tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozet » topal eşekle kervana katılmak » yuz » kacırmak » koturum » boncukculuk » bocek cıkarmak » tunel » davranmak saygıgostermek soz » gorevlenmek » gozlerini acmak » acıktan » derisini yuzmek » kurk boceği » dumen yapmak » eşbasınc » copra » yuruk at yemini artırır » gozu bağlıolmak » rehine koymak veya vermek » kuvvetini gosterir » tur » frenk » re » guzelleme » dokum » sabaha cıkmamak » oğretilmek » sackıran » alak elek » cift atış » nuktesiz » ağır arac » goruşulmek » bobur » filvaki ama » muhimmat » acmak » vektor » beliren olumle sonuclanan has » viskonsul » cıkışmak » sur at » ust » kâğıtcılık » calkamak » curuğe cıkarmak » cırpışma » al gulum ver gulum » aclıktan nefesi kokmak »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.