tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuru marş » bulunan bolum kafa ser » cıkışhakemi » dorduz » hurriyetperver » goz kırpmadan » hıckırmak » ozellik başkalık fark » sektor » muddetli » şikâyetcilik » a ya getirmek » pejmurde » tanıdık cıkmak » alt ust boreği » acık işletme » unlemek » yufka boreği » cumlenin ogeleri » cımkırmak » bilinc dışı » vergi mukellefi » sondurulmek » lektorluk » etut etmek » meşru mudafaa » burunmek » odetme » ere gitmek veya varmak » icmek » ortenek » canısağolsun » uslenme » acık maaşı » ağac sansarı » oğutmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » moğolca » vikaye etmek sıyanet etmek » kızılcık receli » oğrenci » ter dokmek » buken » pirinc » kabahat etmek veya işlemek » karmac » tespih boceği » kırlangıc donumu » yapılmışiplik » gok atlası »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.