tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elekci » onceleme » soyutculuk » eli ayağıduzgun » ucurmak » burcak » teşebbusu ele almak » sersem etmek veya serseme cevi » doşeme » oltaya duşmek » catma kaş » oğrenmek » kutuphaneci » patırtıya pabuc bırakmamak » kuskutuk » hint kumaşı » dondurmek » endustrileşme » kimse » perdenin uzerinden oynatılan » ortaya dokmek » tahaşşut » gunun adamı » aklızıvanadan cıkmak » gudek » en kucuk birliği goze » soz yitimi » dukkâncı » produktor » tuzel » turemişsıfat » ruşvet » yılışıkca » calımlı » unc » omur gecirmek » parca » elimi sallasam ellisi başımıs » akşamustu » yere gecmek » gun batısı » hiclemek » duzenleyen ve genel olarak ilg » tunuslu » toretanımaz » arasındaki ekonomik ilişkilere » sur atlenme » stand by » yardımcı yardım eden veya ger » olduruş »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.