tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goğermek » mutecasir » satranccı » gozcu » davulu biz caldık parsayıbaşk » koken » goz yummamak » bin yaşa » muzminleştirmek » şarlatanlık ğı » işi ne » arıbal alacak ciceği bilir » iyi işdoğrusu » camurlanma » teşrifatcılık » alcıpan » devletlerin uyrukları » ağzının muhru ile » pic » somurgenlik » ic zar » cucukleşme » adıveya ismi gibi bilmek » kotumserlik » ve daha başka ekonomik etkinli » kucuk tovbe ayı » sessiz yuruyuş » yuklu » umit » capraza almak » figurlu » cuzdan » maymun gozunu actı » yandan carklı » yorgan gitti kavga bitti » sukûn » cağanoz » yarın obur gun » kok » calgılıcağanaklı » birkac » kulturel antropoloji » anketci » yoldan cıkmak » dizginleri ele vermek » cıkralık » goturumsuz » sonuc niteliğinde başka bir bi » gunindi » muteahhitlik »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.