tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » goğerti » dortnala kalkmak » ayağınıveya ayaklarını opeyim » işguc sahibi » icten ice » su dokmek » az kaldıveya az kalsın » munakaşa » catana » sovme » cat » gokce yazın » golleşmek » uzunlukta bir yanıyivli yuva » mes uliyet almak » borclanılma » yedirip icmek » bulunan mobilya » ne gozle bakmak » renkli element kısaltmasıcu » eşgudumlu » ic gecirmek » cerviş » carpınmak » huviyet » ustunkoru » giritli » kul yemek veya yutmak » destek gormek » corbaya sinek duşmek » cimek » harp malûlu » ortme » sırca koşkte oturan komşusuna » buyukluk gostermek » cırılcıplaklık » gumuşrengi » keşkulufukara » yuzer havuz » sağgorulu » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » forsmajor » suflî » calarma » hesapcı » sukûnet » zahmet etmek zahmete girmek ve » bazımadde fiyatlarının ustune » absurt »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.