tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cayırlaşmak » taklip bi » tarlada izi olmayanın harmanda » muderrislik » kotu gozle bakmak » gunu dolmak » yusufcuk » guc » guven beslemek » ciftelenmek » kosem » şuphelenmek » carpmak » perdah vurmak veya etmek » ulahca » uslûplu » acılmak » notrluk » hungur hungur » soylemek » cincilyagiller » dalgalıakım ureteci » keci inadı » duşeyazmak » ustlenme » şerefe veya şerefinize » sonme » ulkusel » uretim gucleri » pupa yelken ilerlemek gitmek » caktırılma » l » geciş » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » sonuc yarışması » capullama » guc » allah sonunu hayır etsin » donec » tarafa olmak veya cıkmak » işin kotusu veya fenası » guvenilirlik » cocuk dili » comertlik » dovmeci » ust alize » kademli olsun » mujdelenme » ciğrenkci » alcıkalıp »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.