tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıccı » toskurmek » gozetiş » yemek cıkarmak » bal ozu » gectiği yoldan gecmek » davul dengi dengine diye calar » kurdanlık » ğ Ğ » temayul » barbeku » can cekişmektense olmek yeğdir » saban surmek » acısınıgormek » anlaşmazlık cıkmak » ayranım budur yarısısudur » yapılan resim ve bezeme işi » cağrışım » reflektor » gun doğmak » har gur » toskurme » burnundan fitil fitil gelmek » gusulhane » şefaatcilik » cifteli » girişimolcer » okultizm » mutevehhim » kotu yola suruklemek veya sapt » arnavutluk » ayağına celme takmak » mutehassis » turbin » gunduzcu » boldurme » cat kapı » ust perdeden konuşmak » denizkopuğu » kacırtma » ulaşabilen yatay uzaklık » vazgecme » carptırma » cep harclığınıcıkarmak » zararına kazanc sağlamak » ortmek » kopeklenmek » organizmaların oluşturduğu bir » ozel » dollemek »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.