tdk sözlük TDK Sözlük

 

açlıktan kırılmak

açlıktan kırılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açlıktan kırılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açlıktan kırılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük açlıktan kırılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nobet » elden kacmak » başıdonmek » oru » olan ve genellikle ulkenin baş » taşkıran ciceği » kayakcılık » yukselti » altın cağ » gun gormek » kopuklenme » yuz goz olmak » cirkef » goturulmek » toz pembe gormek » romanoloji » muşahit » orospu bohcası » ciğborek » puf noktası » celme atmak veya takmak » edebiyatcı » butun sıra » yuzmek » kadının fendi erkeği yendi » ulu » ekşi yuz » sanskrit » ikide bir veya ikide birde » iştirakci » urkuntu » slovakyalı » tutun » baba oğluna bir bağbağışlamış » cavmak » bahşişveya beleş atın dişine b » avrupalılaşmak » sıfat fiil » bortulme » utancından yere gecmek » ceneksiz » cıyan gibi » cağrı » oğur olmak » kucurek » suflîleşmek » şovalyelik » uvertur yapmak » leke surmek » guneşsel »

açlıktan_kırılmak hakkında da bilgi ve açlıktan_kırılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açlıktan_kırılmak nedir ve açlıktan_kırılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.