tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuk arabası » cimentolanmak » elektrikcilik » moduler » catma » bir gozeli » gonlunu duşurmek » korebe » karaimce » tenturdiyot » abdulleziz » himaye etmek » universiteler arası » otturmek » topal eşekle kervana katılmak » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » fesat karıştırmak veya fesat c » dovmecilik » duşunceye dalmak » cotuk » hesabınıkitabını bilmek » duzenci » ciğtoprak » oğrencelik » akortcu » tutuncu » sıcankulağı » hırs burumek » bilgic bilgic » gecmelik » cevirmenlik » sulfatlaşma » ozonolcer » mustacelen » duzelti » ağzınıacmak » cıkma durumu » lâckalaşma » canısağolsun » suruklenmek » cıkık » oğur » sun î solunum » guzide » cıvgın » duşunce » hurmeten » babasıtutmak veya babalarıustu » kamışatmak veya koymak » onleme durumu »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.