tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustakim » gomme dolap » cacık cecik » iz ansızca » capalanış » aylıkcı » roportaj » cağırtmak » gozunun icine bakmak » secme yetkisi » ciseleme » deniz durmak veya duşmek » ır ir ur ur » yıldızısonmek » kırlangıc balığıgiller » oldurmek » supurgecilik » ne arar veya onda ne gezer » suz » cirişlemek » comeltmek » ciğnemek » hoparlor » belirtmek icin kullanılır » oran » bicimdeki bolumler » terbiye almak veya gormek » gecit » feneri nerede sondurdun » gorme » dumen kullanmak » emir cumlesi » cenesi atmak » acış » afişcilik » gosterişsizlik » geciştirici » kuşat » gok ada » nebuloz » oldurulme » emici tuyler » nufuscu » ceyreklenme » gumrukculuk » ardınıalmak veya getirmek » deneyustuculuk » savaşacmak veya ilân etmek » gecerlilik » ın »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.