tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kok sokturmek » allah akıl fikir versin veya a » cf » kafasına vur ekmeğini elinden » veya orulen dikey duzlem » bilincli » linumusitatissimum » yukun » yukselme » taharruş » kap » cıkarsama » terakum etmek » ara kazanc » koşebent » kacırmak » sokağa cıkmak » fransızlaştırma » cucukleşme » gulbeşeker » taze ot gormuşeşek gibi » nobet beklemek veya tutmak » yıkık dokuk » cakaralmaz » kostek » uclemek » sacma » tenasul » mana cıkarmak » tezahur etmek » icme » seruvensiz » catak bayrak » başının gozunun sadakası » bir goz ağlarken obur goz gulm » cincilyagiller » ceki » İskocyalı » uc iki » ustune fenalık gelmek » potlac » kuram mutasyonizm » bitkisel veya hayvansal madde » oğurtlemek » bukun » bolukbaşı » helvacıkoku » celebi » muzikhol » kopca »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.