tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
husnutelâkki » sonum » tehaluf » duğmesiz » gam cekmek » gumleme » munasip gormek » ustune yıkmak veya yıkılmak » daussıla » caprak » koşk » yoneliş » cıkarmak » gorevdaş » guneşsiz » forsmajor » arefe gunu » kıssadan hisse almak veya cıka » kulturel » mutlakcılık » ozlem » cokmek » konuşma gucluğu » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » donuşturmek » hayata gozlerini yummak veya k » yuzuk parmağı » dorduzleme » iyiye iyi kotuye kotu demek » kıvanc » bu yuzden » catkılık » allah yazdıise bozsun » cift kume » mubarek otu » afgan » durdurmak » penceleşmek » kor boğaz » vucut ısısı » percinleştirme » ateşpuskurmek » faraşgibi veya faraşkadar » mudiriyet » kac » purdikkat » flâmanca » tefe koymak veya tefe koyup ca » ic guveyi girmek » daha bircok şeylerin yapımında »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.