tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acem kılıcıgibi » guneşli » romork » suvari boluğu » analiz » aracı » kıskac » sıcırganlık » dumen bedeni » yurekten cağırmak » goz acamamak » okuz » karanlık basmak veya cokmek » gozetleme » duğun dernek » coğdurmek » munasebetini getirmek » kazgıc » ceyiz » yalvac » oksuruş » yemişcil » zumre toplantısı » dovdurtmek » arabasınıduze cıkarmak » kafdağı » p p » ozleşmek » gozgu » cakışma » erkec » mustaceliyet » cıkıştakozu » soydur ceker boktur kokar » parca başına » duşkun » olculme » elektrometalurji » saklamak inkâr etmek » teberruz » cuval » icinden bir şeyler kopmak » muhimmat » işin kolayına kacmak » hareketlerinde tutarlı sağlam » karesel bolge » xviii yuzyıl sonunda başlayan » inmek » hukmetmek » tarla acmak »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.