tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
brut » cağ » yontem bilimi » acıortay » gozu sonmek » etuv » bahsi gecmek » yuz » cakmağıolmayan » kelepceleme » tatsızlık cıkarmak » yolsuz yontemsiz » sırtından cıkarmak » korleşme » buyuklu kucuklu » on tureme » cevirim » yonsuz » adam adama savunma » acıkgozluluk » carpıkca » davranış misal » kulupculuk » usanclık » gozu yememek » ornekleme » acık maaşı » ibretiâlem icin » tekercalarcı » yuksek atlama » bir iki demeden demeye kalmada » cekoslovak » pişmişarmut gibi birinin eline » alı eli » tercuman » cenet » duşkunleşme » guclendirilmek » lâfcı » takla atmak veya kılmak » yara acmak » hint keneviri » ne diye » burclar kuşağı » gosterim » yan gelip oturmak veya yatmak » işin kotusu veya fenası » başarıgostermek veya kazanmak » kutikul » ceşitleme »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.