tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicici » mudahale etmek » taylorculuk » bebekce » acımlanmak » ut » başına calmak » toplum ekonomi din kan veya » soylenti » lok » muhabbet ciceği » kabul kabul etme » duşmez kalkmaz bir allah » uzman cavuş » ya herru ya merru » lutfetmek » kurekci » golcul » cıkrıkcın » ruzgârlanma » calkalanmak » duşkunluk » kendini gostermek » golgeli resim » harac mezat satmak » cozumlemek » kacak » demirkazık » orseleme » kaymakcı » az gormek » mukâleme » ay » denkcilik ği » gunluk » fıcılamak » donuşum » muziksiz » murettip » iz duşumu » ayakcı » kutleşmek » detektor » guclu » renk cumbuşu » tetikcilik » başka işi yok mu » başka bir ulkeye veya yere sığ » bolumlerine konulan ağırlık » yuzu gormemek »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.