tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kirec » icme suyu » guvec » cırpıştırılmak » muradif » gondertme » komurluk » gelip gecici » ici gecmek » mortoyu cekmek » cağırmak » illuzyon » numayişci » işi uc nalla bir ata kaldı » domivole » oda » gulecen » muşevveş » ulfet etmek » tenasupsuz » acılışkonuşması » oncu oyun » kokar ağac » dışters acı » gosterişyapmak » soğuntu » olan boceklere verilen genel a » cilingir sofrası » musakkafat » cok hucreli » us » oylece » gelinlik etmek veya tutmak » yuksek lisans » cektirmek » malkarca » gedik acılmak » avuclamak » duzgunlu » koltukcu » buyuksu » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » icerlek » alkalolcer » kirec ocağı » gozunde tutmek » başınıdondurmek » dovmek » van kedisi » yuruk aksak »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.