tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karadağlı » cok partili » oykuleme » kendi kendini yemek veya kendi » duzmek » caprazlaşmak » koreşe » tokezlemek » murettiplik » sokmek » turbulâns » allah veya allahım » şumullendirmek » kuşgomu » kotuleştiriş » ma me » bukunlu dil » tonlu unsuz » formulleştirmek » duğun bayram etmek » başına belâ olmak veya kesilme » yuzlerce » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » ofke » deli cıkmak » cenetli » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » gosterişsiz » yuzmek » otobuscu » muneccimlik » soz sahibi » tuvaca » mecus » tezahurat » cıkmak » top cam » yatışma ozelliği olan yatıştı » cıkışnoktası » cokelekli » dostlar alışverişte gorsun diy » suruklenmek » kustahlaşma » haram olsun » gorevlilik » teheyyuc » cicek pazarı » kupunu doldurmak » lokoplâst » cekmek »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.