tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuydurmek » kup » sonum » hucumcu » engel cıkarmak » kurdanlık » kolan cekmek » askere cağrılmak » gurultulu patırtılı » yonetim » boşnak guzeli » acıgormuş » yontem » goğus tahtası » gostermelik » kırbac kurtları » sungerli » duz yazı » fiks monu » dollenmek » ağzına veya diline kira isteme » kıcınıyırtmak » niyetcilik » yer tutmak veya tutmamak » balıkcılgiller » supuruş » nacizane » taşcılık » doğum ilmuhaberi » kangal kopeği » oğutcu » kız boceği » doner sermaye » cozuluş » olme » sırtından cıkarmak » veya orulen dikey duzlem » kara borsaya duşmek » gobek taşı » suratından duşen bin parca olm » goğus » kaldırım ciğnemek » muhafız olma durumu » filvaki ama » bahcıvanlık » denize duşen yılana sarılır » cığa » gozunu kin burumek » cıldırtmak » ek gorev »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.