tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumuşlenmek » tek yonlu yol » gosterişli » temel cumle » subjektif » kirec cimento gibi şeyleri su » ozbek pilâvı » kefekiye donmek » secme yetkisi » yolgecen » eziyet cekmek » gecinim » mahrec » surmek » gunberi » donuşlu fiil » vermemişveya vermeyince mabut » sus icin » ana duşunce » ortaya dokmek » icler acısı » koksel » duruma gelmek » oz tahta » gokten zembille mi indi » harclı » tozculuk » sungusu duşuk » muspet » şeyhulislâm kapısı » yuzucu » pişirgec » opme » butunu bel kemiği » kıcustu oturmak » uzum uzum » cardak » gulu seven dikenine katlanır » muhurletmek » oğreti » nobet şekeri » cekmek » arapsacı » duzgu » doşemcilik » hareket » camuka » bu gunlerde » burumek » sineye cekmek »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.