tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotumseme » ucerli » uvertur yapmak » sonucsuz » bakır calığı » boşta olarak yapılan ortu » allah hakkıicin » pardosu » goruşturulmek » muslumanlaştırmak » borclandırılmak » yureği yağbağlamak » pes perdeden konuşmak » mudahale » duğum vurmak » felâketlerin acılıetkilerini d » ucler yediler kırklar » doner sahne » dokumleme » paralel iki yuzeyin sınırladığ » sinirleri gevşemek veya yatışm » cul caput » cıkmak » gozu acılmak » allah dirlik duzenlik versin » bir cenetli » elcilik » muradif » yıldızıveya yıldızları barışma » olu » koruk » gure » goz bebeği » makascılık » maslahatguzarlık » şın » suclanma » yuzu gozu acılmak » kirecsizlenme » si » alp yıldızı » cin sacı » tevatur » somurgeleşme » buyulemek » bucur » ozdenlik » durdurmak » veya rejimi değiştirecek bicim » cenen tutulsun »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.