tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kultur cevresi » azınlık hukûmeti » korfez » zumruduanka » sinoloji » cektiri » korkunc » yan cizmek » acmak » kapıcuhadarı » hatırlatmak » kuşgibi ucup gitmek » konakcı » cat » cetrefil » sultanîhuzzam » selâm verdik borclu cıktık » aşırıtepki » ruşvet almak » soz acmak » cubuklu » naturalist » arac » gureşci koprusu » gorgusuz » hareketin yeniden kurulmasıyla » cehre almak » bakır calığı » kuşumlenme » adamakla mal tukenmez » don gomlek » duze » tur ağac veya metalden değnek » helâluhoşolsun » bağcubuğu » eşgudum » pusuya duşurmek » kulis calışması » duşman » bıcaklatma » yuzune vurmak veya carpmak » taşısıksa suyunu cıkarır » surmek » muezzinlik » cekişmesiz » yucelme » mubayenet » soğuk duşmek veya kacmak » yolun acık olsun » masraftan cıkmak »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.