tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz abidenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iki arada bir derede kalmak » ustunde kalmak » tekabul etmek » futursuzca » bağlayıcı bağlama niteliği ol » onayak etmek » ice bakış » kostekleme » calışma barışı » bektaşî dedesi » değirmenin suyu nereden geliyo » goz kulak olmak » perulu » hint avrupa » metafizikci » surgu » refuj » yoklamak denemek tecrube etm » kecileri kacırmak » kâğıtcılık » oğlen » urkutmek » dondurulan ince uzun ışık ara » cevrimsel » muziksiz » urun yelpazesi » zihin acıklığı » kacmak » şimşekleri ustune cekmek » canak yalayıcılık » goz boncuğu » coğaltmak » cokluk » yuzu soğuk » uc » sucustu yakalama » uzerine atmak » carevic » sanatı » veya giysinin uzerine konulan » cekimsizlik » batakcı » ne dağda bağım var ne cakalda » camurluk » plânor » buk » guz » sungulemek » yuzunu yere getirmek » inmek »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.