tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fetvayişerife cıkarmak » coğdurme » sonmek » manipulâtor » cıkmak » ayıp etmek veya yapmak » gok bilimi » duzelticilik » ney uflemek veya ufurmek » zeytinyağı sirke dokulerek ya » redresor » usanc vermek » fiil koku » genişgoruşlu » kara yuzlu » kosteklenme » dağsercesi » sayac » ofkeli » oğurtucu » sundurme » calmak » leyleğin omru veya gunu lâklâk » ucer » surgit yapmak » gonulluluk » kulucka donemi » gozu takılmak » kucumsenmek » hic değilse veya hic olmazsa » gucenik » on ses duşmesi » yumru kok » gostermek » yarıkure » kopekayası » utu bezi » godeş » gucu ipliği » suslenme » sert bir durum almak katılaşm » kirec » yıldız boceği » turanlı » cilemek » hayvan derisi » kayıkcıkavgası » cobanaldatangiller » rusluk » yoldan cevirmek »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.