tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz açmak kelimesinin zit anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğmelenmek » dol almak » bicimselleştirmek » ucurum » balon ucurmak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » konukculuk » umitlendirmek » uvey anne » gosterişsizlik » cıvgın » taclı » candan gecmek » yolgecen hanı » gorme gozesi » birbirinin gozunu oymak » ceşnicibaşı » cerceveli » un » kullanılırdı » fin hamamı » torelsiz » sacıp savurmak » gozunu kan burumek » parayıveren duduğu calar » mechul » cekimserlik » masraftan cıkmak » bulunan bolum kafa ser » okuz arabası » eskimo » beşikci » kekec » acık tribun » celikleme » kuru cay » surveyan » sozunun eri olmak » soz veya lâf duşmemek » adıcıkmışdokuza inmez sekize » kirli camaşırlarınıortaya dokm » koy koruculuğu » ackılı » buyuk mevlit ayı » sultan kethudası » cakmakcı » oğutme haznesi » tepesi veya beyni atmak » tebdilihava » iki rahmetten veya iyilikten b »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.