tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıvanc duymak » ırakgorur » ictepi » ulak cıkarmak » cotiragiller » komurluk » ana cizgi » kılıclı » cift capraz denir » borclanılma » gorevli » geniz unlusu » ote » ceyiz cemen » hurriyetperver » surtme ağı » tavukgoğsu » ortusuz » kabuğu dışına cıkmak » oksuz » kucuk capta » sevincli » kopekleşme » dokmek » kilus » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » yontemi ile hazırlanan tabla » bahcıvanlı » sureyazar » hıckırma » organize suc » konsantre etmek veya olmak » surerlik fiili » hatırlatmak » coluk cocuk elinde kalmak » govdeye atmak veya indirmek » cokme » guzel olmak » koku » kedi yetişemediği veya uzanama » sur atlenmek » tek cekirdekli » mavimtırak esmer renkte bir el » mor otesi » yukarı goğe doğru olan yanı » bahcıvan » cekimli fiil » bugun » deniz uzumu » bir hucreli »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.