tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
torensel » balcıklı » cevrelenmek » goz bağı » karada olum yok » surtunup durmak » iki cenetliler » borkenek » kışgunu » cıkartma » cakı » suzdurme » cek » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » mustacel » elinde bulunmak veya olmak » dişdudak unsuzu » guzel olmak » bicmek » caba harcamak » magnezyum klorur » dokum » top ağac » gecer » gece ucuşu » kor tapa » kocaya kacmak » lâtifce » sevap kazanmak veya işlemek » ceşnisine bakmak » dipsiz kile boşambar » kulaclamak » yiyim yeri etmek veya yapmak » namunasip » yurutum » gunlu » cemberlemek » sırasına gecmek » phlebotomus » elekcilik » cıkmak » dukkân » arnavutluk » melâmî » gocuş » durumunda olan saklıolan guc » davranmak saygıgostermek soz » mustebit » suslu » harclı »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.