tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşelik » luks tarife » korunma gormek » oruş » koşe yazarı » ceza cekmek » carpışma » cılkıcıkmak » ak kopek kara kopek gecit başı » suruden ayrılmak » cıkışma » calım » mukâfat » kontrolcu » cizici » lâckalaşmak » pic sinek » plâstikci » kendi derdine duşmek » cığ » akşam guneşi » celebice » yonetilme » ustcavuşluk » duşuncedir almak » gonul bağlamak » cekimci » muhurculuk » celmeleyiş » sırat koprusunden gecmek » usulsuz » cozumsel » bicim birimi » ic gecirmek » gucu ipliği » oksuruk otu » ortenek » iskeletli hayvan corallium rub » işi başından aşmak veya aşkın » dovdurtmek » moskofluk » destan duzmek » kan emebilen halk arasında ba » lâcka etmek » bekci kalmak » caycı » gozu veya gozleri ustunde kalm » ali nin kulâhınıveli ye veli » yuklemek » el arıduşman gayreti »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.