tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muebbet » duşunce alışverişi » durdurmak » harala gurele » sovgucu » minibusculuk » cozum yolu » puskurme » grekce » el acmak » tesadufen » garaz veya garez bağlamak » buhran gecirmek » gondolcu » alıal moru mor » asansor boşluğu » el dokunulmak veya dokunulmama » sukût ikrardan gelir » doğuşcu » cağdışılık » işbolumu » deyip de gecmek » alaturka bilen alaturka eser » cizgileşmek » doşenme » mufritlik » dunit » bakar mısınız » hayata kusmek » capar » akşamdan kavur sabaha savur » komur » cakır » catmak » eli ermez gucu yetmez » koken » ağaclandırılma » tespihcilik » muyesser olmak » gocermek » tunc » umit kapısı » canaklık » bugun bana ise yarın sana » cıvlama » hukum » adınıanmak veya anmamak » duzen » alkışcı » işkence etmek veya yapmak »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.