tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kim oluyor » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » guven mektubu » carpıtmak » cayda cıra » eti ne budu ne » hicleme » cekmek » tum başkalaşma » oykuculuk » catık » berber cırağı » surcme » ucuncul » gecmişi kınalı » işine bak » kuşcu » gecirmek » muhliye » satışsozleşmesi » enfusî » burnu havada veya kaf dağında » sukûnet veya sukûnet bulmak » yaylar uzerinde hareket etmek » şarkuteri » kure » duzlem » cıplak gozle bakmak » roportajcı » sağcıkarmak » tercume » tekci » oğleyin » koleleşme » subjektivizm » bicmek » bicimci » mutevellit » tulum cıkmak » gurluk » tu » geri cevirmek » ekmeğine goz koymak veya dikme » dokumanter » kalın unlu » guc » felemenkli » lehce » parca almak » cift sayı »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.