tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aba vakti yaba yaba vakti aba » beduk » kor faregiller » guvenirlik » bukme » tuccarlık » gozu kapalı » gozetleniş » ul » tutamaclı » ayağınısurumek » yolu duşmek » etiketci » kasınc » balıkgozu » gun donumu » sacılmak » selâm cakmak » gonlu zengin » kaya ucmazsa dere dolmaz » gucuk ay » gumuşlenme » koşegen » cift cubuk » askıya cıkarmak veya cıkarılma » cimlenmek » dağcamı » husnukabul » cevrili » bozordek » kambersiz duğun olmaz » gozeneksiz » paraguaylı » ustune basmak » sutlu ot » nutasyon » cenesini dağıtmak » ana kralice » başım gozum ustune » suzgec » lule » ağzından cıt cıkmamak » otoparkcı » kuşsutu ile beslemek » yerlere gecmek » percemli » guneşi uzerine doğdurmamak » orucsuz » arpa boyu kadar gitmek veya yo » kalem komuru »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.