tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için acı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sandvicci » uğur bocekleri » musluman » suzulmek » cubuk » bîcare olmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gecmez » akraba cıkmak » uretiş » kalıpları » gumuşgoz » cokluk » yurutme » olum doşeği » acılama » kabahati birine veya bir şeye » boke » yaradana kurban olayım » demediğini bırakmamak veya kom » gozu sulu » kocu » ici beni yakar dışıeli veya s » şomuz » ozelleştirmek » muphemiyet » yureği hop etmek veya hoplamak » cuce » gulle atma » harclık » ictima » yengec donencesi » dokulmek » fişekci » un » pirinc orgu » akıllarıpazara cıkarmışlar he » ekmeden bicilmez » sozsuz oyun » cemrenmek » cingene kavgası » satranc takımı » amerikan bezi » purtuk » başına balta kesilmek veya olm » armatur » bufe » a e » munkesir » duşundurucu »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.