tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopek soğanı » surunceme » sırtında veya arkasında yumurt » himaye gormek » fikir hurriyeti » cıkmak » yuksek okul » muteaddit » caylak » suclu sayılmak » borclanmak » gecirgenlik » muteessif » goturucu » carık » maca beyi gibi kurulmak » tepesi ustu » cekmek » kul olmak » gostermek » guc » inekcilik » seruvenli » yonsuz » kuraso » acığıcıkmak » denk duşmek » zumrudî » gonul okşamak » mudevvenat » ahcılık » ovec » mumkun mertebe » guncelleşme » dışticaret acığı » acık » dupeduz » cetele » oh olsun » hunerli » sescil » yakıt gostergesi » ezbere işgormek » değirmenin suyu nereden geliyo » antik cağ » ustune ustluk » akşamın işini sabaha veya yarı » vekil vukelâ » susen » şerbetci »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.