tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
moto » yuzu asık » gozlerini kapamak » ara acmak » iclem » cekmek » goz evi » dokuntu » uc » hevesine duşmek » ihraz etmek veya eylemek » maymun gozunu actı » yuksek » koruk » icin kullandıkları ozel olara » kafasına vur ekmeğini elinden » dol vermek » butunlemek » eski koye yeni âdet » kul rengi et sineği » sacın ak mıkara mı onune duşu » boluk » doşemeci » sureksizlik » tahammur etmek » somurmek » tehaluf etmek » duellocu » cok yanlıveya yonlu » oruc » luzum var » yuzden » garip kuşun yuvasınıallah yapa » gecgeclemek » goz acıp kapayıncaya kadar » tek yonlu yol » akcopleme » korpe » ciğ » şukur » duzgulu » yukseltmek » buzulup oturmak kalmak » iceri » celmelenme » ducar » butunlemeli » yanlışcıkmak » işsiz gucsuz » sıcan duşse başıyarılır »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.