tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sansur etmek veya sansurden ge » kerteriz almak veya etmek » ay ey y » yapılan yardım calışması » centik atmak » acılmak » gundaş » kan canağıgibi » elinden bir işveya şey gelmeme » ciğerimin koşesi » cıkmak » kulağına calınmak » ustel » onunce veya onunden » bugun » tıpıştıpışyurumek » tac » iz duşumsel » soğut » gul » teneffus » acıcekmek veya duymak » cok soylemek » cıtlatma » gommek » urpertili » soz goturmez » kor baca » ağac yaşiken eğilir » enstrumantalizm » allah yuru ya kulum demiş » kabak cekirdeği » carşıekmeği » buyuklerin ellerinden kucukle » acıklamalı » duşundurtme » elden vefa zehirden şifa » soz gumuşse sukût altındır » perlon fırca » ureyiş » gonderilme » gozune carpmak » deke duşmek » cizicilik » sun î kalp » hemzemin gecit » muzevirlik » macasına mecesine » koc yiğit » isim cumlesi »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.