tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacaklık » bıckınlık » kultur varlıkları » boşnak » alcıya almak veya koymak » hovarda olma durumu » kasa » guya » gunduzluk » tokezlemek » denizcakısı » duzenleme ve filme aktarma işi » şarkısoylemek » duzeni feodalite » yuk » mukemmeliyet » makam odeneği » dilenci canağı » atlas ciceğigiller » deklânşor » f f » cağrıştırmak » gurultulu » yureğine saplanmak » facuna » ayaklar baş başlar ayak olmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » orak boceği » viraneye cevirmek » acılma » tranca » mahmuz ciceği » serdengecti » tapi kalmak oyunlarda » raportor » boşkume » rotuş » uzerinden dokulmek giysi icin » gozunu ayırmamak » devam etmek veya ettirmek » cift kişilik » tabakcı » cayır yulafı » cocuk yetiştirmek » gun yayı » eşekce » goturu pazarlık » kalkmasıyla eski bicimini alab » mektep cocuğu » sulfit »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.