tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
an aneci » guney karamanı » merdane » kulot » yureğini ateşalmak » sacak » cağrıcihazı » kuruluşlar butunu » boğ » hukûmet kurmak » eski defterleri karıştırmak ve » gozlerini kapamak » genişyurekli » olum doşeği » gozu gormemek » nankorleşmek » karın catlağı » cavlanmak » yolunu beklemek veya gozlemek » yuzyıl » gocurulmek » sonuc vermek » tespihci » yurutme » sut cocuğu » kapkaccı belli etmeden para v » kuturdeme » gosterge » keci soğudu » gecit hakkı » ust guverte » şarap canağı » facasıolmak » oge » ipek boceği » kok » bilincli » soyup soğana cevirmek » suyu baştan veya başından kesm » yangın sondurucu » gozlu » koruk » bon » oz denetim » aktualitesini kaybetmek » gobelez » koşe vuruşu » mutluluk cubuğu » once can sonra canan » cığır »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.