tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahayyul etmek » ozendirme » carkına etmek veya okumak » dârıdunya » kirecsizlenme » işguzar » gonlu gani » cevreleme » dilinin cezasınıveya belâsını » evolusyon » izine duşmek » ucleme » icini sarmak » hungurdemek » tarafsız bolge » kart cıkarmak » paca gunu » şaka iken kaka olmak veya şaka » gulunc » kanatcık » us » nukte yapmak » allah acısınıunutturmasın » başına gecmek » musamaha » yıldız akmak kaymak veya ucmak » hizmetlerine bakan uyeleri ha » slovence » govde gosterisi » devenin başıpapucu veya nalı » surtmek » yalın bicimli sanatınıbenimsey » bornova misketi » cekimolcer » kacırmak » olumlu cumle » acık deniz » sozu uzatmak » bir el bir eli yıkar iki el b » humanizma » yanlarında goturmekle yukumlu » dikkat cekmek veya dikkati cek » citleme » etiketci » koy turkusu » mana cıkarmak » tufekci » skandinav » avşar » hamsi corbası »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.