tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayvan derisi » tecrubelilik » kıcıkırık » pencuse » buğday surmesi » gun » ilkguz » aşırıtepki » ahlâkcılık » coccothraustes » defol » bak » catak bayrak » takarrur » ucleme » oğrenci belgesi » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » cift yıldız » produksiyon » men » ağac olmak » başsavcıolma durumu » iki eli boğrunde kalmak » ici goturmemek » kancılarya » brahman » zenginin malızuğurdun cenesini » meyan koku » surre » zift yesin veya ziftin pekini » tatlısozlu » ıtriyatcı » tun » carpıklaşmak » ve bu koldan olan kimse » yasakcı » diz ustu cokmek » bıcaklık » soz gosterisi » akıldan gecirmek » gubrelenme » ut » murdumuk » caresizlik » congul » sa se » curmumeşhut » korukcu » bitişik canak yapraklılar » monitor »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.