tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
infiratcılık » kireclenmek » cakırkanat » cuhcuh » secilmiş » eski pusku » pr » cıldırtmak » sac orgusu » muddei » kıssadan hisse almak veya cıka » ortenek » icin » sandıktaki sırtında ambardaki » alım calım » lek » goz bağı » cemen » cilekcilik » donerci » sumek » bugunden tezi yok » kayıkcı » dunyadan elini eteğini cekmek » cıma vermek » carşafcı » kırlangıc donumu » utme » sulumen » guncelleme » alcılı » cirozlaşmak » sulfatlaşma » gecirmek » acık mavi » sonlu buyukluk » koclanmak » gormek » buyur » dışa donuk » parca başına » uzerine koymak » tuylu meşe » centik » şeyhulislâmlık » gagavuzca » sunnet » oltaya duşmek » civit mavisi » kızılağac »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.