tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şuphe kurdu » kamışkalemleri acmak icin kull » cilli » gun batmak » kat cıkmak » tostculuk » allah eksik etmesin » hamsi corbası » yaşgunu » başdumenci » imalâtcı » nu » eli boşdonmek cevrilmek veya g » fondoten » yonetimsel » dans etmek veya yapmak » nerede nerede » kirada olmak veya oturmak » dort koşe » gec olsun da guc olmasın » kaşile goz gerisi soz » aza sormuşlar nereye coğun » pirinc pilâvı » camaşır makinesi » ağzıacık ayran delisi veya bud » alak elek » onemsizce » bitki organizmaları » tac giymek » bicimci » korleştiriş » gol ayağı » zehir sacmak » acık rejim » cayırlı » yapay bobrek » cıkınlamak » durulmek » guven » cizgilik » hukumler ve izlenecek yollar » bir soy » tekâsuf » cağrım » ziyanıyok » gozunu kapamak » gumuşsağolsun altın gidekosun » bisulfat » donup dolaşmak veya done dolaş » muteahhit »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.