tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukselme » ihramdan cıkmak » kulleme » icki » iğne atsan yere duşmez » ustun » cağ » as yon » karşıgoruş » turedi » cevrilme » camuka » hukmunde olmak » doğum gunu » yuruk aksak » cizi » gorguluce » iğne deliğinden hindistan ısey » ozgun » ayak surumek » ilâcsız » duven surmek veya dovmek » kulâhıma anlat » yer ozekcil » kutuphane » fare deliğe sığmamış bir de k » koskelmek » doşeniş » okuyana bırakan oyun muamma » gonlunu hoşetmek » caktırma » kose buğday » dışticaret acığı » acıklıkolcer » akıldan cıkmak » oğretilerin genel adı akliye » kendi soyler kendi dinler » toprağıcekmiş » cocuk oyuncağıhâline getirmek » acık » uye aidatı » ust perdeden konuşmak » un » kırmızıcizgi » cağ » cıkmak » mucehhez » sabahcıkahvesi » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » ac »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.