tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalmak » koken belgesi » ustune yıkmak veya yıkılmak » hucum » bereket ki veya bereket versin » cekememe » elde avucta bir şey kalmamak » eline yuzune bulaştırmak » ustune alınmak » koşe yastığı » kazgıc » mustahsil » eğri yuz » corbada tuzu veya maydanozu bu » cetecilik » biokutle » kusur etmek veya etmemek » cerceveci » sozcuk turu » kup » gorgusuzce » rengi atmak kacmak veya ucmak » korluk » cat orada cat burada cat kapıa » yetimi okşamışlar vay sırtım » dağda bağın var yureğinde dağ » can kaygısına duşmek » hesap kitap yapmak veya etmek » parca » hışırıcıkmak » bıcak vurmak » allah taksiratınıaffetsin » arafat » cokeltmek » gobek » beklenmediği umulmadığıveya c » zumruduanka » top cam » cok » ne o » sevsinler » tac » formul » cozmek » kutup yıldızı » goğermek » İnebolu kutuğu » uzgulu » acılma » haşlanıp ardından guneşte kuru »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.