tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kovuşturma acmak » daha bircok şeylerin yapımında » gullâbicilik etmek » polemikcilik » zihnini celmek » genişzaman gorunumu » kavakcılık » fetus » duygularıacığa vurmak » turk » eşekce » sumbulteber » ayağıveya ayakları suya ermek » oyle veya oyle yağma yok » gozetime almak » suzgecgagalılar » falakaya cekmek yatırmak vurm » kalbini acmak » kutle » goz var izan var » aramca » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » oğrencilik » kirli cıkın » meniskus » ileri veya one surmek » aktorluk » kopek sarımsağı » turbin » e hâli » kadir gecesi » gozunun onune gelmek » gozu arkada kalmak » dili kurusun » azotolcer » hucum » ure » yağışgostergesi » hâlden anlamak veya bilmek » kupe » capraz kafiye » munasebet almak veya almamak » tefekkur » bıcaklamak » vucut ısısı » uzumlu » bir tatlı » kaca kac » yureğine saplanmak » beklenmediği umulmadığıveya c »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.