tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrılma » ciceklenmesine dolayısıyla me » zangocluk » conk » sutsuzluk » davul calmak » katalizor » gozu keskin » elini ayağınıkesmek veya cekme » calışma gunu » tecavuz » gozunun onunde olmak » kosele taşı » guatemalâlı » elektrikcilik » duşunmek » gormek » kantarın topunu kacırmak » likor » dokme » etciller » kutikul » tuylendirme » dağgolu » kutinleşme » gelin ciceği » uşmek » sac orgusu » lâckalaşma » borcluluk » acıktan » gormek » yuzu gormek » hıckırma » plâstikcilik » gomlekci » elinden bir işveya şey gelmeme » yuz kere » duello » alev bacayıveya sacağı sarmak » hint tavuğu » adıcıkmışdokuza inmez sekize » me » sulhcu » saik » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » dalgacımahmut » sun » fırcalı » gomme »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.