tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic ice » sapınc » pusur » acış » cedik » koltukculuk » bocelenme » yukumlenme » gunahına girmek veya gunahınıa » oğretmenlik » şovalyelik » kul ufak olmak » minibuscu » iskeletli hayvan corallium rub » ateşolmayan yerden duman cıkma » tahta goğuslu » cığırtma » ucmak » ufunet » tekâsuf » kapsama icine alma icerme » purik » ozel » kosnuk » sutluk » allah selâmet versin » cıkışhakemi » guzel » ziyafet cekmek veya vermek » duk » carpma kapı » suruklenmek » biletci » icine sıcmak » sozunu tutmak » avurt unsuzu » odev » ortakcılık » mel un » boşluk » cerezlik » cekmek » daha da geliştirmek amacıyla b » muntahabat » yureği sıkışmak veya tıkanmak » donuşumcu » borclu cıkmak » ortopedi uzmanı » yorgan yuzu » suruşturmek »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.