tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taze ot gormuşeşek gibi » kılıclı » donmek » uc beyliği » suresiz » tedric » murver » cayır tavuğu » savaşcı » suya duşmek » allah iyiliğini veya lâyığını » secmek » caprak » kuşayiş » top tufek » gorunuşte » asma bahce » guneşcavmak » ozellik başkalık fark » kırlangıc donumu » arac » hatır icin ciğtavuk yemek » duşukluk » karşıtı » cuminum cyminum » muhrusuleyman » bicimdeki bolumler » kusurlu » dolmuşucak » cubukcu » gozunun onunde olmak » aklından cıkarmamak » yarayan kuru ince yaprak » kulube » ahfeş in kecisi gibi başınısal » sefa surmek » cekilme » kur asıolmak » calışma dolabı » duşman » kirada olmak veya oturmak » ustecilik » muteakip » catal » cift » tekâmul etmek » durtu » sucustu » uc » ağzına vur lokmasınıal »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.