tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonul koymak » uşengec » cağıldayış » odenek » başına dunyanın belâsınısarmak » cağdışı » ciftleştirme » cullandırmak » kofteci » ateş » ateşparcası » ust perdeden konuşmak » capaculculuk » başkoşeye kurulmak » bağlandığızincir arasına konul » peceli » olum kalım savaşı » alım elim » cayırlaşma » amerika armudu » acılmak » kart cıkarmak » kopeklenme » kutukluk » derdini marko paşaya anlat » kore » birleştirme montaj » duruk » fıstıkcılık » yukseğe cıkmak » hor gormek » eti senin kemiği benim » muco » cıtırdata cıtırdata » tırtıkcılık » terlikcilik » celme » mukaddesatcı » dile veya dillere destan » buyuk ana » guvenlik gorevlisi » yedekci » mutebahhir » mart kapıdan baktırır kazma k » bıckıhane » gozeneksiz » aracılığıyla duymak değmek e » tumgeneral » catışmak » uste »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.