tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokkuzgun » bir ceşit sıkıştırıcıalet » avar » duvakcılık » roman dilleri » kacamak yol » teeyyut » ustelik » sıcan otu » rum » alcılanmak » varlıkta darlık cekmek » olusu kınalı » guneşsiz » doğaustuculuk » cıkrık » pilic gibi » percin » olcum » bilek gucu » au » ademimerkeziyetci » somurmek » kimse » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » bilincsizce yapılan işve etkin » calkantısız » şakşakcı » notr » ağustos bocekleri » toplu sozleşme » acılır kapanır alet » calvincilik » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » başyemek başınıyemek » katrankopuğu » ovulmek » mulhak » hunerli » kustahlık » yureği katı » bir veya tek başına » ic » goynumek » icine cekmek » ihtilâc » tekefful etmek » nogay » tıraşfırcası » tumden gelim »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.