tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luterci » tersine donmek » ahmağa yuz abdala soz vermeye » acıklar livasıolmak » arşiduk » catma » azıcoğa saymak veya tutmak » yalınc » viyaduk » mentollu » tıkaclama » sulûk etmek » dolambac » cıralı » gunluk » carpım tablosu » cağrıştırmak » İzinli olma durumu » cetin ceviz » borkenek » mars » cakmak » gelen paşam giden ağam » organizmaların oluşturduğu bir » icini yakmak » utu masası » ocağısonmek » sunnet » cıkmak » colluk » tıkac » duğmeci » duzenci » murekkep » başustu » boğurtmek » futuroloji » kaclı » bağdad ıtamir etmek » başına balta kesilmek veya olm » gozemek » tac giymek » oruculuk » coğaltmak » goynuk » ozgunleşme » itilâfcı » başıdonmek » turk biberi » el ile gelen duğun bayram »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.