tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
once » gostermecilik » durum » duşmek » poğacacı » malta taşı » bircoğunu o metalin yuzeyine y » suyu ısınmak veya kaynamak » oldurtme » kongovde » olusu kandilli » renkli element kısaltmasıcu » dumen kırmak » hicten » kalcete » bıcık » kelle goturmek » boylece » bir madde » ele gune veya ele gune karşı » sundurme » ici paralanmak veya parcalanma » bulunan bolum kafa ser » yontemlilik » akaclama » bıcılgan » gungormez » biri veya bir şey icin olumsuz » gozu pek » celişmeli » acısal uzaklık » birinin iyi niyetini kotuye ku » sağakce » felemenkli » uleştirmek » turanî » dunya » plutonyum » cebinden cıkarmak » gozu kapalı » ıstırap » muteverrim » karikaturleştirmek » aslî duşunce » gocurtme » gece silâhlıgunduz kulâhlı » baştan kara gitmek veya etmek » fırcacılık » kuldur » soylevci »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.