tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozveren » donuşturulme » alın damarıcatlamak » golge » gorenekci » figur » yugoslav » uleştirme » mizac » ozur » gommek » australis » teslim tesellum » bahce kekiği » cıkma » kulunu savurmak » cifte vatandaşlık » insan eli değmemişveya dokunma » koncsuz » ucmak » bir tatlı » gumruklemek » ciftleşme » gorunmez » kullanıma hazır duruma getiril » doğum ilmuhaberi » dortleme » argac » kestiği veya attığı tırnak ola » donuşumlu » gondertme » balıkcı » şovale » yuzlemece » catıklaşmak » gonen » paracol » mirac » harbiyeli » gevrekci » lâckalaşma » cıkılan catkı » civi kestirmek » tebessum » cakmak cakmak » iplikcilik » gecer » cıralı » eliyle koymuşgibi bulmak » tum cahil »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.