tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ateşbocekleri » onlenme » desikator » kampcılık » tura cıkmak » yara acmak » gozunde şimşek cakmak » zatulkursî » fare duşse başıyarılır » bir koroğlu bir ayvaz » yureği rahatlamak » allah beterinden saklasın veya » acıklık getirmek veya kazandır » acmak » corap kacmak » onune cıkmak » say beni sayayım seni » tahtalıkoy » boşaltac » uful » havuc » cıkarmak » yaşıyerde veya toprakta sayıla » acıkgoz » susu vermek » gocurmek » indukleme makinesi » bildirme cumlesi » korkusuz iyi dovuşen kendine » tezahur etmek » ustunluk » cıkmak » hicleme » uzerine olu toprağıserpilmişgi » kreator » ic başkalaşım » tesettur etmek » koseği » bitkisi gossypium » duduk gibi kalmak » cırak » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » gorucu gitmek » tegaful etmek » turkuaz » arıkovanı » hoşgoru » sağeliyle sol kulağınıgosterme » strukturalist » cigan »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.