tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmak » balkanlı » » ozgurlukcu demokrasi » kubist » oluşturduğu donme eğrim cevr » devlet duşkunu » duve » benimseyip değişik bicimde anl » ocakcılık » sozunden cıkmamak » ilâclama » bir kol cengi olmak » otmek » boluk » yoneltmek » ciftlemek » yengec gibi » doner ayna » ustunkoru » hint fulu » bandrollu » dağlıc » kucukle kucuk buyukle buyuk o » terlikcilik » t » talip cıkmak veya talibi cıkma » elden duşme » hasta ol benim icin oleyim se » dutturu » duğuncu » ic bulantısı » kırık dolu » ortturme » carıklıerkânıharp » inanc » yuklemek » el elden ustundur ta arşa kada » sonmek » kundeye getirilmek » atolye resmi » kuzey yıldızı » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » strukturel » unsuz gocuşmesi » adamına gore » cergi » tekduzelik » toskurtme » ezinc »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.