tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokuluş » onune cıkmak » cakmak » namazında niyazında olmak » İskocca » honduraslı » akıllıgecinmek » ici gecmek » catış » cop gibi » ruzgâr gibi » belirtec » okuz gibi » gez goz arpacık » mefhum nosyon » koşe » dort kaşlı » allah yazdıise bozsun » ustat » hızolcer » murekkep » ulker » ağzıacık ayran delisi veya bud » hint mandası » bicimde saplı obur ucu yassıo » kulâh peşinde olmak » avuc » gorgusuzluk » sinuzit » kan başına sıcramak veya beyni » kosemen » amputasyon » cavlı » onu sıra » ufakca » hidr hidro » azerbaycanlı » otmek » maskaraya cevirmek » medet ummak veya beklemek » az değil » turk » uzerine bir iki guneşdoğmak » mutemayiz » muşevveş » sure » cultar » ciğleşme » ateşparcası » herkesin yararlandığı »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.