tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
heyheyleri tutmak veya heyheyl » celek » avuclama » ustune olmamak » naturalist » yontem bilimi » sacın ak mıkara mı onune duşu » duz yuzeylerden her biri » bayram etmek veya yapmak » cullanmak » oncul » sıhhî tesisatcı » umtırak » suntırac » u u » urkekleşme » utopik » cılgın » mubarek ay » gunun adamı » oğretmen evi » bağlantıunsuzu » giysi » lufer » mulâhaza » duk » gumuşlenmek » gecirgen » bazice » yedi duvelle barışık » olum sessizliği » başına belâ olmak veya kesilme » surmek » duzleşme » yukac » gosterge bilimi » can derdine duşmek » catpat » kur a cekmek » mubaşirlik » gonlu ile oynamak » tatarca » durme » suruklenmek » evdeki pazar veya hesap carşıy » tesettur » ruzgârlanmak » kosteksiz » orme » kıraclaşma »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.