tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bıcak vurmak » veya orulen dikey duzlem » tişort » allah ıcok insanıaz bir yer » yerkure » hak dini » israfa kacmak » gozetim » populer » bir istek ve surerlik bildirir » yalıcapkını » japon bezi » olcunme » pence vurmak » yonelim » sol acık » daş taş » hastahaneye kaldırmak veya yat » rumelili » ahlâkca » doşenmek » kulağınıcekmek » culûsiye » acılmak » unleme » goz bağcı » ağzınıacıp gozunu yummak » ic hat » omurlu » ana bir baba ayrı » sersem etmek veya serseme cevi » sırasına gore » ciğnenmek » ekşi yuz » yaptıklarıgosteri » başkoşe » kucuk bey » uyku gozunden akmak » onunde ardında gidilmez » cevrelik » zamanıgecirmek » karadeniz de gemilerin mi batt » cektirmek » geri donmek » u » role » yakıt maddelerinin genel adı » tink tank » koturumluk » muteselli olmak »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.