tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuzel » davranmak saygıgostermek soz » cıkır cıkır » hamam bohcası » munakaşa » docentlik » askıya cıkarmak veya cıkarılma » cat » golgelendirme » muşirlik » ufleyen alet » notrlemek » uremek » ahkâm yurutmek » yıldız ciceği » kaplan bocekler » yuklenme » fenikeli » baskın cıkmak veya gelmek » calışma » luk » mubadele etmek » celişmesiz » makara cekmek » sıcan » lunet » lâzım gelmek veya olmak » dovdurtmek » garazıveya garezi olmak » denk kume » bok yemek duşmek » golgesinden korkmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » kullanılan mutfak âleti » ayarlanması » kontrolor » gozleri kapanmak » kimya gocumu » subye » havuclu kek » hoykurmek » cengel iğnesi » cakaralmaz » insan eli değmemişveya dokunma » kalbura donmek » ac » mongolistik » muşkul » zac yağı » şeyhulislâm »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.