tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elinden cıkmak » calar saat » tuzuk » taban tepmek veya patlatmak » hungurtu » ayağına veya ayaklarına kapanm » golgelendirmek » kuzu postuna burunmek » can boğazdan gelir veya gecer » gureştirme » sumkurme » vekilharc » gozetleme » ana duşunce » imanıyok kısa soyleyişle » hoparlorsuz » tecerrut » yanından bile gecmemiş » catır catır » damlaya damlaya gol olur » hukmolunmak » mulkiyeli » gozu olmak » gelişiguzel » arguman » hint avrupa » yemek cıkarmak » yazdığıad veya işaret » civicilik » olimpiyat oyunları » yıldız boceği » sukûnet » toskurmek » tereyağından kıl ceker gibi » gurbuzluk » golgelik » gonul darlığı » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » onluk » cızlamıcekmek veya cızlam etme » yetimi okşamışlar vay sırtım » popularite » flâman » vantilâtor » namaz ortusu » ucurumlaşma » dalgıc tupu » monsenyor » tuy duzmek » sel »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.