tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sallanma » ucleme » gostermek » tabiatustuculuk » uzengi taşı » statu » ustunden şu kadar zaman gecmek » baraj yapmak veya kurmak » karikatur » astar surmek veya vurmak cekm » cerceve anlaşma » ickisiz » civileme » tereddutsuz » gore » tamamen veya kısmen durması » senyor » duzmek » sus bitkisi » gozune carpmak » coklarınca » bir soyle on dinle » cinleri başına toplanmak veya » soylevci » veresiye karşıtı » cenabıhak » duz » universiteler arası » şolen cekmek » mana cıkarmak » sapcık » kırmız boceği » toskurtmek » mujdeci » muzelik » bir abam var atarım nerede ol » dalgıc bocekler » ovulme » cılkava » bulunulan noktasının meridyen » mustehzi » kap » ve kanunlara uymaksızın cebir » cevrik » ongorme » boburlenmek » bilgi şoleni » yengec » hukum » gurultulu »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.