tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cığıltı » gurgengiller » hicten » cılgıncasına » cini doşemek » surutme » popularite kazanmak » cezayir menekşesi » koftelik » korle yatan şaşıkalkar » gosteriliş » boşluk » ofkeye kapılmak » capkınca » durum durum » ağzınıburnunu carşamba canağın » uleştirim » cepelli » guzel sanatlar » kacırmak » curlatmak » gosterir » gok bilimci » yon » tutturgac » uleşme » okuzluk » gercekci » saygıgostermek » sorf » can can » golet » doğme » kok bilgisi » edat tumleci » timus » sus pus » surumek » kara gun dostu » butunluk » cıkıntı » icli dışlıolmak » akrobat » uc bucuk » olağanustu » kılukal » gecmek » cıkmak » okka cekmek » pic etmek »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.