tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
veya giysinin uzerine konulan » kopeklenme » muşir » sulfurik asit » iz anıyok » tuneme » cıplaklaştırmak » echel » gonlu takılmak » cevirici » ustencilik » leninist » tatar corbası » ust alize » guvence » celmelenmek » ay orumceği » hırsıza yol gostermek » gozu hicbir şey gormemek » oğurluk » plâkcı » muderrislik » cıkıntılarıolan organ » cıkarmak » donuşumcu » orgutcu » cucuklenme » turemişzarf » yazır » bağlaclı » turnagecidi » munhal » iciriş » pazara cıkarmak » sun î solunum » tehacum » dur » kayışa cekmek » bu sıcağa kar mıdayanır » duşuncellik » usdudak » cıkış » gure » huseynî » cingenece » parasınıcıkarmak » goc » bitki organizmaları » samî » yerleştirmek teşhir etmek »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.