tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici yanmak » juglans regia » ağac balı » bıcaklanmak » cimdiklemek » pluralizm » nikâh duşmek » bir cırpıda » elinde bulunduran kimse » tahtacı » gum » yukseltmek » pişmanlık duymak veya getirmek » pabuclarınıcevirmek » kulluk ağzı » gereksinme duyduğu maddeler du » yanışolcer » dort kaşlı » şerbetci otu » el surmemek » gozer » sektor » kor topal » gozunun icine bakmak » yuz kızartıcı » ferc » abazaca » kalensove » calkalamak » usbitken » onlenmek » guc » catlaklık » orucu » civili » kulâhcı » budu » gokce » geleceği varsa goreceği de va » yuzulmek » bir şeyler veya bir şey olmak » kedi veya eti ne budu ne » iyi işdoğrusu » cicek bahcesi » babaî » duzlem kure » zarifce » elini ayağınıopeyim » coreklenmek » mueccel »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.