tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği burkulmak » sacılmak » dokulmek » toz pembe gormek » ca » arafat » gagavuzca » yuklu » makascılık » acan » mayıs bocekleri » akıllıduşununceye kadar deli c » kacıklık » bahsi gecmek » ayak cekmek » acık yurekli » numarasıolan » magnezyum klorur » gozetmen » goynuk » police cekmek » tesetturlu » muptelâ olmak » aluvyon » alp eren » şıralık uzum » cocuk oyuncağıhâline getirmek » hint kertenkelesi » cıkınlama » uc uca gelmek » tab an » toplum icincilik » basınclama » carşıve pazar dolaşmak veya ge » tespit etmek » mef ul » asyalı » calkanmak » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » yuz tutmak » oğretim yılı » surmeli » kayışcı » cevirmek » mutedeyyin » uslûplaştırma » vietnamlı » balık kavağa cıkınca » hayırla anmak veya yad etmek » posta koymak veya atmak »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.