tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pecelemek » calkama » fusunkâr » olum var dirim var » capaklanış » gostermek » secim yasağı » arac » cekic atma » dudak cukuru » moble » gunlu » ağac sansarı » acmak » icinden cıkmak » ozenilmek » ornek almak » halkcı » munzevi » figuranlık » inkisar etmek veya inkisarda b » mutercimlik » icin icin gulmek veya gulumsem » kamanco » teneffushane » catı » limon kufu » tereddut » nesic » kuğu gibi » cekimci » yuzu sıcak » suredurum » elcilik » orge » teessur » cokal » su altıfotoğrafcılığı » davranmak saygıgostermek soz » gocuk » kacıntı » cingene palamudu » nufuzlu » gok bilimci » husnutelâkki » işaretle bir nezaket gosterisi » bu yuvacıklar topluluğunun bal » sermurettip » amerikan » harac »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.