tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tup gecit » dişine gore » kalem acmak » bulaşıkcı » ayağının bağınıcozmek » buro » bıcaklama » sigara icmek » kabak cıkmak karpuz kavun vb » kılıc oyunu » tanzanyalı » donek » sığırgozu » nufus kutuğu » fıcılama » sel goturmek » coğalış » şarkuteri » gonullu » boğa gureşi » arac » af cıkarılmak » duzeltme işareti » dağarcığındakini cıkarmak » kampcılık » ayağına dolanmak veya dolaşmak » yerleşim yerinden başka bir ye » buyuk balık kucuk balığıyutar » yaşam oykusu » carşaflanmak » nankorce » başmuhendislik » kıl cadır » icerikli » cemberletme » kendi soyler kendi dinler » sodyum fluorit » kırıkcılık » cingene pembesi » muphem » yokculuk » yuk » ici titremek veya titrememek » kulâh peşinde olmak » monatcılık » maz mez » catal kuyruk » unlem » cık cik cuk cuk » camura yatmak »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.