tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için a dan z ye eş anlamlı sözlük tıklayınız. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gubrelenmek » yun » yontem bilimsel » pandul » gozunu yummak » diskci » cayırsız » sarıcalı » kesmeden ustten gecmesini sağl » tan sokmek » boburlenmek » uygun gormek » iz an » kusursuz » calgılıcağanaklı » plâkcı » batak culluğu » dy » ispenc » gonlune dokunmak » hizmet gormek veya etmek » okse cubuğu » boya koku » fitne fucur » catallaşmak » on gun » pesus » tutsulemek » acığınıkapatmak » vurac » yabanî gul » gozunu yummak » kokorecci » tahammulfersa » ağac oyma » gun yağmuru » uful » gocmen » puskurtme » yorunge » diktatorluk etmek » kulek » golge tiyatrosu » kalmak » allah allah » bicim » tehyic » doner kavşak » kacmak » ve bilinc merkezlerinin bulund »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.