tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zuhal » gucluk cıkarmak » bicim » acık pazar » bir fincan veya bir acı kahven » hukum surmek » bostan bekcisi » carşıağası » goz » ciltci » olimpiyat oyunları » doğuşcu » purcek » murtefi » gozunu kapamak » ım » seramikcilik » soğdurmek » orgutsel » capmak » elektronik muzik » kemiklerden biri » vakıf durumuna getirmek » ortakcılık » alak elek » pecelenme » bunyece » uzerlik » yedek veya yedekte cekmek » pusatcı » yon eki » kuyruğu kapana kısılmak veya s » putur putur » ağa borc eder uşak harc » marpuc » duşunup taşınmak » nasip etmek veya etmemek » gozculuk etmek » duzenlenmek » cıkartılmak » populizm » oclenme » sağcıkarmak » gonulden cıkarmak » direncli » kullenme » nur yuzlu » yonetmek » bayrak toreni » ici vık vık fık fık veya pır p »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.