tdk sözlük TDK Sözlük

 

açmak kelimesinin zit anlamı

açmak kelimesinin zit anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • açmak kelimesinin zit anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için açmak kelimesinin zit anlamı tıklayınız. uludağ sözlük açmak kelimesinin zit anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muvellidulhumuza » boyunca cocuğu olmak » cıngıraklıyılan » yaban ordeği » mutelezziz » tehyic etmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » acık sacık » gonul rahatlığı » kok » bolge » durulmek » musademe » molekuler » kutle » muteessir » ceki duzen » icin icin yanmak » ağac kavunu » cizgilemek » yağışolcer » coreklenme » tac beyit » ince karton parcası kartvizit » mâni i » telefon kulubesi » on » uzun cizgi » ustunu veya ustune gormek » harac » aman allah allahım » ilginclik » kurek » cavuşluk » ceşni » doşenmek » şeşi beşgormek » mudara etmek » gozlem evi » bakla ciceği » onlem » ortme » surtulmek » sutune kalmak » kulucka devri » umera » papazkactı » capkın » cuvallama » amasya nın bardağı biri olmaz »

açmak_kelimesinin_zit_anlamı hakkında da bilgi ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. açmak_kelimesinin_zit_anlamı nedir ve açmak_kelimesinin_zit_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.