tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cillenme » bictirmek » tufek patlamaksızın » boldurmek » gunun birinde » apacık » bucuk » her ne ise veya her neyse » alanlarıolan surekli veya gec » bukunmek » odemli » gorumsetme » glikozuri » icli kofte » sovuntu » gelen birini karşılamaya cıkan » mış miş muş muş » ıp ip up up » sonuclamak » uclu » supermarketcilik » gozletme » gecici » bicmek » kutukleşmek » cıkarmak » dediği cıkmak » işten bile değil » musmir » surrealist » tırnağına veya attığıtırnağa d » hoşgormek veya karşılamak » kaldırıma duşmek » acık mektup » caktırılma » surek » unsuzunu gosterir » karagozluk etmek » dunyanın yedi harikası » sovuşturme » top tufek » bicim » oruc bozmak » tumselme » cicekcilik » ce » oclenme » musaade » numayişkâr » gorulmek »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.