tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ca ce ca ce » ucmak » mumessillik » deve yuku » gure » otumluluk » cingene parası » temas etmek veya biriyle temas » buyukle buyuk kucukle kucuk o » kunguldeme » citlembik » oho » pestile cevirmek » sağdan geri donmek veya sağdan » supurtme » yoruk » teşhis etmek veya koymak » sacalama » portleme » centik » goğsunu kabartmak » dili olsa da soylese veya anla » uflemek » muzebzep » ruzgâr ekip fırtına bicmek » maymun gozunu actı » nufusunu cıkarmak » nufuzsuz » cıkış » kırdırmak işini yaptırmak » tuneklemek » dokmek » kacamak » diline dolamak virt etmek veya » tıraşcı » tac giyme toreni » odeşme » keşkul » muftehir » cevikce » bol bulamac » buddhist » nesturî » nufuz » ari » hanbelî » koşe » tecennun » dunku » ozur dilemek »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.