tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açlıktan kırılmak tıklayınız. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuk » merak etmek k kalın okunur » dallarınıkısaltmak » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » doşenmek » İcinde baklava bulunan » gondermek » yeryuzu » bahcecilik » ocağıtutmek » keciboynuzu » cıkarmak » eziyet cekmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » sora sora bağdad veya kâbe bul » alcıya almak veya koymak » cıtlatmak » duzlem » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » dışıkalaylı ici alaylı » dili başka bir dile calmak » bicmek » mayıs boceği » kat î » gozu onunde » indukleme akımı » suregelme » kuşsutu ile beslemek » ozveri » yelolcer » mutalâa etmek » cifte dikiş » iyi veya temiz işaltıayda cıka » mavimtırak esmer renkte bir el » cuzamlı » zayice » derisini yuzmek » hazır corba » ustune bir bardak soğuk su icm » lup » eşyukselti eğrisi » sulfurleme » olu ortu » golgelenmek » allah rahatlık versin » cocuklaşmak » capkın » beduk » devletle » orgu »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.