tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift cubuk » daha da geliştirmek amacıyla b » cadırcı » aklından gecmek » muhurdar » temerrut » goğus gecirmek » catılmışkirişsistemi » nalcalı » tukurmek » gozunu yıldırmak » kuvveden fiile cıkarmak » kafasına vur ekmeğini elinden » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » calkalatış » nefesi kesilmek daralmak veya » doksan veya kırk seksen kapın » şeylerden her biri tabaka » icerik » unsuzunu gosterir » kraldan cok kralcıolmak » duzenek » doğru parcası » alcılatma » kulyutmaz » gunah benden gitti veya gitsin » cengi kolu » bıcak atmak » kalvenci » ucu » carık » sureyya » yureği soğumak » cizik » soğme » gorungu bilimi » al gulum ver gulum » guncelleştirmek » cizici » kostumlu » sesi ayyuka cıkmak » pırnal komuru » tuylenme » duğun dernek hep bir ornek » sepetci » ekmeğini cıkarmak » copcatan » koklenmek » koruk gibi » noroloji »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.