tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
adetimurettep » serde var » mitralyoz gibi konuşma icin » turt » oğrenim » koreşe » sap yiyip saman sıcmak » bektaşî sırrı » tek acıklık bulunan ocak » illuzyonist » akıl yurutmek » kilit kurek altına almak » yuksek oğrenim » can cekişmektense olmek yeğdir » madikci » cukurlatmak » surnaturalizm » atlangıc » fırcalanmak » gurcu » multezim » paraşut ile atlama » ici bulanmak » pahalıya oturmak veya pahalıya » parkcı » canta » mufteri » cop atlamaz » muebbet » karikaturculuk » ayarlanması » anlam kotuleşmesi » horozgozu » fare cıktığıdeliği bilir » guclu duygu durumu » deve tuyu » kaucuklu » u u » catlama » maket bıcağı » eline cabuk » cırpıcı » coraklık » tutamac » govde » işin kotusu veya fenası » kapıkethudası » aydınlıkolcer » cekimlemek » damarıveya damarları kabarmak »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.