tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caplamak » ge » ustesinden gelmek » somurmek » goruşme » maymuna benzetmek cevirmek vey » doğaclama » yun » turkuleştirmek » ne hâlde » ustune titremek » dışticaret acığı » cenesi kitlenmek » fusun » ust baş » uyuz bocekleri » ortak tumlec » yukumlu belli nitelikleri ve » yaka paca goturmek » oykuleştirmek » muşarunileyh » olu zaman » soğut » kopcalanmak » kimse » rebiyulâhır » gonlu razıolmamak » buzgulu » kacmak » oykunce » surgulenme » yonetmek » mudahale » gozlu » alafranga muzik » pekiştirme unlusu » kulunk » umit serpmek » yuz yuze kalmak » ıkla ikle ukla ukle » su boceği » ongorulmek » kosnulluk » erincli » rotuşcu » alt ust etmek » ağaclamak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ihaleye cıkarılmak » yukarı goğe doğru olan yanı »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.