tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » at binicisine gore kişner » frenk cileği » dokulmek » ustune varmak » cimentolanmak » ebulyoskop » gecersiz » unvanı » duzelmek » tur operatoru » rolcu » anaclık » yırtmac » oksitlenmeyen bir element kıs » sonumlemek » alkışcılık » kor nokta » gore » feragat gostermek » suzulmek » cankurtaran canı » kahrından olmek » anketor » ici sızlamak » cıkma » icindeki en kucuk birlik » gununu gormek » boceklenmek » cobantuzluğu » cıban ağırşağı » karacayır » phlebotomus » deniz altında bulunan » cebrî yuruyuş » dunyalığıdoğrultmak » aşcıbaşı » ur » toren » kendine susu vermek » tehacum » olcek » deniz orumceği » golge » dama cıkmak » kalbura donmek » tersane kethudası » kopukleniş » yan odeme » musaade etmek veya buyurmak »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.