tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ıcı ici ucu ucu » aryanizm » parcasıbağlıbulunan catal » unlu uyumu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » reduksiyon » gozden uzak tutmak » gozunu gozune dikmek » tahayyul etmek » sungusu depreşmesin » cerre cıkmak » sune » bir onerme sayılır cunku her » ağzınıhavaya veya poyraza acma » mulâyimlik » gecinilme » direncli » dişgostermek » sukûnet » hırkayıbaşına cekmek » patates corbası » soz tutmak » cozulmek » naza cekmek » kopru kurmak » cıkmak » golge » nobet » tunel » sacmalaşma » ayrac acmak » capma » ciceklik » yuzunu gormemek » komurculuk » tebellur » ad » mutetebbi » cin anasonu » İngiliz sicimi veya ipi ile as » hint gergedanı » gudek » tukeniş » sukse » kundelemek » buzuşmek » gok » kenarlık » macar » utme »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.