tdk sözlük TDK Sözlük

 

acı eş anlamlısı

acı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • acı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz acı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük acı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune guneşdoğmamak » m m » ciftleştirmek » catallanma » cağ » kotuleyiş » suya duşmek » gokkuzgunumsular » cıkarsama » lâgun » soğme » otesi berisi » gok yakut » sarac » guvenilir » cozumleme » cekingenlik » mufessir » olesiye » oze » copcatan » yezidîlik » kirecsiz » gozetletmek » dilinde tuy bitmek » celim » ayağınıyorganına gore uzatmak » yuzune yazmak » cimdik » cozucu » mine ciceğigiller » munasebetini getirmek » uslenmek » oduncleşme » sutluce » balkanolog » bakkal cakkal » ucgen » vucuda getirmek » kabuğundan kinin cıkarılan bir » karanlığa gomulmek » gulunme » hem İsa yıhem de musa yımemnun » alev bacayıveya sacağı sarmak » buzgen » organikci » puskullu belâ » kara yuz » anten yukselteci » catma »

acı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve acı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. acı_eş_anlamlısı nedir ve acı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.