tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulupculuk » surmek » izlenim uyanmak » su cekmek » koyunun bulunmadığıyerde keciy » copluk horozu » ciğnenme » gozunu kapamak » dort yuzlu » defasında bir sayıyukselterek » gullâc » allah iki iyilikten birisini v » lisan » kofteci » kendini naza cekmek » tozunu almak atmak silkmek ve » bıcılgan » calımlamak » yalancıcıkarmak » icit » x veya rontgen ışınları » huruc » gokkuzgunlar » klorolcer » itiyat etmek veya edinmek » ote » b » keli koru toplamak » telgrafcılık » ortalamasına dayanan durumu » yeni eflâtuncu » uvey baba » duşuncesini acmak » bolme » balon ucurmak » culûs » sozculuk » ana cizgi » vuzera » surukleyiş » oğrenci » kıvanclı » bazice » yemek secmek » kor boğaz » gul yağcı » gumburtulu » fıcılama » dun » suyu gorunce teyemmum bozulur »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.