tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munharif » nazileştirmek » acık kalplilik » eğri yuz » cıkıntısız » gocuş » sahabetci » allah taksimi » ezrail » devletci » ak mıkara mıonune duşunce goru » gucsuzluk » cumlecik » hacısuya atma » şartlıbirleşik cumle » gozunden surmeyi calmak » yuksek perdeden konuşmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » mucahit » kok işareti » govdesiz » muemmen » ev acmak » calımlıcalımlı » ruslaşmak » şarapcılık » gocu » allah bahtından guldursun » hic değilse veya hic olmazsa » gecirilme » cağdaşlaşmak » balcık levha fayans » servis asansoru » yuzu acılmak » cıtlatmak » dallarınıkısaltmak » biri veya bir şey icin olumsuz » cenesini actırmak » dugâh » eyere de gelir semere de » duduk » oğurtu » yetiştirilen bir bitki lycoper » culsuz » duşcu » acem kılıcıgibi » gosterme hakkı » parca » unsuz gocuşmesi » koordinator »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.