tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mısır puskulu gibi » lâhavle cekmek veya okumak » cengel takmak » mumbit » tebdilihava » adamına duşmek » cekişmek » vay » fakul » kibar duşkunu » avuc dolusu » derdini deşmek veya depreştirm » capraşık » yol gostermek » urkekce » gosterir » şeyhulislâm kapısı » dalgaya duşmek veya gelmek » sırma sac » alım calım » yonelmek » cevikleşmek » dovuşcu » civitli » gozculuk » kulunc girmek » zerduştculuk » dunya yıkılsa umurunda değil » sağacık » cıkılama » guvenoyu » saati calmak » genişacı » ibadet de gizli kabahat de » cullanış » cenaze toreni » oğretici » sıtma gormemişses » slavistik » gorkemli » ultrason » gomec » verilen unvan » sabahcı » ust deri » sulukcu » allah taksimi » mes ut olmak » bicimsellik » hucum etmek »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.