tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » koreltmek » kılıc gagalı » halk şiiri » patlangac » hinduizm » ilgi gormek » cakal » kulyutmaz » den eylemek » portfoy » buyusel » herkesin arşınına gore bez ver » kuşatma ihata » nefsine duşkun » ağzıacık ayran delisi veya bud » tebaruz » oğreniş » oruş » ruzgâr gulu » telgraf uslûbu » uleştirmek » tefavut etmek » bir goz ağlarken obur goz gulm » oğur » tuketmek » gormemiş » tefekkur » yureği rahatlamak » slavist » başından buyuk işlere girişmek » uzluk » buyulu » suslu uslûp » hazır bulunmak veya olmak » oğunme » carpma » curcunaya cevirmek dondurmek » kedi yavrusunu yerken sıcana b » yuz olcumu » yalcın » butunu hars ekin » bocul bocul » ozumleme dokusu » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » donuşmek » korelmek » ilginclik » kalp kazanmak veya fethetmek » catırdatma »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.