tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rontgenlemek » mahalle bekcisi » sungu » coluklu cocuklu » toprak koleliği » hristiyanlaşmak » muteselli » bal ozuluk » comlek hesabı » bağlantıunsuzu » yer acmak » nitelikleri sonradan yitirmek » acık hava » patırtıya pabuc bırakmamak » yuksek lisans » yaka paca etmek veya goturmek » masa ortusu » minyaturleştirmek » cevrilme » dalıp cıkmak » caba harcamak » surmek » tokatcılık » alın catısı » cingen » ağzının muhru ile » yureğini pek tutmak » tarihsel ozdekcilik » cakıştırma » civici » oteki » gulucuk » şarapcılık » tumce » dağların şenliği veya dağların » durum » ustunden atmak » vidanjor » akıllarıpazara cıkarmışlar he » plânorcu » icinde yuzmek » tezahur » kok kırmızısı » yuzsuzluk » muşarunileyh » ihtiyat akcesi » gomuş » dayayıp doşemek » ala gun » dişgecirememek »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.