tdk sözlük TDK Sözlük

 

abidenin eş anlamlısı

abidenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • abidenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için abidenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük abidenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goturu tur » acısal ivme » turancılık » feleğin sillesine uğramak veya » haybeye kurek cekmek » sıcrayıcı » cırpmak » omur surmek » cevirmek » dili donduğu kadar » temize cıkmak » uygun duşmek » hukumlu » iki ateşarasında kalmak » parcalara ayırmak » tazallum » cınlamak » calımsızlık » cokuk » golfcu » mukedder » gumburdemek » akaclamak » sozune sahip » hicleme » gozlerini kan burumek » gozu kor olsun » gerilimolcer » toyga corbası » yuzbaşı » ruyet » yuzu yok » cokluk » yuzyıllık » saman altından su yurutmek » başmurettiplik » ic bolge » tekst » satın alınan erkek kul esir » orselemek » ozdeşlik » koltukcu » susleme » utmek » uykusu başına sıcramak » uclu » cıraklık » eşgudumcu » gozu veya gozleri kararmak » yontemli »

abidenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve abidenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. abidenin_eş_anlamlısı nedir ve abidenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.