tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunun adamı » karanlığıdeşmek veya yırtmak » şovalye » yamac » yatakcı » carıklıerkânıharp » gumrukcu » soz gelmek » cadır devlet » kuluckalık » endişeye duşmek » cenileme » yasakcı » on goğus » kasavet cekmek » sove » karşılıksız cek » vergi mukellefi » capulacılık » gelin ciceği » kocsama » dağcamı » ustecilik » flort » cok koyu sarırenkli guclu bir » orneklenme » at calındıktan sonra ahırın ka » teneffushane » cocuklaştırmak » cayhane » cıkarmak » mueyyide » duzen kurmak » elinden cıkmak » kuplu » kundeden atmak » yer orumceği » cakaralmaz » gecmek » cingenece » teşekkul » cicek acmak veya vermek » mahalle capkını » posteki » incir cekirdeğini doldurmamak » guneşsistemi » durtuşturme » keceleme » ciğin » urum »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.