tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tebeddul » cifte kavrulmuş » karaman ın koyunu sonra cıkar » alcalış » cıkıntı » golgelik » toplu calışım » supermarket » e e » oyku » onde gelmek » ustunden başından akmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kaptıkactı » tercuman » rezil rusva olmak veya rezil k » bugunku gunde » tartışma yapılan » akma hancer » subvansiyon » gurultu cıkarmak etmek koparm » hurmetli » cimensiz » cimlenmek » onleyen eğik bolum » buklum » temerkuz kampı » mumasil » guc » cat » soruşturma acmak » profesorluk » duzenlenme » lece » canavar duduğu » enstitu » sedefcilik » zuhal » babakoş » akşamdan sonra merhaba veya sa » parcalara ayırmak » setlic » ağacıkurt insanıdert yer » tekaut ikramiyesi » guvelenme » nutasyon » yerine gecmek » akrobat » bir gomlek fazla eskitmişolmak » soyleşi »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.