tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ay parcasıgibi » mana fehva » nez etme » camura yatmak » art bolge » bolumlendirmek » goverti » gokdelen » cokuş » gelin ciceği » calışma » duz baskı » kuşak dolama bağlama kemer » ağır ol » tutsu gozu » tos » suclandırılmak » ustunsemek » picleşme » dokum » bokun soyu veya bok soyu » soz getirmek » frenk » oclu » onune dikilmek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » kalem komuru » borc yiğidin kamcısıdır » uzuncalar » basmak » bir cenetli » bortmek » umtırak » secmeli ders » cift » kuyruğunu tava sapına cevirmek » doşenmek » bir cırpıda » başıdonmek » mektepten cıkan eşek marsuvan » suflîleşme » hanımgobeği » goğus eti » burnunun dikine veya doğrusuna » secmeli » lufergiller » sureksiz unsuz » ip » curukluk » artistce »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.