tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yığın kulturu » arısutu » goruş » corten gibi » ac acına » kırık dolu » lâtife goturmek » orospu boreği » artık gun » cakşır » techil etmek » tanrıile şeytan arasında surek » gun gecmek » tebaruz » koken bilimi » doş » uyku vermek veya getirmek » cemaat ne kadar cok olsa veya » cevikce » soylemek » otucu » hil at » durumu duzelmek » orek » okseleme » ileri geri konuşmak lâflar etm » olu helvası » dunurleşmek » cevir sinyali » munşi » aktor » konclu » gun balığı » gobek havası » tetikte tetikte olmak beklem » cozulmek » makyavelizm » ad cekmeye girmek » kotu » esmayıhusnâ » goruşturulme » gluten tutkalı » cekingenleşmek » imparatorice » koken » duzenlilik » mayalanabilen ve coğu tatlıola » sozlendirici » orgu » bacak kadar boyu var turlu tu »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.