tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
biri fert » colpalık » husnuhâl kâğıdı » yol acmak » tertipci » tumlec » kocak » gecici » inisiyatifi ele almak veya gec » biyokatalizor » bulutcuk » cekine cekine » mıknatısıolan » yuzluk » şarkısoylemek » omrumun varı » gozeneksiz » doşeyiş » yuzyıl » veya toprak harc » camurlatma » cirişlenme » muhimmat » pestile cevirmek » catlaklık » ordinaryus » alcak gerilim » cadır » kup gibi » cıplak gozle bakmak » cıplaklığıyla » yivacar » yuz karası » karikaturluk » secmek » alcak gonullu » moğol » hint keneviri » cıplak » yuksek atlama » boylecene » kucuk karyola » ac » ilgilenen mahallî yonetim » mudafaaname » sağlayan şartların butunu » inci » ağzınıveya cenesini tutmak » cıkmak » hangi taşıkaldırsan altından »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.