tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuklaşmak » gecmek » gorungu » cubuksuz » ok yaydan veya yayından cıkmak » abdestinden şuphesi olmamak » donenmek » oz yonetim » culpan » uzumcu » duzlem geometri » uzuncalar » murettip » fikir veya birinin fikrini alm » oğunme » cicek » kongolu » ucarılık » izaleişuyu » gercekleşme » kendi koşesinde yaşamak » duzelticilik » parcalarıkaynaştırma işi veya » ekmeden bicilmez » kokune kibrit suyu » hititce » zam gormek » kostekleme » amerikan bezi » anadolulu » ozengenlik » ma me » pence penceye gelmek » tureme unsuz » catırtı » ustune basmak » koreltmek » cıtkırıldımlık » ustlenme » orselemek » utulu » asyalılık » carliston biber » acıklamak » fırsat duşkunu » kuyu acmak » pek yuzlu » suzdurmek » akşamın işini sabaha veya yarı » yuzuk oyunu »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.