tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secme yetkisi » mutehassis etmek » duğun bayram etmek » tur » sukse » lupcu » onel » gordek » oz devim » servis otobusu » supurulme » hic kimse » duşunur » gecirgen » astar surmek veya vurmak cekm » icmek » on ad » veya ağzının icine bakmak » dikişcilik » olumlu tumce » comez » kaucuklu » post scriptum » telâşa duşmek » oğle » zurriyet » ciğneme » levanten » citlembik gibi » el ustunde tutmak » ın in un un » tedahulde kalmak » toplamak işleri icin ayrılan k » sonuclanmak » kotuleşmek » muteammim » uretimlik » başıdara duşmek » olcu almak » ispenc » gozle yemek » cıtırdamak » amortisor » catma » yarayan kuru ince yaprak » bas veya bas git » cekemez » cur et etmek » gozlerini belertmek » tanzimat »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.