tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırnık » dovmelik » carpmak » hareket » kokleştiriş » duvakcılık » kulâh kapmak » iki ucu acık boru biciminde it » istintac » hukmu parasına gecmek » himaye etmek » cayırlaşmak » sublimleştirme » aracla yakmak » sırpca » murekkebi kurumadan bozmak » ozerkleştirmek » antep baklavası » kornişcilik » civilemek » fart furt farta furta etmek » percinleşme » dallanıp budaklanmak veya bir » bağırsak asalağı tenya » tekduzelik » organizmaların oluşturduğu bir » demetcik » durtuşlemek » munasip bulmak » msa mse » mudavim » baltık dilleri » supurgeci » yuzleştirme » bohcacılık » yavaşgel veya ol » oldurucu » cekic makinesi » flort » işci » subjektiflik » cakıldamak » cekirdek » bu veya şu kadar » bez tuyler » gercek mantarlar » camgoz » kul » un » haber salmak veya yollamak »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.