tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kutuğu hayat ağacı » nuktedan » cay bardağı » yuklenme » cırcır boceği » cekicleme » usulsuz » bunalım gecirmek » doşemek » dunur gitmek » ortturmek » olcum » direkci » gunluk guneşlik gorunmek » bağlama yapan veya satan kimse » yureği serinlemek » cerge » gundelik » oho » abdulleziz » kafasınıtutsulemek » tanıdık cıkmak » celimsiz » kakac » norvecce » adama donmek veya benzemek » cakaralmaz » azap cekmek » icini acmak » başa gureşmek » orgun eğitim » serbest gureş » ilk iki dereceyi kazanacak atı » tam adamınıbulmak veya tam ada » ruznamce » iki rahmetten veya iyilikten b » gozetmek » zayicesine bakmak » ceza gormek » fince » cağırmak » ciceklenmesine dolayısıyla me » ic salgı » vermek icin bir araya getirilm » allah selâmet versin » u » munhasır » yurumek » mecusîlik » dunya varmış »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.