tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suvari sınıfı » nervur » temerrut » yaşakıtmak veya dokmek » soylemsemek » karalâhana corbası » frenk maydanozu » ic gıcıklamak » turk aksağı » telekscilik » kafa cekmek » dolapcı » duğun dernek hep bir ornek » doşeğe duşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » juglans regia » gubre gazı » cirkeflik » gonul yakmak » merakına dokunmak veya merakın » nefesli calgı » mel un » zuhal » kurelemek » kuvet » nakşîlik » kokensel » luk boyası » faulsuz » ipini cekmek » yasa cıkarmak yapmak veya koym » yurumek » cifteleşme » muntehir » burnunu cekmek » yukseğe cıkmak » cağrıcihazı » alımlıcalımlı » oru » ibaret olmak veya kalmak » nufus memurluğu » kaya ucmazsa dere dolmaz » cıkrık » yuklenmek » kalbura cevirmek » muteferrik » oyuna cıkmak » ısıracak it dişini gostermez » duzine » kıyıda koşede kalmak »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.