tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gibi cok yonlu hizmetleri en a » koku » puskulsuz » ozentili » civiletmek » gorguculuk » kabir azabıcekmek » kağnıgibi gitmek » umit bağlamak » ahmağa yuz abdala soz vermeye » diline dolamak virt etmek veya » cıldır cıldır » cekmek » ustunde hakkıolmak » ofkesiz » goz pencere » koy koruculuğu » cift camlı » duma » kimse » mirascı » cekememek » otu cek kokune bak » aklına tukurmek » susleme » bitmek tukenmek bilmemek » salca » saban surmek » cavlağıcekmek » ozerk » kırık dolu » iltimascı » bakır calmak » rum ateşi » ağzıvar dili yok » direksiyona gecmek » surveyan » hastahaneye kaldırmak veya yat » pece » mal mudurluğu » ışık kure » guneşdil teorisi » tecessum » tavukcu » ne demek » kırdırmak işini yaptırmak » cıra » gorumluk » sukse » bir onerme sayılır cunku her »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.