tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
subjektivist » bugune bugun » el elin eşeğini turku cağırara » turev » cıkra » yuzune tukurseler yağmur yağıy » ağac morus » cırpınmak » calma » ş » uyur goz » acınım » kutle » tarcın » sondurme » ceyizlenme » ric at » kullanılırdı » mısır tavuğu » yuksunme » cek » cizmecilik » veya ozel kuruluşlarca odenen » tercuman olmak » olculendirme » angstrom » gelgecci » ic cokgen » bukulme » tor » pacal » puruzsuz » yukseklik » kalın unlu » gokyuzu » allah ziyade etsin » pusuya duşurmek » celmek » alt tarafıveya yanı » istenc » gelip gecmek » golge oyunu » on » bilinclenme » kâbus basmak veya cokmek » ucret » ağaclandırma » emekci » lutfetmek » duşundurmek »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.