tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzen » gomlek » kopuksuz » acmak » plânor » mektupculuk » medet ummak veya beklemek » cekme » ma me » sevincsiz » camaşır sodası » genizden konuşmak veya cıkarma » pala cekmek » hırcın » şofor muavini » slavist » bolen » sebep olan fiziksel enerji ha » urkutucu » induklemek » yonelmek » munkir » maksat gutmek » rotar » yorgun duşmek » cifte dalmak » sabahcı » it urur kervan yurur » donenceli » gozu kaymak veya kacmak » kacamak yolu » kok bilgisi » yem istemez su istemez » beraberlik muziği » ictikleri su ayrıgitmemek » opmek » olcusuz » dık dik duk duk tık » tapıncakcılık » trafikci » yururlukten kalkmak » cevirici » babamın veya ustamın adıhıdır » derdi gunu » coğunmek » kul yemek veya yutmak » bitki organizmaları » cok seslilik » kok sokturmek » gondermek »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.