tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir değer karşılığında birinin » arka kapıdan cıkmak » gulunc » fondoten » ra re » carık » uzumsuz » rahatıkacmak » daha neler » uygun bir bicimde takılarak on » bitkisel veya hayvansal madde » ağzınımuhurlemek » gocerme » korpe » uzulmek » başıdonmek » curuk sakız » kohne » muştak » got » yanardoner » dokum evi » koşe başı » gecirgenlik » boylece » masraf gormek » duz kanatlılar » her tur gosteri yapmaya uygun » durmece » ic hat » cıkma » tırnak gostermek » uşenc » saatcilik » ipi birinin eline gecmek » gonlu olmak » katısoz » taahhutlu » tecerrut » multeci » koleleştirmek » suyunu cekmek » yaprak cay » ardından veya arkasından atlık » kece » vantilâtor » yaştahtaya veya yere basmak » gorme hucresi » cığırından cıkmak » nakzen gormek »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.