tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufus kalemi » acısal cap » acıklayan » anlayana sivri sinek saz anla » viskonsul » sozel oğrenme » gineli » bulamac » cınlatma » teamul hukuku » kultur bitkileri » cekirdek » boy olcuşmek » kucuk karga » um » dibi gorunmek » buklum » atma recep din kardeşiyiz » meşale cekmek » ciğlik » udeba » cıtır cıtır etmek » ileri geri soz etmek veya soyl » sıcırganlık » suzuk » arapcalaştırma » bolut » yaşyetmiş işbitmiş » yerleşim yerinden başka bir ye » oğleustu » hint armudu » aglutinin » bulunan bolum kafa ser » ceşni » gorgu fukarası » sonmek » gozu pek olmak » olmez oğlu » basıp gecmek » dalgalıakım ureteci » fâni dunya » anam » bozordek » dokumantasyon » talihine kusmek » anus » yakıt maddelerinin genel adı » mana fehva » kalmalıtumlec » surumsuzluk »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.