tdk sözlük TDK Sözlük

 

a dan z ye eş anlamlı sözlük

a dan z ye eş anlamlı sözlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • a dan z ye eş anlamlı sözlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz a dan z ye eş anlamlı sözlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük a dan z ye eş anlamlı sözlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
partikul » kuzey kutbu » buyutme » cul » suc aleti » kukurtsuz » ucuk » surukletme » sofra veya sofrayı kurmak » sor » cingene parası » ortme » maktul duşmek veya olmak » yureklilik » kotumserleşmek » başlangıc noktası » encumen » basıolcer » mutehassis » gozleri velfecri okumak » promonat » bağlaclı » cekmek » unvanı » ceşnici » taclanma » elinden cıkmak » pecenekce » calkalamak » kore » iki gonul bir olunca samanlık » yalancıod ağacı » saat on bir bucuğu calmak » su gibi olmak » bitişik tac yapraklılar » cekikce » dumen » korkudan cıldırmak » neşesi kacmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » bıcak gibi kesmek » ağzınıacmamak » doşeniş » gorumsetme » ucan kuştan medet ummak » mumanaat etmek » bilinc » ekmek carpsın » beduk » guven yazısı »

a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük hakkında da bilgi ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük nedir ve a_dan_z_ye_eş_anlamlı_sözlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.