tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonerge » başyemek başınıyemek » icine kapanmak veya icine ceki » verim duşurmek » puskurtme » en kucuk birliği goze » inşaat civisi » dişfırcası » hora gecmek » one surmek » dokunac » alt guverte » yarım elmanın yarısıo yarısıb » cezaya carptırmak » soz bir allah bir » ayak surumek » cekyat » hırsıza yol gostermek » kolay gele veya gelsin » bolunmek » bitkisi gossypium » cıkmak » mutercim » urkutmek » on » bosmek » hurriyetsizlik » ruzgâr altı » tuketici » sonuclandırma » pencik » dağınıkca » yalıngoz » yuzsuz » fotr » uzunclu » hukumsuzluk » bicimlendirmek » duzeltme » direnişci » sehpaya cekmek » girişucreti » bulunan bolum kafa ser » goz goz » kokten surme » sutliman » pencesiz » uz » ornek » bugunden yarına »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.