tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzsuzce » ucurmak » portleme » govem eriği » kalp akce » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » şirazesinden cıkmak » cenet » cınlak » hareketi » kopekleniş » bitkisel veya hayvansal madde » gosterişlice » zengin arabasınıdağdan aşırır » su yuzune cıkmak » burulu » hayvan sınıfı haşere » uzum uzum » humanizm » tutun icmek » soz birliği » yuz olcumu » mutevelli » arının yuvasına kazık veya cop » beslenme cantası » secim sandığı » donmek » tukenmez » batınî » tefessuh etmek » yurutulmek » levazım boluğu » donuşturulmek » mustahkem » ceyrek final » temas etmek veya biriyle temas » kralice » ibliscilik » milletce » civilenmek » ortusuz » putur » salıncakcı » bahar donemi » yırtıkca » suyu hurmetine veya yuzu suyun » karaman ın koyunu sonra cıkar » duşman » kapıcuhadarı » gece gunduz dememek »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.