tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustakar » ilenc » on sezili » gozunun icine bakmak » guvercinler » sistem » gozunun ustunde kaşın var deme » bol paca » nukteli » cağıldamak » tandır coreği » mucehhez olmak » acınım » tuy dikmek » cinke » kuculuş » kedi veya eti ne budu ne » buğru » muzelik » lisan » civi gibi » alın damarıcatlamak » yağsız ilâc » sıcramak » zumrutlenme » kafa işcisi » acılmak » gulunmek » koyuvermek » cepel » osmanlıcacılık » hukmu parasına gecmek » cakırdikenlik » kostere » bulbul gibi konuşmak veya okum » studyo » civili » cileli » seruvencilik » orfî » bicki yurdu » hoşmerim » gok » estek kostek » soğulmek » cekmek » beşyuzluk » cerkezce » odemeli » capullama »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.