tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
marunî » corbada tuzu veya maydanozu bu » zanaatcılık » taşyureklilik » kecesini sudan cıkarmak » dulgerlik » acık devre » yer yer kazıyarak alttaki renk » şupheci » cakmak » kıvanc » duruma gelmek » bicim birimi » baygın duşmek » dunya gormuş » musait » modulâsyon » gomulmek » yorgun duşmek » teptim kece oldu sivrilttim k » mubarek » kulot » cekilmek » iceride olmak » yukarı goğe doğru olan yanı » yısa beraber » bicimselleştirmek » ustelik » oluş » iki cenetli » gocurmek » arap zamkı » ağzına tukurmek » bucurleşme » cağrışım » osmanlılık » piramitcik » gollenme » el » seramikcilik » kullanılan arac buat » ekle » sonum ayrımı » hancer ciceği » gunah » uzerine uzerine gitmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » fumerol » calar » cekinik »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.