tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pirinc » buyuk sesli uyumu » kimsenin eski saygınlığının ka » tasar cizimci » vucuttan duşmek » carşaf » yapılan resim ve bezeme işi » sa se » nufuzlu » sulûk » afi kesmek satmak veya yapmak » lehce » zıpcıktı » dol » anac » mutehakkim » musteniden » surtuş » gumleyip gitmek » citleme » sb » aklına duşmek » ucucu » kacmak » kulâh » icli » bakışacısı » kıyıbalıkcılığı » tovbeli » kulağına kar suyu kacmak » cangırdama » popcu » yaylıcalgılar » uleşmek » sultan kethudası » korkak bezirgan ne kâr eder ne » amerikanist » dokturme » suratından duşen bin parca olm » duzeltici » kuturdeme » donuşlu zamir » guvenlik gorevlisi » yuzeyinin her noktasına basınc » şaka iken kaka olmak veya şaka » tebellur etmek » diline dolamak virt etmek veya » cekiştirici » kulâhımsı » on »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.