tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dert dokmek » kulhanbeyi ağzı » cırcır » butce » cekmek » yol acmak » ıstırap cekmek » gumburdeme » tuylendirmek » cevre » acıklama yapmak » guvenc » okuz arabası » kotumseme » cordek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » arac » gozu tok » ses cıkmamak » odobenus rosmarus » suveyda » sı si su su » sorma sormayın veya sorma gi » ince karton parcası kartvizit » maraz esenlik karşıtı » ustunc » kırcıllık » jon » doşgomu » ayaza cekmek » yuzleştirmek » susleyici » yararlanılan bir bitki corchor » sorma kişinin aslını sohbetin » fransızca » ilâc yazmak » noktalıvirgul » goz » peşini bırakmak veya bırakmama » kacınganlık » cicekli » zararına kazanc sağlamak » tore » temayuz etmek » curcur » urkmek » cunup » goz etciği » duşurmek » goz doyurmak »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.