tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ses seda kesilmek veya kalmama » algıbıcağı » tat » sel » ecel şerbeti icmek » ozengen » uyuz bocekleri » tur ağac veya metalden değnek » vur patlasın cal oynasın » dokumlemek » verilen liste » spinosa » faktor » ar » alaya cıkmak » direncsiz » cin lâhanası » oncel duzen » elimi sallasam ellisi başımıs » kohnemek » gencleştirilme » ac doyurmak » boluk » izinden yurumek » gelini ata bindirmişler ya na » golgede bırakmak » surtukleşmek » kaşcatmak » gudukluk » acık konuşmak » yusufcuk » lisan » yerine kullanılır » blofcu » doşemeci civisi » guvercinlik » olu » uretmek zihnî yetiler oluştur » kırcıllık » duşunce » kutuk » carcur etmek » direnc » kolelik » okuz gibi bakmak » erkekce » taraca » taahhutname » pusur » bohcalamak »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.