tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kararmışve sertleşmişinsan der » comce » tanrıkayrası » gozleri ışık icinde veya ışıkl » surmelemek » ustume iyilik sağlık ustune u » ileri geri konuşmak lâflar etm » fransızlaşmak » ilginc » guneşleme » buyuk oynamak » yalancıod ağacı » gumrukculuk » ciğnemek » ic hat » haram olsun » ayakustu » el bende » petrolcu » cabalamak » tokezlenme » yağma hasan ın boreği » cay saati » ari dil » uğur ola veya uğurlar olsun » yalova misketi » şoyle » zimmetine gecirmek » sektor » gozleri acılmak » kıcın kıcın gitmek » tahammulsuz » cılgın » bu veya şu kadar » kucuk karga » calyaka » koluk » yonelik » mutemayiz » olmayan tortul kayac birimi » karakalpakca » cuz » urduca » murekkep balığı » cevre » gosterici » acık police » ayıuzumu » parca » başına calmak »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.