tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cumlecik » sonuc niteliğinde başka bir bi » gurultuye getirmek veya boğmak » kapısıacık » derdini deşmek veya depreştirm » pişekâr » kutukluk » zaman » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » gorevlendirilme » yan pala zeydun » lâtife goturmek » cozulmek » şimşekleri ustune cekmek » arka veya sırt cevirmek » urkek urkek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kına ciceği » suclandırılma » el bebek gul bebek » kartca » şerefine icmek » onermek » cağırım » borulce » kazgıc » kavlıc » karşıtcı » kuskunluk » suzme » gecgecleme » dalgıc elbisesi » bebekce » daruleytam » olcme » it » zul saymak » bicimini alır hidrojenle oksi » cılan » balık sutu » purmelâl » meydana cıkmak » işguzarca » acıkok » pabuctan aşağı » guvenliği sağlamak icin yapıla » gecirtilme » nitelikler gosteren madde » somurmek » fulûsuahmere muhtac »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.