tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gomutluk » goru » yardım gormek » yaprak boceği » cu » panturkizm » turemişfiil » bulunan bolum kafa ser » slovence » calınma » mubalâğalı » acıkağız » goz yuvası » cıkmak » icerlemek » guvenme dostuna saman dolduru » harıgecmek » getirmek hazmetmek » aklına duşmek » canımın ici » goz suzmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ağac arac eğirmen kirmen » kukumav gibi duşunup durmak » oykunme » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » ağaclandırmak » mac mac » cıkarayazmak » belini doğrultmak veya doğrult » buyukten buyuğe » yakasına cokmek » su orumceği » sonuclandırmak » endustriyel » gundeme almak » efradınıcami ağyarınımani » mutearife » abazaca » ufak capta » fındık sıcanı » dongu » secmeli » nakliyatcılık » yuregir » flort » elini kana bulamak veya bulaşt » cuhcuh » cek » dik ruzgâr »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.