tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tevekkul etmek » durtuşturme » sun î kalp » sondurmek » tesisatcılık » herhangi bir doğal nesne veya » cokertme » ovunek » masrafıcekmek » koşe tutmak » cepellemek » yuzergezer » ici kalkmak veya kabarmak » half time » carmıh » oğrencilik » ilgi gostermek » alman » puskurmek » ah cekmek » cavmak » uğur boceği » gumuşlenmek » tepeli dalgıc » kurumek » uzum turşusu » calgılı » tarafından arabacıicin armağan » kultivator » distributorluk » el acmak » rab » ust perdeden » kacırmak » kalabalıkca » mevsimi » ozgurleştirme » seyrusefer » cil » col » culûs » yarıgecirgen » yapılan resim ve bezeme işi » boğazıacılmak » bakır calığı » dokuz korun bir değneği » suzgun bakış » kok salmak » parcalarıgibi şeylerin tumu » kıraclaşma »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.