tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
citişmek » arnavutca » cıngıraklı » puskurtme » yontem » okceli » carpılmak » edilmesi » acık acık » kategori » sıcırgan » olgun » kılık kıyafeti duzmek » oksitler veren madde maden » kralicelik » namertce » genel butce » boşcıkmamak » abıhayat icmiş » kucumen » dunya durdukca durasın » operatorleşme » peltek dişunsuzu » uykusu kacmak » soz etmek » balcak » su kucuğun soz buyuğun » edi » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » gulumseme » murekkep yalamak » yururluk » tek kurekle mehtaba cıkmak » guğum » tutuşmak yanmaya başlamak » fumerol » şukur etmek » suresiz » sozum ona sanki guya » koc » kazmac » kazıma » tahavvul » flort etmek veya yapmak » zulfuyâre dokunmak » yufka acmak » caycı » kurit » cıtırdayış » gozun aydın »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.