tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calım yemek » ucurtma » dev kopek balığıgiller » ozel » iki rahmetten veya iyilikten b » cadırcılık » ic harp » pestilini cıkarmak » bicimlerini belirleyen ana oze » fesatcılık » bağımsız sıralıcumle » sureksiz unsuz » mulevven » yokuşcu » melul » gul rengi » evc » yuksuk » kultur sarayı » parca parca etmek » yuksek » gu » murettep » dukluk » ad cekmek » comertlik » ciğneme » elinde bulunduran kimse » anlamaya yarayan sınama » ayım eyim » ilgi cekici » donmek » tel fırca » gozu uyku tutmamak » avuc » musriflik » sarıcıyan » aktualite » el opmek » orneğin » boyle boyle » lâz » cozulum » umum mudur » ic ek » uslûpsuzluk » canıcıksın » boşluk » cuz » yağsız ilâc »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.