tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hareket » ibliscilik » acım » omur surmek » ilâc yapmak veya hazırlamak » harama uckur cozmek » cizgi » yonlu » duz » uzerinde durmasıyla kazananıbe » oneze » cuz î » kopya murekkebi » duzenci » yoruk cadırı » kocu » bacak bacak ustune atmak » garnitur » caplı » kayışcı » alcaklık » cok yuksek ve otsu bir bitki z » damarıveya damarları kabarmak » sokak cocuğu » koskelmek » ustune gecirmek » cıtlık » ozut » istencsiz » arasında den başka anlamıyl » kufecilik » gozu ısırmak » buyuleniş » arnavutluk » kopcalanmak » hukmu olmak veya olmamak » camur ığrıbı » yukseklerde dolaşmak » turemek » kulceleşmek » bir an once » ceğmel » surgun gitmek » cadırlı » teessus » vezir vuzera » korleştiriş » kırbaclanmak » ağır kure » civi kırmak »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.