tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalp carpıntısı » kortizonlu ilâc » gozleri kararmak » hukumferma » camcak camcak » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » zirve veya doruk toplantısıvey » ruslaşma » cekmek » beden hareketlerinin tumu » guduk kalmak » gucleniş » cabalanma » ar er » vazgecmek » kanlıyaşlar dokmek » buzuşme » yonetmen » durum » capraz ateş » boşluk » celme » cicek soğanı » gozden gecirmek » havuc » kurdanlık » gormek » şuphe bırakmamak » ceşnilemek » ic guveyi » dunyanın kac bucak veya koşe o » orta cağ » akdarıpanicum » durtmek » temizlemek veya parlatmak icin » terzi cırağı » imtizacsız » hukum surmek » borclanılmak » urkuntu » akompanyator » minyaturcu » kulâh » kureselleşme » calgın » bildirmek » bolumlenmek » kontrolorluk » buyuk amiral » buyruklarının İbranî felsefes »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.