satan kims » sudreme » munakalât » işduşmek » gosteri yuruyuşu » etmek » esir duşmek » cevirme ağı » sanatcı » buyur » bulunan bolum kafa ser » cencen » ul » taşkomuru » alttan veya aşağıdan almak » ikiyuzluluk » oğut » carık » elcilik » cınarımsıisfendan »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.